Archiwa kategorii: Astrologia

O planetach, zodiaku i gwiazdach

Horoskop tygodniowy 20-26.03.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w znaku Barana sprzyja odnowie sił, rozpoczęciu aktywnego trybu życia i przejściu na zdrowszą dietę. Warto zadbać o zdrowie, inwestować w swoje hobby, robić zabiegi kosmetyczne i medyczne.

W poniedziałek 20.03 o godzinie 11.28 czasu polskiego Słońce wkroczy do znaku Barana i zacznie się astronomiczna wiosna. Poczujemy przypływ energii i optymizm. Zwracajmy uwagę na niezwykłe zbiegi okoliczności i okazje, które pojawią się dziś na naszej drodze.

W piątek 24.03 Merkury w opozycji z Jowiszem pomoże nam w załatwieniu urzędowych i oficjalnych spraw. To dobry dzień na wysyłanie ważnych maili, telefony do przełożonych, wprowadzanie w życie noworocznych postanowień.  24.03 Merkury w kwadraturze z Plutonem sprzyja nauce, znajdywaniu rozwiązań trudnych spraw oraz spotkaniom z przyjaciółmi. Dziś cały świat może się zmienić na lepsze dzięki jednej rozmowie czy spotkaniu.

W sobotę 25.03 Wenus w koniunkcji ze Słońcem sprzyja nawiązywaniu relacji, odpoczynkowi, organizowaniu imprez i spotkań oraz załatwianiu spraw finansowych. Warto dziś spotkać się z kimś, kogo lubimy i cenimy.

W niedzielę 26.03 Merkury w koniunkcji z Uranem zapewni nam dystans do świata i obiektywne spojrzenie na sprawy uczuć i trudnych relacji. Pomoże nam również zacząć oszczędzać lub uwolnić się od pokusy nowych wydatków.

Horoskop tygodniowy

20.03.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 16.30)
O godzinie 11.28 Słońce wkroczy do znaku Barana i rozpocznie się astronomiczna wiosna. Dzień sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu, rozpoczynaniu nowych spraw, wiosennym porządkom, remontom i pielęgnacji roślin. Organizm potrzebuje więcej białka i soli mineralnych. Spaceruj, ćwicz, wykonuj cięższe prace.
Aspekty planet: 2.32 Księżyc w trygonie z Uranem, 11.28 Słońce wkracza do znaku Barana, 11.37 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 16.58 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

21.03.2017, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Unikaj ryzyka i sąsiedzkich kłótni. Możliwe są dzisiaj spóźnienia i pomyłki, dlatego nabierz do wszystkiego dystansu i nie martw się na zapas. Wybierz się na jogę, spaceruj, medytuj i zastanawiaj się nad ważnymi sprawami. W domu rób cięższe prace i porządki. Unikaj zakupów, bo wszystko wyda ci się dzisiaj za drogie. Zapisuj się do lekarza lub dietetyka, oszczędzaj kręgosłup i kolana. Rób depilację i peeling.
Aspekty planet: 7.32 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 8.42 Księżyc w trygonie z Marsem, 17.16 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 23.19 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Dlatego jeśli chcesz założyć firmę, lepiej zaczekaj do jutra.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami.

22.03.2017, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Zajmij się poważnymi przemyśleniami i planowaniem oszczędności. Dzień nie sprzyja dyskusjom. Ktoś może cię urazić niegrzecznym słowem lub zaszokować swoim dziwacznym postępowaniem. Nie przejmuj się, jeśli jakaś znajomość dziś się zakończy! Po południu poczujesz przypływ sił i poprawę humoru. Spaceruj, spalaj nadmiar tłuszczu na rowerze lub podczas ćwiczeń.
Aspekty planet: 6.32 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 8.44 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 14.19 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: IV Cesarz
Wiosna zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

23.03.2017, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 3.28)
Dzisiaj wszyscy będą podejrzliwi i mogą więcej niż zwykle wymagać od innych. Przypomnisz sobie o długach i niezapłaconych rachunkach. Różne konflikty mogą wyjść na jaw, dlatego uważaj i nie wtrącaj się w cudze sprawy. Udadzą się za to cięższe prace fizyczne, w domu porwij się na wielkie porządki. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczów. Jedz częściej, ale mniejsze porcje.
Aspekty planet: 8.57 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 15.06 Księżyc w sekstylu z Wenus, 22.19 Księżyc w kwadraturze z Marsem.

Wibracja dnia: 9
Dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dziewiątka nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: I Mag
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

24.03.2017, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Dzisiaj uda się nam nabrać więcej dystansu do irytujących spraw. Najlepiej zajmij się pracą, rachunkami, zaplanuj spotkania z ważnymi osobami, aby na początku przyszłego tygodnia załatwić coś ważnego. Możesz robić podsumowania i porządki. Dobry dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę, ale pij dużo wody. Merkury w kwadraturze z Plutonem i w opozycji z Jowiszem sprzyja podróżom, zdawaniu egzaminów i uzyskiwaniu pomocy prawnej.
Aspekty planet: 1.44 Merkury w kwadraturze z Plutonem, 13.45 Merkury w opozycji z Jowiszem, 17.02 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 17.33 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 23.01 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast na obiad z teściami, możesz zdecydować się na szaloną wycieczkę. Dzień sprzyja uprawianiu sportu. Postarajmy się tylko unikać kłótni.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Karta oznacza skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga oznacza, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

25.03.2017, sobota
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 11.06)
Uważaj, bo dzisiaj nie wszystko złoto, co się świeci!  Na różne żarty, a nawet oszustwa, łatwo się będzie nabrać. Dlatego dziś słuchaj intuicji i zasięgaj porady u osób z autorytetem. Udadzą się randki, bo Księżyc w znaku Ryb czyni ludzi bardzo wrażliwymi i romantycznymi. Także medytacja, afirmacja i czary, przyniosą bardzo dobry efekt. Zapisz się na badania kontrolne, pilnuj diety. Słońce w koniunkcji z Wenus sprzyja udanym randkom.
Aspekty planet: 6.55 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 11.17 Słońce w koniunkcji z Wenus.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: VIII Siła
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

26.03.2017, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Dobry czas na randki, spotkania, zawieranie nowych znajomości. Daj się ponieść twórczemu natchnieniu, szukaj swojego stylu. W podróży uważaj, możesz zaspać lub przez pomyłkę trafić w inne niż trzeba miejsce. Nie rób manicure, ani nie farbuj włosów. Merkury w koniunkcji z Uranem ostrzega przed szybką jazdą i zbyt ostrą wymianą zdań z bliskimi.
Aspekty planet: 8.42 Księżyc w sekstylu z Marsem, 10.22 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 17.05 Merkury w koniunkcji z Uranem, 21.52 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Trójka sprzyja zdobywaniu wiadomości. Sięgnij po prasę i zajrzyj na specjalistyczne fora internetowe.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta uczy, że nie zawsze musisz opowiadać się za jedną ze storn czy robić tylko jedną rzecz. Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 29 º 33´ Ryb – 6 º 30´ Barana
Księżyc 22 º 17´ Strzelca – 21 º 39´ Ryb
Merkury 11 º 56′ – 23 º 58′ Barana
Wenus 8 º 16´ – 3 º 58′ Barana w retrogradacji
Mars 7 º 10´ – 12 º 10´ Byka
Jowisz 20 º 35′ – 19 º 45´ Wagi w retrogradacji
Saturn 27 º 33´ – 27 º 43´ Strzelca
Uran 23 º 03´ – 23 º 26´ Barana
Neptun 12 º 23´ – 12 º 38′ Ryb
Pluton 19º 09´ – 19 º 15´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
20.03 od g. 11.37 do g. 16.30.
22.03 od g. 14.19 do 23.03 do g. 3.28.
25.03 od g. 6.55 do g. 11.06.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 13-19.03.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu musisz ćwiczyć cierpliwość, wytrzymałość i pewność siebie. W piątek 17.03 Słońce ustawi się w kwadraturze z Saturnem. To aspekt wytrwałej pracy i wysiłku, który warto wykonać, aby przepracować pewne problemy czy pokonać trudności.

W poniedziałek 13.03 Merkury przechodzi do znaku Barana i przyniesie ożywienie, a także nowe okazje do poprawienia sytuacji zawodowej. W sprawach finansowych ryzykujmy, a zyskamy dużo więcej niż się spodziewaliśmy.

W sobotę 18.03 Merkury w koniunkcji z Wenus. Bądź otwarty na nowe znajomości, nie zamykaj się w domu czy w sobie, poznane w te dni osoby mogą odmienić twoje życie. Osoby samotne mają szansę na miłość od pierwszego wejrzenia lub chociaż  niezwykle interesujący flirt czy randkę.

Horoskop tygodniowy

13.03.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 6.28)
Będziesz potrzebować odrobiny spokoju i bezpieczeństwa. Ryzykowne sprawy chętnie powierzysz komuś innemu. Nawet do podróży trudno cię będzie namówić. Bądź uprzejmy dla ludzi i nie mieszaj się w zawodowe spory. Merkury wkracza do znaku Barana i przyspieszy szukanie pracy lub załatwianie spraw służbowych.
Aspekty planet: 1.24 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 3.36 Księżyc w opozycji z Merkurym, 22.07 Merkury wkracza do znaku Barana.

Wibracja dnia: 8
Układajmy plany, a potem do dzieła! To, co wprowadzimy w życie, będzie przynosiło dochód. Warto zarejestrować firmę, zaczynać szkolenie, otwierać sklep, kupować samochody lub maszyny. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu.

Karta dnia: XV Diabeł
Uważaj, nie bądź zbyt pewny siebie! Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli ulegniesz pokusie złamania lub obejścia prawa. Miej się na baczności.

14.03.2017, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Chętnie schowasz się dziś przed ambitnym szefem, a do ryzykownych przedsięwzięć trudno cię będzie namówić. Bez większych skrupułów popatrz dziś w telewizor lub wyśpij się na kanapie. Wieczorem otrzymasz dobrą wiadomość rodzinną. Organizm potrzebuje więcej wody mineralnej i węglowodanów. Udadzą się zabiegi kosmetyczne.
Aspekty planet: 3.41 Księżyc w opozycji z Wenus, 18.51 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 22.51 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy i pieniędzy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Twój los się odmieni na lepsze, jeśli wykorzystasz okazję, która nagle pojawi się na horyzoncie. Graj w totka, możesz wygrać.

15.03.2017, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 16.10)
Będziesz bardzo wyrozumiały i serdeczny. Trudne sprawy załatwiaj dyplomacją. Nie idź tylko na zbyt duże ustępstwa, bo jutro możesz tego żałować. Chętnie podyskutujesz na tematy związane z dalekimi podróżami, sztuką lub filozofią. Warto dogadywać się z ludźmi, podpisywać umowy, nawiązywać współpracę, bo ludzie będą skłonni do zgody.
Aspekty planet: 2.04 Księżyc w opozycji z Uranem, 11.05 Księżyc w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

Karta dnia: VI Kochankowie
Korzystaj z życia. Odnajdziesz spokój u boku ukochanej osoby, dogadasz się z kimś, kto ma trudny charakter.

16.03.2017, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziesz bardzo zdecydowany i uparty. Na wszelki wypadek unikaj osób, za którymi nie przepadasz. Dzień sprzyja za to dobrym pomysłom na pomnożenie gotówki. Warto zastanowić się chwilę nad zawodowymi planami. Organizm potrzebuje dużo płynów, Unikaj depilacji i zabiegów kosmetycznych.
Aspekty planet: 00.37 Księżyc w opozycji z Marsem, 16.24 Księżyc w trygonie z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: XIX Słońce
W sprawach finansowych i zawodowych czeka cię dobra passa, bądź tylko gotów na wyzwania. Upomnij się o to, co ci się należy.

17.03.2017, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziesz niespokojny, a nawet nerwowy. Broń się przed tymi, którzy zagrażają twoim zyskom lub interesom. Po południu staniesz się bardziej wyrozumiały. Wspomnienia i historie o dramatycznych ludzkich losach bardzo cię wzruszą. Może jednak warto komuś dziś pomóc? Słońce w kwadraturze z Saturnem nie sprzyja sprawom finansowym, unikajmy trudnych rozmów.
Aspekty planet: 6.05 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 22.47 Słońce w kwadraturze z Saturnem, 22.56 Księżyc w trygonie ze Słońcem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

18.03.2017, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 3.59)
Będziesz spragniony dowodów sympatii i uznania. Do nowych i odpowiedzialnych zadań trudno będzie cię przekonać. Czekoladki i kawa to dziś najlepszy prezent, jaki z chęcią przyjmiesz. Wieczorem uważaj na plotki. Merkury w koniunkcji z Wenus sprzyja towarzyskim spotkaniom, randkom, wystąpieniom publicznym.
Aspekty planet: 13.26 Merkury w koniunkcji z Wenus, 21.58 Księżyc w trygonie z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Na szczęście dziś sobota, a więc wcale nie musimy przejmować się humorami szefa. Można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: IV Cesarz
Zrób plan, bądź konsekwentny, szukaj oszczędności. Uporządkuj rodzinne sprawy, pomóż znajomym, a szybko znajdziesz czas na swoje hobby.

19.03.2017, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Zapragniesz towarzystwa odpowiedzialnych i zaufanych osób. Bałagan może skutecznie wyprowadzić cię z równowagi. Zamiast się na wszystkich złościć, zabierz się za porządki! Popołudnie sprzyja udanym zakupom i gotowaniu ulubionych potraw. Organizm potrzebuje dużo białka i ruchu fizycznego.
Aspekty planet: 00.05 Księżyc w trygonie z Merkurym, 4.56 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 21.35 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Piątka sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: I Mag
Ucz się nowych rzeczy, Ktoś dostrzeże twój wysiłek i zostaniesz doceniony za to, co robisz i w czym jesteś najlepszy.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 22 º 35´ – 29 º 33´ Ryb
Księżyc 27 º 05´ Panny – 22 º 17´ Strzelca
Merkury 28 º 16′ Ryb – 11 º 56′ Barana
Wenus 11 º 36′ – 8 º 16´ Barana w retrogradacji
Mars 2 º 09´ – 7 º 10´ Byka
Jowisz 21 º 19´ – 20 º 35′ Wagi w retrogradacji
Saturn 27 º 19´ – 27 º 33´ Strzelca
Uran 22 º 41´ – 23 º 03´ Barana
Neptun 12 º 07′ – 12 º 23´ Ryb
Pluton 19 º 02´ – 19º 09´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
13.03 od g. 3.36 do g. 6.28.
15.03 od g. 11.05 do g. 16.10.
17.03 od g. 22.56 do 18.03 do g. 3.59.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 6-12.03.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu skup się na obowiązkach dotyczących finansów, dokumentów i spraw urzędowych. Bądźmy dokładni i skrupulatni, a dobrze wykorzystamy energię planet, bo pomyłka może kosztować nas fortunę. Pełnia Księżyca pod wpływem Saturna może spowodować, że będziemy musieli wytężyć siły, aby zrealizować swoje cele.

We wtorek 7.02 Słońce w koniunkcji z Merkurym zapewni nam dobry kontakt z ludźmi, ułatwi trudne i skomplikowane rozmowy, pomoże sfinalizować ważne transakcje handlowe. Warto zaczynać nowe zawodowe sprawy.

W środę 8.03 Merkury w sekstylu z Plutonem doda nam sił i optymizmu, a także zapewni dobrą passę zawodową i finansową. Warto wykonać ważny telefon, nadać upon lotto, zapisać się na warsztaty, zacząć nowy projekt, zakładać firmę.

W czwartek 9.03 Słońce w sekstylu z Plutonem sprzyja zdobywaniu przychylności i pomocy osób wpływowych i na wyższych stanowiskach. Jeśli złożymy dziś ważne dokumenty, podania, aplikacje o dotacje, mogą zostać szybciej przyjęte, a nasze sprawy będą miały szansę na pozytywne rozpatrzenie.

W piątek 10.03 Mars wkracza do znaku Byka i skłoni nas do większych wydatków na przyjemności i zabawę. Ludzie będą dla siebie szczodrzy, warto dogadywać się i zawierać zgodę, to dobry dzień na spotkania rodzinne i kończenie domowych sporów.

W niedzielę 12.03 Merkury w kwadraturze z Saturnem. Trudno będzie o kompromis, lepiej nie załatwiać spraw formalnych i nie podpisywać ważnych umów, być ostrożnym w relacjach ze starszymi czy ważniejszym od nas osobami i nie stawiać spraw na ostrzu noża. Pełnia Księżyca w znaku Panny w kwadraturze z Saturnem zapowiada trudną aurę. Ludzie mogą być pesymistycznie nastawieni do życia, bać się ryzykownych decyzji i wycofywać się z wcześniej podjętych zobowiązań.

Horoskop tygodniowy

6.03.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 13.54)
Czeka cię dzień pełen towarzyskich niespodzianek i związanego z nimi zamieszania. Ktoś przypomni sobie o obietnicach, jakie mu kiedyś złożyłeś. Nie daj się wykorzystywać, nawet w imię przyjaźni. Po południu wszystko uda się uporządkować i wyjaśnić. Organizm potrzebuje dużo zdrowych tłuszczów, jedz więcej sałatek doprawianych oliwą z pierwszego tłoczenia.
Aspekty planet: 00.12 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 00.49 Księżyc w sekstylu z Uranem, 8.48 Księżyc w opozycji z Saturnem, 9.21 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Wibracja dnia: 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: VII Rydwan
Bądź zdecydowany, a wyjdzie ci to na dobre. Karta Rydwan podpowiada, żeby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę.

7.03.2017, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Zabierz się za nadrabianie zaległości. Będziesz bardzo ambitny, ale także niespokojny. Postaraj się nie rozstawiać wszystkich po kątach, a unikniesz nieprzyjemnej sytuacji. Po południu komuś wreszcie uda się odciągnąć cię od obowiązków. Słońce w koniunkcji z Merkurym sprzyja odpisywaniu na listy i wysyłaniu ważnej korespondencji, a także spotkaniom zawodowym.
Aspekty planet: 1.28 Merkury w koniunkcji ze Słońcem, 10.19 Księżyc w trygonie z Neptunem, 12.07 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 19.47 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 21.12 Księżyc w trygonie z Merkurym, 22.28 Księżyc w opozycji z Plutonem.

Wibracja dnia: 2
Dwójka to wibracja zgody i miłości. W biznesie Dwójka sprzyja współpracy i pomocy, którą można otrzymać od znajomych. Łatwo odnowisz stare kontakty. To także dobry dzień na randkę.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz się lepiej. W sprawach osobistych zapowiada ożywienie uczuć i szansę na poprawę rodzinnych relacji.

8.03.2017, środa
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 17.45)
Będziesz dziś spokojny, a nawet trochę nieśmiały. Jednak ci, którzy chcieliby wykorzystać twoją słabość, będą zaskoczeni twoją ostrą reakcją. Swoich spraw i poglądów bronić będziesz z wielkim oddaniem. W razie kłopotów pomoże ci starsza osoba. Merkury w sekstylu z Plutonem pomoże ci zdobyć ważne informacje i szybko nauczyć się potrzebnej ci wiedzy.
Aspekty planet: 3.24 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 4.33 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 6.24 Merkury w sekstylu z Plutonem, 15.59 Księżyc w kwadraturze z Marsem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki przyniesie nam przypływ optymizmu. Poczujemy, że już najwyższy czas uczynić życie lepszym. Wpadniemy na odkrywcze pomysły, łatwiej znajdziemy wyjście z kłopotów. Otwórzmy się na zmiany, ale postarajmy się, aby nasze plany były realne.

Karta dnia: XVI Wieża
Jeśli planujesz remont, przemeblowanie lub odświeżenie mieszkania, teraz nadchodzi najlepsza pora, aby się za to zabrać.

9.03.2017, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Łatwo wyjaśnisz nieporozumienia i zażegnasz towarzyskie spory. Pomyśl dziś o zdobyciu nowych umiejętności lub zapisaniu się na kurs języka obcego. Sprzyjają ci także osoby na wysokich stanowiskach. Wieczorem zapomnij choć na chwilę o pracy. Słońce w sekstylu z Plutonem pomoże ci odkryć ważną tajemnicę rodzinną, nad którą od dawna się męczysz.
Aspekty planet: 9.32 Słońce w sekstylu z Plutonem, 15.54 Księżyc w trygonie z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Dziś we wszystkim, za co się zabierzemy, szukać będziemy własnych korzyści. Nie można zawsze być bezinteresownym! Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Czas na porządki.

Karta dnia: VI Kochankowie
Zarazisz entuzjazmem i energią wszystkich dookoła, znajdziesz odpowiednich pomocników do wykonania trudniejszych prac.

10.03.2017, piątek
Księżyc w znaku Lwa i Panny (od 23.07)
Będziesz dziś wyrozumiały i pogodny. Dzień sprzyja sprawom towarzyskim i spotkaniom z osobami, których nie widziałeś przez całe wakacje. Po południu uda się załatwić trudną sprawę. Nie obiecuj tylko zbyt wiele komuś, kogo dobrze nie znasz. Mars wkracza do znaku Byka i sprawi, że będziesz potrzebował więcej czasu na planowanie i realizacje codziennych zadań.
Aspekty planet: 1.33 Mars wkracza do znaku Byka, 7.57 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 9.41 Księżyc w trygonie z Uranem, 18.05 Księżyc w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Zawierajmy nowe znajomości, szukajmy ciekawszych propozycji. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: III Cesarzowa
W finansach możesz liczyć na szybki przypływ gotówki. Bądź jednak rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę – ani w miłości, ani w kasynie.

11.03.2017, sobota
Księżyc w znaku Panny
Postanowisz dziś zrobić coś dobrego dla siebie i swoich przyjaciół. Być może zaplanujesz wielkie zakupy albo odkryjesz w sobie talent do majsterkowania. Dzień sprzyja dobrym pomysłom, dzięki którym zdobędziesz zawodowe uznanie. Księżyc w Pannie sprzyja porządkom, zapisywaniu się na wizytę lekarską i rozwiązywaniu krzyżówek.
Aspekty planet: 00.21 Księżyc w trygonie z Marsem, 21.07 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane, choć wibracja przestrzega przed zazdrością!

Karta dnia: XX Sąd
Zawieraj umowy, spotykaj się z ludźmi, korzystaj z kontaktów, które nawiązałeś w przeszłości, a osiągniesz więcej, niż zamierzałeś.

12.03.2017, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Zaczniesz marzyć o władzy i związanych z nią przywilejach. Rano stracisz trochę czasu na żarty i ploteczki, ale po południu staniesz się bardzo wymagający. Uważaj podczas zakupów, bo możesz niepotrzebnie posprzeczać się ze sprzedawcą. Merkury w kwadraturze z Saturnem odradza dalekie podróże. Pełnia Księżyca w znaku Panny sprawi, że ludzie chętnie będą się spotykać, a randki będą wyjątkowo udane.
Aspekty planet: 9.56 Księżyc w trygonie z Plutonem, 13.09 Merkury w kwadraturze z Saturnem, 15.53 Księżyc w opozycji ze Słońcem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych spraw. Taki nastrój pomoże rozluźnić się, odpocząć i zająć się rodzinnymi sprawami.

Karta dnia: I Mag
Za bardzo ufasz pewnej osobie, ale nic o niej nie wiesz. Nie daj cię zwieść jej ładnymi słowami i przebojowością. Nie wierz tym, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 15 º 36´ – 22 º 35´ Ryb
Księżyc 22 º 26´ Bliźniąt – 27 º 05´ Panny
Merkury 14 º 41′ – 28 º 16′ Ryb
Wenus 13 º 06´ – 11 º 36′ Barana w retrogradacji
Mars 27 º 05´ Barana – 2 º 09´ Byka
Jowisz 21 º 57′ – 21 º 19´ Wagi w retrogradacji
Saturn 27 º 00´ – 27 º 19´ Strzelca
Uran 22 º 20´ – 22 º 41´ Barana
Neptun 11 º 51´ – 12 º 07′  Ryb
Pluton 18º 53´ – 19 º 02´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
6.03 od g. 9.21 do g. 13.54.
8.03 od g. 15.59 do g. 17.45.
10.03 od g. 18.05 do g. 23.07.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 27.02-5.03.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dynamiczny tydzień. Mars ustawi się w koniunkcji z Uranem i opozycji z Jowiszem, co zapowiada wiele nowych wydarzeń, szybkie podejmowanie decyzji i pośpiech. W naszych decyzjach będziemy nastawieni na przyszłość i będziemy chcieli odciąć się od przeszłości.

W poniedziałek 27.02 Mars znajdzie się w opozycji z Jowiszem. Czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. Uda się skutecznie przeprowadzić dietę cud i wzmocnić organizm ćwiczeniami. Załatwiajmy urzędowe sprawy, bądźmy obowiązkowi i punktualni, bo ktoś może nas obserwować i oceniać. Mars ustawi się również w koniunkcji z Uranem. Nie lekceważmy wrogów i dbajmy o przyjaciół. Postarajmy się, aby ważne wiadomości i plotki szybko do nas docierały. W ten sposób unikniemy niespodzianek i będziemy wiedzieli, jak właściwie zachować się w nowej sytuacji.

W czwartek 2.03 Słońce w koniunkcji z Neptunem będzie wspierać tych, którzy mają silną intuicję i chronią sekretów.  Aura tygodnia sprzyja zakochanym oraz tym, którzy cenią rozrywkę na wysokim poziomie.

W piątek 3.03 Jowisz w opozycji z Uranem. Bądźmy ostrożni w podróży, zbyt duża prędkość na drodze lub nie sprawdzone hamulce mogą sprawić nam wiele kłopotów. Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji.

W sobotę 4.03 Wenus wchodzi w retrogradację. Warto negocjować i mediować, dużo na tym zyskamy. Ktoś pomoże nam wygrać lub zyskać przewagę nad przeciwnikiem. Wykorzystajmy tę szansę, bo dzięki niej zaczną się pozytywne zmiany. Merkury w koniunkcji z Neptunem pomoże nam w podróży, nauce i podczas trudnych zawodowych rozmów. Nie bójmy się zadawać pytania i wykorzystujmy szansę zdobycia bezcennej wiedzy.

W niedzielę 5.03 Mars w trygonie z Saturnem  pomoże nam dokonywać korzystnych transakcji handlowych oraz zapewni nam lepsze warunki umów, które mamy do podpisania. Kwadra Księżyca w znaku Bliźniąt skieruje naszą uwagę na sprawy bliskich relacji, wyniszczających, negatywnych emocji oraz pozwoli nam odpocząć od zgiełku świata i wścibskich ludzi.

Horoskop tygodniowy

27.02.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Będziesz dziś uparty. Rano uważaj, bo nieostrożne słowo może wywołać małą rodzinną burzę. Zapomnisz o wyrozumiałości i dystansie. Na szczęście po południu okaże się, że nie było się o co złościć. Spotkanie z przyjaciółmi będzie bardzo udane. Mars w koniunkcji z Uranem i w opozycji z Jowiszem sprzyja aktywności sportowej i wysiłkowi fizycznemu, uważaj jednak na kontuzje.
Aspekty planet: 1.19 Mars w koniunkcji z Uranem, 10.25 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 15.24 Mars w opozycji z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Trójka sprzyja sztuce i miłości. Ludzie będą dla siebie życzliwi i wyrozumiali. To dobry dzień, aby przekonywać innych do nowych planów, szukać wspólników i pomocników. Randki będą udane.

Karta dnia: As Buław
Nadrabiaj zaległości, podsuwaj innym dobre pomysły, szukaj sprzymierzeńców do walki o podwyżkę lub dodatkowe zlecenie.

28.02.2017, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 5.51)
Zapragniesz dziś mocniejszych wrażeń. Chętnie podejmiesz się załatwiania spraw, które wymagają odwagi i siły. Być może w ten sposób uda ci się pozbyć pewnej niewygodnej znajomości. Bądź nieustępliwy, a wygrasz. Organizm potrzebuje więcej białka, unikaj jednak zbyt ostrych przypraw, bo przegrzejesz organizm i narazisz się na przeziębienie.
Aspekty planet: 00.07 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka pomoże zabrać się za rodzinne sprawy i obowiązki, sprzyja porządkom. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

1.03.2017, środa
Księżyc w znaku Barana
Możesz dziś wpaść na ciekawe pomysły zawodowe. Twoja spostrzegawczość i refleks bardzo się wszystkim przydadzą. Wieczorem nie ufaj plotkom. Ktoś mógł coś źle usłyszeć i niepotrzebnie zrobić wiele zamieszania wokół zwyczajnej sprawy. Księżyc podburza cię do kłótni i sporów, wykorzystaj nadmiar energii na porządki i sprzątanie.
Aspekty planet: 3.54 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 13.49 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 19.27 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 19.42 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 22.48 Księżyc w koniunkcji z Marsem.

Wibracja dnia: 5
Piątka sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i chętnie zwiedzimy miejsca, w których jeszcze nie byliśmy. Dobry dzień do nauki.

Karta dnia: VII Rydwan
Rydwan doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

2.03.2017, czwartek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 8.42)
Będziesz dziś bardziej wyrozumiały niż zwykle. Nie oglądaj się na trudności, tylko pomóż potrzebującym. Podczas zakupów bądź jednak ostrożny, bo sprzedawcy od razu wykorzystają twój ugodowy nastrój. Wieczorem czeka cię miła wiadomość. Słońce w koniunkcji z Neptunem sprzyja osobom zakochanym i szukającym idealnej połówki.
Aspekty planet: 3.18 Księżyc w trygonie z Saturnem, 3.43 Słońce w koniunkcji z Neptunem, 23.47 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Szóstka sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: IV Cesarz
Cesarz nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

3.03.2017, piątek
Księżyc w znaku Byka
Wycofasz się ze zbyt ambitnych planów. Ogarnie cię beztroski i rozrywkowy nastrój. Wybierz się na dłuższy spacer, zorganizuj niespodziankę dla sympatycznych przyjaciół.
Jowisz w opozycji z Uranem pomaga w realizowaniu ambitnych planów i pomoże ci pokonać nieprzyjazne osoby. Organizm potrzebuje więcej witamin i soli mineralnych.
Aspekty planet: 2.15 Jowisz w opozycji z Uranem, 4.26 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 6.13 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 16.20 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka pomaga odpocząć, odzyskać równowagę i odciąć się od starych spraw. Będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

4.03.2017, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 11.05)
Będziesz w dobrym nastroju. Dzień sprzyja niespodziewanym wiadomościom. Warto posłuchać najnowszych ploteczek lub zapytać kogoś ważnego o zdanie w nurtującej cię sprawie. Wieczorem pomóż bliskiej osobie. Wenus wchodzi w retrogradację i daje nadzieję na powrót relacji, które z różnych powodów się skończyły. Merkury w koniunkcji z Neptunem sprzyja słuchaniu muzyki i lekturze.
Aspekty planet: 10.08 Wenus wchodzi w retrogradację, 12.09 Merkury w koniunkcji z Neptunem.

Wibracja dnia: 8
Ósemka pomaga uporządkować finanse, sprzyja współpracy z życzliwymi osobami. Warto zająć się domem, porządkami i zakupami. Także rodzinne spotkania będą udane.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi klientami.

5.03.2017, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Zainteresujesz się dziś psychologią i będziesz dociekać przyczyn, dla których pewni ludzie dziwnie się zachowują. Niespodziewanie okaże się, że nie wszyscy są tak życzliwi, jak sądziłeś. Dzięki cierpliwości uda się wyjaśnić nieporozumienia. Kwadra Księżyca w znaku Bliźniąt sprawi, że będziesz niecierpliwy w kontaktach z ludźmi. Mars w trygonie z Saturnem sprzyja osobom cierpliwym i wytrwałym.
Aspekty planet: 7.01 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 9.13 Księżyc w sekstylu z Wenus, 9.50 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 12.32 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 21.45 Mars w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom. Nie będziemy mieli ochoty na ryzyko i nowości. Dzisiaj odpoczywaj, pozbywaj się niepotrzebnych spraw i problemów.

Karta dnia: As Mieczy
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 8 º 34´ – 15 º 36´ Ryb
Księżyc 13 º 20´ Ryb – 22 º 26´ Bliźniąt
Merkury 1 º 50′ – 14 º 41′ Ryb
Wenus 12 º 34′ – 13 º 06´ Barana w retrogradacji
Mars 22 º 00´ – 27 º 05´ Barana
Jowisz 22 º 28´ – 21 º 57′ Wagi w retrogradacji
Saturn 26 º 37´ – 27 º 00´ Strzelca
Uran 22 º 00´ – 22 º 20´ Barana
Neptun 11 º 35′ – 11 º 51´ Ryb
Pluton 18 º 44´ – 18º 53´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
28.02 od g. 00.07 do g. 5.51.
2.03 od g. 3.18 do g. 8.42.
3.03 od g. 16.20 do 4.03 do g. 11.05.

Udanego tygodnia!