Miesięczne archiwum: październik 2021

Horoskop tygodniowy 1-7.11.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Nów Księżyca w tym tygodniu nastawi nas refleksyjnie do życia, ale opozycja Słońca z Uranem oraz zmiana znaku Wenus i Merkurego sprawi, że druga połowa tygidnia będzie bardzo dynamiczna i owocująca w konkretne osiągnięcia i ustalenia. Opozycja Słońca z Uranem doda nam energii i odwagi na weekend pełen towarzyskich atrakcji.

W poniedziałek 1.11 trygon Merkurego z Jowiszem pomoże nam zdobyć potrzebne informacje, odnaleźć zagubione dokumenty, dogadać się w trudnych rodzinnych sprawach. Spotkania z bliskimi będą inspiracją i pocieszeniem.

We wtorek 2.11 kwadratura Merkurego z Plutonem sprzyja załatwianiu trudnych finansowych spraw. Ktoś kompetentny pomoże nam uporządkować rodzinne finanse i zrobić dobry plan i budżet na rozpoczynający się miesiąc.

W czwartek 4.11 nów Księżyca w znaku Skorpiona pomoże nam odzyskać stabilność finansową oraz skupić naszą uwagę na sprawach domu, rodziny i naszego majątku. Warto rozpoczynać remonty i drobne naprawy.

W piątek 5.11 Wenus wchodzi do znaku Koziorożca sprzyjać będzie zawieraniu długotrwałych sojuszy, podpisywaniu ważnych umów oraz rozsądnemu podejściu do wydatków i oszczędzaniu na realizację marzeń. Merkury wchodzi do znaku Skorpiona i pomoże nam uporać się z uciążliwymi i czasochłonnymi obowiązkami. Nie spóźniajmy się dziś do pracy czy szkoły, bo nasz niedociągnięcia będą w tym tygodniu surowo oceniane. W sobotę 6.11 Merkury zrobi sekstyl z Wenus i sprzyja romantycznym i artystycznym spotkaniom. Opozycja Słońca z Uranem  zapewni nam moc towarzyskich atrakcji.

1.11.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Poświęć więcej czasu na refleksję nad życiem i swoimi długoletnimi planami. Unikaj ryzykownych decyzji, a w rozmowach z bliskimi także stawiania wszystkiego na jedną kartę. Lepiej machnąć ręką, niż iść w zaparte. Trudno się będzie skoncentrować lub dotrzeć gdzieś na czas. Księżyc sprzyja spotkaniom rodzinnym, medytacji i odpoczynkowi.
Aspekty planet: 05.18 trygon Merkurego z Jowiszem, 08.04 opozycja Księżyca z Neptunem, 14.42 trygon Księżyca z Plutonem, 18.00 kwadratura Księżyca z Wenus.

Karta dnia: IX Pustelnik
Masz szansę się czegoś ważnego nauczyć, przeczytać zaległe czasopisma i książki, obejrzeć mądry film. Nie pozwól, aby w relacjach z ludźmi emocje i żal przysłoniły ci zdrowy rozsądek!

2.11.2021, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 00.10)
Dzień sprzyja aktywnemu odpoczynkowi, podróżom i zakupom. Za obowiązki trudno się będzie zabrać, dopiero po południu staniemy się uporządkowani i punktualni. W sprawach rodzinnych bądź ostrożny, dzisiaj starsze osoby nie dadzą się łatwo przekonać do nowych pomysłów. Pij dużo wody mineralnej, uzupełniaj braki witamin.
Aspekty planet: 10.38 kwadratura Merkurego z Plutonem, 12.31 trygon Księżyca z Saturnem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie nowy talent, który warto będzie rozwijać, Zapisz się na kurs, kup podręcznik, obejrzyj film instruktażowy i od razu zabierz się do pracy. Unikaj konfliktów i sporów.

3.11.2021, środa
Księżyc w znaku Wagi
Możemy dzisiaj za bardzo się spieszyć i być skoncentrowani jedynie na swoich sprawach. Uważajmy, aby nie urazić osób wrażliwych, bo ludzie będą dzisiaj przeczuleni na punkcie swoich sekretów, pieniędzy i urody. Lepiej trzymać się z dala od konfliktów i nie podejmować ważnych decyzji pod wpływem plotek czy nagłych zachcianek.
Aspekty planet: 14.07 trygon Księżyca z Jowiszem, 16.57 kwadratura Księżyca z Plutonem, 20.26 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 23.32 sekstyl Księżyca z Wenus.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Zrób porządki w papierach i dokumentach, zapłać rachunki i podatki w terminie, bo ktoś może się czepiać lub nawet wlepić ci karę. Przestrzegaj przepisów, bo inaczej możesz mieć problemy.

4.11.2021, czwartek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 01.52)
Będziemy uprzejmi i serdeczni, a także bardzo hojni dla innych. Różne wiadomości i wydarzenia przypomną nam o przyjaciołach i znajomych sprzed lat. Odezwij się do krewnych, którzy są daleko, bo dzień sprzyja odnawianiu kontaktów. Księżyc pomorze dogadać się z osobami, które mają odmienne od nas zdanie.
Aspekty planet: 06.55 koniunkcja Księżyca z Marsem, 13.45 kwadratura Księżyca z Saturnem, 22.14 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 22.25 opozycja Księżyca z Uranem.

