Archiwa kategorii: Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy 1-7.03.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W tym tygodniu uda nam się wiele dowiedzieć i nauczyć dzięki koniunkcji Merkurego z Jowiszem w znaku intelektualnego Wodnika i przejściu Marsa do ciekawskiego znaku Bliźniąt. W środę 3.03 sekstyl Wenus z Uranem nastawi nas pozytywnie do ludzi. Aura tygodnia sprzyja randkom, wyjazdom tylko we dwoje i kontaktowi ze sztuką. W czwartek 4.03 Mars wchodzi do znaku Bliźniąt i nastroi nas aktywnie do życia. Warto zająć się sportem, być aktywnym, nie reagować na zaczepki, uczyć się od innych, jak opanowywać nerwy i gniew. W piątek 5.03 koniunkcja Merkurego z Jowiszem zapewni nam dostęp do ważnych i pouczających informacji. Warto zadawać pytania, szukać nowych kontaktów i znajomych, a nasze codzienne problemy szybko się rozwiążą.

20210301

1.03.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Odzyskamy dobre humory, nabierzemy optymizmu. Możesz też wpaść na dobre pomysły dotyczące lepszej organizacji czasu lub skuteczniejszego podziału domowych obowiązków. Po pracy wybierz się na spacer. Zastanów się, jak żyć zdrowiej. Udowodnij wszystkim, że jesteś w czymś najlepszy.
Aspekty planet: 10.18 trygon Księżyca z Saturnem, 20.29 trygon Księżyca z Merkurym, 23.58 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki przypomni wszystkim ważnych rodzinnych sprawach. Zrób to, co najważniejsze i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny. Trzeba też trochę odpocząć.

Karta dnia: IX Sprawiedliwość
Karta zaleca skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga podpowiada, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

2.03.2021, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona
Będziemy w dobrych humorach. Udadzą się także podróże i zakupy. Dzisiaj idealny dzień na rozpoczęcie nowych zadań, współpracę z ludźmi i przekonywanie innych do ambitnych pomysłów. Udadzą się randki, towarzyskie spotkania, artystyczne wydarzenia. Organizm dobrze przyswaja białko. Idź do kosmetyczki, farbuj włosy i maluj paznokcie.
Aspekty planet: 15.10 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Jedynka to wibracja nowego początku, kreatywności i radości życia. Nowe propozycje okażą się korzystne. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

3.03.2021, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
W ciągu dnia zabierz się za trudne i zaległe sprawy, ale omijaj urzędy lub osoby, które mogłyby ci zaszkodzić lub które czepiają się drobiazgów. Dzisiaj Księżyc sprzyja nauce, podróżom i oszczędnym zakupom. Udadzą się wizyty lekarskie. Wenus w trygonie do Jowisza sprzyja udanym inwestycjom oraz zakupom.
Aspekty planet: 09.40 trygon Księżyca z Wenus, 10.23 opozycja Księżyca z Uranem, 12.06 kwadratura Księżyca z Saturnem, 18.10 sekstyl Wenus z Uranem, 19.53 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: XIX Słońce
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

4.03.2021, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 23.44)
Pełnia w znaku Panny to dobry czas na rozpoczęcie wiosennych porządków, pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy, rozpoczynanie oczyszczającej diety, rzucanie palenia. Zajmij się domem, gotowaniem, zadbaj o garderobę. Pielęgnuj o włosy, unikaj farbowania i silnych peelingów. Wenus w kwadraturze do Plutona przestrzega przed chciwością i zazdrością.
Aspekty planet: 01.03 kwadratura Księżyca z Merkurym, 02.23 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 04.31 Mars wchodzi do znaku Bliźniąt, 07.32 trygon Księżyca z Neptunem, 17.10 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że będziemy kreatywni i skoncentrowani na ważnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: I Mag
Nadchodząca wiosna zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

5.03.2021, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Dziś ludzie mogą być nerwowi, będą zwracać większą uwagę na szczegóły i drobiazgi. Lepiej unikać dzisiaj wizyt w urzędach lub załatwiania trudnych spraw z szefem, wszyscy będą drobiazgowi i surowi. Postaraj się nie spóźniać. Zrób peeling i depilację. Zapisuj się do lekarza, idź do dentysty, rób badania.
Aspekty planet: 00.33 opozycja Księżyca z Marsem, 04.28 koniunkcja Merkurego z Jowiszem, 14.57 sekstyl Księżyca z Saturnem, 16.59 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja domowym porządkom i konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami.

Karta dnia: II Kapłanka
Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę. Pośpiech i upraszczanie procedur czy procesów może zadziałać na twoją szkodę.

6.03.2021, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Sobota minie raczej na pogawędkach i naradach, niż na zakupach czy wiosennych porządkach. Za nudne obowiązki trudno się będzie zabrać. Za to randki lub spotkania z przyjaciółmi miną w bardzo dobrej atmosferze. Pomyśl, jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo możemy liczyć na dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie.
Aspekty planet: 02.31 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 06.08 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 07.37 sekstyl Księżyca z Merkurym, 10.45 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

7.03.2021, niedziela
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 03.21)
Ranek będzie spokojny, a potem wszystkie sprawy nagle przyspieszą. Szukaj dzisiaj nowych pomysłów i inspiracji do wprowadzenia w życie różnych pozytywnych zmian. Załatwiaj sprawy, które zależą od czyjejś zgody lub opinii. Udadzą się randki i spotkania z przyjaciółmi. Samotnym łatwiej będzie nawiązać nowe znajomości.
Aspekty planet: 17.10 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja spokojnym aktywnościom i odpoczynkowi, najlepiej z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami. Karta wskazuje, że nauczysz się czegoś nowego, zdobędziesz ciekawe informacje i poczujesz się jak nowo narodzony.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 10 º 37´- 17 º 37´ Ryb
Księżyc 02 º 51´ Wagi – 12 º 17´ Koziorożca
Merkury 14 º 06′ – 20 º 25′ Wodnika
Wenus 04 º 18′ – 13 º 03′ Ryb
Mars 28 º 10′ Byka – 02 º 14′ Bliźniąt
Jowisz 16 º 36′ – 18 º 11′ Wodnika
Saturn 08 º 28′ – 09 º 11′ Wodnika
Uran 07 º 36´ – 07 º 52´ Byka
Neptun 20 º 15′ – 20 º 31′ Ryb
Pluton 26 º 01′ – 26 º 11′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
2.03 od g. 15.10 do g. 21.39.
4.03 od g. 17.10 do g. 23.44.
6.03 od g. 10.45 do 7.03 do g. 03.21.

Życzymy udanego tygodnia!

 

Horoskop tygodniowy 22-28.02.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu najwięcej będzie się działo w drugiej połowie tygodnia. W czwartek 25.02, kiedy Wenus wejdzie do znaku Ryb, poczujemy chęć relaksu, odpoczynku i kontaktu z własnym wnętrzem. Czas wolny warto przeznaczyć na czytanie, słuchanie muzyki, medytację lub jogę. Słońce w sekstylu z Uranem ostrzega nas przed konfliktem z przełożonymi lub ze starszymi osobami. Uważajmy na słowa, wywiązujmy się ze zobowiązań. Trygon Marsa z Plutonem zapewni nam duża porcję optymizmu, nowych znajomości i okazji do zaprezentowania się światu z lepszej strony. Warto zadbać o formę fizyczną zanim nadejdzie wiosna. W sobotę 28.02 pełnia Księżyca w znaku Panny skieruje naszą uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się uprzedzeń i dać szansę komuś, kto jest warto naszej przyjaźni.

