Archiwa kategorii: Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy 15-21.01.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Planety zapewnią nam więcej rozrywki i dużo odkrywczych pomysłów, które ułatwią nam codzienne życie. Pewna dobra wiadomość zmieni nasze nastawienie do pracy na lepsze.

We wtorek sekstyl Jowisza z Plutonem zapewni nam dobrą rękę do wygranych. Kup los na loterii, dzisiaj szczęście może się do cienie uśmiechnąć. Wodniki, Lwy i Strzelce powinny spróbować swoich sił.

W środę 17.01 nów Księżyca w znaku Koziorożca nastroi nas refleksyjnie do życia. Ci, którzy są podatni na stany depresyjne i mają pesymistyczne podejście do życia, powinni w tym tygodniu znaleźć sobie zajęcie i nie myśleć o samotnych sprawach, bo ich stan może się pogorszyć.

W czwartek 18.01 Wenus wkracza do znaku Wodnika i pomoże nam odpocząć i zrelaksować się po intensywnym i pełnym wydarzeń początku roku. Zajmijmy się swoim hobby, weźmy wolne popołudnie, zabawmy się.

W sobotę 20.01 Słońce wkracza do znaku Wodnika i zacznie sprzyjać wyjazdom, spotkaniom biznesowym, sąsiedzkim plotkom i robieniu czegoś razem z rodziną i przyjaciółmi. Wysyłaj ważne listy i maile, oddawaj na czas pracę, wywiązuj się z zobowiązań.  Sekstyl Merkurego z Neptunem pomoże nam uruchomić intuicję. Warto medytować, zapisywać sny, iść na jogę, oderwać się choć na chwilę od codzienności. Osoby zakochane mają szansę na romantyczną i namiętną randkę.

Horoskop tygodniowy

15.01.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Bądź realistą, nie bujaj w chmurach, bo musisz osobiście dopilnować pewnych spraw finansowych i urzędowych. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. Nie daj się namówić na niepewny interes, nie rezygnuj z pracy pod wpływem emocji czy kłótni z szefem. Zadbaj o kręgosłup, zrób porządek w lodówce i szafie.
Aspekty planet: 2.49 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 8.02 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 21.38 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

16.01.2018, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Czeka nas dziś więcej obowiązków, bądź punktualny i trzymaj się planu. Sekstyl Jowisza z Plutonem pomoże nam pozbyć się tego, co nam szkodzi. Osoby samotne nie powinny wracać do przeszłości i szukać wsparcia u osób, które je kiedyś zawiodły. Czas na nowy związek i odcięcie się od tego, co było! Zrób piling i depilację, oczyszczaj skórę twarzy.
Aspekty planet: 5.13 Jowisz w sekstylu z Plutonem, 11.53 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 11.57 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 21.27 Księżyc w sekstylu z Marsem, 22.44 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

17.01.2018, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 9.31)
Unikaj rozmów ze wścibskimi sąsiadami i poświęć więcej czasu dzieciom i młodszym członkom rodziny. Nów Księżyca w znaku Wodnika skierują twoją uwagę na sprawy uczuć i partnerskich relacji. Jeśli coś ci nie pasuje, otwarcie o tym porozmawiaj z partnerem.
Negocjuj, dyskutuj, a przede wszystkim poznawaj ważne i ciekawe osoby. Oczyszczaj organizm z toksyn, pij soki warzywne, zaczynaj odchudzanie.
Aspekty planet: 3.17 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 7.29 Księżyc w koniunkcji z Wenus.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

18.01.2018, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Wenus wkroczy do znaku Wodnika i przypomni ci o starych przyjaźniach. Może warto je odnowić? Twoje sukcesy w tym tygodniu zależeć będą od współpracy z innymi ludźmi. Bądź więc wymagający wobec współpracowników, ale nie denerwuj się i zachowuj uprzejmie. Księżyc zapewni ci elokwencję i uwagę słuchaczy. Zamykaj naczynka u kosmetyczki, zrób manicure i pedicure.
Aspekty planet: 2.43 Wenus wkracza do znaku Wodnika, brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, miłości i dobrej zabawie. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo szybko uda się je spełnić.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

19.01.2018, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 21.26)
Nie goń wciąż do przodu, zmień na chwilę priorytety, nie zabieraj spraw zawodowych czy konfliktów zewnętrznych do domu. W pierwszej połowie dnia uważaj, możesz być potrzebny jako rozjemca lub mediator w sąsiedzkiej sprawie. Wieczorem korzystna aura na randkę i towarzyskie spotkania. Organizm potrzebuje więcej zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 1.00 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 10.57 Księżyc w sekstylu z Uranem, 12.51 Księżyc w kwadraturze z Marsem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

20.01.2018, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Wiele nowych osób pojawi się na twojej drodze. Dzięki nim będziesz miał dobry humor, więcej rozrywek i okazję do wejścia w nowe  towarzystwo. Jeśli jesteś samotny, rozglądaj się dookoła i przyjmij zaproszenia na sąsiedzkie spotkania czy wyprawy ze znajomymi, bo w twoim otoczeniu znajdzie się ktoś, z kim będziesz mógł stworzyć związek. Zadbaj o stopy, unikaj wielkiego prania i mycia podłóg, bo zostaną smugi. Podlej obficie kwiaty.
Aspekty planet: 2.07 Merkury w sekstylu z Neptunem, 4.08 Słońce wkracza do znaku Wodnika, 4.28 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 21.44 Księżyc w koniunkcji z Neptunem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na imprezy, zakupy, wyjścia do kina lub teatru.

