Archiwa kategorii: Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy 14-20.01.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Planety pomogą ci przeżyć prawdziwe emocje i odnowić głębokie przyjaźnie. Nie bój się tego, co nowe, nieznane i inne. Każde doświadczenie bardzo cię wzbogaci, ale nie rozdawaj pieniędzy i pilnuj swoich interesów. W piątek 18.01 trygon Wenus z Marsem sprzyja randkom i flirtom, zaś Merkury w koniunkcji z Plutonem sprzyja zdobywaniu ważnych informacji. W sobotę 19.01 kwadratura Słońca z Uranem może przynieść niespodzianki. W niedzielę 20.01 Słońce przechodzi do znaku Wodnika i zacznie sprzyjać zimowym wyjazdom.

14.01.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 19.31)
Możesz mieć kłopot z pogodzeniem obowiązków z przyjemnościami. Dobry czas na planowanie, stałą współpracę i ustalanie, z kim odnosimy korzyści, a kto nie jest życzliwy. Zabierz się do nauki lub załatwiaj sprawy w urzędach, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle. Upomnij się o dług, odpisuj na ważne pisma i maile, nie spóźniaj się na spotkania.
Aspekty planet: 2.28 kwadratura Księżyca z Plutonem, 7.45 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 14.13 sekstyl Merkurego z Neptunem, 16.55 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

15.01.2019, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Zabierz się za obowiązki. Dzień sprzyja konkretnym ustaleniom, których wszyscy będą przestrzegać. Odwiedzaj urzędy, rób rachunki, załatwiaj sprawy w administracji. Ludzie będą oczekiwać punktualności i dokładności. Ćwicz jogę lub aerobik. Postaraj się rzucić nałogi, zmienić styl życia. Wprowadzaj nowe plany i rozwiązania.
Aspekty planet: 19.50 trygon Księżyca z Saturnem, 22.14 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

16.01.2019, środa
Księżyc w znaku Byka
Będziesz towarzyski, optymistyczny i ciekawy tego, co dzieje się u innych ludzi. Wszyscy będą bardziej rozmowni niż zwykle, różne spotkania będą się przeciągać. Po południu poczujesz zmęczenie. Zrób porządki i większe zakupy, wieczorem odpocznij. Unikaj przeciągów, nie chodź w niewygodnych butach, lecz żylaki, zadbaj o skórę nóg i stóp.
Aspekty planet: 2.29 trygon Księżyca z Merkurym, 10.16 trygon Księżyca z Plutonem, 19.33 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

17.01.2019, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 2.00)
Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Dzień nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw. Udadzą się za to wizyty w urzędach i robienie rachunków. Unikaj większych zakupów, możesz gotować i piec ciasta. Poćwicz na rowerku stacjonarnym, na nartach uważaj na kolana.
Aspekty planet: 20.53 opozycja Księżyca z Wenus, 21.31 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, miłości i dobrej zabawie. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo szybko uda się je spełnić.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

18.01.2019, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Księżyc sprawi, że będziemy życzliwi i otwarci na cudze potrzeby. Dobry czas na rodzinne spotkania, zawieranie zgody, rozmawianie o uczuciach i miłości. Ktoś będzie ci życzliwy i będziesz mógł rzeczowo podyskutować o wspólnych sprawach. Wieczór sprzyja wydarzeniom kulturalnym i familijnej rozrywce. Zapraszaj gości, omawiaj wspólne plany, ciesz się życiem.
Aspekty planet: 2.56 kwadratura Księżyca z Neptunem, 4.10 opozycja Księżyca z Jowiszem, 17.49 trygon Wenus z Marsem, 21.03 koniunkcja Merkurego z Plutonem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

19.01.2019, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 4.43)
Dziś ludzie będą zwracać uwagę na wygląd i oznaki prestiżu. Zadbaj o swoją urodę, wybierz się do fryzjera. To dobry dzień na zakupy karnawałowych kreacji i robienie pięknych dekoracji. Czyjaś pomoc sprawi, że będziemy niezwykle kreatywni i pomysłowi. Nie siadaj w przeciągu, wybierz się na basen lub do sauny.
Aspekty planet: 2.30 kwadratura Słońca z Uranem, 2.32 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

20.01.2019, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Słońce wkracza do znaku Wodnika i sprzyja podróżom i towarzyskim spotkaniom. Cały zapał i energię wykorzystaj, aby nadrobić rodzinne zaległości. Pomysły, na jakie wpadniesz przy okazji spotkania z krewnymi przyniosą ci w najbliższym czasie wielką korzyść. Bądź elastyczny i zaakceptuj nieuniknione zmiany. Organizm domaga się więcej unikaj węglowodanów, ale unikaj soli i cukru.
Aspekty planet: 1.27 kwadratura Księżyca z Marsem, 2.48 opozycja Księżyca z Saturnem, 4.19 trygon Księżyca z Neptunem, 9.59 Słońce wkracza do znaku Wodnika, 15.01 opozycja Księżyca z Plutonem, 19.56 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 7-13.01.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Wenus zachęci nas do inwestowania i poznawania nowych ludzi, a Pluton może znaleźć ciekawe i pożyteczne informacje. Kwadratura Jowisza z Neptunem pomoże rozwinąć skrzydła tym, którzy ryzykują i mają ambicje.

W poniedziałek 7.01 Wenus wkracza do znaku Strzelca i pozwoli ci z optymizmem spojrzeć na planowane noworoczne wydatki. Okaże się, że masz więcej niż myślałeś.  Możliwe ciekawe propozycje zawodowe.

We wtorek 8.01 kwadratura Merkurego z Marsem sprzyja poważnym rozmowom osobistym i zawodowym oraz skłoni nas do podjęcia ważnych, ale koniecznych decyzji. Nie jest to dobry tydzień na handel czy rozpoczynanie nowych spraw.

W piątek 11.01 koniunkcja Słońca z Plutonem zmobilizuje nas do szybkich działań. Poczujemy, ze nie warto zwlekać i odkładać pilnych spraw, ze wszystkim mamy szansę uporać się w czwartek właśnie. Bądźmy jednak ostrożni w sprawach finansowych.

W niedzielę 13.01 koniunkcja Merkurego z Saturnem sprzyja rozmowom ze starszymi osobami. Jeśli krewni się kłócą, postaraj się negocjować. Dzięki cierpliwości wiele się uda wyjaśnić. Kwadratura Jowisza z Neptunem da nam dobrą rękę do pieniędzy i zakupów przez Internet.

Horoskop_tygodniowy

7.01.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 7.45)
Będziesz rozmowny i bardzo towarzyski. Udadzą się wyjazdy i randki, dobry czas na zmianę schematów i na zawieranie nowe znajomości. W uczuciach ożywienie, randki i ważne spotkania będą udane. Odkrywaj nowe zainteresowania, nie trać czasu na narzekanie. Unikaj zimna, ogrzewaj nerki i pęcherz. Ćwicz koordynację, regeneruj siły. Nie ryzykuj bez potrzeby.
Aspekty planet: 4.56 kwadratura Księżyca z Uranem, 7.20 sekstyl Księżyca z Wenus, 12.17 Wenus wkracza do znaku Strzelca, 16.41 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja zakochanym, dziś trudno im będzie znieść rozłąkę, padną wielkie słowa i gorące wyznania. A kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

8.01.2019, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Posprzątaj swoje miejsce pracy, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. Unikaj dużych zakupów, wykorzystaj zapasy. Wyśpij się, spaceruj i poprawiaj kondycję. Odpisz na listy, odnów dawne kontakty. Dziś ludzie będą sobie przychylni.
Aspekty planet: 10.43 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 11.04 kwadratura Merkurego z Marsem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ artystycznego natchnienia. Będziemy żartować i flirtować. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub szalone randki.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

9.01.2019, środa
Księżyc w znaku Wodnika i Ryb (od 20.43)
Bądź czujny, a odkryjesz sekrety. To dobry dzień na obserwację otoczenia, łączenie faktów, wyciąganie ważnych wniosków. Różne skrywane tajemnice i tajne układy mogą wyjść na światło dzienne. Rezygnuj z prania, dzisiaj wszystko długo schnie. Jedz w domu, unikaj złej jakości fast foodów. Nie farbuj włosów, nie rób depilacji i nie maluj paznokci, bo organizm źle będzie reagował na inwazyjne zabiegi.
Aspekty planet: 17.52 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

10.01.2019, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Będziemy zmienni i niespokojni. Zabierz się do pracy, a odniesiesz sukces. Uda się coś zmienić na lepsze, dzięki czemu zaoszczędzisz czas, siły i pieniądze. Czas zerwać ze schematami, które nie przynoszą ci już żadnych korzyści. Randki i zakupy będą udane. Regeneruj siły, nie ryzykuj i dbaj o bezpieczeństwo. Wieczór sprzyja gotowaniu i oglądaniu filmów.
Aspekty planet: 2.09 kwadratura Księżyca z Wenus, 13.15 sekstyl Księżyca z Merkurym, 22.12 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprawi, że staniemy się towarzyscy i bardziej optymistyczni. Sprzyja też szalonym randkom, a kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

11.01.2019, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Obowiązki uda się szybko wykonać i wygospodarować czas tylko dla siebie. Dzień sprzyja nauce, a także podróżom, sztuce, randkom. Możesz wpaść na niezwykłe i  kreatywne pomysły. Rób ćwiczenia siłowe, idź na narty lub łyżwy, więcej się ruszaj. W domu zabierz się za cięższe prace, bo szybko się z nimi uporasz.
Aspekty planet: 00.48 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 1.47 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 12.38 koniunkcja Słońca z Plutonem, 15.10 sekstyl Księżyca z Plutonem, 15.24 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na swoich rodzinnych sprawach. Warto wybrać się razem do kina lub teatru. Najlepsze zakupy zrobisz dzisiaj w sklepie z AGD.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

12.01.2019, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 9.17)
Będziesz towarzyski i otwarty na problemy innych. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości, uczyć się, podróżować. Randki i kulturalne wydarzenia miną w dobrej atmosferze. Zakupy będą bardzo udane, upolujesz coś na przecenach. Nie przemęczaj się i nie zazięb pęcherza. Odkurzaj i pal kadzidełka, a twój dom stanie się bardziej przytulny.
Aspekty planet: 20.19 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: XI Siła
Bądź aktywny, zacznij ćwiczyć, nowy rok sprzyja zmianie diety na zdrowszą i realizowaniu nowych planów. Zmiana otoczenia nawet na krótko dobrze ci zrobi.

13.01.2019, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Przejrzyj rachunki, poszukaj korzystnych ofert, bo dziś uda ci się pozbyć niepotrzebnych kosztów. Na zakupach warto zainwestować w dobry krem i maseczkę, a także zaplanować wizytę u kosmetyczki. Oczyszczaj organizm, jedz kaszę jaglaną. Oszczędzaj siły, wyśpij się i zadbaj o dobrą atmosferę podczas rodzinnego obiadu.
Aspekty planet: 1.11 koniunkcja Księżyca z Marsem, 10.04 kwadratura Księżyca z Merkurym, 10.36 kwadratura Księżyca z Saturnem, 13.30 trygon Księżyca z Jowiszem, 14.30 koniunkcja Merkurego z Saturnem, 19.57 kwadratura Jowisza z Neptunem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki sprzyja biznesowi. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły, a także coś zaoszczędzić. Zapisuj swoje plany, bo szybko przyniosą ci godziwe zyski.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ryzykuj, wchodź w nowe sytuacje i uwierz w swoją dobrą passę. Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub szczęśliwie się zakochasz.

Pozycje planet:
Słońce 16 º 22´ – 23 º 30´ Koziorożca
Księżyc 26 º 38´ Koziorożca – 20 º 15´ Barana
Merkury 02 º 46′ – 13 º 32′ Koziorożca
Wenus 29 º 31′ Skorpiona – 06 º 49′ Strzelca
Mars 03 º 58´ – 08 º 42´ Barana
Jowisz  13 º 00′ – 14 º 25′ Strzelca
Saturn 12 º 05´ – 12 º 54´ Koziorożca
Uran 28 º 36´ – 28 º 37´ Barana
Neptun 14 º 12′ – 14 º 23′ Ryb
Pluton 20 º 46′ – 21 º 01′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
7.01 od g. 7.21 do g. 7.47.
9.01 od g. 17.54 do g. 20.45.
11.01 od g. 15 .26 do 12.01 do g. 09.19.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 31.12.2018-6.01.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu chętnie spędzimy wolny czas z przyjaciółmi, możliwe, że przyjdą nam do głowy wyjątkowo dziwne i zaskakujące pomysły, które będzie można o dziwo szybko realizować. Sylwester będzie wyjątkowo taneczny i romantyczny.

We wtorek 1.01 Mars wkracza do znaku Barana i  sprzyja porządkom, planowaniu spraw i wydatków na zbliżający się nowy rok, a także rodzinnym ustaleniom. Ktoś wesoły i energiczny zapewni nam dobrą rozrywkę.

W środę 2.01 koniunkcja Słońca z Saturnem sprawi, że będziemy odważnie planować swoją przyszłość, a spotkania rodzinne będą dla nas wielką inspiracją. Pomóż komuś, kto sam wstydzi się poprosić o wsparcie.

W piątek 4.01 trygon Merkurego z Uranem sprzyja wyjazdom, nawiązywaniu znajomości w podróży i stosowaniu nowoczesnych narzędzi w zarządzaniu pieniędzmi. Sekstyl Słońca z Neptunem nie sprzyja pożyczaniu pieniędzy, zadłużaniu się czy wydawaniu pieniędzy na głupstwa czy rozrywki. Medytuj, wycisz się, idź na basen, a szybko zregenerujesz siły.

W sobotę 5.01 Merkury wkracza do znaku Koziorożca. Ludzie będą oszczędni, niechętni pożyczaniu i wyświadczaniu przysług.

W niedzielę 6.01 nów Księżyca w znaku Koziorożca i częściowe zaćmienie Słońca.  Na nerwy i wewnętrzny niepokój najlepsza jest medytacja i odpoczynek. Słońce postawi na naszej drodze specjalistów, którzy pomogą nam w codziennych sprawach i problemach. Uran wchodzi w ruch prosty i pomoże nam w realizacji noworocznych postanowień.

Horoskop tygodniowy

31.12.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 2.22)
Księżyc sprzyja sprawnej organizacji Sylwestra. Panuj nad nerwami, a wszystko się uda. Nie pozwól, aby wszystkie obowiązki spadły dziś na ciebie. Zakupy i domowe porządki uda się zrobić szybko. Rano nakładaj maseczki, nawilżaj skórę, zadbaj o ręce. Wieczorem Księżyc przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Koniec roku 2018 będzie optymistyczny i udany.
Aspekty planet: 20.46 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 23.08 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomoże zakończyć stare sprawy. Unikaj dzisiaj ryzyka i pośpiechu. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. A potem czas na zabawę.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

1.01.2019, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Pierwszy dzień 2018 roku spędź spokojnie, w gronie bliskich i rodziny. Nigdzie się nie spiesz, nawadniaj organizm i rób to, co sprawia ci przyjemność, bo jaki pierwszy dzień roku, taki cały rok. Organizm potrzebuje więcej wody mineralnej i węglowodanów. Unikaj wysiłku, pij ziołową herbatę, zastosuj oczyszczającą kurację dla organizmu i skóry.
Aspekty planet: 3.19 Mars wkracza do znaku Barana, 4.09 trygon Księżyca z Neptunem, 16.18 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.26 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na imprezy, zakupy, wyjścia do kina lub teatru lub po prostu własne hobby.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

