Miesięczne archiwum: Maj 2020

Horoskop tygodniowy 25-31.05.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce, Wenus i Merkury w Bliźniętach sprzyjają komunikacji. Wysyłaj ważne maile, listy, dzwoń do ważnych osób. Dobry czas na naukę  zdawanie egzaminów, wykazanie się wiedzą i nadrobienie zaległości w czytaniu. W czwartek 28.05 Merkury wchodzi do znaku Raka i przyniesie nam zasłużone uznanie i nagrodę za trudnych kilka ostatnich miesięcy. Sprzyja też handlowcom i podróżnikom. To dobry tydzień na podpisywanie umów, szukanie handlowych okazji, negocjacje i targowanie się.

Tygodniowy

25.05.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 1.08)
Będziemy w dobrych humorach. Różne zawodowe sprawy uda się szybko załatwić, bo Księżyc w znaku Raka sprzyja współpracy i zarabianiu pieniędzy. Zamiast się spieszyć i denerwować z powodu korków lub polityki, poszukaj mądrości i cierpliwości. Popołudnie sprzyja medytacji, afirmacjom, pozytywnym magicznym rytuałom. Udadzą się randki i towarzyskie imprezy.
Aspekty planet: 08.48 sekstyl Marsa z Uranem, 16.33 sekstyl Księżyca z Uranem, 16.57 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja odpoczynkowi i intelektualnym dyskusjom. Dzisiaj znajdź czas na to, co lubisz czytać lub oglądać, medytuj i niczym się nie przejmuj.

Karta dnia: XXI Świat
Przypomnisz sobie o zawodowych sprawach i zaległościach. Nie pozwól, aby wątpliwości popsuły ci humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Dzień sprzyja dobrym pomysłom na wyjście z trudnych sytuacji.

26.05.2020, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Poczujemy przypływ optymizmu, przestaniemy się martwić drobiazgami. Bardzo chętnie nadrobimy zaległości w lekturze lub zapiszemy się na ciekawy kurs w internecie. Wieczór sprzyja imprezom i szalonym randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Unikajmy jednak nadmiaru słodyczy, bo dziś łatwo utyć! Zacznij ćwiczyć, a szybko zobaczysz efekty.
Aspekty planet: 15.42 trygon Księżyca z Neptunem, 23.03 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przypomni ci finansowych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko postaraj się uporządkować to, na co masz realny wpływ.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Staniesz się spokojniejszy niż zwykle i bardzo wrażliwy. Nie obrażaj się, jeśli ktoś zacznie z ciebie żartować. Po południu poczujesz przypływ sił i energii, a wieczór sprzyja wspaniałym pomysłom na rozrywkę.

27.05.2020, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 8.32)
Od rana będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Księżyc w Lwie sprzyja kreatywności i zmianie spojrzenia na sytuację, dlatego odważ się dzisiaj przeciwstawić osobom, które cię wykorzystują lub nie szanują. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Zacznij uprawiać sport, zabierz się za poprawę kondycji. Dobry dzień na zajęcie się urodą i fryzurą.
Aspekty planet: 03.06 opozycja Księżyca z Jowiszem, 11.42 opozycja Księżyca z Saturnem, 21.02 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 23.33 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Nie bądź pesymistą, a dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak pozbyć się starych kłopotów i rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Będziesz się troszczyć i martwić o przyjaciół, a także zaczniesz pomagać innym. Zbyt wiele odpowiedzialności może cię bardzo zmęczyć. Pamiętaj o własnych potrzebach i odpoczynku.

28.05.2020, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Poczujemy przypływ sił, a Księżyc w znaku Lwa sprzyja braniu na siebie ambitnych zadań. Dziś masz szansę uporać się z większą ilością zajęć niż zwykle, ale zamiast się chwalić i dekoncentrować, z samego rana zabierz się do pracy. Warto też więcej się ruszać, bo dzisiaj idealny dzień na rozpoczęcie ćwiczeń lub zakupy modnych ubrań. Merkury wchodzi do znaku Raka i pomoże nam w znalezieniu bratniej duszy.
Aspekty planet: 15.30 sekstyl Księżyca z Wenus, 20.09 Merkury wkracza do znaku Raka.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i wielkiej kreatywności. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię aktywny dzień. Bądź uparty, zdobywaj większe pieniądze lub wpływy. Spotkania z ludźmi i służbowe zabrania przysporzą ci popularności. Pokonasz konkurencję, będziesz zadowolony.

29.05.2020, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 13.40)
Będziemy energiczni i rozmowni. Księżyc w znaku Panny sprzyja załatwianiu ważnych spraw przez telefon w urzędach, u lekarza i w banku. Postarajmy się tylko być bardzo punktualni, a wiele uda się zrobić. Popołudnie sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, a także przeprowadzaniu różnych negocjacji i ważnych narad. Organizm potrzebuje więcej warzyw, zażywaj suplementy uzupełniające mikroelementy.
Aspekty planet: 15.32 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać. Dobry dzień na randki.

Karta dnia: V Papież
Bez trudu uporasz się z zawodowymi problemami, nawet tymi, które ciągną się od dawna. Dzień sprzyja sprawom urzędowym, a wieczór randkom lub towarzyskim spotkaniom. Powodzenia!

30.05.2020, sobota
Księżyc w znaku Panny
Czeka nas udany dzień i humory będą nam dopisywać. Księżyc w znaku Panny sprawi, że do ważnych zadań podejdziemy konkretnie i rzeczowo, nie będziemy tracić niepotrzebnie czasu. Wieczór sprzyja realizacji dobrych pomysłów i długim rozmowom przez telefon. Zadbaj o włosy – dziś przycięte odrosną wolniej, ale będą gęściejsze.
Aspekty planet: 04.14 trygon Księżyca z Uranem, 05.29 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 09.34 opozycja Księżyca z Marsem, 17.18 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja nowym pomysłom na podział domowych obowiązków. Artyści poczują dzisiaj wielki przypływ natchnienia. Udadzą się randki.

Karta dnia: III Cesarzowa
Powodzenie ci sprzyja, ale zamiast sprzątać czy gotować, będziesz leniuchować. Możesz liczyć na wyjątkowo pomyślne wiadomości, szczególnie od znajomych z innego miasta lub zza granicy.

31.05.2020, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 16.37)
Będziemy rozmowni i ciekawscy, z każdym chętnie zamienimy kilka słów. Dlatego uważajmy, bo łatwo będzie o spóźnienia i zamieszanie. W południe unikajmy towarzyskich plotek! Przeczekajmy tą porę i nie załatwiajmy wtedy ważnych spraw, a reszta dnia będzie udana. Udadzą się rodzinne spotkania i domowe atrakcje kulturalne. Dobry dzień na rozpoczęcie diety oczyszczającej lub na sokowy detoks.
Aspekty planet: 01.13 opozycja Księżyca z Neptunem, 07.46 trygon Księżyca z Plutonem, 11.16 trygon Księżyca z Jowiszem, 19.19 trygon Księżyca z Saturnem, 23.15 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami i nie krytykuj znajomych. Dobry dzień na naukę i porządki.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Czeka cię dzień bez większych trosk. Sprawy uczuć i miłości będą dziś najważniejsze. Masz również szansę zdobyć uznanie i popularność, jeśli tylko na towarzyskich spotkaniach nie będziesz mówić wyłącznie o swoich sprawach.

Pozycje planet:
Słońce 04 º 15´ – 10 º 58´ Bliźniąt
Księżyc 00 º 27´ Raka – 05 º 38´ Wagi
Merkury 24 º 30′ Bliźniąt – 04 º 07′ Raka
Wenus 19 º 07′ – 15 º 18′ Bliźniąt w retrogradacji
Mars 08 º 07′ – 12 º 42′ Ryb
Jowisz 27 º 04′ – 26 º 46′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 01 º 48´ – 01 º 37´ Wodnika w retrogradacji
Uran 08 º 12´ – 08 º 34´ Byka
Neptun 20 º 44′ – 20 º 50′ Ryb
Pluton 24 º 48′ – 24 º 42′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
24.05 od g. 13.09 do 25.05 do g. 01.08.
27.05 od g. 03.06 do g. 08.32.
28.05 od g. 15.30 do 29.05 do g. 13.40.
31.05 od g. 11.6 do g. 16.37.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 18-24.05.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dużo zmian. Zdobędziemy nowe doświadczenia i ktoś zaskoczy nas niecodzienną propozycją. Nie bójmy się zaczynać od nowa, naszymi autami będą zapał i entuzjazm. Sukces jest w zasięgu ręki, trzeba jeszcze chwilę poczekać i zdobyć się na większy wysiłek. Nów Księżyca w znaku Bliźniąt zapewni nam wiele dobrych pomysłów na spędzanie wolnego czasu i rozwój osobisty. Będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych.

