Miesięczne archiwum: maj 2011

Klub Tarocisty w Warszawie 11.06.2011: Podróże w tarocie i rozkłady wakacyjne

Klub Tarocisty w Warszawie 11.06.2011
Podróże w tarocie i rozkłady wakacyjne

Zapraszamy na spotkanie czytelników kwartalnika „Tarocista” w sobotę 11.06.2011 r. w Warszawie od 12:00 do 16:00. Temat kolejnego warsztatu: Podróże w tarocie i rozkłady wakacyjne. Warsztaty poprowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska. Będziemy omawiać znaczenia wróżebne kart, które dotyczą podróży i planowania wypoczynku. Poznamy wiele sprawdzonych rozkładów na podróże i wyjazdy wakacyjne.

Uwaga! Są to zajęcia warsztatowe, wymagana jest podstawowa znajomość znaczeń kart tarota. Liczba miejsc ograniczona – do 10 osób.

Termin: 11.06.2011 godz. 12:00 – 16:00

Miejsce: ul. Pruszkowska 29 m. 259
Cena: 70 zł (w cenie: materiały, kawa, herbata, woda)
Zapisy:telefonicznie u Izabeli Podlaskiej 0-600-218-488 lub Miłki Krogulskiej 0-600-218-588 lub mailowo: redakcja@tarocista.com

Zaliczka 30 zł jest rezerwacją miejsca w grupie 30 zł – wpłata na tydzień przed spotkaniem osobiście lub na konto: Albireo s.c. ul. Pruszkowska 29/259, Warszawa 02-119 Multibank BRE Bank SA nr konta: 39114020170000410205477296
z dopiskiem: „Klub Tarocisty”

Zapraszamy serdecznie!

Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska

2.06.2011 Warszawska Szkoła Astrologii: Czas na dzieci w horoskopie – Miłosława Krogulska

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na zajęcia poświęcone astrologii i ciąży oraz horoskopom dzieci – jak je interpretować.

2.06.2011, czwartek, godz. 18.00-21.00
Miejsce: Pruszkowska 29 m. 259, 02-119 Warszawa
informacje i zapisy: Izabela Podlaska 0600218488, Mii Krogulska 0600218588, albireo (at) albireo.pl
cena: 40 zł za zajęcia, zajęć nie można nagrywać

Czas na dzieci w horoskopie – Miłosława Krogulska

Opis warsztatów: Astrologowie często są pytani o czas ciąży i pojawienie się dzieci w życiu osoby, której horoskop interpretują. Które planety odpowiadają za płodność i rozmnażanie się, a które są planetami bezpłodnymi? Kiedy w horoskopie jest czas na dzieci? Przyjrzymy się klasycznym i współczesnym regułom interpretacji ciąży i dzieci w horoskopie.

Horoskop tygodniowy 30.05-5.06.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

W tym tygodniu czeka nas wiele niespodzianek i zmian nastroju. Księżyc zmierza do nowiu, który będzie w środę 1.06. W tym dniu będzie miało miejsce również częściowe zaćmienie Słońca. Podejmiemy ważne decyzje dotyczące naszej edukacji, znajomych i podróży. 2.06 w środę Merkury wkracza do znaku Bliźniąt, czekają nas dobre wiadomości, polepszenie w sprawach zawodowych i ochota na podróże. W sobotę 4.06 Jowisz wkracza do znaku Byka i przez kolejne miesiące będzie nakłaniał nas do zadbania o nasze pieniądze i cieszenia się życiem.

