Archiwa kategorii: Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy 19-25.06.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami duże zmiany. Słońce przemierza ostatnie stopnie znaku Bliźniąt i zaraz wkroczy do znaku Raka. Nasze podejście do wielu spraw zacznie być bardziej emocjonalne. Postarajmy się oddzielić uczucia od faktów, żeby nie popełnić błędu.

We wtorek 20.06 Merkury w sekstylu z Uranem sprzyja ludziom przedsiębiorczym, nowatorskim i kreatywnym. To dobry dzień na reperację zepsutych sprzętów i przegląd samochodu czy roweru. Wenus w sekstylu z Neptunem sprzyja rozwijaniu romantycznych znajomości. Warto odezwać się do kogoś bliskiego naszemu sercu. Randki i spotkania towarzyskie będą wyjątkowo serdecznie.

W środę 21.06 Słońce wkroczy do znaku Raka i rozpocznie się astronomiczne lato. To wyjątkowy dzień w roku, warto więcej uwagi poświęcić swoim bliskim, rodzinie i znaleźć moment na relaks i spacer. Merkury wkroczy do znaku Raka i utworzy koniunkcję ze Słońcem. To dobry dzień na spotkania z przyjaciółmi, prezentowanie swoich talentów artystycznych i dekorowanie mieszkania.

W sobotę 24.06 Wenus w trygonie z Plutonem sprzyja godzeniu zwaśnionych stron i łagodzeniu sporów. Ktoś będzie się domagał uwagi i spotkania. Warto dać szansę komuś, kto od dawna ubiega się o nasze względy. Nów Księżyca w znaku Raka nastroi nas refleksyjnie i melancholijnie do życia. Nie warto nigdzie się spieszyć ani robić ambitnych planów, bo w ostatniej chwili lenistwo może wygrać i pogrążymy się w błogim nicnierobieniu.

W niedzielę 25.06 Mars w kwadraturze z Jowiszem sprawi, że będziemy niespokojni, a nawet trochę zagubieni. Nie zgadzajmy się na nic, jeśli mamy wątpliwości! Jesteśmy bardziej niż zwykle podatni na emocje i prośby. Unikajmy ryzykownych sytuacji.

Horoskop tygodniowy

19.06.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 23.52)
Zaplanuj wszystko dobrze i trzymaj się tego, co jest najważniejsze, bo możesz mieć za dużo spraw na głowie, a ludzie będą na ciebie spychać swoje obowiązki. Bądź niezależny i nie wdawaj się w z nikim w dyskusje, bo możesz narobić sobie wrogów.
Aspekty planet: 4.36 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 14.07 Księżyc w trygonie z Saturnem, 17.19 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 20.05 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 21.41 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Układajmy plany, a potem do dzieła! To, co wprowadzimy w życie, będzie przynosiło dochód. Warto zarejestrować firmę, zaczynać szkolenie, otwierać sklep, kupować samochody lub maszyny. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Nie poddawaj się jeszcze atmosferze wakacji. Czeka cię ważna rozmowa, która może zdecydować o twojej zawodowej przyszłości.

20.06.2017, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Warto się ruszać, bo aura sprzyja aktywności fizycznej. Udadzą się zakupy i podróże, a także różne ważne wizyty. Łatwo dziś będzie zawierać nowe znajomości, bo ludzie nie będą nieśmiali i skryci. Szukaj inspiracji do remontu lub przemeblowania, sprzątaj, wieszaj dekoracje. Jedz więcej nabiału, wieczorem sięgnij po owoce. Wenus w sekstylu z Neptunem sprzyja zabiegom upiększającym. Merkury w sekstylu z Uranem zapewni ci nowe pomysły na rozwiązywanie problemów.
Aspekty planet: 10.25 Wenus w sekstylu z Neptunem, 11.30 Merkury w sekstylu z Uranem, 17.20 Księżyc w sekstylu z Marsem, 23.24 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Dziś zaprowadź wokół siebie trochę porządku. Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć różne sprawy. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: As Buław
Nadrabiaj zaległości, podsuwaj innym dobre pomysły, szukaj sprzymierzeńców do walki o podwyżkę lub dodatkowe zlecenie.