Karta dnia: XI Siła
Bądź aktywny, zacznij ćwiczyć, nowy rok sprzyja zmianie diety na zdrowszą i realizowaniu nowych planów. Zmiana otoczenia nawet na krótko dobrze ci zrobi.

21.01.2018, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Ktoś będzie ci się bardzo naprzykrzał. Spróbuj być dla niego miły, bo od rana emocje i spory rodzinne uspokoją się na dobre. Postaraj się wywiązywać z domowych obowiązków, a nikt nie będzie miał do ciebie pretensji. Wykonuj ćwiczenia wytrzymałościowe, ćwicz jogę lub aerobik, a szybko wzmocnisz organizm i wrócisz do formy.
Aspekty planet: 00.20 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 11.22 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 12.24 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ryzykuj, wchodź w nowe sytuacje i uwierz w swoją dobrą passę. Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub szczęśliwie się zakochasz.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 24 º 46´ Koziorożca – 1 º 54´ Wodnika
Księżyc 2 º 07´Koziorożca – 26 º 36´ Ryb
Merkury 5 º 10′ – 15 º 17′ Koziorożca
Wenus 26 º 08′ Koziorożca – 4 º 56′ Wodnika
Mars 22 º 52´ – 27 º 12´ Skorpiona
Jowisz 19 º 08´ – 20 º 05′ Skorpiona
Saturn 3 º 00´ – 3 º 47´ Koziorożca
Uran 24 º 38´ – 24 º 44´ Barana
Neptun 12 º 15′ – 12 º 27′ Ryb
Pluton 19 º 15′ – 19 º 29′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
17.01 od g. 7.29 do g. 9.31.
19.01 od g. 12.51 do g. 21.26.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 8-14.01.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami wyjątkowy tydzień. Na niebie spotkają się w znaku Koziorożca Wenus, Słońce i Pluton. Planetarna aura sprzyja nabieraniu sił, zdobywaniu nowych umiejętności, testowaniu przepisów czy kuracji odmładzających. Warto zacząć regularnie ćwiczyć, teraz uda nam się wytrwać w noworocznych postanowieniach.

W poniedziałek 8.01 sekstyl Słońca i Wenus z Jowiszem zapewni nam szczęście w nowych przedsięwzięciach. Warto podpisywać umowy, rozpoczynać nowe projekty i zakładać firmę. Podróże, nawet te krótkie, będą owocne i pouczające.  Sekstyl Marsa z Plutonem obudzi w nas determinacje i siłę woli do działania. Warto podejmować się cięższych prac fizycznych, ćwiczyć, być wytrwałym, bo szybko czekać nas będzie nagroda. Koniunkcja Słońca z Plutonem  zapewni nam dostęp do ważnych i pouczających informacji.

We wtorek 9.01 koniunkcja Wenus z Plutonem sprzyja zdobywaniu szybkiej gotówki i wzbogaceniu się dzięki ryzyku i łapaniu szczęścia. Warto zagrać w totka, kupić los na loterii, zainwestować w ciekawy biznes. Koniunkcja Słońca z Wenus i sekstyl Wenus z Marsem sprzyjają zakochanym.  Możemy więc spodziewać się dobrych wiadomości finansowych oraz liczyć na wsparcie i pomoc ludzi wokół nas.

W środę 10.01 podczas sekstylu Słońca z Marsem warto zadawać pytania, szukać nowych kontaktów i znajomych, a nasze codzienne problemy szybko się rozwiążą.

W czwartek 11.01 Merkury wkracza do znaku Koziorożca i sprzyja poważnym refleksjom. Zajmij się sprawami rodziny, odtwórz drzewo genealogiczne, nie bój się zadawać trudnych pytań starszym krewnym. Dzięki temu ocalisz od zapomnienia wiele ważnych spraw, które cię ukształtowały.

W sobotę 13.01 kwadratura Wenus z Uranem może zaostrzyć rodzinne dyskusje i spory, wystrzegajmy się niepotrzebnych słów i nieodwracalnych stwierdzeń, bo awanturę będzie łatwo. Koniunkcja Merkurego z Saturnem nie sprzyja zakupom.

W niedzielę 14.01 kwadratura Słońca z Uranem czymś nas zaskoczy. Warto być otwartym na zmiany i nowe znajomości.

Horoskop tygodniowy

8.01.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Bądź dobrej myśli. Sekstyl Słońca i Wenus z Jowiszem zapewni ci popularność. Twoje decyzje będą przedmiotem wielu rozmów i komentarzy, nie daj więc ludziom zbyt wielu powodów do złości. Jeśli szukasz lepszej pracy, wysyłaj maile i umawiaj się na rozmowy. W finansach możliwa wygrana lub perspektywa podwyżki. Sekstyl Marsa z Plutonem sprzyja generalnym porządkom i wzmacniającym ćwiczeniom. Chroń się przed zimnem, ogrzewaj nerki i pęcherz.
Aspekty planet: 13.06 Słońce w sekstylu z Jowiszem, 17.12 Wenus w sekstylu z Jowiszem, 20.58 Mars w sekstylu z Plutonem, 23.14 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 23.25 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja zakochanym, dziś trudno im będzie znieść rozłąkę, padną wielkie słowa i gorące wyznania. A kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: III Cesarzowa
Karta Cesarzowa zachęca do spotkań i randek, ale obiecuje też wartościową i stabilną znajomość, która szybo może przerodzić się w coś poważnego. Zmień styl, zadbaj o figurę, zrelaksuj się, a dobre samopoczucie przełoży się szybko na miłosny sukces.

