Archiwa kategorii: Prognozy astrologiczne

Horoskop tygodniowy 21-27.08.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważny i emocjonujący tydzień. Zaćmienie Słońca oraz sekstyl Jowisza z Saturnem sprawią, że nasze decyzje i postanowienia będą miały wielką moc.

W poniedziałek 21.08 nów Księżyca i zaćmienie Słońca w znaku Lwa zapowiadają ważne wydarzenia towarzyskie i zawodowe. Żeby osiągnąć sukces, będziemy musieli wykazać się odwagą, pomysłowością i pewnością siebie. Słońce w trygonie z Uranem doda nam sił i energii do rozpoczynania nowych spraw. Możemy liczyć na wsparcie osób młodszych. Warto zadbać o dzieci i młodszych krewnych.

We wtorek 22.08 trygon Marsa z Saturnem może postawić na naszej drodze przeciwnika silniejszego od nas. Pamiętajmy, że lepiej sposobem i sprytem rozwiązać problem, a nie wchodzić w rywalizację czy otwartą walkę, bo możemy ponieść straty.

W środę 23.08 Słońce wkracza do znaku Panny i zacznie sprzyjać osobom, które szukają wsparcia, pomocy czy fachowej porady. To dobry moment, aby zacząć negocjacje, szukać ugody, dogadywać się w trudnych sprawach.

W czwartek 24.08 Wenus w kwadraturze z Uranem ostrzega przed pochopnymi decyzjami finansowymi.

W piątek 25.08 Saturn wychodzi z retrogradacji i pomoże nam zrobić szybko i sprawnie przegląd rzeczy domowych, które są zepsute i mało używane. Teraz uda się je skutecznie naprawić. Lwy przekonają kogoś do swoich racji.

W sobotę 26.08 Merkury w koniunkcji ze Słońcem zapewni nam wiele towarzyskich atrakcji. Warto się bawić i spotykać z ludźmi. Ktoś nas zainspiruje do spełnienia skrytego marzenia. Wenus wkracza do znaku Lwa i uczyni weekend wyjątkowym, a wszystkie randki będą bardzo romantyczne.

W niedzielę 27.08 sekstyl Jowisza z Saturnem zwróci naszą uwagę na sprawy społeczne, polityczne i gospodarcze. Warto zainteresować się swoimi oszczędnościami, zacząć działać w imieniu lokalnej społeczności, pomóc potrzebującym.

Horoskop tygodniowy

21.08.2017, poniedziałek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 22.24)
Dziś wyjątkowy dzień. O godzinie 20.30 czeka nad nów Księżyca i całkowite zaćmienie Słońca w znaku Lwa. Warto przeprowadzić ważne rozmowy, nie uciekać od odpowiedzialności, kierować się intuicją. Trygon Słońca z Uranem doda nam sił i umożliwi lepsze porozumienie z młodszymi osobami. Organizm potrzebuje więcej białka i ciepłych płynów. Dobry dzień na wysyłanie ważnych maili i pism urzędowych.
Aspekty planet: 5.32 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 5.54 Księżyc w koniunkcji z Marsem, 7.25 Księżyc w trygonie z Saturnem, 8.21 Słońce w trygonie z Uranem, 19.39 Księżyc w trygonie z Uranem, 20.30 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na  twoje decyzje i postępowanie.

22.08.2017, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Poświęć więcej czasu na porządki, poprawki, naprawianie szkód i wyrzucanie niepotrzebnych rzeczy. Zwróć uwagę na szczegóły, bo mały błąd może cię dziś kosztować fortunę. Dobry dzień na zabiegi pielęgnacyjne, lekarskie i rozpoczynanie diety. Trygon Marsa z Saturnem sprzyja osobom pracowitym i wytrwałym, warto upomnieć się o należne premie czy nagrody.
Aspekty planet: 11.40 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 15.20 Mars w trygonie z Saturnem, 21.16 Księżyc w opozycji z Neptunem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Chociaż dzisiaj poniedziałek, to lepiej unikać ryzykownych decyzji. Lepiej spokojnie zająć się domem, poszukać równowagi między różnymi dziedzinami życia.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

23.08.2017, środa
Księżyc w znaku Panny
Będziemy zdyscyplinowani i chętni do nowych wyzwań. Księżyc w znaku Panny pomoże nam zdobyć niezbędne w pracy lub szkole informacje, będziemy jednak bardziej podatni na sugestie i kłamstwa innych ludzi. Warto sprawdzać wiarygodność źródeł i czytać w umowach to, co napisane małym drukiem. Zadbaj o zdrowie, zrób badania, zmień dietę na bardziej lekką i zdrową. O godzinie 00.20 Słońce wchodzi do znaku Panny, co odczujemy jako pozytywną zmianę aury.
Aspekty planet: 00.20 Słońce wkracza do znaku Panny, 4.12 Księżyc w trygonie z Plutonem, 11.18 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 22.02 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