Tygodniowy

W środę 20.05 Słońce wchodzi do znaku Bliźniąt i sprawi, że możemy spotkać na swojej drodze wyjątkową osobą, dostać bardzo ważne zadanie lub wiadomość, która znacząco zmieni naszą obecną sytuację.

W czwartek 21.05 kwadratura Wenus z Neptunem sprawi, że finansowych pokus będzie wiele. Pilnujmy więc portfela i wydatków, żeby starczyło nam na wszystko, co niezbędne.

W piątek 22.05 nów Księżyca zachęca do nowych znajomości i krótkich wyjazdów, trygon Słońca z Saturnem ostrzega przed błędami i pomyłkami, bądźmy uważni i na spokojnie podchodźmy do trudnych spraw. Merkury utworzy koniunkcję  z Wenus i kwadraturę z Neptunem i zacznie sprzyjać nawiązywaniu przyjaźni, flirtów i gorących romansów. Przygotujmy się na towarzyskie i romansowe przygody.

18.05.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Planety sprawią, że poczujesz przypływ sił i entuzjazmu. Jedz więcej zielonych warzyw, które zawierają żelazo, a trudny nadchodzącego tygodnia nie będą ci groźny. Księżyc sprzyja znajdowaniu finansowych okazji. Udadzą się za to zakupy, podróże i rozwijanie swoich zainteresowań. Sprzątaj, ustawiaj książki, sprzątaj biurko lub różne schowki.
Aspekty planet: 19.16 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na  twoje decyzje i postępowanie.

19.05.2020, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Mierz zamiary na siły, pilnuj, żeby po ciężkiej pracy odpowiednio odpocząć. Nie rezygnuj z czasu wolnego czy przerwy, nawet jeśli wokół będzie się dużo działo. Księżyc w Baranie sprzyjają regeneracji sił i szczęśliwym diagnozom lekarskim oraz szybkiemu leczeniu dolegliwości. Pamiętaj o kremach z filtrem, kiedy wychodzisz na Słońce, nałóż maseczkę nawilżającą na twarz, zadbaj o paznokcie.
Aspekty planet: 10.16 Księżyc w sekstylu z Wenus, 17.50 kwadratura Księżyca z Plutonem, 22.32 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. W pracy czas na szybkie decyzje. Potem warto obejrzeć ciekawy serial, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

20.05.2020, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 4.10)
Przed nami spokojny dzień, który nie sprzyja pośpiesznym decyzjom i ryzykowaniu w sprawach finansowych. Uważajmy, bo ludzie mogą się spóźniać, zmieniać zdanie, przekręcać słowa. Lepiej unikać ryzykownych decyzji, a zająć się sztuką, miłością, duchowymi sprawami. Po południu możesz zacząć cięższe domowe prace, a nawet drobne remonty. Dziś Słońce wejdzie do znaku Bliźniąt i poczujemy przypływ inspiracji i chęć do odnawiania dawnych znajomości.
Aspekty planet: 07.57 kwadratura Księżyca z Saturnem, 14.09 sekstyl Księżyca z Marsem, 15.49 Słońca wkracza do znaku Bliźniąt, 20.06 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

21.05.2020, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Poranek sprzyja odpoczynkowi i rodzinnym sprawom. Po południu zainteresujemy się, co słychać u znajomych. Dzwoń, umawiaj się, zdobywaj ciekawe zaproszenia i informacje. Udadzą się randki i zajęcia, które związane są ze sztuką i hobby. Kwadratura Wenus z Neptunem sprzyja zakochanym i osobom szukającym swojej drugiej połówki. W kuchni testuj nowe smaki, nieznane przyprawy i egzotyczne przepisy. Pij dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 01.02 kwadratura Wenus z Neptunem, 21.18 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie skosztujemy egzotycznych potraw i zadzwonimy do sympatycznych znajomych.

Karta dnia: III Cesarzowa
Cesarzowa pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

22.05.2020, piątek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 15.35)
Ten wyjątkowy dzień warto poświęcić na planowanie i szacowanie zysków i strat. Nów Księżyca w znaku Bliźniąt i koniunkcja Merkurego z Wenus sprzyja dogadywaniu się z ludźmi, negocjacjom, składaniu podań o pracę. To dobry dzień, aby szukać odpowiednich pomocników. Organizm będzie potrzebował więcej korzennych warzyw i ziołowych herbat. Dobry dzień na pielęgnację urody.
Aspekty planet: 05.28 trygon Księżyca z Plutonem, 10.00 trygon Księżyca z Jowiszem, 10.41 koniunkcja Merkurego z Wenus, 14.01 trygon Słońca z Saturnem, 17.42 kwadratura Merkurego z Neptunem, 19.11 trygon Księżyca z Saturnem, 19.38 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

23.05.2020, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja domowej pracy, a także dbaniu o zdrowie i urodę. Zapragniemy otoczyć się  luksusem, dlatego podczas zakupów nie daj się dzisiaj ponieść emocjom. W sprawach finansowych możliwe korzystne wiadomości, rano zajmij się domowymi rachunkami, kupuj telefon czy komputer. Udadzą się randki, towarzyskie spotkania i kulturalne rozrywki.
Aspekty planet: 04.43 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na zakupy, narady, spotkania z przyjaciółmi.

Karta dnia: XII Transformacja
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

24.05.2020, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Od rana będziemy optymistyczni, ale skupimy się raczej na towarzyskich sprawach, niż na rodzinnych obowiązkach. Aura sprzyja wyjazdom i udanym spotkaniom. Udadzą się randki i zajęcia związane z artystycznym hobby. Starsze osoby będą bardziej wyrozumiałe, a młodsze bardziej uprzejme. Będziemy mieć większy apetyt, zadbaj o regularne posiłki.
Aspekty planet: 05.14 koniunkcja Księżyca z Wenus, 07.33 kwadratura Księżyca z Neptunem, 13.09 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet:
Słońce 27 º 31´ Byka – 04 º 15´ Bliźniąt
Księżyc 05 º 08´ Barana – 00 º 27´ Raka
Merkury 12 º 19′ – 24 º 30′ Bliźniąt
Wenus 21 º 24′ – 19 º 07′ Bliźniąt w retrogradacji
Mars 03 º 17′ – 08 º 07′ Ryb
Jowisz 27 º 13′ – 27 º 04′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 01 º 55´- 01 º 48´ Wodnika w retrogradacji
Uran 07 º 49´ – 08 º 12´ Byka
Neptun 20 º 37′ – 20 º 44′ Ryb
Pluton 24 º 53′ – 24 º 48′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
19.05 od g. 22.32 do 20.05 do g. 04.10.
22.05 od g. 10.00 do g. 15.35.
24.05 od g. 13.09 do 25.05 do g. 01.08.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 11-17.05.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Będziemy aktywnie zabiegać o to, co jest dla nas ważne i uda się nam dużo załatwić dzięki Merkuremu, który wejdzie do znaku Bliźniąt. Mars przejdzie do Ryb, co sprawi, że będziemy bardziej nastawieni na pomaganie innym i dbanie o zdrowie. Od środy Wenus znajdzie się w retrogradacji, zadbajmy więc o sprawy finansowe i liczmy na odnowienie wartościowych znajomości.

W poniedziałek 11.05 Merkury utworzy kwadraturę z Marsem i wejdzie do znaku Bliźniąt. Zacznijmy doceniać to, co dają nam bliscy i cieszyć się chwilami spędzonymi z przyjaciółmi. Wsparcie najbliższych pomoże ci przeżyć trudne chwile.

We wtorek 12.05 trygon Merkurego z Saturnem zdyscyplinuje nas w sprawach związku i uczuć. Ktoś będzie chciał, żebyśmy się określili i sprecyzowali swoje nastawienie czy emocje. Warto być lojalnym i wykazać się opiekuńczością.

W środę 13.05 Mars wchodzi do znaku Ryb i przyniesie nam dobre pomysły na rozwiązanie finansowych kłopotów. Uważnie słuchajmy, co inni mają do powiedzenia, uczmy się od starszych i mądrzejszych od siebie. Inwestycje przyniosą szybki zysk. Wenus wchodzi w retrogradację i przypomni nam o długach, zaległych płatnościach czy obowiązkach, jakich się podjęliśmy wobec partnera czy rodziny.

W czwartek 14.05 Jowisz wchodzi w retrogradację. Nie poddawajmy się, gdzieś na pewno są fundusze lub oszczędności, które możemy wykorzystać. Już niedługo szybko zdobędziemy środki lub pieniądze, aby zrealizować najpilniejsze potrzeby i zacząć nowe projekty.

W piątek 15.05 Słońce utworzy trygon z Plutonem, a w niedzielę 17.05 trygon z Jowiszem i pomoże nam w zrealizowaniu ambitnych życiowych planów.

Tygodniowy

11.05.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziesz chciał robić wszystko naraz, dlatego jedz więcej białka i pamiętaj o dziennej porcji witamin. Zadbaj o wątrobę i nie obciążaj jej ciężkostrawnymi potrawami czy ostrymi sosami. Unikaj też egzotycznych przypraw. Rób peeling i depilację. Odwiedzaj urzędy.
Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt i pomoże ci odnowić dawną wartościową znajomość.
Aspekty planet: 00.38 trygon Księżyca z Uranem, 06.09 Saturn wchodzi w retrogradację, 09.33 kwadratura Merkurego z Marsem, 23.57 Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

12.05.2020, wtorek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 17.38)
Ludzie będą krytyczni i uparci. Ktoś może wymagać od ciebie o wiele, niż robisz zwykle. Ułóż dobry plan dnia i nie daj się poganiać, a ze wszystkim sobie poradzisz. Dobry dzień na depilację i peelingi, a także pielęgnację włosów. Szukaj dobrego lekarza, kupuj lekarstwa, zapisuj się do specjalisty. Trygon Merkurego z Saturnem pomoże załatwić sprawy urzędowe.
Aspekty planet: 00.04 sekstyl Księżyca z Neptunem, 02.23 trygon Księżyca ze Słońcem, 08.13 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 12.29 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 21.06 trygon Księżyca z Merkurym, 21.17 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 22.13 trygon Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, miłości i dobrej zabawie. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo szybko uda się je spełnić.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

13.05.2020, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Bądź czujny i nie odwlekaj ważnych badań ani kontrolnych wizyt. Twój organizm domagać się będzie więcej węglowodanów, jedz więc więcej kasz i makaronów. Ubieraj się ciepło, bo możesz gorzej reagować na zmianę temperatury. Wenus doda ci blasku i urody. Wysyłaj ważne pisma do urzędów i banku. Mars wchodzi do znaku Ryb i sprzyja zdobywaniu pomocy.
Aspekty planet: 06.17 Mars wchodzi do znaku Ryb, 07.51 kwadratura Księżyca z Uranem, 08.44 Wenus wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby zadbać o siebie i polepszyć sobie nastrój. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

14.05.2020, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Jowisz zapewni ci dobre samopoczucie i humor. Jeśli od dawna szukasz dobrego specjalisty lub lekarza domowego, teraz wreszcie ci się uda. Twoje zdrowie będzie w dobrych rękach. Zadbaj o skórę, idź na hydromasaż, pij wodę mineralną bogatą w mikroelementy. Trudno ci będzie wytrzymać w hałasie. Podejmuj ważne decyzje finansowe.
Aspekty planet: 11.19 trygon Księżyca z Wenus, 16.02 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 16.31 Jowisz wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

