Miesięczne archiwum: grudzień 2010

Horoskop tygodniowy 27.12.2010-2.01.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

Po Świętach poczujemy, że czas odpocząć i znaleźć więcej czasu na nasze własne, prywatne sprawy. Ubywający Księżyc sprzyja zimowym wyjazdom, uprawianiu sportu i poprawie kondycji. W pracy uporządkujmy zaległe sprawy, aby z nową energią wejść w Nowy Rok. Sylwester gorący, namiętny i udany, ale trzymaj nerwy na wodzy i wystrzegaj się zazdrości!

27 grudnia 2010, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny i od godz. 18.39 w znaku Wagi
Dzień sprzyja koncentracji na domowych sprawach i rozwiązywaniu różnych rodzinnych problemów, także finansowych. Nieco gorzej udadzą się randki i towarzyskie spotkania, bo Księżyc w znaku Panny nie sprzyja beztroskiej zabawie. O godz. 13.22 Księżyc znajdzie się w opozycji z buntowniczym Uranem i w próżnym kursie do godz. 18.39. Możemy nawet wybrać samotność i dobrą lekturę aby w spokoju odpocząć przy choince.

28 grudnia 2010, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Noc może być niespokojna, bo o godz. 5.20 Księżyc znajdzie się w kwadrze. Nasze sny mogą być niezwykłe. Dzień nie sprzyja męczącym pracom. Unikaj rachunków, łatwo będzie coś przeoczyć.  O godz. 21.43 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Marsem, a o godz. 22.42 w koniunkcji z Saturnem. To trudne aspekty – uważajmy na drodze, nie kłóćmy się o drobiazgi z bliskimi osobami.

29 grudnia 2010, środa
Księżyc w znaku Wagi i od godz. 21.51 w znaku Skorpiona
Dzień sprzyja odpoczynkowi i poszukiwaniu równowagi. Bądź bardziej wyrozumiały dla innych, bo dzisiaj ludzie są wrażliwi i niezwykle emocjonalni. Lepiej unikajmy zakupów, ryzyka, wizyt w urzędach. Na sport, domowe porządki, a nawet towarzyskie spotkania możemy nie mieć większej ochoty. Od godz. 16.05 do 21.51 Księżyc znajdzie się w próżnym kursie.

30 grudnia, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzisiaj nie ryzykujmy bez potrzeby. Księżyc w znaku Skorpiona nie sprzyja ryzykownym decyzjom, zakładaniu firm czy podpisywaniu ważnych umów.  Także randki i towarzyskie spotkania będą krótsze, bo aura nie sprzyja okazywaniu emocji. Aby zachować dobry humor, obejrzyj ulubiony film lub wybierz się na spacer i nie myśl o starych kłopotach.

31 grudnia, piątek, Sylwester
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzisiaj Sylwester! Rano będziemy nerwowi i dlatego łatwo będzie nam we wszystkim dostrzegać błędy i niedociągnięcia. Unikaj prania, porządków, mycia samochodu. Dziś łatwo będzie o zguby, spóźnienia i różne dziwne pomyłki. O godz. 14.12 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Wenus, co poprawi wszystkim humor. O godz. 20.12 trygon Księżyca z Jowiszem zapowiada początek szampańskiej zabawy. Jednak wpływ Księżyca w znaku Skorpiona uczyni nas zazdrosnymi i obrażalskimi, nie flirtuj na balu, jeśli nie chcesz popsuć partnerowi humoru.

1 stycznia 2011, sobota, Nowy Rok
Księżyc w znaku Skorpiona i od godz. 2.22 w znaku Strzelca
Pierwszy dzień Nowego Roku będzie miał sympatyczną i optymistyczną aurę. Obudzimy się w dobrych humorach. Księżyc w znaku Strzelca sprzyja układaniu noworocznych marzeń i spełnianiu naszych życzeń. Po południu warto spotkać się z przyjaciółmi i dalej się bawić! Dzisiejsze imprezy będą bardzo udane i wesołe, dlatego nie siedź samotnie w domu, bo łatwo będzie zawrzeć nowe znajomości.