Karta dnia: VIII Siła
Bądź w formie, postaraj się utrzymać lepszą kondycję i figurę. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, a jesienna chandra i przeziębienia nie będą ci straszne.

5.11.2021, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziemy dzisiaj spokojni i skoncentrowani na swoich obowiązkach. Działaj powoli i bądź dobrej myśli. Możesz odkryć zaległości, skorygować błędy, naprawić coś lub zmienić na lepsze. Dzień sprzyja spokojnej pracy zawodowej, a także dbaniu o zdrowie i zabiegom kosmetycznym. Pij wodę mineralną i przyjmuj wzmacniające preparaty.
Aspekty planet: 00.57 opozycja Słońca z Uranem, 10.53 trygon Księżyca z Neptunem, 11.43 Wenus wchodzi do znaku Koziorożca, 14.32 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 17.09 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.34 Merkury wchodzi do znaku Skorpiona.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie i grypę. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

6.11.2021, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 01.52)
Bardzo dobry dzień na randki, zakupy, zaczynanie nowych spraw. O starych kłopotach uda się wreszcie zapomnieć. Ostrożnie podejmuj finansowe decyzje, zrób przegląd finansów, zapłać zaległe rachunki, wyrzuć niepotrzebne przedmioty i zrób miejsce w szafie.
Aspekty planet: 13.45 sekstyl Księżyca z Saturnem, 16.58 sekstyl Merkurego z Wenus.

Karta dnia: XVI Wieża
Pilnuj praw mieszkaniowych, zrób mały remont, napraw wszystkie usterki, bo jeśli będziesz zwlekał, możesz ponieść większe szkody.

7.11.2021, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Niedziela sprzyja odpoczynkowi i zabawie, ale nie męczącym domowym pracom. Unikaj robienia rachunków, łatwo będzie coś przeoczyć. Jeśli jednak chcesz przemeblować pokoje lub zmienić aranżację domu, dziś wpadniesz na dobre pomysły. Aura sprzyja sztuce, modzie, dbaniu o wygląd. Udadzą się randki, łatwo pogodzisz skłócone osoby.
Aspekty planet: 10.46 kwadratura Księżyca z Neptunem, 14.43 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Sprawdź korespondencję, odpisuj na listy i oddzwaniaj, bo ktoś przekaże ci ważne i cenne informacje. Warto zadzwonić do przyjaciela sprzed lat!

Pozycje planet:
Słońce 08 º 46´ – 15 º 47´ Skorpiona
Księżyc 16 º 37´ Panny – 29 º 21´ Strzelca
Merkury 22 º 23′ Wagi – 03 º 17′ Skorpiona
Wenus 25 º 42′ Strzelca – 02 º 24′ Koziorożca
Mars 00 º 56′ – 05 º 40′ Skorpiona
Jowisz 22 º 39′ – 23 º 03′ Wodnika
Saturn 07 º 15′ – 07 º 32′ Wodnika
Uran 12 º 57´ – 12 º 40´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 39′ – 20 º 33′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 28′ – 24 º 34′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
1.11 od g. 18.00 do 2.11 do g. 00.10.
3.11 od g. 23.32 do 4.11 do g. 01.52.
5.11 od g. 17.09 do 6.11 do g. 01.52.
7.11 od g. 14.43 do 8.11 do g. 02.03.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 25-31.10.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami dużo okazji, jakie dają Wenus i Jowisz, ale i obowiązków, jakie wyznaczać nam będzie kwadratura Słońca z Saturnem. Mars, który przemierza ostatnie stopnie znaku Wagi, wskaże nam nowych sojuszników. W sobotę Mars wchodzi do znaku Skorpiona i zacznie sprzyjać osobom wytrwałym i silnie zaangażowanym w to, co robią, a także tym, którzy szukają pasjonującego hobby.

W środę 27.10 kwadratura Wenus z Neptunem ostrzega przed błędami. Staraj się być sprawiedliwy i nie oceniaj ludzi po pozorach. Nie reaguj emocjonalnie na rodzinne sprzeczki, a weekend będzie idealny.

W czwartek 28.10 sekstyl Wenus z Jowiszem pomoże ci zyskać sympatię wyjątkowej osoby. Tak zorganizuj sobie czas, aby móc medytować. Nie szarp się ze współpracownikami, okaż wyrozumiałość tym, którzy są mniej szlachetni od ciebie.

W sobotę 30.10 Mars wchodzi do znaku Skorpiona i odradza pośpiech w ważnych osobistych sprawach. Pilnuj spotkań, nie spóźniaj się, bądź obowiązkowy, a nie stracisz. Warto odwiedzić starych znajomych. W miłości szansa na lepsze wspólne życie. Kwadratura Słońca z Saturnem zapowiada nerwy i trudność z dogadaniem się z ludźmi. Bądźmy ostrożni, trzymajmy nerwy na wodzy, a nie narobimy sobie kłopotów.

25.10.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 22.59)
Księżyc doda nam optymizmu, ale pod jego wpływem ludzie będą się popisywać i chwalić. Unikaj składania obietnic na wyrost! Warto organizować ciekawe spotkania, zwiedzać nowe miejsca, organizować randkę lub kolację przy świecach. Dzień sprzyja też dbaniu o urodę, zakupom modnych ubrań i eleganckich dodatków. Dzisiaj zmień styl na odważniejszy! Merkury pomoże nam uporządkować finanse.
Aspekty planet: 04.13 kwadratura Księżyca z Neptunem, 07.33 trygon Księżyca z Jowiszem, 16.10 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę. Sprzyja zajmowaniu się własnym hobby, ucieczce od gwaru i zamieszania. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Karta sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

26.10.2021, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Staniemy się bardzo ruchliwi i ciekawscy. Łatwiej będzie zerwać ze schematami, ale też wywołać awanturę, bo każdy będzie chciał być pierwszy i najważniejszy w kolejce. Lepiej zajmij się swoimi sprawami, nauką lub zakupami. W domu dobry dzień na porządki i nowe pomysły na urządzenie ogrodu lub mieszkania. Pisz listy i telefonuj do swoich znajomych.
Aspekty planet: 04.54 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja udanym randkom i szalonej miłości. To wibracja zachwytu i entuzjazmu, udanych imprez i szczęśliwych podróży. Przyniesie szczęście zakochanym i pomoże porozumieć się z ludźmi.

Karta dnia: VII Rydwan
Lepiej unikać sporów i nie wtrącać się w sprawy, które cię nie dotyczą, bo grożą ci pomyłki. Dzień może być nerwowy, lepiej niech inni wezmą na siebie dyskusję z szefem.

27.10.2021, środa
Księżyc w znaku Raka
Dzisiaj nie angażuj się w trudne rodzinne dyskusje, bo logika może dominować nad uczuciami i współczuciem. Dbaj dziś o swoje zdrowie, pij wodę mineralną, a oczyścisz organizm. Dzień sprzyja rozwojowi duchowemu, medytacji. Wenus w kwadraturze z Neptunem sprzyja dbaniu o skórę i urodę.
Aspekty planet: 01.36 sekstyl Księżyca z Uranem, 03.05 kwadratura Wenus z Neptunem, 07.09 kwadratura Księżyca z Merkurym, 16.47 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom i spotkaniom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać. Dobry dzień na zakupy i domowe porządki.

Karta dnia: XXI Świat
Zastanów się, czy twoje plany są realne i gdzie jest ich słaby punkt. Dziś możesz zmienić złe przyzwyczajenia i zrobić pierwszy krok w kierunku poprawy swojego życia.

28.10.2021, czwartek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 11.07)
Kwadra Księżyca sprawi, że nasze sny i przeczucia mogą okazać się bardzo znaczące. Przez cały dzień czas będzie pędził jak szalony! Aura sprzyja poznawaniu ciekawych ludzi, odkrywaniu nowych zainteresowań i ciekawych tematów do dyskusji. Będziesz niecierpliwy i odważny, dlatego unikaj marudzących krewnych, którzy nie wierzą w twoje siły.
Aspekty planet: 00.07 opozycja Księżyca z Plutonem, 08.01 kwadratura Księżyca z Marsem, 21.15 sekstyl Wenus z Jowiszem, 22.05 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, zachęca do rachunków i porządków. Dyskutuj z bardziej doświadczonymi osobami, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: II Kapłanka
Skorzystaj z pomocy kogoś z rodziny lub przyjaciół. Być może ktoś coś wie lub może ułatwić ci pracę. Warto pytać, zasięgać porady, a w pracy częściej się ze wszystkimi konsultować.

29.10.2021, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Idealny dzień, aby popracować nad relacjami, jakie łączą nas z innymi ludźmi. Zawieraj nowe znajomości, wyciągaj rękę na zgodę, pomagaj innym lub sama proś o wsparcie. A w wolnym czasie zajmijmy się hobby, sztuką, rozwojem duchowym. Sojusze i umowy przyniosą nam mnóstwo korzyści.
Aspekty planet: 01.02 opozycja Księżyca z Saturnem, 12.24 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki zachęci nad do pracy, zapewni dobry czas do interesów i transakcji finansowych. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: VIII Siła
Czeka cię dzisiaj sporo pracy, ale będziesz zadowolony z efektów. Możesz zostać wybrany do pełnienia ważnej funkcji. Pokaż się wszystkim jako osoba, na której zawsze można polegać.

30.10.2021, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 20.09)
Księżyc powoli zbliża się do nowiu, a więc nasze uczucia walczyć będą z logiką i rozumem. Jednak lepiej dzisiaj nie angażować się w nowe sprawy, bo Słońce utworzy kwadraturę z Saturnem, a to aspekt pomyłek i trudności. Lepiej pożegnać się z przeszłością i zrobić więcej porządków. Przez cały dzień unikaj niepotrzebnych kłótni, nie prowokuj silniejszych, bo ludzie mogą być dzisiaj bardzo nerwowi.
Aspekty planet: 00.31 sekstyl Księżyca z Merkurym, 06.23 opozycja Księżyca z Jowiszem, 09.04 trygon Księżyca z Wenus, 11.53 kwadratura Słońca z Saturnem, 16.20 Mars wchodzi do znaku Skorpiona, 20.21 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja odpoczynkowi, wprowadza we wspólne życie więcej spokoju, ale też dystansu. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzisiaj warto zadbać o zdrowie. Będziesz bardziej niż inne znaki zodiaku senny i niespokojny. Zamiast męczyć się na siłowni lub wlec na zakupy, odpocznij i z nikim nie rywalizuj.

31.10.2021, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Czas płynąć będzie bardzo szybko, a weekendowe plany będą najważniejszym tematem do rozmów. Ludzie będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Po południu warto odpocząć od stresujących obowiązków. Księżyc ostrzega przed nieostrożnością, bo może ona grozić kontuzjami, stłuczeniami i wypadkami.
Aspekty planet: 09.57 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 18.32 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki pomaga zaczynać nowe sprawy, a także sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.

Pozycje planet:
Słońce 01 º 47´ – 08 º 46´ Skorpiona
Księżyc 19 º 41´ Bliźniąt – 16 º 37´ Panny
Merkury 13 º 30′ – 22 º 23′ Wagi
Wenus 18 º 39′ – 25 º 42′ Strzelca
Mars 26 º 15′ Wagi – 00 º 56′ Skorpiona
Jowisz 22 º 24′ – 22 º 39′ Wodnika
Saturn 07 º 02′ – 07 º 15′ Wodnika
Uran 13 º 14´ – 12 º 57´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 47′ – 20 º 39′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 24′ – 24 º 28′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
25.10 od g. 16.10 do g. 22.59.
28.10 od g. 08.01 do g. 11.07.
30.10 od g. 09.04 do g. 20.09.

Udanego tygodnia!

 

Horoskop tygodniowy 17-24.10.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu czas to pieniądz, a szybkie decyzje pomogą ci złapać szczęście za nogi, Pełnia Księżyca w znaku Barana, która w tym tygodniu wpływa silnie na nasze sprawy, będzie mobilizować nas do działania. Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Weź się w garść, sam pokieruj zmianami, a nawet z trudnej sytuacji uda się wyjść bez szwanku. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a wiele na tym zyskasz.

W poniedziałek 18.10 Merkury i Jowisz wychodzą z retrogradacji. Ktoś będzie ci wdzięczny za pomoc, jaką mu okazałeś jakiś czas temu. Wykorzystaj jego kontakty, aby polepszyć swoją sytuację zawodową.

We wtorek 19.10 trygon Marsa z Jowiszem doda ci energii. Jeśli przestaniesz wytykać innym błędy, to uda ci się osiągnąć wewnętrzną równowagę. Ktoś będzie chciał zawrzeć z tobą zgodę. Wyciągnij do niego rękę! Pojawi się okazja do nawiązanie ciekawej znajomości, która przyda ci się w pracy.

W środę 20.10 pełnia Księżyca w znaku Barana sprawi, że cel, do którego od dawna dążysz, teraz znajdzie się w twoim zasięgu. Rodzinne spotkanie lub krótka podróż zapewnią ci wiele atrakcji i odgonią nudę.

W piątek 22.10 kwadratura Marsa z Plutonem doda ci odwagi. Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę dostarczy ci wiele rozrywek.

W sobotę 23.10 Słońce wchodzi do znaku Skorpiona i sprawi, że gdzie się nie pojawisz, wszędzie cię zauważą i docenią twoje umiejętności. Bądź realistą i domagaj się jasnych ustaleń. W miłości nowa szansa.

18.10.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 12.03)
Bądź obowiązkowy i dokładny. Dzień sprzyja rachunkom, służbowym naradom i wielkim zakupom. Ważne sprawy załatwiaj po południu, bo wtedy możesz liczyć na poparcie osób wpływowych i na wysokich stanowiskach. Wieczorem warto pogawędzić z przyjaciółmi. Najnowsze ploteczki okażą się bardzo ciekawe. Nie zapomnij o ruchu i ćwiczeniach.
Aspekty planet: 01.23 sekstyl Księżyca z Plutonem, 07.29 Jowisz wychodzi z retrogradacji, 17.16 Merkury wychodzi z retrogradacji.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pozwól więc sobie na odrobinę luksusu, nie żałuj pieniędzy na wygodę swoją i bliskich. Dzień upłynie spokojnie i bez wielkich niespodzianek. Udekoruj pięknie swój dom.

19.10.2021, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Czeka cię wiele ważnych wydarzeń i decyzji, które dotyczyć będą pracy i finansów. Wykaż się odpowiedzialnością i rzetelnością. Nie pozwól, aby inni decydowali o twoich sprawach. Dzisiejsze problemy uda się rozwiązać dzięki odwadze i zimnej krwi. W razie kłopotów poradź się kogoś starszego i bardziej doświadczonego. TRygon Marsa z Jowiszem pomoże rozwiązać finansowy problem.
Aspekty planet: 01.14 sekstyl Księżyca z Saturnem, 04.36 trygon Marsa z Jowiszem, 07.25 opozycja Księżyca z Merkurym, 12.39 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: As Mieczy
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