21.06.2017, środa
Księżyc w znaku Byka
Poczujemy przypływ energii. O godzinie 6.24 Słońce wkroczy do znaku Raka i rozpocznie się astronomiczne lato. To dobry dzień na godzenie się z ludźmi, spędzenie czasu w gronie bliskich, odpoczynek. Merkury wejdzie do znaku Raka i pomoże nam się uporać z urzędowymi sprawami. Słońce w koniunkcji z Merkurym sprzyja osobom na ważnych rozmowach o pracę oraz tym, którzy są w podróży.
Aspekty planet: 00.24 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 6.24 Słońce wkracza do znaku Raka, 6.25 Księżyc w trygonie z Plutonem, 11.57 Merkury wkracza do znaku Raka, 16.14 Słońce w koniunkcji z Merkurym.

Wibracja dnia: 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zabawie i zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

22.06.2017, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od g. 00.44)
Łatwo zdobędziemy ważne informacje i skłonimy ludzi do współpracy. Osoby młodsze pomogą w trudnych sprawach. Wybierz się na wyprzedaże, szukaj ofert tanich wycieczek i zniżek na bilety, dziś możesz upolować duże przeceny. Organizm domaga się więcej zdrowych tłuszczy i węglowodanów. Mimo początku klata nie zaniedbuj ciepłych posiłków.
Aspekty planet: 22.04 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 23.18 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: Ósemka Buław
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

23.06.2017, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Aura sprzyja wizytom, podróżom, spotkaniom zawodowym i handlowaniu. Księżyc w Bliźniętach sprzyja dyskusjom, zebraniom, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady ze współpracownikami. Wybierz się na wycieczkę, na rolki lub rower. W ogrodzie przesadzaj rośliny, przycinaj, rób ogrodowe przemeblowanie.
Aspekty planet: 14.30 Księżyc w opozycji z Saturnem, 20.45 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Trójka sprzyja zdobywaniu wiadomości. Sięgnij po prasę i zajrzyj na specjalistyczne fora internetowe.

Karta dnia: Piątka Kielichów
Dzień przyniesie wyjaśnienie pewnej rodzinnej sprawy związanej z młodszymi dziećmi lub krewnymi.

24.06.2017, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od g. 00.04)
Nów Księżyca w znaku Raka sprzyja wyciszeniu, odpoczynkowi i spotkaniom z przyjaciółmi. Warto poczytać, zająć się swoim hobby, oderwać się od prozy życia. Wenus w trygonie z Plutonem pomoże nam wybaczyć tym osobom, które nie zachowywały się wobec nas uczciwie. Organizm potrzebuje więcej płynów w postaci wody mineralnej i zup. Ostrożnie z aktywnością fizyczną, będziemy narażeni na kontuzje.
Aspekty planet: 4.30 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 10.12 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 10.59 Wenus w trygonie z Plutonem, 21.09 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 21.35 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 22.41 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się sztuką, rozrywką i hobby.

Karta dnia: VIII Siła
Dzień sprzyja uprawianiu sportów i zabawie na świeżym powietrzu. Ośmiel się i spróbuj poćwiczyć sporty, o których zawsze marzyłeś, ale brakowało ci odwagi.

25.06.2017, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Odpocznij i znajdź czas tylko dla siebie. Mimo wolnego dnia każdy coś będzie od ciebie chciał. Mars w kwadraturze z Jowiszem zmusi nas do rozwiązywania trudnych spraw, rywalizacji i narazi nas na ryzyko konfliktu. Zanim wejdziesz z kimś w dyskusję, dobrze się zastanów, czy chcesz cały dzień poświęcić na kłótnię. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów.
Aspekty planet: 5.29 Księżyc w opozycji z Plutonem, 6.56 Księżyc w sekstylu z Wenus, 8.07 Mars w kwadraturze z Jowiszem, 20.44 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: As Denarów
As Denarów sprzyja nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj mądrości i cierpliwości. Dziś odzyskasz wigor i energię.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 27 º 54´ Bliźniąt – 4 º 35´ Raka
Księżyc 17 º 07´ Barana – 1 º 09´ Lwa
Merkury 24 º 42′ Bliźniąt – 9 º 58′ Raka
Wenus 12 º 51´ – 20 º 15′ Byka
Mars 9 º 28´ – 14 º 04´ Raka
Jowisz 13 º 21′ – 13 º 37´ Wagi
Saturn 24 º 15´ – 23 º 44´ Strzelca w retrogradacji
Uran 27 º 43´ – 27 º 56´ Barana
Neptun 14 º 16´ – 14 º 14′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18º 38´ – 18 º 28′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
19.06 od g. 21.41 do g. 23.52.
21.06 od g. 6.25 do 22.06 do g. 00.44.
23.06 od g. 20.45 do 24.06 do g. 00.06.
25.06 od g. 20.44 do 26.06 do g. 00.06.

