Miesięczne archiwum: Kwiecień 2018

Horoskop tygodniowy 16-22.04.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dynamiczne wydarzenia. Słońce przemierza ostatnie stopnie znaku Barana, w którym utworzy nów z Księżycem na początku tygodnia. Nastawmy się na nowe sprawy, bądźmy otwarci na zmiany i zabierzmy się za kondycję i zdrowie.

W poniedziałek 16.04 nów Księżyca w znaku Barana  zmotywuje nas do kontaktu z ludźmi, wyjazdów i nauki. Warto rozmawiać, wyjaśniać problemy i nie odwracać się od tych, którzy potrzebują naszej rady i pomocy.

We wtorek 17.04 trygon Wenus z Plutonem  sprzyjać będzie zawieraniu długotrwałych sojuszy, podpisywaniu ważnych umów oraz rozsądnemu podejściu do wydatków i oszczędzaniu na realizację marzeń. Opozycja Wenus z Jowiszem sprzyja szybkim podróżom, niekonwencjonalnym pomysłom dogadywaniu się z młodymi ludźmi. Warto wysyłać CV i szukać lepszej pracy.

W środę 18.04 Saturn wchodzi w retrogradację i ostrzega, żeby nie robić wszystkiego na ostatnią chwilę, a tydzień będzie spokojny i udany. Trzymajmy się planu i nie unikajmy męczących obowiązków, a pokonamy trudności. Koniunkcja Słońca z Uranem może sprawić, że będziemy bardzo wrażliwi i przeczuleni na krytykę i ocenę. Nasze emocje mogą być wystawione na próbę, nie dajmy się wciągnąć w awanturę.

W piątek 20.04 o godzinie 5.12 czasu polskiego Słońce wchodzi do znaku Byka  i pomoże nam odzyskać stabilność finansową oraz skupić naszą uwagę na sprawach domu, rodziny i naszego majątku. Warto ubiegać się do kredyt i pożyczkę.

W niedzielę 22.04 Pluton wchodzi w retrogradację  i pomoże nam zyskać poparcie i przychylność osób, które więcej mogą i więcej wiedzą. Jeśli ktoś jest co coś winien, warto upominać się o zwrot długu i samemu spłacać finansowe zobowiązania.

Horoskop tygodniowy

16.04.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana i Byka (od 10.50)
Unikaj ryzyka i konfliktów, a po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką, hobby. Warto bezinteresownie pomagać innym. Nów Księżyca sprzyja wprowadzaniu w życie nowych postanowień, a także generalnym porządkom w domu i pracy. Uzupełnij mikroelementy, jedz szpinak i warzywa liściaste, pij koktajle warzywne.
Aspekty planet: 3.57 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 7.59 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki, oraz zakupy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

17.04.2018, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Będziemy potrzebować oddechu od trudnych wyzwań i męczących spraw. Odpocznij, bo Księżyc sprzyja artystycznym wydarzeniom, randkom i podróżom w piękne miejsca. Zadbaj dzisiaj o swoje zdrowie i piękny wygląd, znajdź czas na sport lub spacer. Zjedz coś ciepłego, zamień mięso na soję, ciecierzycę lub soczewicę, unikaj słodyczy.
Aspekty planet: 2.37 trygon Księżyca z Saturnem, 8.59 opozycja Wenus z Jowiszem, 13.27 sekstyl Księżyca z Neptunem, 15.03 trygon Wenus z Plutonem, 15.48 trygon Księżyca z Marsem, 22.40 opozycja Księżyca z Jowiszem, 23.18 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki.

Karta dnia: I Mag
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

18.04.2018, środa
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 14.02)
Warto się skupić na zawodowych sprawach, bo aura sprzyja koncentracji i rozwiązywaniu problemów finansowych. Gorzej udadzą się randki i towarzyskie spotkania, nie będziemy chętni do zwierzeń. Zrób rachunki, sprzątaj kuchnię, łazienkę i różne zakamarki. Składaj podania o kredyt i dofinansowanie, zadbaj o swoje oszczędności, zakładaj lokatę.
Aspekty planet: 00.04 koniunkcja Księżyca z Wenus, 3.46 Saturn wchodzi w retrogradację, 16.00 koniunkcja Słońca z Uranem, 22.56 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki przypomni ci rodzinnych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko odpocznij i porozmawiaj z bliskimi osobami.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

19.04.2018, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Możesz liczyć na starszych krewnych, pomogą ci w trudnej sprawie i podpowiedzą, jak postąpić. Jedz więcej warzyw i owoców, zrób gruntowne porządki w kuchni. Unikaj ryzyka i nowych inwestycji. Wymień zepsute żarówki, sprawdź elektrykę, oddaj sprzęty elektroniczne do naprawy.
Aspekty planet: 16.10 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dzisiaj bardziej skoncentrowani na swoich sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby, zdobądź ciekawe wiadomości.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

20.04.2018, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 16.26)
Zadbaj o siebie, unikaj jedzenia w pośpiechu. Zrób porządki w papierach, gazetach i książkach. Księżyc sprawi, że będziesz niecierpliwy w kontaktach z ludźmi. Wieczór sprzyja osobom wytrwałym w miłości. Jedz głównie owoce i warzywa, unikaj niezdrowych tłuszczy i czekolady. Zadbaj o skórę dłoni, zrób manicure, idź na relaksujący masaż.
Aspekty planet: 5.12 Słońce wkracza do znaku Byka, 14.04 sekstyl Księżyca z Uranem, 17.15 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Ósemka
Zabierz się za rachunki, rób zakupy, szukaj okazji do zarabiania pieniędzy. Wibracja Ósemki sprzyja rozwiązywaniu materialnych kłopotów, dzisiaj wpadniesz na dobre pomysły.

Karta dnia: VIII Siła
Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek. Zrób badania okresowe, nie bagatelizuj osłabienia organizmu.

21.04.2018, sobota
Księżyc w znaku Raka
Możesz ulegać nastrojom i nie panować nad emocjami. Nie popadaj ze skrajności w skrajność, a atmosfera w domu będzie znośna. Dobrze zaplanuj porządki i nie rezygnuj z odpoczynku czy popołudniowego wyjścia. Organizm potrzebuje dużo zdrowych tłuszczów, jedz więcej sałatek doprawianych oliwą z pierwszego tłoczenia.
Aspekty planet: 2.41 kwadratura Księżyca z Merkurym, 7.49 opozycja Księżyca z Saturnem, 18.44 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Oszczędzaj czas i siły, postaraj się choć trochę odpocząć.

Karta dnia: XXI Świat
Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

22.04.2018, niedziela
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 19.08)
Spotkania rodzinne mogą upłynąć w gorącej atmosferze. Nie bierz do siebie wszystkiego, co usłyszysz na swój temat.  szukaj oszczędności, tnij zbędne koszty, wyrzucaj niepotrzebne papiery. Przejdź na zdrowszą dietę, unikaj podjadania i słodkich przekąsek. Zadbaj o oczy i skórę twarzy, zastosuj odżywcze maseczki.
Aspekty planet: 00.35 opozycja Księżyca z Marsem, 2.55 trygon Księżyca z Jowiszem, 4.20 opozycja Księżyca z Plutonem, 14.39 sekstyl Księżyca z Wenus, 16.57 kwadratura Księżyca z Uranem, 17.25 Pluton wchodzi w retrogradację, 23.45 Księżyc w kwadraturze ze Słońcem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że poczujemy przypływ natchnienia i dobreho humoru. Będziemy żartować i flirtować. Pod jej wpływem niedziela będzie udana, nikt nie będzie chciał rozmawiać o starych nieporozumieniach.

Karta V Papież
Medytuj, odpoczywaj i zajmuj się ważnymi duchowymi sprawami. Postępuj zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie naginaj reguł czy moralności do sytuacji, bo możesz stracić reputację.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 25 º 57´ Barana – 2 º 47´ Byka
Księżyc 24 º 55´ Barana – 4 º 01´ Lwa
Merkury 4 º 48′ – 7 º 08′ Barana
Wenus 19 º 24′ – 27 º 56′ Byk
Mars 16 º 03´ – 19 º 36´ Koziorożca
Jowisz 21 º 06′ – 20 º 20´ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 9 º 09´ – 9 º 08´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 28 º 20´ – 28 º 44´ Barana
Neptun 15 º 26′ – 15 º 39′ Ryb
Pluton  21 º 17′ – 21 º 17′ Koziorożca stacjonarny

Próżny kurs Księżyca:
16.04 od g. 7.59 do g. 10.50.
18.04 od g. 00.04 do g. 14.02.
20.04 od g. 14.04 do g. 16.26.
22.04 od g. 16.57 do g. 19.08.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 9-15.04.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Wenus i Mars skierują naszą uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra nam na nerwach, bo kwadratura Słońca z Plutonem odradza zaostrzanie konfliktów. W niedzielę Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie znowu sprzyjać kupowaniu sprzętu elektronicznego i podpisywaniu ważnych umów.

W środę 11.04 trygon Wenus z Marsem sprzyja spotkaniom towarzyskim, ale i ostrzega nas przed szastaniem pieniędzmi i beztroskim podejściem do spraw majątkowych oraz bankowych. Bądźmy mili dla ludzi, bo złośliwa uwaga czy niepotrzebna krytyka mogą spowodować nieporozumienia, a nawet poważne kłótnie. Dobry czas na randkę w ciemno. Kwadratura Słońca z Plutonem  sprawi, że wszyscy będą się spieszyć, przez co łatwo będzie o kłótnie lub pomyłki. Niektórzy podejmą radykalne decyzje, postanowią zmienić całe swoje życie lub choćby wiosenne wyjazdowe plany.

W czwartek 12.04 sekstyl Wenus z Neptunem zapewni nam wzruszenia i emocje. Poczujemy chęć relaksu, odpoczynku i kontaktu z własnym wnętrzem. W weekend warto przeznaczyć na czytanie, słuchanie muzyki, medytację lub jogę.

W sobotę 14.04 sekstyl Jowisza z Plutonem sprzyja wyjazdom, spotkaniom biznesowym, sąsiedzkim plotkom i robieniu czegoś razem z rodziną i przyjaciółmi. Wysyłaj ważne listy i maile, wywiązuj się z zobowiązań. Sekstyl Marsa z Neptunem ostrzega nas przed konfliktem ze starszymi osobami. Uważajmy na słowa, wywiązujmy się ze zobowiązań, nie przemęczajmy organizmu, jeśli nie mamy dobrej kondycji.

W niedzielę 15.04 Merkury wychodzi z retrogradacji i zapewni nam duża porcję optymizmu, nowych znajomości i okazji do zaprezentowania się światu z lepszej strony. Warto szukać ofert biur podróży i tanich biletów.

Horoskop tygodniowy

9.04.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca i Wodnika (od 8.49)
Od rana będziesz bardzo zajęty, dobrze więc wszystko zaplanuj. Dzień sprzyja podróżom, większym zakupom i rozpoczynaniu nowych spraw. Twoje pomysły okażą się trafne i spodobają się innym. Być może uda ci się wreszcie zakończyć stary konflikt. Dzień sprzyja zdawaniu testów, rozwiązywaniu zagadek i wyjaśnianiu spraw finansowych.
Aspekty planet: 4.39 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.16 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

10.04.2018, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Czeka cię udany dzień. Pociągać cię będą nowoczesne i odważne pomysły. Bądź ostrożny podczas rozmów ze starszymi osobami, bo mogą one źle zinterpretować twoje uwagi. Popołudnie sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi. Księżyc ostrzega przed kłótniami i sporami. Zrób piling i depilację, podcinaj i farbuj włosy, idź na rower.
Aspekty planet: 9.56 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nastroi nas pozytywnie do nauki, negocjowania i współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś ważnego poprosić.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

11.04.2018, środa
Księżyc w znaku Wodnika i Ryb (od 20.39)
Nie rób zakupów bez planu, bo wydasz więcej niż byś chciał. W miłości ostrożnie, dziś można nagle wyswobodzić się z toksycznych związków lub też spokojnie omówić ważne sprawy. Kończ niechciane sprawy. Jeśli chcesz z kimś zerwać, zrób to szybko. Zamykaj naczynka u kosmetyczki, zrób manicure i depilację, nałóż maskę na ciało.
Aspekty planet: 3.10 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 4.09 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 6.53 kwadratura Słońca z Plutonem, 8.02 trygon Wenus z Marsem, 16.55 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym inwestycjom i zakupom. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

12.04.2018, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Unikaj poważnych zobowiązań i cięższych prac. Księżyc w znaku Ryb sprzyja relaksowi, kąpieli z dodatkiem aromatycznych olejków, masażom i słuchaniu muzyki. Skóra łatwo przyswaja dzisiaj maseczki i substancje odżywcze. Jedz dużo węglowodanów, unikaj ostrych potraw i kawy, a będziesz w formie przez cały dzień.
Aspekty planet: 14.17 sekstyl Księżyca z Saturnem, 18.26 sekstyl Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

13.04.2018, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Będziesz w dobrym nastroju. Dzień sprzyja niespodziewanym wiadomościom. Warto  zapytać kogoś ważnego o zdanie w nurtującej cię sprawie. Wieczorem pomóż bliskiej osobie. Księżyc daje nadzieję na powrót relacji, które z różnych powodów się skończyły. Zadbaj o stopy, wymocz je w soli, zrób pedicure, unikaj inwazyjnych zabiegów.
Aspekty planet: 00.28 sekstyl Księżyca z Marsem, 2.08 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 2.56 sekstyl Księżyca z Wenus, 13.16 sekstyl Księżyca z Plutonem, 13.27 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

14.04.2018, sobota
Księżyc w znaku Ryb i Barana (od 5.25)
Wybierz się na dłuższy spacer, zorganizuj niespodziankę dla sympatycznych przyjaciół.
Księżyc pomaga w realizowaniu ambitnych planów i pomoże ci pokonać nieprzyjazne osoby. Organizm potrzebuje więcej witamin i soli mineralnych. Poprawiaj kondycję, ćwicz na przyrządach, zadbaj o skórę wokół oczu.
Aspekty planet: 11.58 sekstyl Jowisza z Plutonem, 14.11 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 19.27 sekstyl Marsa z Neptunem, 22.01 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

15.04.2018, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Nie warto siedzieć bezczynnie. Aura skłania do ruchu i czynnego odpoczynku. Organizm potrzebuje więcej białka, unikaj jednak zbyt ostrych przypraw, bo przegrzejesz organizm i narazisz się na przeziębienie. Księżyc podburza cię do kłótni i sporów, bądź więc opanowany. Wieczorem nie ufaj plotkom. Ktoś mógł coś źle usłyszeć i niepotrzebnie zrobić wiele zamieszania wokół zwyczajnej sprawy.
Aspekty planet: 9.45 kwadratura Księżyca z Marsem, 11.20 Merkury wychodzi z retrogradacji, 19.36 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor!

