Archiwa kategorii: Prognozy astrologiczne

Horoskop tygodniowy 13-19.08.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w Lwie sprzyja skupieniu się na sobie. Będziemy zachłanni na życie i bardziej niż zwykle skoncentrowani na pracach domowych i wprowadzaniu w życie nowych postanowień. To dobry tydzień, aby zadbać o siebie, odpocząć, cieszyć się życiem.

 W poniedziałek 13.08 Mars ruchem wstecznym wchodzi do znaku Koziorożca i zmobilizuje nas do regularnego treningu i wytrwałej pracy. Warto się starać, bo efekty czy diety, czy ćwiczeń, będą olśniewające.

W sobotę 18.08 sekstyl Merkurego z Wenus  pomoże nam upolować najmodniejsze stroje na wyprzedażach i zadbać o swój wygląd przed końcem wakacyjnego sezonu. Wagi mogą przeżyć wyjątkowe chwile na randce.

W niedzielę 19.08 trygon Jowisza z Neptunem sprzyja śmiałym planom i rozrywce. Osoby, które ubiegają się o pracę, powinny być w tym tygodniu bardziej odważne i śmiałe w prezentowaniu swoich umiejętności, bo ten aspekt planet przynosi szczęście. Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać sprawom zawodowym, podpisywaniu ważnych umów i kupowaniu sprzętu elektronicznego.

Horoskop tygodniowy

13.08.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Dużo możesz zyskać, jeśli będziesz bardziej uprzejmy dla bliźnich. Możliwe są wspaniałe znajomości i kuszące propozycje. Dzień sprzyja odważnym decyzjom zawodowym i finansowym. Ktoś ci pomoże, jeśli głośno powiesz, czego potrzebujesz. Jedz więcej warzyw korzennych i witamin. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem, spróbuj rzucić palenie.
Aspekty planet: 4.13 Mars wkracza ruchem wstecznym do znaku Koziorożca, 6.08 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 7.24 opozycja Księżyca z Neptunem, 13.11 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

14.08.2018, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 6.56)
Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Nie pozwól tylko, aby czyjeś wątpliwości lub dąsy popsuły ci dzisiaj humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Księżyc radzi być ostrożnym wobec nieznajomych i nie zwierzać się ze swoich tajemnic czy sekretnych planów. Zadbaj o twarz i usta, farbuj i podcinaj włosy, ćwicz na piłce.
Aspekty planet: 6.37 trygon Księżyca z Marsem, 11.55 kwadratura Księżyca z Saturnem, 20.05 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie. Zajmij się rodziną, zdrowiem i odpocznij od stresów.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. Ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

15.08.2018, środa
Księżyc w znaku Wagi
Bądź otwarty na zmiany i zaproszenia. Dzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i szczęśliwym zbiegom okoliczności. Rozmowa z kimś młodszym sprawi, że zmienisz pogląd na ważną sprawę. Nie obiecuj jednak zbyt wiele, bo możesz mieć problemy z dotrzymaniem danego wcześniej słowa. Zjedz potrawy ze zdrowym tłuszczem, unikaj zbyt ostrych przypraw i cukru.
Aspekty planet: 4.08 sekstyl Księżyca z Merkurym, 15.51 kwadratura Księżyca z Plutonem, 22.21 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce, a także rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

16.08.2018, czwartek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 10.54)
Nie daj się ponieść nerwom i emocjom. Księżyc może postawić na twojej drodze osoby kłótliwe i konfliktowe. Bądź przygotowany na odpieranie argumentów. Organizm potrzebuje spaceru, większej dawki powietrza i porządnego ciepłego posiłku w ciągu dnia. Pielęgnuj rośliny, przycinaj liście. Unikaj depilacji i głębokiego pilingu, bo skóra źle to zniesie.
Aspekty planet: 9.55 kwadratura Księżyca z Marsem, 15.27 opozycja Księżyca z Uranem, 16.06 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy mieli dobrą rękę do pieniędzy. Zastanów się nad biznesplanem, w Internecie szukaj informacji o dotacjach i pożyczkach. To dobry dzień dla spraw zawodowych, można zakładać firmę lub podpisywać ważne umowy.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