Tygodniowy

22.02.2021,poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 04.54)
Zaplanuj wydatki i zastanów się, jak zdobyć pieniądze na ważne potrzeby. Dzień sprzyja wizytom w banku, rozmowom z księgowym lub szefem. Po południu doskonale udadzą się randki. Księżyc radzi unikać dziś ryzykownych decyzji i przestrzegać regulaminów. Zadbaj o skórę, chroń ją przed zimnem i wysuszeniem.
Aspekty planet: 12.48 trygon Księżyca ze Słońcem, 19.10 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki pomaga nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie. Nie żałuj czasu na dłuższe rozmowy z ciekawymi osobami.

Karta dnia: V Papież
Ktoś poprosi cię o przysługę, którą warto wykonać. W przyszłości ta osoba odwdzięczy ci się z naddatkiem za okazaną życzliwość.

23.02.2021, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Będziemy energiczni i pracowici. Nie odkładaj niczego na później, bo pierwsza część dnia sprzyja sprawom zawodowym i finansowym. Udadzą się zakupy, podróże. Łatwo będzie flirtować i zawierać nowe znajomości. Zapisuj się do lekarza, zażywaj witaminy i suplementy. Księżyc pomoże pogodzić się z nieprzyjaciółmi.
Aspekty planet: 19.07 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ optymizmu. Dzieci i artyści będą dzisiaj tworzyć zaskakujące i niezwykłe dzieła. Popołudnie to idealny dzień na hobby.

Karta dnia: IX Pustelnik
Aby zdobyć potrzebne ci w pracy informacje, będziesz się musiał trochę natrudzić. Starsza osoba podzieli się z tobą swoim doświadczeniem.

24.02.2021, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 13.24)
Kwadra Księżyca to dobry czas na szukanie potrzebnych informacji, ważne spotkania i rozmowy, szkolenia i zapisywanie się na kursy, spotkania towarzyskie, podróże służbowe. Udadzą się podróże i zawodowe spotkania. Unikajmy nudnych zajęć, robienia rachunków i czynności wymagających skupienia i samotności.
Aspekty planet: 05.00 sekstyl Księżyca z Marsem, 05.55 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka przypomina o pieniądzach i zakupach. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej być ostrożnym podczas zawodowych spotkań, samemu pilnować swoich interesów.

Karta dnia: XI Siła
Przyjmij wyzwanie, jakie stawia na twojej drodze los. Romans czy flirt szybko przerodzi się w coś poważniejszego.

25.02.2021, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Skupimy się raczej na układaniu planów na towarzyskie spotkania niż na zawodowych obowiązkach. Udadzą się negocjacje, a ważne spotkania miną w dobrej atmosferze. Popołudnie to dobra pora na nawiązywanie nowych znajomości lub zakupy albo randki. Łatwo będzie nawiązać nowe znajomości. Księżyc pomoże uporać się z pracami, które wymagają precyzji i cierpliwości.
Aspekty planet: 02.47 trygon Marsa z Plutonem, 02.50 kwadratura Księżyca z Uranem, 03.53 opozycja Księżyca z Saturnem, 10.57 opozycja Księżyca z Merkurym, 14.13 Wenus wkracza do znaku Ryb, 17.42 opozycja Księżyca z Jowiszem, 22.14 sekstyl Słońca z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Piątka to wibracja miłości. Sprzyja szalonym randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: XVI Wieża
Zmobilizuje się do pracy i bądź czujny, bo nie załatwione sprawy ciągną się za tobą i mogą przyczynić się do porażki, jeśli szybko nie zareagujesz.

26.02.2021, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 18.08)
Piątek sprzyjać będzie odpoczynkowi, spotkaniom z krewnymi i przyjaciółmi. Warto dzisiaj odnawiać różne stare kontakty i znajomości, bo ludzie chętnie wspominać będą stare czasy. W sprawach rodzinnych możliwe nagłe zmiany sytuacji i inne niespodzianki. Uda się nam medytacja, porządki, rachunki, trudne rozmowy.
Aspekty planet: 12.33 kwadratura Księżyca z Marsem, 20.51 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 6
Szóstka to wibracja zgodnej współpracy. Dziś warto zakończyć konflikty, w spokojny sposób wyjaśnić różne rodzinne lub sąsiedzkie nieporozumienia.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym tygodniu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

27.02.2021, sobota
Księżyc w znaku Panny
Zamiast się spieszyć i denerwować, spokojnie podejdźmy do wszystkich piątkowych zadań. Sobota sprzyja randkom, zajmowaniu się sztuką i hobby. Na większe porządki możemy nie mieć ochoty. Pij ziołowe herbatki, oczyszczaj organizm z toksyn. Organizm potrzebuje dziś więcej wody i mikroelementów. Przejrzyj rachunki i dokumenty, a znajdziesz zgubę lub wyjaśnisz zagadkę.
Aspekty planet: 06.55 trygon Księżyca z Uranem, 09.18 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka to wibracja intelektualnych poszukiwań. Znajdź dzisiaj czas na sprawy ducha, odprawiaj oczyszczające rytuały, szukaj wyjaśnienia zagadek i tajemnic.

Karta dnia: III Cesarzowa
Ktoś będzie chciał odebrać ci należne pochwały lub nagrody. Nie daj się zapędzić w kozi róg. W weekend odpocznij i zapomnij o kłopotach.

28.02.2021, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 20.18)
Księżyc sprzyja rodzinnym spotkaniom, odpoczynkowi i zabawie, a nie męczącej pracy. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu domowych obowiązków, bo lepiej spędzić niedzielę na przyjemnościach. Zajmij się sztuką, miłością, szukaj nowych inspiracji. Księżyc radzi pilnować sekretów i tajemnic.
Aspekty planet: 04.08 opozycja Księżyca z Neptunem, 13.43 trygon Księżyca z Plutonem, 16.59 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Ósemka to wibracja zdobywania większej gotówki. Dlatego dzisiaj szukaj pomysłów na inwestycje, oszczędności i lokaty. Ale znajdź też chwilę, żeby pobyć z przyjaciółmi.

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię ambitne wyzwanie. Odczujesz poprawę zdrowia, warto zacząć regularnie ćwiczyć dla poprawy kondycji.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 03 º 34´ – 10 º 37´Ryb
Księżyc 28 º 00´ Bliźniąt – 02 º 51´ Wagi
Merkury 11 º 04′ – 14 º 06′ Wodnika
Wenus 25 º 33′ Wodnika – 04 º 18′ Ryb
Mars 24 º 10′ – 28 º 10′ Byka
Jowisz 15 º 00′ – 16 º 36′ Wodnika
Saturn 07 º 42′ – 08 º 28′ Wodnika
Uran 07 º 21´ – 07 º 36´ Byka
Neptun 19 º 59′ – 20 º 15′ Ryb
Pluton 25 º 50′ – 26 º 01′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
21.02 od g. 19.40 do 22.02 do g. 04.54.
24.02 od g. 05.55 do g. 13.24.
26.02 od g. 12.33 do g. 18.08.
28.02 od g. 16.59 do g. 20.18.

Życzymy udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 15-21.02.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W czwartek 18.02 Słońce wkroczy do znaku Ryb zwróci naszą uwagę na potrzeby i sprawy osób słabszych i niesamodzielnych. Warto zauważyć wokół siebie tych, którym trzeba pomóc. Ktoś może nie dawać sobie rady i to my możemy zaradzić jego problemom. Warto odnowić pewną starą znajomość.

W środę 17.02 kwadratura Saturna z Uranem zapewni nam dużo energii i zapału do domowych porządków, ale i sportowych wyczynów czy ruszenia się z domu. Jest szansa na pokonanie lenistwa i osiągniecie ambitnych celów.