30 maja 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Czeka nas pracowity, ale udany dzień. Układaj ambitne plany, zastanów się jak szybko zarobić większe pieniądze. Przestrzegaj diety, o dzisiaj organizm potrzebuje więcej witamin i mikroelementów. Warto umówić się do kosmetyczki, zadbać o swoje zdrowie i wygodę. O godz. 19.44 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Marsem, ostrożnie za kierownica i unikajmy kłótni. Co się uda: oszczędności, odzyskiwanie długów i pożyczonych rzeczy. Unikajmy: wielkich porządków i dalekich podróży, bo trudno się będzie skoncentrować. Dieta: uważajmy, dziś pizza i chipsy tuczą podwójnie. Dom: możesz wykonywać wszystkie domowe prace. Zdrowie i ruch: kąpiel w olejkach lub wizyta na basenie ukoją nasze nerwy. Ogród i rośliny: domowym kwiatkom przyda się kąpiel, zroś liście wodą i odkurz je. Magia i czary: wizualizuj większe pieniądze lub wygraną na loterii. Biznes i pieniądze: szukaj oszczędności, tnij zbędne koszta, unikaj wydatków.
Aspekty planet: 4:47 Księżyc w trygonie z Plutonem, 19:44 Księżyc w koniunkcji z Marsem.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprzyja zabawie. Osobom nieśmiałym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości.

31 maja 2011, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Dzień będzie spokojny i udany. Jeśli nie spóźnimy się na ważne spotkania, to unikniemy przykrości i niebezpieczeństw. Księżyc w znaku Byka sprzyja sztuce, miłości, zabawie. W kuchni uważaj, dzisiaj pokusy okażą się silniejsze od zdrowego rozsądku. Zadbaj o skórę i urodę, wybierz się do fryzjera. O godz. 17.38 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Merkurym, co sprzyja podróżom i udanym zakupom. Co się uda: praca, miłość, zabawa i odpoczynek w pięknym miejscu.
Unikajmy: dyskusji z szefem, wypominania starych błędów. Dieta: dziś łatwo przytyć, dlatego zapominamy o ciastach z kremem. Dom: pomyśl jak go uczynić piękniejszym i wygodniejszym. Zdrowie i ruch: joga lub spacer to najlepsza dziś forma relaksu. Ogród i rośliny: planuj wygląd ogrodu, kupuj nowe doniczki. Magia i czary: dobry dzień na magię finansową. Biznes i pieniądze: planuj ambitne przedsięwzięcia, ale nie oceniaj pracowników.
Aspekty planet: 3:24 Księżyc w koniunkcji z Wenus, 17:38 Księżyc w koniunkcji z Merkurym.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki pomoże ci uporać się z rachunkami. Zastanów się, jak lepiej gospodarować tym, co masz w portfelu.

1 czerwca 2011, środa
Księżyc w nowiu znaku Bliźniąt, częściowe zaćmienie Słońca
Dziś Księżyc o godz. 23.04 znajdzie się w nowiu, a więc układajmy plany na wakacje i zbliżające się lato. Dzień minie nam na spotkaniach, pogawędkach i dyskusjach. Nie będziemy mieli siły na ciężką pracę. Randki lub spotkania z przyjaciółmi miną w bardzo dobrej atmosferze. Warto wybierać się na zakupy, szukać wycieczek zagranicznych, organizować szkolenia i służbowe wyjazdy. Co się uda: zapomnij o kompleksach, nawiązuj nowe znajomości, szukaj nowych zainteresowań. Unikajmy: siedzenia w domu, dziś warto pobyć wśród ludzi. Dieta: wszystko, co słodkie wywoła przypływ apetytu. Dom: rób przemeblowanie, wyrzucaj stare graty, zmieniaj dodatki. Zdrowie i ruch: dobry dzień na jogę, rower lub jazdę na rolkach. Ogród i rośliny: daj im dzisiaj w spokoju rosnąć. Magia i czary: odnawiaj ważne postanowienia, zrób porządek w kartach i kamieniach. Biznes i pieniądze: zlecaj reklamy, szukaj nowych pracowników.
Aspekty planet: 3:44 Księżyc w kwadraturze z Neptunem, 9:35 Księżyc w sekstylu z Uranem, 11:17 Słońce w trygonie z Saturnem, 22:09 Księżyc w trygonie z Saturnem, 23:04 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprawi, że chętnie pomożemy komuś w kłopotach lub chociaż podtrzymamy na duchu strapionych. Problemy dotyczące sąsiadów mogą okazać się ważne, wysłuchajmy, co mają nam do powiedzenia.