2 stycznia 2011, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Niedziela sprzyja ciekawym wydarzeniom towarzyskim i artystycznym. O godz. 15.03 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Merkurym. Warto się ruszyć z domu z wizytą lub do kina. Staniemy się dzisiaj bardziej niż zwykle weseli i odważni, co sprzyja nawiązywaniu ciekawych znajomości. Możesz dzisiaj znaleźć sobie niezwykłe zainteresowania lub zacząć planować zagraniczne podróże. Bardzo dobry dzień na randki.

Miłego tygodnia!

Horoskop na 2011 rok – ulubieńcy gwiazd

Autorka: Izabela Podlaska

Nowy rok przed nami, a my z ciekawością zaglądamy w gwiazdy, co przyniosą w tym roku każdemu z nas. Czeka nas naprawdę ciekawy rok, bo aż planety zmienią swój znak zodiaku: Neptun wejdzie na kilka miesięcy do znaku Ryb, Uran wkroczy na dobre do znaku Barana, a Jowisz przemierzy aż trzy znaki zodiaku: przewędruje od Ryb, przez Barana do Byka. Energia planet się zmieni, a wraz z nimi nasze życiowe plany i marzenia. Prezentujemy krótki przewodnik dla każdego znaku zodiaku, co zrobić, aby zostać ulubieńcem gwiazd.

Znaki kardynalne – wielkie zmiany
Osoby urodzone w znakach kardynalnych (Baran, Rak, Waga, Koziorożec) mają przed sobą rok wyzwań i ważnych życiowych wyborów. Planety szykują im wielkie zmiany i będą hartować ich charakter. A że znaki kardynalne do strachliwych nie należą, przyjmą wyzwania planet z otwartą przyłbicą. Transformujący Pluton i dyscyplinujący Saturn będą pilnować, aby Wasze działania były skuteczne, a zmiany życiowe głębokie. Jowisz w znaku Barana od stycznia do czerwca będzie wspierał wszystkie Wasze działania i amortyzował upadki czy łagodził skutki błędnych decyzji i pomyłek. Uran, planeta nagłych i szybkich zmian, doda Wam odwagi w realizacji odważnych, ale ryzykownych planów. Barany, którym Jowisz już od początku roku doda energii, będą w tym roku grać pierwsze skrzypce na każdym polu: i zawodowym, i uczuciowym. Sięgniecie po to, co Wam się od dawna należy, bo jesteście w tym roku ulubieńcami gwiazd. Aby wszystko się udało, musicie jednak od czasu do czasu słuchać tego, co inni mają Wam do powiedzenia. Raki, które zazwyczaj czekają z podjęciem działań do ostatniego momentu, w tym roku powinny przestać robić jeden krok w przód i dwa kroki w tył i bez oglądania się na innych dać całą naprzód. Wagi, które zawsze radzą się innych przed podjęciem decyzji i nie lubią robić niczego same, w tym roku powinny zebrać się w sobie i zacząć podejmować samodzielne decyzje. Tylko tak korzystnie wykorzystacie wpływ Saturna, który przemierza Wasz znak. Koziorożce aby nie przegrać życiowych okazji i szans, muszą w tym roku zmienić strategię i nie trzymać się kurczowo planu, który realizują od lat. Planeta zmian i życiowych rewolucji Uran, wraz z Plutonem, Saturnem i Jowiszem dadzą Wam okazję na rozpoczęcie zupełnie nowej drogi, która zaprowadzi Was na sam szczyt.