W sobotę 20.02 Wenus utworzy kwadraturę z Marsem i pomoże w ociepleniu relacji z bliskimi osobami, warto dogadywać się, negocjować i umawiać na ważne spotkania. To dobry dzień na zakupy i prezenty.

W niedzielę 21.02 rano Merkury wyjdzie z retrogradacji i znów zacznie się poruszać ruchem prostym. Zacznie sprzyjać nauce oraz zdobywaniu nowych umiejętności, a także nowego zawodu. Warto umawiać się z przyjaciółmi.

20210215

15.02.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Unikaj ryzyka i męczących zadań. Dzień nie sprzyja załatwianiu spraw w urzędach, męczącym podróżom, większym zakupom. Zajmij się domowymi sprawami, zrób drobne porządki, wyrzuć niepotrzebne rzeczy. Zadbaj o urodę , odpocznij. Nawilżaj skórę, zabezpiecz ją przed mrozem. Rób peeling i depilację. Nie noś ciężkich siatek z zakupami i unikaj nadwerężania kręgosłupa.
Aspekty planet: 06.24 sekstyl Księżyca z Saturnem, 17.51 sekstyl Księżyca z Merkurym, 19.23 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga zapanować nad chaosem w domowym budżecie. Dzisiaj możesz oszczędzać, dzielić pieniądze i szukać tańszych taryf telefonu lub Internetu.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Skup się na bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

16.02.2021, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Dziś można zabierać się za lekką fizyczną i sprawy do załatwiania na mieście. Do rachunków lub papierkowej roboty możesz nie mieć cierpliwości. W domu trzymaj emocje na wodzy i nie daj się sprowokować do niepotrzebnych kłótni. Testuj nowe przepisy, komponuj oryginalne zestawy potraw i przystawek. Zacznij domowe ćwiczenia, pójdź na dłuższy spacer, zacznij dbać o kondycję.
Aspekty planet: 04.41 sekstyl Księżyca z Wenus, 19.33 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki uczy odpoczywać i cieszyć się życiem. Będziemy energiczni i życzliwie nastawieni do całego świata. Kto idzie na randkę, imprezę czy na spektakl, będzie się świetnie bawić.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami.

17.02.2021, środa
Księżyc w znaku Byka (od 4.13)
Lepiej dzisiaj odpocząć, zająć się własnymi sprawami, zamiast zaczynać nowe przedsięwzięcia. Do pracy czy nauki sportu trudno się będzie zmusić. Udadzą się za to zakupy, podróże będą ciekawe. Księżyc w Byku sprzyja kontaktom z młodszymi osobami. Organizm potrzebuje więcej mikroelementów i warzyw, unikaj frytek i tłustych potraw.
Aspekty planet: 01.18 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 18.49 kwadratura Księżyca z Saturnem, 18.49 koniunkcja Księżyca z Uranem, 20.04 kwadratura Saturna z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zapomnieć o dawnych nieporozumieniach, wprowadza w rodzinne życie więcej wyrozumiałości i harmonii. Będziemy towarzyscy i bardziej wyrozumiali dla innych.

Karta dnia: IV Cesarz
Planety zachęcą cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

18.02.2021, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Zapowiada się spokojny dzień. Dobry czas na osobiste przemyślenia, odpoczynek, regenerację sił i rozwijanie intuicji. Unikaj cięższych prac fizycznych, bądź wyrozumiały dla innych ludzi. Zadbajmy o zdrowie, medytuj, znajdźmy więcej czasu dla bliskich ci osób. Księżyc nie sprzyja dalekim podróżom, jeśli gdzieś się wybierasz, pamiętaj o zabraniu mapy lub nawigacji.
Aspekty planet: 03.34 kwadratura Księżyca z Merkurym, 08.52 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 11.45 Słońce wkracza do znaku Ryb, 20.31 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rachunkom, ciekawym dyskusjom i nauce. Posiedź nad książkami, łatwo zapamiętasz trudne informacje. Możesz też załatwiać urzędowe sprawy.

Karta dnia: I Mag
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

19.02.2021, piątek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 17.05)
Będziemy w dobrych humorach. Domowe prace uda się szybko wykonać. W wolnej chwili zaplanuj zawodowe posunięcia. Aura przynosi dobre pomysły, także na pomnożenie gotówki i pomoże zabrać się za trudne i męczące prace. Kwadra Księżyca przestrzega przed kłótniami. Wyśpij się i nie siedź przed komputerem do późnej nocy.
Aspekty planet: 00.22 kwadratura Księżyca z Wenus, 01.49 koniunkcja Księżyca z Marsem, 08.29 trygon Księżyca z Plutonem, 19.48 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że z troską pochylimy się nad domowymi potrzebami. Dzisiaj warto omawiać plany remontów lub większych zakupów.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Karta oznacza skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga oznacza, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

20.02.2021, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Możemy być nerwowi i za bardzo się spieszyć, a także o wszystko spierać się i rywalizować. Unikaj nagłych i ryzykownych decyzji, bo coś przegapisz lub o czymś zapomnisz. Udadzą się podróże, zakupy i ważne zawodowe rozmowy. Nasz organizm potrzebuje dziś więcej białka i witaminy C.
Aspekty planet: 00.05 kwadratura Wenus z Marsem, 08.16 trygon Księżyca z Saturnem, 15.21 trygon Księżyca z Merkurym, 22.48 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja ważnym przemyśleniom. Okaże się, że jest wyjście z kłopotów i są możliwości zaoszczędzenia pieniędzy. Nie daj się komuś przekonać, że coś się może źle skończyć.

Karta dnia: VIII Siła
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

21.02.2021, niedziela
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 4.54)
Księżyc sprzyja szybkim decyzjom rodzinnym i nagłym zwrotom akcji. Uważaj dzisiaj na słowa, bo łatwo będzie o konflikty. Zamiast przejmować się innymi lub porównywać się do kogoś, zajmij się swoim hobby lub sportem. Planety sprzyjają randkom, ale dzień może być niespokojny. Nie podejmuj ryzykownych decyzji finansowych.
Aspekty planet: 01.53 Merkury w ruchu prostym, 09.11 kwadratura Księżyca z Neptunem, 19.40 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja trafnym decyzjom i dobrym pomysłom. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo kiedyś uda się je spełnić.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta uczy, że nie zawsze musisz opowiadać się za jedną ze storn czy robić tylko jedną rzecz. Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę.

Pozycje planet:
Słońce 26 º 31´ Wodnika – 03 º 34´ Ryb
Księżyc 04 º 10´ Barana – 28 º 00´ Bliźniąt
Merkury 13 º 16′ – 11 º 04′ Wodnika w retrogradacji
Wenus 16 º 48′ – 25 º 33′ Wodnika
Mars 20 º 13′ – 24 º 10′ Byka
Jowisz 13 º 22′ – 15 º 00′ Wodnika
Saturn 06 º 54′ – 07 º 42′ Wodnika
Uran 07 º 09´ – 07 º 21´ Byka
Neptun 19 º 44′ – 19 º 59′ Ryb
Pluton 25 º 38′ – 25 º 50′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
17.02 od g. 01.18 do g. 04.13.
19.02 od g. 08.29 do g. 17.05.
21.02 od g. 19.40 do 22.02 do g. 04.54.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 8-14.02.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W tym zabieganym tygodniu spróbujmy znaleźć choć chwilę dla siebie. Dbajmy o sen i odpoczynek.

W poniedziałek 8.02 koniunkcja Merkurego ze Słońcem zapewni nam dostęp do ważnych i pouczających informacji. Warto zadawać pytania, szukać nowych kontaktów i znajomych, a nasze codzienne problemy szybko się rozwiążą.