17.08.2018, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Bądź zdecydowany i trzymaj się swojego planu. Dzień sprzyja kończeniu różnych spraw, które wydają się ci nużące i niekorzystne finansowo. Warto policzyć oszczędności i zastanowić się nad korzystniejszym sposobem ich ulokowania. Nie wdawaj się w kłótnie. Organizm łatwo przyswaja węglowodany, uważaj więc na tuczące dodatki i desery.
Aspekty planet: 8.18 kwadratura Księżyca z Merkurym, 15.05 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 15.32 trygon Księżyca z Neptunem, 22.11 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja mądrym decyzjom i rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i nie żałuj tego, co minęło.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

18.08.2018, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 18.44)
Aura nie sprzyja zaczynaniu dalekich podróży, a także podpisywaniu ważnych umów. Ostrożnie podchodź do reklam i ofert sprzedaży. Nie bierz pożyczek lub kredytów. Możesz jednak znaleźć błąd, którego nie spostrzegłeś wcześniej. Zadbaj o siebie, nawilżaj skórę. Podlej obficie kwiaty, unikaj jednak dużego prania, bo będzie długo. Pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 9.48 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 17.06 sekstyl Księżyca z Marsem, 17.34 sekstyl Merkurego z Wenus.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor! Karta zapowiada wygraną w grach losowych, w kasynie lub na  loterii.

19.08.2018, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Zrealizuj plan idealnej niedzieli, powstrzymaj się przed domowymi pracami i po prostu odpocznij. Księżyc sprzyja zmianie strategii i zaczynaniu nowych spraw. W sprawach finansowych możliwe korzystne wiadomości. Jeśli wybieraj się w podróż, pamiętaj o wykupieniu polisy ubezpieczeniowej. Jedz więcej dobrej jakości białka, pij dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 6.24 Merkury wychodzi z retrogradacji, 9.44 trygon Jowisza z Neptunem, 17.13 trygon Księżyca z Merkurym, 19.13 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz miał bardzo ambitne pomysły, ale nie staraj się robić kilku rzeczy na raz. Unikaj konfliktów i szukaj nowych sprzymierzeńców, bo weekendowa aura będzie sprzyjać odpoczynkowi i randkom.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 20 º 13´- 26 º 56´ Lwa
Księżyc 12 º 25´ Panny – 15 º 59´ Strzelca
Merkury 13 º 38′ – 11 º 34′ Lwa w retrogradacji
Wenus 06 º 04′ – 12 º 50′ Wagi
Mars 00 º 01´ Wodnika – 29 º 00´ Koziorożca w retrogradacji
Jowisz  14 º 57′ – 15 º 41′ Skorpiona
Saturn 03 º 01´ – 02 º 47´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 02 º 33´ – 02 º 30´ Byka w retrogradacji
Neptun 15 º 46′ – 15 º 35′ Ryb w retrogradacji
Pluton 19 º 18′ – 19 º 10′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
14.08 od g. 06.37 do g. 06.56.
16.08 od g. 09.55 do g. 10.54.
18.08 od g. 17.06 do g. 18.44.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 6-12.08.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Wykorzystajmy dobroczynną siłę kwadratury Słońca z Jowiszem, która będzie we wtorek 7.08, i zróbmy w tym tygodniu coś nowego, zaskoczmy siebie i bliskich, złapmy szczęście za nogi, ale nie zapominajmy, żeby mierzyć zamiary na siły, bo wpływ Słońca podpowiada nam, aby kierować się nie tylko emocjami, ale i rozumem.

We wtorek 7.08 Wenus wchodzi do znaku Wagi i zapewni nam powodzenie w każdej spawie, dlatego zaczynajmy nowe sprawy, zakładajmy firmę, rozpoczynajmy podróż, podpisujmy umowy. W urzędach będziemy bardziej skuteczni w załatwianiu spraw finansowych. Uran wchodzi w retrogradację i możemy przegapić pewne ważne szczegóły w sprawach zawodowych i finansowych, co grozi konsekwencjami finansowymi lub dyscyplinarnymi. Uważajmy więc i wszystko sprawdzajmy dwa razy.

W środę 8.08 trygon Wenus z Marsem pomoże osobom, które nie mają partnera, znaleźć drugą pasującą idealnie połówkę. Jeśli planujesz imprezę lub ważne spotkanie, w środę dzwoń do znajomych i załatwiaj trudne sprawy.

W czwartek 9.08 koniunkcja Słońca z Merkurym podpowie nam, jak rozwiązać trudny problem lub pomoże naprawić nie działające sprzęty w domu. Warto jednak zdać się na poradę i usługi specjalisty, żeby załatwić problem raz i porządnie.

W piątek 10.08 kwadratura Wenus z Saturnem odradza randki w ciemno i zbyt odważne domaganie się podwyżki czy składanie dokumentów o kredyt, bo możemy ponieść spektakularną porażkę. Możemy liczyć tylko na sprawdzonych przyjaciół.

W sobotę 11.08 nów Księżyca i częściowe zaćmienie Słońca w znaku Lwa sprawi, że weekend będzie romantyczny i bardzo wzruszający za sprawą spotkań, przyjęć czy filmów lub muzyki. Warto odpocząć po intensywnym tygodniu i zająć się tylko tym, co sprawia nam radość. Kwadratura Merkurego z Jowiszem sprzyja szukaniu pracy i podpisywaniu korzystnych umów. Warto założyć konto, lokatę lub znaleźć lepsze oprocentowanie kredytu czy karty kredytowej.

Horoskop tygodniowy

6.08.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 3.31)
Na urlopie zajmij się rozrywką, poświęć czas swojemu hobby. Lepiej nie zaczynać wielkich porządków, bo trudno będzie je dokończyć. Warto poczytać książkę, obejrzeć film. Rano rób zakupy, po południu zajmij się gotowaniem lub sprzątaniem. Wieczór sprzyja nadrabianiu zaległości i rozmowom z bliskimi. Zadbaj o skórę na dłoniach, zrób manicure i pedicure.
Aspekty planet: 1.46 trygon Księżyca z Wenus, 6.08 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomoże szybko uporać się z pracą, a wieczorem sprzyja odpoczynkowi i intelektualnym dyskusjom. Dzisiaj znajdź czas na to, co lubisz czytać lub oglądać, medytuj i niczym się nie przejmuj.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

7.08.2018, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Pij wodę mineralną, zjedz pożywną zupę, unikaj nadmiaru białka. Ciekawe wydarzenia i imprezy sprawią, że trudno nam będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miej do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie  ci na sucho. Nie zapomnij jednak o ważnym spotkaniu, ktoś liczy na twoją pomoc. Uda się załatwić pewną trudną sprawę.
Aspekty planet: 1.27 kwadratura Słońca z Jowiszem, 1.27 Wenus wkracza do znaku Wagi, 4.22 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 6.37 kwadratura Księżyca z Neptunem, 9.54 sekstyl Księżyca z Merkurym, 18.49 Uran wchodzi w retrogradację.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki ożywi nasze emocje. Staniemy się bardziej niż zwykle dociekliwi, a nawet zazdrośni o ukochaną osobę. Lepiej nie rozmawiać o polityce i poważnych różnicach poglądów, bo możemy być zbyt zasadniczy i uparci.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

8.08.2018, środa
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 6.00)
Możesz być niestabilny emocjonalnie i za bardzo przejąć się cudzymi kłopotami. Zanim podejmiesz decyzję pod wpływem uczuć, dobrze się zastanów. Unikaj inwazyjnych zabiegów chirurgicznych na biust i dekolt. Różne zawodowe sprawy uda się szybko załatwić. Zadbaj o rośliny. Nawilżaj skórę, rób zabiegi kosmetyczne, likwiduj zmarszczki.
Aspekty planet: 2.32 trygon Wenus z Marsem, 8.08 kwadratura Księżyca z Wenus, 10.12 sekstyl Księżyca z Uranem, 11.14 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga dostrzec trudne sprawy we właściwym świetle i znaleźć dobre sposoby na uporanie się z kłopotami. Pod jej wpływem odpoczniesz, nabierzesz dystansu, a jeśli trzeba to pozbędziesz się tego, co nie daje ci radości.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

9.08.2018, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Przejrzyj rachunki i dokumenty, a znajdziesz zgubę i wyjaśnisz niezgodności w domowym budżecie. Dzień sprzyja nowym pomysłom na dekorację i remont mieszkania, zmianie wizerunku i rozwijaniu nowego hobby. Nawadniaj organizm i chroń głowę przed słońcem. Zjedz dziś ciemne pieczywo i brązowy ryż, unikaj ostrych przypraw i alkoholu.
Aspekty planet: 4.05 koniunkcja Słońca z Merkurym, 5.43 trygon Księżyca z Jowiszem, 7.41 trygon Księżyca z Neptunem, 13.20 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy ciekawscy, a także niezwykle łatwo zdobędziemy nowe umiejętności. Dziś nauka praca i pójdzie nam o wiele sprawniej, niż zwykle. Wszystko będzie działo się szybko, lepiej nie odkładać ważnych spraw na później.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

10.08.2018, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 6.17)
Energia cię będzie rozpierać i trudno się będzie skupić na nużących obowiązkach. Bądź jednak konsekwentny i nie przekładaj ważnych spraw i porządków na jutro. Po południu zmiana aury. Planety pomogą ci  uzyskać wsparcie w ważnej sprawie, wyjść cało z uczuciowych tarapatów. Regeneruj siły, idź na plażę, opalaj się z umiarem.
Aspekty planet: 3.33 kwadratura Wenus z Saturnem, 7.12 opozycja Księżyca z Marsem, 10.21 kwadratura Księżyca z Uranem, 11.48 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja zakochanym, dziś trudno im będzie znieść rozłąkę, padną wielkie słowa i gorące wyznania. A kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj jesienne podróże i wizyty.

11.08.2018, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Nów Księżyca sprawi, że ludzie będą ze sobą rywalizować, uważaj więc, żeby nie narobić sobie wrogów. Ostrożnie prowadź samochód i uważnie obchodź się z ostrymi narzędziami. Warto negocjować ceny czy warunki umowy, którą kiedyś podpisałeś. Organizm potrzebuje więcej białka, unikaj ostrych przypraw i kwaśnego nabiału. Księżyc zachęca do zakupów, rozpoczynania remontu, krótkich podróży i nauki.
Aspekty planet: 5.45 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 5.54 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 8.31 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 11.57 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ artystycznego natchnienia. Będziemy żartować i flirtować. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub szalone randki, warto odpocząć od obowiązków.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień. Karta sprzyja ludziom odważnym.

12.08.2018, niedziela
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 5.58)
Pilnuj się, bo dzisiejsze błędy mogą cię dużo kosztować. Ktoś może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Z niczym się nie spiesz i ułóż dobry plan dnia, a ze wszystkim sobie poradzisz. Ważne sprawy załatwiaj rano. Księżyc pozwoli znaleźć genialne rozwiązanie pewnej trudnej sprawy. Bez sentymentu wyrzuć stare i niepotrzebne rzeczy. Nawadniaj organizm, jedz dużo warzyw, wypij sok z buraka.
Aspekty planet: 10.04 trygon Księżyca z Uranem, 10.51 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym rodzinnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycje planet:
Słońce 13 º 30´ – 20 º 13´ Lwa
Księżyc 29 º 07´ Byka – 12 º 25´ Panny
Merkury 18 º 53′ – 13 º 38′ Lwa w retrogradacji
Wenus 29 º 00′ Panny – 06 º 04′ Wagi
Mars 01 º 33´ – 00 º 01´ Wodnika w retrogradacji
Jowisz 14 º 22′ – 14 º 57′ Skorpiona
Saturn 03 º 19´ – 03 º 01´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 02 º 34´ – 02 º 33´ Byka w retrogradacji
Neptun 15 º 55′ – 15 º 46′ Ryb w retrogradacji
Pluton 19 º 27′ – 19 º 18′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
6.08 od g. 01.46 do g. 03.31.
7.08 od g. 9.54 do 8.08 do g. 06.00.
9.08 od g. 13.20 do 10.08 do g. 06.17.
11.08 od g. 11.57 do 12.08 do g. 05.58.

Miłego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 30.07-5.08.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w Lwie sprzyja nie tylko osobom wybierającym się w podróż, ale sprzyja też tym, którzy chcą się dostać na dobre studia i szukają jeszcze wolnych miejsc, a także szukaniu ciekawych ofert pracy. Mimo wakacji możecie znaleźć nie lada okazję.

Merkury w retrogradacji zachęca nas do poprawiania tego, co zepsute lub wymaga częstej konserwacji. Warto wysyłać ważne wiadomości i maile, szybko odpowiadać na listy i oddzwaniać, bo pewne wiadomości mogą zmienić nasze życie i dać nam szansę wykazać się umiejętnościami.

Wenus w znaku Panny sprzyja porządkom w uczuciach. To dobry tydzień na znajdowane dodatkowej pracy, negocjowanie lepszego wynagrodzenia, kupowanie luksusowych dóbr po niskich cenach, szukanie okazji na wyprzedażach.

Koniec tygodnia będzie okazją do świetnej zabawy i dużej kreatywności. Energia nas będzie rozpierać, warto zorganizować spotkanie dla rodziny czy przyjaciół, bo wszyscy będę się wyjątkowo dobrze bawili.

W czwartek 2.08 kwadratura Marsa z Uranem uważajmy więc, bo coś może nie pójść po naszej myśli. Ten aspekt ostrzega przed nieżyczliwymi osobami, odradza też bunt czy lekceważenie szefa czy autorytetów, bo konsekwencje mogą być dla nas niekorzystne.

Horoskop tygodniowy

30.07.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 1.27)
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Księżyc w znaku Rybach nie sprzyja zawieraniu ważnych finansowych umów. W Internecie możesz poznać bratnią duszę. Porządnie podlej wszystkie rośliny, ale unikaj prania. Usuwaj przebarwienia i zmarszczki, ujędrniaj skórę.
Aspekty planet: 6.23 sekstyl Księżyca z Uranem, 8.47 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja artystycznym dokonaniom. Będziemy energiczni i życzliwie nastawieni do całego świata.

Kata dnia: XI Sprawiedliwość
Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś cię obserwuje i ocenia.

31.07.2018, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Podejmij ważne decyzje finansowe, zaplanuj budżet na kolejny miesiąc. Jeśli od dawna szukasz dobrego specjalisty lub lekarza domowego, teraz wreszcie ci się uda. Twoje zdrowie będzie w dobrych rękach. Zadbaj o skórę, idź na hydromasaż, pij wodę mineralną bogatą w mikroelementy. Trudno ci będzie wytrzymać w hałasie, wycisz się, medytuj.
Aspekty planet: 5.22 trygon Księżyca z Jowiszem, 9.29 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 16.27 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga zapanować nad chaosem w domowym budżecie. Dzisiaj możesz oszczędzać, dzielić pieniądze i szukać tańszych taryf telefonu lub internetu.

Kata dnia: XIV Umiarkowanie
Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanówmy się, co jest dla nas najważniejsze i od razu zacznijmy realizować to, co naprawdę się liczy.

1.08.2018, środa
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 12.54)
Weź się za ambitne zadania, pogoń innych do pracy, warto zaczynać nowe sprawy. Dzień sprzyja nauce, a także podróżom i randkom. Możesz wpaść na niezwykłe i  kreatywne pomysły. Więcej się ruszaj, zapisz się na wizytę do lekarza specjalisty. Szukaj nowych źródeł pieniędzy, składaj podanie o pracę. Jedz więcej białka, ale unikaj niezdrowego czerwonego mięsa.
Aspekty planet: 00.41 opozycja Księżyca z Wenus, 18.04 sekstyl Księżyca z Marsem, 19.44 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z rodziną i sąsiadami. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Kata dnia: VI Kochankowie
Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor.

2.08.2018, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Ze wszystkim sobie poradzisz. Uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Bądź dobrej myśli, ale nie wywołuj konfliktów. Możesz robić większe porządki, łatwo uporasz się z pracą fizyczną.
Aspekty planet: 4.38 kwadratura Marsa z Uranem, 8.03 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki uczyni dzień bardzo niespokojnym. Będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać język snów i intuicji. Sprzyja to artystom, ale nie księgowym i biznesmenom. Dlatego jeśli rozmawiasz o pieniądzach, postaraj się mocno stać na ziemi.

Kata dnia: I Mag
Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. Masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj swoje atuty.

3.08.2018, piątek
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 21.50)
Ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która wyjdzie ci na dobre. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy, daj żołądkowi i wątrobie odpocząć. Księżyc w znaku Barana sprzyja zaczynaniu zdrowszej diety. Zjedz więcej zdrowego białka.
Aspekty planet: 2.16 kwadratura Księżyca z Plutonem, 4.52 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 4
Czwórki radzi unikać niepotrzebnych dyskusji. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski i interesy, więc lepiej być ostrożnym podczas zawodowych spotkań i nie obiecywać zbyt wiele.

Kata dnia: XVI Wieża
W miłości nie dajmy się zdominować partnerowi wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać.

4.08.2018, sobota
Księżyc w znaku Byka
Ludzie będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Udadzą się randki i spotkania z przyjaciółmi. Rób rachunki, odwiedzaj urzędy, posprzątaj piwnicę lub strych. Będziesz miał więcej pokus, żeby zjeść coś tłustego i słodkiego, pilnuj się!
Aspekty planet: 1.38 kwadratura Księżyca z Marsem, 2.33 koniunkcja Księżyca z Uranem, 4.06 trygon Księżyca z Saturnem, 20.17 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 23.49 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprawi, że staniemy się towarzyscy i bardziej optymistyczni. Sprzyja też szalonym randkom, a kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Kata dnia: XIII Śmierć
Uważaj na zdrowie, zrób badania, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Koniecznie wykup dodatkowe ubezpieczenie, jeśli wybierasz się w podróż lub na urlop.

5.08.2018, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Farbuj i podcinaj włosy. Bierz witaminy i suplementy. Pij dużo wody i używaj częściej krem do rąk. Księżyc sprzyja osobom, które szukają partnera. Unikaj podejmowanie ryzykownych decyzji.
Aspekty planet: 2.47 sekstyl Księżyca z Neptunem, 8.57 kwadratura Księżyca z Merkurym, 9.03 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na swoich rodzinnych sprawach. Warto wybrać się na wycieczkę, zadbać o wygodę i rodzinny spokój.

Kata dnia: XX Sąd
Zajmij się rodziną, spotkaj z przyjaciółmi. Wiele nauczysz się od innych, a czas spędzony z dziećmi zaliczysz do wyjątkowych i udanych.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 06 º 48´ – 13 º 30´ Lwa
Księżyc 0 º 16´ Ryb – 29 º 07´ Byka
Merkury 22 º 51′ – 18 º 53′ Lwa w retrogradacji
Wenus 21 º 42′ – 29 º 00′ Panny
Mars 03 º 23´ – 01 º 33´ Wodnika w retrogradacji
Jowisz 13 º 54´ – 14 º 22′ Skorpiona
Saturn 03 º 40´ – 03 º 19´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 02 º 32´ – 02 º 34´ Byka
Neptun 16 º 04′ – 15 º 55′ Ryb w retrogradacji
Pluton 19 º 36′ – 19 º 27′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
29.07 od g. 11.24 do 30.07 do g. 1.27.
1.08 od g. 00.41 do g. 12.54.
3.08 od g. 04.52 do g. 21.50.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 23-29.07.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień upłynie nam na wypełnianiu ambitnych zadań, wizytach w urzędach i wyjaśnianiu finansowych spraw w banku.  W drugiej połowie tygodnia poczujemy, że wszystko przyspiesza, a życie staje się bardziej kolorowe. Pełnia i zaćmienie Księżyca sprawią, że będziemy czuć potrzebę wielkich zmian. Warto jednak zrobić podsumowanie zysków i strat, zanim podejmiemy decyzję.

We wtorek 24.07 opozycja Wenus z Neptunem zapewni nam wsparcie przyjaciół, dobrą radę od osoby, która świetnie się zna na problemie, który nas dręczy. Będziemy też bardziej otwarci na ludzi i nowe przyjaźnie.

W środę 25.07 kwadratura Słońca z Uranem skłoni nas do niekonwencjonalnych pomysłów i nowych rozwiązań. Na wakacjach na pewno poznamy kogoś wyjątkowego lub zaprzyjaźnimy się z paczką ciekawych znajomych.

W czwartek 26.07 Merkury wchodzi w retrogradację na trzy tygodnie. Spodziewajmy się ważnych wiadomości i sami szybko odpisujmy na maile czy listy, a nie przegapimy korzystnych zawodowych czy finansowych okazji.

W piątek 27.07 pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca w znaku Wodnika namawiać nas będą do podróży i wzięcia udziału z przyjaciółmi w ciekawych plenerowych imprezach. Spotkania będą udane, pamiętajmy jednak o bezpieczeństwie swoim i bliskich. Opozycja Słońca z Marsem sprawi, że będziemy ciekawi życia i ludzi, chętnie odwiedzimy nowe miejsca, spotkamy się z nieznajomymi, zorganizujemy wspaniałą zabawę dla najmłodszych członków rodziny.

W sobotę 28.07 trygon Wenus z Plutonem sprzyja zakochanym praz tym, którzy szukają swojej połówki. Wysyłajmy wiadomości, spotykajmy się z ludźmi, prośmy przyjaciół o pośrednictwo w dotarciu do kogoś, kto jest na razie poza naszym zasięgiem.

Horoskop tygodniowy

23.07.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
Zrób dobry plan dnia, a szybko uwiniesz się z domowymi obowiązkami. Możliwe są konflikty o zakres obowiązków, różne rozliczenia i kontrole. Nie licz na innych i bądź cierpliwy, a sporo się uda zrobić. Po południu lepsza aura. Księżyc sprzyja ćwiczeniom fizycznym. Jedz więcej dobrej jakości białka, pij dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 17.35 kwadratura Księżyca z Wenus, 20.06 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki wniesie więcej swobody i optymizmu. Bardzo sprzyja wakacyjnym wycieczkom, odpoczynkowi i zabawie. W pracy za to będziemy szukać okazji do wprowadzenia w życie nowych pomysłów.

Karta dnia: VII Rydwan
Bądź zdecydowany, a wyjdzie ci to na dobre. Karta Rydwan podpowiada, żeby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę.

24.07.2018, wtorek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 23.48)
Zrób generalne porządki w szafkach i kuchni, zacznij remont, teraz masz na to siłę.  Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer, twoje nerwy koniecznie muszą dziś odpocząć. Opalaj się z umiarem, stosuj kremy z filtrem przeciw promieniom UV.
Aspekty planet: 10.21 trygon Księżyca z Merkurym, 21.22 opozycja Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: 6
Szóstka sprawi, że będziemy serdeczni dla innych ludzi. Każdy będzie ciekawy tego, co dzieje się u innych ludzi. Dziś można zadzwonić do starych znajomych, z sukcesem odnowić zapomniane kontakty.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz się lepiej. W sprawach osobistych zapowiada ożywienie uczuć i szansę na poprawę rodzinnych relacji.

25.07.2018, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Zabierz się za porządki, nawoź rośliny, zrób przetwory. Nie rezygnuj z czasu wolnego czy przerwy, nawet jeśli wokół będzie się dużo działo. Księżyc sprzyja regeneracji sił i szczęśliwym diagnozom lekarskim oraz szybkiemu leczeniu dolegliwości. Pamiętaj o kremach z filtrem, nakładaj maseczkę odżywiającą na twarz. Zrób depilację.
Aspekty planet: 4.49 trygon Księżyca z Uranem, 7.46 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 13.35 kwadratura Słońca z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka to wibracja dobrych pomysłów, ale w sprawach prywatnych lepiej dzisiaj zachować ostrożność, trudno nam będzie dzielić się i rozumieć cudze racje. Nie prośmy dzisiaj krewnych o pożyczki.

Karta dnia: XVI Wieża
Jeśli planujesz remont, przemeblowanie lub odświeżenie mieszkania, teraz nadchodzi najlepsza pora, aby się za to zabrać.

26.07.2018, czwartek
Księżyc w znaku Koziorożca
Zrób sobie przerwę, nie wymagaj od siebie lub innych za wiele. Będziesz poddany huśtawce nastrojów. Pij więcej ziół, naucz się metod relaksacji, a dzień będzie spokojniejszy. Wieczorem odpocznij w kameralnym gronie, poczytaj, obejrzyj serial, nie przemęczaj się. Zrób depilacje i piling, idź do kosmetyczki, bo dziś skóra się szybko goi.
Aspekty planet: 3.31 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 7.02 Merkury wchodzi w retrogradację, 8.28 sekstyl Księżyca z Neptunem, 12.03 trygon Księżyca z Wenus, 15.41 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że z troską pochylimy się nad domowymi potrzebami. Dzisiaj warto omawiać plany remontów lub większych zakupów.

Karta dnia: VI Kochankowie
Zarazisz entuzjazmem i energią wszystkich dookoła, znajdziesz odpowiednich pomocników do wykonania trudniejszych prac.

27.07.2018, piątek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 12.40)
Pełnia Księżyca zapewni ci dużo energii i moc towarzyskich atrakcji. Poczujesz przypływ sił i entuzjazmu. Jedz więcej zielonych warzyw, które zawierają żelazo, a zrobi ci się lepiej. Księżyc sprzyja znajdowaniu finansowych okazji, randkom i towarzyskim spotkaniom. Odnów kontakty z dawnymi znajomymi, zapewnij sobie i bliskim dużo rozrywek. Unikaj pracy w ogrodzie, szczególnie przesadzania i przycinania roślin.
Aspekty planet: 7.13 opozycja Słońca z Marsem, 17.47 kwadratura Księżyca z Uranem, 20.47 koniunkcja Księżyca z Marsem, 22.20 opozycja Księżyca ze Słońcem, pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki wyciągnąć wnioski z ważnych wydarzeń i zmienić strategię postępowania. Dzisiaj każdy może zmienić się na lepsze.

Karta dnia: III Cesarzowa
W finansach możesz liczyć na szybki przypływ gotówki. Bądź jednak rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę – ani w miłości, ani w kasynie.

28.07.2018, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Skup się na sobie, zapewnij sobie więcej atrakcji i unikaj zobowiązań, bo dziś każdy czegoś od ciebie będzie chciał. Wydawaj rozsądnie, żeby do końca miesiąca starczyło ci na leczenie i leki. Kupuj tańsze zamienniki w kuchni, odwiedź lokalny bazarek i kup świeże warzywa. Rób rachunki, pamiętaj o ważnych przelewach. Zjedz więcej białych warzyw i zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 3.25 trygon Wenus z Plutonem, 16.46 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że z optymizmem zabierzemy się za organizowanie wakacyjnych atrakcji. Zacznij dzisiaj coś nowego, postaraj się spełnić choć jedno swoje marzenie.

Karta dnia: XX Sąd
Zawieraj umowy, spotykaj się z ludźmi, korzystaj z kontaktów, które nawiązałeś w przeszłości, a osiągniesz więcej, niż zamierzałeś.

29.07.2018, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Pytaj innych o zdanie, zdecyduj się na pomoc, którą ktoś ci oferuje, a świat stanie się prostszy. Księżyc sprzyja dyskusjom, zebraniom rodzinnym, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady z rodziną. Wybierz się na wycieczkę, rolki lub rower.
Aspekty planet: 11.24 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki pomaga nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie. Nie żałuj pieniędzy na kawę i kino, odpoczywaj i ciesz się wakacjami.

Karta dnia: I Mag
Za bardzo ufasz pewnej osobie, ale nic o niej nie wiesz. Nie daj cię zwieść jej ładnymi słowami i przebojowością. Nie wierz tym, które proponują ci szybkie, ale kosztowne rozwiązanie problemu.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 00 º 07´ – 06 º 48´ Lwa
Księżyc 7 º 02´ Strzelca – 0 º 16´ Ryb
Merkury 23 º 02′ – 22 º 51′ Lwa w retrogradacji
Wenus 14 º 13′ – 21 º 42′ Panny
Mars 05 º 17´ – 03 º 23´ Wodnika w retrogradacji
Jowisz 13 º 34′ – 13 º 54´ Skorpiona
Saturn 04 º 05´ – 03 º 40´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 02 º 28´ – 02 º 32´ Byka
Neptun 16 º 12′ – 16 º 04′ Ryb w retrogradacji
Pluton 19 º 46′ – 19 º 36′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
24.07 od g. 10.21 do g. 23.48.
26.07 od g. 15.41 do 27.07 do g. 12.40.
29.07 od g. 11.24 do 30.07 do g. 1.27.

Udanego tygodnia!