2 czerwca 2011, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja zajęciom, które wymagają spotykania się z innymi ludźmi. Będziemy otwarci na nowe znajomości i bardziej niż zwykle ciekawi informacji, jakimi mogą się z nami podzielić współpracownicy, a nawet sąsiedzi. Warto załatwiać różne sprawy na mieście, odwiedzać urzędy, załatwiać sprawy w administracji i na poczcie. Co się uda: relaks i odpoczynek, szybkie kończenie nużących nas spraw. Unikajmy: rachunków, zajęć wymagających precyzji i cierpliwości. Dieta: jedz sałatki, pamiętaj o owocach. Dom: możesz zaczynać remont lub przemeblowanie. Zdrowie i ruch: tańcz, spaceruj, ruszaj się z radością. Ogród i rośliny: zadbaj o trawnik, wygrab śmieci, przeganiaj krety. Magia i czary: ćwicz telepatię, stawiaj karty. Biznes i pieniądze: spotykaj się z kontrahentami, załatwiaj sprawy na mieście.
Aspekty planet: 22:04 Merkury wkracza do znaku Bliźniąt.

Wibracja dnia: Trzy
Trójka doda nam optymizmu. Bądź dzisiaj samodzielny i nie przejmuj się tym, co na twój temat sądzą i mówią inni ludzie.

3 czerwca 2011, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt i od godz.10.37 w znaku Raka
Dziś powstrzymaj swoją ciekawość i unikaj trudnych tematów do dyskusji. Ludzie mogą być nerwowi, bo o godz. 18.05 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Uranem, a o godz. 23.09 w opozycji z Plutonem. Wszyscy będą chronić swoją prywatność i zwracać większą uwagę na szczegóły i drobiazgi. Lepiej unikać dzisiaj wizyt w urzędach lub załatwiania trudnych spraw, bo wszyscy będą myśleć przede wszystkim o weekendowym odpoczynku. Co się uda: sport, odpoczynek, tańce i randki. Unikajmy: plotkarzy i dyskutowania na temat cudzych kłopotów. Dieta: organizm potrzebuje dzisiaj białka i dużo witamin. Dom: warto przewietrzyć, palić kadzidła, ustawiać remedia feng shui. Zdrowie i ruch: dziś spacerujemy i ćwiczymy tai-chi. Ogród i rośliny: zrób porządek z narzędziami. Magia i czary: przeganiaj wrogów i konkurencję. Biznes i praca: nie daj się wykorzystywać, planuj nowe przedsięwzięcia.
Aspekty planet: 9:07 Merkury w kwadraturze z Neptunem, 9:29 Neptun wchodzi w retrogradację, 10:09 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 12:20 Księżyc w trygonie z Neptunem, 18:05 Księżyc w kwadraturze z Uranem, 23:09 Księżyc w opozycji z Plutonem.

Wibracja dnia: Cztery
Czwórka przypomni nam o różnych zaległych sprawach. Uporządkujmy otoczenie, zmieńmy stare nawyki.

4 czerwca 2011, sobota
Księżyc w znaku Raka
Dziś będziemy zajęci rodzinnymi i domowymi sprawami. Warto poświęcić więcej czasu innym. Niespodziewanie możemy wpaść na trop rozwiązania różnych zagadek, bo właśnie dzisiaj możliwe są niezwykłe zbiegi okoliczności. Dobry dzień na randki i decyzje dotyczące uczuć. Co się uda: drobne porządki, medytacja, pomaganie innym, namiętne randki. Unikajmy: rachunków i załatwiania spraw finansowych. Dieta: pij wodę mineralną, łykaj preparaty wzmacniające. Dom: za porządki trudno się będzie zabrać, uda się gotowanie i pieczenie. Zdrowie i ruch: idealny dzień na basem lub nordic walking, ale nie przeciążaj dzisiaj kolan. Ogród i rośliny: zadbaj o oczko wodne lub fontanny. Magia i czary: pal różową świecę, a przyciągniesz miłość. Biznes i pieniądze: wykorzystaj spokojny dzień, aby przejrzeć zaległą pocztę i ważne dokumenty.
Aspekty planet: 5:57 Księżyc w kwadraturze z Saturnem, 15:57 Jowisz wkracza do znaku Byka, 19:49 Księżyc w sekstylu z Marsem, 21:58 Merkury w sekstylu z Uranem.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki sprzyja osobom, które chcą szybko czegoś się nauczyć. Będziemy kreatywni i pomysłowi, uda się łatwo zapamiętywać trudne wiadomości.