W środę 10.02 kwadratura Merkurego z Marsem będzie nas skłaniać do pośpiechu i ryzyka, co nie zawsze jest korzystne. Jednak zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Weź się w garść, sam pokieruj zmianami, a nawet z trudnej sytuacji uda się wyjść bez szwanku.

W czwartek 11.02 koniunkcja Wenus z Jowiszem sprawi, że ktoś przedstawi nam pomysł, na który sami nie wpadliśmy, a który uratuje nas przed trudną sytuacją finansową. Nów Księżyca w znaku Wodnika wpłynie na nas pozytywnie. Postarajmy się być obiektywni w ocenie postępowania bliskich nam osób. Jeśli ktoś roni coś złego, nazwijmy rzecz po imieniu, a powstrzymamy go od popełnienia błędu.

W sobotę 13.02 koniunkcja Wenus z Merkurym doda nam sił i energii. Bądźmy przygotowani na nowości, nie przywiązujmy się do z góry ustalonych planów, bo w ten dzień wszystko się może zdarzyć.

W niedzielę 14.02 koniunkcja Merkurego z Jowiszem zachęca do nauki, podróży wirtualnych i w realnym świecie, a także zapisywaniu się na kursy i szkolenia, które pomogą nam zdobyć lepiej płatną i bardziej satysfakcjonującą pracę. Sekstyl Marsa z Neptunem sprawi, że cel, do którego od dawna dążysz, teraz znajdzie się w twoim zasięgu. Rodzinne spotkanie lub krótka podróż zapewnią ci wiele atrakcji i odgonią nudę.

20210208

8.02.2021 poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyca ubywa, dlatego łatwiej nam będzie robić porządki, załatwiać zaległe sprawy i skłaniać ludzi do współpracy. To również dobry czas, aby zaczynać dietę. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać urzędy, biura czy banki. Ludzie będą sobie życzliwi, a nawet przymkną oko na różne drobne błędy, jakie niechcący popełniliśmy.
Aspekty planet: 10.01 trygon Księżyca z Uranem, 14.49 koniunkcja Słońca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Szóstka sprawi, że będziemy serdeczni dla innych ludzi. Każdy będzie ciekawy tego, co dzieje się u innych ludzi. Dziś można zadzwonić do starych znajomych, z sukcesem odnowić zapomniane kontakty.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

9.02.2021, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Dziś ludzie mogą reagować nerwowo na tłok i korki. Lepiej się nie spóźniać i panować nad nerwami. Dzień sprzyja opiece nad rodziną, domowym porządkom, wizytom u krewnych. Odbieraj jednak wszystkie telefony, bo jeden może przynieść ważne wiadomości. Unikaj ryzykownych sportów i dbaj abyś nie zmarzł na spacerze. Weź kąpiel z dodatkiem olejku z rozmarynu, a uspokoisz nerwy.
Aspekty planet: 03.22 trygon Księżyca z Marsem, 07.56 sekstyl Księżyca z Neptunem, 18.23 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka sprawi, że możemy narzekać na brak czasu i pieniędzy. Lepiej spokojnie skupić się na własnych sprawach i nie liczyć zbytnio na pomoc ze strony innych ludzi. Za to dobry dzień, żeby zająć się nauką lub hobby.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

10.02.2021, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 2.21)
Unikaj ryzyka i zaczynania nowych spraw, nie zakładaj konta w banku. Poświęć więcej czasu na porządki i rachunki. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i analizuj sny. Idź na masaż odchudzający, a szybko zobaczysz efekty. Unikaj cukru i gazowanych napojów. Jeśli się odchudzasz, unikaj tłuszczu. Pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 13.17 kwadratura Merkurego z Marsem, 14.43 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 14.52 kwadratura Księżyca z Uranem, 23.12 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Ósemka to wibracja dobrych pomysłów finansowych, ale w sprawach prywatnych lepiej dzisiaj zachować ostrożność, trudno nam będzie dzielić się i rozumieć cudze racje. Skup się na tym, co dla ciebie korzystne.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

11.02.2021, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Nów Księżyca w znaku Wodnika to dobry czas na pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy, wypowiadanie umów, szukanie oszczędności i zrywanie niechcianych znajomości. Unikajmy ciężkich obowiązków, bo nie znajdziemy do nich pomocników. Organizm potrzebuje białka, przypraw potrawy słodką papryką, jedz rośliny strączkowe.
Aspekty planet: 00.30 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 08.23 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 10.56 kwadratura Księżyca z Marsem, 16.01 koniunkcja Wenus z Jowiszem, 20.07 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki wyciągnąć wnioski z ważnych wydarzeń i zmienić strategię postępowania. Dzisiaj każdy może zmienić się na lepsze.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Po południu odpocznij i nie pracuj za dużo.

12.02.2021, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 8.24)
Obowiązki uda się szybko wykonać, a ludzie nabiorą optymizmu. Dzień sprzyja szybkiej nauce, a także podróżom, sztuce, randkom. Dzisiaj możesz wpaść na niezwykłe i kreatywne pomysły. Aura sprzyja towarzyskim spotkaniom i randkom. Idź na narty lub łyżwy, więcej się ruszaj, zapisuj się do lekarza. Szukaj nowych źródeł pieniędzy, składaj podanie o pracę.
Aspekty planet: 21.32 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że z w domu optymizmem zabierzemy się za trudne i ważne sprawy. Zacznij dzisiaj coś nowego, postaraj się spełnić choć jedno swoje marzenie.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

13.02.2021, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Łatwo nauczysz się tego, co ci jest potrzebne. Będziemy kierować się logiką, szybko uzgodnimy wspólne cele. Lepiej jednak unikaj dyskusji na temat cudzych wad, bo choć ludzie będą obiektywni, to jednocześnie mało wyrozumiali i pomocni. Policz pieniądze, zaplanuj oszczędności. Nie obciążaj kręgosłupa i kolana.
Aspekty planet: 08.49 koniunkcja Merkurego z Wenus, 20.56 sekstyl Księżyca z Marsem, 21.12 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Dwójka ułatwia dogadywanie się z ludźmi, zachęca do spotkań i dyskusji. Kto szuka inspiracji na rozproszenie nudy, wpadnie dzisiaj na dobry trop. Udadzą się też randki.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

14.02.2021, niedziela
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 16.55)
Walentynki przyniosą nam wiele ciekawych wiadomości i wydarzeń. Będziemy romantycznie nastawieni do świata. Postaraj się szanować cudze zdanie i nie spóźniaj się, a dzień okaże się udany. Aura sprzyja zabawie i zawieraniu nowych znajomości. Nie przesadzaj z obciążeniem serca i stawów. Randki i spotkania towarzyskie będą wyjątkowo udane.
Aspekty planet: 03.15 sekstyl Marsa z Neptunem, 08.29 sekstyl Księżyca z Plutonem, 22.41 koniunkcja Merkurego z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja artystycznym dokonaniom. Wymyślaj nowe dekoracje, planuj remont i pozytywne zmiany. Na randce też możesz opowiedzieć o swoich nowych pomysłach.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, walentynkowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

Pozycje planet:
Słońce 19 º 26´ – 26 º 31´ Wodnika
Księżyc 01 º 47´ Koziorożca – 04 º 10´ Barana
Merkury 20 º 42′ – 13 º 16′ Wodnika w retrogradacji
Wenus 08 º 02′ – 16 º 48′ Wodnika
Mars 16 º 20′ – 20 º 13′ Byka
Jowisz 11 º 43′ – 13 º 22′ Wodnika
Saturn 06 º 06′ – 06 º 54′ Wodnika
Uran 06 º 59´ – 07 º 09´ Byka
Neptun 19 º 29′ – 19 º 44′ Ryb
Pluton 25 º 25′ – 25 º 38′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
9.02 od g. 18.23 do 10.02 do g. 02.21.
11.02 od g. 20.07 do 12.02 do g. 08.24.
14.02 od g. 08.29 do g. 16.55.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 1-7.-2.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Księżyc sprzyja nabieraniu sił, zdobywaniu nowych umiejętności, testowaniu przepisów czy kuracji odmładzających. Warto zacząć regularnie ćwiczyć, teraz uda nam się wytrwać w naszym postanowieniach.

W poniedziałek 1.02 Wenus przechodzi ze znaku Koziorożca do znaku Wodnika i zapewni nam więcej rozrywki i dużo odkrywczych pomysłów, które ułatwią nam codzienne życie. Pewna dobra wiadomość zmieni nasze nastawienie do pracy na lepsze. Kwadratura Słońca z Marsem obudzi w nas determinacje i siłę woli do działania. Warto podejmować się cięższych prac fizycznych, ćwiczyć, być wytrwałym, bo szybko czekać nas będzie nagroda.

W sobotę 6.02 koniunkcja Wenus z Saturnem ostrzega nas przed osobami, które chcą się na nas wzbogacić. Nie udzielajmy pożyczek, a i sami możemy mieć trudność z dostaniem kredytu czy czegoś w promocji.

W niedzielę 7.02 kwadratura Wenus z Uranem doda nam wigoru. Możemy też spodziewać się dobrych wiadomości finansowych oraz liczyć na wsparcie i pomoc ludzi wokół nas.

20210201

1.02.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 12.26)
Ciekawe wydarzenia i imprezy sprawią, że trudno nam będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miejmy do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie nam na sucho. Nie zapomnijmy jednak o ważnym spotkaniu, ktoś liczy na naszą pomoc. Przestrzegajmy regulaminów i przepisów prawa, a nic nie zmąci naszego spokoju. Uda się załatwić wreszcie pewną trudną sprawę.
Aspekty planet: 04.18 trygon Księżyca z Plutonem, 11.35 kwadratura Słońca z Marsem, 12.11 trygon Księżyca z Wenus, 15.01 Wenus wchodzi do znaku Wodnika, 21.34 trygon Księżyca z Saturnem.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

2.02.2021, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc będzie nas motywować do zmian, staniemy się odważni i chętni do podejmowania ryzyka. Dobry czas na zakładanie firm, rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, bo szybko staną się zyskowne. Pamiętaj o rodzinnych wizytach, zadzwoń do krewnych i znajomych. Regeneruj siły, zacznij ćwiczyć tai-chi, jogę lub aerobik.
Aspekty planet: 05.59 trygon Księżyca z Jowiszem, 11.51 trygon Księżyca ze Słońcem.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

3.02.2021, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 15.16)
Skup się dziś na relacjach i umowach. Nie wpadaj w panikę, jeśli czegoś nie wiesz. Po prostu zapytaj, bo ludzie będą bardzo pomocni. Łatwo o spóźnienia i zamieszanie, patrz częściej na zegarek i nie denerwuj się, bo podczas pełni łatwo o kłótnie. Dzień sprzyja odnawianiu kontaktów, ciekawym rozmowom i przypadkowym spotkaniom. Udadzą się podróże i zakupy.
Aspekty planet: 07.16 kwadratura Księżyca z PLutonem, 07.16 trygon Księżyca z Merkurym, 19.56 kwadratura Księżyca z Wenus.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na spacer, zadbać o wygląd i dobre samopoczucie. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

4.02.2021, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Ważne zawodowe i finansowe sprawy oraz zakupy załatwiaj rano. Im bliżej południa, tym mniej możemy mieć energii. Chętnie poświęcimy czas na sztukę, hobby, odpoczynek. Randki będą bardzo udane. Przesadzaj rośliny i ustawiaj w nowych miejscach.
Aspekty planet: 00.48 kwadratura Księżyca z Saturnem, 02.59 opozycja Księżyca z Uranem, 09.41 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 15.52 opozycja Księżyca z Marsem, 18.38 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

5.02.2021, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 18.18)
Warto zabrać się za zaległe sprawy, bo będziemy mieli okazję szybko uporać się z trudnościami. Możesz znaleźć zagubione rzeczy. Także podróże będą udane i przebiegną w miłej atmosferze. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem. Ogranicz palenie papierosów. Pij soki warzywne i jedz więcej owoców.
Aspekty planet: 00.12 trygon Księżyca z Neptunem, 07.28 kwadratura Księżyca z Merkurym, 10.21 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

6.02.2021, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Ludzie staną się dzisiaj życzliwi i pracowici, dlatego szybko nadrobisz różne zaległości i zdobędziesz uznanie. Dzień sprzyja rachunkom, pracy, zdobywaniu nowych umiejętności. Inwestuj swoje pieniądze, szukaj nowych propozycji lub podpisuj ważne umowy. Zadbaj o samochód lub rower, zrób porządek z narzędziami lub książkami.
Aspekty planet: 04.01 sekstyl Księżyca z Wenus, 04.21 sekstyl Księżyca z Saturnem, 08.08 koniunkcja Wenus z Saturnem, 13.46 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, sobotnie spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

7.02.2021, niedziela
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 21.53)
Będziemy w bardzo dobrych humorach, co sprzyja odpoczynkowi i dobrej zabawie. Chętnie spotkamy się z przyjaciółmi, zaplanujemy wiosenne rodzinne spotkania i podróże. Randki będą udane. Idź do sauny, zrób sobie długą gorącą kąpiel, dzisiaj warto się wygrzać. Zadbaj o domowe rośliny. Naucz się medytacji i sposobów na szybki relaks.
Aspekty planet: 01.58 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 03.42 kwadratura Księżyca z Neptunem, 04.34 kwadratura Wenus z Uranem, 07.17 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

Pozycje planet:
Słońce 12 º 20´ – 19 º 26´ Wodnika
Księżyc 23 º 16´ Panny – 01 º 47´ Koziorożca
Merkury 26 º 19′ – 20 º 42′ Wodnika w retrogradacji
Wenus 29 º 15′ Koziorożca – 08 º 02′ Wodnika
Mars 12 º 32′ – 16 º 20′ Byka
Jowisz 10 º 03′ – 11 º 43′ Wodnika
Saturn 05 º 16′ – 06 º 06′ Wodnika
Uran 06 º 51´ – 06 º 59´ Byka
Neptun 19 º 16′ – 19 º 29′ Ryb
Pluton 25 º 12′ – 25 º 25′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
1.02 od g. 12.11 do g. 12.26.
3.02 od g. 07.16 do g. 15.16.
5.02 od g. 10.21 do g. 18.18.
7.02 od g. 07.17 do g. 21.53.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 25-31.01.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień przyniesie niespodzianki, nowe wydarzenia i dużo pośpiechu. Pełnia Księżyca oraz dobroczynna koniunkcja Słońca z Jowiszem sprzyjają podejmowaniu decyzji i zaczynaniu nowych spraw.

We wtorek 26.01 kwadratura Słońca z Uranem skłoni nas do refleksji i zadumy nad naszymi planami, a nawet życiowymi celami. Warto pospać dłużej, poświęcić czas na przyjemności, rozrywkę i zabawę, nie przejmować się tym, co mówią o nas ludzie. Na wyprzedażach upolujesz nie lada okazje.

W czwartek 28.01 pełnia Księżyca w znaku Lwa sprzyja wyjazdom, spotkaniom biznesowym, sąsiedzkim plotkom i robieniu czegoś razem z rodziną i przyjaciółmi. Wysyłaj ważne listy i maile, oddawaj na czas pracę, wywiązuj się z zobowiązań. Koniunkcja Wenus z Plutonem nastawi nas ostrożnie do ludzi. Ci, którzy są podatni na stany depresyjne i mają pesymistyczne podejście do życia, powinni w tym znaleźć sobie zajęcie i nie myśleć o samotnych sprawach, bo ich stan może się pogorszyć.