15.05.2020, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 3.24)
Zadbaj o dietę, zwróć uwagę na żołądek. Twoją kondycję i urodę doskonale wspomogą pierwiastki i sole mineralne. Ćwicz i spaceruj na świeżym powietrzu. Dbaj o odpoczynek i zanim podejmiesz radykalną decyzję o zmianie diety czy sposobu leczenia, skonsultuj się ze specjalistą. Trygon Słońca z Plutonem przyspieszy ważną decyzję. W sprawach finansowych lepiej poradzić się księgowej.
Aspekty planet: 06.05 koniunkcja Księżyca z Marsem, 08.49 trygon Słońca z Plutonem, 18.40 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.57 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także dbaniu o siebie. Pomoże też zaplanować różne domowe obowiązki.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

16.05.2020, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Nie ulegnij presji obowiązków i wsłuchaj się w potrzeby swojego organizmu. Dzięki dobremu planowaniu uda ci się przeprowadzić skuteczną kurację, a twoje zdrowie się poprawi. Wykonuj ćwiczenia siłowe, będziemy energiczni, idź na siłownię lub graj w tenisa. Zadbaj o oczy. Nie udzielaj pożyczek, bo szybko nie zobaczysz pieniędzy z powrotem.
Aspekty planet: 20.33 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 22.35 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu wniosków. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Działaj, szczególnie jeśli chcesz udowodnić swoje racje.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, weekendowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

17.05.2020, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Dobry dzień na szukanie wyjaśnienia zagadek, odkrywanie tajemnic, oszczędzanie. Księżyc nie sprzyja ryzykownym pomysłom i nagłym zmianom planów. Ludzie będą czuli na swoim punkcie i bardzo obrażalscy. Lepiej sam pilnuj swoich spraw i nie wtrącaj się w cudze problemy. Unikaj farbowania włosów, zrób peeling całego ciała. Trygon Słońca z Jowiszem radzi pomagać innym i dzielić się tym, co mamy.
Aspekty planet: 05.14 sekstyl Księżyca z Plutonem, 09.12 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 09.59 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 18.39 trygon Słońca z Jowiszem, 19.28 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja nauce. Staniemy się bardziej niż zwykle dociekliwi i spostrzegawczy. Lepiej nie rozmawiać z kimś, kto ma zupełnie inne poglądy, bo szkoda czasu na kłótnie.

Karta dnia: III Cesarzowa
Niedzielne spotkania i telefony sprawią tobie i bliskim wiele radości. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet:
Słońce 20 º 46´ – 27 º 31´ Byka
Księżyc 08 º 12´ Koziorożca – 05 º 08´ Barana
Merkury 28 º 03′ Byka – 12 º 19′ Bliźniąt
Wenus 21 º 44′ – 21 º 24′ Bliźniąt w retrogradacji
Mars 28 º 31′ Wodnika – 03 º 17′ Ryb
Jowisz  27 º 13′ – 27 º 13′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 01 º 57´ 01 º 55´Wodnika w retrogradacji
Uran 07 º 26´ – 07 º 49´ Byka
Neptun 20 º 28′ – 20 º 37′ Ryb
Pluton 24 º 56′ – 24 º 53′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
12.05 od g. 12.29 do g. 17.38.
14.05 od g. 16.02 do 15.05 do g. 03.24.
17.05 od g. 09.59 do g. 15.35.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 4-10.05.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu będziemy bardziej obowiązkowi, powinniśmy pilnować terminów i płatności. Błąd może nas wiele kosztować, zastanówmy się więc, zanim coś zrobimy. To dobry czas, aby zaczynać dietę, pokonywać przeciwników i podnosić wyżej poprzeczkę we wszystkim, co robimy.

W poniedziałek 4.05 koniunkcja Merkurego ze Słońcem sprawi, że będziemy ciekawi świata, ludzi i nowości. Warto zrobić coś dla swojej kariery, zaplanować nowe intelektualne rozrywki i inspirować się tym, co inni mają mądrego do powiedzenia. Dobry dzień na ważne telefony, wysyłanie pism i załatwianie spraw urzędowych. Kwadratura Wenus z Neptunem ostrzega jednak przed ryzykiem w finansach. Działajmy zgodnie z planem, nie poddawajmy się intuicji czy przeczuciom.

W czwartek 7.05 pełnia Księżyca w znaku Skorpiona zaostrzy nam apetyt na zabawę i rozrywki i pomoże nam dotrzeć do wartościowych ludzi, ważnych informacji i zdobyć potrzebne dokumenty lub poparcie wpływowych ludzi. Nie dajmy się jednak ponieść negatywnym emocjom. Sekstyl Merkurego z Neptunem będzie sprzyjać nauce, zdobywaniu dobrych ofert pracy, a także dogadywaniu się z ludźmi, którzy są nam bliscy. Warto nadrobić korespondencję i wykonać ważne telefony w sprawach finansowych.

W sobotę 9.05 trygon Merkurego z Plutonem wspomoże wszelkiego rodzaju terapie naturalne, przyspiesza rehabilitację i zapewnia pomysły na nowe zawodowe wyzwania.

W niedzielę 10.05 sekstyl Słońca z Neptunem sprawi, że poświęćmy na odpoczynek i intelektualne rozrywki. Dowiemy się czegoś nowego o świecie, co pozwoli nam zyskać sympatię lub szacunek bliskich. Trygon Merkurego z Jowiszem zachęci nas do aktywnego odpoczynku, doda sił i odwagi.

20200504_450

4.05.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 9.09)
Koniunkcja Słońca z Merkurym pozytywnie wpłynie na twoją psychikę. Poczujesz, że siłą woli jesteś w stanie pokonać każdą przeszkodę. Żeby poznać lepiej siebie i innych zacznij interesować się psychologią. Zadbaj o włosy i paznokcie, do diety włącz suplementy zawierające skrzyp. Nie obciążaj kręgosłupa.
Aspekty planet: 1.00 trygon Księżyca z Plutonem, 4.24 trygon Księżyca z Jowiszem, 5.52 kwadratura Wenus z Neptunem, 12.15 trygon Księżyca z Saturnem, 23.41 koniunkcja Słońca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Karta sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

5.05.2020, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Słońce doda ci energii, będziesz miał siły na wyzwania i pracę. Nadmiar ruchu i zmian może jednak sprawić, że będziesz się przegrzewać i łatwiej przeziębiać się. Zachowaj więc umiar podczas różnych codziennych aktywności. Jedz więcej nabiału, wcieraj balsamy i kremy, zadbaj o skórę, rób peeling.
Aspekty planet: 18.23 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że staniemy się ciekawscy i bardziej optymistyczni. Sprzyja też szalonym randkom, a kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: XXI Świat
Zastanów się, czy twoje plany są realne i gdzie jest ich słaby punkt. Dziś możesz zmienić złe przyzwyczajenia i zrobić pierwszy krok w kierunku poprawy swojego życia.

6.05.2020, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 09.04)
Możesz poczuć zmęczenie i osłabienie. Wysypiaj się, zadbaj o regularny odpoczynek, dbaj o serce i żyły, ogranicz potrawy zawierające cholesterol, a od razu poczujesz się lepiej. Unikaj dużych zakupów i kolejek, wykorzystaj zapasy ze spiżarni. Zadbaj o paznokcie. Zagraj w totka.  Możesz się łatwo wycofać z ustaleń, które ci się nie opłacają.
Aspekty planet: 1.04 kwadratura Księżyca z Plutonem, 1.12 trygon Księżyca z Marsem, 4.30 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 12.09 kwadratura Księżyca z Saturnem, 20.31 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na rodzinnych sprawach. Warto porozmawiać o wspólnych planach, zaplanować różne inwestycje i zakupy.

Karta dnia: II Kapłanka
Skorzystaj z pomocy kogoś z rodziny lub przyjaciół. Być może ktoś coś wie lub może ułatwić ci pracę. Warto pytać, zasięgać porady, a w pracy częściej się ze wszystkimi konsultować.