Znaki stałe – cała naprzód!
Ci, którzy urodzili się w znakach stałych (Byk, Lew, Skorpion, Wodnik) są w wyjątkowo dobrej sytuacji. Planety w tym roku wspierają Was jak mogą w realizacji Waszych życiowych planów. Wszystko, co sobie zaplanujecie, uda się na pewno. Zacznijcie więc realizować swoje marzenia. Byki, które będą ulubieńcami gwiazd w tym roku, mogą się spodziewać większej ilości pieniędzy oraz pokonają przeszkody za sprawą Jowisza, który od czerwca do grudnia będzie gościł w ich znaku zodiaku. Dodatkowo harmonijne wpływy Plutona i Urana sprawią, że nic nie będzie mącić Waszego spokoju. Uwierzcie w swoje marzenia i nie narzekajcie na swój los, a wszystko się uda. Lwy, które mają w tym roku wiele do wygrania, rozwiną skrzydła i zostaną docenione za to, co robią od kilku lat dzięki Jowiszowi i Saturnowi. Nie rezygnujcie z niczego, co Wam się należy, a osiągniecie sukces. Skorpiony, zawsze czujne i gotowe do obrony przed ukrytymi wrogami, w tym roku powinny zrelaksować się i poświęcić więcej czasu sobie, rodzinie i swojemu hobby. Uważajcie tylko, aby nie wydawać za wiele i nie brać za dużo kredytów, bo Jowisz od czerwca będzie Was kusił kolejnymi ofertami. Wodniki mają przed sobą spokojny rok. Sprawy, które przez ostatnie lata się dłużyły lub komplikowały, teraz załatwicie bardzo szybko. Aby zostać ulubieńcami gwiazd, powinny zadbać o swoje zdrowie i podjąć ważne decyzje dotyczące związków – w tym roku przestaniecie mieć wątpliwości.

Znaki zmienne – koniec kłopotów
Osoby, które mają Słońce w znakach zmiennych (Bliźnięta, Panny, Strzelce, Ryby), wreszcie poczują ulgę, bo nadchodzi koniec ich trosk i kłopotów. Przez ostatnie lata wpływ planet mobilizowały Was do zmian i sprawiały, że musieliście podejmować trudne życiowe decyzje. Uran wciąż zaskakiwał was nowymi życiowymi sytuacjami, a Saturn przymuszał do ciężkiej pracy i trudnych kompromisów. Od tego roku czeka Was całkowita zmiana planetarnych energii. Dla Bliźniąt nadchodzą lepsze czasy. Nic już nie będzie Was blokować ani Wam przeszkadzać. W tym roku zaliczacie się do ulubieńców planet, a Jowisz, Saturn i Uran wniosą w Wasze życie wiele pozytywnej energii, radości i urozmaicenia. Wreszcie będziecie mogli być sobą, a sukces zawodowy i osobiste szczęście zależeć będą tylko od Was. Panny nie będą już musiały tak skrupulatnie oszczędzać i liczyć się z wydatkami, a Wasz wysiłek i intelektualne zalety zostaną w końcu docenione. Jowisz i Pluton będą Was wspierać w każdej dziedzinie życia, nie bójcie się więc pokazać, na co Was stać. Strzelce są w tym roku zdecydowanie ulubieńcami gwiazd, a ich szanse na powodzenie, i uczuciowe, i zawodowe, są bardzo duże. Szczególnie pierwsza połowa roku przyniesie Wam okazje, do wspięcia się wyżej w zawodowej hierarchii lub do poukładania życia osobistego. Ryby natomiast przestaną odczuwać uciążliwości losu i wypłyną na szerokie wody. Wpływ Jowisza i Plutona zapewni Wam spokój i lepsze życiowe perspektywy. Przestaniecie się czuć blokowani czy nawet poszkodowani przez los. Poczujecie, że to wy w tym roku macie we wszystkim decydujący głos.

Horoskop tygodniowy 20-26.12.2010

Autorka: Miłosława Krogulska

Przed nami pełnia Księżyca, która na początku tygodnia przyniesie nam nerwowe nastroje i pośpiech w załatwianiu wszystkich spraw, jakie trzeba załatwić przed Świętami. Uważajmy na słowa, bądźmy wyrozumiali dla innych. Od 22 grudnia poprawa nastrojów i więcej spokoju. Uda się nam ze wszystkim zdążyć, a także zażegnać nieporozumienia i konflikty z początku tygodnia. Święta będą udane, wesołe i szczęśliwe.

