Archiwa kategorii: Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy 13-19.09.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Tydzień sprzyja zawodowym sukcesom. Będziemy pracowity, a Słońce pomoże nam zdobyć nie tylko pochwały, ale i pieniądze. Neptun uruchomi w nas intuicję i kreatywność.

We wtorek 14.09 opozycja Słońca z Neptunem ostrzega przed błędami i pomyłkami, bądźmy ostrożni i na spokojnie podchodźmy do trudnych spraw.

W środę 15.09 Mars wejdzie do znaku Wagi i pomoże nam zadbać o sprawy zdrowia i kondycji. Mars w znaku swojego wygnania ostrzega jednak przed siłowymi rozwiązaniami, zaleca cierpliwość i wyrozumiałość.

W piątek 17.09 trygon Słońca z Plutonem radzi, abyśmy nie komentowali zachowania innych, bo możemy przez to stracić czyjeś zaufanie. Kwadratura Wenus z Saturnem zwróci naszą uwagę na sprawy partnerskie, umowy i problemy w komunikacji z ludźmi. Wyjaśniajmy spory, nie dajmy się ponieść nerwom.

13.09.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
Będziesz musiał wziąć się do pracy. Radzimy unikać próżnych dyskusji z członkami rodziny lub starszymi osobami. Nie chwal się potencjalnymi możliwościami czy znajomościami. Dziś liczy się doświadczenie i autorytet. Merkury ostrzega przed kontuzjami. Nawet na spacerze uważaj na kondycję, nie przemęczaj się.
Aspekty planet: 16.30 sekstyl Księżyca z Merkurym, 22.39 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 23.33 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

14.09.2021, wtorek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 13.33)
Popadniesz dziś od rana w nerwowość i pośpiech. Zechcesz robić zbyt wiele naraz. W efekcie podejmiesz się zadań ponad swoje siły, co mocno cię zdenerwuje. Późnym popołudniem i wieczorem ukoisz swoje stargane nerwy w domowych pieleszach. Opozycja Słońca z Neptunem nie sprzyja podejmowaniu szybkich decyzji w sprawie wyjazdów i nauki.
Aspekty planet: 03.37 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 11.20 opozycja Słońca z Neptunem, 12.57 kwadratura Księżyca z Marsem, 21.20 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

15.09.2021, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziesz niespokojny. Chętnie zrobisz porządek z zaległymi rodzinnymi sprawami. Nie bierz jednak na siebie zbyt wiele, bo po południu zapomnisz o obietnicach i zapragniesz przede wszystkim odpoczynku i spokoju. Wybierz się z bliskimi na rower lub długi spacer, przygotuj ulubiony posiłek, a rodzina będzie zadowolona.
Aspekty planet: 02.13 Mars wchodzi do znaku Wagi, 14.30 trygon Księżyca z Uranem, 23.40 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

16.09.2021, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 17.22)
Szczerze zainteresujesz się cudzymi sprawami. Okaże się, że możesz komuś pomóc i sprawić ludziom wiele radości. Odwiedź przyjaciół, wybierz się w podróż lub na krótką wycieczkę. Po południu możesz poczuć się zmęczony i szybko zrezygnować z ambitnych planów. Jedz więcej węglowodanów czyli kaszę lub makaron.
Aspekty planet: 03.01 sekstyl Księżyca z Neptunem, 06.06 trygon Księżyca ze Słońcem, 07.39 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 19.18 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Sięgnij po prasę i zajrzyj na specjalistyczne fora internetowe.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

17.09.2021, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Dziś z powodu pełni i półcieniowego zaćmienia Księżyca możesz być podenerwowany i mieć obawy, czy podołasz trudnym sprawom. Chwilowe pogorszenie samopoczucia czy wahania nastrojów mogą negatywnie wpłynąć na twoje decyzje życiowe i relacje z bliskimi. Bądź opanowany, jedz posiłki o regularnych porach i nie bierz się za generalne porządki.
Aspekty planet: 03.52 trygon Słońca z Plutonem, 06.02 kwadratura Księżyca z Wenus, 06.13 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 08.14 kwadratura Wenus z Saturnem, 18.44 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 4
Choć piątek będzie leniwy i senny, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