2.01.2019, środa
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 9.58)
Poczujesz przypływ sił i kreatywności. Księżyc pomoże ci szybko uporać się z obowiązkami i wygospodarować czas dla rodziny i znajomych. Udadzą się ważne spotkania zawodowe. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Warto zacząć wdrażać noworoczne postanowienia w życie, iść na siłownię czy basen, rozpocząć oczyszczającą dietę.
Aspekty planet: 6.49 koniunkcja Słońca z Saturnem, 11.41 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

3.01.2019, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Będziesz otwarty na nowe pomysły, warto spotykać się z ludźmi i omawiać ważne sprawy.  Dzień sprzyja rozrywce i zajmowaniu się hobby, a także miłości. Szukaj okazji do zabłyśnięcia, nie bądź zbyt skromny, odważnie proś o to, co ci się należy. Zrównoważ w diecie białko i węglowodany, nie przesadzaj z tuczącym deserem.
Aspekty planet: 9.23 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 12.59 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

4.01.2019, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 19.54)
Zabierz się za obowiązki. Dzień sprzyja konkretnym ustaleniom, których wszyscy będą przestrzegać. Lepiej unikać gorących dyskusji, bo ktoś może wycofać się z wcześniejszych ustaleń. Rób ćwiczenia wytrzymałościowe, ćwicz jogę lub aerobik. Świetny dzień na wizytę u lekarza, w aptece lub u dietetyka. Zacznij zdrowiej się odżywiać.
Aspekty planet: 6.12 trygon Merkurego z Uranem, 17.09 trygon Księżyca z Uranem, 18.41 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 20.56 sekstyl Słońca z Neptunem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i  rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

5.01.2019, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów sąsiedzkich i rodzinnych. Prasuj i układaj w szafie ubrania, rób zakupy, porządkuj kuchnię. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje, a poczujesz, że organizm wraca do równowagi. Zadbaj o włosy.
Aspekty planet: 1.05 kwadratura Księżyca z Marsem, 4.39 Merkury wkracza do znaku Koziorożca, 19.32 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że nie będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Czas zakończyć to, co męczące i trochę odpocząć. Dziewiątka pozwala z spojrzeć na trudne sprawy z dystansu i odciąć się od negatywnych emocji.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

6.01.2019, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Nów Księżyca i częściowe zaćmienie Słońca w znaku Koziorożca sprawi, że za domowe obowiązki trudno się będzie zabrać. Wybierz się na wystawę, czytaj inspirujące książki, spotykaj się z przyjaciółmi i nie martw się niczym na zapas. Warto zająć się  rodzinnymi sprawami, swoim hobby lub odpocząć. Regeneruj siły, nie wykonuj zbyt forsownych ćwiczeń, bo łatwo dziś o przeziębienie.
Aspekty planet: 00.00 sekstyla z Księżyca z Neptunem, 2.28 koniunkcja Słońca z Księżycem, 13.11 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 21.26 Uran wychodzi z retrogradacji.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki zapewni nam sympatyczną niedzielę. We wszystkim, czego się podejmiemy, będziemy szukać przede wszystkim rozrywki. Zajmij się sztuką, idź na randkę lub do kina.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

Pozycje planet na dni 24.12.2018-6.01.2019:
Słońce 02 o 06´ – 16 o 22´ Koziorożca
Księżyc 19 o 28´ Raka – 26 o 38´ Koziorożca
Merkury 12 o 34′ Strzelca – 02 o 46′ Koziorożca
Wenus 15 o 56′ – 29 o 31′ Skorpiona
Mars 24 o 35´ Ryb – 03 o 58´ Barana
Jowisz 10 o 04′ – 13 o 00′ Strzelca
Saturn 10 o 26´ – 12 o 05´ Koziorożca
Uran 28 o 41´ – 28 o 36´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 o 56′ – 14 o 12′ Ryb
Pluton 20 o 20′ – 20 o 46′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
30.12 od g. 23.53 do 31.12 do g. 2.22.
1.01 od g. 23.27 do 2.01 do g. 10.00.
4.01 od g. 18.43 do g. 19.56.

Udanego sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku!