Miesięczne archiwum: sierpień 2012

Prawdziwy horoskop ślubu Toma Cruise’a i Katie Holmes

Autorka: Izabela Podlaska-Konkel

Aktorskie małżeństwa rzadko trwają długo. Jednak kiedy 28 czerwca 2012 roku Katie Holmes złożyła pozew rozwodowy, nawet bliscy znajomi pary byli zaskoczeni. Uchodząca za zgodną para nie dawała powodów do plotek, że coś między nimi dzieje się źle. Mimo że od początku ich związku w prasie plotkarskiej snuto domysły na temat autentyczności ich uczuć, para doczekała się szybko córki, a w 2006 roku wzięła ślub w bajkowym piętnastowiecznym zamku Odescalchi we Włoszech. Była to jedna z najdroższych i najbardziej wystawnych ceremonii w historii showbiznesu.

Horoskop scjentologicznej ceremonii ślubnek Toma Cruise'a i Katie Holmes

Scjentologiczna ceremonia ślubna Katie Holmes i Toma Cruise’a
18.11.2006 g. 18:00 CET (-1:00), Bracciano, Włochy
klasyfikacja: A, źródło: USAToday.com dostęp na 1.07.2012, archiwum autorki

Kiedy spojrzałam w horoskop tego wydarzenia, bardzo się zdziwiłam, bo powinny na niego działać znaczące tranzyty planet. Rozwodowi najczęściej towarzyszy tranzyt Saturna do osi, świateł lub planet osobistych w horoskopie ślubu. A tu tylko słaba separacyjna dwustopniowa kwadratura Marsa do Plutona oraz separacyjne trzystopniowe kwadratury, jakie tworzą Neptun i Jowisz do Wenus. To za mało, żeby wskazywało na tak oficjalny i radykalny krok jednego z małżonków. Horoskop jest ciekawy, bo idealnie opisuje atmosferę, jaka towarzyszyła temu wydarzeniu.

Katie Holmes i Tom Cruise

Tom Cruise i Katie Holmes, 9 maja 2009, źródło: wikipedia.org

W dniu ceremonii aż pięć obiektów znalazło się w znaku tajemniczego Skorpiona: trzy planety (Merkury, Mars i Jowisz) oraz oba światła horoskopu (Słońce i Księżyc). Wydarzenie wzbudziło wiele emocji, bo ślub miał być poprowadzony przez urzędnika Kościoła Scjentologów. Słońce w koniunkcji z Jowiszem wskazuje na religijną ceremonię, a kwadratura Saturna do tych dwóch obiektów pokazuje, że prawdziwość i legalność ślubu była podważana, a sam obrządek scjentologiczny był kontrowersyjny i uznawany przez opinię publiczną na całym świecie za niebezpieczne działanie sekty. Tyle planet w Skorpionie odzwierciedla, że był to jeden z najlepiej strzeżonych ślubów. Do pilnowania gości i młodej pary przed ekipami telewizyjnymi, tysiącami fanów, intruzami i paparazzi zostało wynajętych wielu ochroniarzy, pomagała też włoska policja (Merkury i Księżyc w koniunkcji z Marsem). Wenus w optymistycznym znaku Strzelca zapowiadała świetne wesele oraz pozytywne nastawienie młodej pary do wstąpienia w związek małżeński oraz szczerość uczuć i zamiarów. Takie posadowienie Wenus zapowiada też, że oboje dzięki związkowi wiele skorzystają i wspólnie dorobią się sporego majątku, co potwierdza dodatkowo koniunkcja Słońca z Jowiszem. Księżyc w Skorpionie niezbyt dobrze wróży domowemu spokojowi pary. Jednak nie jest spalony, ani nawet w promieniach Słońca, nie tworzy jeszcze ścisłego nowiu.

Tranzyty na pozew rozwodowy na horoskop scjentologivznej ceremonii ślubnej Toma Cruise'a i Katie Holmes

Tranzyty na złożenie pozwu rozwodowego 28.06.2012 na horoskop scjentologicznej ceremonii ślubnej
Katie Holmes i Toma Cruise’a 18.11.2006

Zaczęłam szukać informacji na temat okoliczności ślubu i okazało się, że ceremonia we włoskim miasteczku Bracciano nie była zakończona legalizacją związku! Państwo Młodzi złożyli przysięgę przed przedstawicielem Kościoła Scjentologów, do którego oboje należeli. Jednak burmistrz Bracciano Patrizia Riccioni jednoznacznie wypowiedziała się na łamach USA Today, że była to ceremonia scjentologiczna nie uznawana przez władze włoskie, nowożeńcy nie dostali aktu ślubu w miejscowym urzędzie. Według włoskiego prawa ta ceremonia jest nieważna. Rzecznik prasowy Toma Cruise’a Arnold Robinson w wypowiedzi dla Associated Press potwierdził, że para przedsięwzięła odpowiednie kroki aby zalegalizować swój związek i wzięła ślub cywilny w Los Angeles dzień przed włoską ceremonią. Para wyleciała do Włoch 17.11.2006 po południu, mogli więc wziąć ślub rano, w południe lub wczesnym popołudniem, bo dotarli do Włoch wieczorem. Nie ma wątpliwości, że za moment ślubu trzeba przyjąć cywilną ceremonię, która odbyła się w Los Angeles 17.11.2006, ponieważ to moment legalizacji związku jest podstawą do postawienia horoskopu ślubu.

Horoskop ślubu Toma Cruise'a i Kate Holmes ( cywilna ceremonia) 17.11.2006

Horoskop ślubu Toma Cruise’a i Kate Holmes ( cywilna ceremonia)
17.11.2006, godzina 12:00, Los Angeles, Kalifornia, USA
klasyfikacja: X, źródło: www.people.com dostęp na 1.07.2012, archiwum autorki
godzina w przybliżeniu, rektyfikowana na podstawie informacji prasowych, domy od 0 st Barana

Postawiłam horoskop na dwunastą w południe i bingo! Księżyc w dniu, kiedy wzięli ślub cywilny w Los Angeles, był na początku trzeciego dekanatu Wagi (między 19. i 23. stopniem), gdzie w momencie złożenia przez Katie papierów rozwodowych znajdował się tranzytujący Saturn! Horoskop prawdziwego ślubu znacznie różni się od horoskopu scjentologicznej ceremonii. Księżyc w znaku Wagi wskazuje na partnerski podział obowiązków i opieki nad córką, a także dużą swobodę zawodową i towarzyską, jaką małżonkowie będą starali się zachować.

CZYTAJ DALEJ NA WWW.IZEBELAPODLASKA.PL

Horoskop tygodniowy 10-16.09.2012

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Biologiczna odnowa
16.09 nów w znaku Panny skieruje twoją uwagę na sprawy zdrowia, odżywiania i kondycji. Zafunduj sobie w weekend domową odnowę biologiczną lub wybierz się do spa. Cisza, spokój, kąpiele błotne, maseczki i pillingi zdziałają cuda. Poczujesz się jak nowo narodzony. To również dobry czas, aby przeprowadzić jednodniową głodówkę oczyszczającą lub zacząć lekką dietę.