5 czerwca 2011, niedziela
Księżyc w znaku Raka i od godz. 17.04 w znaku Lwa
Rano chętnie odpoczniemy w domowym zaciszu, a do domowych obowiązków trudno się nam będzie przekonać, bo o godz. 17.28 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem. Dzień nie sprzyja podróżom, a nawet większym imprezom towarzyskim. Zajmij się dzisiaj swoim hobby, randkami, sztuką. Po południu nabierzemy sił na sport lub spacer. Co się uda: spotkania towarzyskie, podróże, randki. Unikajmy: przechwałek, podczas dyskusji nie daj się ponieść emocjom. Dieta: wybierzemy egzotyczne smaki, idealny dzień na grillowanie, jeśli pogoda pozwoli. Dom: chętnie z niego uciekniemy na spacer lub towarzyskie spotkania na mieście. Zdrowie i ruch: po południu Księżyc w znaku Lwa sprzyja nowej fryzurze i zmianie stylu. Ogród i rośliny: oglądaj katalogi, szukaj nowych inspiracji i nowych gatunków roślin. Magia i czary: noś złoto, a będziesz w dobrym humorze. Biznes i pieniądze: w sklepach i restauracjach dzisiaj mniejsze niż zwykle obroty.
Aspekty planet: 7:34 Księżyc w sekstylu z Wenus, 17:28 Księżyc w kwadraturze z Jowiszem.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprzyja trosce o dzieci i krewnych. Bądź cierpliwy, a zdobędziesz ich zaufanie.

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku:

Barany, Lwy i Strzelce nie będą narzekać na brak wrażeń. W miłości zwyżka formy i udane randki, w pracy o wiele lepsza atmosfera. Warto rozmawiać o pieniądzach!

Byki, Panny i Koziorożce spokojnie zabiorą się do pracy i osiągną sukces, na jakim im zależało. W miłości ostrożnie, zazdrość jest złym doradcą, trudne sprawy wyjaśniajcie w weekend.

Bliźnięta, Wagi i Wodniki rzucą się w wir spraw towarzyskich, będą serdeczne i gościnne. Uważajcie, aby wasze obowiązki nie zeszły z tego powodu na dalszy plan, bo będziecie mieli zaległości pod koniec tygodnia.

Raki, Skorpiony i Ryby na początku tygodnia będą romantyczne i wyrozumiałe, z kimś się pogodzą, kogoś do siebie przekonają. Merkury sprzyja wyjazdom, zacznie się wam nudzić w domu i poszukacie sobie różnych rozrywek.

Miłego tygodnia!

26.05.2011 Warszawska Szkoła Astrologii: Tranzyty Słońca przez nasz horoskop – Izabela Podlaska

Zapraszamy na kolejne zajęcia w Warszawskiej Szkole Astrologii!

26.05.2011, czwartek, godz. 18.00-21.00
Miejsce: Pruszkowska 29 m. 259, 02-119 Warszawa
informacje i zapisy: Izabela Podlaska 0600218488, Mii Krogulska 0600218588, albireo (at) albireo.pl
cena: 40 zł za zajęcia, zajęć nie można nagrywać

Temat: Tranzyty Słońca przez nasz horoskop – Izabela Podlaska

Opis warsztatów: Tranzyty szybkich ciał niebieskich, takich jak np. Słońce, są pomijane i bagatelizowane przez astrologiczne podręczniki. Tymczasem to właśnie obieg Słońca wokół naszego horoskopu wyznacza roczny kalendarz naszej aktywności oraz alarmuje, kiedy tranzyty wolniej biegnących planet będą miały wpływ na nasze życie. Przyjrzymy się rocznym tranzytom Słońca przez horoskop urodzeniowy i zobaczymy, jak z ich pomocą możemy zaplanować zawodowy, finansowy i rodzinny kalendarz.

Horoskop tygodniowy 23-29.05.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

W tym tygodniu warto zabrać się za cięższe obowiązki i trudniejsze sprawy. Księżyc maleje, a to sprzyja szybkiemu podejmowaniu decyzji. Jeśli musisz posprzątać, wyremontować mieszkanie lub musisz zrobić przegląd samochodu, to teraz uda ci się znaleźć na to czas i siły. W poniedziałek Wenus w koniunkcji z Marsem sprzyja randkom, miłym spotkaniom i zakupom. W środę 25.05 Słońce w sekstylu z Uranem sprawi, że wpadniemy na nowe pomysły i otrzymamy zaskakujące propozycje.

23 maja 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Dzisiaj warto zainteresować się, co dzieje się u znajomych lub współpracowników. Łatwo będzie przełamać bariery, wyjaśnić powody sporów i wreszcie pokonać różne uprzedzenia. Wspólne działania przyniosą nam sukcesy i zyski. Popołudnie sprzyja zabawie, twórczości artystycznej, a także podróżom i zakupom. Co się uda: szybkie kończenie trudnych spraw, zmiany ustaleń, negocjacje. Unikajmy: rozmów o uczuciach, wypominania starych błędów. Dieta: dzisiaj jemy w biegu, najlepiej potrawy gorące i ostre. Dom: wyrzuć stare rzeczy, pozbądź się rupieci i szukaj nowego stylu. Zdrowie i ruch: warto uprawiać sport, wybrać się na rower. Ogród i rośliny: zadbaj o trawnik, zrób porządek w komórce lub garażu. Magia i rytuały: ćwicz telepatię, przesyłaj innym pozytywną energię. Biznes i pieniądze: w sklepach większe obroty, w firmach więcej optymizmu.
Aspekty planet: 1:02 Księżyc w trygonie z Saturnem, 10:27 Wenus w koniunkcji z Marsem.

24 maja 2011, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika i od godz. 14.25 w znaku Ryb
Rano załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, bo ludzie będą życzliwi i w dobrych humorach. Po pracy znajdź więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Gdy Księżyc przebywa w znaku Ryb, wtedy na trudne sprawy można popatrzeć pod zupełnie innym kątem. O godz. 20.53 Księżyc znajdzie się w kwadrze. Słuchaj swojej intuicji, a także zwracaj uwagę na przeczucia, bo możliwe nagłe decyzje dotyczące uczuć. Co się uda: zakupy, ważne rozmowy, szybkie decyzje i rozstrzygnięcia. Unikajmy: pośpiechu i stania w kolejkach, ocenia innych ludzi. Dieta: organizm potrzebuje dziś więcej białka, a także wody mineralnej. Dom: po południu unikaj prania i mycia podłóg. Zdrowie i ruch: ostrożnie, dzisiaj nie rywalizuj z innymi, bo łatwo o kontuzję. Ogród i rośliny: nie przestawiaj i nie przesadzaj, daj roślinom odpocząć. Magia i rytuały: weź kąpiel w soli aby oczyścić aurę. Biznes i pieniądze: dobry dzień na nawiązywanie współpracy, rozmowy i negocjacje.
Aspekty planet: 9:42 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 16:12 Księżyc w koniunkcji z Neptunem, 20:53 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