20.10.2021, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 21.58)
Bez żalu spłać stare długi, bo dziś warto zaczynać nowe sprawy. Uwierz w swoje siły i bądź bardziej optymistyczny. Po południu warto wybrać się na spacer. To pomoże odzyskać wewnętrzny spokój i równowagę. Wieczór sprzyja spotkaniom w wesołym towarzystwie. Zawarte dziś znajomości okażą się niezbyt trwałe, ale za to inspirujące i wesołe. Pełnia Księżyca w znaku Barana sprzyja poprawie kondycji.
Aspekty planet: 06.58 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 08.28 opozycja Księżyca z Marsem, 10.55 kwadratura Księżyca z Plutonem, 16.56 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu, ale unikaj kłótni i dyskusji, bo ludzie będą uparci i nerwowi.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta może oznaczać spotkanie osoby, która pomoże ci w wielu sprawach i ułatwi codzienne obowiązki. Wpływowa osoba, która otoczy cię swoją opieką, zagości na stałe w twoim życiu.

21.10.2021, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Aura sprzyja wizytom, podróżom, spotkaniom zawodowym i handlowaniu. Księżyc sprzyja dyskusjom, zebraniom, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady ze współpracownikami. Planety skłonią cię do większej aktywności. Wybierz się na wycieczkę, rolki lub rower. Przesadzaj rośliny i cebulki, rób ogrodowe przemeblowanie.
Aspekty planet: 11.44 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: VII Rydwan
Na twojej drodze może pojawić się przeciwnik, którego trudno będzie pokonać. Lepiej trzymać nerwy na wodzy i nie dać się sprowokować do walki.

22.10.2021, piątek
Księżyc w znaku Byka
Warto dzisiaj odnawiać różne stare kontakty i znajomości, skorzystać z zaproszeń na zawodowe spotkania, bo ludzie będą otwarci na zmiany Mimo końca tygodnia aura sprzyja także pracy i nauce. Dziś możesz zdobyć ciekawe wiadomości dotyczące przepisów lub rachunkowości. Szukaj nowych klientów, zakładaj strony w Internecie, opracowuj strategię reklamową swojej firmy.
Aspekty planet: 00.27 koniunkcja Księżyca z Uranem, 06.19 kwadratura Marsa z Plutonem, 15.26 sekstyl Księżyca z Neptunem, 18.31 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 22.35 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i zaczniemy coś nowego. Dobry dzień do nauki.

Karta dnia: IV Cesarz
Warto starać się o lepszą pracę, odbywać pouczające podróże i pielęgnować wartościowe znajomości. Możesz spodziewać się ożywienia w życiu towarzyskim i uczuciowym.

23.10.2021, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 09.57)
O godz. 6.51 Słońce wejdzie do znaku Skorpiona, dlatego emocje i przeczucia silnie wpłyną na nasze decyzje. Oczyszczaj organizm, a szybko zobaczysz efekty. Wyrzuć z szafek niepotrzebne rzeczy. Jeśli masz dzisiaj mniej spotkań czy aktywności, nie martw się, to cisza przed kolejnym szałem zakupów.
Aspekty planet: 06.51 Słońce wchodzi do znaku Skorpiona, brak dużych aspektów planet.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki zachęca do zwierzeń, pomaga zadbać o innych ludzi. Uda się współpracować bez kłótni i podejrzeń. Randki będą udane. To dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym miesiącu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

24.10.2021, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Księżyc nie sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw lub dalekim podróżom. Zadbaj o zdrowie, medytuj, znajdź czas dla bliskich ci osób. Dzień będzie spokojny i senny, a do wysiłku czy fizycznej pracy trudno się będzie zmusić. Układaj ważne plany, które dotyczą powodzenia finansowego. Po południu zajmij się nauką, szukaj odpowiedzi na ważne pytania.
Aspekty planet: 00.11 trygon Księżyca z Saturnem, 12.16 trygon Księżyca z Merkurym, 23.41 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do zajmowania się nauką, sztuką, hobby. Pomoże pokonać nudę i rutynę. Będziemy szukać nowych pomysłów, chętnie spotkamy się z ludźmi, którzy mają inspirujące pomysły.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

Pozycje planet:
Słońce 24 º 49´ Wagi – 01 º 47´ Skorpiona
Księżyc 24 º 40´ Ryb – 19 º 41´ Bliźniąt
Merkury 10 º 10′ – 13 º 30′ Wagi
Wenus 11 º 21′ – 18 º 39′ Strzelca
Mars 21 º 36′ – 26 º 15′ Wagi
Jowisz 22 º 20′ – 22 º 24′ Wodnika
Saturn 06 º 55′ – 07 º 02′ Wodnika
Uran 13 º 31´ – 13 º 14´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 55′ – 20 º 47′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 21′ – 24 º 24′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.10 od g. 01.23 do g. 12.03.
20.10 od g. 16.56 do g. 21.58.
22.10 od g. 22.35 do 23.10 do g. 09.57.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 11-17.10.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu trygon Słońca z Jowiszem sprzyja podróżom, szkoleniom, nowym zainteresowaniom i spotkaniom towarzyskim.

W poniedziałek 11.10 Saturn wychodzi z retrogradacji, a to przypomni wielu osobom o zaległych płatnościach, badaniach kontrolnych i audytach.

W środę 13.10 sekstyl Wenus z Saturnem pomoże nam lepiej gospodarować domowym budżetem. Poczujemy przypływ natchnienia, chęć do kupowania ładnych rzeczy i zainteresujemy się sprawami urody i mody.

W piątek 15.10 trygon Słońca z Jowiszem sprzyja osobom przedsiębiorczym. Warto zaczynać nowe sprawy, zakładać firmę, ubiegać się o kredyt, pożyczkę lub dotację, bo jest szans na pozytywne załatwienie sprawy.

W niedzielę 17.10 kwadratura Słońca z Plutonem zmobilizuje nas do zadbania o swoje finanse, warto powrócić do starych pomysłów na biznes lub przygotować do wysłania oferty pracy ponownie w te miejsca, na których nam zależy, bo teraz możemy mieć więcej szans. Sekstyl Merkurego z Wenus sprzyja spotkaniom, randkom i imprezom. Na brak rozrywek nie będziemy narzekać. Warto zorganizować spotkanie ze znajomymi sprzed lat.

11.10.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 19.14)
Zainteresuj się oszczędnościami i lokatami, warto iść do banku lub urzędu. Dzień sprzyja dobrym pomysłom na zarobienie większej gotówki. Rano bądź delikatny i uprzejmy, bo ktoś może poczuć się zagrożony twoimi bezpośrednimi pytaniami. Uzupełniaj braki w diecie, pij dużo wody, nie opuszczaj posiłków, a poczujesz się lepiej.
Aspekty planet: 04.16 kwadratura Księżyca z Neptunem, 04.16 Saturn wychodzi z retrogradacji, 06.30 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: V Papież
Ktoś poprosi cię o przysługę, którą warto wykonać. W przyszłości ta osoba odwdzięczy ci się z naddatkiem za okazaną życzliwość.

12.10.2021, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Dzisiaj warto trzymać się zasad i regulaminów. Księżyc ostrzega przed bałaganiarstwem. Nie spóźniaj się na ważne spotkania, bądź uprzejmi wobec szefa i starszych osób. Dzień sprzyja sukcesom w nauce i podróży. Wieczór niezbyt sprzyja romantycznym randkom i zabawie. Lepiej zajmij się porządkami i zdrowiem, szczególnie zadbaj o skórę i urodę, pij więcej wody mineralnej. Jedz więcej warzyw i owoców.
Aspekty planet: 17.50 kwadratura Księżyca z Merkurym, 18.33 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w kończeniu starych spraw i w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach, ale unikajmy narzekania i ryzyka.

Karta dnia: IX Pustelnik
Aby zdobyć potrzebne ci w pracy informacje, będziesz się musiał trochę natrudzić. Starsza osoba podzieli się z tobą swoim doświadczeniem.

13.10.2021, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 22.47)
Warto zebrać siły i szybko uporać się z trudnymi zadaniami. Licz jednak na siebie, bo ludzie nie będą dzisiaj szczególnie życzliwi czy wyrozumiali dla innych. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance.
Aspekty planet: 02.26 kwadratura Księżyca z Marsem, 05.24 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 07.10 sekstyl Księżyca z Neptunem, 12.53 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 21.26 sekstyl Wenus z Saturnem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo zaczynać nowe sprawy, sprzyja twórczym dokonaniom i udanym podróżom. Dobry dzień na sport, jesienne spacery i zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XI Siła
Przyjmij wyzwanie, jakie stawia na twojej drodze los. Romans czy flirt szybko przerodzi się w coś poważniejszego.

14.10.2021, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Możesz dziś liczyć na korzystny wpływ planet. Wiadomości, jakie zdobędziesz sprawią, że zmienisz zdanie w pewnej ważnej sprawie. Po południu możesz jednak stać się niecierpliwy i nerwowy. Zaufaj intuicji i nie rób niczego na siłę. Odpręż się, zapomnij o obowiązkach, nie przejmuj się dietą. Zdaj się na instynkt i intuicję w sprawach sercowych.
Aspekty planet: 10.54 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 12.03 sekstyl Księżyca z Wenus, 19.08 trygon Księżyca z Merkurym, 22.51 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach. Dobry dzień na towarzyskie spotkania.

Karta dnia: XVI Wieża
Zmobilizuje się do pracy i bądź czujny, bo nie załatwione sprawy ciągną się za tobą i mogą przyczynić się do porażki, jeśli szybko nie zareagujesz.

15.10.2021, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Regeneruj siły, unikaj pośpiechu i niepotrzebnych dyskusji. Dzień sprzyja rodzinnym spotkaniom, wspomnieniom i omawianiu wspólnych planów. Księżyc sprawi, że uda się zakończyć konflikty lub z kimś wreszcie pogodzić. Dobry czas na ustalanie wspólnych planów finansowych i inwestycji, bo ludzie będą życzliwi i wyrozumiali.
Aspekty planet: 09.57 trygon Księżyca z Marsem, 13.46 Słońca z Jowiszem, 14.28 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 14.32 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do zabawy, rozrywki i sztuki. Sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym tygodniu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

16.10.2021, sobota
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 04.21)
Dzień minie raczej na pogawędkach i żartach, niż ciężkiej pracy. To, co ważne, zrób jak najwcześniej, bo im bliżej popołudnia, tym bardziej za obowiązki trudno się nam będzie zabrać. Za to imprezy, zakupy, a nawet sąsiedzkie spotkania miną w bardzo dobrej atmosferze. Słońce w opozycji z Uranem zagotuje nam niespodzianki. Warto szukać inspiracji, wymieniać się doświadczeniami.
Aspekty planet: 22.59 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: III Cesarzowa
Ktoś będzie chciał odebrać ci należne pochwały lub nagrody. Nie daj wyprowadzić się z równowagi. W weekend odpocznij i zapomnij o kłopotach.

17.10.2021, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Nabierzemy ochoty na bardziej ambitne przedsięwzięcia. Szukaj swojej korzyści, myśl o własnej wygodzie. Mimo wszystko ludzie będą sobie życzliwi, a nawet przymkną oko na różne drobne błędy, jakie niechcący popełniliśmy. Popołudnie to idealny czas na zabiegi kosmetyczne i kuracje zdrowotne. Dzień sprzyja zdobywaniu ważnych informacji.
Aspekty planet: 03.23 sekstyl Merkurego z Wenus, 05.14 sekstyl Księżyca z Uranem, 14.12 kwadratura Słońca z Plutonem, 18.59 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię ambitne wyzwanie. Odczujesz poprawę zdrowia, warto zacząć regularnie ćwiczyć dla poprawy kondycji.

Pozycje planet:
Słońce 17 º 53´ – 24 º 49´ Wagi
Księżyc 19 º 43´ Strzelca 24 º 40´ Ryb
Merkury 15 º 04′ – 10 º 10′ Wagi w retrogradacji
Wenus 03 º 51′ – 11 º 21′ Strzelca
Mars 16 º 58′ – 21 º 36′ Wagi
Jowisz 22 º 25′ – 22 º 20′ Wodnika w retrogradacji
Saturn 06 º 53′ – 06 º 55′ Wodnika
Uran 13 º 46´ – 13 º 31´ Byka w retrogradacji
Neptun 21 º 05′ – 20 º 55′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 19′ – 24 º 21′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
11.10 od g. 06.30 do g. 19.14.
13.10 od g. 12.53 do g. 22.47.
15.10 od g. 14.32 do 16.10 do g. 04.21.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 4-10.10.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Nów w znaku Wagi w koniunkcji z Marsem i Merkurym narzuci szalone tempo wszystkim naszym sprawom. Lepiej nie zostawać w tyle i dotrzymywać kroku zmianom, które w tym tygodniu zawitają do naszego życia.

W poniedziałek 4.10 trygon Merkurego z Jowiszem pomoże nam w samodyscyplinie. Poczujemy zmianę nastroju, staniemy się bardziej zdyscyplinowani i pracowici, ale wieczorem odpocznijmy i zajmijmy się przyjemnymi sprawami.

W środę 6.10 nów Księżyca w znaku Wagi sprawi, że będziemy pełni nadziei na szybkie załatwienie spraw partnerskich i realizację zawodowych planów.

W czwartek 7.10 Wenus wchodzi do znaku Strzelca. W sprawach finansowych znacznie lepsza passa. Być może wyjaśnisz tajemnicę lub otrzymasz poufną propozycję. Bardziej od flirtowania pilnujcie spraw zawodowych! Nadarzy się nowa okazja, aby ubić korzystny interes.

W piątek 8.10 koniunkcja Słońca z Marsem zachęca osoby spod znaku Bliźniąt, Wagi i Wodnika do beztroski i realizacji szalonych pomysłów. W weekend warto bawić się i odpoczywać w większym gronie.

W sobotę 9.10 koniunkcja Słońca z Merkurym sprawi, że będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych.

W niedzielę 10.10 koniunkcja Merkurego z Marsem. Warto powrócić do ulubionych aktywności, odkurzyć rower czy rolki, zadbać o kondycję fizyczną. Mars doda nam optymizmu i energii.

4.10.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Księżyc sprzyja dobrym relacjom z ludźmi, ułatwi ci podróże i zakupy, doda cierpliwości podczas omawiania rodzinnych spraw. Postaraj się szanować cudze zdanie, a dzień okaże się udany. Odkurzaj, wietrz pościel, pal kadzidła. Jedz dobre masło i oliwę, unikaj przeciągów.
Aspekty planet: 02.04 trygon Merkurego z Jowiszem, 11.18 trygon Księżyca z Uranem, 23.47 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki doda nam optymizmu, sprzyja twórczym dokonaniom i nauce. Pod jej wpływem możesz zacząć studiować nieznane dziedziny, zgłębiać tajemnice i układać plany na przyszłość.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Twój los się odmieni na lepsze, jeśli wykorzystasz okazję, która nagle pojawi się na horyzoncie. Zagraj w totka, masz szansę wygrać.

5.10.2021, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 14.40)
Możesz dzisiaj napotkać na drobne, ale dość uciążliwe problemy w kontaktach z ludźmi. Emocje okażą się silniejsze niż rozsądek. Ktoś może cię źle zrozumieć, a wyjaśnienia zajmą ci wiele czasu. Po południu sytuacja się wyjaśni. Księżyc sprzyja porządkowaniu finansów, ubieganiu się o kredyty i pożyczki. Pij dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 05.02 trygon Księżyca z Plutonem, 10.46 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby kogoś o coś poprosić, a po pracy lub szkole wybrać się na spotkanie z przyjaciółmi.

Karta dnia: 0 Głupiec
Ktoś cię zaskoczy, coś nowego się wydarzy w twoim otoczeniu, co zainspiruje cię do zmian, a nawet popchnie cię na nową drogę życia.

6.10.2021, środa
Księżyc w znaku Wagi
Zabierz się za porządki i rachunki, szukaj oszczędności. Zadbaj o zdrowie, unikaj ryzykownych działań, bo nieuwaga może narazić cię na kontuzje. Na randce unikaj pretensji i zazdrości. Kończ stare sprawy, wyjaśniaj miłosne nieporozumienia. Unikaj prania i mycia podłóg, zajmij się gotowaniem. Zamiast czekolady zjedz jabłko. Księżyc sprzyja odnawianiu znajomości. Regeneruj siły, unikaj ryzyka, dbaj o pęcherz i nerki.
Aspekty planet: 02.15 trygon Księżyca z Saturnem, 13.05 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 14.03 koniunkcja Księżyca z Marsem, 20.28 Pluton wychodzi z retrogradacji, 23.39 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: VIII Siła
Czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. Uda się skutecznie przeprowadzić dietę cud i wzmocnić organizm ćwiczeniami.

7.10.2021, czwartek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 16.21)
Będziesz krytyczny i niespokojny. Zapragniesz natychmiast coś wyjaśnić lub naprawić. Ostrożnie, bo wynikiem twoich pospiesznych działań może być jeszcze większe zamieszanie! W razie kłopotów prawdziwi przyjaciele nie zostawią cię w potrzebie. Naprawiaj błędy, zepsute sprzęty i oddaj to, co ostatnio pożyczyłeś.
Aspekty planet: 04.07 trygon Księżyca z Jowiszem, 07.03 kwadratura Księżyca z Plutonem, 13.20 Wenus wchodzi do znaku Strzelca.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. W pracy lepiej bądźmy ostrożni. Potem można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: XV Diabeł
Dopadnie cię lenistwo, trudno ci będzie zabrać się za obowiązki i trudne nudne sprawy. Możliwy flirt, a nawet romans.

8.10.2021, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziesz dziś pracowity. Warto zabrać się za ważne sprawy zawodowe. Słońce w koniunkcji z Marsem da ci wiele sił i energii. Szczęście sprzyja ci w sprawach finansowych. W obronie swoich zysków możesz stać się groźny dla konkurencji. Unikaj jednak konfliktów, bo twoje słowa mogą kogoś bardzo zaboleć. Odpisuj na zaległe listy i maile, umawiaj się na ważne spotkania, bo ludzie są dziś bardziej przychylni twoim sprawom.
Aspekty planet: 03.37 kwadratura Księżyca z Saturnem, 06.00 koniunkcja Słońca z Marsem, 14.59 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Odpoczywaj, wyśpij się dobrze odżywiaj. Dziś potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Intuicja podpowie ci, co robić.

9.10.2021, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 17.23)
Postanowisz zrobić zaległe porządki w swoich rachunkach. Myśl o pieniądzach i zyskach towarzyszyć ci będzie przez cały dzień. Nie bądź jednak ponurym materialistą! Okaż ludziom więcej sympatii, a poczujesz się lepiej. Warto sprzątać, robić porządki, wyrzucać stare i niepotrzebne rzeczy.
Aspekty planet: 02.52 trygon Księżyca z Neptunem, 05.03 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 08.05 sekstyl Księżyca z Plutonem, 18.18 koniunkcja Słońca z Merkurym, 21.36 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja zgodzie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XVI Wieża
Nie zawahaj się podjąć ryzykownej decyzji, teraz znajdziesz siłę, aby pokonać strach. Walcz o siebie, teraz masz na to najwięcej determinacji i okazji.

10.10.2021, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się ze starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 00.48 koniunkcja Merkurego z Marsem, 04.43 sekstyl Księżyca z Saturnem, 18.48 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.11 sekstyl Księżyca z Marsem, 22.44 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: VI Kochankowie
Czas na miłość i zabawę. Odnajdziesz spokój u boku ukochanej osoby, dogadasz się z kimś, kto ma trudny charakter.

Pozycje planet:
Słońce 10 º 59´ – 17 º 53´ Waga
Księżyc 08 º 40´ Panny – 19 º 43´ Strzelca
Merkury 22 º 40′ – 15 º 04′ Wagi w retrogradacji
Wenus 26 º 11′ Skorpiona – 03 º 51′ Strzelca
Mars 12 º 22′ – 16 º 58′ Wagi
Jowisz 22 º 40′ – 22 º 25′ Wodnika w retrogradacji
Saturn 06 º 55′ – 06 º 53′ Wodnika w retrogradacji
Uran 14 º 01´ – 13 º 46´ Byka w retrogradacji
Neptun 21 º 15′ – 21 º 05′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 19′ – 24 º 19′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
5.10 od g. 10.46 do g. 14.40.
7.10 od g. 07.03 do g. 16.21.
9.10 od g. 08.05 do g. 17.23.
Udanego tygodnia!