20 grudnia 2010, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzisiaj wszyscy będą doradzać, pomagać, komentować i omawiać cudze świąteczne plany. Wpływ Księżyca w znaku Bliźniąt sprzyja zakupom i pisaniu świątecznych kartek. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Jeśli nie masz jeszcze prezentów, znajdziesz je dzisiaj. Warto się reklamować, pisać świąteczne kartki, odzywać się do znajomych i odnawiać kontakty. Wieczorem możemy mieć problemy z zasypianiem, jeśli8 w nocy podróżujesz, bądź bardzo ostrożny.

21 grudnia 2010, wtorek
Księżyc w pełni w znaku Bliźniąt i od godz. 10.23 w znaku Raka
Dzień może być nerwowy, bo o godz. 9.15 czeka nas pełnia Księżyca. Wykorzystaj jej wpływ, aby szybko załatwić różne zawodowe i urzędowe sprawy, ale unikaj nerwów i komentowania cudzych błędów. Po godz. 10.23, gdy Księżyc na dobre wkroczy w znak Raka, aura stanie się senna i spokojna. O godz. 19.01 Księżyc znajdzie się w opozycji z Plutonem. Zamiast się spieszyć i denerwować z powodu zakupów lub korków na drodze, poszukaj wytchnienia i wybierz się na spacer lub randkę.

22 grudnia 2010, środa
Księżyc w znaku Raka
Czeka nas spokojniejszy i bardziej sympatyczny dzień. Ludzie będą otwarci na uczucia i dobrze nastawieni do innych. Jeśli cierpisz z powodu rodzinnych niesnasek, dzisiaj uda się je wyjaśnić i zaprowadzić zgodę wśród bliskich. O godz. 12.06 Księżyc znajdzie się w trygonie z Wenus. Trudno się będzie oprzeć słodyczom i deserom, dlatego oszczędzaj żołądek na Święta. O godz. 14.20 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Saturnem, nie planuj na tą chwilę ważnych spotkań.

23 grudnia 2010, czwartek
Księżyc w znaku Raka i od godz. 13.52 w znaku Lwa
Dzisiaj nasze nastroje będą zmienne, a wobec natłoku przedświątecznych obowiązków możemy stać się bardzo nerwowi. Zastanów się, co naprawdę jest warte uwagi i pracy, a z czego można zrezygnować. W godz. 8.27 do 13.52 Księżyc będzie w próżnym kursie. Dlatego dopiero po południu poczujemy przypływ sił, wtedy szybko uda się zrobić zakupy i domowe porządki. Randki będą gorące, o ile tylko uda się znaleźć na nie wolny czas.

24 grudnia 2010, piątek, Wigilia
Księżyc w znaku Lwa
Przed nami udana Wigilia, bo Księżyc w znaku Lwa sprzyja celebrowaniu rodzinnych spotkań i zwyczajów. Będziemy wyrozumiali i serdeczni, a także bardzo hojni dla innych. Nie oszczędzaj dzisiaj na tym, co sprawia ci przyjemność. O godz. 17.17 Księżyc znajdzie się w sekstylu do Saturna i wtedy warto zasiąść do wieczerzy. Strojenie choinki, kolędowanie i zabawy z dziećmi przypomną nam o dawnych czasach. O godz. 18.11 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Wenus. Odezwij się do krewnych, którzy są daleko, bo Wigilia sprzyja odnawianiu kontaktów.

25 grudnia 2010, sobota, Boże Narodzenie
Księżyc w znaku Lwa i od godz. 16.15 w znaku Panny
Od rana będziemy w radosnych, świątecznych humorach. W godz. 10.29 do 16.15 Księżyc będzie w próżnym kursie. Czas płynąć będzie bardzo szybko, ale będziemy rozproszeni, dlatego uważajmy, bo łatwo będzie o spóźnienia na świąteczne obiady i spotkania. Wszyscy będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Po południu warto rozmawiać na poważniejsze tematy, łatwo zdobędziemy potrzebne informacje lub uzgodnimy wspólne stanowisko zresztą rodziny.