18.09.2021, sobota
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 22.22)
Będziesz miał więcej domowych obowiązków, ale dasz sobie radę dzięki wsparciu przyjaciół. Nie wstydź się prosić o pomoc. Sprawy zdrowia wymagać będą uwagi – nie jedz dziś byle czego. Uda się szybko uporać z prasowaniem i praniem, gotowanie sprawi ci duża przyjemność. Księżyc pomoże ci poprawić formę i zadbać o zdrowie.
Aspekty planet: 07.35 trygon Księżyca z Merkurym, 11.14 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

19.09.2021, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Masz przed sobą doskonały dzień. Spokojny i opanowany dasz sobie radę z wyzwaniami, który postawią przed tobą bliscy. Po południu chaos informacyjny trochę wyprowadzi cię z równowagi. Wieczorem romantyczna randka lub towarzyskie spotkanie może skończyć się przeziębieniem. Księżyc sprzyja zakochaniu od pierwszego wejrzenia.
Aspekty planet: 16.25 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet:
Słońce 20 º 25´ – 27 º 15´ Panny
Księżyc 09 º 07´ Strzelca – 15 º 16´ Ryb
Merkury 17 º 03′ – 22 º 58′ Wagi
Wenus 02 º 28′ – 10 º 28′ Skorpiona
Mars 28 º 42′ Panny – 03 º 14′ Wagi
Jowisz 24 º 18′ – 23 º 37′ Wodnika w retrogradacji
Saturn 07 º 31′ – 07 º 15′ Wodnika w retrogradacji
Uran 14 º 34´ – 14 º 25´ Byka w retrogradacji
Neptun 21 º 49′ – 21 º 38′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 27′ – 24 º 23′ Koziorożca w retrogradacji
Próżny kurs Księżyca:
14.09 od g. 12.57 do g. 13.33.
16.09 od g. 07.39 do g. 17.22.
18.09 od g. 11.14 do g. 22.22.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 6-12.09.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym zabieganym tygodniu spróbujmy znaleźć choć chwilę dla siebie. Dbajmy o sen i odpoczynek, bo inaczej nie wytrzymamy napięcia. Nów Księżyca w znaku Panny będzie pod silnym wpływem planety Neptun, co dostarczy nam wiele duchowych i emocjonalnych doświadczeń i przemyśleń.

W poniedziałek 6.09 trygon Wenus z Jowiszem będzie nas motywować do zmian, staniemy się odważni i chętni do podejmowania ryzyka. Dobry czas na zakładanie firmy, rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, bo szybko staną się zyskowne. Kwadratura Wenus z Plutonem pomoże nam znaleźć lepsze oferty pracy. Inwestujmy w swoje umiejętności, bo teraz ktoś doświadczony i wpływowy chętnie zdradzi nam swoje sekrety. Trygon Marsa z Plutonem doda nam energii i zapału do nowych rzeczy. Poczujemy duże ożywienie, zapragniemy stanąć do walki lub rywalizacji w sprawach uczuciowych.

We wtorek 7.09 nów Księżyca w znaku Panny przyniesie nam wiele miłych niespodzianek rodzinnych, wzruszeń i ciekawych opowieści z historii rodu czy miejsca, w którym się urodziliśmy. Warto pytać rodzinę o szczegóły, póki najstarsi jeszcze coś pamiętają. Trygon Słońca z Uranem pomoże szybciej uporać się z obowiązkami, przyniesie nowe, zaskakujące wiadomości. Podejmuj decyzje, nie ociągaj się z odpowiedziami na telefony i e-maile.

W piątek 10.09 Wenus wejdzie do znaku Skorpiona. Samotne Ryby, Raki i Byki mogą liczyć w najbliższych dniach na emocjonujące znajomości, ale bardziej od flirtowania pilnujcie spraw zawodowych! Nadarzy się nowa okazja, aby ubić korzystny interes.