Pozycje planet i świateł:
Słońce 19 º 05´ – 25 º 57´ Barana
Księżyc 26 º 38´ Koziorożca – 24 º 55´ Barana
Merkury 6 º 34′ – 4 º 48′ Barana w retrogradacji
Wenus 10 º 49′ – 19 º 24′ Byka
Mars 12 º 23´ – 16 º 03´ Koziorożca
Jowisz  21 º 47´ – 21 º 06′ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 9 º 05´ – 9 º 09´ Koziorożca
Uran 27 º 56´ – 28 º 20´ Barana
Neptun 15 º 13′ – 15 º 26′ Ryb
Pluton 21 º 14′ – 21 º 17′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
9.04 od g. 4.39 do g. 8.49.
11.04 od g. 16.55 do g. 20.39.
13.04 od g. 13.27 do 14.04 do g. 5.25.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 2-8.04.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Księżyc znajduje się w fazie malejącej i sprawi, że chętniej będziemy podejmować nowe decyzje czy realizować śmiałe plany. Bądźmy pewni siebie i nie odpuszczajmy, a wreszcie dopniemy swego.

W poniedziałek 2.04 koniunkcja Marsa z Saturnem zmobilizuje nas do rozpoczęcia regularnego treningu i podjęcia decyzji o wytrwałej pracy. Warto się starać, bo efekty czy diety, czy ćwiczeń już niedługo będą olśniewające.

W środę 4.04 kwadratura Merkurego z Marsem sprawi, że cenić będziemy u rozmówców inteligencję, refleks i niecodzienne informacje. Warto zajrzeć do słownika i sprawdzić znaczenie trudnych słów, zanim użyjemy je w rozmowie czy oficjalnym liście.

W czwartek 5.04 kwadratura Merkurego z Saturnem ostrzega przed błędami, zaniedbaniami i lekceważeniem obowiązków. Osoby, które starają się o pracę, powinny zadbać o profesjonalny wygląd na spotkaniach.

W sobotę 7.04 trygon Wenus z Saturnem sprzyja osobom, które szukają poważnych kandydatów na partnera. Masz szansę spotkać swoją bliźniaczą duszę lub drugą połówkę. Nie przechodź obojętnie obok okazji, która może zmienić całe twoje życie.

Horoskop tygodniowy

2.04.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi i Skorpiona (oo 00.57)
Lany Poniedziałek sprzyja spotkaniom w sprawdzonym gronie rodziny i przyjaciół. Łatwo dziś będzie o silne emocje, a nawet nerwy, panuj więc nad sobą i nie daj się sprowokować komuś złośliwemu. Organizm potrzebuje dużo wody mineralnej. Uważaj za kierownicą, bo możliwe są nieporozumienia z policją drogową.
Aspekty planet: 5.16 opozycja Księżyca z Wenus, 17.17 sekstyl Księżyca z Marsem, 17.18 sekstyl Księżyca z Saturnem, 17.44 koniunkcja Marsa z Saturnem.

Wibracja dnia: 8
Układajmy plany, a potem do dzieła. Wielkanoc już za nami i czas powrócić do obowiązków. To, co wprowadzimy w życie, będzie przynosiło dochód. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na  twoje decyzje i postępowanie.

3.04.2018, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzień sprzyja dobrym pomysłom na pomnożenie gotówki. Warto zastanowić się chwilę nad zawodowymi planami. Joga lub spacer to najlepsza dziś forma relaksu. Unikaj depilacji i inwazyjnych zabiegów kosmetycznych, nawilżaj skórę twarzy. Po południu możesz na chwilę stracić cierpliwość, ale towarzyskie spotkania będą wyjątkowo udane.
Aspekty planet: 4.33 trygon Księżyca z Neptunem, 16.09 sekstyl Księżyca z Plutonem, 18.05 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy i pieniędzy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

4.04.2018, środa
Księżyc w znaku Skorpiona i Strzelca (od 8.54)
Księżyc sprzyja kreatywności i zmianie spojrzenia na sytuację, dlatego odważ się przeciwstawić osobom, które cię wykorzystują lub nie szanują. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Zacznij uprawiać sport, zabierz się za poprawę kondycji, rozpocznij dietę odchudzającą.
Aspekty planet: 9.05 kwadratura Merkurego z Marsem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

5.04.2018, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Bądź aktywny. Będziesz bardzo zdecydowany i uparty. Na wszelki wypadek unikaj osób, za którymi nie przepadasz, nawet jeśli będzie to sąsiad czy krewny. Organizm potrzebuje dużo płynów, unikaj skondensowanych potraw i słodyczy. Zadbaj o zioła w domowym ogródku, porządkuj naczynia i sprzęt AGD, wyeksponuj rodzinne pamiątki.
Aspekty planet: 2.50 trygon Księżyca z Merkurym, 10.22 kwadratura Merkurego z Saturnem, 14.19 kwadratura Księżyca z Neptunem, 15.31 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy ciekawi cudzych spraw i pomysłów. To dobry dzień, aby pytać innych o radę. Dwójka sprzyja też miłości, łatwiej będzie ustalić wspólne cele.

Karta dnia: XII Śmierć
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

6.04.2018, piątek
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 20.01)
Dzień sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i ciekawym dyskusjom. Księżyc pomoże ci znaleźć rozwiązanie trudnej urzędowej sprawy, warto zasięgnąć rady prawnika, żeby nie popełnić błędu. Zajmij się odkurzaniem i myciem okien. Zapisuj się na kursy dokształcające, rozwiązuj krzyżówki, umawiaj się na rozmowy i pracę. Idź na masaż, rób pielęgnację całego ciała, walcz z nadwagą.
Aspekty planet: 15.35 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki uczyni dzień bardzo niespokojnym. Będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać język snów i intuicji. Sprzyja to artystom, ale nie księgowym i biznesmenom. Dlatego jeśli rozmawiasz o pieniądzach, postaraj się mocno stać na ziemi.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach  i chaosem wśród komputerowych plików. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

7.04.2018, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Uda ci się zapanować nad technicznymi problemami, a także łatwo nauczyć się tego, co ci jest potrzebne. Będziemy kierować się logiką i pragnieniem, aby wszystko było opłacalne. Księżyc sprawi, że w sprawach zawodowych możliwe są spięcia, bo dzisiaj serce musi się słuchać rozumu. Lepiej unikaj dyskusji na temat cudzych wad, bo ludzie będą  obiektywni, ale mało wyrozumiali i współczujący.
Aspekty planet: 11.15 kwadratura Księżyca z Merkurym, 14.09 trygon Księżyca z Wenus, 14.18 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 15.36 trygon Wenus z Saturnem, 19.41 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

8.04.2018, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Dzień sprzyja słuchaniu muzyki i spotkaniom towarzyskim. Warto jeść warzywa korzenne i pić dużo wody mineralnej. Zrób piling i depilację, oczyszczaj i złuszczaj skórę, zadbaj o plecy.
Aspekty planet: 2.44 sekstyl Księżyca z Neptunem, 9.17 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 15.02 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 16.14 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 12 º 11´ – 19 º 05´ Barana
Księżyc 0 º 35´ Skorpiona – 26 º 38´ Koziorożca
Merkury 11 º 44′ – 6 º 34′ Barana w retrogradacji
Wenus 2 º 13′ – 10 º 49′ Byka
Mars 8 º 36´ – 12 º 23´ Koziorożca
Jowisz 22 º 21′ – 21 º 47´ Skorpiona w retrogradacji
Saturn 8 º 56´ – 9 º 05´ Koziorożca
Uran 27 º 33´ – 27 º 56´ Barana
Neptun 14 º 59′ – 15 º 13′ Ryb
Pluton 21 º 11′ – 21 º 14′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
1.04 od g. 20.29 do 2.04 do g. 00.57.
3.04 od g. 18.05 do 4.04 do g. 8.54.
6.04 od g. 15.35 do g. 20.01.

Udanego tygodnia!