25 maja 2011, środa
Księżyc w znaku Ryb
Dzisiaj słuchaj swojej intuicji i zwracaj większą uwagę na to, co czujesz. Różne przeczucia mogą okazać się prawdziwe, ale unikaj angażowania się w ryzykowne sprawy. W pracy możemy dzisiaj znaleźć błąd lub rozszyfrować intrygę, ale lepiej zaczekać z ogłaszaniem tego całemu światu. Kontroluj dietę, bo o godz. 13.32 Księżyc znajdzie się w sekstylu z Wenus i kusić nas będą makarony, pierogi i tuczące gęste sosy. Co się uda: porządki, opieka nad bliskimi, randki i zajęcia związane ze sztuką. Unikajmy: ryzykownych decyzji, pośpiechu, pożyczania pieniędzy. Dieta: dziś trzymaj się z daleka od ciast i słodyczy. Dom: dobry dzień na dekorowanie, kupowanie firan i materiałów. Magia i rytuały: umyj kamienie szlachetne pod bieżącą wodą. Ogród i rośliny: pamiętaj o podlaniu roślin doniczkowych. Zdrowie i ruch: idealny dzień na jogę, basen, tai chi. Biznes i pieniądze: planuj wydatki, szukaj oszczędności.
Aspekty planet: 4:21 Księżyc w sekstylu z Plutonem, 8:48 Słońce w sekstylu z Uranem, 11:23 Księżyc w sekstylu z Marsem, 13:32 Księżyc w sekstylu z Wenus, 20:16 Księżyc w sekstylu z Merkurym.

26 maja 2011, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Unikaj ryzyka i kłótni, trzymaj nerwy na wodzy. Dzisiaj możliwe są spóźnienia i pomyłki. Będzie to za to bardzo dobry dzień dla czarów i rytuałów, które mają na zapewnić powodzenie. Wybierz się na jogę, spaceruj, medytuj i zastanawiaj się nad ważnymi sprawami. W domu unikaj prania i pastowania, bo zostaną zacieki i smugi. Co się uda: układanie planów finansowych, spotkania z rodzicami, randki. Unikajmy: krytykowania innych, dalekich podróży. Dieta: polskie, tradycyjne dania okażą się dzisiaj najsmaczniejsze. Dom: chętnie w nim odpoczniemy, unikajmy prania i mycia samochodu. Zdrowie i ruch: jeśli ćwiczyć, to rano, bo po południu nie będziemy mieli ochoty na wielkie wyczyny i rywalizację z innymi. Ogród i rośliny: pamiętaj o podlewaniu. Magia i rytuały: potrząsaj monetami i pieniądzmi w portfelu, a zaczną się mnożyć. Biznes i pieniądze: dobry dzień dla biznesu, zajmij się reklamą, marketingiem, szukaniem nowych produktów.
Aspekty planet: Brak dużych aspektów planet.

27 maja 2011, piątek
Księżyc w znaku Ryb i od godz. 2.37 w znaku Barana
Koniec tygodnia może być niespokojny, bo wszyscy będą więcej niż zwykle wymagać od innych. Księżyc w znaku Barana potrafi rozniecić kłótnie. O godz. 10.20 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Uranem. Różne konflikty mogą wyjść na jaw, dlatego uważaj i nie wtrącaj się w cudze sprawy. Udadzą się za to cięższe prace fizyczne, porządki, a także nabierzemy ochoty na sportowe zmagania. Co się uda: odważne decyzje, wyjazdy, wprowadzanie w życie nowych pomysłów. Unikajmy: kłótni, dzisiaj będziemy kierować się egoistycznymi pobudkami, a słowa łatwo wymkną się spod kontroli. Dieta: rozstawimy grilla, sięgniemy po mięso, ostre przyprawy, egzotyczne sosy. Dom: możesz porządkować i zabierać się za cięższe prace. Zdrowie i ruch: dobry dzień na wyścigi lub sport zespołowy. Rośliny i ogród: wyrzuć te, które przekwitły lub przestały być ozdobą. Magia i rytuały: zapal kadzidło w intencji przywołania powodzenia. Biznes i pieniądze: dobry dzień, aby szukać pomysłów na nowe usługi.
Aspekty planet: 10:20 Księżyc w koniunkcji z Uranem, 14:33 Księżyc w sekstylu ze Słońcem, 16:42 Księżyc w kwadraturze z Plutonem.

28 maja 2011, sobota
Księżyc w znaku Barana
Dziś postarajmy się więcej ruszać i aktywnie odpoczywać. Będziemy łatwo zawierać nowe znajomości, uczyć się, odkrywać nowe zainteresowania. Warto wybierać się na spacery i wizyty, organizować towarzyskie spotkania. W domu zabierz się za odkurzanie, pranie i dekorowanie. Co się uda: wizyty w kinie, teatrze, rodzinne obiady, spacery i zabawa. Unikajmy: dyskusji z sąsiadami, możliwe poważne spory o drobiazgi. Dieta: zrób  popisowe danie lub zamów coś, o czym zawsze marzyłeś. Dom: zamiast prać i sprzątać, wybierz się do kogoś z wizytą. Zdrowie i ruch: spaceruj, wyjdź na rower, zagraj z dziećmi z piłkę. Ogród i rośliny: przejrzyj pisma o ogrodach, a znajdziesz mnóstwo dobrych pomysłów. Magia i rytuały: dzisiaj powtarzaj afirmacje dotyczące zdrowia i kondycji. Biznes i pieniądze: układaj nowe plany, zdobywaj informacje przez Internet.
Aspekty planet: 00:11 Księżyc w opozycji z Saturnem.

29 maja 2011, niedziela
Księżyc w znaku Barana i od godz. 15.03 w znaku Byka

Przez większość dnia będziemy niecierpliwi i bardzo niezależni. Księżyc w znaku Byka sprzyja rozwiązywaniu problemów finansowych. O godz. 12.29 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem, co sprzyja przyjemnościom. Zajmij się odpoczynkiem i sztuką. Dzień nie sprzyja męczącym porządkom, ale za to gotowanie i pieczenie uda się dzisiaj wspaniale. Co się uda: rano porządki, po południu randki, przyjęcia, wystawy i podróże. Unikajmy: krytykowania innych, dziś ludzie będą chcieli zapomnieć o kłopotach. Dieta: pamiętaj o mikroelementach, organizm bardzo potrzebuje wsparcia. Dom: zasięgaj porady u krewnych, bo możecie wpaść na bardzo dobre pomysły. Zdrowie i ruch: najlepszy ruch na dzisiaj to taniec. Ogród i rośliny: zadbaj o kwiaty w doniczkach, uporządkuj akwarium. Magia i rytuały: po południu wizualizuj, jak przyciągasz do siebie szczęście i pieniądze. Biznes i pieniądze: dziś ważny jest prestiż: więcej wydamy na luksus, wygodę, smakołyki.
Aspekty planet: 12:29 Księżyc w koniunkcji z Jowiszem, 16:53 Księżyc w sekstylu z Neptunem.

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku:

Barany, Lwy i Strzelce
Dobre wiadomości od przyjaciół lub z urzędu poprawią wam humor. Będziecie otwarci na nowe znajomości i nowe pomysły. Szczęście w miłości też sprzyja, szczególnie Strzelcom.

Bliźnięta, Wagi i Wodniki
Będziecie życzliwi i dla wszystkich wyrozumiali. Opinie ludzi będą dla was wyjątkowo ważne, ale postarajcie się zbytnio nie przejmować każdym zasłyszanym słowem. W tym tygodniu trzeba robić swoje!

Byki, Panny i Koziorożce
Czeka was udany tydzień. Warto zabrać się za ważne rodzinne sprawy, a nawet zrobić więcej niż zostało zaplanowane. Nie zwlekajcie z zakupami lub generalnymi porządkami, wszystko się uda załatwić.

Raki, Skorpiony i Ryby
Czeka was mnóstwo spraw do załatwienia. Zrealizujecie swoje cele dzięki wytrwałości i stanowczości. Nie poddawajcie się, nawet jeśli ktoś będzie przeciwko wam spiskował. Od piątku szczęście w miłości.

Miłego tygodnia!