Miłego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 12-18.06.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważny tydzień. Mimo wakacyjnego nastroju musimy poważnie podejść do planów i zadań. Opozycje Słońca i Merkurego do Saturna sprawią, że ktoś może nas rozliczyć z obietnic i zobowiązań, jakich się kiedyś podjęliśmy. W długi weekend będziemy potrzebować więcej odpoczynku i relaksu.

We wtorek 13.06 Merkury w trygonie z Jowiszem sprzyja nauce, zdobywaniu dobrych ofert pracy, a także dogadywaniu się z ludźmi, którzy są nam bliscy. Warto nadrobić korespondencję i wykonać ważne telefony w sprawach finansowych.

W środę 14.06 Merkury w kwadraturze z Neptunem nastroi nas romantycznie i wyjątkowo nastrojowo. Warto umawiać się na spotkania, randki czy iść do kina lub teatru, bo sztuka i kontakty z ludźmi dostarczą nam wiele wzruszeń.

W czwartek 15.06 Słońce w opozycji z Saturnem ostrzega przed beztroską. Nie jest to dobry dzień na trudne rozmowy czy poważne spotkania. Jeden błąd i sprawy mogą potoczyć się nie w tym kierunku, co planowaliśmy. Unikajmy tłumów, imprez masowych i zgiełku.

W piątek 16.06 Neptun wchodzi w retrogradację i będzie sprzyjał wyjaśnieniom trudnych uczuciowych spraw. Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji.

W sobotę 17.06 kwadra Księżyca w znaku Ryb sprawi, że uda nam się mówić o uczuciach tak, żeby nikogo nie zranić. To idealny dzień na wyjaśnianie rodzinnych spraw, odpoczynek w kameralnym gronie, planowanie wakacyjnego wypoczynku.

W niedzielę 18.06 Słońce w sekstylu z Uranem sprawi, że zapragniesz zacząć wszystko od nowa. Powstrzymaj się jednak przed złożeniem wypowiedzenia czy powiedzeniem partnerowi, co sądzisz na temat jego ostatnich poczynań. Merkury w opozycji z Saturnem ostrzega przed błędami. Bądźmy ostrożni w podróży, zbyt duża prędkość na drodze lub nie sprawdzone hamulce mogą sprawić nam wiele kłopotów.

Horoskop tygodniowy

12.06.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziesz chciał robić wszystko naraz, dlatego jedz więcej białka i pamiętaj o dziennej porcji witamin. Zadbaj o wątrobę i nie obciążaj jej ciężkostrawnymi potrawami czy ostrymi sosami. Unikaj też egzotycznych przypraw. Rób peeling i depilację. Odwiedzaj urzędy.
Aspekty planet: 3.22 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 20.45 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

13.06.2017, wtorek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 1.44)
Księżyc sprzyja pracy i organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Dzień sprzyja porządkom, pracy fizycznej. Nie jest to dobry dzień na ślub, podpisywanie ważnych umów dotyczących nieruchomości. Zadbaj o swoje zdrowie, zrób badania, zapisz się do dentysty. Merkury w trygonie z Jowiszem sprzyja podróży, rachunkom i porządkom.
Aspekty planet: 16.07 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 17.44 Merkury w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Dwójka to wibracja zgody i miłości. W biznesie Dwójka sprzyja współpracy i pomocy, którą można otrzymać od znajomych. Łatwo odnowisz stare kontakty. To także dobry dzień na randkę.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

14.06.2017, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Poświęć więcej czasu na prywatne sprawy, rozwój duchowy. Zamiast się spieszyć, po szukaj odpowiedzi na ważne dla ciebie pytania. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i unikaj ryzykownych decyzji. Możesz robić porządki, a także przechodzić na zdrowszą dietę, ale unikaj ryzyka i wielkiego wysiłku.  Merkury w kwadraturze z Neptunem sprzyja hobby i rozwojowi osobistemu.
Aspekty planet: 3.52 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 5.28 Merkury w kwadraturze z Neptunem, 5.56 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki przyniesie nam przypływ optymizmu. Poczujemy, że już najwyższy czas uczynić życie lepszym. Wpadniemy na odkrywcze pomysły, łatwiej znajdziemy wyjście z kłopotów. Otwórzmy się na zmiany, ale postarajmy się, aby nasze plany były realne.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

