Archiwa kategorii: Astrologia

O planetach, zodiaku i gwiazdach

Horoskop tygodniowy 30.03-5.04.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w Baranie pomoże nam zabrać się za ważne sprawy. Początek tygodnia za sprawą koniunkcji Marsa z Saturnem może być męczący i  przynieść wiele trudnych sytuacji, ale od środy sytuacja zacznie się poprawiać i możemy liczyć na dobre wiadomości i ciekawe propozycje.

W poniedziałek 30.03 Mars wkracza do znaku Wodnika i pomoże nam uruchomić intuicję i zdobyć informacje, które dotychczas były poza naszym zasięgiem. Warto zadzwonić do bliskich osób, znaleźć nowe hobby.

We wtorek 31.03 koniunkcja Marsa z Saturnem pomoże nam w domowych i zawodowych porządkach. Warto rozmawiać z przełożonymi, orosić o pomoc osoby kompetentne, bo dzisiaj dużo uda się załatwić.

W piątek 3.04 Wenus wchodzi do znaku Bliźniąt i zacznie sprzyjać tym, którzy szukają tanich mieszkań, oszczędnych zakupów lub chcą ubiegać się o dofinansowanie lub kredyt. Teraz dostaniecie korzystniejsze warunki. W sobotę 4.04 trygon Wenus z Saturnem pomoże nam uporządkować finanse.

W sobotę 4.04 koniunkcja Merkurego z Neptunem  skazuje, że weekend będzie obfitował w wiele zaskakujących wydarzeń. Ludzie w ostatniej chwili będą zmieniać plany. Polecamy aktywny wypoczynek i spacery.

W niedzielę 5.04 koniunkcja Jowisza z Plutonem sprzyja osobom sumiennym, dokładnym i cierpliwym. W tym tygodniu nie narzekajmy na swój los, zadbajmy o swoich bliskich i cieszmy się życiem.

a20200330_450

30.03.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Warto zwrócić większą uwagę na zdrowie, dietę i styl życia. Różne złe przyzwyczajenia mogą odbić się na kondycji całej rodziny. Ubieraj się ciepło i nie pij zimnych napojów.  Idealny dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę. Układaj nowe plany, szukaj możliwości oszczędzania. Rób manicure, bo lakier dziś szybko schnie.
Aspekty planet: 04.57 kwadratura Księżyca z Merkurym, 17.10 kwadratura Księżyca z Neptunem, 21.43 Mars wchodzi do znaku Wodnika.

Wibracja dnia: Jedynka
Jedynka sprzyja nowatorskim pomysłom. Najwyższy czas zapomnieć o kompleksach niepowodzeniach, bo Jedynka to wibracja odwagi w zaczynaniu nowych spraw.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

31.03.2020, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 13.43)
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak za długo na słońcu i nie przebywaj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer lub na rower. Księżyc w znaku Bliźniąt nie sprzyja zawieraniu ważnych finansowych umów.
Aspekty planet: 20.31 koniunkcja Marsa z Saturnem, 23.23 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja zgodzie, bo czyni ludzi bardziej romantycznymi i uprzejmymi. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie dzisiaj pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

1.04.2020, środa
Księżyc w znaku Raka
Poczujesz się lepiej, a wielomiesięczne wyrzeczenia dietetyczne czy ćwiczenia właśnie teraz zaczną działać. Odnajdziesz wreszcie sport, jaki odpowiada twojemu temperamentowi.  Ubiegaj się o podwyżkę, szukaj lepszych ofert pracy. Organizm potrzebuje więcej wody i ciepłych posiłków w ciągu dnia.
Aspekty planet: 12.21 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 19.50 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

2.04.2020, czwartek
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 20.26)
Przekonasz wszystkich do uprawiania sportu i korzystnych zmian w diecie. Regeneruj siły, idź na spacer, zajmij się swoją urodą i zdrowiem. Zwracaj się o pomoc finansową do rodziny i bliskich przyjaciół. Unikaj cukru, zamiast niego używaj miodu lub słodzika.
Aspekty planet: 01.22 trygon Księżyca z Neptunem, 10.48 opozycja Księżyca z Jowiszem, 11.20 opozycja Księżyca z Plutonem, 19.48 sekstyl Księżyca z Wenus, 21.48 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja szybkim decyzjom i konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami. Rób samodzielnie to, co ważne, a dobrze na tym wyjdziesz.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

3.04.2020, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Od rana będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Księżyc w Lwie sprzyja kreatywności i zmianie spojrzenia na sytuację, dlatego odważ się dzisiaj przeciwstawić osobom, które cię wykorzystują lub nie szanują. Dzień przyniesie nam ciekawe rozmowy i nowe inspiracje. Zacznij uprawiać sport, zabierz się za poprawę kondycji. Dobry dzień na zadbanie o włosy.
Aspekty planet: 00.13 opozycja Księżyca z Marsem, 05.39 kwadratura Księżyca z Uranem, 19.10 Wenus wchodzi do znaku Bliźniąt, 21.28 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj wielkanocne porządki i przygotowania.