26 grudnia 2010, niedziela, Drugi Dzień Świąt
Księżyc w znaku Panny
Dzisiaj będziemy niezdecydowani i senni, chętnie usiądziemy na kanapie z widokiem na choinkę i wymigamy się od niektórych wizyt. Chętnie zagłębimy się w lekturze, odetchniemy od codziennych obowiązków. Dopiero od godz. 16.05, gdy Księżyc znajdzie się w trygonie z Marsem, poczujemy przypływ energii. Uważaj w podróży, bo możliwe są zguby i pomyłki. Sny i przeczucia mogą być prorocze, znajdź czas na medytację i sprawy związane z rozwojem duchowym.

Horoskop na tydzień dla 12 znaków zodiaku:
Baran
Sprawy związane z miłością, zabawą i wesołym towarzystwem zaprzątną twoją uwagę. Nie pozwól, aby wpłynęło to źle na twoje obowiązki. Planety radzą, abyś poważniej traktował innych ludzi i w żadnym razie nie drwił z ich uczuć! Święta upłyną w spokojnej i miłej atmosferze, jeśli nie będziesz narzucał innym swojej woli.

Byk
Znajdziesz rozwiązanie problemu, jaki cię ostatnio niepokoił. Uznasz, że wiesz, co masz robić i pozbędziesz się wewnętrznego niepokoju. Jeśli chcesz nawiązać kontakt z kimś, kto obdarzony jest władzą i autorytetem, to w tym tygodniu nadarzy się ku temu dobra okazja. Podczas Świąt staraj się nie myśleć o pracy i obowiązkach.

Bliźnięta
Czas, jaki poświęcisz innym ludziom nie okaże się stracony. Jeśli pracujesz w zawodzie związanym ze sztuką, to możesz liczyć na uznanie i większy zysk. W miłości zapowiada się udany tydzień. Samotne Bliźnięta spotkają interesującą i serdeczną osobę. W Święta pogodzisz się wreszcie z kimś z rodziny.

Rak
Ważna dla ciebie sprawa może nagle skomplikować się i będziesz musiał szybko zareagować. Nie wpadaj w panikę i zastanów się, co jest dla ciebie najbardziej korzystne! W razie potrzeby negocjuj i zwlekaj. Nowe rozwiązanie okaże się lepsze, niż stare ustalenia. Podczas Świąt odpoczywaj i nie zmieniaj wcześniej ustalonych planów.

Lew
Postaraj się docenić dobre rzeczy, jakie cię otaczają i na które sam zapracowałeś. Nic ci teraz nie grozi i możesz być pewien, że sporne sprawy wyjaśnią się na twoją korzyść. W miłości planety podpowiadają, abyś w tym tygodniu przypomniał sobie o rocznicach lub innych wydarzeniach, które są ważne dla bliskiej ci osoby. W Święta nie zapomnij o przyjaciołach.

Panna
W tym tygodniu unikaj próżnych przechwałek i szanuj ludzi, którzy zajmują niższe od twojego stanowisko. W ten sposób unikniesz kłopotów. W miłości możliwe chwilowe zamieszanie. Możesz zwątpić w swoje uczucia, a nawet bezpodstawnie podejrzewać o coś drugą osobę. Święta sprzyjają kontaktom z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

Waga
Czyjeś przykre słowa zabolą cię bardziej, niż przypuszczasz. Nie martw się tym i dalej rób to, co w głębi serca uważasz za słuszne. W miłości ktoś postąpi wbrew twoim życzeniom. Bądź jednak cierpliwy i uprzejmy, bo inaczej zbyt wiele emocji zakłóci twoją wewnętrzną równowagę. W Święta rozwiążesz rodzinną zagadkę.

Skorpion
W tym tygodniu możesz coś wygrać lub nieoczekiwanie dla otoczenia zwyciężysz w trudnej dyskusji. Bądź dobrej myśli, bo los jest po twojej stronie. Planety wskazują na udział w wesołej imprezie lub spotkaniu. W miłości zapowiada rozmowę o wspólnych zamierzeniach i inwestycjach.  Święta upłyną w miłej i przyjaznej atmosferze.