W piątek 29.01 koniunkcja Słońca z Jowiszem pomoże nam odpocząć i zrelaksować się po intensywnym i pełnym wrażeń tygodniu. Zajmijmy się swoim hobby, pójdźmy na długi spacer, wyjedźmy choć na jeden dzień.

W sobotę 30.01 Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 21.02 może powodować opóźnienia, kłopoty ze sprzętem elektronicznym, trudności w komunikacji, używaniu telefonów czy komputerów. Rusz głową, nie stój w korku, zaradź szybko problemom.

20210125

25.01.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (19.53)
Dziś unikaj konfliktów, bo wszyscy będą nerwowi i przewrażliwieni na swoim punkcie. Postaraj się rzucić nałogi, zmienić styl życia. Wprowadzaj nowe plany i rozwiązania. Czas zerwać ze schematami, które nie przynoszą ci już żadnych korzyści. Zrób porządek ze sprzętem sportowym i zabawkami. Jedz więcej potraw z przewagą białka.
Aspekty planet: 08.18 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki pomoże mocno stanąć na nogach, uporządkować różne sprawy. Sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także różnym inwestycjom i oszczędnościom.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

26.01.2021, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Dziś warto zająć się sprawami rodzinnymi. Dobry czas na pracę w domu, gotowanie, urządzanie mieszkania, zapraszanie gości, organizowanie kulturalnych wydarzeń. Słuchaj swojej intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i rozwiązuj zagadki. Wieczór sprzyja randkom, bo będziemy namiętni, pewni siebie i swoich uczyć.
Aspekty planet: 08.50 sekstyl Księżyca z Uranem, 13.49 13.49 kwadratura Słońca z Uranem, 14.18 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki szykuje nam różne rozrywki. Skorzystaj z nowych propozycji, baw się i odpoczywaj. Dobry dzień, aby być aktywnym i uprawiać sport. Byle dalej od nudy!

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

27.01.2021, środa
Księżyc w znaku Raka
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Farbuj i podcinaj włosy. Bierz witaminy i suplementy. Pij dużo wody i stosuj częściej krem do rąk, a skóra będzie lepiej nawilżona i odżywiona.
Aspekty planet: 07.59 trygon Księżyca z Neptunem, 16.38 opozycja Księżyca z Wenus, 18.56 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja Szóstki
Wibracja Szóstki zachęca do zajmowania się domem i rodziną. Dzisiaj rób porządki, idź na zakupy, ugotuj coś smacznego. Łatwiej będzie zakończyć różne konflikty i wyciszyć niepotrzebne dyskusje.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

28.01.2021, czwartek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (3.55)
Pełnia Księżyca w znaku Lwa zachęca do spróbowania czegoś nowego. Zapisz się na ciekawy kurs, wybierz na intrygujący wykład. Możesz liczyć na udaną współpracę. Pytaj innych o zdanie, spotykaj się z ważnymi osobami. Wyrzucaj stare rzeczy, przestawiaj meble, walcz z trudnymi do wywabienia plamami na ubraniach. Dzisiaj bądź na lekkiej, oczyszczającej diecie, dopraw sałatkę oliwą.
Aspekty planet: 12.42 opozycja Księżyca z Saturnem, 16.12 kwadratura Księżyca z Uranem, 17.17 koniunkcja Wenus z Plutonem, 20.17 opozycja Księżyca ze Słońcem, 20.40 opozycja Księżyca z Jowiszem, 23.33 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja Siódemki
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

29.01.2021, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Potrzebujesz więcej snu i odpoczynku. Zajmij się sztuką, poświęć czas swojemu hobby. Lepiej nie zaczynać wielkich porządków, bo trudno będzie je dokończyć. Warto poczytać książkę, obejrzeć film. Rano rób zakupy, po południu zajmij się gotowaniem lub sprzątaniem. zadbaj o dłonie, idź na aerobik lub jogę.
Aspekty planet: 02.41 koniunkcja Słońca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

30.01.2021, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (9.04)
Uwolnij swoją fantazję, zastanów się nad marzeniami, jakie możesz spełnić. Dziś możesz wpaść na innowacyjne pomysły, które w przyszłości przyniosą ci awans i większe pieniądze. Dobry dzień na randki i spotkania towarzyskie. Sny mogą podpowiedzieć ci, jak rozwiązać problem. Węglowodany dzisiaj tuczą, wybierz zdrowe, ciemne pieczywo. Regeneruj siły, zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie.
Aspekty planet: 02.54 opozycja Księżyca z Merkurym, 16.53 Merkury wchodzi w retrogradację, 20.53 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

31.01.2021, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Dzień sprzyja randkom i sztuce, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu obowiązków, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się swoim hobby, czytaj, wyjdź do kina lub na wystawę. Unikaj prania i pastowania podłogi, bo zostaną smugi. Piecz ciasta, pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę.
Aspekty planet: 05.58 trygon Księżyca z Marsem, 18.10 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Zajmiemy się hobby i odpoczynkiem, spędzimy miłe chwile na rozmowach z przyjaciółmi. Dyskusje będą ciekawe, ale lepiej unikać tematów, które dzielą i irytują.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 05 º 13´ – 12 º 20´ Wodnika
Księżyc 20 º 16´ Bliźniąt – 23 º 16´ Panny
Merkury 23 º 44′ – 26 º 19′ Wodnika w retrogradacji
Wenus 20 º 29′ – 29 º 15′ Koziorożca
Mars 08 º 51′ – 12 º 32′ Byka
Jowisz 08 º 23′ – 10 º 03′ Wodnika
Saturn 04 º 26′ – 05 º 16′ Wodnika
Uran 06 º 46´ – 06 º 51´ Byka
Neptun 19 º 03′ – 19 º 16′ Ryb
Pluton 24 º 58′ – 25 º 12′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
25.01 od g. 08.18 do g. 19.53.
27.01 od g. 18.56 do 28.01 do g. 03.55.
30.01 od g. 02.54 do g. 09.04.
Udanego tygodnia!

Izabela Podlaska-Konkel i Miłosława Krogulska

Horoskop tygodniowy 11-17.01.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Zdobędziemy nowe doświadczenia i ktoś zaskoczy nas niecodzienną propozycją. Nie bójmy się zaczynać od nowa, naszymi autami są zapał i entuzjazm. Sukces jest w zasięgu ręki, trzeba jeszcze chwilę poczekać i zdobyć się na większy wysiłek. Nów Księżyca w znaku Koziorożca pomoże nam zaplanować sprawy na najbliższe miesiące i określić ważne cele na cały rok.

W poniedziałek 11.01 koniunkcja Merkurego z Jowiszem zmotywuje nas do kontaktu z ludźmi, wyjazdów i nauki. Warto rozmawiać, wyjaśniać problemy i nie odwracać się od tych, którzy potrzebują naszej rady i pomocy.

We wtorek 12.01 kwadratura Merkurego z Uranem sprawi, że powinniśmy przygotować się na zmiany i szybko się do nich dostosuj. Życie postawi na naszej drodze szansę, dzięki której możemy wiele zyskać. Warto zgrać w totka.

W środę 13.01 kwadratura Marsa z Saturnem ostrzega, żeby nie robić wszystkiego na ostatnią chwilę, a tydzień będzie spokojny i udany. Trzymajmy się planu i nie unikajmy obowiązków, a pokonamy trudności. Nów Księżyca w znaku Koziorożca sprawi, że nabierzemy dystansu do życia. Nie przejmujmy się, że nie wszystko idzie po naszej myśli. Uzbrójmy się w cierpliwość i więcej odpoczywajmy. Znajdźmy czas na spacer i zdrowe jedzenie.

W czwartek 14.01 trygon Wenus z Uranem sprawi, że pokus będzie w tym tygodniu wiele, pilnujmy więc portfela i wydatków, żeby starczyło nam na wszystko, co niezbędne. Randki będą bardzo udane. Koniunkcja Słońca z Plutonem zmotywuje nas, aby zacząć dbać o kondycję, zacząć zdrowiej się odżywiać, poznać nowy sport lub aktywność ruchową, która pozwoli nam zrzucić zbędne kilogramy.

W niedzielę 17.01 kwadratura Jowisza z Uranem sprawi, że sprawy rodzinne zajmą nam więcej czasu niż planowaliśmy. Działajmy w grupie, a szybciej osiągniemy cele na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy

11.01.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 14.31)
Obowiązki uda się szybko wykonać, a ludzie nabiorą optymizmu. Dzień sprzyja szybkiej nauce, a także podróżom, sztuce, randkom. Dzisiaj możesz wpaść na niezwykłe i kreatywne pomysły. Rób ćwiczenia siłowe, więcej się ruszaj. W domu zabierz się za cięższe prace, szybko się z nimi uporasz. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem sprzyja podróżom i zaczynaniu nauki, kursów, szkoleń i zdawaniu egzaminów.
Aspekty planet: 18.17 trygon Księżyca z Marsem, 18.21 koniunkcja Merkurego z Jowiszem, 21.16 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja udanym inwestycjom i zakupom. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: III Cesarzowa
Karta Cesarzowa zachęca do spotkań i randek, ale obiecuje też wartościową i stabilną znajomość, która szybo może przerodzić się w coś poważnego. Zmień styl, zadbaj o figurę, zrelaksuj się, a dobre samopoczucie przełoży się szybko na miłosny sukces.

12.01.2021, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziemy towarzyscy i otwarci na problemy innych. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości, uczyć się, podróżować. Domowe i rodzinne wydarzenia miną w dobrej atmosferze. Zakupy będą bardzo udane, upolujesz coś na przecenach. Nie przemęczaj się, na spacerze nie zazięb się. Odkurzaj i zapal kadzidełka aby oczyścić domowe powietrze.
Aspekty planet: 01.52 trygon Księżyca z Uranem, 16.01 kwadratura Wenus z Uranem, 22.18 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Przed nami wiele nowych szans, dzień przyniesie nam możliwość wykazania się na wielu polach. Nie siedźmy cicho, warto zaznaczyć swoją obecność, mówić głośno swoje uwagi i opowiadać o planach, bo los będzie nam sprzyjał.

13.01.2021, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 17.45)
Nów w Koziorożcu sprzyja reorganizacji. Przejrzyj rachunki, poszukaj korzystnych ofert, bo dziś uda ci się pozbyć niepotrzebnych kosztów. Na zakupach warto zainwestować w dobry krem i maseczkę, a także zaplanować wizytę u kosmetyczki, bo Księżyc w Koziorożcu sprzyja szybkiemu gojeniu się skóry. Oczyszczaj organizm, jedz kaszę jaglaną. Oszczędzaj siły, wyśpij się, zrób sobie domowe spa.
Aspekty planet: 06.01 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 08.23 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 12.03 kwadratura Marsa z Saturnem, 23.12 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 23.31 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: XVI Wieża
Wokół nas będzie dużo się działo, ale możemy też zostać wciągnięci w chaotyczne działania, które pochłoną naszą uwagę i oddalą nas od realizacji konkretnych planów. Unikajmy ludzi, którzy wprowadzają zamęt w nasze życie, bo nie pomożemy im teraz, a tylko zaszkodzimy sobie samym.

14.01.2021, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Zabierz się do pracy, a odniesiesz sukces. Uda się coś zmienić na lepsze, dzięki czemu zaoszczędzimy czas, siły i pieniądze. Księżyc sprzyja zakładaniu konta w banku. Randki i zakupy będą udane. Regeneruj siły, nie ryzykuj i dbaj o bezpieczeństwo. Zadbaj o kręgosłup, nie przeciążaj go noszeniem ciężkich siatek z zakupami.
Aspekty planet: 01.23 trygon Wenus z Uranem, 03.56 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 05.30 kwadratura Księżyca z Uranem, 09.37 Uran wychodzi z retrogradacji, 10.29 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 15.17 koniunkcja Słońca z Plutonem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: XXI Świat
Sprawy dotyczące zarządzania domem trzeba będzie pilnie załatwić. Ostrożnie obchodźmy się ze sprzętem elektronicznym oddajmy na przegląd samochód lub rower, bo ie warto ryzykować i korzystać z niesprawnych urządzeń.

15.01.2021, piątek
Księżyca w znakach Wodnika i Ryb (od 23.18)
Będziemy ciekawi informacji, jakimi mogą się z nami podzielić znajomi i sąsiedzi. Warto zorganizować małe towarzyskie lub rodzinne spotkanie. Odkurzaj dywany, pierz zasłony, ustawiaj bibeloty. Kontroluj ciśnienie, unikaj rywalizacji i wyścigów czy samochodem, czy na nartach. Zadbaj o włosy, nakładaj odżywkę, podcinaj końcówki.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie podyskutujemy o ciekawych sprawach, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy ciekawe hobby.

Karta dnia: XIX Słońce
Ciesz się chwilą i nie martw się na zapas. Nic nie zagraża twojej pozycji w związku, nie doszukuj się więc problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie słuchaj plotek, wierz ukochanej osobie i nie dawaj jej do zrozumienia, że są dla ciebie ważniejsze rzeczy niż związek.

16.01.2021, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Zabierz się za obowiązki. Dzień sprzyja konkretnym ustaleniom, których wszyscy będą przestrzegać. Odwiedzaj urzędy, rób rachunki, załatwiaj sprawy w administracji. Rób ćwiczenia wytrzymałościowe, ćwicz jogę lub aerobik. Świetny dzień na wizyty u lekarza, w aptece lub u dietetyka. Zacznij zdrowiej się odżywiać, zrezygnuj ze słodyczy.
Aspekty planet: 07.30 sekstyl Księżyca z Marsem, 11.44 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.03 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki, oraz zakupy.

Karta dnia: V Papież
Czas zrobić porządki w rachunkach, zadbać o lepsze oprocentowanie lokat lub wreszcie rozpocząć oszczędzanie. Ktoś doradzi ci zmianę banku lub pokaże, jak zaoszczędzić na codziennych zakupach. Warto posłuchać specjalisty, dzięki radom szybko staniesz na nogi.

17.01.2021, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a po południu kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych w internecie. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zastosuj odżywcze kremy, zadbaj o włosy.
Aspekty planet: 10.36 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 21.56 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.49 kwadratura Jowisza z Uranem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Umiarkowanie zapowiada udane kuracje i szybki powrót do zdrowia dla tych, którzy od pewnego czasu się leczą. Warto zadbać o równowagę w diecie i ćwiczeniach. Organizm będzie potrzebował więcej wody mineralnej i witamin, zadbaj o to w codziennych posiłkach.