6.09.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 1.05)
Zapragniesz schować się przed światem, pogrążysz w marzeniach i wspomnieniach. Będziesz bardziej niż zwykle czuły i podatny na emocje. W sprawach zawodowych czy naukowych bądź jednak bardziej ostrożny i rozważny. Ktoś może skontrolować twoje postępy. Rób przetwory, zapewnij bliskim wsparcie. Trygon Wenus z Jowiszem sprzyja zaczynaniu nowych spraw związanych z biznesem i karierą.
Aspekty planet: 05.06 kwadratura Wenus z Plutonem, 14.19 trygon Marsa z Plutonem, 15.04 trygon Wenus z Jowiszem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

7.09.2021, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Zapragniesz dzisiaj ciszy i bezpieczeństwa, bo temu sprzyja nów Księżyca. Do każdej sprawy będziesz podchodzić w bardzo emocjonalny sposób. Poczujesz też wielką tęsknotę za dawnymi czasami. Przejrzysz fotografie, zadzwonisz do starych znajomych. Dzień sprzyja szczerym rozmowom i kameralnym spotkaniom.
Aspekty planet: 02.51 koniunkcja Słońca z Księżycem, 02.54 trygon Księżyca z Uranem, 03.28 trygon Słońca z Uranem, 15.34 opozycja Księżyca z Neptunem, 19.55 trygon Księżyca z Plutonem, 21.23 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja twórczości i dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na zebranie, a po południu na randkę lub hobby.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

8.09.2021, środa
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 5.20)
Bądź konkretny w rozmowach na temat pieniędzy. Zapragniesz trochę zaoszczędzić i zainwestować, ale bez ryzyka. W rozmowach z bliskimi bądź bardziej zasadniczy i nie toleruj sprzeciwu. Księżyc sprzyja wizytom w urzędzie. Ktoś doradzi ci, jak znaleźć oszczędności w domowym budżecie.
Aspekty planet: 18.28 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Lepiej unikać ryzykownych decyzji. Lepiej spokojnie zająć się domem, poszukać równowagi między różnymi dziedzinami życia.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

9.09.2021, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Będziesz pełen energii, a nawet niepotrzebnie nerwowy. W każdej sytuacji zapragniesz zaznaczyć swoją niezależność, a także zerwać z nudą i rutyną. Twoje plany udadzą się, jeśli tylko zrobisz plan działań i będziesz pamiętać o złożonych obietnicach. Wieczorem prowadź ostrożnie samochód. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 03.00 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 22.47 kwadratura Księżyca z Plutonem, 23.02 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

10.09.2021, piątek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 8.04)
Będziesz w dobrym nastroju i podejmiesz odważne decyzje, które dotyczyć będą zdrowego stylu życia. Nie rezygnuj jednak ze wszystkich przyjemności, bo po południu przyjaciele dadzą o sobie znać i wpłyną na zmianę twoich planów. Wenus wkracza do znaku Skorpiona i sprzyja pogłębianiu i zacieśnianiu znajomości i zawieraniu długoletnich sojuszy.
Aspekty planet: 06.47 koniunkcja Księżyca z Wenus, 20.52 kwadratura Księżyca z Saturnem,
22.38 Wenus wchodzi do znaku Skorpiona.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

11.09.2021, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Powinieneś odpocząć i niczym się dziś nie przejmować. Ważne decyzje przełóż na poniedziałek. Dzień sprzyja porządkom, podsumowaniom, snuciu marzeń i planów. Ostrożnie z ostrymi potrawami, dziś twój żołądek może nie znieść radykalnych smaków. Księżyc ostrzega przed podejmowaniem trudnych decyzji, dobrze się zastanów, zanim z czegoś zrezygnujesz.
Aspekty planet: 08.36 opozycja Księżyca z Uranem, 16.07 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 20.50 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

12.09.2021, niedziela
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 10.34)
Możesz się zastanowić nad przebudową domu czy wręcz przeprowadzką. Zaplanuj życie rodzinne na kilka tygodni do przodu. Możliwe nowe wiadomości od cioć lub babć – na tematy rodziny rozmawiać będziesz więcej niż zwykle. Księżyc nie sprzyja dużym wydatkom i ostrzega przed osobami, które plotkują.
Aspekty planet: 01.07 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 01.13 sekstyl Księżyca z Plutonem, 07.32 sekstyl Księżyca z Marsem, 23.17 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet:
Słońce 13 º 37´ – 20 º 25´ Panny
Księżyc 00 º 31´ Panny – 09 º 07´ Strzelca
Merkury 09 º 05′ – 17 º 03′ Wagi
Wenus 24 º 23′ Wagi – 02 º 28′ Skorpiona
Mars 24 º 12′ – 28 º 42′ Panny
Jowisz 25 º 05′ – 24 º 18′ Wodnika w retrogradacji
Saturn 07 º 51′ – 07 º 31′ Wodnika w retrogradacji
Uran 14 º 41´ – 14 º 34´ Byka w retrogradacji
Neptun 22 º 01′ – 21 º 49′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 32′ – 24 º 27′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
5.09 od g. 16.21 do 6.09 do g. 01.05.
7.09 od g. 21.23 do 8.09 do g. 05.20.
10.09 od g. 06.47 do g. 08.04.
12.09 od g. 07.32 do g. 10.34.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 30.08-5.09.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W sprawach uczuciowych i towarzyskich zdajmy się w tym tygodniu na łut szczęścia i improwizację. Przygotujmy się na towarzyskie i romansowe przygody. Wenus wciąż przemierza znak Wagi, co sprzyja nawiązywaniu przyjaźni, flirtów i gorących romansów. Zdajmy się na intuicję, działajmy sprawnie, a osiągniemy sukces.

W poniedziałek 30.08 Merkury wejdzie do znaku Wagi i ożywi nasze życie towarzyskie. Nie marudźmy na nudę, sami zorganizujmy weekendowe atrakcje dla siebie, rodziny, a nawet sąsiadów.

W czwartek 2.09 opozycja Marsa z Neptunem ostrzega nas przed zbędnymi wydatkami, zaleca spokój i opanowanie w kontaktach z przełożonymi i radzi, aby być cierpliwym wobec surowych i kontrolujących osób w naszym otoczeniu.

W niedzielę 5.09 trygon Merkurego z Saturnem sprzyja ciekawym spotkaniom. Popatrzymy z optymizmem na wszystkie swoje sprawy, zaczniemy dbać o swoja urodę i dobrą formę. Podróże i lektury będą wyjątkowo pouczające.

30.08.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Będziesz nerwowy, łatwo cię będzie wyprowadzić z równowagi. W takim usposobieniu lepiej nie wybieraj się dziś w podróż, a jeżeli musisz, weź coś na uspokojenie. Po południu ogarnie cię satysfakcja z pokonania chaosu w sprawach materialnych. Wieczór najlepiej spędzić poza domem, w kinie, na spacerze, z rodziną na spacerze.
Aspekty planet: 07.09 Merkury wchodzi do znaku Wagi, 09.13 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 11.25 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja porządkom i nauce. Dzisiaj wyciągniemy wnioski ze starych błędów, coś naprawimy i zmienimy na lepsze. Nadrabiaj zaległości, reperuj różne urządzenia.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

31.08.2021, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Rano zechcesz wyjaśnić jakieś nieporozumienie. Nie spiesz się, tylko dobrze przemyśl, co chcesz powiedzieć. Z kwiatami lub czekoladkami na zgodę dobrze będzie pójść popołudniu. Spróbuj też zagrać w jakąś grę losową. Wieczorem nabierzesz ochoty do nauki, kiedy zrozumiesz, ile można na tym zyskać.
Aspekty planet: 06.29 trygon Księżyca z Wenus, 12.35 kwadratura Księżyca z Marsem, 15.40 kwadratura Księżyca z Neptunem, 22.48 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja ważnym decyzjom na temat finansów, zakupów i inwestycji. Rób rachunki, układaj plan ważnych zadań. Wpadniesz na pomysł, jak opanować problemy i mieć więcej gotówki.

Karta dnia: I Mag
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

1.09.2021, środa
Księżyc w znakach Bliźnięta i Raka (od 7.25)
Będziesz odpoczywać i żartować z rodzinnych wydarzeń. Warto wybrać się na spacer i spalić trochę kalorii. Wieczorem zapomnij jednak o zaleceniach zdrowotnych lekarza i baw się na całego. Organizm potrzebuje ruchu, spaceruj więc, tańcz, ćwicz na siłowni, wybierz się na rower. Organizm potrzebuje dużo białka, dobrze więc skomponuj posiłki.
Aspekty planet: 13.46 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

2.09.2021, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Będziemy uczuciowi, ale i roztargnieni. Odpocznijmy i nie wymagajmy od ludzi zbyt wiele. Warto zająć się sztuką i sprawami ducha, bo w tych dziedzinach będziesz ekspertem. Pilnuj też swoich sekretów, bo niespodziewanie ktoś zapragnie wiedzieć o tobie więcej, niż sam chciałbyś powiedzieć.
Aspekty planet: 02.52 sekstyl Słońca z Księżycem, 12.32 sekstyl Księżyca z Uranem, 19.42 opozycja Marsa z Neptunem, 23.24 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nastroi nas pozytywnie do nauki, negocjowania i współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś ważnego poprosić.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

3.09.2021, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 17.58)
Rano trudno cię będzie zrozumieć. Zapragniesz kilku rzeczy na raz, wygłosisz przeciwstawne opinie, pochwalisz – a zaraz potem skarcisz. Równowagę osiągniesz po południu. To dobry czas na wyjaśnianie nieporozumień i zawieranie nowych znajomości. Słońce w kwadraturze z Saturnem i w opozycji z Neptunem może odebrać ci pewność siebie. Merkury w koniunkcji z Jowiszem sprzyja podróżom.
Aspekty planet: 02.51 trygon Księżyca z Neptunem, 03.15 sekstyl Księżyca zMarsem, 07.37 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym inwestycjom i rozmowom na temat zawodowych planów. Już koniec tygodnia, ale warto pomyśleć o pieniądzach. Idealny dzień także na większe zakupy.

Karta dnia: VIII Siła
Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek. Zrób badania okresowe, nie bagatelizuj osłabienia organizmu.

4.09.2021, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Dzień nie będzie sprzyjał beztroskiemu lenistwu. Musisz liczyć się z dodatkową odpowiedzialnością i obowiązkami. Być może trzeba będzie kimś się zaopiekować lub aktywnie uczestniczyć w porządkach. Ktoś pomoże ci jednak szybko uporać się z trudnymi zadaniami. Wieczorem wyjątkowe spotkania w niedużym gronie. Warto pić dużo wody i jeść zdrowe tłuszcze.
Aspekty planet: 06.45 sekstyl Księżyca z Merkurym, 08.54 opozycja Księżyca z Saturnem, 21.23 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Oszczędzaj dzisiaj czas i siły, postaraj się choć trochę odpocząć.

Karta dnia: XXI Świat
Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

5.09.2021, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Czeka cię spokojny dzień. Warto słuchać dziś ludzi, pytać o radę czy opinię. Wiele się nauczysz i zyskasz opinię osoby inteligentnej i bezpośredniej. W towarzystwie unikaj plotek, bo wplączesz się w niepotrzebny konflikt. Warto rozpocząć naukę obsługi komputera, języka obcego lub obsługi skomplikowanej maszyny domowej.
Aspekty planet: 03.30 trygon Merkurego z Saturnem, 13.58 sekstyl Księżyca z Wenus, 16.21 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja ryzykownym decyzjom i odważnym wystąpieniom. Łatwo będzie wycofać się z czegoś lub nagle coś zmienić. Szukaj nowych wyzwań, nie oglądaj się w przeszłość.

Karta V Papież
Medytuj, odpoczywaj i zajmuj się ważnymi duchowymi sprawami. Postępuj zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie naginaj reguł czy moralności do sytuacji, bo możesz stracić reputację.

Pozycje planet:
Słońce 06 º 51´ – 13 º 37´ Panny
Księżyc 03 º 36´ Bliźniąt – 00 º 31´ Panny
Merkury 29 º 32′ Panny – 09 º 05′ Wagi
Wenus 16 º 14′ – 24 º 23′ Wagi
Mars 19 º 43′ – 24 º 12′ Panny
Jowisz 25 º 56′ – 25 º 05′ Wodnika w retrogradacji
Saturn 08 º 15′ – 07 º 51′ Wodnika w retrogradacji
Uran 14 º 45´ – 14 º 41´ Byka w retrogradacji
Neptun 22 º 12′ – 22 º 01′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 38′ – 24 º 32′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
31.08 od g. 22.48 do 1.09 do g. 07.25.
3.09 od g. 07.37 do g. 17.58.
5.09 od g. 16.21 do 6.09 do g. 01.05.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 26.08-1.09.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień przyniesie nowe wiadomości, ciekawe wydarzenia zawodowe i pouczające podróże. Nów Księżyca w znaku Panny zmobilizuje nas do porządków, planowania i myślenia o przyszłości.