Strzelec
Czeka cię ważna rozmowa. Staniesz na przeciwko osoby, do której czujesz żal lub urazę. Bądź szczery, bo powodzenie jest po twojej stronie. Wyjaśnisz wątpliwości, oczyścisz dwuznaczną sytuację. We wszystkich wyzwaniach, przed jakimi staniesz w tym tygodniu, zachowaj spokój i postaw na racjonalne argumenty. Podczas Świąt porozmawiaj szczerze o rodzinnych planach.

Koziorożec
Ten tydzień nie sprzyja ryzykownym zamierzeniom. Ktoś z twojego otoczenia myśleć będzie o własnej korzyści, która przyniesie ci niewiele korzyści. Postaraj się nie ulegać cudzym wpływom i namowom. Zajmij się tym, co sam uważasz za ważne. Weź jednak pod uwagę, że możesz mieć mniej energii. W Święta przeżyjesz wiele rodzinnych wzruszeń.

Wodnik
Zastanów się, czy twój styl życia nie daje innym osobom powodów do plotek. W tym tygodniu postaraj się nie rzucać w oczy osobom, które mają do ciebie pretensje. Bądź skromny, nie chwal się swoimi pieniędzmi. W miłości strzeż się przelotnych pokus, bo erotyczne tajemnice przypadkowo wyjdą na jaw. Przy świątecznym stole nie wspominaj na siłę starych rodzinnych problemów.

Ryby
Ktoś może wycofać się z podjętych wcześniej ustaleń lub odwołać spotkanie, na którym ci zależy. Nie uzależniaj więc wszystkich swoich spraw i decyzji od postępowania innych ludzi. W Święta znajdź czas tylko dla siebie.

Miłego tygodnia!

16.12.2010 Warszawska Szkoła Astrologii: Prognoza na 2011 rok – Izabela Podlaska

Prowadzi: Izabela Podlaska
Data: 16.12.2010 godz. 18.00-21.00
Miejsce: ul. Pruszkowska 29 m. 259, 02-119 Warszawa,
Cena: 40 zł
Informacje, zapisy i rezerwacje: tel. +48 600218488, +48 600218588, e-mail: albireo (at) albireo.pl

Opis warsztatów: Które miesiące w nadchodzącym 2011 roku będą udane, a które wyjątkowo trudne? Jak zaplanować daty ważnych wydarzeń? Co czeka poszczególne znaki zodiaku w nowym roku? Jowisz w Baranie i Byku oraz Saturn, który na dobre zagościł w Wadze będą wyznaczać kierunki naszych życiowych zmian. Neptun, który wkroczy do znaku Ryb, da nam nowe inspiracje. Omówimy też wszystkie ważne układy planet, retrogradacje i konfiguracje na niebie pod kątem miłości, biznesu i podróży.

Kurs tarota cz. 3 „Tarot w praktyce” III-IV 2011 W-wa

Szkoła Tarota
Miłosławy Krogulskiej i Izabeli Podlaskiej

Kurs tarota cz. 3
„Tarot w praktyce”
III-IV 2011 Warszawa

zaczynamy 15 marca 2011

Zapraszamy na kurs tarota wszystkich, którzy pogłębić swoją wiedzę o tych magicznych kartach “Tarot w praktyce”, na którym będziemy ćwiczyć zaawansowane techniki posługiwania się kartami, poznamy powiązania tarota z innymi dziedzinami ezoterycznymi, takimi jak astrologia, numerologia, kabała, magia. Będziemy też dalej rozwijać praktyczne umiejętności interpretacji rozkładów oraz poznawać tajniki pracy tarocisty oraz pracy z klientami. Pokażemy, jak dobierać talie do rozkładu czy problemu. Aby uczestniczyć w kursie, trzeba znać znaczenia 78 arkanów.

