Archiwa kategorii: Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy 18-24.03.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami aktywny tydzień. Słońce w środę wieczorem wejdzie do znaku Barana, aby w czwartek utworzyć z Księżycem w Wadze pełnię. Będziemy się spieszyć, ale i szybko realizować ambitne plany. Początek wiosny to dobry czas na zaczynanie nowych planów, choć z zakupami sprzętu elektronicznego i pojazdów poczekajmy do 29 marca, kiedy Merkury wyjdzie z retrogradacji.

W poniedziałek 18.03 sekstyl Merkurego z Marsem wyostrzy naszą inteligencję i spryt. Załatwiajmy urzędowe sprawy, bądźmy obowiązkowi i punktualni, bo ktoś może nas obserwować i oceniać.

W środę 20.03 Słońce wchodzi do znaku Barana i zaczyna się astronomiczna wiosna. Czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. Uda się skutecznie przeprowadzić dietę cud i wzmocnić organizm ćwiczeniami. Sekstyl Merkurego z Saturnem pomoże nam w podróży, nauce i podczas trudnych zawodowych rozmów. Nie bójmy się zadawać pytania i wykorzystujmy szansę zdobycia bezcennej wiedzy.  Trygon Marsa z Plutonem pomoże nam dokonywać korzystnych transakcji handlowych oraz zapewni nam lepsze warunki umów, które mamy do podpisania.

W czwartek 21.03 pełnia Księżyca w znaku Wagi będzie wspierać tych, którzy mają silną intuicję i chronią sekretów.  Aura tygodnia sprzyja zakochanym oraz tym, którzy cenią rozrywkę na wysokim poziomie. Kwadratura Wenus z Marsem sprzyja randkom, flirtom i poznawaniu atrakcyjnych osób. Ważne dokumenty, podania, aplikacje o dotacje, mogą zostać szybciej przyjęte, a nasze sprawy będą miały szansę na pozytywne rozpatrzenie. Sekstyl Wenus z Jowiszem zapewni nam dobry kontakt z ludźmi, ułatwi trudne i skomplikowane rozmowy, pomoże sfinalizować ważne transakcje handlowe. Warto zaczynać nowe zawodowe sprawy.

W niedzielę 24.03 koniunkcja Merkurego z Neptunem pomoże nam spojrzeć na życie i ludzi wokół nas z innej perspektywy. Będziemy potrzebować odskoczni, wyjątkowej randki, sympatycznego wieczoru w gronie miłych osób.

Horoskop tygodniowy

18.03.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Obowiązki uda się szybko wykonać, a ludzie nabiorą optymizmu. Dzień sprzyja szybkiej nauce, a także podróżom, sztuce, randkom. Dzisiaj możesz wpaść na niezwykłe i  kreatywne pomysły. Aura sprzyja towarzyskim spotkaniom i randkom. Idź na spacer, pobiegaj, więcej się ruszaj, zapisz się do lekarza. Szukaj nowych źródeł pieniędzy, wysyłaj e-mailem podania o pracę. Zjedz więcej białka, unikaj słodyczy i podjadania między posiłkami.
Aspekty planet: 04.23 sekstyl Merkurego z Marsem, 10.26 opozycja Księżyca z Wenus, 13.05 kwadratura Księżyca z Marsem, 16.18 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja zgodzie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: II Kapłanka
Od rana będziesz bardzo poważny i punktualny. W pracy zajmij się zadaniami, które wymagają koncentracji i dyscypliny. Popołudnie sprzyja udanym zakupom i trosce o urodę. Wiadomości od krewnych poprawią ci humor.

19.03.2019, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 2.41)
Bądź obowiązkowy i dokładny. Dzień sprzyja rachunkom, służbowym naradom i wielkim zakupom. Ważne sprawy załatwiaj po południu, bo wtedy możesz liczyć na poparcie osób wpływowych i na wysokich stanowiskach. Warto dla pewnych informacji pogawędzić z przyjaciółmi. Najnowsze plotki okażą się bardzo ciekawe. Nie zapomnij o ruchu i ćwiczeniach. Idź do fryzjera, zadbaj o włosy, zrób hennę, reguluj brwi, doklejaj rzęsy. Zacznij oczyszczanie organizmu lekkostrawną dietą.
Aspekty planet: 03.39 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: VI Kochankowie
Poznasz niezwykłą osobę lub otrzymasz zaskakującą propozycję. Bądź czujny i dociekliwy, ale w sprawach finansowych zachowaj ostrożność. Dzisiejsze zagadki jutro się wyjaśnią.