9.01.2018, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 21.05)
Bądź wyrozumiały dla innych i nie angażuj się w konflikty, bo przyniosą ci one dużo kłopotów. Posłuchaj rady doświadczonego mężczyzny, on pomoże ci wyjść z kłopotów i pokonać nieśmiałość, która przeszkadza ci osiągnąć sukces. Kontroluj wydatki, a nie będziesz musiał pożyczać, żeby ci starczyło do pierwszego. Koniunkcja Słońca, Wenus i Plutona w sekstylu z Marsem sprzyja rozpoczynaniu diety i ćwiczeń.
Aspekty planet: 00.16 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 8.01 Wenus w koniunkcji ze Słońcem, 10.03 Wenus w koniunkcji z Plutonem, 10.32 Słońce w koniunkcji z Plutonem, 10.45 Księżyc w opozycji z Uranem, 17.12 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 22.07 Wenus w sekstylu z Marsem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ artystycznego natchnienia. Będziemy żartować i flirtować. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub szalone randki.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Przed nami wiele nowych szans, dzień przyniesie nam możliwość wykazania się na wielu polach. Nie siedźmy cicho, warto zaznaczyć swoją obecność, mówić głośno swoje uwagi i opowiadać o planach, bo los będzie nam sprzyjał.

10.01.2018, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Oferuj swoją pomoc, ale stawiaj granice tym, którzy chcą wykorzystać twoje dobre serce. Po południu odpoczywaj i oddziel pracę od spraw domowych. Będziesz miał okazję spłacić dług lub zapłacić zaległe rachunki. Samotnym Księżyc da szansę na spotkanie bratniej duszy, osobom w związkach wróży romantyczne chwile i odnowienie uczuć. Nie farbuj włosów i nie rób depilacji.
Aspekty planet: 1.46 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 6.36 Słońce w sekstylu z Marsem, 20.39 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: XVI Wieża
Wokół nas będzie dużo się działo, ale możemy też zostać wciągnięci w chaotyczne działania, które pochłoną naszą uwagę i oddalą nas od realizacji konkretnych planów. Unikajmy ludzi, którzy wprowadzają zamęt w nasze życie, bo nie pomożemy im teraz, a tylko zaszkodzimy sobie samym.

11.01.2018, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Nie reaguj nerwowo na krytykę lub nowe polecenia. Wykorzystuj plotki i swoje znajomości, daj sobie czas na właściwą reakcję. Postępuj rozsądnie i wykorzystaj okazję, jaką zsyła ci los. Wieczorem może być więcej wydatków, nie ulegaj chwilowym zachciankom, zrób plan zakupów. Merkury wkracza do znaku Koziorożca i pomoże ci znaleźć nowe źródło dochodu. Unikaj depilacji i głębokich peelingów.
Aspekty planet: 6.08 Merkury wkracza do znaku Koziorożca, 9.21 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 10.25 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 13.34 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 14.40 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 15.53 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: XXI Świat
Sprawy dotyczące zarządzania domem trzeba będzie pilnie załatwić. Ostrożnie obchodźmy się ze sprzętem elektronicznym oddajmy na przegląd samochód lub rower, bo ie warto ryzykować i korzystać z niesprawnych urządzeń.

12.01.2018, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 8.04)
Możesz dostać wiele zaproszeń na ciekawe imprezy, wykłady i spotkania. Pojawią się nowi ludzie, a ich doświadczenia będą dla ciebie bardzo interesujące. Podczas podejmowania decyzji nie kieruj się tym, co wypada, ale idź za głosem serca! Inwestuj w swoje umiejętności i szukaj dla siebie korzyści, a dzień będzie bardzo udany. Dostarcz organizmowi zdrowego białka.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie.

Karta dnia: XIX Słońce
Ciesz się chwilą i nie martw się na zapas. Nic nie zagraża twojej pozycji w związku, nie doszukuj się więc problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie słuchaj plotek, wierz ukochanej osobie i nie dawaj jej do zrozumienia, że są dla ciebie ważniejsze rzeczy niż związek.

13.01.2018, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Koniunkcja Merkurego z Saturnem ostrzega przed trudnościami w podróży i podczas zakupów. Sprawdź, czy masz ze sobą dokumenty i portfel, zanim wyjdziesz z domu.
Kwadratura Wenus z Uranem zapowiada miłe niespodzianki w uczuciach. Wśród znajomych lub nawet współpracowników znajdzie się ktoś, komu bardzo się spodobasz. Zaryzykuj, a możesz wiele zyskać! Udadzą się wielkie porządki i sprzątanie.
Aspekty planet: 8.03 Merkury w koniunkcji z Saturnem, 8.37 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 20.08 Wenus w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: V Papież
Czas zrobić porządki w rachunkach, zadbać o lepsze oprocentowanie lokat lub wreszcie rozpocząć oszczędzanie. Ktoś doradzi ci zmianę banku lub pokaże, jak zaoszczędzić na codziennych zakupach. Warto posłuchać specjalisty, dzięki radom szybko staniesz na nogi.