4.04.2020, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 23.18)
To będzie spokojny dzień, jeśli tylko nie dasz się ponieść własnej hipochondrii lub nie posłuchasz osób, które lubią przesadzać na temat zdrowia. Księżyc w Lwie sprawi, że o kondycję nie musisz się martwić, będziesz mieć dużo energii. Masaż dobrze ci zrobi. Idź na spacer, zacznij ćwiczyć. Znajdź oszczędności w codziennym budżecie. Wykup ubezpieczenie.
Aspekty planet: 03.14 koniunkcja Merkurego z Neptunem, 19.09 trygon Wenus z Saturnem.

Wibracja dnia: Trójka
Trójka przynosi dobre pomysły na rozwiązanie problemów. Jednak uważajmy, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia. Dobry dzień na porządki.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla rodziny lub idź na dłuższy spacer. Karta sprzyja ludziom odważnym.

5.04.2020, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych. Prasuj i układaj w szafie ubrania, rób zakupy, porządkuj kuchnię. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zadbaj o włosy, wcieraj balsam i odżywkę.
Aspekty planet: 01.07 kwadratura Księżyca z Wenus, 04.44 koniunkcja Jowisza z Plutonem, 08.05 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Czwórka
Czwórka sprawi, że dzień będzie spokojny i udany. Odpocznij, ciesz się rodziną i nabieraj pozytywnej energii. Przy okazji rodzinnego obiadu uda się też załatwić kilka finansowych spraw.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycje planet:
Słońce 09 º 45´ – 16 º 39´ Barana
Księżyc 11 º 23´ Bliźniąt – 16 º 32´ Panny
Merkury 12 º 46′ – 22 º 08′ Ryb
Wenus 25 º 38′ Byka – 02 º 02′ Bliźniąt
Mars 29 º 26′ Koziorożca – 04 º 18′ Wodnika
Jowisz 24 º 09′ – 24 º 59′ Koziorożca
Saturn 00 º 33´ – 00 º 58´ Wodnika
Uran 05 º 03´ – 05 º 26´ Byka
Neptun 19 º 12′ – 19 º 27′ Ryb
Pluton 24 º 49′ – 24 º 54′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
30.03 od g. 17.10 do 31.03 do g. 13.43.
2.04 od g. 18.48 do g. 20.26.
3.04 od g. 21.28 do 4.04 do g. 23.18.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 16-22.03.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami wyjątkowy tydzień nie tylko ze względu na pandemię. Aż trzy planety przechodzą do nowego znaku zodiaku, co oznacza całkowitą zmianę aury. W poniedziałek 16.03 Merkury wejdzie do znaku Ryb i przypomni nam o ważnych sprawach i zadaniach, które pojawiły się w naszym życiu na początku lutego. W piątek Słońce wejdzie do znaku Barana i zacznie się astronomiczna wiosna, poczujemy przypływ energii i więcej optymizmu. W niedzielę Saturn opuści znak Koziorożca, w którym przebywał od grudnia 2017 roku i wejdzie do znaku Wodnika, co oznacza nowy rozdział w polityce, ekonomii i kulturze. Od przyszłego tygodnia sytuacja na niebie się uspokoi, ale skutki nagromadzenia planet w znaku Koziorożca, które ma miejsce w tym tygodniu, będą najsilniej odczuwane do 31.03.

W poniedziałek 16.03 Merkury wchodzi do znaku Ryb i nastawi nas zbyt optymistycznie do życia. Uważajmy na tych, którzy prawią komplementy, a za plecami nas obgadują. Nie zaczynajmy nowych spraw i nie angażujmy się w nowe znajomości, dopóki nie wywiążemy się z obietnic.