20.03.2019, środa
Księżyc w znaku Panny
Księżyc sprzyja podróżom i sprawom, które wymagają współpracy z ludźmi. Po południu warto zadzwonić do starych przyjaciół. Być może uda ci się wreszcie zakończyć stary konflikt. Doprawiaj sałatki oliwą, nie zapomnij o ciepłym posiłku. O godzinie 22.58 Słońce wkroczy do znaku Barana i zacznie się astronomiczna wiosna.
Aspekty planet: 05.12 opozycja Księżyca z Neptunem, 09.15 trygon Księżyca z Saturnem, 09.34 opozycja Księżyca z Merkurym, 12.41 trygon Marsa z Plutonem, 15.03 trygon Księżyca z Plutonem, 15.10 trygon Księżyca z Marsem, 15.26 sekstyl Merkurego z Saturnem, 16.21 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 22.58 Słońce wchodzi do znaku Barana.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: IV Cesarz
Podejdź z dystansem do tego, co cię złości i denerwuje. Być może nadszedł już czas na porządki i zmiany w relacjach z ludźmi? Popołudnie sprzyja sztuce i odpoczynkowi.

21.03.2019, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Pełnia Księżyca w znaku Wagi zapewni nam towarzyskie atrakcje i skłoni do zajęcia się umowami, negocjacjami i pracą w grupie. Wpadniesz dziś na kilka niezwykłych pomysłów. Te, które dotyczą kariery, zapisz koniecznie, bo przydadzą ci się w niedalekiej przyszłości. Kwadratura Wenus z Marsem ostrzega przed konfliktami i miłosnymi sprzeczkami. Sekstyl Wenus z Jowiszem sprzyja inwestycjom i zakupom.
Aspekty planet: 02.42 opozycja Księżyca ze Słońcem, kwadratura Wenus z Marsem, 15.16 sekstyl Wenus z Jowiszem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w kończeniu starych spraw i w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach, ale unikajmy narzekania i ryzyka.

Karta dnia: XV Diabeł
Bądź cierpliwy i nie denerwuj się za bardzo na otaczających cię ludzi. Dzień sprzyja sympatycznym spotkaniom, ale lepiej bez potrzeby nie rozmawiaj dziś o cudzych wadach i miłosnych gafach.

22.03.2019, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Ludzie będą pomocni i przychylni, warto pytać o radę i prosić o pomoc. Spotkania z przyjaciółmi będą bardzo udane. Kończ niechciane sprawy. Jeśli chcesz z kimś zerwać, zrób to szybko. Zrób piling i depilację, podcinaj i farbuj włosy, idź na rower. Organizm potrzebuje dużo surowych warzyw i wody mineralnej, unikaj coca-coli i innych słodzonych gazowanych napojów.
Aspekty planet: 09.38 kwadratura Księżyca z Saturnem, 15.29 kwadratura Księżyca z Plutonem, 16.58 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 19.10 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo zaczynać nowe sprawy, sprzyja twórczym dokonaniom i udanym podróżom. Dobry dzień na aktywny wypoczynek i zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: I Mag
Przypomnisz sobie o różnych ważnych sprawach. Wyjaśni się pewne nieporozumienie lub tajemnica. Wiadomość od miłej osoby poprawi ci humor.

23.03.2019, sobota
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 3.16)
Uda ci się zapanować nad technicznymi problemami, a także łatwo nauczyć się tego, co ci jest potrzebne. Będziemy kierować się logiką i pragnieniem, aby wszystko było opłacalne. Księżyc sprawi, że możliwe są spięcia, bo dzisiaj serce musi się słuchać rozumu. Lepiej unikaj dyskusji na temat cudzych wad, bo ludzie będą  obiektywni, ale mało wyrozumiali i współczujący.
Aspekty planet: 04.37 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach.

Karta dnia: XX Sąd
Otwarcie pytaj się o wszystko, co tylko cię zainteresuje. Aura sprzyja ważnym przemyśleniom, a ludzie chętnie opowiedzą ci o swoich doświadczeniach i pomysłach na przyszłość.

24.03.2019, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Spokojnie spędź ten wolny dzień, unikaj nieżyczliwych ci osób i nie rób ambitnych rodzinnych planów. Zrób coś dla siebie, medytuj, idź na spacer, odetnij się od medialnego i domowego szumu. Koniunkcja Merkurego z Neptunem zapewni nam dobrą rozrywkę i dobry nastrój do słuchania muzyki. Unikajmy dziś jednoznacznych deklaracji czy poważnych zobowiązań.
Aspekty planet: 07.49 trygon Księżyca z Neptunem, 08.09 trygon Księżyca z Merkurym, 12.25 sekstyl Księżyca z Saturnem, 18.27 koniunkcja Merkurego z Neptunem, 18.30 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.37 opozycja Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do zabawy, rozrywki i sztuki, a także sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: III Cesarzowa
Dzisiaj rozmawiaj o przyszłości i snuj plany na przyszłość. To, co postanowisz będzie zajmować cię i inspirować przez kolejne dni. A wieczorem nadejdzie czas na randkę lub towarzyskie spotkanie.

Pozycje planet:
Słońce 27 º 06´ Ryb – 04 º 03´ Barana
Księżyc 14 º 03´ Lwa – 26 º 35´ Skorpiona
Merkury 21 º 25′ – 16 º 44′ Ryb w retrogradacji
Wenus 19 º 25′ – 27 º 49′ Wodnika
Mars 21 º 11´ – 25 º 51′ Byka
Jowisz 23 º 29′ – 23 º 55′ Strzelca
Saturn 19 º 03´ – 19 º 29´ Koziorożca
Uran 00 º 33´ – 00 º 55´ Byka
Neptun 16 º 35′ – 16 º 55′ Ryb
Pluton 22 º 48′ – 22 º 55′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.03 od g. 16.18 do 19.03 do g. 02.41.
20.03 od g. 16.21 do 21.03 do g. 02.27.
22.03 od g. 19.10 do 23.03 do g. 03.16.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 11-17.03.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu wiele spraw ruszy do przodu, zdobędziemy nowe informacje i poczujemy przypływ energii. Słońce utworzy sekstyl z Plutonem i kwadraturę z Jowiszem, co daje nadzieję na nowe szanse finansowe i zawodowe. Koniunkcja Merkurego ze Słońcem zapowiada udane spotkania i ciekawe propozycje.

W środę 13.03 sekstyl Słońca z Plutonem przypomni nam o ważnych zobowiązaniach, pomoże zapomnieć o trudnych chwilach, wygasi negatywne emocje.

W czwartek 14.03 kwadratura Słońca z Jowiszem dostarczy nam ciekawych i cennych informacji oraz postawi na naszej drodze wartościowych ludzi. Warto dobrze oszacować koszty każdego przedsięwzięcia i mierzyć zamiary na siły. Trygon Marsa z Saturnem pomoże nam skoncentrować się podczas trudnej pracy. Wspiera również tych, którzy są w podróży lub aktywnie spędzają czas wolny.

W piątek 15.03 koniunkcja Słońca z Merkurym, a w sobotę 16.03 kwadratura Merkurego z Jowiszem sprzyjają osobom kreatywnym, o artystycznym usposobieniu, marzycielom i osobom zajmujących się duchowymi sprawami. W sobotę 16.03 sekstyl Merkurego z Plutonem sprzyja znajdowaniu potrzebnych informacji i dokumentów. Zwróćmy uwagę na kłopoty i sprawy osób starszych w rodzinie. Ktoś może nie dawać sobie rady i to my możemy pomóc rozwiązać jego problem.

Horoskop tygodniowy

11.03.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Będziemy mieli wiele spraw na głowie. Dzień sprzyja porządkom i nadrabianiu zaległości. Podczas towarzyskich spotkań ludzie będą skryci i opanowani. Zadbaj o siebie, ale unikaj zakupów, bo możesz kupić coś, z czego nie będziesz zadowolony. Na rodzinnych spotkaniach lepiej unikać drażliwych tematów. Niekorzystny dzień na randki i rozpoczynanie nowych spraw. Uporządkuj spiżarnię, wyrzuć stare rzeczy, zrób ważne rachunki. Zrób detoks sokowy.
Aspekty planet: 05.44 kwadratura Księżyca z Wenus, 15.17 sekstyl Księżyca z Neptunem, 16.26 koniunkcja Księżyca z Marsem, 19.34 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja finansom, dlatego szukaj okazji do zdobycia większych pieniędzy. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk. Można zakładać konto w banku, otwierać firmę lub wystawiać przedmioty na aukcje.