15.06.2017, czwartek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 12.17)
Księżyc w znaku Wodnika sprzyja sprawom towarzyskim, nauce i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko. Ludzie chętnie zainteresują się nowymi pomysłami, będą bardziej skłonni do dyskusji i poznawania poglądów innych ludzi. Słońce w opozycji z Saturnem odradza zaczynania nowych spraw i krytykowania innych.
Aspekty planet: 00.52 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 1.48 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 7.39 Księżyc w sekstylu z Uranem, 12.17 Słońce w opozycji z Saturnem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Na szczęście dziś święto, a więc wcale nie musimy przejmować się niczyimi humorami. Można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

16.06.2017, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Domowe obowiązki uda się wykonać zaskakująco łatwo, zaplanuj na dziś różne większe domowe prace. Po południu Księżyc sprzyja podróżom, sztuce, randkom. Rozwijaj swoje zainteresowania, wybierz się z wizytą do kreatywnych znajomych. Możesz wpaść na niezwykłe pomysły. Warto od razu wprowadzić je w życie, zamiast pytać innych o zdanie. Neptun wchodzi w retrogradację i przypomni nam o dawnych znajomych, z którymi warto odnowić kontakt.
Aspekty planet: 2.32 Księżyc w trygonie z Marsem, 7.08 Księżyc w sekstylu z Wenus, 13.09 Neptun wchodzi w retrogradację, 15.10 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 23.20 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Zawierajmy nowe znajomości, szukajmy ciekawszych propozycji. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

17.06.2017, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 19.54)
Księżyc w znaku Ryb sprzyja wyrażaniu emocji. Ludzie będą uczynni, ale też wrażliwi i zmienni. To dobry dzień, aby zawierać zgodę i patrzeć na świat z szerszej perspektywy. Ludzie będą chcieli oderwać się od przyziemnych spraw i kłopotów. Kierować się będą uczuciami, a sztuka zrobi  na wszystkich większe niż zwykle wrażenie.
Aspekty planet: 2.29 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 9.44 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 13.32 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane, choć wibracja przestrzega przed zazdrością!

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

18.06.2017, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Dziś ludzie będą bardziej otwarci i romantyczni. Za męczące obowiązki lub rachunki trudno się będzie zabrać, nie obiecuj sobie, że uporządkujesz wszystkie zaległości. Lepiej odpocząć i znaleźć czas dla przyjaciół. Regeneruj siły, idź do sauny. Unikaj farbowania włosów i wykonywania rachunków, bo będzie łatwo o chaos lub pomyłkę. Słońce w sekstylu z Uranem sprzyja kupowaniu sprzętów elektronicznych. Merkury w opozycji z Saturnem radzi być ostrożnym w podróży.
Aspekty planet: 12.02 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 19.28 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 20.47 Słońce w sekstylu z Uranem, 21.07 Merkury w opozycji z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Taki nastrój pomoże artystom w ich twórczości, ale lepiej nie zabierać się dziś za rachunki i zaległe domowe obowiązki.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycja planet i świateł:
Słońce 21 º 13´ – 27 º 54´ Bliźniąt
Księżyc 18 º 06´ Koziorożca – 17 º 07´ Barana
Merkury 9 º 50′ – 24 º 42′ Bliźniąt
Wenus 5 º 39′ – 12 º 51´ Byka
Mars 4 º 51´ – 9 º 28´ Raka
Jowisz  13 º 13´ – 13 º 21′ Wagi
Saturn 24 º 46´ – 24 º 15´ Strzelca w retrogradacji
Uran 27 º 28´ – 27 º 43´ Barana
Neptun 14 º 16′ – 14 º 16´ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 º 47′ – 18º 38´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
12.06 od g. 20.45 do 13.06 do g. 1.44.
15.06 od g. 7.39 do g. 12.17.
17.06 od g. 13.32 do g. 19.54.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 5-11.06.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Nadchodzący tydzień zapowiada się ciekawie. Pełnia Księżyca w znaku Strzelca sprawi, że wiele się nauczymy i dużo nowych rzeczy zrobimy. Ktoś lub coś zainspiruje nas, odzyskamy siły, a pewne plany nabiorą rozpędu.