24.08.2017, czwartek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 3.04)
Będziesz dziś niecierpliwy i towarzyski. Umów się z kimś na wieczór! Dzień sprzyja zdobywaniu nowych informacji. Warto wybrać się na małe zakupy. Księżyc pomoże ci znaleźć rozwiązanie trudnej urzędowej sprawy, warto zasięgnąć rady prawnika, żeby nie popełnić błędu. Wenus w kwadraturze z Uranem ostrzega przed nieprzemyślanymi zakupami.
Aspekty planet: 21.01 Wenus w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach  i chaosem wśród komputerowych plików. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

25.08.2017, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Wpadniesz dziś na kilka niezwykłych pomysłów. Te, które dotyczą kariery, zapisz koniecznie, bo przydadzą ci się w niedalekiej przyszłości. Pomysły, które dotyczą zabawy warto po południu wprowadzić w życie. Spotkania z przyjaciółmi będą bardzo udane. Organizm potrzebuje dużo surowych warzyw i wody mineralnej. Saturn wychodzi z retrogradacji i przypomni nam o zaległych sprawach.
Aspekty planet: 10.31 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 14.08 Saturn wychodzi z retrogradacji, 17.30 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 18.07 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 22.05 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

26.08.2017, sobota
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 10.52)
Księżyc w Wadze pomoże nam zyskać przychylność i pomoc ludzi. To również dobry dzień na randki i spotkania towarzyskie, wysyłanie miłosnych listów i szukanie bratniej duszy. Jeśli zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy moment na założenie konta na portalu randkowym, to jest właśnie idealny dzień, żeby to zrobić. Wenus wchodzi do znaku Lwa, co sprzyja zdobywaniu nowych znajomości. Słońce w koniunkcji z Merkurym zachęca do podróży i spotkań.
Aspekty planet: 6.29 Wenus wchodzi do znaku Lwa, 7.39 Księżyc w opozycji z Uranem, 11.20 Księżyc w kwadraturze z Wenus, 17.47 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 18.28 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 22.42 Merkury w koniunkcji ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Choć sobota będzie leniwa i senna, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XII Śmierć
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

27.08.2017, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Warto zabrać się za zaległe sprawy, bo będziemy mieli okazję szybko uporać się z trudnościami. Możesz znaleźć zgubione rzeczy. Także podróże będą udane i przebiegną w miłej atmosferze. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem. Ogranicz palenie papierosów. Pij soki warzywne i jedz więcej owoców. Jowisz w sekstylu z Saturnem skieruje twoją uwagę na sprawy społeczne, warto rozmawiać o poważnych rodzinnych planach.
Aspekty planet: 12.15 Księżyc w trygonie z Neptunem, 14.15 Jowisz w sekstylu z Saturnem, 20.08 Księżyc w sekstylu z Plutonem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 28 º 08´ Lwa – 4 º 53´ Panny
Księżyc 17 º 59´ Lwa – 20 º 04´ Skorpiona
Merkury 8 º 45′ – 2 º 47′ Panny w retrogradacji
Wenus 23 º 50′ Raka – 2 º 10´ Lwa
Mars 20 º 12´ – 24 º 39´ Lwa
Jowisz 20 º 03´ 21 º 16′ Wagi
Saturn 21 º 12´ – 21 º 11´ Strzelca
Uran 28 º 24´ – 28 º 17´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 º 16′ – 13 º 05´ Ryb w retrogradacji
Pluton 17 º 12′ – 17º 06´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
21.08 od g. 20.30 do g. 22.24.
23.08 od g. 22.02 do 24.08 do g. 3.04.
26.08 od g. 7.39 do g. 10.52.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 14-20.08.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub rachunków, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle. Warto spotykać się z ludźmi, bo aura sprzyja udanym dyskusjom i negocjacjom.

We wtorek 15.08 Wenus w opozycji z Plutonem sprawi, że w relacjach może być gorąco. Rodzinne sprawy i obietnice okażą się niezwykle ważne, postaraj się dotrzymywać słowa i dbaj o słabszych i młodszych.

W czwartek 17.08 Wenus w kwadraturze z Jowiszem. Aura bardzo sprzyja zgodzie, miłości i randkom. Bez problemów zakończysz różne stare i niepotrzebne konflikty. Zwróć uwagę na sny i przeczucia, bo mogą ci pomóc w podjęciu ważnej decyzji.

W niedzielę 20.08 Mars w sekstylu z Jowiszem sprawi, że będziesz znudzony starymi sprawami. Uważaj na nerwy i nie przejmuj się zbytnio tym, co robią inni. Sport, hobby i odpoczynek pomogą ci spędzić miło czas i uniknąć napięć.

Horoskop tygodniowy

14.08.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Księżyc w znaku Byka sprzyja odpoczynkowi na działce, cieszeniu się urokami przyrody, krótkim wycieczkom i przede wszystkim piknikom z dobrym jedzeniem. Nie odmawiaj sobie dziś deseru i małych życiowych przyjemności. Idź na masaż, nie przemęczaj się fizycznie. Jedz więcej warzyw i owoców, rób przetwory, zrób gruntowne porządki w kuchni.
Aspekty planet: 8.41 Księżyc w trygonie z Merkurym, 11.53 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 16.29 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 16.48 Księżyc w sekstylu z Wenus, 18.33 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

15.08.2017, wtorek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 16.05)
Nie planuj żadnych ambitnych aktywności. Wolny dzień spędź tak, jak lubisz. Księżyc sprzyja zabiegom upiększającym i domowej pielęgnacji. Opozycja Wenus z Plutonem może sprawić, że będziemy zazdrośni i podejrzliwi. Nie przeprowadzaj więc dziś poważnych rozmów z bliskimi osobami, bądź wyrozumiały, a nie doprowadzisz do zaognienia konfliktów.
Aspekty planet: 3.14 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem, 13.17 Wenus w opozycji z Plutonem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto odpocząć, pobyć z bliskimi. Wieczorne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

16.08.2017, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Aura sprzyja wizytom, podróżom, spotkaniom zawodowym i handlowaniu. Księżyc w Bliźniętach sprzyja dyskusjom, zebraniom, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady. W ogrodzie przesadzaj rośliny, przycinaj, rób ogrodowe przemeblowanie. Organizm potrzebuje ciepłych napojów oraz zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: 10.48 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 14.34 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 21.29 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale są wakacje i nie ma co się przemęczać. Lepiej odpocząć, poczytać inspirujące książki i zebrać siły na jutro.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

17.08.2017, czwartek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 18.12)
Trudno nam będzie utrzymać porządek i dyscyplinę, często będziemy zmieniać zdanie. Dobry dzień na spotkania towarzyskie, ważne telefony, odnawianie znajomości. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów, wody mineralnej i witamin. Chroń skórę przed słońcem, używaj kremu z filtrem. Kwadratura Wenus z Jowiszem sprzyja randkom i zakupom.
Aspekty planet: 00.34 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 3.40 Księżyc w opozycji z Saturnem, 8.39 Wenus w kwadraturze z Jowiszem, 9.13 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 15.38 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

18.08.2017, piątek
Księżyc w znaku Raka
Nie rób nic na siłę, przebywaj z miłymi ludźmi i w przyjaznym otoczeniu, bo byle co może cię wytrącić z równowagi. Księżyc radzi zostać w domu, zająć się rodziną, uporządkować kuchnię i łazienkę, unikać dużych i głośnych przyjęć czy zgromadzeń. Organizm domaga się węglowodanów. Uzupełnij mikroelementy, zjedz więcej warzyw, a poczujesz się lepiej.
Aspekty planet: 11.18 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 16.16 Księżyc w trygonie z Neptunem, 22.45 Księżyc w opozycji z Plutonem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

19.08.2017, sobota
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 19.54)
Sobota sprzyja aktywnemu odpoczynkowi i zadbaniu o swoje otoczenie. Przemebluj mieszkanie, zacznij mały remont, a od razu poczujesz się lepiej. Organizm potrzebuje dużo płynów, zjedz zupę, pij soki, nawadniaj organizm, unikaj silnego słońca. Szybko uporasz się z pracą w ogrodzie, jeśli poprosisz kogoś z rodziny o pomoc.
Aspekty planet: 2.51 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem, 6.05 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 17.16 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

20.08.2017, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Wyjdź z inicjatywą, zaproponuj komuś współpracę, zdobądź sojuszników dla swoich sąsiedzkich czy rodzinnych planów. Sekstyl Marsa z Jowiszem pomoże ci przeciągnąć na swoją stronę osoby niezdecydowane, a nawet wrogie. Dzień sprzyja porządkom, rodzinnemu gotowaniu i pracy na działce. Organizm potrzebuje potraw z dużą zawartością białka.
Aspekty planet: 18.41 Mars w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor! Karta zapowiada wygraną w grach losowych, w kasynie lub na  loterii.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 21 º 24´ – 28 º 08´ Lwa
Księżyc 7 º 41´ Byka – 17 º 59´ Lwa
Merkury 11 º 36′ – 8 º 45′ Panny w retrogradacji
Wenus 15 º 35´ – 23 º 50′ Raka
Mars 15 º 44´ – 20 º 12´ Lwa
Jowisz 18 º 54′ – 20 º 03´Wagi
Saturn 21 º 17´ – 21 º 12´ Strzelca w retrogradacji
Uran 28 º 29´ – 28 º 24´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 º 27´ – 13 º 16′ Ryb w retrogradacji
Pluton 17º 20´ – 17 º 12′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
15.08 od g. 3.14 do g. 16.05.
17.08 od g. 15.38 do g. 18.12.
19.08 od g. 17.16 do g. 19.54.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 7-13.08.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważne wydarzenia i szybkie decyzje. Pełnia Księżyca i częściowe zaćmienie sprawią, że mimo wakacji będziemy musieli załatwić dużo spraw. Środa to najlepszy dzień w najbliższych dwóch miesiącach na zaczynanie nowych spraw. W niedzielę Merkury wchodzi w retrogradację i do 3.09 nie sprzyja kupowaniu sprzętu elektronicznego i pojazdów.

W poniedziałek 7.08 pełnia Księżyca i częściowe zaćmienie w znaku Wodnika sprawią, że będziemy planować wyjazdy i organizować imprezy. Znajdź czas na odpoczynek i chwilę wyciszenia, bo pełnia budzi ambicję i sprawia, że jesteśmy pobudzeni i niecierpliwi.

W czwartek 10.08 Merkury w sekstylu z Wenus sprawi, że rodzinne sprawy będą się układać po twojej myśli, ale podziewaj się większego zainteresowania ze strony dalszych krewnych.

Słońce w sekstylu z Jowiszem zapewni ci sympatię otoczenia i wesołe towarzystwo. To dobry czas, aby zawierać nowe znajomości, zakładać konta w serwisach internetowych i załatwiać sprawy finansowe.

W sobotę 12.08 Wenus w trygonie z Neptunem sprawi, że intuicja podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. Udadzą się randki oraz towarzyskie spotkania, ale trzymaj się z dala od plotek i ludzi, którzy lubią się awanturować.

W niedzielę 13.08 Słońce w trygonie z Saturnem przyniesie ci wiele ważnych i ciekawych spotkań. Trudno będzie ci skupić się na odpoczynku, bo ktoś ciągle będzie opowiadać ci o swoich sprawach. Wspieraj swoich znajomych. Merkury wchodzi w retrogradację. Zamiast poświęcać się dla innych, powinieneś wreszcie zwracać uwagę na potrzeby własnego organizmu. To także dobry czas na różne naprawy w domu.

Horoskop tygodniowy

7.08.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
O godzinie 20.10 pełnia Księżyca w znaku Wodnika sprawi, że czeka cię udany dzień. Możesz liczyć na pomoc ze strony przyjaciół. Warto pomyśleć o nauce języka obcego czy zaplanowaniu podróży, to dobry dzień na tego typu decyzje. Ludzie będą komunikatywni, dlatego załatwiać sprawy urzędowe, a także korzystać z pośrednictwa i porad. Unikaj niezdrowych tłuszczy i alkoholu, warto oczyszczać organizm.
Aspekty planet: 12.41 Księżyc w opozycji z Marsem, 20.10 Księżyc w opozycji ze Słońcem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje i naukę.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

8.08.2017, wtorek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (23.55)
Księżyc nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw. Skrywane konflikty mogą dziś nagle wybuchnąć. Większość ludzi będzie myśleć głównie o pieniądzach i przyziemnych sprawach. Daj nerwom odpocząć, zajmij się rozrywką i sztuką. Jedz warzywa, ogranicz napoje gazowane i cukier. Weź kąpiel w soli, a wzmocnisz skórę, nie przeciążaj kręgosłupa.
Aspekty planet: 1.05 Księżyc w trygonie z Jowiszem, 7.39 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 21.07 Księżyc w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie finansowych problemów. Bądź samodzielny i odważny, a osiągniesz więcej niż zwykle. Zakładaj biznes, otwieraj konto, inwestuj pieniądze.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

9.08.2017, środa
Księżyc w znaku Ryb
Unikaj ryzyka i konfliktów, a po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku.
Aspekty planet: 19.44 Księżyc w trygonie z Wenus, 20.50 Księżyc w opozycji z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja wszystkim, którzy walczą z zaległościami w nauce lub z domowymi porządkami. Dzisiaj uda się nam wreszcie skończyć różne trudne i męczące zadania.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

10.08.2017, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak w przeciągu i nie spaceruj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Sekstyl Merkurego z Wenus ułatwi zawieranie ważnych finansowych umów. Sekstyl Słońca z Jowiszem sprzyja odważnym i ryzykownym planom.
Aspekty planet: 1.13 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 8.21 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 11.02 Merkury w sekstylu z Wenus, 15.37 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 23.24 Słońce w sekstylu z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja sztuce, zabawie i miłości. Dzisiaj będziemy chcieli uciec jak najdalej od trudnych wyzwań i męczących spraw. Odpocznij, uprawiaj sport i nabieraj pozytywnej energii.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

11.08.2017, piątek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 7.21)
Czeka nas pracowity, ale niestety również męczący dzień. W pracy ktoś surowy może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Unikaj wielkich zakupów, rachunków i dalekich podróży. Także randki mogą okazać się o wiele bardziej nieprzewidywalne, a nawet nerwowe. W wolnym czasie lepiej zająć się nauką, hobby i sztuką. Pij soki warzywne i owocowe.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości i rozrywce. Samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Zorganizuj przyjęcie lub wybierz się na spacer. Udadzą się randki.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

12.08.2017, sobota
Księżyc w znaku Barana
Nie oglądaj się na innych, zrób szybko to, co masz w planie i przeznacz czas na rozrywkę, hobby i aktywności poza domem. Na spacerze lub podczas uprawiania sportu poczujesz się silniejszy i zdrowszy. Organizm potrzebuje więcej białka. Trygon Wenus z Neptunem nastroi nas romantycznie, warto iść na randkę lub spotkać się z przyjaciółmi.
Aspekty planet: 7.17 Wenus w trygonie z Neptunem, 7.36 Księzyc w kwadraturze z Wenus, 9.38 Księżyc w trygonie z Marsem, 14.27 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 16.48 Księżyc w opozycji z Jowiszem, 19.26 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 21.25 Księżyc w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

13.08.2017, niedziela
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 12.39)
Przed nami udany dzień. Będziemy szybko podejmować decyzje, a domowe obowiązki uda się wykonać prędko i łatwo. Dzisiaj możesz wpaść na dochodowe pomysły. Zrób rachunki, sprzątaj szafę i garderobę. Słońce w trygonie z Saturnem zapewni ci wsparcie osób z autorytetem. Organizm potrzebuje więcej wapnia i żelaza, dostarcz mu go jedząc banany i pomidory.
Aspekty planet: 3.00 Merkury wchodzi w retrogradację, 10.00 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 23.06 Słońce w trygonie z Saturnem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli natychmiast załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Lepiej jednak zachować spokój, bo nie wszyscy będą chętni na zmiany. Czwórka radzi dać sobie czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 14 o 41´ – 21 o 24´ Lwa
Księżyc 6 o 01´ Wodnika – 7 o 41´ Byka
Merkury 10 o 07′ – 11 o 36′ Panny w retrogradacji
Wenus 7 o 23′ – 15 o 35´ Raka
Mars 11 o 15´ – 15 o 44´ Lwa
Jowisz 17 o 51´ – 18 o 54′ Wagi
Saturn 21 o 27´ – 21 o 17´ Strzelca w retrogradacji
Uran 28 o 31´ – 28 o 29´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 o 37′ – 13 o 27´ Ryb w retrogradacji
Pluton 17 o 28′ – 17o 20´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
8.08 od g. 21.07 do g. 23.55.
10.08 od g. 15.37 do 11.08 do g. 7.21.
13.08 od g. 10.00 do g. 12.39.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 31.07-6.08.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami aktywny tydzień. Księżyc zmierza do pełni i częściowego zaćmienia w znaku Wodnika, będziemy więc działać szybciej, a decyzje podjęte wspólnie z bliskimi i przyjaciółmi mogą zaważyć na naszych osobistych planach.

W poniedziałek 31.07 Wenus wkracza do znaku Raka i skieruje naszą uwagę na sprawy uczuć i rodzinnych konfliktów. Warto wybaczać, wysłuchać zwierzeń, wesprzeć kogoś bliskiego w podjęciu trudnej decyzji.

W piątek 4.08 Jowisz w kwadraturze z Plutonem sprzyja robieniu planów finansowych i zabieganiu o materialne sprawy. Zakładaj konto w banku, odwiedzaj urzędy. Dobry dzień na finansowe inwestycje, a także większe zakupy lub ubieganie się o kredyt.

Horoskop tygodniowy

31.07.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Poczujesz przypływ sił, ale potem trudno się będzie skupić na gotowaniu czy domowych obowiązkach. Policz pieniądze, zakładaj konto w banku lub szukaj tanich usług. Warto wybrać się na spacer lub w odwiedziny do znajomych. Unikaj farbowania i depilacji. Wenus przechodzi do znaku Raka i da nadzieję tym osobom, które szukają miłości i chcą załagodzić rodzinne spory.
Aspekty planet: 5.29 Księżyc w trygonie z Neptunem, 13.10 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 16.53 Wenus wkracza do znaku Raka.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić. Imprezy, wyjazdy i randki będą bardzo udane.

Kata dnia: XI Sprawiedliwość
Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś cię obserwuje i ocenia.

1.08.2017, wtorek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 14.01)
Poczujesz, że nie ma dziś dla ciebie rzeczy niemożliwych do zrobienia. Warto wykorzystać tę energię na załatwianie trudnych spraw, porządki i trudne rozmowy. Ludzie będą chcieli szybko załatwiać sprawy, skorzystaj więc z pomocy kogoś, kto ma więcej doświadczenia od ciebie. Organizm potrzebuje ruchu, spaceruj więc i jedz częściej, ale mniej. Unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych.
Aspekty planet: Brak dużych aspektów planet.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki przynosi odkrywcze pomysły. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Kata dnia: XIV Umiarkowanie
Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanówmy się, co jest dla nas najważniejsze i od razu zacznijmy realizować to, co naprawdę się liczy.

2.08.2017, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Dobry dzień na wymagające siły i determinacji sprawy. Zostaniesz zauważony i doceniony, zależeć ci będzie na akceptacji ze strony bliskich. Emocje są bardzo silne, łatwo o ujawnienie zazdrości i egoizmu. Ważna jest niezależność. Można dziś liczyć na wielkoduszność i wybaczenie błędów, jeśli zdołasz się do nich przyznać. Osoby na stanowiskach wymagają dziś hołdów i dodatkowej troski. Organizm potrzebuje białka i dużej ilości wody mineralnej.
Aspekty planet: 3.59 Księżyc w kwadraturze z Merkurym, 6.29 Księżyc w trygonie z Marsem, 10.44 Księżyc w trygonie ze Słońcem, 17.43 Księżyc w kwadraturze z Neptunem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Kata dnia: VI Kochankowie
Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor.

3.08.2017, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Poczujesz przypływ optymizmu, przestaniesz się martwić drobiazgami. Wybierz się na zakupy lub do kina. Wieczór sprzyja imprezom i szalonym randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Unikaj jednak nadmiaru słodyczy, bo dziś łatwo utyć! Zacznij ćwiczyć, a szybko zobaczysz efekty. Uran wchodzi w retrogradację i sprzyja skutecznym naprawom sprzętu AGD.
Aspekty planet: 00.54 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 7.30 Uran wchodzi w retrogradację, 9.36 Księżyc w koniunkcji z Saturnem, 23.38 Księżyc w trygonie z Uranem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Kata dnia: I Mag
Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. Masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj swoje atuty.

4.08.2017, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 2.36)
Dzień sprzyja spokojnej i cierpliwej pracy, a także dbaniu o zdrowie.  Aura będzie senna i spokojna, ale w pracy możliwa nerwowa atmosfera, postaraj się unikać osób, których nie darzysz sympatią. Warto odwiedzić kosmetyczkę, zadbać o skórę i poddać się różnym zabiegom kosmetycznym. Pij wodę mineralną i zażywaj wzmacniające preparaty. Gorszy czas na randki i spotkania towarzyskie. Jowisz w kwadraturze z Plutonem sprzyja zdobywaniu wiedzy.
Aspekty planet: 11.22 Księżyc w opozycji z Wenus, 20.22 Księżyc w trygonie z Merkurym, 20.48 Jowisz w kwadraturze z Plutonem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli natychmiast załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Lepiej jednak zachować spokój, bo nie wszyscy będą chętni na zmiany. Czwórka radzi dać sobie czas na ważne przemyślenia.

Kata dnia: XVI Wieża
W miłości nie dajmy się zdominować partnerowi wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać.

5.08.2017, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Warto dobrze się zorganizować i zrobić plan domowych prac, bo Księżyc w znaku Koziorożca sprzyja szybkiemu uporaniu się z obowiązkami. Na zakupach trzymaj się listy i nie wydawaj więcej, niż potrzebujesz, bo może ci nie starczyć na wszystko. Unikaj rozmów dotyczących pieniędzy i spraw uczuciowych. Dobry dzień na depilację i piling.
Aspekty planet: 5.57 Księżyc w sekstylu z Neptunem, 13.37 Księżyc w koniunkcji z Plutonem, 13.51 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Od razu wprowadzaj je w życie. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Kata dnia: XIII Śmierć
Uważaj na zdrowie, zrób badania, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Koniecznie wykup dodatkowe ubezpieczenie, jeśli wybierasz się w podróż lub na urlop.

6.08.2017, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 14.15)
Trudno ci będzie dostosować się do planów innych członków rodziny. Wszyscy będą dzisiaj chcieli być niezależni i wolni. Zjedz to, na co masz ochotę i nie czekaj na wszystkich z obiadem o ustalonej porze. Ludzie będą otwarci na nowe pomysły i rewolucyjnie nastawieni do życia. Dobry dzień na depilację i piling.
Aspekty planet: 11.21 Księżyc w kwadraturze z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Kata dnia: XX Sąd
Zajmij się rodziną, spotkaj z przyjaciółmi. Wiele nauczysz się od innych, a czas spędzony z dziećmi zaliczysz do wyjątkowych i udanych.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 7 o 59´ – 14 o 41´ Lwa
Księżyc 12 o 00´ Skorpiona – 6 o 01´ Wodnika
Merkury 5 o 09′ – 10 o 07′ Panny
Wenus 29 o 17´ Bliźniąt – 7 o 23′ Raka
Mars 6 o 45´ – 11 o 15´ Lwa
Jowisz 16 o 52′ – 17 o 51´ Wagi
Saturn 21 o 42´ – 21 o 27´ Strzelca w retrogradacji
Uran 28 o 31´ – 28 o 31´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 o 46´ – 13 o 37′ Ryb w retrogradacji
Pluton 17o 38´ – 17 o 28′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
31.07 od g. 13.10 do 1.08 do g. 14.01.
3.08 od g. 23.38 do 4.08 do g. 2.36.
6.08 od g. 11.21 do g. 14.15.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 24-30.07.2017

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Skup się na ważnych sprawach, bo uda się szybko rozwiązać problemy. Zasięgaj porady, załatwiaj ważne interesy. Możesz poznać ważne, a nawet wpływowe osoby. To dobry tydzień, aby omawiać rodzinne wydatki i planować oszczędności.

W poniedziałek 24.07 Merkury w trygonie z Uranem sprawi, że ludzie będą otwarci na nowe pomysły i rewolucyjnie nastawieni do życia. Pilnuj dzieci, bo mogą być wyjątkowo niesforne. Wenus w opozycji z Saturnem skłoni nas do rozliczeń. Zastanów się dzisiaj nad tym, co już czas w życiu zmienić i z kim czujesz się najlepiej. To dobry dzień na pożegnanie z przeszłością i porządki w szafach i dokumentach.

W środę 26.07 Merkury wkracza do znaku Panny. Postaraj się skończyć różne zaległe sprawy, bo dzień sprzyja udanej współpracy, wymianie informacji, odkrywaniu lepszych sposobów na radzenie sobie z kłopotami. Będziemy szybko podejmować decyzje.

W czwartek 27.07 Słońce w koniunkcji z Marsem ostrzega przed konfliktami i podejmowaniem decyzji pod wpływem chwili. Dzień nie sprzyja zaczynaniu podróży, a także podpisywaniu ważnych umów. Trudno będzie dostać pożyczkę lub kredyt.

W niedzielę 30.07 Wenus w sekstylu z Uranem, udadzą się więc spotkania ze znajomymi, wyjścia do kina lub na koncert. Kwadra Księżyca w znaku Skorpiona nastroi nas nieufnie do świata. Unikaj wielkich wydatków i myśl o tym, jak pomnożyć swoje pieniądze lub zwiększyć oszczędności. Zaufaj intuicji, a twoja praca przyniesie efekty i unikniesz niepotrzebnych kłopotów.

Horoskop tygodniowy

24.07.2017, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Ostrożnie dobieraj słowa, ludzie będą bowiem nerwowi i konfliktowi. Unikaj rywalizacji, skup się na swoich sprawach, a nie wpadniesz w kłopoty. Wolny czas spędź aktywnie, idź na spacer, zorganizuj z sąsiadami lub rodzinę grę. Wenus w opozycji z Saturnem radzi ostrożnie zarządzać pieniędzmi i unikać dużych wydatków. Merkury w trygonie z Uranem sprzyja naprawom i zakupom sprzętu elektronicznego.
Aspekty planet: 12.58 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 16.53 Wenus w opozycji z Saturnem, 18.32 Merkury w trygonie z Uranem, 22.53 Księżyc w trygonie z Saturnem, 23.25 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: VII Rydwan
Będziesz bardzo ambitny i zdecydowany, jednak nie wszystko dziś uda się zrobić, bo ludzie będą cię rozpraszać. Mimo tego masz szansę na sukces, bo Rydwan pomaga postawić na swoim!

25.07.2017, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 12.32)
Księżyc skieruje naszą uwagę na zdrowie, sposób odżywania się i domowe porządki. Będziesz skuteczny, jeśli dobrze się przygotujesz do ważnej rozmowy lub wizyty w urzędzie. Powodzeniem zakończą się przedsięwzięcia oparte na wyliczeniach i mocnych ekonomicznie podstawach. Nie jedz ciężkich potraw, unikaj ostrych przypraw, pamiętaj o mikroelementach, których dużo jest w surowych warzywach.
Aspekty planet: 9.57 Księżyc w trygonie z Uranem, 11.21 Księżyc w koniunkcji z Merkurym.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przypomnisz sobie o zaległych sprawach i niedotrzymanych obietnicach. Dzień będzie bardzo pracowity,. Potem warto też zadbać o siebie i swoją urodę.

26.07.2017, środa
Księżyc w znaku Panny
Należy dziś uważać aby przesadną krytyką nie spowodować obrazy, a także unikać opowiadania o swoich chorobach i boleściach, możemy być nazbyt dosłowni. Organizm domaga się więcej minerałów, zjedz warzywa i dobrej jakości mięso. Dobry dzień na wizytę u kosmetyczki. Merkury przechodzi do znaku Panny i sprzyja wysyłaniu ważnych wiadomości, umawianiu się na rozmowy o pracę, podróżom.
Aspekty planet: 1.41 Merkury wkracza do znaku Panny, 12.36 Księżyc w opozycji z Neptunem, 19.27 Księżyc w trygonie z Plutonem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: XV Diabeł
Dzień sprzyja poważnym planom finansowym, wizytom w banku lub rozmowom z księgowym. Wieczorem wybierz się do kina lub na randkę.

27.07.2017, czwartek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 17.36)
Uważaj, bo dziś za sprawą koniunkcji Słońca z Marsem ludzie będą drażliwi, nerwowi, a nawet agresywni. Schodź z drogi nerwowym osobom, rób swoje, ale w odpowiednim tempie. Zbytni pośpiech może spowodować kosztowne błędy. Zażywaj ruchu, uprawiaj sport, jedz dużo roślin korzeniowych. Niekorzystny dzień na ważne i trudne spotkania.
Aspekty planet: 2.50 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 2.56 Słońce w koniunkcji z Marsem, 8.30 Księżyc w kwadraturze z Wenus.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki przypomni nam o pieniądzach. Nie można zawsze być bezinteresownym! Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: I Mag
Będziesz w dobrym humorze, zapragniesz coś w swoim domu zmienić. Nowe wiadomości okażą się ciekawe i co najważniejsze prawdziwe.

28.07.2017, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Masz dobrą rękę do spraw finansowych. Jeśli ubiegasz się o pożyczkę lub kredyt, dziś załatwiaj formalności i składaj dokumenty. Zadbaj o wygląd, przejrzyj swoją garderobę i pozbądź się niemodnych ubrań. Dzień sprzyja zabiegom pielęgnacyjnym, masażom i relaksacyjnym kąpielom. Przycinaj liście roślinom doniczkowym lub krzewom, a szybciej i bujniej odrosną.
Aspekty planet: 2.31 Księżyc w sekstylu z Marsem, 3.08 Księżyc w sekstylu ze Słońcem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki.

Karta dnia: II Kapłanka
Zadbaj dzisiaj o zdrowie i urodę, dzień sprzyja wizytom w spa lub u kosmetyczki. Po południu zwolnij tempa, unikaj ryzyka i kłótni.

29.07.2017, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Dobry dzień na kulturalne atrakcje, spotkania ze znajomymi, krótkie wycieczki. Nie siedź sam w domu, na pewno kogoś ciekawego dziś poznasz. Organizm potrzebuje więcej ciepłych posiłków, bogatych w zdrowe tłuszcze. W sklepach negocjuj rabaty, proś o zniżki i specjalne oferty, bo Księżyc w Wadze sprzyja targowaniu się i obniżaniu cen.
Aspekty planet: 00.34 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 2.37 Księżyc w kwadraturze z Plutonem, 10.26 Księżyc w sekstylu z Saturnem, 22.24 Księżyc w trygonie z Wenus, 23.29 Księżyc w opozycji z Uranem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Od ludzi będziesz oczekiwać pochwał i dowodów uznania. Zrobisz wiele, aby pokazać się komuś z jak najlepszej strony. Dzień sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

30.07.2017, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 2.22)
Kwadra Księżyca w znaku Skorpiona sprawi, że przedsięwzięcia wymagające ryzyka, wyjazdu czy bezpośredniej odmowy napotykają dzisiaj na opór. Refleksja nad przeszłością, emocje i uczucia są dzisiaj bardzo ważne. Możesz być nadmiernie sentymentalny i nadopiekuńczy. Urazy doznane dzisiaj są głębokie i trudne do zapomnienia. Sekstyl Wenus z Uranem sprzyja randkom i spotkaniom z rodziną.
Aspekty planet: 10.03 Wenus w sekstylu z Uranem, 11.20 Księżyc w sekstylu z Merkurym, 15.02 Księżyc w kwadraturze z Marsem, 17.23 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda coś ważnego wspólnie postanowić lub zrobić.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nie przejmuj się marudzeniem niektórych krewnych, bo niedziela będzie udana. Idź na spacer, uprawiaj sport. Trzeba dzisiaj także trochę odpocząć i się pobawić.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 1 o 18´ – 7 o 59´ Lwa
Księżyc 9 o 25´ Lwa – 12 o 00´ Skorpiona
Merkury 27 o 40′ Lwa – 5 o 09′ Panny
Wenus 21 o 16′ – 29 o 17´ Bliźniąt
Mars 2 o 15´ – 6 o 45´ Lwa
Jowisz 15 o 59´ – 16 o 52′ Wagi
Saturn 22 o 00´ – 21 o 42´Strzelca w retrogradacji
Uran 28 o 29´ – 28 o 31´ Barana
Neptun 13 o 54′ – 13 o 46´ Ryb w retrogradacji
Pluton 17 o 47′ – 17o 38´ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
25.07 od g. 11.21 do g. 12.32.
27.07 od g. 8.30 do g. 17.36.
29.07 od g. 23.29 do 30.07 do g. 2.22.

Udanego tygodnia!