Zapisy: tel. 0-600-218-488, 0-600-218-588, e-mail: albireo(at)albireo.pl

Kurs prowadzą:
Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska.
Dyplom: uczestnicy zajęć dostają dyplom ukończenia kursu.
Miejsce: ul. Pruszkowska 29 m. 259, 02-119 Warszawa

Terminy: Od marca do kwietnia 2011, 5 zajęć po 3 godziny, WTORKI 18.00-21.00
III 15, 22, 29. IV: 5, 12.
Liczba miejsc ograniczona: grupa 10 osób.

Cena: 700 zł
Zaliczka 100 zł na konto:
Albireo s.c. ul. Pruszkowska 29/259, Warszawa 02-119
Multibank BRE Bank SA
nr konta: 39114020170000410205477296
z dopiskiem: kurs “Kurs tarota cz. 3””
Resztę sumy trzeba wpłacić w dniu rozpoczęcia kursu na miejscu lub przelewem.

Serdecznie zapraszamy!
Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska

Kurs astrologii: „Interpretacja horoskopu dla zaawansowanych” I-III 2011 W-wa

Warszawska Szkoła Astrologii
Kurs astrologii dla początkujących cz. 2
„Interpretacja horoskopu dla zaawansowanych”
I-III 2011

ZACZYNAMY 14 STYCZNIA

Zapraszamy na kurs interpretacji horoskopu dla zaawansowanych. Oprócz dokładnej analizy horoskopu (figury planetarne, gwiazdy stałe, punkty arabskie) będziemy poznawać też różne techniki prognozowania przyszłości: tranzyty planet, progresje, solariusze. Zapoznamy się z techniką astrokartografii i relokacji.

Kurs prowadzą: Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska.

Na koniec kursu uczestnicy dostaną dyplomy. Liczba miejsc ograniczona: grupa do 10 osób.

Miejsce: ul. Pruszkowska 29 m. 259, 02-119 Warszawa

Informacje, zapisy i rezerwacje: tel. 0-600-218-488, 0-600-218-588, e-mail: albireo (at) albireo.pl

Czas trwania: Od stycznia do marca 2011, 11 zajęć po 3 godziny, piątki 18.00-21.00

Terminy zajęć: styczeń: 14, 21, 28, luty: 4, 11, 18, 25, marzec: 4, 11, 18, 25

Cena: 1200 zł

Zaliczka 150 zł osobiście lub na konto:
Albireo s.c. ul. Pruszkowska 29/259, Warszawa 02-119 Multibank BRE Bank SA
nr konta: 39114020170000410205477296
z dopiskiem: kurs „Interpretacja horoskopu dla zaawansowanych”
Resztę sumy trzeba wpłacić w dniu rozpoczęcia kursu na miejscu lub przelewem. Możliwość rozłożenia sumy na dwie raty.

UWAGA! Do grupy mogą dołączyć osoby, które nie uczestniczyły w pierwszej części kursu. Prosimy jednak o kontakt telefoniczny przed wpłaceniem zaliczki. Tel. 0-600-218-488, 0-600-218-588

Plan kursu:
1 Ukryta dynamika horoskopu – figury planetarne: latawiec, krzyż, półkrzyż, wielki trygon, palec boży, rozeta sekstyli.
2 Astrokartografia i relokacja czyli jak zmienia się nasz horoskop, kiedy podróżujemy.
3 Punkt Fortuny i najważniejsze gwiazdy stałe jako dodatkowe ważne punkty horoskopu.
4 Wstęp do tranzytów planet. Cykl Księżyca.
5 Tranzyty Słońca, Merkurego, Wenus i Marsa czyli nasz codzienny rytm i planowanie.
6 Tranzyty Jowisza i Saturna – jak je wykorzystać na naszą korzyść.
7 Tranzyty Urana czyli nagłe zmiany w życiu.
8 Tranzyty Neptuna czyli szukanie życiowego ideału.
9 Progresje sekundarne czyli jak zmienia się nasz urodzeniowy horoskop.
10 Tranzyty Plutona czyli wielka życiowa przemiana.
11 Solariusze czyli osobisty horoskop na rok – jak je interpretować.

Zapraszamy serdecznie!
Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska