Archiwa kategorii: Astrologia

O planetach, zodiaku i gwiazdach

Horoskop tygodniowy 21-27.08.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważny i emocjonujący tydzień. Zaćmienie Słońca oraz sekstyl Jowisza z Saturnem sprawią, że nasze decyzje i postanowienia będą miały wielką moc.

W poniedziałek 21.08 nów Księżyca i zaćmienie Słońca w znaku Lwa zapowiadają ważne wydarzenia towarzyskie i zawodowe. Żeby osiągnąć sukces, będziemy musieli wykazać się odwagą, pomysłowością i pewnością siebie. Słońce w trygonie z Uranem doda nam sił i energii do rozpoczynania nowych spraw. Możemy liczyć na wsparcie osób młodszych. Warto zadbać o dzieci i młodszych krewnych.

We wtorek 22.08 trygon Marsa z Saturnem może postawić na naszej drodze przeciwnika silniejszego od nas. Pamiętajmy, że lepiej sposobem i sprytem rozwiązać problem, a nie wchodzić w rywalizację czy otwartą walkę, bo możemy ponieść straty.

W środę 23.08 Słońce wkracza do znaku Panny i zacznie sprzyjać osobom, które szukają wsparcia, pomocy czy fachowej porady. To dobry moment, aby zacząć negocjacje, szukać ugody, dogadywać się w trudnych sprawach.

W czwartek 24.08 Wenus w kwadraturze z Uranem ostrzega przed pochopnymi decyzjami finansowymi.

W piątek 25.08 Saturn wychodzi z retrogradacji i pomoże nam zrobić szybko i sprawnie przegląd rzeczy domowych, które są zepsute i mało używane. Teraz uda się je skutecznie naprawić. Lwy przekonają kogoś do swoich racji.

W sobotę 26.08 Merkury w koniunkcji ze Słońcem zapewni nam wiele towarzyskich atrakcji. Warto się bawić i spotykać z ludźmi. Ktoś nas zainspiruje do spełnienia skrytego marzenia. Wenus wkracza do znaku Lwa i uczyni weekend wyjątkowym, a wszystkie randki będą bardzo romantyczne.

W niedzielę 27.08 sekstyl Jowisza z Saturnem zwróci naszą uwagę na sprawy społeczne, polityczne i gospodarcze. Warto zainteresować się swoimi oszczędnościami, zacząć działać w imieniu lokalnej społeczności, pomóc potrzebującym.

Horoskop tygodniowy

21.08.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 22.24)
Dziś wyjątkowy dzień. O godzinie 20.30 czeka nad nów Księżyca i całkowite zaćmienie Słońca w znaku Lwa. Warto przeprowadzić ważne rozmowy, nie uciekać od odpowiedzialności, kierować się intuicją. Trygon Słońca z Uranem doda nam sił i umożliwi lepsze porozumienie z młodszymi osobami. Organizm potrzebuje więcej białka i ciepłych płynów. Dobry dzień na wysyłanie ważnych maili i pism urzędowych.
Aspekty planet: 5.32 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 5.54 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 7.25 Księżyc w trygonie z Saturnem, 8.21 Słońce w trygonie z Uranem, 19.39 Księżyc w trygonie z Uranem, 20.30 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na  twoje decyzje i postępowanie.

22.08.2017, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Poświęć więcej czasu na porządki, poprawki, naprawianie szkód i wyrzucanie niepotrzebnych rzeczy. Zwróć uwagę na szczegóły, bo mały błąd może cię dziś kosztować fortunę. Dobry dzień na zabiegi pielęgnacyjne, lekarskie i rozpoczynanie diety. Trygon Marsa z Saturnem sprzyja osobom pracowitym i wytrwałym, warto upomnieć się o należne premie czy nagrody.
Aspekty planet: 11.40 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 15.20 Mars w trygonie z Saturnem, 21.16 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Chociaż dzisiaj poniedziałek, to lepiej unikać ryzykownych decyzji. Lepiej spokojnie zająć się domem, poszukać równowagi między różnymi dziedzinami życia.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

23.08.2017, środa
Księżyc w znaku Panny
Będziemy zdyscyplinowani i chętni do nowych wyzwań. Księżyc w znaku Panny pomoże nam zdobyć niezbędne w pracy lub szkole informacje, będziemy jednak bardziej podatni na sugestie i kłamstwa innych ludzi. Warto sprawdzać wiarygodność źródeł i czytać w umowach to, co napisane małym drukiem. Zadbaj o zdrowie, zrób badania, zmień dietę na bardziej lekką i zdrową. O godzinie 00.20 Słońce wchodzi do znaku Panny, co odczujemy jako pozytywną zmianę aury.
Aspekty planet: 00.20 Słońce wkracza do znaku Panny, 4.12 Księżyc w trygonie z Plutonem, 11.18 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 22.02 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