W poniedziałek 26.08 trygon Wenus z Uranem ostrzega przed pochopnymi decyzjami finansowymi, ale i uczyni tydzień wyjątkowym, a wszystkie randki będą niebanalne.

W środę 28.08 trygon Marsa z Uranem może postawić na naszej drodze przeciwnika silniejszego od nas. Pamiętajmy, że lepiej sposobem i sprytem rozwiązać problem, a nie wchodzić w rywalizację czy otwartą walkę, bo możemy ponieść straty.

W czwartek 29.08 Merkury wchodzi do znaku Panny i zapewni nam wiele towarzyskich atrakcji. Warto się bawić i spotykać z ludźmi. Ktoś nas zainspiruje do spełnienia skrytego marzenia.

W piątek 30.08 trygon Słońca z Uranem będzie sprzyjać osobom, które szukają wsparcia, pomocy czy fachowej porady. To dobry moment, aby zacząć negocjacje, szukać ugody, dogadywać się w trudnych sprawach. Nów Księżyca w znaku Panny zapowiada ważne wydarzenia towarzyskie i zawodowe. Żeby osiągnąć sukces, będziemy musieli wykazać się odwagą, pomysłowością i pewnością siebie.

W niedzielę 1.09 trygon Merkurego z Uranem doda nam sił i energii do rozpoczynania nowych spraw. Możemy liczyć na wsparcie osób młodszych. Warto zadbać o dzieci i młodszych krewnych. Trygon Wenus z Saturnem zwróci naszą uwagę na sprawy społeczne, polityczne i gospodarcze. Warto zainteresować się swoimi oszczędnościami, zacząć działać w imieniu lokalnej społeczności, pomóc potrzebującym.

Horoskop tygodniowy

26.08.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Przez pierwszą część dnia będziesz chętnie współpracował z innymi, zdobędziesz ważne informacje i poznasz najnowsze plotki. Po południu zapragniesz wyciszenia i spokoju. Zatroszczysz się o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Wieczorem zrelaksuj się przy dobrej muzyce, w kąpieli z olejkami eterycznymi lub w gronie najbliższych. Jedz zdrowy tłuszcz i węglowodany, pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę.
Aspekty planet: 03.32 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 07.58 sekstyl Księżyca z Marsem, 09.44 sekstyl Księżyca z Wenus, 10.26 sekstyl Księżyca z Uranem, 17.38 trygon Wenus z Uranem, 23.45 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja  aktywnemu trybowi życia, miłości i dobrej zabawie. Warto dzisiaj pograć w gry, uprawiać sport, zająć się twórczością artystyczną. Wprowadzaj w życie nowe pomysły.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na  twoje decyzje i postępowanie.

27.08.2019, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Zajmij się zawodowymi sprawami. Policz pieniądze i rozmawiaj o interesach. Będziesz chętnie współpracować z innymi i dzięki temu różne męczące prace uda się szybko wykonać. To dobry dzień, aby szybko załatwiać sprawy urzędowe. Otwieraj firmę, zakładaj konto w banku, szukaj nowych zleceń za większe pieniądze. Nawilżaj skórę, testuj nowe kremy odżywcze. Pij dużo wody, zjedz ciepłą zupę, unikaj kawy i mocnej herbaty.
Aspekty planet: 05.27 trygon Księżyca z Neptunem, 10.55 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i długim rozmowom. Samotnym i nieśmiałym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W centrum zainteresowania będą relacje i ludzkie zachowania.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

28.08.2019, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 01.53)
Będziemy towarzyscy, optymistyczni i ciekawi tego, co dzieje się u innych ludzi. Wszyscy będą bardziej rozmowni niż zwykle, różne służbowe spotkania będą się przeciągać. Po pracy warto wybrać się na zakupy, dzisiaj łatwo będzie skompletować różne ładne rzeczy i dodatki. Na randkach dobra atmosfera. Jeśli się z kimś kłócisz, łatwo dojdziecie do porozumienia. Pij ciepłe napoje, jedz ryż i kaszę, unikaj ostrych przypraw. Dobry dzień na wizytę u fryzjera.
Aspekty planet: 12.29 kwadratura Księżyca z Uranem, 12.52 trygon Marsa z Uranem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Zainwestuj w swoje umiejętności, zrób coś zupełnie nowego! Ciekawe zakupy zrobisz dzisiaj w księgarni lub sklepie ezoterycznym. Także imprezy będą udane.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