Pozycje planet:
Słońce 20 º 58´ – 28 º 06´ Koziorożca
Księżyc 21 º 57´ Strzelca – 26 º 19´ Ryb
Merkury 04 º 05′ – 15 º 04′ Wodnika
Wenus 02 º 56′ – 11 º 43′ Koziorożca
Mars 01 º 53′ – 05 º 18′ Byka
Jowisz 05 º 05′ – 06 º 44′ Wodnika
Saturn 02 º 47′- 03 º 36′ Wodnika
Uran 06 º 43´ – 06 º 43´ Byka
Neptun 18 º 41′ – 18 º 51′ Ryb
Pluton 24 º 30′ – 24 º 44′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
10.01 od g. 19.30 do 11.01 do g. 14.31.
13.01 od g. 08.23 do g. 17.45.
14.01 od g. 10.29 do 15.01 do g. 23.18.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 4-10.01.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami aktywny tydzień. Merkury, planeta komunikacji i podróży, będzie pod silnym wpływem Marsa, Saturna i Plutona co zwróci naszą uwagę na ważne wiadomości, cenne informacje i trudne relacje.

We wtorek 5.01 koniunkcja Merkurego z Plutonem sprawi, że nowe sytuacje i zawieranie znajomości mogą być dla nas mniej atrakcyjne. Potrzebujemy spokoju i dystansu do codziennych problemów. Posłuchajmy rady doświadczonej osoby. W środę 6.01 Mars przechodzi do znaku Byka i zapewni nam więcej okazji do rozrywki i odpoczynku.

W piątek 8.01 sekstyl Słońca z Neptunem sprzyja refleksji, odpoczynkowi, medytacji i zatrzymaniu się na chwilę, aby pomyśleć o sprawach duchowych i przeżyć coś, czego na co dzień nie dostrzegamy. Merkury wchodzi do znaku Wodnika, co zmotywuje nas do odnowienia kontaktu z tymi, których dawno nie widzieliśmy. Słuchaj starszych i bardziej doświadczonych osób, a dobrze na tym wyjdziesz.

W sobotę 9.01 kwadratura Merkurego z Marsem ostrzega przed gwałtowną wymianą zdań czy kłótnią, która może skutecznie popsuć nam humor. W niedzielę 10.01 koniunkcja Merkurego z Saturnem radzi przestrzegać przepisów i nie angażować się w sprawy na pograniczu prawa. Spiesz się powoli, coś ci może umknąć przez nieuwagę lub zbytni pośpiech.

Tygodniowy

4.01.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Będziemy otwarci na nowe pomysły i wyrozumiali dla innych. Służbowe spotkania miną szybko i w dobrej atmosferze. Odwiedzaj urzędy, załatwiaj trudne sprawy. Dobry dzień na rodzinne spotkania. Regeneruj siły, porządnie się wyśpij. Dobry dzień na zaczynanie noworocznej diety i wielkie porządki.
Aspekty planet: 02.45 trygon Księżyca ze Słoncem, 10.51 opozycja Księżyca z Neptunem, 20.13 trygon Księżyca z Merkurym, 20.53 trygon Księżyca z Plutonem, 22.35 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na twoje decyzje i postępowanie.

5.01.2021, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 6.43)
Dobry czas na ważne przemyślenia i decyzje dotyczące rodziny a także na ustalenia dotyczące obowiązków i wspólnych zobowiązań. Po południu zajmij się sztuką, wyjdź do kina lub na wystawę. Unikaj prania i pastowania podłogi, bo zostaną smugi. Pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę, unikaj alkoholu i ostrych przypraw.
Aspekty planet: 01.57 koniunkcja Merkurego z Plutonem, 10.23 trygon Księżyca z Saturnem, 13.18 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy ciekawi cudzych spraw i pomysłów. To dobry dzień, aby pytać innych o radę. Dwójka sprzyja też miłości, łatwiej będzie ustalić wspólne cele.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

6.01.2021, środa
Księżyc w znaku Wagi
Będziemy zmienni i niespokojni. Lepiej unikać dyskusji, bo ktoś może wycofać się z wcześniejszych ustaleń. Warto zająć się nauką, prywatnymi sprawami, hobby lub odpocząć. Regeneruj siły, wymocz stopy w wodzie z solą, natrzyj ciało balsamem. Po południu farbuj włosy lub rób trwałą. Organizm potrzebuje dużo zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 10.38 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 23.28 Mars wchodzi do znaku Byka.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki uczyni dzień bardzo niespokojnym. Będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać język snów i intuicji. Dlatego jeśli rozmawiasz o pieniądzach, postaraj się mocno stać na ziemi.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

7.01.2021, czwartek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 09.55)
Zabierz się za obowiązki. Dzień sprzyja konkretnym ustaleniom, których wszyscy będą przestrzegać. Odwiedzaj urzędy, rób rachunki, załatwiaj sprawy w administracji. Ludzie będą punktualni i dokładni. Gotuj warzywa i pij soki; nie przesadzaj z solą. Ćwicz jogę lub aerobik, uzupełnij dietę o witaminy.
Aspekty planet: 00.24 kwadratura Księżyca z Plutonem, 06.22 kwadratura Księżyca z Merkurym, 06.56 sekstyl Księżyca z Wenus, 10.16 opozycja Księżyca z Marsem, 13.56 kwadratura Księżyca z Saturnem, 17.12 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 21.17 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach i chaosem wśród komputerowych plików. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

8.01.2021, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Możesz mieć kłopot z pogodzeniem obowiązków z przyjemnościami. Dobry czas na spotkania towarzyskie, współpracę i ustalanie, z kim odnosimy korzyści, a kto nie jest życzliwy. Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub załatwiaj sprawy w urzędach, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle.
Aspekty planet: 13.01 Merkury wchodzi do znaku Wodnika, 16.42 Wenus wchodzi do znaku Koziorożca, 17.12 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 17.15 trygon Księżyca z Neptunem, 17.55 sekstyl Słońca z Neptunem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub rozpoczęciem regularnych spacerów czy ćwiczeń w domu, to wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

9.01.2021, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 12.16)
Bądź czujny, a odkryjesz sekrety. To dobry dzień na obserwację otoczenia, łączenie faktów, wyciąganie ważnych wniosków. Różne skrywane tajemnice i tajne układy mogą dzisiaj wyjść na światło dzienne. Rezygnuj z prania, dzisiaj wszystko długo schnie. Jedz w domu, unikaj złej jakości dań na wynos. Księżyc w Strzelcu zachęca do aktywności fizycznej, dobry dzień aby zacząć ćwiczyć.
Aspekty planet: 03.00 sekstyl Księżycsa z Plutonem, 03.46 kwadratura Merkurego z Marsem, 15.16 sekstyl Księżyca z Merkurym, 16.40 sekstyl Księżyca z Saturnem, 16.54 trygon Wenus z Marsem, 20.19 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XII Transformacja
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

10.01.2021, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Posprzątaj swoje miejsce pracy, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. Rano podlej domowe rośliny. Uważaj na tuczące słodycze, postaraj się mniej słodzić. Unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych.
Aspekty planet: 04.18 koniunkcja Merkurego z Saturnem, 19.30 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki nastroi nas pozytywnie do nauki, negocjowania i współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś ważnego poprosić.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet 28.12.2020 – 10.01.2021:
Słońce 04 º 42´ – 20 º 58´ Koziorożca
Księżyc 12 º 19´ Bliźniąt – 21 º 57´ Strzelca
Merkury 11 º 14′ Koziorożca – 04 º 05′ Wodnika
Wenus 15 º 24′ Strzelca – 02 º 56′ Koziorożca
Mars 25 º 40′ Barana – 01 º 53′ Byka
Jowisz 01 º 53′ – 05 º 05′ Wodnika
Saturn 01 º 10′ – 02 º 47′ Wodnika
Uran 06 º 51´ – 06 º 43´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 24′ – 18 º 41′ Ryb
Pluton 24 º 04′ – 24 º 30′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
4.01 od g. 22.35 do 5.01 do g. 06.43.
7.01 od g. 06.56 do g. 09.55.
9.01 od g. 03.00 do g. 12.16.
10.01 od g. 19.30 do 11.01 do g. 14.31.

Udanego tygodnia!