Ostatni tydzień lata sprzyja wprowadzaniu w życie korzystnych zmian. Nie ciągnij dłużej tego, co ci się nie opłaci i szukaj lepszych rozwiązań. Szanujmy cudze opinie, ale nie obawiajmy się dbać o własne interesy. Księżyc maleje i w niedzielę znajdzie się w nowiu. Jeśli tylko ruszymy się na ćwiczenia, to zaczniemy bardzo szybko gubić zbędne kilogramy. Tańcz, spaceruj i ćwicz, a nie zabraknie ci pozytywnej energii i dobrze przygotujesz organizm do jesieni.

 

Słońce 17 º 41´ – 24 º 30´ Panny
10.09 Słońce w koniunkcji z Merkurym sprzyja ważnym spotkaniom, ciekawym rozmowom i szybkiemu podróżowaniu. Panny i Wagi chętnie zrobią przegląd samochodu lub roweru.

Księżyc 3 º 35´ Raka –  6 º 36´ Wagi
16.09 nów w znaku Panny skłaniać nas będzie do porządków i skontrolowania diety. Raki i Lwy powinny nakłonić bliskie im osoby do zrobienia badań kontrolnych i zadbać o swoje zdrowie.

Merkury 17 º 12´ Panny – 0 º 01´ Wagi
16.09 Merkury wkracza do znaku Wagi, co sprawi, że ktoś przyniesie nam dobre wiadomości, plotki i zawodowe instrukcje, z których da się zrobić użytek. Barany nie powinny kłamać na żaden temat.

Wenus 3 º 40´ – 11 º 24´ Lwa
13.09 Wenus w trygonie z Uranem sprzyja szybkim zakupom, świetnej rozrywce i poznawaniu nowych, niezwykłych ludzi. Najwięcej niespodzianek towarzyskich czeka Wodniki i Lwy.

Mars 11 º 20´ – 16 º 02´ Skorpiona
Zamiast szukać zwady i zaczynać sprzeczki, skupmy swoją uwagę i siły na ważnych sprawach. Uda się zmusić panie w
urzędzie do załatwienia skomplikowanej sprawy. Byki powinny to wykorzystać.

Jowisz 15 º 24´ – 15 º 52´ Bliźniąt
Nie przejmujmy się brakiem pieniędzy, nie zawsze one są potrzebne, aby zrobić coś pożytecznego dla innych. Bliźnięta i Barany będą starały się wszystkim pomóc, co wyjdzie im na dobre.

Saturn 27 º 07´ – 27 º 52´ Wagi
Korzystajmy z wiedzy i doświadczenia innych. W tym tygodniu warto słuchać i dostawać rady od tych, którzy umieją więcej od nas. Najpilniejszymi uczniami będą Strzelce i Ryby.

Uran 7 º 18´ – 7 º 02´ Barana w retrogradacji
Nie bójmy się zmian, bo one wprowadzają ożywczy powiew do naszego życia. Nowe znajomości, nowe zlecenia, nowe zadania przywrócą nas do życia. Lwy zaczną się rozglądać za lepszą pracą.

Neptun 1 º 18´ – 1 º 07´ Ryb w retrogradacji
Uwierzmy swojej intuicji i starajmy się wykorzystywać każdą wolną chwilę na sprawy duchowe i relaks. Najbardziej wyciszone i wsłuchane w swój wewnętrzny głos będą Raki i Koziorożce.

Pluton 6 º 58´ – 6 º 57´ Koziorożca w retrogradacji
Musimy być bardziej cierpliwi i nie wyciągać pochopnych wniosków z tego, co mówią i robią ludzie wokół nas. Panny
i Wodniki dostaną to, na co czekały od bardzo dawna.

Próżny kurs Księżyca:
12.09 od g. 00:00 do g. 5:02.
14.09 od g. 7:15 do g. 11:32.
16.09 od g. 13:27 do g. 14:56.

10 września 2012, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Dzisiaj warto zainteresować się, co dzieje się u znajomych lub współpracowników. Księżyc sprzyja współpracy i rozwiązywaniu różnych problemów. Uda się uniknąć kłótni, o ile nie wywołasz ich o godz. 9.18 gdy Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Uranem. Podziel się dzisiaj swoją wiedzą, a zdobędziesz szacunek i sympatię otoczenia. Udadzą się też randki, porządki, ale unikaj dzisiaj prania i pastowania, bo zostaną smugi. Zadbaj o ogród, porządnie podlej rośliny doniczkowe.
Co się uda: zebrania, nauka, dbanie o dom i ogród.
Unikajmy: kłótni i komentowania cudzych spraw.
Dieta: tradycyjne dania okażą się dzisiaj najsmaczniejsze, ale licz kalorie.
Dom: dbaj o wszystkich, ale unikaj prania i pastowania.
Zdrowie i ruch: nie będziemy mieli ochoty na wysiłek i rywalizację.
Czary i rytuały: noś różowe kwarce, a przyciągniesz powodzenie w miłości.
Rośliny i ogród: podlej rośliny, unikaj nawożenia.
Biznes i pieniądze: dzisiaj koniecznie odpocznij od zawodowych stresów.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprzyja prywatnym sprawom. Chętnie pomożemy, doradzimy, a w razie potrzeby pocieszymy. Warto zadzwonić do krewnych, którzy mieszkają daleko.

11 września 2012, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Czeka nas spokojny dzień, ale kto zbierze się do pracy, ten zdąży bardzo dużo dobrego zrobić. O godz. 9.23 Księżyc znajdzie się w sekstylu z Merkurym. Układaj ambitne plany, zastanów się jak  zdobyć dodatkowe pieniądze lub jak przekonać kogoś do swoich planów. Popołudnie sprzyja zakupom, randkom, a przede wszystkim odzyskiwaniu dobrego humoru. Warto zadzwonić do przyjaciół, podzielić się dobrymi wiadomościami.
Co się uda: nauka, praca, ważne rozmowy, zakupy.
Unikajmy: narzekania, dzisiaj złe wiadomości mogą nas zniechęcić do działania.
Dieta: organizm potrzebuje dziś więcej wody i mikroelementów.
Dom: dziś wszystko przebiegać będzie powoli – od porządków, po spacerowanie.
Zdrowie i ruch: warto wybrać się na spacer.
Czary i rytuały: zrób porządek w portfelu, wyrzuć stare papiery i zrób miejsce na nowe pieniądze.
Rośliny i ogród: sadź rośliny, podlewaj trawnik i iglaki.
Biznes i pieniądze: dobry dzień na wymyślanie reklam i ogłoszeń.

Wibracja dnia: Siedem
Siódemka to wibracja nauki. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci dzisiaj przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

12 września 2012, środa
Księżyc w znaku Raka i od godz. 5.02 w znaku Lwa
Od rana będziemy ambitni i odważni, a niektórzy ludzie zaczną się popisywać i chwalić. Zajmij się dzisiaj reklamą, prezentuj swoje umiejętności, walcz z kompleksami. Dzień sprzyja dobrym pomysłom jak pokonać przeciwników i postawić na swoim w różnych trudnych sprawach. O godz. 17.17 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Wenus. Także randki, spotkania z przyjaciółmi, zajęcia związane ze sztuką i zakupy bardzo dobrze się udadzą.
Co się uda: odpoczynek, dbanie o zdrowie i urodę, wyjścia do kina, narady i prezentacje.
Unikajmy: rozmów o pieniądzach, dzisiaj wszyscy będą zaglądać innym do portfela.
Dieta: zacznij kurację witaminową lub dietę bogatą w błonnik i mikroelementy.
Dom: ustawiaj dekoracje, wyrzucaj stare ciuchy.
Zdrowie i ruch: pij soki, oczyszczaj organizm, rób peeling i depilację.
Czary i rytuały: dzisiaj pal kadzidła, a oczyścisz energię mieszkania.
Rośliny i ogród: sadź nowe jesienne kompozycje.
Biznes i pieniądze: zastanów się, na czym możesz zaoszczędzić lub co możesz o wiele lepiej wykorzystać.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprzyja nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów, a także dobremu radzeniu sobie z pieniędzmi. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj rozwiązania problemów.

13 września 2012, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Od samego rana wszyscy będą w dobrych humorach, ale różne chwalipięty i mądrale będą walczyć o naszą uwagę. O godz. 9.54 Księżyc znajdzie się w sektylu z Jowiszem. Masz szansę szybko uporać się z większą ilością obowiązków niż zwykle, jeśli nie dasz się rozproszyć. Udadzą się także podróże i zakupy, szczególnie ubrań i kosmetyków. Na randkach bardzo namiętnie, a samotni łatwiej nawiążą dzisiaj nowe znajomości.
Co się uda: cięższe prace, zmienianie schematów, korekty planów.
Unikajmy: plotkarzy i leni, dzisiaj nie będziemy zbyt wyrozumiali czy cierpliwi dla ludzi.
Dieta: jeśli jesteś na diecie, zabierz do pracy jabłka i marchewki.
Dom: zabierz się za wielkie porządki i trudniejsze prace.
Zdrowie i ruch: spaceruj, ćwicz, a poprawisz kondycję i samopoczucie.
Czary i rytuały: wyrzuć resztki starych świec, zrób porządek z kartami i kamieniami.
Rośliny i ogród: dzisiaj możesz kopać i robić cięższe prace.
Biznes i pieniądze: planuj reklamy, zamawiaj wizytówki, w sklepie zadbaj o wystawę.

Wibracja dnia: Dziewięć
Wibracja Dziewiątki sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj możesz odkryć tajemnice, rozszyfrować spiski. Pytaj o wszystko, co tylko cię interesuje i nie daj się zbyć byle argumentem.

14 września 2012, piątek
Księżyc w znaku Lwa i od godz. 11.32 w znaku Panny
Rano będziemy weseli i optymistyczni, ale od południa aura dnia może się nieco popsuć. O godz. 13.37 Księżyc znajdzie się w opozycji z Neptunem. Ludzie staną się bardziej krytyczni i uparci. Ktoś może wymagać od ciebie, że zrobisz zwykle. Także randki mogą okazać się o wiele mniej namiętne i udane, niż sobie tego życzyliśmy. Warto zająć się zdrowiem i urodą, nałożyć maseczkę, zażyć witaminy. Dobry dzień na depilację i peelingi, a także fryzjera i kosmetyczkę.
Co się uda: ważne przemyślenia i decyzje, wprowadzanie zmian, porządki.
Unikajmy: łamania regulaminów – dziś szefowie lub policjanci okażą się służbistami.
Dieta: zażywaj mikroelementy, pij wodę mineralną, zaczynaj dietę.
Dom: planuj wydatki, szukaj nowych sposobów na stare obowiązki.
Zdrowie i ruch: zadbaj o cerę, idź do kosmetyczki, zrób peeling, depiluj włosy.
Czary i rytuały: przeganiaj konkurencję, walcz z energetycznymi wampirami.
Rośliny i ogród: rób porządek, koś trawnik.
Biznes i pieniądze: zrób dzisiaj porządek w papierach i rachunkach, odwiedź księgową.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj pieniędzy na książki i czasopisma.

15 września 2012, sobota
Księżyc w znaku Panny
Księżyc zmierza do nowiu i z tego powodu czeka nas spokojna, leniwa sobota. Odpoczywaj, regeneruj siły. O godz. 14.53 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem. Niechętnie ruszymy się z domu i nie będziemy zanadto towarzyscy. Możesz zaczynać dzisiaj dietę, depilować włosy i robić peelingi. W uczuciach będziemy ostrożni i zamknięci, co nie sprzyja randkom i towarzyskim imprezom. Lepiej poczytaj dobrą książkę, a nie zmuszaj się do zabawy na siłę.
Co się uda: drobne porządki, medytacja, odpoczynek, dbanie o urodę.
Unikajmy: niepotrzebnych dyskusji, oceniania innych, trudnych rozmów.
Dieta: dobry dzień na oczyszczający post.
Dom: starsze osoby mogą dziś mieć więcej próśb i potrzeb.
Zdrowie i ruch: depiluj włosy, nawilżaj cerę, idź na basen lub na masaż.
Czary i rytuały: noś ametyst, pal kadzidła, a oczyścisz energię.
Rośliny i ogród: możesz wykonywać prace porządkowe, usuwać stare rośliny.
Biznes i pieniądze: szukaj ciekawych wiadomości w Internecie.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprzyja randkom i miłości, a także pomaga w naprawie relacji z ludźmi. Zapytaj przyjaciół, w czym możesz im doradzić lub pomóc, bądź otwarty na emocje.

16 września 2012, niedziela
Księżyc w nowiu w znaku Panny
Zastanów się, jak zerwać z nudą i poprawić sobie humor. Dzisiaj o godz. 4.12 Księżyc znajduje się w nowiu i dlatego możesz wpaść na dobre pomysły. O godz. 14.27 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Merkurym. Zapomnij o przeszłości, szukaj nowych dróg rozwoju. W sprawach finansowych zachowajmy ostrożność, dzisiaj lepiej unikać pożyczek i zakupów. Warto zająć się zdrowiem i urodą, zrobić peeling, zadbać o paznokcie i ręce.
Co się uda: medytacja, magiczne rytuały, randki, odpoczynek.
Unikajmy: wizyt u dentysty, zabiegów chirurgicznych, robienia pedicure, podrózy.
Dieta: dziś trzymaj się z daleka od alkoholu.
Dom: pamiętaj o podlaniu roślin doniczkowych.
Zdrowie i ruch: bardzo dobry dzień na jogę, basen, tai chi.
Czary i rytuały: wizualizuj szczęście i powodzenie, rób czary na przyspieszenie kariery.
Rośliny i ogród: daj ogrodowi odpocząć, ale porządnie go podlej.
Biznes i pieniądze: chwytaj nowe idee, wymyślaj hasła reklamowe.

Wibracja dnia: Trzy
Odpocznij, bo wibracja Trójki sprzyja sztuce, zabawie i miłości. Nie wywołuj trudnych tematów, bo będziemy chcieli uciec jak najdalej od trudnych wyzwań i męczących spraw.

Miłego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 3-9.09.2012

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Tydzień sprzyja kreatywnym pomysłom. Będziemy pomysłowi, optymistyczni, a ubywający Księżyc sprawi, że nie będziemy tracić czasu na zbędne dyskusje. Czy w pracy, czy w szkole nie będziemy się nudzić i narzekać. Wszystko dziać się będzie szybko i bez mnożenia problemów. Teraz możesz zabrać się za cięższe obowiązki,  łatwo uporać się z pracą lub porządkami.

Słońce 10 º 54´ – 17 º 40´ Panny
7.09 Słońce ustawi się w kwadraturze z Jowiszem, co sprzyja inwestycjom, ale ostrzega przed ryzykiem w sprawach finansowych. Panny i Bliźnięta powinny wykorzystać każdą zawodową okazję.

Księżyc 9 º 40´ Barana – 3 º 35´ Raka
Cieszmy się sukcesami bliskich, zacieśnijmy relacje z sąsiadami, a w naszym życiu pojawi się więcej życzliwych nam ludzi. Raki i Lwy pogodzą się ze swoimi przeciwnikami.

Merkury 3 º 41´ – 17 º 12´ Panny
4.09 Merkury w trygonie z Plutonem sprzyja zapisywaniu się na zajęcia, kursy i do szkoły. Panny i Koziorożce
postanowią nadrobić braki i zaległości i zajmą się ciekawą lekturą.

Wenus 26 º 07´ Raka – 3 º 40´ Lwa
6.09 Wenus wkracza do znaku Lwa, co sprzyja rozwojowi zaczętych podczas wakacji romansów i zarabianiu większych pieniędzy. Lwy mogą spotkać na swojej drodze wyjątkową osobę.

Mars 6 º 42´ – 11 º 20´ Skorpiona
5.09 Merkury w sekstylu z Marsem przekona wiele osób, że warto się ruszać, biegać, spacerować i poprawić kondycję fizyczną. Raki i Wodniki wezmą sobie do serca rady lekarzy i dietetyków.

Jowisz 14 º 47´ – 15 º 24´ Bliźniąt
9.09 Merkury utworzy kwadraturę z Jowiszem, co sprzyja krótkim i dalekim podróżom oraz ciekawym i miłym wizytom. Byki i Strzelce zabłysną dowcipem wśród znajomych.

Saturn 26 º 26´ – 27 º 07´ Wagi
3.09 Wenus w kwadraturze z Saturnem sprawi, że będziemy zdystansowani wobec ludzi i niechętnie wydawać będziemy na rozrywkę i zbytki. Wagi staną się bardzo oszczędne.

Uran 7 º 33´ – 7 º 18´ Barana w retrogradacji
Uran w retrogradacji skieruje naszą uwagę na to, czego nie zdążyliśmy zrobić przez wakacje. Aura sprzyja naprawianiu sprzętów elektronicznych, ubieganiu się o zwrot z ubezpieczenia.

Neptun 1 º 29´ – 1 º 18´ Ryb w retrogradacji
Romantyczna aura sprzyja randkom, spotkaniom przy świetle księżyca i odnowieniu uczuć w stałych związkach. Ryby i Wodniki powinny wziąć sobie do serca rady przyjaciół.

Pluton 7 º 00´ – 6 º 58´ Koziorożca w retrogradacji
3.09 Mars ustawi się w korzystnym sekstylu z Plutonem. Znajdziemy siły na pokonanie strachu i obaw przed nowymi obowiązkami. Skorpiony znajdą sposób, aby kogoś do siebie przekonać.

Próżny kurs Księżyca:
4.09 od g. 13:07 do g. 17:42.
5.09 od g. 20:56 do 7.09 do g. 6:11.
9.09 od g. 13:00 do g. 18:50.

3 września 2012, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Początek tygodnia będzie niespokojny, a ludzie mogą być dzisiaj bardziej niż zwykle kłótliwi. Nie obwiniaj innych o swoje niepowodzenia i kłopoty, bo możliwe są awantury i kłótnie z byle powodu. Uprawiaj sport lub zabierz się za cięższe prace. Dzień sprzyja cięższym domowym pracom, praniu czy prasowaniu, także gotowanie uda się wspaniale.
Co się uda: praca, sport, spotkania z przyjaciółmi.
Unikajmy: dyskusji na temat pieniędzy lub stylu życia.
Dieta: dzisiaj jemy szybko i w biegu, zabierz drugie śniadanie do pracy.
Dom: szybko zrobisz porządki i usuniesz niepotrzebne rzeczy.
Zdrowie i ruch: ćwicz dzisiaj, spaceruj lub uprawiaj jogę, bo aura sprzyja aktywności fizycznej, a nie siedzeniu przed telewizorem.
Magia i rytuały: dobry dzień na obronne czary i przeganianie konkurencji.
Ogród i rośliny: rano sprzątaj w ogrodzie, wieczorem ciesz się pięknem swoich roślin.
Biznes i pieniądze: możesz wpaść na pomysł zupełnie nowej usługi.

Wibracja dnia: Osiem
Znajdźmy dzisiaj czas na rachunki i różne sekretne sprawy. Potrzebujemy wyciszenia i równowagi. Wibracja Ósemki sprzyja mądrym decyzjom finansowym i uwalnianiu się spod wpływu innych.

4 września 2012, wtorek
Księżyc w znaku Barana i od godz. 17.42 w znaku Byka
Dobry dzień dla pracowitych i ambitnych. O godz. 10.55 Księżyc znajdzie się w opozycji do Saturna. Jeśli zabierzesz się za ważne zadania, to szybko nadrobisz różne zaległości. Licz głównie na siebie, bo ludzie będą mniej chętni do pomocy lub litowania się nad innymi. Zakupy będą dzisiaj szybkie i udane, ale podróże mogą okazać się niebezpieczne, bo na drodze każdy chce być pierwszy. Po południu bardziej leniwa aura.
Co się uda: szybkie kończenie trudnych spraw, porządki, praca.
Unikajmy: krytykowania i popędzania innych ludzi.
Dieta: zadbaj o zdrową dietę, bo w podejrzanych stołówkach łatwo o zatrucie, dzisiaj unikajmy także alkoholu.
Dom: nie wprowadzaj zmian bez uzgodnienia z rodziną, bo wywołasz spory i kłótnie.
Zdrowie i ruch: unikaj ryzyka, dzisiaj lepiej zadbać o wygodę i bezpieczeństwo.
Ogród i rośliny: nie przesadzaj roślin doniczkowych, walcz za to z chwastami.
Magia i rytuały: dzisiaj przeganiaj konkurencję i astralne szkodniki.
Biznes i pieniądze: zrób rachunki i podsumowania, unikaj ryzykownych decyzji i wielkich zakupów.

Wibracja dnia: Dziewięć
Dziewiątka sprawi, że zakończymy trudne sprawy. Dziś warto pokusić się o chwilę refleksji, ułożyć z mądrą książką na kanapie lub porozmawiać z kimś, kto nas dobrze rozumie.

5 września 2012, środa
Księżyc w znaku Byka
Chętnie zabierzemy się do pracy, będzie mniej kłótni i sztucznych problemów. O godz. 10.09 Księżyc znajdzie się w opozycji z Marsem i trygonem z Merkurym, wtedy unikaj kłótni. Potem policz pieniądze i rozmawiaj o swoich zyskach, bo Księżyc w znaku Byka bardzo sprzyja udanym interesom. Dzisiaj szukaj nowych zleceń za większe pieniądze, odwiedzaj urzędy lub załatwiaj sprawy w banku. Także zakochani będą dzisiaj szczodrzy w uczuciach, łatwo będzie mówić o emocjach.
Co się uda: spotkania ze współpracownikami, sprawy finansowe, sztuka, randki.
Unikajmy: plotkarzy, bo dzisiaj ludzie będą się chwalić i zmyślać.
Dieta: dzisiaj kuszą nowe smaki, nie unikniemy wydatków na słodycze i przekąski.
Dom: rób wielkie pranie, czyść tapicerkę, ustawiaj dekoracje.
Zdrowie i ruch: idealny dzień na spacer, tańce, aerobik.
Magia i czary: rób czary na powodzenie finansowe, pal złote świece.
Ogród i rośliny: sadź nowe rośliny, dziel byliny, podlewaj.
Biznes i pieniądze: zrób porządki w papierach, spotykaj się z klientami.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki doda nam odwagi, ale też sprzyja nagłym i ryzykownym pomysłom, Lepiej trzymać się z daleka od wymagającego szefa. Artyści poczują dzisiaj wielki przypływ natchnienia.

6 września 2012, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Księżyc sprzyja zakładaniu konta w banku, interesom i rozmowom na tematy finansowe. Wszyscy będą konkretni, ale też życzliwi dla innych ludzi. W wolnym czasie zajmij się swoją urodą, odwiedź fryzjera lub nakładaj maseczkę. Dzień sprzyja udanym zakupom ubrań i dodatków, a także urządzaniu mieszkania. Dzisiaj wpadniesz na proste i bardzo dobre pomysły.
Co się uda: randki, twórczość artystyczna, wizyta w kinie lub na wystawie
Unikajmy: zaczynania podróży, robienia wielkich zakupów.
Dieta: pijmy oczyszczające zioła, dbajmy o stargane nerwy.
Dom: zróbmy porządki w spiżarni.
Zdrowie i ruch: możemy być senni, ale niecierpliwi, ostrożnie za kierownicą!
Ogród i rośliny: porządkuj, sadź nowe rośliny, koś trawnik.
Magia i rytuały: pal czerwone świece w intencji płomiennej miłości.
Biznes i pieniądze: w sklepach rano możliwe mniejsze obroty, nie bądź dziś krytyczny dla pracowników.

Wibracja dnia: Dwa
Będziemy dziś wyrozumiali dla innych. Chętnie pomożemy komuś w kłopotach lub chociaż podtrzymamy na duchu strapionych. Odezwij się dziś do starych znajomych, umów na spotkanie.

7 września 2012, piątek
Księżyc w znaku Byka i od godz. 6.11 w znaku Bliźniąt
Planuj weekendowe atrakcje, umawiaj się z przyjaciółmi, bo dzisiaj od rana Księżyc doda wszystkim optymizmu. O godz. 8.58 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Neptunem, unikaj wtedy plotek i nie spóźnij się na spotkanie. Potem lepsza aura. Męczące obowiązki uda się wykonać zaskakująco łatwo, bo ludzie będą ze sobą współpracować. Dzisiaj możesz wpaść na niezwykłe i rewolucyjne pomysły. Podróżuj, rób zakupy, bywaj w ciekawych miejscach. Nowe znajomości okażą się bardzo udane.
Co się uda: podróże, imprezy, namiętne randki.
Unikajmy: rachunków i pośpiechu podczas załatwiania spraw urzędowych.
Dieta: idealny dzień na grillowanie i testowani nowych przepisów.
Dom: dziś nawet prasowanie minie w wesołej atmosferze.
Zdrowie i ruch: możesz poznać nową dziedzinę sportu, odkryć zdrową dietę.
Ogród i rośliny: zadbaj o róże, możesz też nawozić ogród.
Magia i rytuały: rób talizmany do podróży i ułatwiające naukę.
Biznes i pieniądze: szukaj nowych pomysłów na rozwiązanie kłopotów i okazji do wprowadzenia różnych innowacji.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprzyja pozytywnej atmosferze. Będziemy mogli liczyć na dobre, a nawet niecodzienne pomysły. Warto dziś szukać rozwiązania trapiących nas problemów, bo Trójka rozwija kreatywność.

8 września 2012, sobota
Księżyc w ostatniej kwadrze w znaku Bliźniąt
Przypomnisz sobie o ciekawych zaproszeniach i pod byle pretekstem wyruszysz z domu w poszukiwaniu przygód. Warto odezwać się do starych znajomych. O godz. 13.14 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem. Ludzie będą otwarci na nowe pomysły i otwarci na cudze potrzeby. To dobry dzień na randkę, wyjazd w gości lub przyjęcie. Jeśli jesteś samotny, to dzisiaj łatwiej będzie ci nawiązać nowe znajomości. Zakładaj pocztę lub konto na portalach w Internecie.
Co się uda: podróże, zakupy, zawieranie nowych znajomości.
Unikajmy: plotek, brania na siebie zbyt wielu cudzych kłopotów.
Dieta: polej sałatkę dobrą oliwą, organizm potrzebuje tłuszczu.
Dom: warto wywietrzyć rzeczy z szaf i garderób.
Zdrowie i ruch: dziś spacerujemy i ćwiczymy w towarzystwie.
Ogród i rośliny: zbieraj i susz kwiaty oraz zioła, przycinaj gałęzie, koś trawnik.
Magia i rytuały: ćwicz telepatię, pisz afirmacje, czytaj magiczne książki.
Biznes i pieniądze: Wymyślaj reklamy, planuj kursy lub szkolenia.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki sprzyja nabieraniu wewnętrznej równowagi. Nie bierz się za kolejne porządki, tylko odpocznij i poszukaj chwili dla siebie.

9 września 2012, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt i od godz. 18.50 w znaku Raka
Czeka nas pracowita i udana niedziela. Księżyc o godz. 13.00 znajdzie się w trygonie do Saturna. To sprzyja załatwianiu różnych ważnych dla ciebie spraw, które wymagają spotykania się z innymi ludźmi. Chętnie podyskutujesz z sąsiadami, krewnymi czy znajomymi. Łatwo będzie uzgodnić wspólne plany lub przedyskutować sporne sprawy. Kto był uparty, ten dzisiaj może zmienić zdanie. Udadzą się dzisiaj podróże i większe zakupy.
Co się uda: idź na randkę! Zapomnij o kompleksach, a postawisz na swoim!
Unikajmy: siedzenia samotnie w domu, dziś warto pobyć wśród ludzi.
Dieta: sałatki wywołają przypływ apetytu.
Dom: zapal kadzidło, aby wygonić stare energie i oczyścić aurę.
Zdrowie i ruch: dobry dzień na porządny pilling, rozpocznij walkę z cellulitem.
Ogród i rośliny: zadbaj o bluszcze i pnącza.
Magia i rytuały: układaj własne zaklęcia, szukaj pożytecznych informacji.
Biznes i pieniądze: podpatruj konkurencję, zbieraj wiadomości w internecie.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Jedynki sprzyja weekendowym wycieczkom, uprawianiu sportu lub po prostu dobrej zabawie. Kto organizuje dziś przyjęcie, może liczyć na tłum gości i wspaniałą atmosferę.

Miłego tygodnia!

30.08.2012 Warszawska Szkoła Astrologii: Saturn w znaku Skorpiona – Izabela Podlaska-Konkel

Co dwa i pół roku Saturn zmienia znak i wprowadza zmiany, porządek i nowe reguły w dziedzinach, które związane są z danym znakiem. Co się stanie podczas pobytu Saturna w znaku Skorpiona? Czy czeka nas finansowa zapaść i bankowe bankructwa? W które dziedziny inwestować, a w które nie? Przyjrzymy się również horoskopom ludzi, którzy urodzili się z Saturnem w znaku Skorpiona i zobaczymy, jakie sposoby na przetrwanie sytuacji kryzysowych wykształcili i czego się możemy od nich nauczyć.

Termin: 30.08.2012 godz. 18.00-21.00
Miejsce: Warszawska Szkoła Astrologii, Pruszkowska 29 m. 259, 02-119 Warszawa
Informacje i zapisy: 0600218488, 0600218588, albireo (at) albireo.pl
Cena: 40 zł za zajęcia, ze względu na warsztatową formę zajęć nie można nagrywać

Horoskop tygodniowy 27.08-2.09.2012

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Księżyc zbliża się do pełni i dlatego nasze emocje sięgną zenitu. Ostatnie dni wakacji sprzyjają zabawie, miłości i namiętnym wyznaniom. Im szybciej, głośniej i w większym towarzystwie, tym lepiej się będziemy czuli. Nie zadręczaj się myślami o powrocie do pracy lub szkoły, tylko wykorzystaj ten wspaniały czas na relaks, sztukę czy sport. Księżyc ułatwi też zawieranie nowych znajomości.

Dyskretny urok i wdzięk
31.08 czeka nas pełnia w znaku Ryb, choć jej wpływ będziemy odczuwać już dzień wcześniej. Roztocz wokół siebie dyskretny urok i wdzięk, a pokonasz trudności i zdobędziesz przychylność ważnych dla twojej sprawy ludzi. Piątek 31.08 to również świetny czas, aby umówić się na wymarzoną randkę lub zorganizować partnerowi romantyczną kolację niespodziankę przy świecach.

Słońce 4 º 08´ – 10 º 54´ Panny
30.08 Słońce w trygonie z Plutonem obudzi naszą intuicję i zapewni nam siłę przebicia w ważnych dla nas sprawach. Panny i Byki przekonają kogoś w tym tygodniu, że mają rację.

Księżyc 5 º 50´ Koziorożca – 9 º 39´ Barana
31.08 pełnia w znaku Ryb przywoła miłe wspomnienia i skłoni nas do refleksji nad jakością uczuć i związków. Ryby i Panny podejmą ważne miłosne postanowienia.

Merkury 20 º 22´ Lwa – 3 º 41´ Panny
1.09 Merkury wkracza do znaku Panny, gdzie jest jego władztwo. Oznacza to polepszenie spraw zawodowych, finansowych i dobry początek roku szkolnego. Wagi będą pilne i obowiązkowe.

Wenus 18 º 47´ – 26 º 07´ Raka
Będziemy ugodowi i niechętne zawalczymy o swoje. W drugiej połowie tygodnia lepiej unikać sąsiedzkich i rodzinnych kłótni. Koziorożce otrzymają dobrą wiadomość.

Mars 2 º 09´ – 6 º 42´ Skorpiona
Poczujemy siłę do pokonywania przeszkód i przeciwności losu. Czas sprzyja znajdywaniu handlowych okazji, przecen
i długim dyskusjom. Skorpiony będą wyjątkowo rozmowne.

Jowisz 14 º 02´ – 14 º 47´ Bliźniąt
Poddajmy się nastrojowi chwili, bądźmy spontaniczni, zawierajmy nowe znajomości. Wodniki i Barany doznają wiele emocjonalnych i duchowych przeżyć.

Saturn 25 º 47´ – 26 º 26´ Wagi
30.08 Merkury ustawi się w sekstylu z Saturnem, co zwróci naszą uwagę na sprawy pieniędzy i oszczędzania. Jeśli
wyruszamy w podróż, wykupmy ubezpieczenie. Lwy dostaną odszkodowanie.

Uran 7 º 47´ – 7 º 33´ Barana w retrogradacji
Tydzień sprzyja planowaniu i porządkowaniu starych spraw. Bliźnięta wezmą się za sprzątanie, a Wagi zabiorą się
ostro za sprawy kariery. Wyrzucajmy stare rzeczy, róbmy powakacyjne porządki.

Neptun 1 º 40´ – 1 º 29´ Ryb w retrogradacji
1.09 Merkury w opozycji z Neptunem. Romantyczna aura sprzyja randkom, wyjazdom tylko we dwoje i kontaktowi ze sztuką. Ryby i Raki będą wyjątkowo kochliwe.

Pluton 7 º 04´ – 7 º 00´ Koziorożca w retrogradacji
W sprawach zawodowych bądźmy uparci, ale dzięki temu wyjdziemy na swoje. Raki i Byki zdobędą ważne uprawnienia i
informacje.

Próżny kurs Księżyca:
28.08 od g. 12:34 do g. 19:39.
30.08 od g. 19:49 do 21.08 do g. 00:32.
1.09 od g. 22:03 do 2.09 do g. 7:38.

27 sierpnia 2012, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Dzisiaj załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, bo Księżyc w znaku Koziorożca sprzyja nadrabianiu zaległości i szukaniu trafnych rozwiązań dla trudnych spraw. Wieczorem znajdź więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Dzisiaj na różne problemy można popatrzeć pod zupełnie innym kątem. Szukaj inspiracji, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi.
Co się uda: rozwiązywanie problemów, nadrabianie zaległości, wprowadzanie w życie nowych pomysłów.
Unikajmy: pośpiechu, dziś możemy być roztargnieni i zapominalscy.
Dieta: chętnie sięgniemy po sól, ostrożnie z przyprawami.
Dom: nie staraj się być idealny, bo stracisz cały dzień na pucowanie domu.
Zdrowie i ruch: depiluj włosy, rób peeling, zadbaj o urodę.
Ogród i rośliny: kupuj nowe rośliny doniczkowe, dziś łatwo zaaklimatyzują się w nowym miejscu.
Magia i rytuały: noś magiczne kamienie, dziś ich moc jest podwójna.
Biznes i pieniądze: zrób porządek w papierach i w komputerze.

Wibracja dnia: Cztery
Czwórka czyni zdecydowanymi i oszczędnymi. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski i interesy, więc lepiej w
pracy nie obiecywać szefowi zbyt wiele.

28 sierpnia 2012, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca i od godz. 19.39 w znaku Wodnika
Dzień sprzyja sprawom, które wymagają cierpliwości i uzgadniania szczegółów. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać krewnych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. O godz. 12.34 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Saturnem. Wszystko się uda, ale postaraj się być rzeczowy i punktualny. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły, zarobić więcej pieniędzy i przyspieszyć swoją karierę. Gorszy dzień na randki lub zakupy.
Co się uda: randki, spotkania towarzyskie, sztuka, podróże, zakupy.
Unikajmy: kłótni i rozkazywania innym, wszyscy będą wrażliwi na punkcie swoich dokonań i umiejętności.
Dieta: trudno będzie oprzeć się ciastkom, ale czasami warto wyznaczyć sobie nagrodę za trudy.
Dom: zapal kadzidło aby oczyścić domową aurę.
Zdrowie i ruch: chętnie wybierzemy się na spacer lub wycieczkę rowerową.
Ogród i rośliny: sadź rośliny, rób porządki.
Magia i rytuały: ćwicz telepatię, przesyłaj w myślach pozytywną energię.
Biznes i pieniądze: szukaj ciekawych informacji z prasie lub w Internecie.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki sprzyja zakochanym, ale dziś trudno im będzie znieść rozłąkę, a nawet mogą być o kogoś zazdrośni.
Kto się nudzi, temu łatwo będzie dzisiaj znaleźć nowe hobby.

29 sierpnia 2012, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc w znaku Wodnika może przynieść rozstrzygnięcie wielu trudnych spraw i wyjaśnienie męczących nas problemów. Zawsze można zmienić coś na lepsze lub naprawić. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu aura będzie spokojniejsza, warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer. Także spotkania z przyjaciółmi okażą się udane, a o godz. 20.45 trygon Księżyca do Jowisza sprzyja  medytacji.
Co się uda: naprawianie rzeczy, medytacja, porządki, dyskusje.
Unikajmy: zatłoczonych marketów, kłótni o byle drobiazgi.
Dieta: dziś powodzeniem cieszyć się będą lekkie sałatki.
Dom: możesz robić cięższe prace, instalować programy na komputerze.
Zdrowie i ruch: warto wybrać się na basen lub poćwiczyć jogę.
Ogród i rośliny: przycinaj, porządkuj, możesz nawozić.
Magia i rytuały: dodaj soli do kąpieli, a oczyścisz skórę i wzmocnisz aurę.
Biznes i pieniądze: idealny dzień na podsumowania, planowanie strategii na kolejny miesiąc.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie lepszych nawyków, a także pomaga zabiegom kosmetycznym i leczeniu. Dbajmy dzisiaj o swoją wygodę i zdrowie.

30 sierpnia 2012, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Od rana będziemy pełni energii, a trudne sprawy uda się szybko pozałatwiać. W pracy przedstawiaj swoje pomysły, spotykaj się z ważnymi osobami i przekonuj je do swoich planów. Dziś można zabrać się za prace, które wymagają mnóstwo siły i zdecydowania. Jeśli sprzątasz, wyrzucaj stare meble, zmieniaj wystrój. Także randki i spotkania z przyjaciółmi będą wesołe, dzisiaj żartuj i niczym się nie martw. O godz. 19.49 Księżyc w opozycji do Merkurego pomoże odkryć różne sekrety.
Co się uda: cięższa praca, porządki, szybkie decyzje, rywalizacja.
Unikajmy: dyskusji o polityce, pieniądzach i cudzych wadach, bo możliwe są kłótnie.
Dieta: dziś łatwo zdecydujesz się na zdrowsza dietę, warto oczyszczać organizm.
Dom: możesz zabrać się za większe porządki i cięższe prace.
Zdrowie i ruch: chętnie wybierzemy się na basen, ale do ciężkich ćwiczeń trudno się będzie zmusić.
Ogród i rośliny: pal stare liście, oczyszczaj drzewka z zaschniętych owoców, unikaj nawożenia.
Magia i rytuały: dobry dzień na magię finansową, a także zrywanie złych związków.
Biznes i pieniądze: możesz zdobyć ciekawe wiadomości dotyczące konkurencji.

Wibracja dnia: Siedem
Siódemka to wibracja, która sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj skoncentruj się na trudnych sprawach: możesz odkryć różne tajemnice, wyjaśnić czyjeś dwuznaczne zachowanie.

31 sierpnia 2012, piątek
Księżyc w znaku Wodnika i od godz. 0.32 w pełni w znaku Ryb
O godz. 15.59 Księżyc znajdzie się w pełni i dlatego piątek może być trochę nerwowy. Trudno się będzie skupić na pracy i obowiązkach. Dzisiaj lepiej zachować dystans do ryzykownych propozycji i dziwnych znajomości. Warto zadbać dzisiaj o sprawy duchowe, zająć się wróżeniem lub ezoteryką. Przyjemności i słodycze będą dzisiaj kusić dwa razy mocniej, dlatego kontroluj dzisiaj dietę.
Co się uda: zakupy, spotkania, ciekawe wydarzenia kulturalne, randki.
Unikajmy: pośpiechu, dziś łatwo o kontuzje, pomyłki, niepotrzebne nerwy.
Dieta: dziś kusić nas będą kluski i pierogi, uważajmy na dietę.
Dom: dobry czas, aby wynieść stare ubrania z garderoby, kupić nowe dodatki.
Zdrowie i ruch: wybierz się na spacer, a podczas ćwiczeń uważaj na kontuzje.
Ogród i rośliny: unikaj nawożenia i sadzenia krzewów, podlej rośliny.
Magia i rytuały: dzisiaj wykonuj rytuały na powodzenie w miłości.
Biznes i pieniądze: dziś bacznie obserwuj, co robi twoja konkurencja, unikaj radykalnych decyzji.

Wibracja dnia: Osiem
Dzisiaj warto poświęcić chwilę na rachunki lub plany ważnych wydatków. Zastanów się nad swoim budżetem. Jeśli prowadzisz biznes, to poszukaj informacji o dotacjach i pożyczkach.

1 września 2012, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Zwolnij tempa, odpocznij, zajmij się sztuką i swoim hobby. Postaraj się nie obiecywać innym zbyt wiele osobom, które lubią wykorzystywać cudzą pracę. Porządki mogą zaczekać. O godz. 22.03 Księżyc znajdzie się w trygonie z Wenus. Wieczorem zajmij się medytacją i zastanów się nad kierunkiem, w jakim zmierzasz. Sny i przeczucia mogą okazać się wielce znaczące. Warto je zapisać.
Co się uda: sztuka, podróże, odpoczynek, oglądanie filmów, randki
Unikajmy: plotek, pośpiechu, niepotrzebnych dyskusji ze starszymi osobami.
Dieta: organizm domaga się więcej węglowodanów, nie przesadź z deserem.
Dom: dziś nie planuj cięższych prac, bo nikt ci w nich nie pomoże.
Zdrowie i ruch: ostrożnie, dzisiaj łatwo o stłuczenia i kontuzje.
Ogród i rośliny: możesz sadzić rośliny, nawozić i podlewać.
Magia i rytuały: myśl o miłości, dla powodzenia noś różowe kwarce i pal świece.
Biznes i pieniądze: negocjuj ceny, gorszy dzień dla handlowców.

Wibracja dnia: Sześć
Szóstka sprzyja dobrym pomysłom na odzyskanie spokoju i równowagi. Bądź cierpliwy, a naprawisz jakiś błąd lub
znajdziesz rozwiązanie trudnego problemu.

2 września 2012, niedziela
Księżyc w znaku Ryb i od godz. 7.38 w znaku Barana
Dziś powstrzymaj swoją ciekawość i podczas rodzinnego obiadu unikaj trudnych tematów do dyskusji. Nawet bardzo spokojni ludzie mogą nagle stać się nerwowi, bo Księżyc w znaku Barana namawia dzisiaj wszystkich do popisywania się i rywalizowania o byle co. Lepiej unikać dzisiaj ryzyka, a zająć się uprawianiem poprawą kondycji. W sporcie same rekordy! O godz. 20.56 i 22.00 unikaj trudnych tematów, bo Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Plutona i koniunkcji z Uranem.
Co się uda: spotkania ze starymi znajomymi, rozrywki, zwiedzanie, wyjścia do kina lub na koncert.
Unikajmy: wielkich zakupów, trudnych dyskusji, dalekich podróży.
Dieta: kusić nas będą ostre smaki, dobry dzień na grilla.
Dom: unikaj cięższych prac, możesz za to dekorować i dbać o piękno domu.
Zdrowie i ruch: ćwicz dla przyjemności, dziś lepiej unikać sportowej rywalizacji.
Ogród i rośliny: usuwaj chwasty, grab trawnik, rób porządek z kompostem.
Magia i rytuały: dobry dzień, aby stawiać karty lub wróżyć z run.
Biznes i pieniądze: nie myśl o kłopotach, bo możesz być zbyt pesymistyczny.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki sprawi, że poczujemy przypływ optymizmu. Będziemy chętnie żartować i odważnie flirtować. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania.

Miłego tygodnia!

Nowy numer „Astrologii Profesjonalnej” 1-2(6-7)/2012

Z radością informuję, że nowy podwójny numer „Astrologii Profesjonalnej” 1-2(6-7)/2012 ukaże się pod koniec sierpnia. W numerze wiele ciekawych artykułów dla początkujących (m. in. Saturn w domach, symbolika nowiu Księżyca i jego posadowienia w znakach zodiaku), jak i dla zaawansowanych (m.in. elekcje i horarne dotyczące podróży, o Jowiszu w Bliźniętach, planety nocne i dzienne i ich interpretacja). Zapraszam do czytania i kupowania! Szczegóły na stronie www.astrologiapro.pl oraz www.sklepmagiczny.pl i pod numerami telefonów 0-600-218-488/588

Kwartalnik "Astrologia Profesjonalna" nr 1-2(6-7)/2012

„Astrologia Profesjonalna” numer 1-2(6-7)/2012
182 strony, kolorowa okładka, czarno-biały środek

SPIS TREŚCI

1 Od redakcji

ASTROLOGIA ELEKCYJNA

3 Horoskop podróży
Izabela Podlaska-Konkel
Przedstawiamy reguły wyznaczania dobrego horoskopu wyruszania w podróż i jak prawidłowo interpretować horoskop podróży. Opisujemy ciekawe przykłady elekcji podróży, w tym słynną podróż Jean-Baptista Morina do Antibes oraz wyprawę Krzysztofa Kolumba do Indii, która zakończyła się odkryciem Ameryki.

26 Budowa domu
Izabela Podlaska-Konkel
Od wieków ludzie dużą wagę przykładają do momentu rozpoczęcia budowy budynku. Jest z tym związanych wiele przesądów i zwyczajów. Za horoskop budowy domu astrologowie przyjmowali zawsze moment położenia pierwszej cegły. Przedstawiamy reguły wyznaczania korzystnych momentów na rozpoczęcie budowy i wyburzanie domu.

ASTROLOGIA HORARNA

33 Pytania o wyjazd
Izabela Podlaska-Konkel
Pytania o to, czy gdzieś się pojedzie, czy warto wybrać się w to konkretne miejsce, czy dotrzemy na czas lub czy uda się zrealizować cel podróży, są często zadawane astrologom, którzy posługują się astrologią horarną. Zapoznaj się z regułami interpretacji horoskopów horarnych dotyczących podróży.

46 Czas w astrologii horarnej
Ema Kurent
Jak wyznaczać czas w horoskopach horarnych? Które planety wskazują na sto procent, kiedy coś się wydarzy? Przedstawiamy wskazówki Emy Kurent na interpretację horoskopów horarnych, które dotyczą pytań o to, kiedy coś się wydarzy wraz z niecodziennymi przykładami użycia technik astrologii horarnej, których nie znajdziesz w żadnym podręczniku.

WARSZTAT ASTROLOGA

56 Jowisz w znaku Bliźniąt
Izabela Podlaska-Konkel
Co nam przyniesie pobyt wielkiego benefika w znaku tradycyjnie uważanym za miejsce jego wygnania? Przyjrzymy się działaniu Jowisza w znaku Bliźniąt w horoskopach urodzeniowych i w tranzytach przez domy, planety i osie horoskopu.

68 Nów Księżyca
Miłosława Krogulska
Nów Księżyca to czas regeneracji sił, wykluwania się nowych idei, medytacji. Jego interpretacja w horoskopie urodzeniowym nie jest łatwa, bo nów jest przede wszystkim symbolem tajemnicy. Przedstawiamy interpretację nowiu w domach i we wszystkich znakach zodiaku wraz z przykładami.

NAUKA ASTROLOGII

106 Dom VIII: fakty i mity
Izabela Podlaska-Konkel
Ósmy dom horoskopu ma złą opinię wśród astrologów. Przez stulecia uważany był za dom straty, strachu, a nawet śmierci. Astrologowie humanistyczni w dwudziestym wieku przypisali do niego wielkie pieniądze, seks i ukryte, grzeszne przyjemności. Czy dom ósmy jest rzeczywiście tak straszny i trudny, jak go malują?

118 Żywioł ziemi
Izabela Podlaska-Konkel
Choć żywioł ziemi kojarzy nam się głównie z materialną stroną życia, to jednak jest żywiołem, który kryje w sobie o wiele głębsze, bo duchowe tajemnice. Opisuje on nasze zasoby, reguły i zasady, jakimi się w życiu kierujemy oraz wytrzymałość na trudy i przeciwności losu.

120 Dzień i noc w horoskopie
Izabela Podlaska-Konkel
Właściciele horoskopów nocnych i dziennych inaczej reagują na wydarzenia i ludzi, inaczej są przez świat odbierani, a planety w ich horoskopach wygrywają zupełnie inne akcenty. Przedstawiamy charakterystykę planet dziennych i nocnych w znakach, sekcjach i horoskopach dziennych i nocnych.

141 Saturn w horoskopie urodzeniowym
Miłosława Krogulska
Interpretacja Saturna to trudna sztuka, bo gdy zwracamy na niego uwagę, zaczynamy trudną walkę z własnymi kompleksami i uprzedzeniami. Jeśli uda się nam zrozumieć, czego Saturn wymaga od nas w horoskopie urodzeniowym, unikniemy powtarzania tych samych błędów i droga do sukcesu stanie się łatwiejsza. Przedstawiamy charakterystykę Saturna w każdym domu horoskopu.

182 Zapowiedzi

23.08.2012 Warszawska Szkoła Astrologii: Kalendarz biznesowy i zawodowy na jesień – Miłosława Krogulska

23.08.2012 godz. 18:00-21:00
Kalendarz biznesowy i zawodowy na jesień Miłosława Krogulska
Co nas czeka tej jesieni? Jak zadziała na nas, nasze kieszenie i ogólną sytuację na rynku pracy, kredytów i w biznesie Jowisz w Bliźniętach i Saturn w Skorpionie? Miłosława Krogulska przedstawi kalendarz ważnych dni i tygodni tej jesieni dla pracy i biznesu.

Miejsce: Warszawska Szkoła Astrologii ul. Pruszkowska 29 m. 259, 02-119 Warszawa
Informacje i zapisy: Izabela Podlaska-Konkel 0600218488, Mii Krogulska 0600218588, albireo (at) albireo.pl
cena: 40 zł za zajęcia, zajęć nie można nagrywać