24.08.2017, czwartek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 3.04)
Będziesz dziś niecierpliwy i towarzyski. Umów się z kimś na wieczór! Dzień sprzyja zdobywaniu nowych informacji. Warto wybrać się na małe zakupy. Księżyc pomoże ci znaleźć rozwiązanie trudnej urzędowej sprawy, warto zasięgnąć rady prawnika, żeby nie popełnić błędu. Wenus w kwadraturze z Uranem ostrzega przed nieprzemyślanymi zakupami.
Aspekty planet: 21.01 Wenus w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach  i chaosem wśród komputerowych plików. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

25.08.2017, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Wpadniesz dziś na kilka niezwykłych pomysłów. Te, które dotyczą kariery, zapisz koniecznie, bo przydadzą ci się w niedalekiej przyszłości. Pomysły, które dotyczą zabawy warto po południu wprowadzić w życie. Spotkania z przyjaciółmi będą bardzo udane. Organizm potrzebuje dużo surowych warzyw i wody mineralnej. Saturn wychodzi z retrogradacji i przypomni nam o zaległych sprawach.
Aspekty planet: 10.31 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 14.08 Saturn wychodzi z retrogradacji, 17.30 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 18.07 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 22.05 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

26.08.2017, sobota
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 10.52)
Księżyc w Wadze pomoże nam zyskać przychylność i pomoc ludzi. To również dobry dzień na randki i spotkania towarzyskie, wysyłanie miłosnych listów i szukanie bratniej duszy. Jeśli zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy moment na założenie konta na portalu randkowym, to jest właśnie idealny dzień, żeby to zrobić. Wenus wchodzi do znaku Lwa, co sprzyja zdobywaniu nowych znajomości. Słońce w koniunkcji z Merkurym zachęca do podróży i spotkań.
Aspekty planet: 6.29 Wenus wchodzi do znaku Lwa, 7.39 Księżyc w opozycji z Uranem, 11.20 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 17.47 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 18.28 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 22.42 Merkury w koniunkcji ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Choć sobota będzie leniwa i senna, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XII Śmierć
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

27.08.2017, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Warto zabrać się za zaległe sprawy, bo będziemy mieli okazję szybko uporać się z trudnościami. Możesz znaleźć zgubione rzeczy. Także podróże będą udane i przebiegną w miłej atmosferze. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem. Ogranicz palenie papierosów. Pij soki warzywne i jedz więcej owoców. Jowisz w sekstylu z Saturnem skieruje twoją uwagę na sprawy społeczne, warto rozmawiać o poważnych rodzinnych planach.
Aspekty planet: 12.15 Księżyc w trygonie z Neptunem, 14.15 Jowisz w sekstylu z Saturnem, 20.08 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 28 º 08´ Lwa – 4 º 53´ Panny
Księżyc 17 º 59´ Lwa – 20 º 04´ Skorpiona
Merkury 8 º 45′ – 2 º 47′ Panny w retrogradacji
Wenus 23 º 50′ Raka – 2 º 10´ Lwa
Mars 20 º 12´ – 24 º 39´ Lwa
Jowisz 20 º 03´ 21 º 16′ Wagi
Saturn 21 º 12´ – 21 º 11´ Strzelca
Uran 28 º 24´ – 28 º 17´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 º 16′ – 13 º 05´ Ryb w retrogradacji
Pluton 17 º 12′ – 17º 06´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
21.08 od g. 20.30 do g. 22.24.
23.08 od g. 22.02 do 24.08 do g. 3.04.
26.08 od g. 7.39 do g. 10.52.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 14-20.08.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub rachunków, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle. Warto spotykać się z ludźmi, bo aura sprzyja udanym dyskusjom i negocjacjom.

We wtorek 15.08 Wenus w opozycji z Plutonem sprawi, że w relacjach może być gorąco. Rodzinne sprawy i obietnice okażą się niezwykle ważne, postaraj się dotrzymywać słowa i dbaj o słabszych i młodszych.

W czwartek 17.08 Wenus w kwadraturze z Jowiszem. Aura bardzo sprzyja zgodzie, miłości i randkom. Bez problemów zakończysz różne stare i niepotrzebne konflikty. Zwróć uwagę na sny i przeczucia, bo mogą ci pomóc w podjęciu ważnej decyzji.

W niedzielę 20.08 Mars w sekstylu z Jowiszem sprawi, że będziesz znudzony starymi sprawami. Uważaj na nerwy i nie przejmuj się zbytnio tym, co robią inni. Sport, hobby i odpoczynek pomogą ci spędzić miło czas i uniknąć napięć.

Horoskop tygodniowy

14.08.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Księżyc w znaku Byka sprzyja odpoczynkowi na działce, cieszeniu się urokami przyrody, krótkim wycieczkom i przede wszystkim piknikom z dobrym jedzeniem. Nie odmawiaj sobie dziś deseru i małych życiowych przyjemności. Idź na masaż, nie przemęczaj się fizycznie. Jedz więcej warzyw i owoców, rób przetwory, zrób gruntowne porządki w kuchni.
Aspekty planet: 8.41 Księżyc w trygonie z Merkurym, 11.53 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 16.29 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 16.48 Księżyc w sekstylu z Wenus, 18.33 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

15.08.2017, wtorek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 16.05)
Nie planuj żadnych ambitnych aktywności. Wolny dzień spędź tak, jak lubisz. Księżyc sprzyja zabiegom upiększającym i domowej pielęgnacji. Opozycja Wenus z Plutonem może sprawić, że będziemy zazdrośni i podejrzliwi. Nie przeprowadzaj więc dziś poważnych rozmów z bliskimi osobami, bądź wyrozumiały, a nie doprowadzisz do zaognienia konfliktów.
Aspekty planet: 3.14 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 13.17 Wenus w opozycji z Plutonem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto odpocząć, pobyć z bliskimi. Wieczorne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

16.08.2017, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Aura sprzyja wizytom, podróżom, spotkaniom zawodowym i handlowaniu. Księżyc w Bliźniętach sprzyja dyskusjom, zebraniom, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady. W ogrodzie przesadzaj rośliny, przycinaj, rób ogrodowe przemeblowanie. Organizm potrzebuje ciepłych napojów oraz zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: 10.48 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 14.34 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 21.29 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale są wakacje i nie ma co się przemęczać. Lepiej odpocząć, poczytać inspirujące książki i zebrać siły na jutro.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

17.08.2017, czwartek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 18.12)
Trudno nam będzie utrzymać porządek i dyscyplinę, często będziemy zmieniać zdanie. Dobry dzień na spotkania towarzyskie, ważne telefony, odnawianie znajomości. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów, wody mineralnej i witamin. Chroń skórę przed słońcem, używaj kremu z filtrem. Kwadratura Wenus z Jowiszem sprzyja randkom i zakupom.
Aspekty planet: 00.34 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 3.40 Księżyc w opozycji z Saturnem, 8.39 Wenus w kwadraturze z Jowiszem, 9.13 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 15.38 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

18.08.2017, piątek
Księżyc w znaku Raka
Nie rób nic na siłę, przebywaj z miłymi ludźmi i w przyjaznym otoczeniu, bo byle co może cię wytrącić z równowagi. Księżyc radzi zostać w domu, zająć się rodziną, uporządkować kuchnię i łazienkę, unikać dużych i głośnych przyjęć czy zgromadzeń. Organizm domaga się węglowodanów. Uzupełnij mikroelementy, zjedz więcej warzyw, a poczujesz się lepiej.
Aspekty planet: 11.18 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 16.16 Księżyc w trygonie z Neptunem, 22.45 Księżyc w opozycji z Plutonem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

19.08.2017, sobota
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 19.54)
Sobota sprzyja aktywnemu odpoczynkowi i zadbaniu o swoje otoczenie. Przemebluj mieszkanie, zacznij mały remont, a od razu poczujesz się lepiej. Organizm potrzebuje dużo płynów, zjedz zupę, pij soki, nawadniaj organizm, unikaj silnego słońca. Szybko uporasz się z pracą w ogrodzie, jeśli poprosisz kogoś z rodziny o pomoc.
Aspekty planet: 2.51 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 6.05 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 17.16 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

20.08.2017, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Wyjdź z inicjatywą, zaproponuj komuś współpracę, zdobądź sojuszników dla swoich sąsiedzkich czy rodzinnych planów. Sekstyl Marsa z Jowiszem pomoże ci przeciągnąć na swoją stronę osoby niezdecydowane, a nawet wrogie. Dzień sprzyja porządkom, rodzinnemu gotowaniu i pracy na działce. Organizm potrzebuje potraw z dużą zawartością białka.
Aspekty planet: 18.41 Mars w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor! Karta zapowiada wygraną w grach losowych, w kasynie lub na  loterii.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 21 º 24´ – 28 º 08´ Lwa
Księżyc 7 º 41´ Byka – 17 º 59´ Lwa
Merkury 11 º 36′ – 8 º 45′ Panny w retrogradacji
Wenus 15 º 35´ – 23 º 50′ Raka
Mars 15 º 44´ – 20 º 12´ Lwa
Jowisz 18 º 54′ – 20 º 03´Wagi
Saturn 21 º 17´ – 21 º 12´ Strzelca w retrogradacji
Uran 28 º 29´ – 28 º 24´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 º 27´ – 13 º 16′ Ryb w retrogradacji
Pluton 17º 20´ – 17 º 12′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
15.08 od g. 3.14 do g. 16.05.
17.08 od g. 15.38 do g. 18.12.
19.08 od g. 17.16 do g. 19.54.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 7-13.08.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważne wydarzenia i szybkie decyzje. Pełnia Księżyca i częściowe zaćmienie sprawią, że mimo wakacji będziemy musieli załatwić dużo spraw. Środa to najlepszy dzień w najbliższych dwóch miesiącach na zaczynanie nowych spraw. W niedzielę Merkury wchodzi w retrogradację i do 3.09 nie sprzyja kupowaniu sprzętu elektronicznego i pojazdów.

W poniedziałek 7.08 pełnia Księżyca i częściowe zaćmienie w znaku Wodnika sprawią, że będziemy planować wyjazdy i organizować imprezy. Znajdź czas na odpoczynek i chwilę wyciszenia, bo pełnia budzi ambicję i sprawia, że jesteśmy pobudzeni i niecierpliwi.

W czwartek 10.08 Merkury w sekstylu z Wenus sprawi, że rodzinne sprawy będą się układać po twojej myśli, ale podziewaj się większego zainteresowania ze strony dalszych krewnych.

Słońce w sekstylu z Jowiszem zapewni ci sympatię otoczenia i wesołe towarzystwo. To dobry czas, aby zawierać nowe znajomości, zakładać konta w serwisach internetowych i załatwiać sprawy finansowe.

W sobotę 12.08 Wenus w trygonie z Neptunem sprawi, że intuicja podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. Udadzą się randki oraz towarzyskie spotkania, ale trzymaj się z dala od plotek i ludzi, którzy lubią się awanturować.

W niedzielę 13.08 Słońce w trygonie z Saturnem przyniesie ci wiele ważnych i ciekawych spotkań. Trudno będzie ci skupić się na odpoczynku, bo ktoś ciągle będzie opowiadać ci o swoich sprawach. Wspieraj swoich znajomych. Merkury wchodzi w retrogradację. Zamiast poświęcać się dla innych, powinieneś wreszcie zwracać uwagę na potrzeby własnego organizmu. To także dobry czas na różne naprawy w domu.

Horoskop tygodniowy

7.08.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
O godzinie 20.10 pełnia Księżyca w znaku Wodnika sprawi, że czeka cię udany dzień. Możesz liczyć na pomoc ze strony przyjaciół. Warto pomyśleć o nauce języka obcego czy zaplanowaniu podróży, to dobry dzień na tego typu decyzje. Ludzie będą komunikatywni, dlatego załatwiać sprawy urzędowe, a także korzystać z pośrednictwa i porad. Unikaj niezdrowych tłuszczy i alkoholu, warto oczyszczać organizm.
Aspekty planet: 12.41 Księżyc w opozycji z Marsem, 20.10 Księżyc w opozycji ze Słońcem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje i naukę.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

8.08.2017, wtorek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (23.55)
Księżyc nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw. Skrywane konflikty mogą dziś nagle wybuchnąć. Większość ludzi będzie myśleć głównie o pieniądzach i przyziemnych sprawach. Daj nerwom odpocząć, zajmij się rozrywką i sztuką. Jedz warzywa, ogranicz napoje gazowane i cukier. Weź kąpiel w soli, a wzmocnisz skórę, nie przeciążaj kręgosłupa.
Aspekty planet: 1.05 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 7.39 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 21.07 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie finansowych problemów. Bądź samodzielny i odważny, a osiągniesz więcej niż zwykle. Zakładaj biznes, otwieraj konto, inwestuj pieniądze.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

9.08.2017, środa
Księżyc w znaku Ryb
Unikaj ryzyka i konfliktów, a po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku.
Aspekty planet: 19.44 Księżyc w trygonie z Wenus, 20.50 Księżyc w opozycji z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja wszystkim, którzy walczą z zaległościami w nauce lub z domowymi porządkami. Dzisiaj uda się nam wreszcie skończyć różne trudne i męczące zadania.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

10.08.2017, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak w przeciągu i nie spaceruj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Sekstyl Merkurego z Wenus ułatwi zawieranie ważnych finansowych umów. Sekstyl Słońca z Jowiszem sprzyja odważnym i ryzykownym planom.
Aspekty planet: 1.13 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 8.21 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 11.02 Merkury w sekstylu z Wenus, 15.37 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 23.24 Słońce w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja sztuce, zabawie i miłości. Dzisiaj będziemy chcieli uciec jak najdalej od trudnych wyzwań i męczących spraw. Odpocznij, uprawiaj sport i nabieraj pozytywnej energii.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

11.08.2017, piątek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 7.21)
Czeka nas pracowity, ale niestety również męczący dzień. W pracy ktoś surowy może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Unikaj wielkich zakupów, rachunków i dalekich podróży. Także randki mogą okazać się o wiele bardziej nieprzewidywalne, a nawet nerwowe. W wolnym czasie lepiej zająć się nauką, hobby i sztuką. Pij soki warzywne i owocowe.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości i rozrywce. Samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Zorganizuj przyjęcie lub wybierz się na spacer. Udadzą się randki.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

12.08.2017, sobota
Księżyc w znaku Barana
Nie oglądaj się na innych, zrób szybko to, co masz w planie i przeznacz czas na rozrywkę, hobby i aktywności poza domem. Na spacerze lub podczas uprawiania sportu poczujesz się silniejszy i zdrowszy. Organizm potrzebuje więcej białka. Trygon Wenus z Neptunem nastroi nas romantycznie, warto iść na randkę lub spotkać się z przyjaciółmi.
Aspekty planet: 7.17 Wenus w trygonie z Neptunem, 7.36 Księzyc w kwadraturze z Wenus, 9.38 Księżyc w trygonie z Marsem, 14.27 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 16.48 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 19.26 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 21.25 Księżyc w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

13.08.2017, niedziela
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 12.39)
Przed nami udany dzień. Będziemy szybko podejmować decyzje, a domowe obowiązki uda się wykonać prędko i łatwo. Dzisiaj możesz wpaść na dochodowe pomysły. Zrób rachunki, sprzątaj szafę i garderobę. Słońce w trygonie z Saturnem zapewni ci wsparcie osób z autorytetem. Organizm potrzebuje więcej wapnia i żelaza, dostarcz mu go jedząc banany i pomidory.
Aspekty planet: 3.00 Merkury wchodzi w retrogradację, 10.00 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 23.06 Słońce w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli natychmiast załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Lepiej jednak zachować spokój, bo nie wszyscy będą chętni na zmiany. Czwórka radzi dać sobie czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 14 o 41´ – 21 o 24´ Lwa
Księżyc 6 o 01´ Wodnika – 7 o 41´ Byka
Merkury 10 o 07′ – 11 o 36′ Panny w retrogradacji
Wenus 7 o 23′ – 15 o 35´ Raka
Mars 11 o 15´ – 15 o 44´ Lwa
Jowisz 17 o 51´ – 18 o 54′ Wagi
Saturn 21 o 27´ – 21 o 17´ Strzelca w retrogradacji
Uran 28 o 31´ – 28 o 29´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 o 37′ – 13 o 27´ Ryb w retrogradacji
Pluton 17 o 28′ – 17o 20´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
8.08 od g. 21.07 do g. 23.55.
10.08 od g. 15.37 do 11.08 do g. 7.21.
13.08 od g. 10.00 do g. 12.39.

Udanego tygodnia!

Kursy i warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii IX-XII 2017

Warszawska Szkoła AstrologiiZapraszamy na warsztaty astrologiczne, które odbywają się cyklicznie w czwartki w godz. 18:00-21:00. W zajęciach mogą brać udział osoby, które znają podstawy astrologii (znaczenie znaków, planet, domów i podstawy interpretacji horoskopu).

Termin: czwartek godz. 18.00-21.00 Miejsce: Pruszkowska 29 m. 259, 02-119 Warszawa
Informacje i zapisy: 0-600-218-488/588, iza.podlaska (małpka) gmail.com Cena: 40 zł za zajęcia, zajęć nie można nagrywać bez zgody prowadzącego.

!!!Transmisja wykładów przez internet!!!!
Aby uczestniczyć w seminarium przez internet, trzeba zainstalować darmowy program Mumble i wysłać do nas zgłoszenie na adres: iza.podlaska (małpka) gmail.com. Instrukcja instalacji i obsługi Mumble znajdziesz na www.szkolaastrologii.pl/moodle

Przed zajęciami zrób przelew z dopiskiem „warsztat… i data warsztatu” 40 zł na nasze konto:
Albireo s.c. ul. Pruszkowska 29/259, Warszawa 02-119 mBank nr konta: 39114020170000410205477296

UWAGA! Ponieważ wydarzenie jest transmitowane na żywo z wykorzystaniem publicznych sieci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości i ciągłości przekazu przez cały czas trwania transmisji. To znaczy, że obraz może być mniej ostry, a w czasie transmisji mogą wystąpić niewielkie zakłócenia. Jakość odbieranej transmisji zależy także od szybkości łącza uczestnika transmisji.

Uczestnicy warsztatów internetowych muszą posiadać:
1) komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki i mikrofon,
2) zainstalowany darmowy program Mumble,
3) konto e-mail do korespondencji.

Jesienią 2017 roku zapraszamy na:

Internetowy kurs „Astrologia partnerska” IX-XI 2017
Terminy: kurs trwa 10 tygodni, wykłady odbywają się w środy w godzinach 20:00-22:00 (nagrania są udostępniane na stronie kursu do odsłuchania) Zaczynamy we wtorek 19.09.2017 g. 20:00
Cena: 600 zł (zaliczka 100 zł przed rozpoczęciem kursu)
Prowadząca: Izabela Podlaska-Konkel
Zapisy: tel. +48-600-218-488/588, e-mail: iza.podlaska@gmail.com
Miejsce: www.szkolaastrologii.pl/moodle

Internetowy kurs „Astrologia dla początkujących” IX-XII 2017
Kurs interpretacji horoskopu urodzeniowego. Nauczysz się na nim, jak odczytywać znaczenie planet, znaków zodiaku, aspektów i domów horoskopu.
Terminy: kurs trwa 14 tygodni, wykłady odbywają się w środy w godzinach 20:00-22:00 (nagrania są udostępniane na stronie kursu do odsłuchania) Zaczynamy w środę 13.09.2017 g. 20:00
Cena: 1200 zł (zaliczka 150 zł przed rozpoczęciem kursu)
Prowadzące: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska
Zapisy: tel. +48-600-218-488/588, e-mail: iza.podlaska@gmail.com
Miejsce: www.szkolaastrologii.pl/moodle

PLAN WARSZTATÓW CZWARTKOWYCH IX-XII 2017

14.09.2017 g. 18.00-21.00
Astrologia i polityka
Izabela Podlaska-Konkel
Czy astrolog potrafi przewidzieć zmianę politycznych i ekonomicznych trendów? Czy astrologia jest dobrym narzędziem do tego typu prognoz? Poznamy zasady tworzenia astrologicznej prognozy politycznej i przekonamy się, co astrolog może, a co go ogranicza podczas tego typu analiz. W tym roku mieliśmy okazję prześledzić wiele politycznych zmian w Europie i nie tylko. Przyjrzymy się im z punktu widzenia astrologii i przekonanym się, które techniki warto brać pod uwagę, a które nie są istotne dla tak ogólnych prognoz. Zajęcia dla zaawansowanych.

21.09.2017 g. 18.00-21.00
Poligloci i milczki – Merkury jako władca komunikacji i zdolności językowych
Miłosława Krogulska
Pozycja Merkurego w horoskopie jest jednym ze wskaźników, jak szybko i skutecznie możemy się czegoś nauczyć. Podczas zajęć odpowiemy na pytanie, jak pomóc sobie podczas nauki języków. Za pomocą astrokartografii zbadamy też, jakie języki obce mogą być nam bliskie lub potrzebne. Zwrócimy też uwagę na domy odpowiadające za naukę oraz tranzyty, które mogą wspierać lub opóźniać proces zdobywania i utrwalania wiedzy. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

28.09.2017 g. 18.00-21.00
Jowisz w znaku Skorpiona 2017/18
Izabela Podlaska-Konkel
W październiku Jowisz wkracza na 12 miesięcy do znaku Skorpiona. Co przyniesie nam w gospodarce i sprawach społecznych i jak wpłynie na losy indywidualne? Przyjrzymy się dziedzinom, zawodom i obszarom, które mogą w tym czasie dużo zyskać. Prześledzimy aspekty Jowisza z innymi planetami i ocenimy jego siłę działania. Omówimy też jego wpływ na urodzeniowe planety w znaku Skorpiona. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

5.10.2017 g. 18.00-21.00
Radości planetarne – dodatkowa siła planet
Miłosława Krogulska
Radości planetarne to termin pochodzący z astrologii klasycznej, gdzie planetom przypisuje się domu, w których szczególnie lubią one przebywać. To praktyczna wiedza, która czeka na ponowne włączenie do astrologicznego kanonu. Podczas zajęć poszukamy planet w domach swojej radości we własnych horoskopach i przekonamy się, ile dodatkowych możliwości nam oferują. Omówimy też tranzyty planet przez te domy, co jest techniką mało znaną, a bardzo przydatną podczas planowania ważnych przedsięwzięć.

12.10.2017 g. 18.00-21.00
Gry partnerskie w świetle astrologii porównawczej
Izabela Podlaska-Konkel
Jak ocenić siłę aspektów w astrologii porównawczej? Co wpływa na to, że u jednych par pewne połączenia planet działają pozytywnie, a u innych negatywnie? Przyjrzymy się, w co grają planety w horoskopie porównawczym i na jakich poziomach oddziałują na siebie. Pomoże nam w tym teoria gier Erica Berne’a i przełożenie jej na język astrologii. Zobaczymy, że planety w horoskopie porównawczym działają na wielu poziomach, tak samo jak relacja, którą tworzy dwoje ludzi. Przekonamy się, jak skutecznie w praktyce stosować informacje, które daje nam astrologia partnerska. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

19.10.2017 g. 18.00-21.00
Nowy ja – o osiach w horoskopach relokowanych
Miłosława Krogulska
Relokacja to metoda przeniesienia horoskopu urodzeniowego w inne miejsce na świecie, która pozwala zobaczyć jak współgramy z nowym miejscem. Nie trzeba fizycznie tam jechać! Ważne miejsca przemawiają do nas poprzez kulturę, kuchnię, język i znajomych z obcych krajów. Relokowane osie to temat niedoceniany, ale niezwykle ważny dla zrozumienia astrokartografii. Podczas zajęć rozpatrzymy relacje nowych osi do urodzeniowych i zastanowimy się jak dzięki astrokartografii odkryć na świecie swoje miejsca mocy.

26.10.2017 g.18.00-21.00
Solariusze i lunariusze – jak je razem interpretować?
Izabela Podlaska-Konkel
Nasze prognozy roczne i miesięczne są oparte głównie na bieżącym ruchu planet. Warto do swojego warsztatu dołączyć solariusze i lunariusze, aby pogłębić prognozę i uściślić, co konkretnie może się wydarzyć w danym roku czy miesiącu. Przyjrzymy się, jak interpretować te dwa wyjątkowe horoskopy razem oraz na tle innych technik prognostycznych, takich jak progresje i tranzyty. Zajęcia dla osób zaawansowanych.

16.11.2017 g. 18.00-21.00
Progresywne horoskopy porównawcze – czas na miłość, czas na wojnę
Miłosława Krogulska
Horoskop progresywny (sekundarny) pozwala zobaczyć jacy jesteśmy w konkretnym momencie czasu, jak się rozwinęliśmy i ku czemu zmierzamy. Porównanie horoskopu progresywnego z horoskopem partnera (urodzeniowym i progresywnym) pozwala określić najgorętsze i najtrudniejsze chwile dla związku. Ta rzadko stosowana technika daje głęboki wgląd w nasze wewnętrzne potrzeby „tu i teraz”, przez co pomaga zrozumieć kolejne etapy różnych związków.

23.11.2017 g. 18.00-21.00
Saturn w znaku Koziorożca 2017/20
Izabela Podlaska-Konkel
Pod koniec 2017 roku Saturn opuści znaku Strzelca i wejdzie do kardynalnego i ziemskiego Koziorożca, gdzie pozostanie do 2020 roku. Raz na dwadzieścia osiem lat Saturn gości w znaku swojego nocnego władztwa. Jakich zmian możemy się spodziewać w sprawach społecznych, geopolitycznych i ekonomicznych? Jakie nastaną trendy, mody i trwałe zmiany? Przyjrzymy się najważniejszym aspektom, jakie Saturn utworzy z innymi planetami podczas swojej wędrówki przez znak Koziorożca. Omówimy też jego wpływ na urodzeniowe planety w znaku Koziorożca. Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

30.11.2017 g. 18.00-21.00
Tranzytujące Słońce – nasz osobisty kalendarz roku
Miłosława Krogulska
W ciągu roku Słońce okrąża nasz horoskop urodzeniowy i wyznacza tzw. daty stałe, kiedy będzie tworzyć aspekty do planet i domów horoskopu. Ten cykl będzie powtarzać się w ciągu całego naszego życia, tworząc specyficzny dla każdej osoby rytm działania, zdrowia i wewnętrznych potrzeb. Warto go uwzględnić podczas planowania ważnych zadań. Podczas zajęć nauczymy się tworzyć solarny kalendarz i planować przedsięwzięcia zgodnie z solarnym rytmem.

7.12.2017 g. 18.00-21.00
Strzelec – znak dalekiego zasięgu
Miłosława Krogulska
Strzelce uznawane są za szczęściarzy i optymistów, bo nie opowiadają wszystkim o swoich rozterkach. A jak każdy znak zodiaku, mają ich całkiem sporo. Podczas zajęć przyjrzymy się sytuacji Strzelca w zodiaku, jego symbolice i powiązaniach z planetami i innymi znakami. Lepsze zrozumienie Strzelca pomoże nam nie tylko układać sobie dobre relacje z tym znakiem, ale też odkryć wielki potencjał, jaki kryje się w naszych horoskopach w domach, które są przez niego zarządzane. Tam, gdzie jest Strzelec, jest optymizm i wiara, że z pewnością coś się nam w życiu uda.

14.12.2017 g. 18.00-21.00
Prognoza na 2018 rok
Izabela Podlaska-Konkel
W 2018 roku Jowisz będzie przebywał w znakach Skorpiona i Strzelca, a Saturn na dobre zagości w znaku Koziorożca. Uran po siedmiu latach opuści znaku Barana i wejdzie do znaku Byka. Jak planety wpłyną na nasze plany i co przyniosą każdemu z nas? Jakie będą trendy ekonomiczne, polityczne i społeczne? Będziemy omawiać wpływ planet na każdy znak zodiaku oraz będziemy analizować najważniejsze wydarzenia na niebie w 2018 roku.
Serdecznie zapraszamy!

Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel Warszawska Szkoła Astrologii

Horoskop tygodniowy 31.07-6.08.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami aktywny tydzień. Księżyc zmierza do pełni i częściowego zaćmienia w znaku Wodnika, będziemy więc działać szybciej, a decyzje podjęte wspólnie z bliskimi i przyjaciółmi mogą zaważyć na naszych osobistych planach.

W poniedziałek 31.07 Wenus wkracza do znaku Raka i skieruje naszą uwagę na sprawy uczuć i rodzinnych konfliktów. Warto wybaczać, wysłuchać zwierzeń, wesprzeć kogoś bliskiego w podjęciu trudnej decyzji.

W piątek 4.08 Jowisz w kwadraturze z Plutonem sprzyja robieniu planów finansowych i zabieganiu o materialne sprawy. Zakładaj konto w banku, odwiedzaj urzędy. Dobry dzień na finansowe inwestycje, a także większe zakupy lub ubieganie się o kredyt.

Horoskop tygodniowy

31.07.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Poczujesz przypływ sił, ale potem trudno się będzie skupić na gotowaniu czy domowych obowiązkach. Policz pieniądze, zakładaj konto w banku lub szukaj tanich usług. Warto wybrać się na spacer lub w odwiedziny do znajomych. Unikaj farbowania i depilacji. Wenus przechodzi do znaku Raka i da nadzieję tym osobom, które szukają miłości i chcą załagodzić rodzinne spory.
Aspekty planet: 5.29 Księżyc w trygonie z Neptunem, 13.10 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 16.53 Wenus wkracza do znaku Raka.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić. Imprezy, wyjazdy i randki będą bardzo udane.

Kata dnia: XI Sprawiedliwość
Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś cię obserwuje i ocenia.

1.08.2017, wtorek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 14.01)
Poczujesz, że nie ma dziś dla ciebie rzeczy niemożliwych do zrobienia. Warto wykorzystać tę energię na załatwianie trudnych spraw, porządki i trudne rozmowy. Ludzie będą chcieli szybko załatwiać sprawy, skorzystaj więc z pomocy kogoś, kto ma więcej doświadczenia od ciebie. Organizm potrzebuje ruchu, spaceruj więc i jedz częściej, ale mniej. Unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych.
Aspekty planet: Brak dużych aspektów planet.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki przynosi odkrywcze pomysły. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Kata dnia: XIV Umiarkowanie
Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanówmy się, co jest dla nas najważniejsze i od razu zacznijmy realizować to, co naprawdę się liczy.

2.08.2017, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Dobry dzień na wymagające siły i determinacji sprawy. Zostaniesz zauważony i doceniony, zależeć ci będzie na akceptacji ze strony bliskich. Emocje są bardzo silne, łatwo o ujawnienie zazdrości i egoizmu. Ważna jest niezależność. Można dziś liczyć na wielkoduszność i wybaczenie błędów, jeśli zdołasz się do nich przyznać. Osoby na stanowiskach wymagają dziś hołdów i dodatkowej troski. Organizm potrzebuje białka i dużej ilości wody mineralnej.
Aspekty planet: 3.59 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 6.29 Księżyc w trygonie z Marsem, 10.44 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 17.43 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Kata dnia: VI Kochankowie
Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor.

3.08.2017, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Poczujesz przypływ optymizmu, przestaniesz się martwić drobiazgami. Wybierz się na zakupy lub do kina. Wieczór sprzyja imprezom i szalonym randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Unikaj jednak nadmiaru słodyczy, bo dziś łatwo utyć! Zacznij ćwiczyć, a szybko zobaczysz efekty. Uran wchodzi w retrogradację i sprzyja skutecznym naprawom sprzętu AGD.
Aspekty planet: 00.54 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 7.30 Uran wchodzi w retrogradację, 9.36 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 23.38 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Kata dnia: I Mag
Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. Masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj swoje atuty.

4.08.2017, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 2.36)
Dzień sprzyja spokojnej i cierpliwej pracy, a także dbaniu o zdrowie.  Aura będzie senna i spokojna, ale w pracy możliwa nerwowa atmosfera, postaraj się unikać osób, których nie darzysz sympatią. Warto odwiedzić kosmetyczkę, zadbać o skórę i poddać się różnym zabiegom kosmetycznym. Pij wodę mineralną i zażywaj wzmacniające preparaty. Gorszy czas na randki i spotkania towarzyskie. Jowisz w kwadraturze z Plutonem sprzyja zdobywaniu wiedzy.
Aspekty planet: 11.22 Księżyc w opozycji z Wenus, 20.22 Księżyc w trygonie z Merkurym, 20.48 Jowisz w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli natychmiast załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Lepiej jednak zachować spokój, bo nie wszyscy będą chętni na zmiany. Czwórka radzi dać sobie czas na ważne przemyślenia.

Kata dnia: XVI Wieża
W miłości nie dajmy się zdominować partnerowi wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać.

5.08.2017, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Warto dobrze się zorganizować i zrobić plan domowych prac, bo Księżyc w znaku Koziorożca sprzyja szybkiemu uporaniu się z obowiązkami. Na zakupach trzymaj się listy i nie wydawaj więcej, niż potrzebujesz, bo może ci nie starczyć na wszystko. Unikaj rozmów dotyczących pieniędzy i spraw uczuciowych. Dobry dzień na depilację i piling.
Aspekty planet: 5.57 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 13.37 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 13.51 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Od razu wprowadzaj je w życie. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Kata dnia: XIII Śmierć
Uważaj na zdrowie, zrób badania, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Koniecznie wykup dodatkowe ubezpieczenie, jeśli wybierasz się w podróż lub na urlop.

6.08.2017, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 14.15)
Trudno ci będzie dostosować się do planów innych członków rodziny. Wszyscy będą dzisiaj chcieli być niezależni i wolni. Zjedz to, na co masz ochotę i nie czekaj na wszystkich z obiadem o ustalonej porze. Ludzie będą otwarci na nowe pomysły i rewolucyjnie nastawieni do życia. Dobry dzień na depilację i piling.
Aspekty planet: 11.21 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Kata dnia: XX Sąd
Zajmij się rodziną, spotkaj z przyjaciółmi. Wiele nauczysz się od innych, a czas spędzony z dziećmi zaliczysz do wyjątkowych i udanych.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 7 o 59´ – 14 o 41´ Lwa
Księżyc 12 o 00´ Skorpiona – 6 o 01´ Wodnika
Merkury 5 o 09′ – 10 o 07′ Panny
Wenus 29 o 17´ Bliźniąt – 7 o 23′ Raka
Mars 6 o 45´ – 11 o 15´ Lwa
Jowisz 16 o 52′ – 17 o 51´ Wagi
Saturn 21 o 42´ – 21 o 27´ Strzelca w retrogradacji
Uran 28 o 31´ – 28 o 31´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 o 46´ – 13 o 37′ Ryb w retrogradacji
Pluton 17o 38´ – 17 o 28′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
31.07 od g. 13.10 do 1.08 do g. 14.01.
3.08 od g. 23.38 do 4.08 do g. 2.36.
6.08 od g. 11.21 do g. 14.15.

Udanego tygodnia!