W piątek 20.03 koniunkcja Marsa z Jowiszem sprzyja zaczynaniu nowych spraw, podejmowaniu wyzwań i ryzyku, które ma nam przynieść szybkie rezultaty. Wato zabiegać i sprawy dotyczące pieniędzy i kariery. Słońce ustawi się w sekstylu z Saturnem i wejdzie do znaku Barana, przez co doda nam energii. Weźmy sprawy w swoje ręce, nie stójmy z boku, bo możemy przegapić zawodową okazję lub miłosne szczęście. Przygotujmy się na nadchodzącą wiosnę.

W niedzielę 22.03 sekstyl Merkurego z Uranem zapowiada niespodzianki. Zaskoczmy otoczenie, zróbmy coś, czego nie spodziewają się po nas inni. Nigdzie się nie spieszmy i rozważmy wszystkie za i przeciw, zanim podejmiemy ważną decyzję. Saturn wchodzi do znaku Wodnika i sprawi, że zdobędziemy nowych przyjaciół i święty spokój. Zainteresujmy się sąsiedzkimi sprawami, weźmy udział w rodzinnym zebraniu. Na pewno jest coś, co możemy zrobić dla innych.

Horoskop tygodniowy

16.03.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 17.25)
Obowiązki uda się szybko wykonać, a ludzie nabiorą optymizmu. Dzień sprzyja szybkiej nauce, a także podróżom, sztuce, randkom. Dzisiaj możesz wpaść na niezwykłe i  kreatywne pomysły. Aura sprzyja towarzyskim spotkaniom i randkom. Idź na narty lub łyżwy, więcej się ruszaj, zapisuj się do lekarza. Szukaj nowych źródeł pieniędzy, składaj podanie o pracę.
Aspekty planet: 08.42 Merkury wchodzi do Ryb, 10.34 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 17.48 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki uczy cieszyć się życiem. Będziemy energiczni i życzliwie nastawieni do całego świata. Kto idzie na randkę, imprezę czy na spektakl, będzie się świetnie bawić.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

17.03.2020, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Łatwo nauczysz się tego, co ci jest potrzebne. Będziemy kierować się logiką, szybko uzgodnimy wspólne cele. Lepiej jednak unikaj dyskusji na temat cudzych wad, bo choć ludzie będą obiektywni, to jednocześnie mało wyrozumiali i pomocni. Policz pieniądze, zaplanuj oszczędności. Nie obciążaj kręgosłupa i kolan.
Aspekty planet: 01.32 trygon Księżyca z Uranem, 18.30 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki pomaga zapomnieć o dawnych nieporozumieniach, wprowadza w rodzinne życie więcej wyrozumiałości i harmonii. Będziemy towarzyscy i bardziej wyrozumiali dla innych.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna rodzinna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

18.03.2020, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc nie sprzyja nowym zadaniom. Lepiej odpoczywaj i trzymaj się sprawdzonych planów. Uważaj podczas podróży czy rachunków, bo możliwe są zguby i pomyłki. Gorszy dzień na randki i towarzyskie spotkania. Lubie nie będą dla siebie wyrozumiali, dlatego nie proś dzisiaj o pożyczki czy przysługi. Możesz robić drobne domowe porządki.
Aspekty planet: 04.36 sekstyl Księżyca z Neptunem, 09.32 koniunkcja Księżyca z Marsem, 11.46 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 15.53 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 23.56 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja rachunkom, ciekawym dyskusjom i nauce. Posiedź nad książkami, łatwo zapamiętasz trudne informacje. Możesz też załatwiać urzędowe sprawy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

19.03.2020, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 02.15)
Lepiej dzisiaj odpocząć, zająć się własnymi sprawami, zamiast zaczynać nowe przedsięwzięcia. Do pracy czy nauki sportu trudno się będzie zmusić. Udadzą się za to zakupy, podróże będą ciekawe. Księżyc w Wodniku sprzyja kontaktom z młodszymi osobami. Organizm potrzebuje tłuszczu, ale unikaj frytek i tłustych potraw.
Aspekty planet: 01.47 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 11.03 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprawi, że z troską pochylimy się nad domowymi potrzebami. Dzisiaj warto omawiać plany remontów lub większych zakupów.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

20.03.2020, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Dziś Słońce wkroczy do znaku Barana i rozpocznie się astronomiczna wiosna. Dzień sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu, rozpoczynaniu nowych spraw, wiosennym porządkom, remontom i pielęgnacji roślin. Organizm potrzebuje więcej białka i soli mineralnych. Zadbaj o więcej ruchu i zajęć, aby wyładować nadmiar energii. Spaceruj, ćwicz, wykonuj cięższe prace.
Aspekty planet: 00.49 sekstyl Słońca z Saturnem, 04.49 Słońce wchodzi do znaku Barana, 09.59 kwadratura Księżyca z Wenus, 12.34 koniunkcja Marsa z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja ważnym przemyśleniom. Okaże się, że jest wyjście z kłopotów i są możliwości zaoszczędzenia pieniędzy. Nie daj się komuś przekonać, że coś się może źle skończyć.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