We wtorek 6.06 Wenus wkracza do znaku Byka i skieruje naszą uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra nam na nerwach.

W środę 7.06 Merkury wkracza do znaku Bliźniąt i sprzyja wysyłaniu ofert, zamawianiu nowych reklam, odświeżeniu strony internetowej oraz większej aktywności w mediach społecznościowych.

W piątek 9.06 pełnia Księżyca w znaku Strzelca sprawi, że wszyscy będą się spieszyć, przez co łatwo będzie o kłótnie lub pomyłki. Niektórzy w ten dzień podejmą radykalne decyzje, postanowią zmienić całe swoje życie lub choćby wakacyjne plany. Wenus w sekstylu z Marsem sprzyja zakochanym i tym, którzy szukają kogoś do pary. Sukcesy towarzyskie mogą ci pomóc w pracy. Pamiętaj, to ty dyktujesz warunki i najlepiej wiesz, co jest ci potrzebne do szczęścia. Jowisz wychodzi z retrogradacji i pomoże nam zdobyć lepszą pozycję w naszym otoczeniu, ciekawsze oferty zawodowe i biznesowe. Warto podejmować ważne decyzje i wdrażać długofalowe plany finansowe.

Horoskop tygodniowy

5.06.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 12.45)
Warto zakończyć konflikty, wyjaśnić różne męczące nieporozumienia. Księżyc sprzyja pozytywnym zmianom. Możesz zmienić styl życia i zerwać ze schematami, które nie przynoszą korzyści. Zajmij się drobnymi porządkami w rachunkach, listach i notatkach. W Internecie znajdziesz dzisiaj sporo ciekawych wiadomości.
Aspekty planet: 3.21 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 7.09 Księżyc w opozycji z Uranem, 10.56 Księżyc w opozycji z Wenus, 13.50 Księżyc w trygonie z Marsem.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

6.06.2017, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Spróbuj dzisiaj czegoś nowego, przestań oglądać się w przeszłość. Zainwestuj w swoją przyszłość i nie słuchaj ludzi, którzy narzekają i marudzą. Zapisz się na ciekawy kurs, wybierz na intrygujący wykład. Możesz liczyć na udaną współpracę, pytaj innych o zdanie, spotykaj się z ważnymi osobami. Dobry dzień na naukę, pracę w ogrodzie, podróżowanie. Wenus wkroczy do znaku Byka i pomoże kończyć konflikty.
Aspekty planet: 9.26 Wenus wkracza do znaku Byka, 17.14 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

7.06.2017, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Ludzie będą szukać okazji do zysku, niechętnie podzielą się czy pomogą innym. Broń się przed atakiem konkurencji. Możliwe są konflikty o zakres obowiązków, różne rozliczenia i kontrole. Nie licz na innych i bądź cierpliwy, a sporo się uda zrobić. Po południu lepsza aura. Księżyc sprzyja ćwiczeniom fizycznym. Idź na masaż, pij zioła oczyszczające. Merkury wkracza do znaku Bliźniąt i zacznie sprzyjać do 21.06 podróżom i ważnym spotkaniom.
Aspekty planet: 00.15 Merkury wkracza do znaku Bliźniąt, 2.35 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

8.06.2017, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 00.59)
Księżyc przynosi niespokojną aurę. Ludzie będą podejrzliwi, pamiętliwi i mniej skłonni do pomagania innym. Tego dnia lepiej kończyć już zaczęte sprawy, niż zaczynać nowe zadania. Dobry czas na porządki, podsumowania, nadrabianie różnych zaległości.
Aspekty planet: 5.35 Księżyc w opozycji z Merkurym.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

9.06.2017, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Rano możemy być nerwowi, ale poczujemy przypływ sił i odwagi do uporania się z zaległościami. Dzień może przynieść rozstrzygnięcie trudnych spraw i wyjaśnienie problemów. Pełnia Księżyca w znaku Strzelca sprzyja znajdowaniu finansowych okazji. Wenus w sekstylu z Marsem sprzyja randkom i towarzyskim spotkaniom. Jowisz zaczyna poruszać się ruchem prostym, odnów więc kontakty z dawnymi znajomymi.
Aspekty planet: 3.41 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 5.47 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 15.09 Księżyc w opozycji ze Słońcem, 16.02 Jowisz wychodzi z retrogradacji, 17.40 Wenus w sekstylu z Marsem.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

