Archiwa kategorii: Astrologia

O planetach, zodiaku i gwiazdach

Horoskop tygodniowy 18-24.12.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważny tydzień. Nów w znaku Strzelca oraz ingresy Saturna i Słońca do znaku Koziorożca sprawią, że poczujemy, że coś się kończy i coś się zaczyna.

W poniedziałek 18.12 nów Księżyca w znaku Strzelca sprawi, że wszystko będziemy chcieli odpocząć i zdystansować się do wielu spraw. Uważajmy, bo w ten dzień łatwo o pomyłki z powodu pośpiechu lub nadmiernego ryzyka.

W środę 20.12 Saturn wkracza do znaku Koziorożca i ostrzega nas przed szastaniem pieniędzmi i beztroskim podejściem do spraw majątkowych oraz bankowych. Bądźmy mili dla ludzi, bo złośliwa uwaga czy niepotrzebna krytyka mogą spowodować nieporozumienia, a nawet poważne kłótnie.

W czwartek 21.12 Słońce wkracza do znaku Koziorożca i utworzy koniunkcję z Saturnem, ci skłoni nas do poważnych przemyśleń, snucia zawodowych planów i zastanowienia się, co jest naszą największą słabością i kompleksem i co z tym zrobić, żeby było lepiej. Trygon Wenus z Uranem zapewni nam ciekawe spotkania i odnowienie kontaktu z osobami, które są daleko lub za granicą. Warto zakładać konto na portalach randkowych, umawiać się na przedświąteczne spotkania z przyjaciółmi.

W sobotę 23.12 Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać tym, którzy jeszcze nie kupili świątecznych prezentów. Teraz masz szansę w ostatniej chwili znaleźć świetną okazję, można już kupować sprzęt elektroniczny.

Horoskop tygodniowy

18.12.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 14.33)
Nie wierz we wszystko, co mówią ci ludzie, którzy czegoś od ciebie chcą. Ktoś ukrywa przed tobą prawdę. Bądź szczery, a wszystko się uda. Ostrożnie podejmuj ważne decyzje i nie daj się wyprowadzić z równowagi. Nów Księżyca ośmieli się do podjęcia przełomowych życiowych decyzji. Organizm potrzebuje więcej warzyw i owoców.
Aspekty planet: 3.45 Księżyc w trygonie z Uranem, 7.30 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, 14.09 Księżyc w koniunkcji z Saturnem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki, oraz przedświąteczne zakupy.

Karta dnia: III Cesarzowa
Możesz liczyć pieniądze. Dzień sprzyja trafnym decyzjom finansowym i mądrym pomysłom na zdobycie dodatkowej gotówki.

19.12.2017, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Bądź odpowiedzialny i licz się ze słowami. Ktoś rozliczy cię z obietnic, komuś będziesz musiał pomóc. Czeka cię ciekawe spotkanie. Nie ulegaj zachciankom i nie ufaj osobom, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes. Uważaj na złodziei i kieszonkowców w środkach komunikacji. Dobry dzień na depilację i oczyszczanie skóry.
Aspekty planet: Księżyc w sekstylu z Marsem, 14.15 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 20.32 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki.

Karta dnia: XIX Słońce
Od twoich decyzji zależeć będzie powodzenie ważnej zawodowej sprawy. Nie narzekaj, tylko energicznie zabierz się do pracy!

20.12.2017, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Saturn wkracza do znaku Koziorożca i zwróci twoją uwagę na sprawy organizacji i oszczędzania. Nie czas na rewolucję czy bunt. Rób swoje i bądź punktualny, a zyskasz uznanie. Powinieneś zadbać o swoje sprawy finansowe. Zbytnia rozrzutność i pusta chęć imponowania innym może skończyć się debetem na twoim koncie. Organizm domaga się więcej ciepłych posiłków.
Aspekty planet: 3.53 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 5.48 Saturn wkracza do znaku Koziorożca, 16.36 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki przypomni ci rodzinnych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko odpocznij i porozmawiaj z bliskimi osobami.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nie będziesz narzekać na brak zajęć. Pilnuj szczegółów i drobiazgów, a uporasz się z każdym nowym zleceniem.

21.12.2017, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 3.29)
Dziś możemy o wiele więcej pracować, a ludzie będą rozliczać nas z obietnic i zobowiązań. O godz. 17.27 Słońce wkroczy do znaku Koziorożca i ustawi się w koniunkcji z Saturnem, co sprawi, że możemy mieć więcej obowiązków niż zwykle. Planuj świąteczne wydatki, zacznij robienie porządków, znajdź oszczędności, które pozwolą ci urządzić wymarzone święta. Dzień nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw. Trygon Wenus z Uranem pomoże w dogadaniu się z młodszymi członkami rodziny.
Aspekty planet: 00.13 Wenus w trygonie z Uranem, 17.27 Słońce wkracza do znaku Koziorożca, 19.12 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 22.08 Słońce w koniunkcji z Saturnem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dzisiaj bardziej skoncentrowani na swoich sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby, zdobądź ciekawe wiadomości.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ludzie będą ci przychylni i chętnie pomogą w załatwianiu różnych trudnych spraw. Postaraj się jednak nie obiecywać w zamian zbyt wiele.

22.12.2017, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziesz ambitny i wyjdzie ci to na dobre. Teraz jest dobry czas, aby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę. Szans na poprawienie swojej sytuacji materialnej będzie wiele. Nie ryzykuj tylko zbyt dużej gotówki w grach losowych, bo możesz niestety wszystko stracić. Odkurzaj, rób duże pranie, zajmij się sprzętem elektronicznym, komórką i komputerem.
Aspekty planet: 5.53 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 10.16 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia: Ósemka
Zabierz się za rachunki, rób zakupy, szukaj okazji do zarabiania pieniędzy. Wibracja Ósemki sprzyja rozwiązywaniu materialnych kłopotów, dzisiaj wpadniesz na dobre pomysły.