Karta dnia: 0 Głupiec
Będziesz niesforny, pomysłowi i bardzo energiczny. Za biurkiem lub w szkolnej ławce trudno ci będzie wytrzymać. Warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub jeździć na rowerze.

12.03.2019, wtorek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 16.47)
Czeka cię udany dzień. Możesz liczyć na pomoc ze strony przyjaciół. Po południu marzyć będziesz o podróżach. Warto pomyśleć o nauce języka obcego czy zapisaniu się na kurs zawodowy, to dobry dzień na tego typu decyzje. Bądź poważny i nie unikaj obowiązków. Księżyc sprzyja załatwianiu spraw urzędowych, składaniu podań, a także zaczynaniu diety. Zrób piling i depilację, zadbaj o nogi, lecz żylaki, zamykaj naczynka. Pij zioła.
Aspekty planet: 00.13 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 03.13 trygon Księżyca z Plutonem, 10.30 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom. Nie będziemy mieli ochoty na ryzyko i nowości. Dzisiaj kasuj niepotrzebne dane, zamykaj konta, pozbywaj się niepotrzebnych spraw i znajomości.

Karta dnia: IV Cesarz
Poświęć dzień na pracę i zwyczajne obowiązki. Im więcej uda się załatwić, tym więcej będziesz miał wolnego czasu. Wieczorem przypływ dobrego humoru.

13.03.2019, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Do szczegółów nie będziemy mieli cierpliwości, dlatego unikaj kłótni ze starszymi osobami. Księżyc przestrzega przed wydatkami i pochopnymi decyzjami. Na randkach dobra atmosfera. Jeśli się z kimś kłócisz, łatwo dojdziecie do porozumienia. Negocjuj ceny, zabiegaj o dotacje i kredyty. Wieczór sprzyja wizytom i towarzyskim spotkaniom. Wykonuj cięższe prace, sprzątaj i prasuj, zadbaj o rośliny doniczkowe.
Aspekty planet: 15.29 sekstyl Słońca z Plutonem, 18.57 trygon Księżyca z Wenus, 22.43 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja  aktywnemu trybowi życia, miłości i dobrej zabawie. Warto dzisiaj pograć w gry, uprawiać sport, zająć się twórczością artystyczną. Wprowadzaj w życie nowe pomysły.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Marzysz o tym, aby cię wszyscy lubili? Dzisiaj może się to spełnić. Karta Gwiazda pomoże ci zdobyć uznanie, nie bój się publicznych wystąpień i prezentacji. Bądź odważny i pewny siebie!

14.03.2019, czwartek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 22.49)
Popadniesz dziś od rana w nerwowość i pośpiech. Zechcesz robić zbyt wiele naraz. W efekcie podejmiesz się zadań ponad swoje siły, co mocno cię zdenerwuje. Późnym popołudniem i wieczorem ukoisz swoje stargane nerwy w domowych pieleszach. Kwadratura Słońca z Jowiszem sprzyja podejmowaniu szybkich decyzji w sprawie wyjazdów, dokształcania i zapisywania się na kursy i studia.
Aspekty planet: 02.29 kwadratura Słońca z Jowiszem, 10.50 opozycja Księżyca z Jowiszem, 11.02 trygon Marsa z Saturnem, 11.26 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 13.30 kwadratura Księżyca z Merkurym, 23.31 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i długim rozmowom. Samotnym i nieśmiałym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W centrum zainteresowania będą relacje i ludzkie zachowania.

Karta dnia: I Mag
Od samego rana będziesz pomysłowy i ciekawski. Karta Mag sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości, a także niespodziewanym spotkaniom z ważnymi osobami.

15.03.2019, piątek
Księżyc w znaku Raka
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak w przeciągu i nie spaceruj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Koniunkcja Słońca z Merkurym sprzyja zawieraniu ważnych finansowych umów i podróżom. Odnawiaj dawne znajomości, słuchaj muzyki. Unikaj ciężkich potraw i niezdrowych sosów.
Aspekty planet: 02.47 koniunkcja Słońca z Merkurym.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Zainwestuj w swoje umiejętności, zrób coś zupełnie nowego! Ciekawe zakupy zrobisz dzisiaj w księgarni lub sklepie ezoterycznym. Także imprezy będą udane.

Karta dnia: XV Diabeł
Licz pieniądze i szukaj szansy na wzbogacenie się. Skorzystaj z trafnej rady księgowej lub w pracy zabłyśnij rozwiązaniem, które przyniesie wiele oszczędności.

16.03.2019, sobota
Księżyc w znaku Raka
Zapragniesz spokoju i bezpieczeństwa. Chętnie pomożesz komuś słabszemu i mniej zdolnemu. Na twoje postępowanie będą wywierać wpływ emocje oraz dawne doświadczenia. Dobrze się wyśpij i unikaj trudnych spotkań. Dzień nie sprzyja ryzykownym przedsięwzięciom. Wieczorem możliwa niespodziewana wiadomość lub nawet wizyta. Pij dużo wody mineralnej i jedz dużo surowych warzyw.
Aspekty planet: 00.16 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 03.17 trygon Księżyca z Neptunem, 07.24 opozycja Księżyca z Saturnem, 09.21 sekstyl Księżyca z Marsem, 13.53 opozycja Księżyca z Plutonem, 13.54 trygon Księżyca z Merkurym, 14.07 sekstyl Merkurego z Plutonem, 19.03 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przed tobą dzień pełen wzruszeń i emocji. Zwyczajne zajęcia i powtarzające się obowiązki nagle zaczną cię nudzić, a nawet trochę irytować. Znajdź czas na randkę, a jeśli jesteś samotny, to szukaj nowej miłości.

17.03.2019, niedziela
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 1.56)
Możesz liczyć na wsparcie krewnych. Pytaj innych o zdanie, spotykaj się z ważnymi w rodzinie osobami, a na pewno ustalicie plany na najbliższe miesiące. Nie bierz się za wielkie porządki, bo może ci nie starczyć siły, aby je skończyć. Pozwól sobie na relaks, pobądź z rodziną, zainteresuj się, co słychać u krewnych i sąsiadów. Dobry dzień na randkę w ciemno. Unikaj mącznych potraw.
Aspekty planet: 02.46 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: XX Sąd
Zaczniesz zastanawiać się nad zmianą stylu życia na bardziej ekologiczny, poszukasz informacji na temat nowych źródeł energii. A wszystko to po to, aby całej twojej rodzinie było zdrowie i wygodniej.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 20 º 07´ – 27 º 06´ Ryb
Księżyc 08 º 48´ Byka – 14 º 03´ Lwa
Merkury 27 º 41′ – 21 º 25′ Ryb w retrogradacji
Wenus 11 º 03′ – 19 º 25′ Wodnika
Mars 16 º 31′ – 21 º 11´ Byka
Jowisz  22 º 55′ – 23 º 29′ Strzelca
Saturn 18 º 33´ – 19 º 03´ Koziorożca
Uran 00 º 13´ – 00 º 33´ Byka
Neptun 16 º 19′ – 16 º 35′ Ryb
Pluton 22 º 40′ – 22 º 48′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
12.03 od g. 10.30 do g. 16.47.
14.03 od g. 13.30 do 22.49.
16.03 od g. 19.03 do 17.03 do g. 01.56.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 4-10.03.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważny tydzień w roku nie tylko z powodu refleksyjnego nowiu w znaku Ryb. W środę 6.03 Uran przechodzi do znaku Byka i zdopinguje nas do realizowania ambitnych i niecodziennych postanowień. Warto wybrać się na wielkie zakupy, zrobić przegląd szafy i wielkie porządki. Dobry czas na rozpoczęcie diety. Od wtorku wieczorem Merkury będzie w retrogradacji, co nie sprzyja kupowaniu sprzętu elektronicznego.

We wtorek 5.03 wieczorem Merkury wchodzi w retrogradację czyli pozorny ruch wsteczny na niebie, co oznacza, że aż do 28.03 powinniśmy unikać podpisywania ważnych umów i kupowania sprzętów elektronicznych i AGD, a nasza komunikacja z ludźmi może być utrudniona.

W środę 6.03 nów Księżyca w znaku Ryb skieruje naszą uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych i nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra nam na nerwach. Uran wchodzi na 7 lat do znaku Byka i skieruje naszą uwagę na sprawy własności, kariery i majątku.

W czwartek 7.03 koniunkcja Słońca z Neptunem nastroi nas romantycznie do życia. Poczujemy chęć relaksu, odpoczynku i kontaktu z własnym wnętrzem. Weekend warto przeznaczyć na czytanie, słuchanie muzyki, medytację lub jogę.

Horoskop tygodniowy

4.03.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziesz dziś wyrozumiały i spokojny. Nowe pomysły i ryzykowne przedsięwzięcia nie będą cię pociągać. Za sprawą Księżyca wobec nieżyczliwych osób lepiej zachować dystans. Dzień sprzyja sprawom domowym i opiece nad rodziną. Ktoś pomoże ci rozeznać się w najnowszych przepisach, dzięki czemu załatwisz trudne urzędowe lub formalne sprawy. Pij dużo wody, zadbaj o lekkie potrawy, nie podjadaj między posiłkami.
Aspekty planet: 17.30 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki pomaga zaczynać nowe przedsięwzięcia. Pod jej wpływem uda się zrobić w życiu trochę porządków i zrezygnować z niezdrowych przyzwyczajeń. Dobry dzień na podróże, nowe znajomości, pierwsze randki.

Karta dnia: XV Diabeł
Uważaj, nie bądź zbyt pewny siebie! Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli ulegniesz pokusie złamania lub obejścia prawa. Miej się na baczności.

5.03.2019, wtorek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 9.10)
Zajmij się ważnymi sprawami, zaplanuj zawodowe posunięcia na kolejne tygodnie. Będziemy optymistyczni i ciekawscy, a różne męczące prace uda się szybko wykonać. To dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe lub prosić o pomoc. Księżyc sprzyja zakładaniu firmy, rozpoczynaniu ważnych spraw, szybkim podróżom i zakupom. Wieczorem weź relaksującą kąpiel.
Aspekty planet: 9.05 sekstyl Księżyca z Uranem, 19.18 Merkury wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w biznesie. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Twój los się odmieni na lepsze, jeśli wykorzystasz okazję, która nagle pojawi się na horyzoncie. Graj w totka, możesz wygrać.

6.03.2019, środa
Księżyc w znaku Ryb
Chętnie schowasz się dziś przed ambitnym szefem, a do ryzykownych przedsięwzięć trudno cię będzie namówić. Nów Księżyca sprzyja wypoczynkowi i wyciszeniu. Wieczorem otrzymasz dobrą wiadomość rodzinną. Omawiaj sprawy finansowe, zrób plan wydatków ma wiosnę. Zadbaj o domowe finanse, zrób przegląd produktów w lodówce, podlej kwiaty. Organizm potrzebuje więcej wody mineralnej i węglowodanów, zjedz więc pożywną zupę.
Aspekty planet: 9.26 Uran wkracza do znaku Byka, 12.25 sekstyl Księżyca z Marsem, 17.03 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 17.47 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 21.57 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja korzystnym zmianom. Zastanawiaj się, jak spełnić marzenia i żyć trochę bardziej wesoło. Randki i imprezy będą bardzo udane. Samotni mogą znaleźć nowych przyjaciół.

Karta dnia: VI Kochankowie
Korzystaj z życia. Odnajdziesz spokój u boku ukochanej osoby, dogadasz się z kimś, kto ma trudny charakter. Dobry dzień na negocjacje i poważne rozmowy.

7.03.2019, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 21.27)
Będziesz dziś zdobywać poufne informacje lub komentować cudze sekrety. Bądź delikatny, bo przy okazji ktoś może wpaść na trop twoich niedociągnięć. Planuj ambitne przedsięwzięcia, szukaj nowych współpracowników. Słuchaj swojej intuicji, nie bagatelizuj cudzych próśb czy potrzeb, ktoś będzie potrzebował twojej rady. Nie wypominaj komuś błędów czy potknięć. Nawilżaj skórę, unikaj depilacji i mocnych pilingów, idź na masaż.
Aspekty planet: 01.59 koniunkcja Słońca z Neptunem, 6.36 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 06.41 sekstyl Księżyca z Plutonem, 20.08 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, odpoczynkowi, ważnym spotkaniom. Zrób to, co konieczne aby wszyscy byli zadowoleni i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny.

Karta dnia: XIX Słońce
W sprawach finansowych i zawodowych czeka cię dobra passa, bądź tylko gotów na wyzwania. Upomnij się o to, co ci się należy.

8.03.2019, piątek
Księżyc w znaku Barana
Będziemy w dobrych humorach, ale skupimy się raczej na rozrywce i pogawędkach, niż na domowych obowiązkach. Jeśli idziesz na zakupy, to możesz sporo wydać. Popołudnie sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i dobrym pomysłom na wiosenne wyjazdy.  Zamiast się spieszyć i denerwować, kieruj się mądrością i cierpliwością. Dobry dzień na definitywne rozstanie się z cukrem, alkoholem lub papierosami. Udekoruj dom kwiatami z okazji Dnia Kobiet.
Aspekty planet: 13.28 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja sprzyja nowym znajomościom, sztuce, przyjaźni. Dobry dzień dla artystów. Zakładaj bloga na temat hobby, prezentuj swoje zdjęcia lub muzykę.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

9.03.2019, sobota
Księżyc w znaku Barana
Od rana będziemy mieli ochotę ruszyć się z miejsca, odkrywać nowe zainteresowania, a także dyskutować o niezwykłych sprawach. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości. Postarajmy się nie spóźniać i panować nad nerwami, a wszystko się uda. Warto zrobić plan pracy i się go trzymać, w ten sposób nadrobisz zaległości z całego tygodnia. Kontroluj ciśnienie. Sekstyl Słońca z Saturnem sprzyja wielkim porządkom. Zażywaj witaminy i suplementy, organizm dobrze przyswaja białko.
Aspekty planet: 08.10 sekstyl Słońca z Saturnem, 09.43 kwadratura Księżyca z Saturnem, 17.55 kwadratura Księżyca z Plutonem, 18.13 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki pomaga zrobić porządki w szafach i skrytkach, uporządkować papiery i biurko, odpisać na zaległą korespondencję. Dobry dzień na rodzinne sprawy, zakupy ubrań i kosmetyków.

Karta dnia: IV Cesarz
Zrób plan, bądź konsekwentny, szukaj oszczędności. Uporządkuj rodzinne sprawy, pomóż znajomym, a szybko znajdziesz czas na swoje hobby.

10.03.2019, niedziela
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 8.09)
Będziemy bardziej nerwowi i niecierpliwi. Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Dzień sprzyja za to dbaniu o urodę i zdrowie. Unikaj podejmowania ważnych i wiążących decyzji, nie kupuj nic drogiego. Pij wodę mineralną, zadbaj o skórę, zrób peeling i depilację.
Aspekty planet: 08.30 koniunkcja Księżyca z Uranem, 17.19 sekstyl Marsa z Neptunem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce, rachunkom, wyciąganiu wniosków z błędów. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Dobry dzień na ważne przemyślenia.

Karta dnia: I Mag
Ucz się nowych rzeczy, Ktoś dostrzeże twój wysiłek i zostaniesz doceniony za to, co robisz i w czym jesteś najlepszy. Ktoś pomoże ci podjąć trudną osobistą decyzję.

Pozycje planet:
Słońce 13 º 06´ – 20 º 07´ Ryb
Księżyc 14 º 11´ Wodnika – 08 º 48´ Byka
Merkury 29 º 24′ – 27 º 41′ Ryb w retrogradacji
Wenus 02 º 44′ – 11 º 03′ Wodnika
Mars 11 º 49´ – 16 º 31′ Byka
Jowisz  22 º 13′ – 22 º 55′ Strzelca
Saturn 18 º 00´ – 18 º 33´ Koziorożca
Uran 29 º 54´ Barana – 00 º 13´ Byka
Neptun 16 º 03′ – 16 º 19′ Ryb
Pluton 22 º 31′ – 22 º 40′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
5.03 od g. 09.05 do g. 09.10.
7.03 od g. 20.08 do g. 21.27.
9.03 od g. 18.13 do 10.03 do g. 08.09.

Udanego tygodnia!