14.01.2018, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 20.42)
Znajdź czas dla siebie, poczytaj, zrelaksuj się i nie daj się poganiać rodzinie. Kwadratura Słońca z Uranem radzi, aby zdystansować się do rodzinnych problemów, spotkać się z tym krewnymi, z którymi zawsze miło spędzasz czas. Flirt z Wagą może przerodzić się w coś poważnego. Naprawiaj zepsute sprzęty, unikaj inwazyjnych zabiegów na twarz.
Aspekty planet: 9.47 Księżyc w trygonie z Uranem, 21.44 Słońce w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy mieli dobrą rękę do pieniędzy. Zastanów się nad biznesplanem, w internecie szukaj informacji o dotacjach i pożyczkach.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Umiarkowanie zapowiada udane kuracje i szybki powrót do zdrowia dla tych, którzy od pewnego czasu się leczą. Warto zadbać o równowagę w diecie i ćwiczeniach. Organizm będzie potrzebował więcej wody mineralnej i witamin, zadbaj o to w codziennych posiłkach.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 17 º 38´ – 24 º 46´ Koziorożca
Księżyc 6 º 29´ Wagi – 2 º 07´Koziorożca
Merkury 25 º 50′ Strzelca – 5 º 10′ Koziorożca
Wenus 17 º 20′ – 26 º 08′ Koziorożca
Mars 18 º 32´ – 22 º 52´ Skorpiona
Jowisz 16 º 56′ – 19 º 08´ Skorpiona
Saturn 2 º 12´ – 3 º 00´ Koziorożca
Uran  24 º 35´ – 24 º 38´ Barana
Neptun 12 º 04′ – 12 º 15′ Ryb
Pluton 19 º 01′ – 19 º 15′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
9.01 od g. 17.12 do g. 21.05.
11.01 od g. 15.53 do 12.01 do g. 8.04.
14.01 od g. 9.47 do g. 20.42.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 1-7.01.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ekscytujący tydzień. Pierwsze dni 2018 roku upłyną nam na wizytach, zdobywaniu informacji i szybkim podejmowaniu decyzji. Pełnia Księżyca w znaku Raka sprawi, że będziemy bardzo aktywni. Koniunkcja Marsa z Jowiszem doda nam animuszu i chęci do wychodzenia z domu.

We wtorek 2.01 pełnia Księżyca w znaku Raka sprawi, że jak gąbka będziemy chłonąc emocje innych. Warto poświęcić więcej wolnego czasu rodzinie. Wizyta dalekich krewnych może zmusić nas do zmiany planów, ale na pewno będzie to miłe wydarzenie. Sekstyl Słońca z Neptunem pozwoli nam cieszyć się urokami zimy na wyjazdach i noworocznych spacerach. Osoby, które mają partnera, powinny w tym tygodniu skupić się na swoim związku. Uran wychodzi z retrogradacji i  wprowadzi nas w rewolucyjny nastrój. Będziemy chcieli zrobić coś nowego, nieplanowanego, odmładzającego. Lepiej uważać na sprzęty elektryczne, mogą dziś nie poddawać się naszej woli.

W środę 3.01 sekstyl Wenus z Neptunem nastawi nas pozytywnie do ludzi. Aura początku roku sprzyja randkom, wyjazdom tylko we dwoje i kontaktowi ze sztuką.

W niedzielę 7.01 koniunkcja Marsa z Jowiszem ostrzega nas przed konfliktem z poważnymi lub starszymi osobami. Uważajmy na słowa, wywiązujmy się ze zobowiązań, nie przemęczajmy organizmu, jeśli nie mamy dobrej kondycji. Trygon Merkurego z Uranem zapewni nam energię i optymizm podczas wykonywania trudnych zadań. Warto szukać w internecie potrzebnych informacji, robić porządki, wysyłać ważne listy i maile.

Horoskop tygodniowy

1.01.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 9.10)
Pierwszy dzień 2018 roku upłynie nam na miłych spotkaniach, nadrabianiu kulturalnych zaległości i cieszeniu się byciem z bliskimi. Niechętnie będziemy podróżować czy realizować ambitne plany. Nawadniaj organizm, zjedz coś ciepłego, żeby odpocząć po szaleństwach sylwestrowej nicy. Unikaj fizycznego wysiłku, zadbaj o nawilżanie skóry.
Aspekty planet: 00.38 Księżyc w sekstylu z Uranem, 11.25 Księżyc w opozycji z Saturnem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki radzi odpocząć po sylwestrowych szaleństwach. W pierwszy dzień roku lepiej być ostrożnym podczas rodzinnych spotkań i nie obiecywać ludziom zbyt wiele, bo trzeba będzie się z tego wywiązać.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

2.01.2018, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń. Bądź szczery, a nic złego cię nie spotka. Realizuj pomysły na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Ktoś ważny cię poprze. Zanim zaciągniesz kolejny kredyt, zastanów się czy aby na pewno potrzebujesz tylu nowych rzeczy. Pełnia Księżyca pomoże ci załatwić pewną trudną sprawę, a sekstyl Słońca z Neptunem sprzyja towarzyskim spotkaniom.
Aspekty planet: 00.27 Księżyc w opozycji z Wenus, 3.24 Księżyc w opozycji do Słońca, 3.52 Księżyc w trygonie z Neptunem, 8.40 Księżyc w trygonie z Marsem, 10.37 Słońce w sekstylu z Neptunem, 12.07 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 14.42 Księżyc w opozycji z Plutonem, 15.10 Uran wychodzi z retrogradacji, 23.45 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprawi, że staniemy się towarzyscy i bardziej optymistyczni. Sprzyja też szalonym randkom, a kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

3.01.2018, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 8.22)
Nie poddawaj się i walcz o swoje. Teraz jest najlepszy czas, aby zwyciężyć. Powiedz jasno natarczywym osobom, jakie masz wątpliwości. W ten sposób unikniesz zarzutów, że nie wywiązujesz się ze swoich obietnic i nie dopuścisz, aby inni obarczyli cię swoimi obowiązkami. Sekstyl Wenus z Neptunem sprzyja romantycznym spotkaniom i szukaniu miłości w Internecie. Dobry dzień na pielęgnację włosów.
Aspekty planet: 18.38 Wenus w sekstylu z Neptunem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na swoich rodzinnych sprawach. Warto wybrać się razem do kina lub teatru. Najlepsze zakupy zrobisz dzisiaj w sklepie z AGD.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

4.01.2018, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Osobiście pilnuj ważnych zawodowych spraw. Nie proś innych o pomoc, bo każdy będzie chciał jak najszybciej wyjść z biura do domu lub wziąć jak najwięcej wolnego. Księżyc przestrzega przed opóźnieniami, którym nie będziesz winny. Znoś je z pokorą i nie rezygnuj zbyt szybko z tego, na czym ci zależy. Reguluj brwi, farbuj włosy, podcinaj końcówki. Zjedz więcej sera i jajek, organizm potrzebuje białka.
Aspekty planet: 10.33 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 12.33 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 19.51 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja odpoczynkowi i intelektualnym dyskusjom. Dzisiaj znajdź czas na to, co lubisz czytać lub oglądać, medytuj i niczym się nie przejmuj.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

5.01.2018, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 9.11)
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości. Księżyc sprzyja udanym zakupom i dobrej zabawie. Porządki mogą trochę poczekać, bo trzeba zadbać o miłość! Odwiedzaj urzędy, rób rachunki, załatwiaj sprawy w administracji.
Aspekty planet: 00.09 Księżyc w trygonie z Uranem, 12.24 Księżyc w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki ożywi nasze emocje. Staniemy się bardziej niż zwykle dociekliwi, a nawet zazdrośni o ukochaną osobę. Lepiej nie rozmawiać o polityce i poważnych różnicach poglądów.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

6.01.2018, sobota
Księżyc w znaku Panny
Księżyc pomoże ci szybko uporać się z domowymi obowiązkami. Rodzinny obiad będzie okazją do zasięgnięcia porady w sprawach prawnych. Skorzystaj z doświadczenia kogoś, kto ma większe doświadczenie od ciebie. Po południu pozwól, aby życie toczyło się własnym rytmem i nigdzie się nie śpiesz, a wreszcie odpoczniesz. Zadbaj o włosy, idź do fryzjera.
Aspekty planet: 5.36 Księżyc w opozycji z Neptunem, 11.22 Księżyc w trygonie z Wenus, 12.39 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 15.22 Księżyc w sekstylu z Marsem, 15.43 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 17.40 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki pomaga dostrzec trudne sprawy we właściwym świetle i znaleźć dobre sposoby na uporanie się z kłopotami. Pod jej wpływem bez trudu pozbędziesz się tego, co nie daje ci radości.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

7.01.2018, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 13.14)
Znajdź czas, aby uporządkować zaległe sprawy. Popatrz krytycznym wzrokiem na swoje otoczenie i zacznij zastanawiać się, co trzeba naprawić lub zmienić w twoim miejscu pracy. Koniunkcja Marsa z Jowiszem pomoże ci szybko wykonać zadania, które mogą się pojawić w ostatniej chwili. Trygon Merkurego z Uranem sprzyja zdobywaniu informacji i weryfikowaniu plotek. Dobry dzień na zabiegi kosmetyczne i pielęgnacje włosów.
Aspekty planet: 00.38 Merkury w trygonie z Uranem, 1.38 Mars w koniunkcji z Jowiszem, 3.50 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 17.08 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy ciekawscy, a także niezwykle łatwo zdobędziemy nowe umiejętności. Dziś nauka pójdzie nam o wiele sprawniej i szybciej, niż zwykle.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 10 º 30´ – 17 º 38´ Koziorożca
Księżyc 24 º 28´ Bliźniąt – 6 º 29´ Wagi
Merkury 17 º 57′ – 25 º 50′ Strzelca
Wenus 8 º 31´ – 17 º 20′ Koziorożca
Mars 14 º 10´ – 18 º 32´ Skorpiona
Jowisz 16 º 56′ – 18 º 05´ Skorpiona
Saturn 1 º 23´ – 2 º 12´ Koziorożca
Uran  24 º 34´ – 24 º 35´ Barana
Neptun 11 º 54´ – 12 º 04′ Ryb
Pluton 18º 47´ – 19 º 01′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
1.01 od g. 00.38 do g. 9.10.
2.01 od g. 23.45 do 3.01 do g. 8.22.
5.01 od g. 00.09 do g. 9.11.
7.01 od g. 3.50 do g. 13.14.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 25-31.12.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Święta będą spokojne, rodzinne i udane. Zadbaj o sprawy dalszych krewnych, twoja pomoc może okazać się zbawienna. Odzyskasz zdrowie i chętnie poddasz się alternatywnej terapii, która zbawiennie wpłynie na twoje samopoczucie. Słońce w znaku Koziorożca co sprzyja porządkom, planowaniu spraw i wydatków na zbliżający się nowy rok, a także rodzinnym ustaleniom. Świąteczne spotkania upłyną w podniosłym i uroczystym nastroju.

W poniedziałek 25.12 Wenus wkracza do znaku Koziorożca i utworzy koniunkcję z Saturnem. Sprzyjać to będzie zawieraniu długotrwałych związków oraz rozsądnemu podejściu do wydatków i oszczędzaniu na realizację marzeń.

W czwartek 28.12 Mars w trygonie z Neptunem doda nam sił, będziemy bić rekordy w pracy, na drodze, w sporcie i na siłowni. Samotni mogą spotkać wyjątkową osobę w dziwnym miejscu lub z odmiennego kręgu towarzyskiego czy kulturowego.

Horoskop tygodniowy

25.12.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Pierwszy dzień Bożego Narodzenia upłynie nam spokojnie. Wenus wkroczy do znaku Koziorożca i utworzy koniunkcję z Saturnem, co nie sprzyja rozmowom o pieniądzach przy świątecznym stole. Bądźmy dla siebie mili i nie wracajmy do spornych spraw, a dzień będzie bardzo udany. Wzruszeń dostarczy nam oglądanie rodzinnych zdjęć, słuchanie historii z przeszłości i wspólne kolędowanie.
Aspekty planet: 3.47 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 6.25 Wenus wkracza do znaku Koziorożca, 18.55 Wenus w koniunkcji z Saturnem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki pomaga dojść do porozumienia. Pod jej wpływem Boże Narodzenie będzie udane i spokojne, odnawiaj dzisiaj ważne kontakty i pracuj nad naprawą różnych relacji.

Karta dnia: IV Cesarz
Uporządkujesz rodzinne sprawy, pomożesz znajomym i znajdziesz czas na swoje hobby. Będziesz w te Święta świetnie zorganizowany.

26.12.2017, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 1.26)
Drugi dzień świąt minie nam aktywnie i wesoło. Księżyc w znaku Barana sprzyja spacerom, wizytom u krewnych i sąsiadów, grom planszowym i wspólnemu rodzinnemu dyskutowaniu o ważnych sprawach rodziny. Nawet zmywanie po posiłkach będzie dziś szło sprawnie. Dobry dzień na robienie noworocznych postanowień i podsumowania minionego roku.
Ikonki: uprawiaj sport, napisz list życie uczuciowe
Aspekty planet: 2.44 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 3.30 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 10.20 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: XX Sąd
Czekają cię miłe spotkania w większym gronie. Ktoś przedstawi cię osobie, która wpłynie pozytywnie na twoją karierę i sytuację finansową.

27.12.2017, środa
Księżyc w znaku Barana
Przed nami dynamiczny dzień. Po Świętach zabierzesz się ostro do pracy. Odkryjesz skuteczniejsze metody działania. Pamiętaj też o pieniądzach! Dzień sprzyja udanym zakupom, poważniejszym inwestycjom i negocjowaniu oprocentowania w bankach. Organizm domaga się więcej białka. Rozgrzewaj organizm, zadbaj o skórę pod oczami, idź na masaż.
Aspekty planet: 3.26 Księżyc w trygonie z Merkurym, 11.25 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 21.57 Księżyc w koniunkcji z Uranem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki pomoże ochłonąć po świątecznych szaleństwach. Sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także różnym inwestycjom i oszczędnościom.

Karta dnia: VII Rydwan
Energia będzie cię rozpierać. Idź na siłownię, pobiegaj, wybieraj się na spacery. Załatwiaj więcej spraw na mieście lub w dalszej okolicy.

28.12.2017, czwartek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 7.23)
Księżyc sprzyja wypoczynkowi i zajęciu się sobą. Warto zadbać o skórę, iść do kosmetyczni i fryzjera, zdecydować się na masaż i pozwolić ciału zrelaksować się. Pij dużo wody z cytryną, jedz jabłka aby oczyścić organizm. Zajmij się domowymi roślinami, przesadzaj je lub nawoź. Trygon Marsa z Neptunem sprzyja romantycznym randkom i zapoznaniu kogoś wyjątkowego.
Aspekty planet: 6.58 Mars w trygonie z Neptunem, 9.02 Księżyc w trygonie z Saturnem, 14.37 Księżyc w trygonie z Wenus, 19.46 Księżyc w trygonie ze Słońcem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki szykuje nam różne rozrywki. Skorzystaj z nowych propozycji, baw się i odpoczywaj. Dobry dzień, aby być aktywnym i uprawiać sport. Byle dalej od nudy!

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

29.12.2017, piątek
Księżyc w znaku Byka
Zadbaj dziś o dom, posprzątaj i zajmij się dekorowaniem i upiększaniem pokoi. Księżyc w Byku sprzyja zadbaniu o sprawy finansowe. Warto zakładać konto w banku, planować inwestycje, oddawać długi i robić duże zakupy. Zbliżający się koniec roku da ci okazję do spotkania się w gronie przyjaciół. Niektórzy zaczną świętować sylwestra już dziś. Zadbaj o skórę pod oczami, chroń gardło przed zaziębieniem.
Aspekty planet: 3.34 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 4.29 Księżyc w opozycji z Marsem, 11.21 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 15.00 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki zachęca do zajmowania się domem i rodziną. Dzisiaj rób porządki, idź na zakupy, ugotuj coś smacznego. Łatwiej będzie zakończyć różne konflikty i wyciszyć niepotrzebne dyskusje.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

30.12.2017, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 9.30)
Nie daj się przekonać do pomysłów, które uważasz za ryzykowne. Przyjaciele, którzy interesują się niebezpiecznym sportem, niech robią to na własną odpowiedzialność. Księżyc w znaku Bliźniąt sprzyja intelektualnym i kulturalnym rozrywkom, a także spotkaniom z przyjaciółmi. Niektórzy zaczną już dziś świętować koniec roku. Zadbaj o dłonie, zrób pedicure i manicure.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja Siódemki
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

31.12.2017, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
W ten wyjątkowy dzień w roku dużo będzie się działo. Księżyc w znaku Bliźniąt sprawi, że wiele osób w ostatniej chwili będzie chciało coś załatwić przed końcem roku, spodziewać się możemy więc wielu telefonów, e-maili i sąsiedzkich wizyt. Sylwestrowa noc sprzyja poznawaniu nowych ludzi i krótkim podróżom. Zrezygnuj dzisiaj ze sprzątania i ciesz się tym wyjątkowym dniem.
Aspekty planet: 4.35 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 13.29 Księżyc w opozycji z Merkurym.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co przyniósł nam odchodzący 2017 rok. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i  rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 3 º 22´ – 10 º 30´ Koziorożca
Księżyc 17 º 05´ Ryb – 24 º 28´ Bliźniąt
Merkury 13 º 17′ – 17 º 57′ Strzelca
Wenus 29 º 43´ Strzelca – 8 º 31´ Koziorożca
Mars  9 º 48´ – 14 º 10´Skorpiona
Jowisz 15 º 43′ – 16 º 56′ Skorpiona
Saturn 00 º 34´ – 1 º 23´ Koziorożca
Uran 24 º 36´ – 24 º 34´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 º 46´ – 11 º 54´ Ryb
Pluton 18º 33´ – 18º 47´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
25.12 od g. 22.19 do 26.12 do g. 1.26.
27.12 od g. 21.57 do 28.12 do g. 7.23.
29.12 od g. 15.00 do 30.12 do g. 9.30.

Udanego sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku!

Horoskop tygodniowy 18-24.12.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważny tydzień. Nów w znaku Strzelca oraz ingresy Saturna i Słońca do znaku Koziorożca sprawią, że poczujemy, że coś się kończy i coś się zaczyna.

W poniedziałek 18.12 nów Księżyca w znaku Strzelca sprawi, że wszystko będziemy chcieli odpocząć i zdystansować się do wielu spraw. Uważajmy, bo w ten dzień łatwo o pomyłki z powodu pośpiechu lub nadmiernego ryzyka.

W środę 20.12 Saturn wkracza do znaku Koziorożca i ostrzega nas przed szastaniem pieniędzmi i beztroskim podejściem do spraw majątkowych oraz bankowych. Bądźmy mili dla ludzi, bo złośliwa uwaga czy niepotrzebna krytyka mogą spowodować nieporozumienia, a nawet poważne kłótnie.

W czwartek 21.12 Słońce wkracza do znaku Koziorożca i utworzy koniunkcję z Saturnem, ci skłoni nas do poważnych przemyśleń, snucia zawodowych planów i zastanowienia się, co jest naszą największą słabością i kompleksem i co z tym zrobić, żeby było lepiej. Trygon Wenus z Uranem zapewni nam ciekawe spotkania i odnowienie kontaktu z osobami, które są daleko lub za granicą. Warto zakładać konto na portalach randkowych, umawiać się na przedświąteczne spotkania z przyjaciółmi.

W sobotę 23.12 Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać tym, którzy jeszcze nie kupili świątecznych prezentów. Teraz masz szansę w ostatniej chwili znaleźć świetną okazję, można już kupować sprzęt elektroniczny.

Horoskop tygodniowy

18.12.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 14.33)
Nie wierz we wszystko, co mówią ci ludzie, którzy czegoś od ciebie chcą. Ktoś ukrywa przed tobą prawdę. Bądź szczery, a wszystko się uda. Ostrożnie podejmuj ważne decyzje i nie daj się wyprowadzić z równowagi. Nów Księżyca ośmieli się do podjęcia przełomowych życiowych decyzji. Organizm potrzebuje więcej warzyw i owoców.
Aspekty planet: 3.45 Księżyc w trygonie z Uranem, 7.30 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 14.09 Księżyc w koniunkcji z Saturnem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki, oraz przedświąteczne zakupy.

Karta dnia: III Cesarzowa
Możesz liczyć pieniądze. Dzień sprzyja trafnym decyzjom finansowym i mądrym pomysłom na zdobycie dodatkowej gotówki.

19.12.2017, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Bądź odpowiedzialny i licz się ze słowami. Ktoś rozliczy cię z obietnic, komuś będziesz musiał pomóc. Czeka cię ciekawe spotkanie. Nie ulegaj zachciankom i nie ufaj osobom, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes. Uważaj na złodziei i kieszonkowców w środkach komunikacji. Dobry dzień na depilację i oczyszczanie skóry.
Aspekty planet: Księżyc w sekstylu z Marsem, 14.15 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 20.32 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki.

Karta dnia: XIX Słońce
Od twoich decyzji zależeć będzie powodzenie ważnej zawodowej sprawy. Nie narzekaj, tylko energicznie zabierz się do pracy!

20.12.2017, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Saturn wkracza do znaku Koziorożca i zwróci twoją uwagę na sprawy organizacji i oszczędzania. Nie czas na rewolucję czy bunt. Rób swoje i bądź punktualny, a zyskasz uznanie. Powinieneś zadbać o swoje sprawy finansowe. Zbytnia rozrzutność i pusta chęć imponowania innym może skończyć się debetem na twoim koncie. Organizm domaga się więcej ciepłych posiłków.
Aspekty planet: 3.53 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 5.48 Saturn wkracza do znaku Koziorożca, 16.36 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki przypomni ci rodzinnych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko odpocznij i porozmawiaj z bliskimi osobami.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nie będziesz narzekać na brak zajęć. Pilnuj szczegółów i drobiazgów, a uporasz się z każdym nowym zleceniem.

21.12.2017, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 3.29)
Dziś możemy o wiele więcej pracować, a ludzie będą rozliczać nas z obietnic i zobowiązań. O godz. 17.27 Słońce wkroczy do znaku Koziorożca i ustawi się w koniunkcji z Saturnem, co sprawi, że możemy mieć więcej obowiązków niż zwykle. Planuj świąteczne wydatki, zacznij robienie porządków, znajdź oszczędności, które pozwolą ci urządzić wymarzone święta. Dzień nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw. Trygon Wenus z Uranem pomoże w dogadaniu się z młodszymi członkami rodziny.
Aspekty planet: 00.13 Wenus w trygonie z Uranem, 17.27 Słońce wkracza do znaku Koziorożca, 19.12 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 22.08 Słońce w koniunkcji z Saturnem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dzisiaj bardziej skoncentrowani na swoich sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby, zdobądź ciekawe wiadomości.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ludzie będą ci przychylni i chętnie pomogą w załatwianiu różnych trudnych spraw. Postaraj się jednak nie obiecywać w zamian zbyt wiele.

22.12.2017, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziesz ambitny i wyjdzie ci to na dobre. Teraz jest dobry czas, aby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę. Szans na poprawienie swojej sytuacji materialnej będzie wiele. Nie ryzykuj tylko zbyt dużej gotówki w grach losowych, bo możesz niestety wszystko stracić. Odkurzaj, rób duże pranie, zajmij się sprzętem elektronicznym, komórką i komputerem.
Aspekty planet: 5.53 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 10.16 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia: Ósemka
Zabierz się za rachunki, rób zakupy, szukaj okazji do zarabiania pieniędzy. Wibracja Ósemki sprzyja rozwiązywaniu materialnych kłopotów, dzisiaj wpadniesz na dobre pomysły.

Karta dnia: XV Diabeł
W sprawach finansowych przyda ci się więcej opanowania, bo możesz wydać całą pensję na ubrania i dodatki.

23.12.2017, sobota
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 15.41)
Uwierz w swoje siły. Księżyc sprawi, że łatwiej będzie ci się uporać z przeszkodami lub przekonać do siebie osoby nieufne czy niezdecydowane. Znajdziesz pomocników do przedświątecznych porządków i przygotowywania wigilijnych potraw. Dziś Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać podpisywaniu ważnych umów i kupowaniu sprzętu elektronicznego.
Aspekty planet: 2.50 Merkury wychodzi z retrogradacji, 5.01 Księżyc w sekstylu z Uranem, 11.12 Księżyc w sekstylu z Wenus, 16.29 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 19.55 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Oszczędzaj czas i siły, postaraj się choć trochę odpocząć.

Karta dnia: XIX Słońce
Nikt nie przeszkodzi w realizacji ambitnego zadania. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić.

24.12.2017, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Wigilia to wyjątkowy dzień, przygotuj więc wszystko odpowiednio wcześnie i poświęć więcej czasu dla rodziny. Zrób listę potrzebnych rzeczy, bo aura dnia może przynieść chaos i zamieszanie. Wspólne ubieranie choinki dostarczy ci wzruszających przeżyć. Księżyc w Rybach sprzyja śpiewaniu kolęd i wspominaniu dawnych czasów. Na wigilijnym stole nie powinno zabraknąć węglowodanów i zup, których organizm dziś potrzebuje.
Aspekty planet: 10.09 Księżyc w trygonie z Marsem, 14.42 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 17.30 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 22.19 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że poczujemy przypływ natchnienia i dobrego humoru. Będziemy żartować i flirtować. Pod jej wpływem Wigilia będzie udana, nikt nie będzie chciał rozmawiać o starych nieporozumieniach.

Karta dnia: XXI Świat
Otwórz się na ludzi i świat. Dzisiaj możesz dowiedzieć się czegoś, co zmieni twoje spojrzenie na życie.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 26 º 14´ Strzelca – 3 º 22´ Koziorożca
Księżyc 23 º 18´Strzelca – 17 º 05´ Ryb
Merkury 15 º 15′ – 13 º 17′ Strzelca
Wenus 20 º 54′ – 29 º 43´ Strzelca
Mars 05 º 25´ – 9 º 48´Skorpiona
Jowisz 14 º 26´ – 15 º 43′ Skorpiona
Saturn 29 º 44´ Strzelca – 00 º 34´ Koziorożca
Uran 24 º 40´ – 24 º 36´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 º 39′ – 11 º 46´ Ryb
Pluton 18 º 19′ – 18º 33´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.12 od g. 14.09 do g. 14.33.
20.12 od g. 16.36 do 21.12 do g. 3.29.
23.12 od g. 11.12 do g. 15.41.

Spokojnych i rodzinnych Świąt!