Karta dnia: XV Diabeł
W sprawach finansowych przyda ci się więcej opanowania, bo możesz wydać całą pensję na ubrania i dodatki.

23.12.2017, sobota
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 15.41)
Uwierz w swoje siły. Księżyc sprawi, że łatwiej będzie ci się uporać z przeszkodami lub przekonać do siebie osoby nieufne czy niezdecydowane. Znajdziesz pomocników do przedświątecznych porządków i przygotowywania wigilijnych potraw. Dziś Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać podpisywaniu ważnych umów i kupowaniu sprzętu elektronicznego.
Aspekty planet: 2.50 Merkury wychodzi z retrogradacji, 5.01 Księżyc w sekstylu z Uranem, 11.12 Księżyc w sekstylu z Wenus, 16.29 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 19.55 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Oszczędzaj czas i siły, postaraj się choć trochę odpocząć.

Karta dnia: XIX Słońce
Nikt nie przeszkodzi w realizacji ambitnego zadania. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić.

24.12.2017, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Wigilia to wyjątkowy dzień, przygotuj więc wszystko odpowiednio wcześnie i poświęć więcej czasu dla rodziny. Zrób listę potrzebnych rzeczy, bo aura dnia może przynieść chaos i zamieszanie. Wspólne ubieranie choinki dostarczy ci wzruszających przeżyć. Księżyc w Rybach sprzyja śpiewaniu kolęd i wspominaniu dawnych czasów. Na wigilijnym stole nie powinno zabraknąć węglowodanów i zup, których organizm dziś potrzebuje.
Aspekty planet: 10.09 Księżyc w trygonie z Marsem, 14.42 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 17.30 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 22.19 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że poczujemy przypływ natchnienia i dobrego humoru. Będziemy żartować i flirtować. Pod jej wpływem Wigilia będzie udana, nikt nie będzie chciał rozmawiać o starych nieporozumieniach.

Karta dnia: XXI Świat
Otwórz się na ludzi i świat. Dzisiaj możesz dowiedzieć się czegoś, co zmieni twoje spojrzenie na życie.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 26 º 14´ Strzelca – 3 º 22´ Koziorożca
Księżyc 23 º 18´Strzelca – 17 º 05´ Ryb
Merkury 15 º 15′ – 13 º 17′ Strzelca
Wenus 20 º 54′ – 29 º 43´ Strzelca
Mars 05 º 25´ – 9 º 48´Skorpiona
Jowisz 14 º 26´ – 15 º 43′ Skorpiona
Saturn 29 º 44´ Strzelca – 00 º 34´ Koziorożca
Uran 24 º 40´ – 24 º 36´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 º 39′ – 11 º 46´ Ryb
Pluton 18 º 19′ – 18º 33´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.12 od g. 14.09 do g. 14.33.
20.12 od g. 16.36 do 21.12 do g. 3.29.
23.12 od g. 11.12 do g. 15.41.

Spokojnych i rodzinnych Świąt!

Horoskop tygodniowy 11-17.12.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Merkury skłoni nas do większego zajmowania się cudzymi sprawami. Uważajmy jednak na plotki, bo nie wszystkie historie, które usłyszymy, będą prawdziwe. Kup pomysłowe prezenty, zaskocz czymś bliskich.

W środę 13.12 Słońce w koniunkcji z Merkurym w znaku Strzelca zapewni nam miłe towarzystwo i ciekawe spotkania. Warto szybko odpisywać na maila, listy i oddzwaniać, bo ktoś może mieć dla nas propozycję, która ważna będzie tylko przez chwilę.

W piątek 15.12 Merkury w koniunkcji z Wenus pomoże nam zdobyć potrzebne informacje, odnaleźć zagubione dokumenty, dogadać się szybko w urzędzie lub z przełożonymi. Warto szukać zgubionych przedmiotów i robić porządki, wysyłać paczki z prezentami na Święta dla krewnych i przyjaciół.

W sobotę 16.12 Słońce w trygonie z Uranem zapewni nam dużo energii i optymizmu. Unikajmy dziś jednak wizyt u masażystek, energoterapeutów, bo nasz układ nerwowy może być zbyt wrażliwy na tego typu zabiegi.

Horoskop tygodniowy

11.12.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 6.00)
Oddziel sprawy zawodowe od osobistych, inaczej będziesz miał problemy z jasnym przestrzeganiem zasad. Przypadkowe spotkanie lub zaskakująca propozycja zawodowa mogą odmienić twoje życie. Nie wahaj się podjąć decyzję, teraz albo nigdy! Dobry dzień na wizytę u kosmetyczki i fryzjera. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów.
Aspekty planet: 4.02 Księżyc w kwadraturze z Saturnem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: III Cesarzowa
Możesz liczyć pieniądze. Dzień sprzyja trafnym decyzjom finansowym i mądrym pomysłom na zdobycie dodatkowej gotówki.

12.12.2017, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Zafunduj sobie prezent. Kup książkę lub grę, idź do kosmetyczki i fryzjera, zadbaj o siebie i swój komfort. Rodzina da sobie sama radę. Wieczorem zaszyj się w domu, unikaj kłótliwych i hałaśliwych znajomych. Nie planuj nic do przodu, a unikniesz nieporozumień z rodziną. Nie zawsze przecież musi być tak, jak oni tego chcą.
Aspekty planet: 7.41 Księżyc w sekstylu z Wenus, 16.09 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 21.38 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 22.32 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu wniosków. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Działaj, szczególnie jeśli chcesz udowodnić swoje racje.

Karta dnia: XIX Słońce
Od twoich decyzji zależeć będzie powodzenie ważnej zawodowej sprawy. Nie narzekaj, tylko energicznie zabierz się do pracy!

13.12.2017, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 14.58)
Wszystko będzie ci iść jak z płatka. Ludzie będą ci przychylni, a pewna osoba wreszcie zwróci na ciebie uwagę. Koniunkcja Merkurego ze Słońcem sprzyja ważnym spotkaniom, negocjacjom i rozmowom. Masz szczęście do spraw finansowych. Jeśli ubiegasz się o kredyt lub pożyczkę, będziesz wiarygodny dla banku. Podpisuj umowy, zawieraj sojusze.
Aspekty planet: 2.48 Merkury w koniunkcji ze Słońcem, 4.49 Księżyc w opozycji z Uranem, 13.26 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 20.23 Księżyc w koniunkcji z Marsem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja biznesowi. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły, a także coś zaoszczędzić. Zapisuj swoje plany, bo szybko przyniosą ci godziwe zyski.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nie będziesz narzekać na brak zajęć. Pilnuj szczegółów i drobiazgów, a uporasz się z każdym nowym zleceniem.

14.12.2017, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Nie lekceważ wrogów i dbaj o przyjaciół. Postaraj się, aby ważne wiadomości i plotki szybko do ciebie docierały. W ten sposób unikniesz niespodzianek i będziesz wiedział, jak właściwie zachować się w nowej sytuacji. Załatwiaj więcej spraw na mieście lub w dalszej okolicy, a nie będziesz się nudzić w pracy.
Aspekty planet: 13.38 Księżyc w trygonie z Neptunem, 17.58 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ludzie będą ci przychylni i chętnie pomogą w załatwianiu różnych trudnych spraw. Postaraj się jednak nie obiecywać w zamian zbyt wiele.

15.12.2017, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Bądź wytrwały, a czeka cię nagroda. Twoja długotrwała praca z zagubionymi krewnymi wreszcie przyniesie efekty. W ważnej sprawie odegrasz rolę mentora rodziny. Koniunkcja Merkurego z Wenus sprzyja osobom o artystycznych uzdolnieniach oraz tym, którzy szukają bratniej duszy. Unikaj depilacji i inwazyjnych zabiegów kosmetycznych.
Aspekty planet: 2.42 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 15.08 Merkury w koniunkcji z Wenus.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: XV Diabeł
W sprawach finansowych przyda ci się więcej opanowania, bo możesz wydać całą pensję na ubrania i dodatki.

16.12.2017, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 2.07)
Zmień swoje nastawienie do życia i codziennych obowiązków.  Zorganizuj przyjęcie, a spędzisz wspaniałe chwile. Ucz się od lepszych od siebie, korzystaj z pomocy, jaką ofiarują ci współpracownicy. Wieczorem czeka cię wiele rozrywek. Trygon Słońca z Uranem pomoże ci szybko uporać się z obowiązkami.
Aspekty planet: 12.27 Słonce w trygonie z Uranem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: XX Sąd
Chętnie pobędziesz dziś wśród ludzi. Sobota sprzyja zawieraniu nowych znajomości, ale nie przejmuj się zbytnio cudzymi opiniami.

17.12.2017, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Bądź świetnie zorganizowany, a rodzina nie będzie się skarżyć, że w lodówce pusto, a obowiązki nie pozwalają ci na spędzanie z bliskimi czasu. Uporządkuj wreszcie rodzinne sprawy, pomóż znajomym i znajdź czas na swoje hobby. Randka ze Strzelcem może okazać się przygodą twojego życia. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 1.26 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 9.56 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 19.33 Księżyc w koniunkcji z Wenus.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: VII Rydwan
Postaraj się jednak nie chwalić swoimi znajomościami i nie ulegaj prośbom, które zagrażają twoim interesom!

Pozycje planet:
Słońce 19 º 07´ – 26 º 14´ Strzelca
Księżyc 27 º 17´ Panny – 23 º 18´Strzelca
Merkury 24 º 02′ – 15 º 15′ Strzelca w retrogradacji
Wenus 12 º 06´ – 20 º 54′ Strzelca
Mars 01 º 01´ – 05 º 25´ Skorpiona
Jowisz 13 º 05′ – 14 º 26´Skorpiona
Saturn 28 º 55´ – 29 º 44´ Strzelca
Uran 24 º 47´ – 24 º 40´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 º 34´ – 11 º 39′ Ryb
Pluton 18º 06´ – 18 º 19′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
11.12 od g. 4.02 do g. 6.00.
13.12 od g. 13.26 do g. 14.58.
15.12 od g. 2.42 do 16.12 do g. 2.07.

Udanego tygodnia!

Kursy i warsztaty astrologii I-IV 2018

Zapraszamy na warsztaty astrologiczne, które odbywają się cyklicznie w czwartki w godz. 18:00-21:00. W zajęciach mogą brać udział osoby, które znają podstawy astrologii (znaczenie znaków, planet, domów i podstawy interpretacji horoskopu).

Termin: czwartek godz. 18.00-21.00 Miejsce: Pruszkowska 29 m. 259, 02-119 Warszawa
Informacje i zapisy:
 0-600-218-488/588, iza.podlaska (małpka) gmail.com
Cena: 40 zł za zajęcia, zajęć nie można nagrywać bez zgody prowadzącego.

!!!Transmisja wykładów przez internet!!!!
Aby uczestniczyć w seminarium przez internet, trzeba zainstalować darmowy program Mumble i wysłać do nas zgłoszenie na adres: iza.podlaska (małpka) gmail.com. Instrukcja instalacji i obsługi Mumble znajdziesz na www.szkolaastrologii.pl/moodle

Przed zajęciami zrób przelew z dopiskiem „warsztat… i data warsztatu” 40 zł na nasze konto:
Albireo s.c. ul. Pruszkowska 29/259, Warszawa 02-119 mBank nr konta: 39114020170000410205477296

UWAGA! Ponieważ wydarzenie jest transmitowane na żywo z wykorzystaniem publicznych sieci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości i ciągłości przekazu przez cały czas trwania transmisji. To znaczy, że obraz może być mniej ostry, a w czasie transmisji mogą wystąpić niewielkie zakłócenia. Jakość odbieranej transmisji zależy także od szybkości łącza uczestnika transmisji.

Uczestnicy warsztatów internetowych muszą posiadać:
1) komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki i mikrofon,
2) zainstalowany darmowy program Mumble,
3) konto e-mail do korespondencji.

W 2018 roku zapraszamy na kursy:
Internetowy kurs „Astrologia prognostyczna”
I-IV 2018
Terminy: kurs trwa 12 tygodni, wykłady odbywają się w środy w godzinach 20:00-22:00 (nagrania są udostępniane na stronie kursu do odsłuchania)
Zaczynamy w środę 10.01.2018 g. 20.00
Cena: 1200 zł (zaliczka 150 zł przed rozpoczęciem kursu)
Zapisy: tel. +48-600-218-488/588, e-mail: iza.podlaska@gmail.com
Miejsce: www.szkolaastrologii.pl/moodle

Internetowy kurs „Astrologia elekcyjna” 
I-III 2018
Terminy: kurs trwa 10 tygodni, wykłady odbywają się we wtorki w godzinach 20:00-22:00 (nagrania są udostępniane na stronie kursu do odsłuchania)
Zaczynamy we wtorek 9.01.2018 g. 20:00
Cena: 600 zł (zaliczka 100 zł przed rozpoczęciem kursu)
Zapisy: tel. +48-600-218-488/588, e-mail: iza.podlaska@gmail.com
Miejsce: www.szkolaastrologii.pl/moodle

Internetowy kurs „Astrologia horarna”
VI-IX 2018
Terminy: kurs trwa 10 tygodni, wykłady odbywają się w środy w godzinach 20:00-22:00 (nagrania są udostępniane na stronie kursu do odsłuchania)
Zaczynamy w środę 27.06.2018 g. 20.00
Cena: 600 zł (zaliczka 100 zł przed rozpoczęciem kursu)
Zapisy: tel. +48-600-218-488/588, e-mail: iza.podlaska@gmail.com
Miejsce: www.szkolaastrologii.pl/moodle

Internetowy kurs „Astrologia dla początkujących” 
IX-XII 2018
Kurs interpretacji horoskopu urodzeniowego. Nauczysz się na nim, jak odczytywać znaczenie planet, znaków zodiaku, aspektów i domów horoskopu.
Terminy: kurs trwa 14 tygodni, wykłady odbywają się w środy w godzinach 20:00-22:00 (nagrania są udostępniane na stronie kursu do odsłuchania)
Zaczynamy w środę 12.09.2018 g. 20:00
Cena: 1200 zł (zaliczka 150 zł przed rozpoczęciem kursu)
Zapisy: tel. +48-600-218-488/588, e-mail: iza.podlaska@gmail.com
Miejsce: www.szkolaastrologii.pl/moodle

Internetowy kurs „Interpretacja solariuszy” 
IX-XI 2018
Terminy: kurs trwa 8 tygodni, wykłady odbywają się we wtorki w godzinach 20:00-22:00 (nagrania są udostępniane na stronie kursu do odsłuchania).
Zaczynamy we wtorek 18.09.2018 g. 20:00
Cena: 450 zł (zaliczka 100 zł przed rozpoczęciem kursu) Zapisy: tel. +48-600-218-488/588, e-mail: iza.podlaska@gmail.com Miejsce: www.szkolaastrologii.pl/moodle
PLAN WARSZTATÓW CZWARTKOWYCH I-IV 2018

11.01.2018 g.18.00-21.00
Trzy powroty Saturna
Izabela Podlaska-Konkel
Saturn, planeta dojrzewania i wchodzenia w role społeczne, co 29 lat powraca na pozycję urodzeniową w swoim horoskopie. Jest to zawsze moment silnych zmian i transformacji, przez które przechodzimy, czy tego chcemy, czy nie. Zobaczymy, jakie zadania i wyzwania czekają nas na kolejnym powrocie Saturna i jak im podołać. Ocenimy też, jak Saturn działa w poszczególnych znakach zodiaku i jak wpływa na podejmowanie przez nas życiowych obowiązków i budowania stabilnych struktur dla siebie i bliskich. Zajęcia dla zaawansowanych.

18.01.2018 g. 18.00-21.00
Horoskopy wielkich lekarzy
Miłosława Krogulska
Dzieje astrologii początkowo nierozerwalnie związane były z medycyną. Podczas wykładu przyjrzymy się astrologicznym koncepcjom zachowania zdrowia i leczenia chorób. Popatrzymy w horoskopy wielkich lekarzy i odkrywców, którzy przyczynili się do rozwoju medycyny. Poszukamy wspólnych cech i astrologicznych faktorów, jakie odpowiadają za postępy w tej najważniejszej dla ludzkości dziedzinie wiedzy. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

25.01.2018 g. 18.00-21.00
Dom IV – solidna podstawa czy kula u nogi?
Izabela Podlaska-Konkel
Dom czwarty w horoskopie związany jest z naszymi korzeniami, rodziną i miejscem, w którym dorastaliśmy. Opisuje nasze dzieciństwo i wychowanie, jakie wybrali dla nas rodzice. Wskazuje też na sposób, w jaki budujemy nasze poczucie bezpieczeństwa. Jakie tajemnice kryje czwarty dom? Zobaczymy, jak działają na ten punkt horoskopu planety i jak realizują się poszczególne znaki zodiaku na szczycie tego punktu kardynalnego. Zajęcia dla początkujących.

1.02.2018 g. 18.00-21.00
Tego nie oddam – Pluton w domach horoskopu
Miłosława Krogulska
Przygody Plutona w zodiaku to fascynująca historia. Przeceniany w astrologii humanistycznej, zdetronizowany przez astronomów, ale nadal silny i wywierający wpływ na nasze życiowe postawy. Podczas zajęć przyjrzymy się pozycji Plutona w domach horoskopu, co wskazuje na dziedziny nieuświadomionych napięć i kompleksów. Omówimy jego działanie w horoskopach urodzeniowych uczestników, ale też wielkich dyktatorów i władców, których osobiste problemy wpływają na życie reszty ludzkości. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

8.02.2018 g. 18.00-21.00
Mars czyli dwanaście typów mężczyzny
Izabela Podlaska-Konkel
Mars jest planetą, która w horoskopie kobiety wskazuje ideał mężczyzny. W horoskopie mężczyzny natomiast opisuje męski archetyp, z którym mężczyzna się identyfikuje w ciągu życia. Przyjrzymy się dwunastu zodiakalnym odsłonom męskiego wzorca i ocenimy, co jest siłą, a co słabością każdego z nich. Co współcześnie pomaga w byciu mężczyzną, a co przeszkadza? Zajęcia dla początkujących.

15.02.2018 g. 18.00-21.00
W imię miłości – gdy uczucie jest silniejsze niż rozsądek
Miłosława Krogulska
Przepis na miłość to łagodność Wenus i siła Marsa, ale gdy do głosu dojdą inne planety, robi się gorąco i sprawy wymykają się spod kontroli. Podczas zajęć omówimy niebezpieczne tranzyty i progresje, gdy z banalnego romansu wybucha dramatycznie uczucie, które zmienia całe nasze życie. Przyjrzymy się horoskopom wielkich kochanków, którzy nie bali się zostawić za sobą wszystkiego, byle tylko być z ukochaną osobą. Co nie zawsze wyszło im na dobre. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

22.02.2018 g. 18.00-21.00
Panna i Ryby czyli przyciąganie przeciwieństw
Izabela Podlaska-Konkel
W zodiaku Panna i Ryby są naprzeciwko siebie i symbolizują zupełnie różnie światy. Duchowe, intuicyjne i wrażliwe Ryby kierują się w życiu zupełnie innymi zasadami niż poukładane, racjonalne i obowiązkowe Panny. Czy jednak zawsze tak jest? Zobaczymy, co łączy, a co dzieli te dwa znaki zodiaku i jak zachowują się planety w zależności od tego, czy znajdują się w Pannie czy w Rybach. Zajęcia dla początkujących.

8.03.2018 g. 18.00-21.00
Ja wam pokażę – Uran w domach horoskopu
Miłosława Krogulska
Uran daje siłę do zmian, ale zmiany oznaczają zamieszanie! Dom, w którym w horoskopie znajduje się Uran, to tykająca bomba! W tej dziedzinie życia mamy ochotę działać po swojemu i nie liczymy się z opiniami otoczenia. Podczas zajęć zastanowimy się, jak konstruktywnie wykorzystać silną energię Urana oraz jak odnieść korzyści dzięki zmianom i innowacjom. Popatrzymy na horoskopy własne i wielkich odkrywców lub reformatorów, którzy nie bali się głosić swoich poglądów. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

15.03.2018 g. 18.00-21.00
Odchudzanie i dbanie o formę i astrologia
Izabela Podlaska-Konkel
Horoskop urodzeniowy wskaże nam, jak dbamy o swoje zdrowie, jak podchodzimy do diety i czy jesteśmy zdyscyplinowani jeśli chodzi o utrzymanie formy. Możemy z niego odczytać, czy mamy predyspozycje do zdrowego trybu życia i jak dajemy sobie radę z żywieniowymi pokusami. Tranzyty i progresje wskażą nam, kiedy łatwiej narzucić sobie dyscyplinę i kiedy nasz organizm domaga się uwagi. Przyjrzymy się sygnifikatorom zdrowia i trybu życia oraz sprawdzimy, kiedy łatwiej schudnąć, a kiedy jest to prawie niemożliwe. Zajęcia dla początkujących.

22.03.2018 g. 18.00-21.00
Problemy wychowawcze i astrologia
Miłosława Krogulska
Pytanie o horoskopy dzieci jest często zadawane podczas konsultacji astrologicznych, zwłaszcza jeśli dziecko sprawia problemy wychowawcze lub nie radzi sobie z nauką. Podczas zajęć przyjrzymy się horoskopom „niegrzecznych dzieci” i spróbujemy znaleźć astrologiczne wskaźniki różnych predyspozycji i zachowań. Omówimy najczęściej spotykane w praktyce astrologicznej problemy, również związane z trudnymi układami w horoskopach porównawczych dziecka i rodziców lub nauczycieli. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

5.04.2018 g. 18.00-21.00
Ciemna strona Jowisza 
Izabela Podlaska-Konkel
Jowisz zazwyczaj postrzegany jest jako planeta szczęścia i powodzenia. Czy jednak zawsze jego działanie jest tylko pozytywne? Zobaczymy, czym Jowisz może nas nieprzyjemnie zaskoczyć, jakie są jego słabe strony i czy możemy się czasami obawiać, że jego działanie nie będzie takie, jak się spodziewamy. Omówimy działanie Jowisza w poszczególnych znakach zodiaku w horoskopie urodzeniowym i w tranzytach. Zajęcia dla początkujących.

12.04.2018 g. 18.00-21.00
O wróżkach i czarownikach czyli zdolności ezoteryczne w horoskopie
Miłosława Krogulska
Zdolności paranormalne to dar, ale też przekleństwo, bo w nowoczesnym świecie nie ma na nie miejsca. Podczas zajęć poszukamy astrologicznych wskaźników, które mogą odpowiadać za ponadprzeciętną intuicję, a nawet kontaktowanie się z innymi wymiarami. Przyjrzymy się horoskopom osób, które wniosły swoj wkład do rozwoju ezotetyki, wywoływały kontrowersje, lub stały się przykładem dla innych. Poszukamy „układów czarownicy” i sprawdzimy, czy sami mamy takie skłonności. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

19.04.2018 g. 18.00-21.00
Uran w Byku 2018 – 2026
Izabela Podlaska-Konkel
W 2018 roku Uran wejdzie do znaku Byka i zostanie w nim przez siedem lat. Co nam przyniesie każdemu z nas pobyt tej rewolucyjnej i niepokornej planety w znaku ziemskim i stałym? Jak zmienią się relacje społeczne, trendy w sztuce i kulturze, ekonomii i polityce? Będziemy omawiać wpływ Urana na każdy znak zodiaku oraz będziemy analizować najważniejsze wydarzenia na niebie w czasie jego pobytu w znaku Byka. Zajęcia dla zaawansowanych.

26.04.2018 g. 18.00-21.00
O fazach Księżyca czyli na pełni się spełni 
Miłosława Krogulska
Fazy Księżyca to wyjątkowe dni, kiedy energia świateł miesza się ze sobą, a rozum walczy z instynktem. Podczas zajęć przyjrzymy się horoskopom osób, które urodziły się podczas pełni, kwadry lub nowiu i poszukamy odpowiedzi na pytanie, co w ich charakterze i losach jest wyjątkowe. Opiszemy też, jakie działania warto podejmować podczas każdej fazy Księżyca, a za co lepiej się nie brać, aby uniknąć problemów i niespodzianek. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

Serdecznie zapraszamy!

Izabela Podlaska-Konkel i Miłosława Krogulska

Horoskop tygodniowy 4-10.12.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w Strzelcu sprzyja zakupom, wyjazdom, niespodziewanym wizytom i szybkiemu dogadywaniu się z ludźmi. Jeśli masz ważne sprawy do omówienia z rodziną, to jest  dobry tydzień na spotkanie, planowanie i negocjacje.

We wtorek 6.12 Mars w sekstylu z Saturnem sprawi, że mikołajkowe spotkania, prezenty i niespodzianki będą wyjątkowe i dadzą bliskim dużo radości. Pamiętajmy, że najbardziej wartościowe jest nie to, co najdroższe, ale to, co podarowane i zrobione od serca. Merkury w koniunkcji z Saturnem ostrzega przed pomyłkami. Nie jest to dobry dzień na podpisywanie umów, ważne spotkania czy rozpoczynanie nowych handlowych spraw, bo możemy napotkać na początkowe trudności i opóźnienia. Merkury w sekstylu z Marsem zapewni nam szybką mobilizację sił i chęć do robienia nowych rzeczy.

W sobotę 9.12 Mars wkracza do znaku Skorpiona i zacznie sprzyjać sprawom zawodowym. Mars zachęcać nas będzie do wizyt, pożytecznego spędzania wolnego czasu, nadrabiania zaległości w lekturach i udanych zakupów. Przedświąteczne przygotowania pójdą do przodu.

W niedzielę 10.12 Merkury w trygonie z Uranem sprzyja podróżom i spotkaniom towarzyskim. Szybko dojdziemy do porozumienia z członkami rodziny. Planety pobudzą kreatywność i wyobraźnię. Wenus w kwadraturze z Neptunem zapewnia szczęście w miłości, dobrą rękę do inwestycji i zakupów. Warto wybrać się na poszukiwanie mikołajkowych i gwiazdkowych prezentów.

Horoskop tygodniowy

4.12.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 21.36)
Spodziewaj się wielu zadań, które wymagają sprytu i użycia siły przekonywania. Będziesz mądrzejszy nawet do szefa. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić. Od ciebie będzie zależeć powodzenie pewnej trudnej sprawy, możesz się więc w końcu wykazać.
Aspekty planet: 13.37 Księżyc w sekstylu z Uranem, 15.56 Księżyc w trygonie z Marsem, 18.45 Księżyc w opozycji z Saturnem, 20.12 Księżyc w opozycji z Merkurym.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy mieli dobrą rękę do pieniędzy. Zastanów się nad biznesplanem, w Internecie szukaj informacji o dotacjach i pożyczkach.

5.12.2017, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Zerwij kontakty z kimś, kto cię niszczy i nie życzy ci dobrze. Wprowadź w życie radykalne zmiany i nie idź na kompromis. Teraz masz szansę na pozytywne zmiany. W twoim związku wydarzy się coś ważnego, nie przegap tego! Samotni mają szansę na wyjątkowe uczucie. Nawadniaj organizm i unikaj za dużej ilości mięsa. Szybko wyleczysz przeziębienie.
Aspekty planet: 15.50 Księżyc w trygonie z Neptunem, 16.38 Księżyc w trygonie z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dziewięć
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

6.12.2017, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 21.37)
Koniunkcja Merkurego z Saturnem w sekstylu z Marsem ostrzega, że pewna nieprzychylna osoba może próbować ci zaszkodzić, ale dzięki pomocy przyjaciół nie dasz się wystrychnąć na dutka. Mikołajkowy prezent może być początkiem udanej przyjaźni, a nawet głębokiego uczucia. Zrób porządki i wyrzuć te rzeczy, których od dawna nie nosiłeś.
Aspekty planet: 2.06 Księżyc w opozycji z Plutonem, 13.05 Merkury w koniunkcji z Saturnem, 13.17 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 16.57 Merkury w sekstylu z Marsem, 18.55 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 22.20 Mars w sekstylu z Saturnem.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

7.12.2017, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Przed tobą ważny dzień. Nie ignoruj tego, co dzieje się wokół ciebie, poradź się specjalisty, sam nie decyduj o ważnych sprawach. Spodziewaj się większej porcji obowiązków i wymagań ze strony przełożonych. Jeśli szybko się uwiniesz, nie będziesz musiał siedzieć po godzinach. Dobry dzień na wizytę u fryzjera.
Aspekty planet: 10.01 Księżyc w trygonie z Wenus, 18.10 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

8.12.2017, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Otwórz się na ludzi i świat, a okaże się, że dużo na tym zyskasz. Możesz dowiedzieć się czegoś, co zmieni twoje spojrzenie na życie. Dzięki dyskrecji i zdolnościom negocjacyjnym uda ci się rozwikłać rodzinny spór i zasłużyć na wdzięczność bliskich. Wieczorem randka lub spotkanie z przyjaciółmi poprawią ci humor. Dobry dzień na wizytę u lekarza i dentysty.
Aspekty planet: 00.14 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 15.12 Księżyc w trygonie z Uranem, 18.20 Księżyc w trygonie z Merkurym, 21.49 Księżyc w trygonie z Saturnem, 23.40 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, miłości i dobrej zabawie. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo szybko uda się je spełnić.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

9.12.2017, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 00.08)
Zwolnij i nigdzie się nie spiesz. Posprzątaj gruntownie dom, uporządkuj zdjęcia i pamiątki z podróży. Nie przepuść żadnej wizyty i okazji do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Mars wkracza do znaku Skorpiona i zacznie sprzyjać osobom szukającym wsparcia i przyjaciół. Organizm potrzebuje więcej wody i ciepłych posiłków.
Aspekty planet: 9.59 Mars wkracza do znaku Skorpiona, 18.36 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 20.28 Księżyc w opozycji z Neptunem, 22.49 Księżyc w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz potrzebować ciszy, spokoju i wsparcia bliskich ludzi. Nie planuj na siłę nic do przodu, a unikniesz nieporozumień z rodziną.

10.12.2017, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Trygon Merkurego z Uranem sprzyja niespodziewanym wiadomościom i telefonom od osób, z którymi dawno nie rozmawiałeś. Naprawy lub usterki domowe mogą uszczuplić twój budżet na weekendowe przyjemności, nie szastaj więc pieniędzmi i bądź rozsądny podczas urlopu. Kwadratura Wenus z Neptunem ostrzega przed jedzeniem słodyczy.
Aspekty planet: 8.11 Księżyc w trygonie z Plutonem, 8.51 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 10.28 Merkury w trygonie z Uranem, 14.47 Wenus w kwadraturze z Neptunem, 19.34 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na imprezy, zakupy, wyjścia do kina lub teatru.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

Pozycje planet:
Słońce 12 º 01´- 19 º 07´ Strzelca
Księżyc 16 º 54´ Bliźniąt – 27 º 17´ Panny
Merkury 29 º 16′ – 24 º 02′ Strzelca w retrogradacji
Wenus 3 º 17′ – 12 º 06´Strzelca
Mars 26 º 37´ Wagi – 01 º 01´ Skorpiona
Jowisz 11 º 47´ – 13 º 05′ Skorpiona
Saturn 28 º 06´ – 28 º 55´ Strzelca
Uran 24 º 56´ – 24 º 47´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 º 30′ – 11 º 34´ Ryb
Pluton 17 º 53′ – 18º 06´ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
4.12 od g. 20.12 do g. 21.36.
6.12 od g. 18.55 do g. 21.37.
8.12 od g. 23.40 do 9.12 do g. 00.08.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 27.11-3.12.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami emocjonujący tydzień. Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt sprzyja towarzyskim spotkaniom i szybkiemu załatwianiu spraw. W niedzielę Merkury wchodzi w retrogradację i przestanie sprzyjać na trzy tygodnie zakupom sprzętu elektronicznego.

We wtorek 28.11 Merkury w koniunkcji z Saturnem podpowiada, że powinniśmy wypełniać sumiennie swoje obowiązki, podejmować długofalowe zobowiązania i nie traktować z lekceważeniem autorytetów czy osób na wysokich stanowiskach.

W piątek 1.12 Wenus wkracza do znaku Strzelca i nastąpi całkowita zmiana aury. Poczujemy ulgę i znajdziemy rozwiązanie wielu problem, z którymi borykaliśmy się przez ostatnie tygodnie. Dobry dzień na imprezy, rozrywki, randki i podróże. Mars w opozycji z Uranem będzie nas skłaniać do ryzyka i nieostrożności. Nie buntujmy się dziś przeciwko autorytetom, bo w starcu z silniejszymi czy ważniejszymi od siebie możemy nie mieć szans.

W niedzielę 3.12 pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt pomoże wszystkim, którzy wybierają się w podróż, mają ważne wystąpienia lub chcą szybko załatwić trudne sprawy. Warto współpracować z innymi i szukać trudno dostępnych informacji. Słońce w kwadraturze z Neptunem sprzyja spotkaniom towarzyskim, randkom i pokazywaniu się w lepszym świetle. Warto utrwalać na zdjęciach to, co nam się podoba lub czym jesteśmy wzruszeni, bo Neptun sprzyja rozwijaniu artystycznych zdolności i rozwijaniu intuicji.  Merkury wchodzi w retrogradację i sprzyja naprawianiu zepsutych sprzętów, konserwacji urządzeń domowych i robieniu przeglądu zlewów, umywalek i urządzeń sanitarnych. Jowisz w trygonie z Neptunem zmobilizuje nas do aktywnego spędzania wolnego czasu. To dobry czas na duże zakupy, polowanie na okazje handlowe, przeceny i zniżki. Warto dogadywać się z ludźmi, negocjować, targować się, a wiele dzisiaj zyskamy.

Horoskop tygodniowy

27.11.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Ktoś spod znaku Wagi lub Skorpiona może tak cię zdenerwować lub zawieść, że twoje sprawy staną pod wielkim znakiem zapytania. Szybko reaguj i nie daj się wyprowadzić z równowagi. Nie pożyczaj pieniędzy Strzelcowi, bo długo będziesz czekać na zwrot pożyczki. Unikaj zabiegów kosmetycznych i medycznych, bo możliwe są pomyłki i błędy.
Aspekty planet: 4.51 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 7.08 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 18.54 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

28.11.2017, wtorek
Księżyc w znaku Ryb i Barana (od 17.30)
Jeśli będziesz dobrze zorganizowany, zdobędziesz silniejszą pozycję i zaczniesz pracować na przyszłe zyski. Koniunkcja Merkurego z Saturnem zapowiada odwołanie spotkania lub zwłokę w realizacji niektórych partnerskich planów. Nie martw się tym jednak, bo już w weekend uda się nadrobić miłosne zaległości. Unikaj forsownych ćwiczeń.
Aspekty planet: 7.58 Merkury w koniunkcji z Saturnem, 10.41 Księżyc w trygonie z Wenus, 12.55 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 13.08 Księżyc w kwadraturze z Merkurym.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki.

29.11.2017, środa
Księżyc w znaku Barana
Księżyc sprawi, że pomogą ci ludzie, na których zawsze mogłeś liczyć. Warto składać podania o pracę, jeśli szukasz czegoś nowego. W sprawach finansowych wrócisz do równowagi dzięki wsparciu Wenus. Czytaj dokładnie oferty banków, szczegóły umowy, nie podejmuj decyzji o swoim majątku pod wpływem chwili.
Aspekty planet: 6.21 Księżyc w trygonie ze Słońcem.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki.

30.11.2017, czwartek
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 21.38)
Będziesz bardzo niecierpliwy, a nawet nieostrożny. Stare obowiązki zaczną cię nużyć i zaczniesz rozglądać się za zupełnie nowym zajęciem. Weź jednak pod uwagę, że inni nie będą chcieli za tobą podążać i postanowią robić wszystko we własnym rytmie. Wpadniesz na dobre pomysły, ale ich realizacja wymagać będzie więcej czasu i pracy.
Aspekty planet: 00.53 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 12.12 Księżyc w opozycji z Marsem, 13.16 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 17.49 Księżyc w trygonie z Saturnem, 19.37 Księżyc w trygonie z Merkurym.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki przypomni ci rodzinnych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko odpocznij i porozmawiaj z bliskimi osobami.

1.12.2017, piątek
Księżyc w znaku Byka
Wenus wkracza do znaku Strzelca i nastroi cię optymistycznie w sprawach finansowych. Ktoś będzie cię nakłaniał do zmiany zdania, a nawet przekonań! Broń tego, w co wierzysz. Nie zostawaj po godzinach, bo odbije się to na twoim życiu osobistym. Opozycja Marsa z Uranem ostrzega przed wypadkami i zranieniami. Dobry dzień na aktywność fizyczną.
Aspekty planet: 10.14 Wenus wkroczyła do znaku Strzelca, 11.05 Mars w opozycji z Uranem, 16.07 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 16.36 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

2.12.2017, sobota
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 22.20)
Czekają cię miłe spotkania w większym gronie. Ktoś przedstawi cię osobie, która wpłynie pozytywnie na twoją karierę i sytuację finansową. Ludzie będą cię chętniej słuchać, zdobędziesz nowych sojuszników. Samotni mają szansę poznać kogoś ciekawego dzięki pośrednictwu rodziny. Zadbaj o posiłek bogaty w witaminy. Masaż pomoże ci pozbyć się stresu.
Aspekty planet: 2.53 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz potrzebować ciszy, spokoju i wsparcia bliskich ludzi. Nie planuj na siłę nic do przodu, a unikniesz nieporozumień z rodziną.

3.12.2017, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt w kwadraturze z Neptunem sprzyja udanym rozrywkom. Warto zaopatrzyć się w ciekawe lektury, znaleźć czas dla przyjaciół i rodziny, zacząć szanować swoje zdrowie i czas. W życiu rodzinnym i uczuciowym czekają cię miłe wydarzenia i udane randki. Merkury wchodzi w retrogradację i ostrzega przed zakupami elektroniki.
Aspekty planet: 1.37 Księżyc w opozycji z Wenus, 3.19 Jowisz w trygonie z Neptunem, 8.34 Merkury wchodzi w retrogradacji, 12.43 Słońce w kwadraturze z Neptunem, 16.30 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 16.46 Księżyc w opozycji ze Słońcem.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 4 º 55´ – 12 º 01´Strzelca
Księżyc 8 º 15´ Ryb – 16 º 54´ Bliźniąt
Merkury 26 º 30′ – 29 º 16′ Strzelca w retrogradacji
Wenus 24 º 29´ Skorpiona – 3 º 17′ Strzelca
Mars 22 º 13´ – 26 º 37´ Wagi
Jowisz 10 º 14′  – 11 º 47´ Skorpiona
Saturn 27 º 19´ – 28 º 06´ Strzelca
Uran 25 º 07´ – 24 º 56´ Barana w retrogradacji
Neptun 11 º 28´ – 11 º 30′ Ryb
Pluton 17º 42´ – 17 º 53′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
28.11 od g. 13.08 do g. 17.30.
30.11 od g. 19.37 do g. 21.38.
2.12 od g. 2.53 do g. 22.20.

Udanego tygodnia!