Archiwa kategorii: Prognozy astrologiczne

Horoskop tygodniowy 3-9.10.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym zabieganym tygodniu spróbuj znaleźć choć chwilę dla siebie. Dbaj o długi sen i odpoczynek, bo inaczej nie wytrzymasz napięcia spowodowanego pełnią Księżyca w znaku Barana, która utworzy się w niedzielę 9.10.

W piątek 7.10 trygon Merkurego z Plutonem skieruje twoją uwagę na sprawy pielęgnacji urody i finansów. Nie warto składać dokumentów o dotację, dofinansowanie czy pożyczkę, bo decyzja może być odmowna.

W sobotę 8.10 Pluton zaczyna poruszać się ruchem prostym. W sprawach zawodowych będziesz uparty, ale dzięki temu wyjdziesz na swoje. Nie okazuj słabości, konsekwencja i upór się opłacą. Koziorożce zdobędą ważne uprawnienia i informacje.

03.10.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Pierwsza kwadra Księżyca o godz. 22.32 w znaku Koziorożca to dobry czas na prace, które wymagają siły fizycznej i zdecydowania. Udadzą się porządki, kontrole i zaprowadzanie dyscypliny. W miłości ostrożnie, dziś można nagle wyswobodzić się z toksycznych związków.
Aspekty planet: 02.14 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 16.36 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

04.10.2022, wtorek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 12.20)
Unikaj ryzyka i sąsiedzkich kłótni. Możliwe są dzisiaj spóźnienia i pomyłki, dlatego nabierz do wszystkiego dystansu i nie martw się na zapas. Wybierz się na jogę, spaceruj, medytuj i zastanawiaj się nad ważnymi sprawami. W domu rób cięższe prace i porządki. Unikaj zakupów, bo wszystko wyda ci się dzisiaj za drogie.
Aspekty planet: 01.30 sekstyl Księżyca z Neptunem, 02.58 trygon Księżyca z Merkurym, 05.48 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 16.48 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast robić porządki, możesz nagle zdecydować się na popołudniowe rozrywki. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

05.10.2022, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Uda się nam nabrać więcej dystansu do irytujących spraw. Najlepiej zajmij się pracą, rachunkami, zaplanuj spotkania z ważnymi osobami, aby załatwić coś ważnego. Możesz robić podsumowania i porządki. Dobry dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę, ale pij dużo wody.
Aspekty planet: 00.04 trygon Księżyca z Wenus, 08.30 trygon Księżyca ze Słońcem, 18.57 kwadratura Księżyca z Uranem, 19.59 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

06.10.2022, czwartek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 14.46)
Księżyc sprzyja ciekawym wydarzeniom towarzyskim i rodzinnym. Warto się ruszyć z domu z wizytą lub do kina. Możesz dzisiaj znaleźć sobie niezwykłe zainteresowania lub zacząć planować zagraniczne podróże. Bardzo dobry dzień na randki, zakupy, uprawianie sportu. Łatwo się czegoś nauczysz, a w Internecie znajdziesz nie tylko ciekawe wiadomości, ale też nowych przyjaciół.
Aspekty planet: 00.45 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki sprzyja optymizmowi i sprawi, że będziemy w świetnych humorach. Wszyscy będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień, aby wspólnie coś zaplanować lub omówić. Dzień sprzyja też spacerom i zabawom z dziećmi.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

07.10.2022, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Dziś ludzie będą bardziej otwarci i romantyczni. Za męczące obowiązki lub rachunki trudno się będzie zabrać, nie obiecuj sobie, że uporządkujesz wszystkie zaległości. Lepiej odpocząć i znaleźć czas dla przyjaciół. Regeneruj siły, idź do sauny. Merkury w trygonie do Plutona zachęca do inwestowania i szukania korzystnych okazji.
Aspekty planet: 05.55 trygon Merkurego z Plutonem, 21.34 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia 4
Wibracja Czwórki sprzyja zawodowym sprawom, pomaga odzyskać spokój i wewnętrzną równowagę. Będziemy opanowani i spokojni. Uważajmy podczas rozmów o polityce i pieniądzach, bo ludzie będą uparci.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

08.10.2022, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 17.56)
Będziemy niespokojni i zmienni. Uważajmy, bo ludzie mogą się spóźniać, zmieniać zdanie, przekręcać słowa. Lepiej unikać ryzykownych decyzji, a zająć się duchowymi sprawami i odpoczynkiem. Księżyc nie sprzyja podejmowaniu brawurze, ale dla innych ludzi będziemy wyrozumiali i życzliwi. Organizm dobrze przyswaja węglowodany.
Aspekty planet: 04.40 kwadratura Księżyca z Marsem, 06.39 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 11.14 sekstyl Księżyca z Plutonem, 13.10 opozycja Księżyca z Merkurym, 21.36 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 23.55 Pluton wychodzi z retrogradacji.

Wibracja dnia 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy weseli i optymistyczni. Wymieniaj się doświadczeniami, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz potrzebować ciszy, spokoju i wsparcia bliskich ludzi. Nie planuj na siłę nic do przodu, a unikniesz nieporozumień z rodziną.

09.10.2022, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Od rana będziemy bardzo ruchliwi i pomysłowi. Pełnia Księżyca w znaku Barana sprzyja pozytywnym zmianom w trybie życia. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Zacznij uprawiać sport, zabierz się za poprawę kondycji. Imprezy i rodzinne spotkania miną w dobrej atmosferze, ale do słuchania narzekania nikt nie będzie miał cierpliwości. Księżyc w Baranie sprzyja miłości, zgodzie, pomaga znaleźć wyjście z trudnych sytuacji.
Aspekty planet: 16.20 opozycja Księżyca z Wenus, 22.54 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja gotowaniu, pomaga troszczyć się o dom i mądrze decydować o wspólnych sprawach.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

Pozycje planet:
Słońce 09 o 46´ – 16 o 40´ Wagi
Księżyc 09 o 39´ Koziorożca – 18 o 17´ Barana
Merkury 24 o 14′ – 28 o 50′ Panny
Wenus 04 o 35′ – 13 o 19′ Wagi
Mars 20 o 45′ – 22 o 48′ Bliźniąt
Jowisz 02 o 52′ – 01 o 58′ Barana w retrogradacji
Saturn 18 o 56′ – 18 o 44′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 o 18´ – 18 o 05´ Byka w retrogradacji
Neptun 23 o 35′ – 23 o 25′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 07′ – 26 o 07′ Koziorożca stacjonarny

Próżny kurs Księżyca:
4.10 od g. 05.48 do g. 12.20.
6.10 od g. 00.45 do g. 14.46.
8.10 od g. 13.10 do g. 21.36.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 26.09-2.10.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Niespodzianki!
W tym tygodniu opozycja Słońca z Jowiszem zapewni sukces tym, którzy od dawna na niego pracowali. Wenus przyniesie niespodzianki w sprawach partnerskich i uczuciowych.

W poniedziałek 26.09 opozycja Słońca z Jowiszem zapowiada dobry dzień na załatwianie ważnych spraw. Czas sprzyja współpracy, negocjacjom, dogadywaniu się i korzystaniu z dóbr kultury. Warto dziś umówić się na ważne spotkanie. Wenus ustawi się w trygonie z Plutonem, w czwartek 29.09 Wenus wejdzie do znaku Wagi. Negocjuj, rozwiązuj konflikty i problemy wspólnie – w gronie rodziny czy współpracowników, a wszyscy na tym skorzystają. Koniunkcja Merkurego z Wenus patronuje intensywnej pracy i dyscyplinie umysłowej. Warto być dociekliwym i nie zadowalać się byle odpowiedzią na poważne pytania.

We wtorek 27.09 trygon Merkurego z Plutonem sprawi, że ktoś lub coś zainspiruje nas do zdobycia przewagi lub zwyciężenia w trudnej sprawie. Bądźmy kreatywni, uwolnijmy wyobraźnię, zróbmy burzę mózgów, a dużo zyskamy.

W środę 28.09 trygon Marsa z Saturnem zapewni nam wiele emocjonujących wrażeń. W naszym życiu uczuciowym wiele się zacznie dziać, możemy stać się zazdrośni, zaborczy i bardzo namiętni.

W sobotę 1.10 opozycja Wenus z Jowiszem sprzyja szybkiemu nawiązywaniu znajomości i rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Jednocześnie ostrzega cię przed niepotrzebnymi wydatkami na ubrania, kosmetyki i wygląd.

W niedzielę 2.10 Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie znów sprzyjać kupowaniu sprzętu elektronicznego.

26.09.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Dzień sprzyja nauce i poszukiwaniu nowych znajomości. Bądź wyrozumiały dla innych, bo dzisiaj ludzie szukają zgody i zrozumienia. Dobry dzień na nowe znajomości, negocjacje, ważne spotkania. Warto też zająć się swoim hobby lub nauką. Uporządkuj książki i pliki w komputerze, szukaj ciekawych informacji. Jowisz zachęca do inwestowania.
Aspekty planet: 01.44 opozycja Księżyca z Jowiszem, 07.45 trygon Wenus z Plutonem, 19.58 koniunkcja Merkurego z Wenus, 21.33 opozycja Słońca z Jowiszem.

Wibracja dnia 5
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

27.09.2022, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
To dobry dzień na randkę, ważne przemyślenia dotyczące związków i relacji, zajmowanie się sztuką, rozwój wewnętrzny. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Księżyc może przynieść rozstrzygnięcie wielu trudnych spraw i wyjaśnienie męczących nas problemów. Warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy jesienny spacer. Merkury pomaga w podróżach i zakupach.
Aspekty planet: 04.54 trygon Księżyca z Marsem, 05.44 trygon Księżyca z Saturnem, 14.56 trygon Merkurego z Plutonem, 18.20 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

28.09.2022, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 01.14)
Będziemy uprzejmi i ciekawscy, ale na obowiązkach trudno się będzie skupić. Dzień nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw. Łatwo będzie przekonać się do pomysłów, które mogą nie wyjść nam na dobre. Unikaj kłótni, nie daj się wplątać w zawodowe intrygi. Gorszy dzień na randki i towarzyskie spotkania.
Aspekty planet: 07.48 trygon Marsa z Saturnem.

Wibracja dnia 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

29.09.2022, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzisiaj licz na siebie, a nie na pomoc współpracowników lub rodziny. Wszyscy będą chadzali swoimi drogami, każdy będzie chciał mieć więcej od innych. Możesz za to zabrać się za drobne domowe prace, gotowanie czy porządki w spiżarni. Gorzej udadzą się randki, bo dzisiaj będziemy zazdrośni i niepewni swoich zalet.
Aspekty planet: 09.49 Wenus wchodzi do znaku Wagi, 09.49 opozycja Księżyca z Uranem, 10.57 kwadratura Księżyca z Saturnem, 19.02 trygon Księżyca z Neptunem, 20.57 sekstyl Księżyca z Merkurym, 23.19 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia 8
Wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

30.09.2022, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 6.03)
Rano możemy być nerwowi, ale poczujemy przypływ sił i odwagi do uporania się z zaległościami. Dzień może przynieść rozstrzygnięcie trudnych spraw i wyjaśnienie problemów. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer, nerwy koniecznie muszą dziś odpocząć.
Aspekty planet: 08.03 sekstyl Księżyca z Wenus, 11.38 trygon Księżyca z Jowiszem, 19.05 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

01.10.2022, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Warto spędzić dzień w ruchu. Będziemy zawierać nowe znajomości, uczyć się, odkrywać nowe zainteresowania. Warto wybierać się na spacery i wizyty, organizować towarzyskie spotkania. W domu zabierz się za dekorowanie, ale nie za większe porządki. Spotkania towarzyskie, wyjścia do kina czy teatru będą bardzo udane. Uporządkuj torby, sprzęt sportowy i garderobę, zrób szybkie porządki.
Aspekty planet: 14.47 sekstyl Księżyca z Saturnem, 17.03 opozycja Księżyca z Marsem, 20.11 opozycja Wenus z Jowiszem, 22.44 kwadratura Księżyca z Neptunem, 23.46 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie bierzmy kredytów pod wpływem emocji, bo plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

02.10.2022, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 09.37)
Księżyc w znaku Strzelca sprzyja uprawianiu sportu. Zainteresujemy się także tym, co słychać u znajomych. Udadzą się randki i imprezy, które związane są z sportem i hobby. We wszystkim będziemy szybcy i zdecydowani, bardziej pewni siebie i weseli. W kuchni testuj nowe smaki, nieznane przyprawy i egzotyczne przepisy.
Aspekty planet: 11.07 Merkury wychodzi z retrogradacji, 14.36 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 16.35 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. Dobry dzień na zabawę, imprezy i spotkania towarzyskie.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 02 o 53´ – 09 o 46´ Wagi
Księżyc 03 o 57´ Wagi – 09 o 39´ Koziorożca
Merkury 27 o 28′ – 24 o 14′ Panny w retrogradacji
Wenus 25 o 51′ Panny – 04 o 35′ Wagi
Mars 18 o 15′ – 20 o 45′ Bliźniąt
Jowisz 03 o 48′ – 02 o 52′ Barana w retrogradacji
Saturn 19 o 12′ – 18 o 56′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 o 30´ – 18 o 18´ Byka w retrogradacji
Neptun 23 o 47′ – 23 o 35′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 09′ – 26 o 07′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
27.09 do g. 18.20 do 28.09 do g. 01.14.
29.09 od g. 23.19 do 30.09 do g. 06.03.
1.10 od g. 23.46 do 2.10 do g. 09.37.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 19-25.09.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami spore zmiany. Słońce i Merkury wejdą do znaku Wagi. Rozpocznie się czas wspólnych projektów, zwiększonego zainteresowania sztuką i kulturą, a także czas premier, udanych imprez rodzinnych i towarzyskich.

W poniedziałek 19.09 trygon Słońca z Plutonem. Warto zabrać się za poprawę formy fizycznej, powrócić do ulubionych aktywności, odkurzyć rower czy rolki, zadbać o kondycję i zdrowie. Opozycja Merkurego z Jowiszem zapewni ci dopływ nowych i użytecznych informacji, które od razu wykorzystaj w pracy i biznesie. Podróż, szkolenie czy obejrzany film zainspirują cię do zmiany życia na lepsze.

We wtorek 20.09 trygon Wenus z Uranem wpłynie na ciebie pozytywnie. Postaraj się być obiektywny w ocenie postępowania bliskich ci osób. Jeśli ktoś roni coś złego, nazwij rzecz po imieniu, a powstrzymasz go od popełnienia błędu.

W piątek 23.09 Słońce wchodzi do znaku Wagi i zwróci twoją uwagę na sprawy partnerskie, umowy i problemy w komunikacji z ludźmi. Wyjaśniaj spory, nie daj się ponieść nerwom, negocjuj i dogaduj się. Utworzy się koniunkcja Słońca z Merkurym w znaku Wagi, a o godzinie 14.04 Merkury wchodzi do znaku Panny ruchem wstecznym. Zmobilizuj się do zadań, które wymagają sprytu, refleksu, siły woli i koncentracji.

W sobotę 24.09 opozycja Wenus z Neptunem nastroi cię romantycznie do życia. Warto umawiać się na randki, spotykać z przyjaciółmi, zwolnić i zrobić coś dla siebie.

W niedzielę 25.09 nów Księżyca w znaku Wagi przyniesie ci wiele miłych niespodzianek rodzinnych, wzruszeń i ciekawych opowieści z historii rodu czy miejsca, w którym się urodziłeś. Warto pytać rodzinę o szczegóły, póki najstarsi jeszcze coś pamiętają.

19.09.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Załatwiaj ważne sprawy i staraj się bardzo szybko osiągnąć swoje cele. Zakładaj firmę, a w banku konto lub lokaty. Dzień sprzyja zgodnej współpracy, a ludzie będą cierpliwi i życzliwi. Możesz prosić o pomoc, sam też nie zostawiaj innych w potrzebie. Wieczór bardzo sprzyja randkom i towarzyskim spotkaniom.
Aspekty planet: 00.33 opozycja Merkurego z Jowiszem, 05.57 trygon Słońca z Plutonem, 22.52 sekstyl Księżyca z Wenus, 23.43 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy zapracowani i skupieni na swoich sprawach. Wieczorem warto zwolnić tempa i odpocząć. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Zainteresuj się sąsiedzkimi sprawami, weź udział w osiedlowym życiu. Na pewno jest coś, co możesz zrobić dla swojego otoczenia.

20.09.2022, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 22.37)
Dziś możliwe są nagłe zmiany ustalonych wcześniej planów. Ktoś może się wtrącać w twoje sprawy, dlatego lepiej pilnować sekretów i trzymać się z daleka od ludzi, których nie lubimy. Dzień sprzyja uprawianiu sportu, zrywaniu niechcianych znajomości, wyrzucaniu starych rzeczy.
Aspekty planet: 06.44 trygon Wenus z Uranem, 10.24 trygon Księżyca z Neptunem, 14.58 opozycja Księżyca z Plutonem, 17.56 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia 8
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakupom i różnym inwestycjom, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze sobie doradzać.

Karta dnia: XX Sąd
Szybko uporasz się z konfliktami w grupie, załatw rodzinne sprawy i pomoż komuś, kto sam nie radzi sobie z problemami.

21.09.2022, środa
Księżyc w znaku Lwa
Czas minie dzisiaj szybko, a popołudnie sprzyja odpoczynkowi i zabawie, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac i rodzinnych spotkań, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się sztuką, wyjdź do kina lub teatru, zdobywaj nowych znajomych.
Aspekty planet: 03.52 sekstyl Księżyca z Merkurym, 07.31 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia 9
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto rozmawiać o ważnych sprawach. Możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: IX Pustelnik
Wprowadź w swoje życie więcej porządku i oszczędzaj, a szybko zobaczysz efekty. Ktoś potrzebuje twojej rady i pomocy, nie zawiedź go!

22.09.2022, czwartek
Księżyc w znakach Lwa
Dziś będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Aura sprzyja zmianie spojrzenia na trudne sytuacje. Można dzisiaj przeciwstawić się osobom, które wykorzystują innych lub nie są uczciwe. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Warto się uczyć, zdobywać nowe umiejętności. Nowe znajomości wniosą wiele dobrego w twoje życie.
Aspekty planet: 08.00 sekstyl Księżyca z Marsem, 11.36 kwadratura Księżyca z Uranem, 13.06 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale lepiej odpocząć. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj sobie na przyjemności i rozrywki. Żyje się raz, a ty właśnie teraz zasługujesz na to, co najlepsze.

23.09.2022, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 09.53)
Nie zapomnij o ważnych sprawach, terminach i rachunkach. Ludzie będą dzisiaj kierować się logiką i będą przestrzegać regulaminów. Znajdź czas na obowiązki, nie odkładaj niczego na później. Możliwe kontrole i sprawdziany. Po południu warto zająć się zdrowiem i zabiegami kosmetycznymi.
Aspekty planet: 03.03 Słońce wkracza do znaku Wagi, 08.49 koniunkcja Słońca z Merkurym, 14.04 Merkury wkracza ruchem wstecznym do znaku Panny.

Wibracja dnia 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi, pomoże zakończyć różne spory i niepotrzebne dyskusje. To dobry dzień, aby porozmawiać z bliskimi o naszych planach lub iść na randkę.

Karta dnia: VI Kochankowie
Ktoś pomoże ci wygrać lub zyskać przewagę nad przeciwnikiem. Wykorzystaj tę szansę, bo dzięki niej zaczną się pozytywne zmiany.

24.09.2022, sobota
Księżyc w znaku Panny
Dzień będzie spokojny i senny. Znajdź czas na odpoczynek, medytację i chwilę wyciszenia. Intuicja podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. Udadzą się randki oraz kameralne towarzyskie spotkania, ale w sprawach finansowych zachowaj rozsądek. Szalone zakupy przez Internet przełóż na inny dzień. Lepiej pograj w gry, poczytaj książkę lub obejrzyj ulubiony serial.
Aspekty planet: 10.51 Wenus w opozycji z Neptunem, 19.50 kwadratura Księżyca z Marsem, 21.16 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze.

Karta dnia: V Papież
Trzymaj się swoich zasad, nie ulegnij pokusie pójścia na skróty i załatwienia trudnej sprawy po cichu.

25.09.2022, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 18.42)
Dzień sprzyja poznawaniu ciekawych ludzi, odkrywaniu nowych zainteresowań i tematów do dyskusji. Szukaj nowatorskich rozwiązań, ucz się nowych rzeczy. Unikaj tylko marudzących krewnych, dzisiaj więcej cierpliwości mamy do przyjaciół, niż własnej rodziny.
Aspekty planet: 07.10 opozycja Księżyca z Neptunem, 09.24 koniunkcja Księżyca z Wenus,
11.34 trygon Księżyca z Plutonem, 14.49 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 23.54 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się hobby.

Karta dnia: VII Rydwan
Bądźmy ostrożni w podróży, zbyt duża prędkość na drodze lub nie sprawdzone hamulce mogą sprawić nam wiele kłopotów.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 26 o 02´ Panny – 02 o 53´ Wagi
Księżyc 07 o 55´ Raka – 03 o 57´ Wagi
Merkury 04 o 41′ Wagi – 27 o 28′ Panny w retrogradacji
Wenus 17 o 09′ – 25 o 51′ Panny
Mars 15 o 22′ – 18 o 15′ Bliźniąt
Jowisz 04 o 44′ – 03 o 48′ Barana w retrogradacji
Saturn 19 o 32′ – 19 o 12′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 o 39´ – 18 o 30´ Byka w retrogradacji
Neptun 23 o 58′ – 23 o 47′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 13′ – 26 o 09′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
20.09 od g. 17.56 do g. 22.37.
22.09 od g. 13.06 do 23.09 do g. 09.56.
25.09 od g. 14.49 do g. 18.42.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 12-18.09.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Odśwież dawne znajomości, umów się z kimś, kto wrócił z dalekiej wyprawy i ma ci wiele do powiedzenia. W tym tygodniu dzięki wsparciu Księżyca osiągniesz swoje cele dzięki wytrwałej pracy i dobrej organizacji.

W piątek 16.09 kwadratura Wenus z Marsem zapowiada aktywny towarzysko weekend. Przygotuj się na romansowe przygody. Wenus wciąż przemierza znak Panny, co sprzyja nawiązywaniu przyjaźni, flirtów i romansów z poważnym nastawieniem. Szczęście ci sprzyja.

W sobotę 17.09 opozycja Słońca z Neptunem ostrzega przed błędami i pomyłkami, bądź ostrożny i na spokojnie podchodź do trudnych spraw. W weekend czekają cię wyjątkowe wzruszenia i silne emocje.

12.09.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc znaku Barana sprawi, że przez cały dzień będziemy energiczni i ambitni. To dobry czas na szybkie decyzje, zrywanie niewygodnych umów, ważne spotkania, szukanie nowych pomysłów i okazji, aktywne i energiczne działania, sport. Wyrzucaj stare i niepotrzebne rzeczy, zrób przemeblowanie.
Aspekty planet: 05.56 sekstyl Księżyca z Marsem, 19.25 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki.

Karta dnia: XII Wisielec
Powiedzmy jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniemy zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic.

13.09.2022, wtorek
Księżyc w znaku Barana i Byka (13.39)
Dzisiaj uda się szybko załatwić różne zawodowe i urzędowe sprawy. Po całym dniu, zamiast się spieszyć i denerwować z powodu korków lub cen, poszukaj wytchnienia i wybierz się na spacer lub na jogę. Spotkania zawodowe czy towarzyskie przebiegną w dobrej atmosferze.
Aspekty planet: 06.52 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

14.09.2022, środa
Księżyc w znaku Byka
Skupmy się raczej na rozrywce i pogawędkach, niż na obowiązkach. Popołudnie sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i dobrym pomysłom, towarzyskim spotkaniom i spełnianiu marzeń. Zajmij się hobby, rozrywką, ale znajdź też chwilę, aby zadzwonić do bliskich ci osób. Możesz odnowić ważne relacje i komuś pomóc w potrzebie.
Aspekty planet: 10.41 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda coś ważnego wspólnie postanowić lub zrobić.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. Dziś zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

15.09.2022, czwartek
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 22.16)
Dzień będzie spokojny i udany, unikniemy pułapek i niebezpieczeństw. Księżyc w znaku Byka sprzyja sztuce, luksusowi, a nawet beztroskiemu lenistwu. Na zakupach możesz wydać zbyt wiele, ale też dziś ważny jest wygląd i prestiż. Zadbaj o skórę i urodę, wybierz się do fryzjera. Wieczorem udadzą się randki i towarzyskie spotkania.
Aspekty planet: 00.33 koniunkcja Księżyca z Uranem, 02.29 kwadratura Księżyca z Saturnem, 07.30 trygon Księżyca ze Słońcem, 10.47 sekstyl Księżyca z Neptunem, 14.58 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

16.09.2022, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Staniemy się ciekawscy i chętnie się czegoś nauczymy. Nie siedź sam w domu, szukaj towarzystwa. Zakładaj pocztę w internecie, pisz listy i telefonuj do znajomych. Warto zrobić rachunki i sprawozdania, zrobić listę ważnych spraw. Udadzą się zakupy, a podczas podróży spotkasz miłych ludzi. Regeneruj siły, spaceruj i dotleń organizm.
Aspekty planet: 08.13 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 11.35 trygon Księżyca z Merkurym, 20.48 kwadratura Wenus z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Jednak krewni mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się tym, co tylko od nas zależy.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

17.09.2022, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Kwadra Księżyca to dobry czas na domowe porządki i załatwianie rodzinnych spraw. Warto przebywać wśród ludzi, zawierać nowe znajomości, ale nie wierz we wszystko, co usłyszysz, bo Księżyc sprzyja zdobywaniu informacji. Dobry dzień na podróże i zakupy. Ćwicz koordynację, pielęgnuj dłonie.
Aspekty planet: 00.20 opozycja Słońca z Neptunem, 02.51 koniunkcja Księżyca z Marsem, 03.18 kwadratura Księżyca z Wenus, 13.03 trygon Księżyca z Saturnem, 21.53 kwadratura Księżyca z Neptunem, 23.51 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

18.09.2015, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 2.21)
Będziemy dzisiaj towarzyscy i weseli, a dzień minie w wesołej atmosferze. Bierz udział w rodzinnych lub towarzyskich spotkaniach. Dziś będziemy wyrozumiali i serdeczni dla innych. Bardzo dobry dzień dla ustaleń, które mają na zapewnić całej rodzinie powodzenie w finansach. Zrób też dzisiaj coś dla siebie, znajdź czas na hobby.
Aspekty planet: 19.37 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 19.56 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomoże nam znaleźć oparcie w innych. Pomagajmy, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycja świateł i planet:
Słońce 19 o 13´ – 26 o 02´ Panny
Księżyc 09 o 59´ Barana – 07 o 55´ Raka
Merkury 08 o 45′ – 04 o 41′ Wagi w retrogradacji
Wenus 08 o 27′ – 17 o 09′ Panny
Mars 12 o 10′ – 15 o 22′ Bliźniąt
Jowisz 05 o 38′ – 04 o 44′ Barana w retrogradacji
Saturn 19 o 55′ – 19 o 32′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 o 47´ – 18 o 39´ Byka w retrogradacji
Neptun 24 o 10′ – 23 o 58′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 17′ – 26 o 13′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
13.09 od g. 06.52 do g. 13.39.
15.09 od g. 14.58 do g. 22.16.
17.09 od g. 23.51 do 18.09 do g. 09.59.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 5-11.09.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami ważny tydzień za sprawą pełni Księżyca w znaku Ryb, która skłoni nas do p[odejmowania emocjonalnych, ale zgodnych z naszą intuicją decyzji. W poniedziałek 5.09 Wenus wchodzi w znak Panny. Twój praktyczny zmysł odżyje. Zrób modne i tanie zestawy z ubrań, które masz w szafie i oszczędź w ten sposób pieniądze na inne wydatki. Na pewno upolujesz coś wystrzałowego na wyprzedażach. W sobotę 10.09 Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 2.10 nie sprzyja kupowaniu sprzętu elektronicznego i pojazdów. Zastanów się dwa razy, zanim zaczniesz kogoś krytykować lub piętnować czyjeś błędy. Merkury sprzyja wybaczaniu. Pełnia Księżyca w znaku Ryb obudzi twoją kreatywną moc. Nic ważnego nie ujdzie twojej uwadze, dzięki czemu zyskasz w sprawach zawodowych. Ludzie będą zadawać ci dużo dociekliwych pytań. W niedzielę 11.09 trygon Słońca z Uranem zachęci nas do zmiany planów i zmiany perspektywy.

5.09.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 4.02)
Poniedziałek to dobry dzień na wyciąganie wniosków, narady, przekraczanie barier i schematów. Dziś będziemy mieli ochotę ruszyć się z miejsca, odkrywać nowe zainteresowania, dyskutować o niezwykłych sprawach. Po pracy warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub zrobić większe porządki.
Aspekty planet: 03.50 trygon Księżyca z Wenus, 06.05 Wenus wchodzi do Panny, 14.44 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 17.21 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

Wibracja dnia 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. Dobry dzień na zabawę, imprezy i spotkania towarzyskie.

6.09.2022, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Możemy za bardzo się spieszyć i być skoncentrowani jedynie na swoich sprawach. Uważajmy, aby nie urazić osób wrażliwych, bo ludzie będą dzisiaj przeczuleni na punkcie swoich sekretów, pieniędzy i urody. Lepiej trzymać się z dala od konfliktów i nie podejmować ważnych decyzji pod wpływem plotek czy nagłych zachcianek. Oszczędzaj kolana, noś wygodne buty.
Aspekty planet: 02.24 trygon Księżyca ze Słońcem, 11.23 trygon Księżyca z Uranem, 20.21 sekstyl Księżyca z Neptunem, 23.42 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub wakacyjną imprezę.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

7.09.2022, środa
Księżyc w znaku Koziorożca i Wodnika (5.41)
Rano zajmij się zawodowymi obowiązkami, rób rachunki i pisz ważne urzędowe pisma. W domu zabierz się za cięższe prace. Umyj okna, zadbaj o trawnik w ogrodzie. Popołudnie sprzyja rozrywce, spotkaniom z przyjaciółmi i znajomymi. Łatwo będzie flirtować i zawierać nowe znajomości, udadzą się też zakupy i podróże. Wenus sprzyja randkom i rozrywce.
Aspekty planet: 15.44 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 19.47 trygon Księżyca z Merkurym, 22.12 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Lepiej nie przejmować się humorami szefa, a na spokojnie zająć się domem i finansami.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

8.09.2022, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziemy w dobrym humorze. Księżyc sprzyja zabawie, współpracy i nawiązywaniu nowych przyjaźni. Zdobywaj nowe informacje, zadawaj ważne pytania. Dzisiaj udadzą się randki, podróże, wyjścia do kina lub teatru. Odpocznij, obejrzyj ulubione filmy. Warto odnowić kontakt ze znajomymi, zadzwonić i porozmawiać o wspólnych planach. Organizm dobrze przyswaja tłuszcz. Kupuj nowe rośliny doniczkowe.
Aspekty planet: 12.25 kwadratura Księżyca z Uranem, 14.33 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój i przyniesie świetne pomysły na rozrywkę. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

9.09.2022, piątek
Księżyc w znaku Wodnika i Ryb (od 6.42)
W ciągu dnia załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, bo Księżyc w znaku Wodnika sprawi, że ludzie będą życzliwi i uprzejmi. Szukaj inspiracji, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi. Potem znajdź więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Rób przetwory, odkurzaj, myj okna i podłogę. Unikaj niezdrowych sosów i produktów z konserwantami.
Aspekty planet: 15.39 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Różne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

10.09.2022, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Dzień sprzyja załatwianiu ważnych spraw w miłej i pozytywnej atmosferze. Możemy zmienić plany i zamiast zakupami czy pracami w domu, wybrać się do znajomych lub krewnych. Aura bardzo sprzyja miłości i randkom. Zwróć uwagę na sny i przeczucia, bo mogą okazać się prorocze. W sprawach rodzinnych korzystne zmiany, zgoda i więcej miłości.
Aspekty planet: 01.07 kwadratura Księżyca z Marsem, 05.38 Merkury wchodzi w retrogradację, 11.59 opozycja Księżyca ze Słońcem, 13.51 sekstyl Księżyca z Uranem, 22.55 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

11.09.2022, niedziela
Księżyc w znaku Ryb i Barana (od 8.47)
Staniemy się dzisiaj weseli i odważni, co sprzyja nauce i nawiązywaniu ciekawych znajomości. Dzień sprzyja ciekawym wydarzeniom towarzyskim i artystycznym. Warto się ruszyć z domu, bo możesz dzisiaj znaleźć sobie niezwykłe zainteresowania lub pozbyć się kompleksów. Bardzo dobry dzień na zabawę. Wieczorem zwolnij tempa, zadbaj o swoje zdrowie.
Aspekty planet: 02.28 sekstyl Księżyca z Plutonem, 15.09 trygon Słońca z Uranem, 18.30 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 23.52 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.
Pozycje planet:
Słońce 12 o 25´ – 19 o 13´ Panny
Księżyc 28 o 47´ Strzelca – 09 o 59´ Barana
Merkury 07 o 41′ – 08 o 45′ Wagi w retrogradacji
Wenus 29 o 47′ Lwa – 08 o 27′ Panny
Mars 08 o 40′ – 12 o 10′ Bliźniąt
Jowisz 06 o 27′ – 05 o 38′ Barana w retrogradacji
Saturn 20 o 22′ – 19 o 55′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 o 52´ – 18 o 47´ Byka w retrogradacji
Neptun 24 o 21′ – 24 o 10′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 23′ – 26 o 17′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
5.09 od g. 03.50 do g. 04.02.
6.09 od g. 23.42 do 7.09 do g. 05.41.
8.09 od g. 14.33 do 9.09 do g. 06.42.
11.09 od g. 02.28 do g. 08.47.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 29.08-4.09.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień przyniesie dużo nowych informacji, okazji do poznania ciekawych ludzi i nauczenia się pożytecznych umiejętności. Słońce w znaku Panny sprzyja osobom, które szukają wsparcia, pomocy czy fachowej porady. To dobry moment, aby zacząć negocjacje, szukać ugody, dogadywać się w trudnych sprawach.

W czwartek 1.09 sekstyl Marsa z Jowiszem może postawić na twojej drodze przeciwnika silniejszego od nas. Pamiętaj, że lepiej sposobem i sprytem rozwiązać problem, a nie wchodzić w rywalizację czy otwartą walkę, bo możesz nieoczekiwanie ponieść straty.

W sobotę 3.09 opozycja Merkurego z Jowiszem zapewni nam wiele towarzyskich atrakcji. Warto się bawić i spotykać z ludźmi. Ktoś cię zainspiruje do spełnienia skrytego marzenia. Spotkania i podróże będą niezwykle pouczające.

29.08.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 11.44)
Rano będziemy punktualni i obowiązkowi, ale postanowimy uciec od męczących spraw. Różne zawodowe sprawy mogą być powodem sporów. Uważaj, nie drażnij szefa. Po pracy chętnie wybierzemy się z wizytą lub na wycieczkę. Udadzą się wyjazdy i randki, dobry czas na zmianę schematów i nowe znajomości. W uczuciach ożywienie, dobry dzień na spotkania w większym gronie.
Aspekty planet: 01.27 opozycja Księżyca z Neptunem, 05.08 trygon Księżyca z Plutonem, 18.10 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 21.49 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy zapracowani i skupieni na swoich sprawach. Wieczorem warto zwolnić tempa i odpocząć. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie podejmuj pochopnych decyzji, spokojnie rób swoje. Szkoda byłoby coś stracić stracić przez nerwy i zaniedbania. Liczy się dzisiaj przede wszystkim umiejętność wyciągania wniosków z cudzych błędów.

30.08.2022, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Od rana będziemy ambitni i odważni. Zastanów się, jak awansować lub zdobyć pieniądze. Dzień sprzyja dobrym pomysłom jak pokonać przeciwników i postawić na swoim w różnych trudnych sprawach. Także randki, spotkania z przyjaciółmi, zajęcia związane ze sztuką okażą się bardzo inspirujące. Tylko do słuchania zwierzeń nikt nie będzie miał cierpliwości.
Aspekty planet: 00.59 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia 8
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakupom i różnym inwestycjom, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze sobie doradzać.

Karta dnia: XII Wisielec
Poczujesz się zmęczony nadmiarem obowiązków. Szef może być dziś bardziej niż zwykle wymagający, a ludzie mogą wydawać się mało pomocni. Nie denerwuj się na nich bez powodu.

31.08.2022, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 19.11)
Przed nami udany dzień. Księżyc sprawi, że będziemy szybko podejmować decyzje, a obowiązki uda się wykonać prędko i łatwo. Dzisiaj możesz wpaść na dochodowe pomysły. Aura sprzyja zakładaniu konta w banku, interesom i rozmowom na tematy finansowe. W wolnym czasie zajmiemy się modą, chętnie wybierzemy do kina.
Aspekty planet: 02.12 trygon Księżyca z Saturnem, 08.07 sekstyl Księżyca z Wenus, 12.43 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia 9
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto rozmawiać o ważnych sprawach. Możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: XVI Wieża
Dzień sprzyja poważnym przemyśleniom na temat cudzych zarobków i interesów. Nie dziel się informacjami, jakie posiadasz. Ktoś może okazać się plotkarzem.

1.09.2022, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzień sprzyja odpoczynkowi, a nie zabieraniu się za nowe zadania. Dzień minie nam na spotkaniach, pogawędkach i dyskusjach. Nie będziemy mieli siły na ciężką pracę czy porządki. Randki lub spotkania z przyjaciółmi miną za to w bardzo dobrej atmosferze. Warto więcej rozmawiać z bliskimi, okazać ludziom więcej zainteresowania i czułości.
Aspekty planet: 11.19 sekstyl Księżyca i Słońca, 13.51 sekstyl Marsa i Jowisza.

Wibracja dnia 7
Zainteresujemy się rodzinnymi sprawami, będziemy życzliwi i mniej czepialscy. Zadzwoń do krewnych i przyjaciół, żeby nie czuli się osamotnieni. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: II Kapłanka
Będziesz bronić kogoś słabszego od siebie. Karta Kapłanka sprzyja mądrym decyzjom. Dzięki tobie świat może stać się dzisiaj choć trochę lepszy.

2.09.2022, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Poranek będzie senny i spokojny, ale potem wszyscy będą się spieszyć. Chętnie zmienimy stare plany, zajmiemy się czymś zupełnie nowym i ambitnym. Szukaj nowych wyzwań. Dzień sprzyja uprawianiu sportu, zapisywaniu się na ciekawe zajęcia. W Internecie znajdziesz dzisiaj ciekawe znajomości lub nowych znajomych.
Aspekty planet: 05.05 opozycja Księżyca z Uranem, 08.02 kwadratura Księżyca z Saturnem, 14.52 trygon Księżyca z Neptunem, 18.22 sekstyl Księżyca z Plutonem, 19.21 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia 8
Wibracja Ósemki zachęci nas do domowych porządków, a także zakupów w Internecie. Ostrożnie, szukaj okazji i nie daj się naciągnąć. W miłości też ostrożnie, Ósemka to wibracja namiętności, ale i zazdrości.

Karta dnia: III Cesarzowa
Postanowisz coś naprawić lub zmienić. Zajmij się zdrowiem i urodą, zrób w szafie szybkie porządki. Popołudnie sprzyja spotkaniom w wesołym towarzystwie.

3.09.2022, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 00.39)
Sobota sprzyja randkom, odpoczynkowi i zabawie, a nie obowiązkom lub porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac i zakupów, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. W wolnym czasie zajmij się sztuką, wyjdź do kina lub na koncert, zdobywaj nowych znajomych. Księżyc sprzyja też długim spacerom i medytacji.
Aspekty planet: 03.49 opozycja Merkurego z Jowiszem, 12.10 trygon Księżyca z Jowiszem, 12.36 sekstyl Księżyca z Merkurym, 14.22 opozycja Księżyca z Marsem, 20.07 kwadratyra Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a w wolnej chwili zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na małe domowe porządki, ale też odpoczynek.

Karta dnia: XXI Świat
Zapragniesz wyjechać na wycieczkę lub odwiedzić przyjaciół. Zaległe obowiązki mogą pokrzyżować część planów. Szybko uporasz się z przeciwnościami, pomoże ci bliska osoba.

4.09.2022, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Czeka nas udana niedziela. Przypomnimy sobie o przyjemnościach i marzeniach. Chętnie zaprosimy gości, bo Księżyc uczyni nas hojnymi i serdecznymi, ale także bardziej niż zwykle skłonnymi do chwalenia się i popisywania. Unikaj zakupów przez Internet, bo łatwo będzie stracić rozsądek na widok pięknych i luksusowych rzeczy.
Aspekty planet: 11.49 sekstyl Księżyca z Saturnem, 18.32 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia 1
Wibracja Jedynki pomaga działać. Będzie wiele ambitnych planów, także ryzykownych. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: VI Kochankowie
Potrzebujesz dziś więcej czułości i odpoczynku niż zwykle. Wizyty i spotkania towarzyskie okażą się wyjątkowo udane. Masz też szczęście w miłości.

Pozycja planet:
Słońce 05 º 39´ – 12 º 25´ Panny
Księżyc 24 º 50´ Panny – 28 º 47´ Strzelca
Merkury 02 º 50′ – 07 º 41′ Wagi
Wenus 21 º 09′ – 29 º 47′ Lwa
Mars 04 º 56′ – 08 º 40′ Bliźniąt
Jowisz 07 º 10′ – 06 º 27′ Barana w retrogradacji
Saturn 20 º 51′ – 20 º 22′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 º 55´ – 18 º 52´ Byka w retrogradacji
Neptun 24 º 32′ – 24 º 21′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 º 29′ – 26 º 23′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
29.08 od g. 05.08 do g. 11.44.
31.08 od g. 12.43 do g. 19.11.
2.09 od g. 19.21 do 3.09 do g. 00.39.
Miłego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 22-28.08.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 22.08 trygon Merkurego z Plutonem obudzi twoich wrogów i nieprzyjaciół, ale ty nie dasz się wykorzystać ani przegonić ze swojego miejsca. Ważne dokumenty i umowy schowaj przed wścibskimi osobami i donosicielami.

We wtorek 23.08 Słońce wchodzi do znaku Panny. Jeśli szukasz lepszej pracy, to działaj ze zdwojoną aktywnością. Warto wysyłać aplikacje i umawiać się na rozmowy kwalifikacyjne. Także w bankach lub urzędach spotkasz się z większą życzliwością i szybko załatwisz ważne sprawy.

W środę 24.08 Uran wchodzi w retrogradację i zwróci twoją uwagę na sprawy społeczne, polityczne i gospodarcze. Warto zainteresować się swoimi oszczędnościami, zacząć działać w imieniu lokalnej społeczności, pomóc potrzebującym.

W piątek 26.08 Merkury wchodzi do znaku Wagi. Będziesz kreatywny i optymistyczny. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub rachunków, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle.

W sobotę 27.08 nów Księżyca w znaku Panny w kwadraturze z Marsem sprawi, że będziesz znudzony starymi sprawami. Uważaj na nerwy i nie przejmuj się zbytnio tym, co robią inni. Sport, hobby i odpoczynek pomogą ci spędzić miło czas i uniknąć napięć. Kwadratura Wenus z Uranem sprawi, że w relacjach może być gorąco. Rodzinne sprawy i obietnice okażą się niezwykle ważne, postaraj się dotrzymywać słowa i dbaj o słabszych i młodszych.

W niedzielę 28.08 opozycja Wenus z Saturnem ostrzega przed pochopnymi decyzjami finansowymi. Ktoś, z kim od dawna szukasz kontaktu, może uczynić twój weekend wyjątkowym.

22.08.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 02.29)
Spokojniejszy dzień, lepiej skupić się na domowych zadaniach i relacjach z osobami, z którymi wiążą nas emocjonalne więzy. Warto przeprowadzić ważne rozmowy, nie uciekać od odpowiedzialności, kierować się intuicją. Trygon Merkurego z Plutonem doda nam sił i umożliwi lepsze porozumienie z nowo poznanymi osobami. Organizm potrzebuje więcej białka i ciepłych płynów. Dobry dzień na wysyłanie ważnych maili i pism urzędowych.
Aspekty planet: 00.06 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 18.09 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 23.58 trygon Merkurego z Plutonem.

Wibracja dnia 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki i szybkie zakupy.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

23.08.2022, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Poświęć więcej czasu na porządki, poprawki, naprawianie szkód i wyrzucanie niepotrzebnych rzeczy. Zwróć uwagę na szczegóły, bo mały błąd może cię dziś kosztować fortunę. Dobry dzień na zabiegi pielęgnacyjne, lekarskie i rozpoczynanie diety. Rano Słońce znajdzie sie w znaku Panny i zacznie sprzyjać osobom pracowitym i wytrwałym.
Aspekty planet: 05.16 Słońce wchodzi do znaku Panny, 16.50 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale lepiej odpocząć. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi klientami.

24.08.2022, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 15.09)
Będziemy zdyscyplinowani i chętni do nowych wyzwań. Księżyc pomoże nam zdobyć niezbędne informacje, będziemy jednak bardziej podatni na sugestie i kłamstwa innych ludzi. Warto sprawdzać wiarygodność źródeł i czytać w umowach to, co napisane małym drukiem. Zadbaj o zdrowie, zrób badania, zmień dietę na bardziej lekką i zdrową.
Aspekty planet: 04.25 trygon Księżyca z Neptunem, 08.16 opozycja Księżyca z Plutonem, 11.40 sekstyl Księżyca z Merkurym, 15.53 Uran wchodzi w retrogradację, 20.16 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi, pomoże zakończyć różne spory i niepotrzebne dyskusje. To dobry dzień, aby porozmawiać z bliskimi o naszych planach lub iść na randkę.

Karta dnia: Czwórka Denarów
W miłości bądź ostrożniejszy i mniej odważny. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem. Nie wydzwaniaj do partnera lub rodziny co pięć minut, daj mu odpocząć.

25.08.2022, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Będziesz dziś niecierpliwy i towarzyski. Umów się z kimś na wieczór! Dzień sprzyja zdobywaniu nowych informacji. Warto wybrać się na małe zakupy. Księżyc pomoże ci znaleźć rozwiązanie trudnej urzędowej sprawy, warto zasięgnąć rady prawnika, żeby nie popełnić błędu. Saturn ostrzega przed nieprzemyślanymi zakupami.
Aspekty planet: 06.10 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

26.08.2022, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Wpadniesz dziś na kilka niezwykłych pomysłów. Te, które dotyczą kariery, zapisz koniecznie, bo przydadzą ci się w niedalekiej przyszłości. Pomysły, które dotyczą zabawy warto po południu wprowadzić w życie. Spotkania z przyjaciółmi będą bardzo udane. Organizm potrzebuje dużo surowych warzyw i wody mineralnej. Merkury wejdzie do znaku Wagi i przypomni nam o zaległych sprawach.
Aspekty planet: 01.50 koniunkcja Księżyca z Wenus, 03.02 Merkury wchodzi do Wagi, 04.44 kwadratura Księżyca z Uranem, 08.54 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Jednak krewni mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się tym, co tylko od nas zależy.

Karta dnia: Rycerz Kielichów
Ktoś przypomni ci o dawnej miłości lub znajomości, która była dla ciebie bardzo ważna. Zadzwoń, rozmowa pomoże zagoić rany.

27.08.2022, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 02.24)
Nów Księżyca w znaku Panny pomoże nam zyskać przychylność i pomoc ludzi. To również dobry dzień na randki i spotkania towarzyskie, wysyłanie miłosnych listów i szukanie bratniej duszy. Jeśli zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy moment na założenie konta na portalu randkowym, to jest właśnie idealny dzień, żeby to zrobić. Jednak rano kwadratura Słońca i Księżyca z Marsem wprowadzi nerwową atmosferę. Kwadratura Wenus z Uranem zachęca do podróży i wizyt.
Aspekty planet: 06.33 kwadratura Wenus z Uranem, 07.27 kwadratura Słońca z Marsem, 10.11 kwadratura Księżyca z Marsem, 10.17 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: Dziewiątka Denarów
Nawet wyprawa pod namiot wyda ci się wyśmienitą letnią przygodą. Odpoczywaj na słońcu, a powrócą dawne siły.

28.08.2022, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Warto zabrać się za zaległe sprawy, bo będziemy mieli okazję szybko uporać się z trudnościami. Możesz znaleźć zgubione rzeczy. Także podróże będą udane i przebiegną w miłej atmosferze. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem. Ogranicz palenie papierosów. Pij soki warzywne i jedz więcej owoców. Opozycja Wenus z Saturnem skieruje twoją uwagę na sprawy społeczne, warto rozmawiać o poważnych rodzinnych planach.
Aspekty planet: 14.47 trygon Księżyca z Uranem, 20.27 opozycja Wenus z Saturnem.

Wibracja dnia 6
Wibracja Szóstki pomoże nam znaleźć oparcie w innych. Pomagajmy, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie ryzykuj, nie wydawaj za dużo, zajmij się domowymi sprawami i ciesz się ostatnim dniem weekendu. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę.

Pozycje planet:
Słońce 28 º 54´ Lwa – 05 º 39´ Panny
Księżyc 29 º 46´ Bliźniąt – 24 º 50´ Panny
Merkury 25 º 32′ Panny – 02 º 50′ Wagi
Wenus 12 º 32′ – 21 º 09′ Lwa
Mars 00 º 58′ – 04 º 56′ Bliźniąt
Jowisz 07 º 46′ – 07 º 10′ Barana w retrogradacji
Saturn 21 º 21′ – 20 º 51′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 º 55´ – 18 º 55´ Byka w retrogradacji
Neptun 24 º 43′ – 24 º 32′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 º 37′ – 26 º 29′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
22.08 od g. 00.06 do g. 02.29.
24.08 od g. 11.40 do g. 15.09.
26.08 od g. 08.54 do 27.08 do g. 02.24.

Horoskop tygodniowy 15-21.08.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Słońce w znaku Lwa zapewni ci sympatię otoczenia i wesołe towarzystwo. To dobry czas, aby zawierać nowe znajomości, zakładać konta w serwisach internetowych i załatwiać sprawy finansowe.

We wtorek 16.08 trygon Merkurego z Uranem zainspiruje cię do śmiałych pomysłów i projektów. Zamiast poświęcać się dla innych, zwróć uwagę na potrzeby własnego organizmu. To także dobry czas na różne naprawy w domu.

W czwartek 18.08 trygon Wenus z Jowiszem sprawi, że finansowe i rodzinne sprawy będą się układać po twojej myśli, ale podziewaj się większego zainteresowania ze strony dalszych krewnych.

W sobotę 20.08 Mars wchodzi do znaku Bliźniąt i przyniesie ci wiele ważnych i ciekawych spotkań. Trudno będzie ci skupić się na odpoczynku, bo ktoś ciągle będzie opowiadać ci o swoich sprawach. Wspieraj swoich znajomych.

W niedzielę 21.08 opozycja Merkurego z Neptunem sprawi, że intuicja podpowie ci najlepsze rozwiązania. Udadzą się randki oraz towarzyskie spotkania, ale trzymaj się z dala od plotek i ludzi, którzy lubią się awanturować.

15.08.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc sprzyja odpoczynkowi na działce, cieszeniu się urokami przyrody, krótkim wycieczkom i przede wszystkim piknikom z dobrym jedzeniem. Nie odmawiaj sobie dziś deseru i małych życiowych przyjemności. Jedz więcej warzyw i owoców, rób przetwory, zrób gruntowne porządki w kuchni.
Aspekty planet: 05.53 trygon Księżyca z Wenus, 12.59 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. Dobry dzień na zabawę, imprezy i spotkania towarzyskie.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

16.08.2022, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Nie planuj żadnych ambitnych aktywności. Wolny dzień spędź tak, jak lubisz. Księżyc sprzyja zabiegom upiększającym i domowej pielęgnacji. Nie przeprowadzaj więc dziś poważnych rozmów z bliskimi osobami, bądź wyrozumiały, a nie doprowadzisz do zaognienia konfliktów, bo Księżyc w Baranie wprowadza nerwową atmosferę.
Aspekty planet: 13.13 sekstyl Księżyca z Saturnem, 16.47 trygon Księżyca ze Słońcem, 19.46 trygon Merkurego z Uranem, 22.18 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub wakacyjną imprezę.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

17.08.2022, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 4.22)
Aura sprzyja wizytom, podróżom, spotkaniom zawodowym i handlowaniu. Księżyc sprzyja dyskusjom, zebraniom, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady. W ogrodzie przesadzaj rośliny, przycinaj, rób ogrodowe przemeblowanie. Organizm potrzebuje ciepłych napojów oraz zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: 17.53 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Lepiej nie przejmować się humorami szefa, a na spokojnie zająć się domem i finansami.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

18.08.2022, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Trudno nam będzie utrzymać porządek i dyscyplinę, często będziemy zmieniać zdanie. Dobry dzień na spotkania towarzyskie, ważne telefony, odnawianie znajomości. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów, wody mineralnej i witamin. Chroń skórę przed słońcem, używaj kremu z filtrem. Trygon Wenus z Jowiszem sprzyja randkom i zakupom.
Aspekty planet: 10.02 trygon Wenus z Jowiszem, 16.19 koniunkcja Księżyca z Uranem, 21.33 kwadratura Księżyca z Saturnem, 21.37 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój i przyniesie świetne pomysły na rozrywkę. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

19.08.2022, piątek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 14.06)
Nie rób nic na siłę, przebywaj z miłymi ludźmi i w przyjaznym otoczeniu, bo byle co może cię wytrącić z równowagi. Księżyc radzi zostać w domu, zająć się rodziną, unikać dużych i głośnych przyjęć czy zgromadzeń. Organizm domaga się węglowodanów. Uzupełnij mikroelementy, zjedz więcej warzyw, a poczujesz się lepiej.
Aspekty planet: 03.48 sekstyl Księżyca z Neptunem, 06.36 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 07.31 trygon Księżyca z Plutonem, 13.05 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Różne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach i chaosem wśród komputerowych plików. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

20.08.2022, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Sobota sprzyja aktywnemu odpoczynkowi i zadbaniu o swoje otoczenie. Przemebluj mieszkanie, zacznij mały remont, a od razu poczujesz się lepiej. Organizm potrzebuje dużo płynów, zjedz zupę, pij soki, nawadniaj organizm, unikaj silnego słońca. Szybko uporasz się z pracą w ogrodzie, jeśli poprosisz kogoś z rodziny o pomoc.
Aspekty planet: 05.51 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 09.56 Mars wchodzi do znaku Bliźniąt, 11.08 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

21.08.2022, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Wyjdź z inicjatywą, zaproponuj komuś współpracę, zdobądź sojuszników dla swoich sąsiedzkich czy rodzinnych planów. Księżyc pomoże ci przeciągnąć na swoją stronę osoby niezdecydowane, a nawet wrogie. Dzień sprzyja porządkom, rodzinnemu gotowaniu i pracy na działce. Organizm potrzebuje potraw z dużą zawartością białka.
Aspekty planet: 09.03 trygon Księżyca z Saturnem, 09.40 opozycja Merkurego z Neptunem, 15.46 kwadratura Księżyca z Neptunem, 16.28 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor! Karta zapowiada wygraną w grach losowych, w kasynie lub na loterii.

Pozycje planet:
Słońce 22 º 10´ – 28 º 54´ Lwa
Księżyc 01 º 54´ Barana – 29 º 46´ Bliźniąt
Merkury 16 º 31′ – 25 º 32′ Panny
Wenus 03 º 57′ – 12 º 32′ Lwa
Mars 26 º 50′ Byka – 00 º 58′ Bliźniąt
Jowisz 08 º 14′ – 07 º 46′ Barana w retrogradacji
Saturn 21 º 53′ – 21 º 21′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 º 53´ – 18 º 55´ Byka
Neptun 24 º 52′ – 24 º 43′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 º 46′ – 26 º 37′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
16.08 od g. 22.18 do 17.08 do g. 04.22.
19.08 od g. 13.05 do g. 14.06.
Udanego tygodnia!