7.05.2020, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona ostrzega cię przed chronicznym zmęczeniem i wyczerpaniem. Nie poddawaj się lenistwu i apatii. Przebywaj na słońcu, kiedy możesz, jedz witaminy i suplementy diety, a energia i optymizm powrócą. Unikaj dentysty oraz inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Szukaj finansowych porad.
Aspekty planet: 12.41 sekstyl Merkurego z Neptunem, 12.45 opozycja Księżyca ze Słońcem, 17.39 trygon Księżyca z Neptunem, 18.30 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: VII Rydwan
Lepiej unikać sporów i nie wtrącać się w sprawy, które cię nie dotyczą, bo grożą ci pomyłki. Dzień może być nerwowy, lepiej niech inni wezmą na siebie dyskusję z szefem.

8.05.2020, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 09.15)
Mierz ciśnienie, kup specjalny aparat i zapisuj wyniki. Tempo końca tygodnia może być dla ciebie nie do wytrzymania, dlatego zadbaj o serce. Ostre przyprawy i wysokoprocentowe napoje ogranicz do minimum, a nie będziesz narzekać na zdrowie. Napij się regenerującego soku z marchewki i selera.
Aspekty planet: 1.02 sekstyl Księżyca z Plutonem, 3.32 kwadratura Księżyca z Marsem, 4.38 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 12.26 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja biznesowi. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły, a także coś zaoszczędzić. Zapisuj swoje plany, bo szybko przyniosą ci godziwe zyski.

Karta dnia: VIII Siła
Czeka cię dzisiaj sporo pracy, ale będziesz zadowolony z efektów. Możesz zostać wybrany do pełnienia ważnej funkcji. Pokaż się wszystkim jako osoba, na której zawsze można polegać.

9.05.2020, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Sąsiedzi i znajomi będą ciekawscy, a nawet wścibscy. Ktoś może się wtrącać w nasze sprawy, dlatego lepiej pilnować sekretów. Dzisiejsze konflikty lub plotki mogą mieć długotrwałe, bądź dyplomatą i unikaj trudnych tematów. Lepiej odpocząć, zająć się czymś miłym i przyjemnym. Zajmij się porządkami, napraw zepsute sprzęty.
Aspekty planet: 15.17 trygon Merkurego z Plutonem, 19.13 kwadratura Księżyca z Neptunem, 21.13 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzisiaj warto zadbać o zdrowie. Będziesz bardziej niż inne znaki zodiaku senny i niespokojny. Zamiast męczyć się na siłowni lub wlec na zakupy, odpocznij i z nikim nie rywalizuj.

10.05.2020, niedziela
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 11.38)
Dzisiaj unikaj konfliktów. Możliwe osłabienie sił, a ludzie będą podejrzliwi. Zadbaj o swoje zdrowie i kondycję rodziny. Dobry dzień na odpoczynek, dbanie o zdrowie, a także definitywne rozstanie się z cukrem, alkoholem i papierosami. Regeneruj siły, odpoczywaj, unikaj przeciągów. Trygon Merkurego z Jowiszem sprzyja spacerom i mądrzej lekturze.
Aspekty planet: 8.10 sekstyl Księżyca z Marsem, 16.35 trygon Merkurego z Jowiszem, 18.15 sekstyl Słońca z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.

Pozycje planet:
Słońce 13 º 59´ – 20 º 46´ Byka
Księżyc 25 º 35´ Panny – 08 º 12´ Koziorożca
Merkury 12 º 55′ – 28 º 03′ Byka
Wenus 20 º 15′ – 21 º 44′ Bliźniąt
Mars 23 º 42′ – 28 º 31′ Wodnika
Jowisz 27 º 04′ – 27 º 13′ Koziorożca
Saturn 01 º 55´ – 01 º 57´ Wodnika
Uran 07 º 02´ – 07 º 26´ Byka
Neptun 20 º 18′ – 20 º 28′ Ryb
Pluton 24 º 59′ – 24 º 56′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
4.05 od g. 04.24 do g. 09.09.
6.05 od g. 04.30 do g. 09.04.
8.05 od g. 04.38 do g. 09.15.
10.05 od g. 08.10 do g. 11.38.

Udanego tygodnia!