10.06.2017, sobota
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 10.36)
Planety sprawią, że poczujesz przypływ sił i entuzjazmu. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer, nerwy koniecznie muszą dziś odpocząć. Zapisz się na siłownię lub basen, ćwicz jogę, spaceruj, a szybko poczujesz powrót formy. Jedz więcej zielonych warzyw, które zawierają żelazo, a poczujesz się lepiej.
Aspekty planet: 3.18 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 8.20 Księżyc w trygonie z Uranem, 21.49 Księżyc w opozycji z Marsem, 22.42 Księżyc w trygonie z Wenus.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

11.06.2017, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc sprzyja ambitnym zadaniom. Wydarzenia biec będą szybko, a ludzie będą pełni entuzjazmu. To dobry dzień na podróże, ale też naukę i zdobywanie nowych doświadczeń. Optymizm, szczerość i wiara w przyszłość kierują naszymi działaniami. Organizm potrzebuje więcej ruchu i potraw bogatych w białko.
Aspekty planet: 16.13 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 18.18 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycja planet i świateł:
Słońce 14 o 32´ – 21 o 13´ Bliźniąt
Księżyc 24 o 35´ Wagi – 18 o 06´ Koziorożca
Merkury 26 o 32′ Byka – 9 o 50′ Bliźniąt
Wenus 28 o 43´ Barana – 5 o 39′ Byka
Mars 0 o 13´ – 4 o 51´ Raka
Jowisz  13 o 15′ – 13 o 13´ Wagi
Saturn 25 o 16´ – 24 o 46´ Strzelca w retrogradacji
Uran 27 o 10´ – 27 o 28´ Barana
Neptun 14 o 14´ – 14 o 16′ Ryb
Pluton 18o 56´ – 18 o 47′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
5.06 od g. 10.56 do g. 12.45.
7.06 od g. 2.35 do 8.06 do g. 00.59.
20.06 od g. 8.20 do g. 13.36.

Miłego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 29.05-4.06.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważny tydzień, Saturn doda powagi i trwałości naszym aktywnościom. Neptun sprawi, że mimo wielu obowiązków i ważnych spraw znajdziemy inspirację, a w weekend czekają nas niezwykłe spotkania.

W poniedziałek 29.05 Mars w opozycji z Saturnem może spowodować, że weźmiemy na swoje barki więcej, niż jesteśmy w stanie udźwignąć. Dobrze zaplanujmy czas i nie pracujmy po godzinach.

W środę 31.05 Mars w sekstylu z Uranem wpłynie na nas pozytywnie. Postarajmy się być obiektywni w ocenie postępowania bliskich nam osób. Jeśli ktoś roni coś złego, nazwijmy rzecz po imieniu, a powstrzymamy go od popełnienia błędu. Merkury w trygonie z Plutonem przyniesie nam zasłużone uznanie i nagrodę za trudny ostatnich miesięcy. Sprzyja też handlowcom i podróżnikom. To dobry czas na podpisywanie umów, szukanie handlowych okazji, negocjacje i targowanie się.

W czwartek 1.06 Wenus w trygonie z Saturnem przestrzega nas, aby nie popełnić błędu, który może nas drogo kosztować. Kwadra Księżyca w znaku Panny przyniesie nam wiele okazji do zarobienia pieniędzy i rozwinięcia biznesowych pomysłów, musimy jednak pamiętać o tym, żeby wszystko robić z głową i nie omijać prawa.

W sobotę 3.06 Wenus w koniunkcji z Uranem nie sprzyja załatwianiu finansowych spraw, unikajmy spotkań z nieżyczliwymi osobami. Słońce w trygonie z Jowiszem sprzyja wszystkim nowym sprawom. Spotykajmy się z ważnymi klientami, wysyłajmy wiadomości, składajmy podania o pracę, zapisujmy się na szkolenia czy studia, wyjaśniajmy trudne sprawy.

W niedzielę 4.06 Słońce w kwadraturze z Neptunem nastroi nas romantycznie do świata i ludzi. To dobry czas na relaks, odpoczynek, wizytę u znajomych, rozwój duchowy, jogę. Nie rób niczego na siłę, a spędzisz udany dzień. 4.06 Mars wkracza do znaku Raka sprzyja odpoczynkowi, odnawianiu dawnych znajomości, szukaniu drugiej połówki i wyjątkowym randkom. Raki i Koziorożce powinny trzymać nerwy na wodzy.

Horoskop tygodniowy

29.05.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 14.11)
Przypomnij sobie o zaległych badaniach, odwiedź lekarza, przejdź na warzywną dietę. Nawet małym nakładem sił i środków możesz teraz poprawić swój wygląd, a szczególnie stan włosów i skóry. Unikaj farbowania włosów, wymocz stopy w wodzie z solą. Mars w opozycji z Saturnem sprzyja osobom cierpliwym i pracowitym.
Aspekty planet: 1.02 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 8.54 Mars w opozycji z Saturnem, 8.58 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprzyja finansom i karierze. Pod jej wpływem możesz wpaść na zyskowny pomysł, a także spotkać się z kimś, kto pomoże ci zrealizować ambitne pomysły. Dobry dzień na załatwianie spraw w banku, podpisywanie umów.

Karta dnia: XXI Świat
Przypomnisz sobie o zawodowych sprawach i zaległościach. Nie pozwól, aby wątpliwości popsuły ci humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Dzień sprzyja dobrym pomysłom na wyjście z trudnych sytuacji.

30.05.2017, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Dzień sprzyja dobrym relacjom z ludźmi, wyrażaniu emocji i opiekowaniu się innymi. Ludzie będą uczynni, ale też wrażliwi i skłonni do bronienia słabszych. To dobry dzień na ważne spotkania, randki, podpisywanie umów i zawieranie zgody. Warto zabrać się za różne ważne przedsięwzięcia.
Aspekty planet: 5.17 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 12.56 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 20.47 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Wibracja dnia: Dziewięć
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom, nauce, medytacji. Będziemy jednak mieli trochę mniej cierpliwości do cudzych słabości. Unikaj krytykowania innych, rozmawiania o trudnych sprawach. Odpocznij i szukaj równowagi.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Staniesz się spokojniejszy niż zwykle i bardzo wrażliwy. Nie obrażaj się, jeśli ktoś zacznie z ciebie żartować. Po południu poczujesz przypływ sił i energii, a wieczór sprzyja wspaniałym pomysłom na rozrywkę.

31.05.2017, środa
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 18.15)
Księżyc w znaku Lwa sprzyja ambitnym zadaniom. Wydarzenia biec będą szybko, a ludzie będą często zmieniać zdanie, bo dzisiaj liczy się prezencja i pozycja społeczna. Ważne będą dobre maniery, odpowiednia oprawa. Mars w sekstylu z Uranem  radzi unikać pośpiechu i ryzyka. Merkury w trygonie z Plutonem pomoże ci wyjaśnić sprawy urzędowe.
Aspekty planet: 4.39 Mars w sekstylu z Uranem, 7.53 Księżyc w trygonie z Wenus, 10.22 Księżyc w trygonie z Saturnem, 12.50 Księżyc w trygonie z Uranem, 13.14 Księżyc w sekstylu z Marsem, 14.02 Merkury w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy towarzyscy i serdeczni. Wysłuchajmy, co mają nam do powiedzenia, razem wpadniemy na dobre pomysły. Warto zacząć coś nowego!

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Będziesz się troszczyć i martwić o przyjaciół, a także zaczniesz pomagać innym. Zbyt wiele odpowiedzialności może cię bardzo zmęczyć. Pamiętaj o własnych potrzebach i odpoczynku.

1.06.2017, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Czas minie dzisiaj szybko, a popołudnie sprzyja odpoczynkowi i zabawie, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac i rodzinnych spotkań, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zdobywaj nowych znajomych. To dobry dzień na hobby i artystyczne wydarzenia, a także większe imprezy lub spotkania towarzyskie.
Uważaj tylko na plotki! Organizm dobrze przyswaja białko. Wenus w trygonie z Saturnem sprzyja kontaktom z przełożonymi i starszymi od nas osobami.
Aspekty planet: 14.42 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 17.23 Wenus w trygonie z Saturnem, 20.14 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. Warto iść do banku lub podpisywać ważne umowy. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię aktywny dzień. Bądź uparty, zdobywaj większe pieniądze lub wpływy. Spotkania z ludźmi i służbowe zabrania przysporzą ci popularności. Pokonasz konkurencję, będziesz zadowolony.

2.06.2017, piątek
Księżyc w znaku Panny
Księżyc w znaku Panny sprzyja pracy i organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Dziś warto zabrać się za większe porządki, rachunki i inne trudne prace. Dobry dzień na wizyty u lekarza, dentysty lub kosmetyczki.
Aspekty planet: 5.09 Księżyc w trygonie z Plutonem, 10.54 Księżyc w trygonie z Merkurym, 17.21 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 23.48 Księżyc w kwadraturze z Marsem.

Wibracja dnia: Dziewięć
Dziś zaprowadź wokół siebie trochę porządku. Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć różne sprawy. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: V Papież
Bez trudu uporasz się z zawodowymi problemami, nawet tymi, które ciągną się od dawna. Dzień sprzyja sprawom urzędowym, a wieczór randkom lub towarzyskim spotkaniom. Powodzenia!

3.06.2017, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 2.03)
Księżyc w znaku Wagi sprzyja sprawom towarzyskim i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko, ludzie będą ciekawscy i zmienni. Dzisiaj liczą się dobre i sympatyczne relacje z innymi. Warto umawiać się na spotkania i załatwiać sprawy, które zależą od czyjegoś uznania. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy i węglowodanów.
Wenus w koniunkcji z Uranem sprzyja sztuce i rozrywce. Słońce w trygonie z Jowiszem sprzyja omawianiu spraw finansowych.
Aspekty planet: 9.31 Wenus w koniunkcji z Uranem, 18.12 Słońce w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: Jeden
Będzie wiele ambitnych planów, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zabawie i zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: III Cesarzowa
Powodzenie ci sprzyja, ale zamiast sprzątać czy gotować, będziesz leniuchować. Możesz liczyć na wyjątkowo pomyślne wiadomości, szczególnie od znajomych z innego miasta lub zza granicy.

4.06.2017, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Znajdź czas dla siebie, zrób porządek w swoim otoczeniu. Zajmij się dzisiaj domowymi sprawami, rozwijaj swoje hobby. Dobry dzień na porządki, większe pranie czy prasowanie. Zrób depilację i piling. Szukaj oszczędności i nie pozwól, aby inni ludzie cię wykorzystywali. Słońce w kwadraturze z Neptunem ostrzega przed oszustami. Mars wkracza do znaku Raka i zmobilizuje cię do rozpoczęcia remontu czy drobnych napraw.
Aspekty planet: 3.43 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 4.33 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 14.51 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 18.13 Słońce w kwadraturze z Neptunem, 18.15 Mars wkracza do znaku Raka.

Wibracja dnia: Dwa
Dwójka to wibracja zgody i miłości. Sprzyja współpracy i pomocy, którą można otrzymać od znajomych czy nawet sąsiadów. Łatwo odnowisz stare kontakty. To także dobry dzień na randkę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Czeka cię dzień bez większych trosk. Sprawy uczuć i miłości będą dziś najważniejsze. Masz również szansę zdobyć uznanie i popularność, jeśli tylko na towarzyskich spotkaniach nie będziesz mówić wyłącznie o swoich sprawach.

Pozycja planet i świateł:
Słońce 07 o 49´ – 14 o 32´ Bliźniąt
Księżyc 22 o 39´ Raka – 24 o 35´ Wagi
Merkury 15 o 12′ – 26 o 32′ Byka
Wenus 22 o 07′ – 28 o 43´ Barana
Mars 25 o 33´ Bliźniąt – 0 o 13´ Raka
Jowisz 13 o 25´ – 13 o 15′ Wagi w retrogradacji
Saturn 25 o 46´ – 25 o 16´ Strzelca w retrogradacji
Uran 26 o 52´ – 27 o 10´ Barana
Neptun 14 o 10′ – 14 o 14´ Ryb
Pluton 19 o 03′ – 18o 56´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
29.05 od g. 8.58 do g. 14.11.
31.05 od g. 13.14 do g. 18.15.
2.06 od g. 23.48 do 3.06 do g. 2.03.

Miłego tygodnia!