29.08.2019, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc sprzyja dobrym pomysłom i bardzo aktywnemu spędzaniu czasu. Wybierz się na spacer, odwiedź znajomych, zajmij się sportem. Zastanów się, co możesz w życiu zmienić na lepsze. Dzisiaj wszyscy nabiorą optymizmu i będzie ci łatwiej przekonać bliskich do ambitnych pomysłów. Zapraszaj gości, graj w gry towarzyskie, rób szybkie pranie. Księżyc ostrzega przed kłótliwymi osobami. Organizm dobrze przyswaja białko, jedz nabiał i ryby.
Aspekty planet: 02.06 trygon Księżyca z Jowiszem, 09.47 Merkury wchodzi do znaku Panny.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach  i chaosem wśród komputerowych plików. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

30.08.2019, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 01.57)
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych. Prasuj i układaj w szafie ubrania, rób zakupy, porządkuj kuchnię. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zadbaj o włosy, wetrzyj w nie balsam i odżywkę. Nawilżaj twarz i chroń skórę przed działaniem promieni słonecznych.
Aspekty planet: 04.22 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 05.14 trygon Słońca z Uranem, 12.08 trygon Księżyca z Uranem, 12.37 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 14.14 koniunkcja Księżyca z Marsem, 20.12 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

31.08.2019, sobota
Księżyc w znaku Panny
Będziemy zdyscyplinowani i chętni do nowych wyzwań. Księżyc w znaku Panny pomoże nam zdobyć niezbędne informacje, będziemy jednak bardziej podatni na sugestie i kłamstwa innych ludzi. Zadbaj o zdrowie, zmień dietę na bardziej lekką i zdrową. Zrób porządek w szafie i garderobie, wyrzuć stare meble, porządkuj rośliny. Jedz więcej kasz i gotowanych warzyw, unikaj słodyczy.
Aspekty planet: 00.14 trygon Księżyca z Saturnem, 01.38 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 05.34 opozycja Księżyca z Neptunem, 10.46 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na swoich rodzinnych sprawach. Warto wybrać się razem do kina lub teatru, omówić ważne sprawy i ułożyć plany na kolejny miesiąc.

Karta dnia: XII Śmierć
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

1.09.2019, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 01.07)
Będziesz potrzebować odrobiny spokoju i bezpieczeństwa. Ryzykowne sprawy chętnie powierzysz komuś innemu. Nawet do podróży trudno cię będzie namówić. Bądź uprzejmy dla ludzi i nie mieszaj się w zawodowe spory. Wieczór sprzyja zdobywaniu nowych znajomości. Zadbaj o włosy, wcieraj w nie odżywkę i podcinaj, przetestuj nową fryzurę. Ścinaj zioła i kwiaty, zmieniaj dekoracje z roślinami sezonowymi.
Aspekty planet: 16.10 trygon Merkurego z Uranem, 20.48 trygon Wenus z Saturnem, 23.39 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet:
Słońce 02 o 29´ – 09 o 15´ Panny
Księżyc 01 o 40´ Raka – 15 o 35´ Wagi
Merkury 23 o 25′ Lwa – 07 o 15′ Panny
Wenus 05 o 43′ – 14 o 24′ Panny
Mars 04 o 57´ – 09 o 24′ Panny
Jowisz  14 o 49′ – 15 o 12′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 14 o 21´ – 14 o 08´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 06 o 32´ – 06 o 26´ Byka w retrogradacji=
Neptun 17 o 44′ – 17 o 32′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 o 58′ – 20 o 52′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
27.08 od g. 10.55 do 28.08 do g. 01.53.
29.08 od g. 02.06 do 30.08 do g. 01.57.
31.08 od g. 10.46 do 1.09 do g. 01.07.

Udanego tygodnia!