21.03.2020, sobota
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 13.33)
Dzisiaj wszyscy będą podejrzliwi i mogą więcej niż zwykle wymagać od innych. Przypomnisz sobie o długach i niezapłaconych rachunkach. Różne konflikty mogą wyjść na jaw, dlatego uważaj i nie wtrącaj się w cudze sprawy. Udadzą się za to cięższe prace fizyczne, w domu porwij się na wielkie porządki. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczów. Jedz częściej, ale mniejsze porcje.
Aspekty planet: 21.38 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 22.50 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja trafnym decyzjom i dobrym pomysłom. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo kiedyś uda się je spełnić.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

22.03.2020, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Uważaj, bo dzisiaj nie wszystko złoto, co się świeci!  Na różne żarty, a nawet oszustwa, łatwo się będzie nabrać. Dlatego dziś słuchaj intuicji i zasięgaj porady u osób z autorytetem. Udadzą się randki, bo Księżyc w znaku Ryb czyni ludzi bardzo wrażliwymi i romantycznymi. Także medytacja, afirmacja i czary, przyniosą bardzo dobry efekt. Zapisz się na badania kontrolne, pilnuj diety.
Aspekty planet: 04.58 Saturn wchodzi do znaku Wodnika, 14.18 sekstyl Merkurego z Uranem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki pomaga nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie. Nie żałuj pieniędzy na rozrywki.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet:
Słońce 25 º 51´ Ryb – 02 º 49´ Barana
Księżyc 20 º 59´ Strzelca – 17 º 38´ Ryb
Merkury 29 º 50′ Wodnika – 05 º 05′ Ryb
Wenus 11 º 39′ – 18 º 49′ Byka
Mars 19 º 42′ – 24 º 34′ Koziorożca
Jowisz 22 º 07′ – 23 º 11′ Koziorożca
Saturn 29 º 31´ Koziorożca – 00 º 04´ Wodnika
Uran 04 º 21´ – 04 º 42´ Byka
Neptun 18 º 41′ – 18 º 56′ Ryb
Pluton 24 º 35′ – 24 º 43′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
16.03 od g. 10.34 do g. 17.25.
19.03 od g. 01.47 do g. 02.15.
20.03 od g. 09.59 do 21.02 do g. 13.33.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 9-15.03.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami korzystny tydzień na zaczynanie nowych spraw i wdrażanie ambitnych planów. Pełnia Księżyca i sekstyl Słońca z Jowiszem sprzyjają odważnym. Merkury we wtorek wychodzi z retrogradacji, dzięki czemu będzie łatwiej podpisywać ważne umowy, podróżować i kupować sprzęt elektroniczny.

W poniedziałek 9.03 pełnia Księżyca w znaku Panny ostrzega nas, żebyśmy w sprawach finansowych nie dajmy się namówić na wyjątkowe okazje, na umowach czytajmy to, co napisane małym drukiem.

We wtorek 10.03 Merkury wychodzi z retrogradacji. Przekonamy się, że jesteśmy o wiele więcej warci, niż sami przypuszczamy. Merkury sprzyja nauce i dokształcaniu. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

W środę 11.03 sekstyl Słońca z Jowiszem, więc sprzyja nam szczęście w sprawach materialnych. Uda nam się przeprowadzić pewną trudną operacje finansową. To dobry czas, aby założyć konto w lepszym banku, lokatę lub wykupić fundusz inwestycyjny.

W sobotę 14.03 sekstyl Słońca z Plutonem zachęca do odważnego działania. Nie czekajmy, co powiedzą inni, wyrywajmy się do przodu z pomysłami i realizujmy śmiało plany. Powodzenie jest po stronie odważnych. Sekstyl Marsa z Neptunem sprzyja wyjaśnianiu nieporozumienia i uczeniu się nowych rzeczy. Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami.

Horoskop tygodniowy

9.03.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Dziś utworzy się pełnia Księżyca w znaku Panny. Łatwo o spóźnienia i zamieszanie, patrz częściej na zegarek i nie denerwuj się, bo podczas pełni łatwo o kłótnie. Dzień sprzyja odnawianiu kontaktów, ciekawym rozmowom i przypadkowym spotkaniom. Udadzą się podróże i zakupy. Jeśli chcesz zrobić na kimś wrażenie, teraz zaryzykuj. Dobry moment, żeby zaczynać dietę oczyszczającą lub odchudzanie.
Aspekty planet: 11.47 trygon Księżyca z Marsem, 16.56 opozycja Księżyca z Neptunem, 18.47 opozycja Księżyca ze Słońcem, 21.07 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Siódemka
Siódemka sprawi, że możemy narzekać na brak czasu i pieniędzy. Lepiej spokojnie skupić się na własnych sprawach i nie liczyć zbytnio na pomoc ze strony innych ludzi. Za to dobry dzień, żeby zająć się nauką lub hobby.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

10.03.2020, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 11.02)
Księżyc będzie nas motywować do zmian, staniemy się odważni i chętni do podejmowania ryzyka. Dobry czas na zakładanie firm, rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, bo szybko staną się zyskowne. Pamiętaj o rodzinnych zobowiązaniach i ustaleniach, zadzwoń do krewnych i znajomych. Regeneruj siły, zacznij ćwiczyć tai-chi lub zapisz się na aerobik.
Aspekty planet: 02.23 trygon Księżyca z Plutonem, 04.48 Merkury wychodzi z retrogradacji, 09.32 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Ósemka
Ósemka to wibracja dobrych pomysłów finansowych, ale w sprawach prywatnych lepiej dzisiaj zachować ostrożność, trudno nam będzie dzielić się i rozumieć cudze racje. Skup się na tym, co dla ciebie korzystne.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

11.03.2020, środa
Księżyc w znaku Wagi
Ważne zawodowe i finansowe sprawy oraz zakupy załatwiaj rano. Im bliżej południa, tym mniej możemy mieć energii. Chętnie poświęcimy czas na sztukę, hobby, odpoczynek. Randki będą bardzo udane. Przesadzaj rośliny i ustawiaj w nowych miejscach. Zrób badania, zapisz się do lekarza. Podcinaj włosy, rób manicure, nakładaj maseczki.
Aspekty planet: 13.05 kwadratura Księżyca z Marsem, 13.26 sekstyl Słońca z Jowiszem, 20.47 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki wyciągnąć wnioski z ważnych wydarzeń i zmienić strategię postępowania. Dzisiaj każdy może zmienić się na lepsze.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

12.03.2020, czwartek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 10.28)
Dobry czas na pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy, wypowiadanie umów, szukanie oszczędności i zrywanie niechcianych znajomości. Unikaj ciężkich obowiązków, bo nie znajdziemy do nich pomocników. Organizm potrzebuje białka, przypraw potrawy słodką papryką, jedz rośliny strączkowe. Nie jest to dobry dzień na depilację i farbowanie włosów.
Aspekty planet: 01.40 kwadratura Księżyca z Plutonem, 07.57 trygon Księżyca z Merkurym, 09.11 kwadratura Księżyca z Saturnem, 17.13 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że z w domu optymizmem zabierzemy się za trudne i ważne sprawy. Zacznij dzisiaj coś nowego, postaraj się spełnić choć jedno swoje marzenie.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

13.03.2020, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Łatwiej nam będzie robić porządki, załatwiać zaległe sprawy i skłaniać ludzi do współpracy. To również dobry czas, aby zaczynać dietę. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać urzędy, biura czy banki. Unikaj ryzykownych sportów i dbaj abyś nie zmarzł na spacerze. Weź kąpiel  z dodatkiem olejku z rozmarynu, a uspokoisz nerwy.
Aspekty planet: 00.10 opozycja Księżyca z Wenus, 15.59 sekstyl Księżyca z Marsem, 16.52 trygon Księżyca z Neptunem, 22.13 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dwójka
Dwójka ułatwia dogadywanie się z ludźmi, zachęca do spotkań i dyskusji. Kto szuka inspiracji na rozproszenie nudy, wpadnie dzisiaj na dobry trop. Udadzą się też randki.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

14.03.2020, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 12.09)
Ludzie staną się dzisiaj życzliwi i pracowici, dlatego szybko nadrobisz różne zaległości i zdobędziesz uznanie. Dzień sprzyja rachunkom, pracy, zdobywaniu nowych umiejętności. Inwestuj swoje pieniądze, szukaj nowych propozycji lub podpisuj ważne umowy. Umyj samochód, zrób porządek z narzędziami lub książkami.
Aspekty planet: 01.47 trygon Księżyca ze Słońcem, 02.53 sekstyl Księżyca z Plutonem, 10.35 kwadratura Księżyca z Merkurym, 11.05 sekstyl Księżyca z Saturnem, 11.31 sekstyl Marsa z Neptunem, 17.46 sekstyl Słońca z Plutonem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja artystycznym dokonaniom. Wymyślaj nowe dekoracje, planuj remont i pozytywne zmiany. W pracy możesz zaryzykować i przedstawiać nowe pomysły.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

15.03.2020, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Będziemy w bardzo dobrych humorach, co sprzyja odpoczynkowi i dobrej zabawie. Chętnie spotkamy się z przyjaciółmi, zaplanujemy wyjazdy na zimowy odpoczynek. Randki będą udane. Idź do sauny, zrób sobie długą gorącą kąpiel, dzisiaj warto się wygrzać. Kupuj nowe rośliny do domu. Naucz się medytacji i sposobów na szybki relaks.
Aspekty planet: 20.51 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki pomaga zapanować nad chaosem w domowym budżecie. Dzisiaj możesz oszczędzać, dzielić pieniądze i szukać tańszych taryf telefonu lub internetu.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor!

Pozycja planet:
Słońce 18 º 52´ – 25 º 51´ Ryb
Księżyc 08 º 19´ Panny – 20 º 59´ Strzelca
Merkury 28 º 17′ – 29 º 50′ Wodnika
Wenus 04 º 13′ – 11 º 39′ Byka
Mars 14 º 51′ – 19 º 42′ Koziorożca
Jowisz 20 º 58′ – 22 º 07′ Koziorożca
Saturn 28 º 55´ – 29 º 31´ Koziorożca
Uran 04 º 02´ – 04 º 21´ Byka
Neptun 18 º 25′ – 18 º 41′ Ryb
Pluton 24 º 27′ – 24 º 35′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
10.03 od g. 09.32 do g. 11.02.
12.03 od g. 09.11 do g. 10.28.
14.03 od g. 11.05 do g. 12.09.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 2-8.03.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pierwsza połowa tygodnia nie sprzyja ryzykownych decyzjom finansowym, a w drugiej połowie będziemy mniej dynamiczni, ale bardziej towarzyscy. Merkury wchodzi w środę do Wodnika, co sprzyja komunikacji, ważnym ustaleniom i spotkaniom.

We wtorek 3.03 kwadratura Wenus z Saturnem ostrzega: przestańmy wikłać się w konflikty i nie dolewajmy oliwy do ognia tam, gdzie temperatura dyskusji i tak jest już wysoka. Wyciągnijmy pierwsi rękę na zgodę. W środę 4.03 sekstyl Merkurego z Wenus  radzi, żebyśmy nie odkładali na później ważnych spraw. Poczujemy, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć nasza przyszłość. W środę Merkury wchodzi do znaku Wodnika ruchem wstecznym i zapewni nam pomoc przyjaciół, ciekawe wiadomości i możliwość podróżowania do miejsc, które dobrze znamy i lubimy.  W czwartek 5.03 Wenus wchodzi do znaku Byka i sprzyja randkom.

W niedzielę 8.03 koniunkcja Wenus z Uranem. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy. Koniunkcja Słońca z Neptunem sprzyja odpoczynkowi. Rodzinne spotkanie okaże się bardzo udane. Mogą odwiedzić nas krewni lub znajomi. Bycie grupie okaże się bardzo twórcze i da nam wiele satysfakcji. Otrzymamy dobrą wiadomość.

Horoskop tygodniowy

2.03.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Farbuj i podcinaj włosy. Zażywaj witaminy i niezbędne suplementy. Pij dużo wody oraz ziołową herbatę na uspokojenie, stosuj częściej krem do rąk.
Aspekty planet: 00.04 kwadratura Księżyca z Merkurym, 20.57 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: II Kapłanka
W interesach i sprawach zawodowych bądź bardzo cierpliwy i uważny. Kieruj się honorem i etyką zawodową, nie daj się sprowadzić na manowce.

3.03.2020, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Spróbuj czegoś nowego. Zapisz się na ciekawy kurs, wybierz na intrygujący wykład. Możesz liczyć na udaną współpracę. Pytaj innych o zdanie, spotykaj się z ważnymi osobami. Wyrzucaj stare rzeczy, przestawiaj meble, walcz ze szkodnikami roślin i domowych sprzętów. Bądź na lekkiej, oczyszczającej diecie, dopraw sałatkę oliwą.
Aspekty planet: 07.24 kwadratura Księżyca z Neptunem, 17.44 kwadratura Wenus z Saturnem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: V Kapłan
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki.

4.03.2020, środa
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 5.25)
Uwolnij swoją fantazję, zastanów się nad marzeniami, jakie możesz spełnić. Dziś możesz wpaść na innowacyjne pomysły, które w przyszłości przyniosą ci awans i większe pieniądze. Dobry dzień na randki i spotkania towarzyskie. Sny mogą podpowiedzieć ci, jak rozwiązać problem. Zadbaj o dokładne nawilżenie skóry.
Aspekty planet: 03.19 sekstyl Księżyca z Wenus, 05.44 trygon Księżyca z Merkurym, 12.07 Merkury wchodzi do znaku Wodnika, 12.25 sekstyl Księżyca z Uranem, 22.24 sekstyl Merkurego z Wenus.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Walcz o swoje zyski!

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

5.03.2020, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Dzień sprzyja randkom i sztuce, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu obowiązków, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się swoim hobby, czytaj, wyjdź do kina lub na wystawę. Zadbaj o ręce, zmywaj naczynia w rękawiczkach, zapisz się na aerobik. Piecz ciasta, pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę.
Aspekty planet: 03.24 opozycja Księżyca z Marsem, 04.07 Wenus wkracza do znaku Byka, 08.49 trygon Księżyca ze Słońcem, 14.14 trygon Księżyca z Neptunem, 17.55 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja podejmowaniu odważnych decyzji. Jeśli coś cię irytuje, postaraj się to zmienić. Rewolucyjne pomysły wszystkim się dzisiaj spodobają.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

6.03.2020, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 10.27)
Ciekawe wydarzenia i imprezy sprawią, że trudno będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miej do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie ci na sucho. Nie zapomnij jednak o ważnym spotkaniu, ktoś liczy na twoją pomoc. Przestrzegaj regulaminów i przepisów prawa, a nic nie zmąci twojego spokoju. Uda się załatwić wreszcie pewną trudną sprawę.
Aspekty planet: 00.50 opozycja Księżyca z Plutonem, 08.11 opozycja Księżyca z Saturnem, 13.00 kwadratura Księżyca z Wenus, 17.05 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Czwórka
Czwórka to wibracja, która sprzyja refleksji. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, znaleźć rozwiązanie problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na przemyślenia.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

7.03.2020, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Dziś można zabierać się za lekką fizyczną i sprawy do załatwiania na mieście. Do rachunków lub papierkowej roboty możesz nie mieć cierpliwości. W domu trzymaj emocje na wodzy i nie daj się sprowokować do niepotrzebnych kłótni. Testuj nowe przepisy, komponuj oryginalne zestawy potraw i przystawek.  Zapisz się na siłownię lub aerobik.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Piątka
Będziemy mieli dobre pomysły, a wibracja Piątki sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości. Znajomości, jakie dzisiaj zawrzemy, okażą się warte kontynuacji.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. W weekend odpoczywaj i oddzielaj pracę od spraw domowych.

8.03.2020, niedziela
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 11.47)
Warto zabrać się za zaległe domowe sprawy, bo będziemy mieli okazję szybko uporać się z trudnościami. Możesz znaleźć zagubione rzeczy. Także podróże będą udane i przebiegną w miłej atmosferze. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem; ogranicz palenie papierosów. Pij soki warzywne i jedz więcej owoców. Podcinaj włosy, a odrosną gęstsze.
Aspekty planet: 09.12 opozycja Księżyca z Merkurym, 13.22 koniunkcja Słońca z Neptunem, 17.59 trygon Księżyca z Wenus, 18.10 trygon Księżyca z Uranem, 20.37 koniunkcja Wenus z Uranem.

Wibracja dnia: Szóstka
Szóstka sprawi, że będziemy serdeczni dla innych ludzi. Każdy będzie ciekawy tego, co dzieje się u innych ludzi. Dziś można zadzwonić do starych znajomych, z sukcesem odnowić zapomniane kontakty.

Karta dnia: I Mag
Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Pozycja planet i świateł:
Słońce 11 º 52´ – 18 º 52´ Ryb
Księżyc 02 º 23´ Bliźniąt – 08 º 19´ Panny
Merkury 01 º 53′ Ryb – 28 º 17′ Wodnika w retrogradacji
Wenus 26 º 33′ Barana – 04 º 13′ Byka
Mars 10 º 01′ – 14 º 51′ Koziorożca
Jowisz 19 º 44′ – 20 º 58′ Koziorożca
Saturn 28 º 16´ – 28 º 55´ Koziorożca
Uran 03 º 44´ – 04 º 02´ Byka
Neptun 18 º 09′ – 18 º 25′ Ryb
Pluton 24 º 17′ – 24 º 27′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
4.03 od g. 03.19 do g. 05.25.
6.03 od g. 08.11 do g. 10.27.
8.03 od g. 09.12 do g. 11.47.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 24.02-1.03.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ciekawe spotkania i wiadomości, na które od dawna czekaliśmy. Choć będziemy trochę niecierpliwi, warto być ostrożnym i spokojnie podejmować ważne decyzje, bo Merkury w retrogradacji może narazić nas na pomyłki i błędy. W środę najlepszy dzień na sprawy handlowe i zawodowe za sprawą dobroczynnej koniunkcji Słońca z Merkurym.

We wtorek 25.02 sekstyl Słońca z Marsem radzi nie zwlekać ze sprawami, które musimy załatwić, bo przy odrobinie szczęścia osiągniemy sukces. Możemy mieć więcej obowiązków i propozycji, które będą nas wybijać ze zwykłego rytmu dnia.

W środę 26.02 sekstyl Merkurego z Marsem zachęca do odważnego działania. Nie czekajmy, co powiedzą inni, wyrywajmy się do przodu z pomysłami i realizujmy śmiało plany. Powodzenie jest po stronie odważnych. Koniunkcja Słońca z Merkurym nastawi nas optymistycznie do życia i pozwoli realizować marzenia. Nie martwmy się niczym, bo cokolwiek się nie stanie, Merkury otoczy nas opieką i nie pozwoli na straty czy cierpienie.

W piątek 28.02 kwadratura Wenus z Plutonem sprzyja odpoczynkowi. Rodzinne spotkanie okaże się bardzo udane. Mogą odwiedzić nas krewni lub znajomi. Praca w grupie okaże się bardzo twórcza i da nam wiele satysfakcji. Otrzymamy dobrą wiadomość.

W sobotę 29.02 sekstyl Merkurego z Uranem zachęca do działania. Podejmijmy ryzyko i wykorzystajmy nowe szanse, jakie postawi na naszej drodze los. Pojawi się szansa na szybkie zdobycie dodatkowej gotówki. Nie oglądajmy się za siebie, byle do przodu!

Horoskop tygodniowy

24.02.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Unikaj ryzyka i zaczynania nowych spraw, nie zakładaj konta w banku. Poświęć więcej czasu na porządki i rachunki. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i analizuj sny. Idź na masaż odchudzający, a szybko zobaczysz efekty. Unikaj cukru i gazowanych napojów. Jeśli się odchudzasz, unikaj tłuszczu. Pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 01.39 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 19.25 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 20.45 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprzyja relaksowi, randkom, towarzyskim spotkaniom. Będziemy bardzo zainteresowani rodzinnych i sąsiedzkimi sprawami, odkryjemy różne sekrety. Dobry dzień na sztukę, randki i podróże.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na twoje decyzje i postępowanie.

25.02.2020, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 19.47)
Dobry czas na pracę w domu, gotowanie, urządzanie mieszkania, zapraszanie gości, organizowanie kulturalnych wydarzeń. Słuchaj swojej intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i rozwiązuj zagadki. Wieczór sprzyja randkom, bo będziemy namiętni, pewni siebie i swoich uczyć. Nie jedz w biegu i na stojąco, zrób sobie kanapki na wynos z sałatą.
Aspekty planet: 03.05 sekstyl Słońca z Marsem, 07.57 sekstyl Ksieżyca z Plutonem, 15.11 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki przypomina o tym, co ważne. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej pilnować swoich spraw i interesów. Dobry dzień na pracę, szukanie nowych możliwości, rachunki i zakupy.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

26.02.2020, środa
Księżyc w znaku Barana
Dziś unikaj konfliktów, bo wszyscy będą nerwowi i przewrażliwieni na swoim punkcie. Postaraj się rzucić nałogi, zmienić styl życia. Wprowadzaj nowe plany i rozwiązania. Czas zerwać ze schematami, które nie przynoszą ci już żadnych korzyści. Zrób porządek ze sprzętem sportowym i zabawkami. Jedz więcej potraw z przewagą białka.
Aspekty planet: 02.44 koniunkcja Słońca z Merkurym, 06.58 sekstyl Merkurego z Marsem, 09.32 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki sprzyja randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Pod jej wpływem będzie wesoło! Uda się też współpraca z ludźmi,  wprowadzanie w życie  nowych pomysłów.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkani