Miesięczne archiwum: listopad 2021

Horoskop tygodniowy 29.11 – 5.12.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 29.11 koniunkcja Słońca z Merkurym. Zrób coś nowego i zaskakującego, nie planuj drobiazgowo całego tygodnia, zdaj się na los i podążaj za głosem serca, a coś ciekawego cię dzisiaj spotka. Ktoś doceni twoją pracę, możesz nawet dostać propozycję, która zmieni bieg twojej kariery lub polepszy obecną pozycję. Trygon Marsa z Neptunem pomoże ci w szybkiej obsłudze sprzętu elektronicznego, kupowaniu komputerów lub sprzętu AGD, a także umożliwi ci lepsze dogadanie się z młodszymi osobami.

We wtorek 30.11 sekstyl Wenus z Neptunem i Sekstyl Merkurego z Saturnem ostrzegają przed robieniem obietnic bez pokrycia i zadłużaniem się. Kupujmy rozsądnie, a nasz budżet na ostatnie dni roku będzie ocalony.

W środę 1.12 Neptun wychodzi z retrogradacji i skłoni nas do większego zadbania o zdrowie. Warto poświęcić więcej czasu na pielęgnację urody, planety sprzyjają poprawie samopoczucia. Sekstyl Słońca z Saturnem sprzyja podróżom, spacerom i spotkaniom w rodzinnym gronie. Ten układ planet sprzyja omawianiu planów na święta i ferie, znajdowaniu okazji w biurach podróży, dogadywaniu się co do rodzinnego budżetu.

W sobotę 4.12 nów Księżyca i całkowite zaćmienie Słońca w znaku Strzelca zmobilizuje nas do szybkich działań. Poczujemy, ze nie warto zwlekać i odkładać pilnych spraw, ze wszystkim mam szansę uporać się teraz właśnie. Bądźmy jednak ostrożni w sprawach finansowych.

29.11.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 09.54)
Dziś staniemy się ciekawscy i bardzo ruchliwi. Rano zabierz się za ważne zawodowe sprawy. Zakładaj pocztę w internecie, pisz listy i telefonuj do swoich znajomych. Po południu staniemy się bardziej skryci i ostrożni. Warto zrobić rachunki, zaplanować wydatki na następny miesiąc, zrobić listę naszych dłużników.
Aspekty planet: 01.02 trygon Księżyca z Plutonem, 05.39 koniunkcja Słońca z Merkurym, 15.10 trygon Marsa z Neptunem, 23.44 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 9
Dziewiątka to wibracja oświecenia i mądrości. Sprzyja nauce i pozostawianiu za sobą niepotrzebnych kompleksów i wątpliwości.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

30.11.2021, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Dzień sprzyja większym porządkom i zakupom. Księżyc pomoże ci zadbać o urodę i depilację. Księżyc sprzyja załatwianiu trudnych spraw w urzędzie i dochodzeniu swoich praw. Księżyc pomoże nam uporządkować dokumenty i rachunki. Dzień sprzyja odnajdywaniu i naprawianiu błędów.
Aspekty planet: 00.33 sekstyl Księżyca z Merkurym, 01.23 trygon Księżyca z Saturnem, 08.18 sekstyl Merkurego z Saturnem, 20.55 kwadratura Księżyca z Wenus, 21.46 sekstyl Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Jedynka sprzyja nowatorskim pomysłom. Najwyższy czas zapomnieć o kompleksach niepowodzeniach, bo Jedynka to wibracja odwagi w zaczynaniu nowych spraw.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

1.12.2021, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 12.55)
Księżyc sprzyja kreatywnym i artystycznym pomysłom. Warto szybko wprowadzać je w czyn. Jeśli chcesz przemeblować pokoje lub zmienić aranżację domu, to wpadniesz na dobre pomysły. Unikajmy jednak ważnych decyzji dotyczących pieniędzy i majątku, bo możemy się pomylić. Pij dużo wody mineralnej, zapewnij organizmowi trochę ruchu.
Aspekty planet: 00.14 sekstyl Słońca z Saturnem, 04.42 kwadratura Księżyca z Plutonem, 05.19 trygon Księżyca z Jowiszem, 14.22 Neptun wychodzi z retrogradacji.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki przypomni ci ważnych zawodowych i rodzinnych sprawach. Zrób to, co najważniejsze i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny. Trwa majówka i warto odpocząć.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

2.12.2021, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziemy dzisiaj mniej rozmowni, a bardziej pracowici. Szybko nadrobimy różne zaległości zawodowe. Lepiej jednak nie prosić innych o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni. Pij wodę mineralną, dbaj dzisiaj i skórę, a szybko zobaczysz pozytywne efekty. Słońce w kwadraturze z Neptunem nastroi nas romantycznie i leniwie do życia. Uważajmy, bo łatwo dziś o pomyłki.
Aspekty planet: 03.42 kwadratura Księżyca z Saturnem, 08.01 opozycja Księżyca z Uranem, 21.57 trygon Księżyca z Neptunem, 23.51 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 1
Jedynka to wibracja nowego początku, kreatywności i radości życia. Nowe propozycje okażą się korzystne. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

3.12.2021, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 13.12)
Lepiej być punktualnym i pracowitym, a nawet szybko nadrobić różne zaległości w pracy. Ostrożnie podczas ważnych dyskusji, bo ludzie będą bardzo zmienni i wrażliwi na swoim punkcie. Księżyc zmobilizuje nas do nadrobienia zaległości. Trzymajmy się planu, a nic nas dziś nie zaskoczy.
Aspekty planet: 01.45 koniunkcja Księżyca z Marsem, 05.25 sekstyl Księżyca z Plutonem, 06.22 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

4.12.2021, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Nów Księżyca w znaku Strzelca skłoni nas do planowania podróży i pomoże w kupowaniu prezentów, warto o tym wcześniej pomyśleć. Zaćmienie Słońca postawi na naszej drodze interesujące, choć trochę szalone osoby. Warto posłuchać ich rad i zmienić choć na chwilę punkt widzenia. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 03.45 sekstyl Księżyca z Saturnem, 08.42 koniunkcja Słońca z Księżycem i całkowite zaćmienie Słońca, 13.42 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 21.22 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że będziemy kreatywni i skoncentrowani na ważnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: XI Siła
Bądź aktywny, zacznij ćwiczyć, czas sprzyja zmianie diety na zdrowszą i realizowaniu nowych planów. Zmiana otoczenia nawet na krótko dobrze ci zrobi.

5.12.2021, niedziela
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 12.30)
Księżyc sprawi, że udadzą się randki i towarzyskie spotkania. Kto jest samotny, ten łatwo znajdzie sobie dzisiaj nowe zainteresowania lub dobrą lekturę. Znajdź czas, aby porozmawiać z bliskimi osobami. Dzisiaj uda się zawrzeć zgodę, a wspólnie łatwiej będzie znaleźć dobre wyjście z trudnych sytuacji. Także podróże i zakupy będą udane.
Aspekty planet: 06.07 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja domowym porządkom i konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ryzykuj, wchodź w nowe sytuacje i uwierz w swoją dobrą passę. Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub szczęśliwie się zakochasz.

Pozycje planet
Słońce 06 º 58´ – 14 º 04´ Strzelca
Księżyc 24 º 58´ Panny – 07 º 52´ Koziorożca
Merkury 06 º 52′ – 17 º 51′ Strzelca
Wenus 19 º 15′ – 23 º 08′ Koziorożca
Mars 20 º 00′ – 24 º 50′ Skorpiona
Jowisz 25 º 07′ – 26 º 05′ Wodnika
Saturn 08 º 49′ – 09 º 23′ Wodnika
Uran 11 º 50´ – 11 º 35´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 24′ – 20 º 25′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 59′ – 25 º 10′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
29.11 od g. 01.02 do g. 09.45.
1.12 od g. 05.19 do g. 12.55.
3.12 od g. 06.22 do g. 13.12.
5.12 od g. 06.07 do g. 12.30.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 22-28.11.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 22.11 Słońce wkracza do znaku Strzelca i zapewni nam wiele rozrywek i sprawi, że trudno nam będzie spokojnie usiedzieć na kanapie. Mimo jesiennej pogody zaplanujmy jakiejś wyjście lub ciekawą lekturę.

W środę 24.11 Merkury wkracza do znaku Strzelca i doda nam optymizmu i odwagi w sprawach zawodowych. Warto wrócić do pomysłów czy spraw, które pojawiły się kilka tygodni temu, teraz możemy je skończyć lub liczyć na sukces w ich realizacji.

W sobotę 27.11 kwadra Księżyca w znaku Panny może wprowadzić nerwowość w nasze życie. Jeśli pojawią się konflikty lub niejasności, trzeba je szybko wyjaśnić, inaczej możemy zyskać zaciekłego wroga lub zrazimy do siebie wartościową osobę.

22.11.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 04.32)
Dużo skorzystają osoby obowiązkowe i punktualne. Korzystny dzień na wizyty u lekarza, robienie badań kontrolnych, zaczynanie diety. Organizm potrzebuje regularnych posiłków, więc nie zapominaj o nich w ciągu dnia. O godzinie 03.33 czasu polskiego Słońce wkroczy do znaku Strzelca i poczujemy przypływ optymizmu, zaczniemy snuć odważne i dalekosiężne plany.
Aspekty planet: 03.33 Słońce wchodzi do znaku Strzelca, brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki pomaga umacniać ważne relacje. Nie żałuj też czasu, jaki spędzisz z bliskimi. Możecie się dogadać w ważnych sprawach, zakończyć niepotrzebne dyskusje i spory.

Karta dnia: VIII Siła
Bądź w formie, postaraj się utrzymać swoją wakacyjną kondycję i figurę. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, a jesienna chandra i przeziębienia nie będą ci straszne.

23.11.2021, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Księżyc sprzyja zabawie, sztuce i flirtom. Przedstawiaj nowe pomysły, zawieraj ciekawe znajomości. Zadbajmy też o kondycję i urodę. Przez cały dzień podczas zakupów nadal łatwo ulec pokusom. Merkury zapewni nam dobrą rękę do zakupów, negocjacji i szczęście w podróży. Organizm potrzebuje więcej warzyw i owoców.
Aspekty planet: 04.58 sekstyl Księżyca z Uranem, 11.48 opozycja Księżyca z Wenus, 13.24 trygon Księżyca z Marsem, 21.50 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ optymizmu. Dzieci i artyści będą dzisiaj tworzyć zaskakujące i niezwykłe dzieła. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub randki.

Karta dnia: IX Pustelnik
Masz szansę się czegoś ważnego nauczyć, przeczytać zaległe czasopisma i książki, obejrzeć mądry film. Nie pozwól, aby w relacjach z ludźmi emocje i żal przysłoniły ci zdrowy rozsądek!

24.11.2021, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 16.58)
Udadzą się randki, a także łatwo pogodzisz skłócone osoby lub komuś mądrze doradzisz. Także praca fizyczna, majsterkowanie, porządki zostaną zrobione szybko i dokładnie. Pluton utrudniać komunikację z ludźmi, lepiej nie organizować dziś ważnych spotkań czy rozstrzygających rozmów czy negocjacji.
Aspekty planet: 06.45 opozycja Księżyca z Plutonem, 16.36 Merkury wchodzi do znaku Strzelca, 17.01 trygon Księżyca z Merkurym, 22.34 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka przypomina o pieniądzach i zakupach. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej być ostrożnym podczas zawodowych spotkań, samemu pilnować swoich interesów.

Karta dnia: XVI Wieża
Pilnuj praw mieszkaniowych, zrób mały remont, napraw wszystkie usterki, bo jeśli będziesz zwlekał, możesz ponieść większe szkody.

25.11.2021, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Skupimy się na przyjemnościach i prywatnych sprawach, niż ciężkiej pracy. Pomyśl jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo Księżyc zsyła bardzo dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką, warto wybrać się na zakupy. Organizm potrzebuje więcej witamin i minerałów.
Aspekty planet: 09.51 opozycja Księżyca z Saturnem, 16.31 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Piątka to wibracja miłości. Sprzyja szalonym randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie nowy talent, który warto będzie rozwijać, Zapisz się na kurs, kup podręcznik, obejrzyj film instruktażowy i od razu zabierz się do pracy. Unikaj konfliktów i sporów.

26.11.2021, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc sprzyja ryzyku i inwestowaniu, oceń jednak swoje szansę, zanim podejmiesz nieracjonalną decyzję. Księżyc zapewni nam udane randki i towarzyskie spotkania. Warto wybrać się na basen lub zajęcia jogi, organizm potrzebuje relaksu i masażu.
Aspekty planet: 04.19 kwadratura Księżyca z Marsem, 17.23 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Szóstka to wibracja zgodnej współpracy. Dziś warto zakończyć konflikty, w spokojny sposób wyjaśnić różne rodzinne lub sąsiedzkie nieporozumienia.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Zrób porządki w papierach i dokumentach, zapłać rachunki i podatki w terminie, bo ktoś może się czepiać lub nawet wlepić ci karę. Przestrzegaj przepisów, bo inaczej możesz mieć problemy.

27.11.2021, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 03.11)
Łatwo będzie nam zmienić stare i złe nawyki. Potem udadzą się większe zakupy, ale postaraj się nie wydawać zbyt wiele na modne ubrania. Warto za to odwiedzić fryzjera, odmłodzić wygląd i dobrać modne dodatki. Księżyc zapewni nam dużo pomysłów, aktywność umysłową i chęć do nauki.
Aspekty planet: 11.27 kwadratura Księżyca z Merkurym, 13.27 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka to wibracja intelektualnych poszukiwań. Znajdź dzisiaj czas na sprawy ducha, odprawiaj oczyszczające rytuały, szukaj wyjaśnienia zagadek i tajemnic.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie i grypę. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

28.11.2021, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Od rana będziemy pełni energii i chęci do rywalizacji z innymi. Na domowym obiedzie przedstawiaj swoje pomysły, spotykaj się z ważnymi w rodzinie osobami. Dziś można zabrać się za aktywności, które wymagają mnóstwo siły i zdecydowania. Jeśli sprzątasz, wyrzucaj stare meble, zmieniaj wystrój.
Aspekty planet: 01.18 trygon Księżyca z Uranem, 14.14 trygon Księżyca z Wenus, 15.36 sekstyl Księżyca z Marsem, 16.49 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 8
Ósemka to wibracja zdobywania większej gotówki. Dlatego dzisiaj szukaj pomysłów na inwestycje, oszczędności i lokaty. Ważna wiadomość poprawi ci humor.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Sprawdź korespondencję, odpisuj na listy i oddzwaniaj, bo ktoś przekaże ci ważne i cenne informacje. Warto zadzwonić do przyjaciela sprzed lat!

Pozycje planet:
Słońce 29 º 53´ Skorpiona – 06 º 58´ Strzelca
Księżyc 28 º 15´ Bliźniąt – 24 º 58´ Panny
Merkury 25 º 48′ Skorpiona – 06 º 52′ Strzelca
Wenus 14 º 21′ – 19 º 15′ Koziorożca
Mars 15 º 11′ – 20 º 00′ Skorpiona
Jowisz 24 º 18′ – 25 º 07′ Wodnika
Saturn 08 º 19′ – 08 º 49′ Wodnika
Uran 12 º 06´ – 11 º 50´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 26′ – 20 º 24′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 50′ – 24 º 59′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
21.11 od g. 16.51 do 22.11 do g. 04.32.
24.11 od g. 06.45 do g. 16.58.
26.11 od g. 17.23 do 27.11 do g. 03.11.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 15-21.11.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważny czas decyzji, podsumowań i odważnych działań. Pełnia i częściowe zaćmienie Księżyca w znaku Byka skupią naszą uwagę na sprawach zasobów, pieniędzy i efektywnej pracy.

W poniedziałek 15.11 kwadratura Słońca z Jowiszem sprzyja marzycielom i osobom, które chcą pogłębić swoją duchową praktykę. Wycisz umysł, odpocznij, znajdź chwilę dla siebie, medytuj i oddal od siebie troski dnia codziennego.

We wtorek 16.11 sekstyl Słońca z Plutonem wpłynie znacząco na nasze relacje osobiste. Postarajmy się być obiektywni w ocenie postępowania bliskich nam osób. Planety zapowiadają przypływ energii i pomysłów.

W środę 17.11 opozycja Marsa z Uranem podpowie nam, jak nie wydać za dużo i mieć więcej. W czwartek 18.11 trygon Merkurego z Neptunem pomoże ci intuicyjnie zrozumieć trudne zagadnienie.

W piątek 19.11 pełnia Księżyca w znaku Byka i częściowe zaćmienie Księżyca może sprawić, że będziemy bardzo wrażliwi i przeczuleni na krytykę i ocenę. Nasze emocje mogą być wystawione na próbę, nie dajmy się wciągnąć w awanturę. Trygon Wenus z Uranem zacznie sprzyjać szybkim podróżom, niekonwencjonalnym pomysłom dogadywaniu się z młodymi ludźmi. Warto wysyłać CV i szukać lepszej pracy.

W niedzielę 21.11 kwadratura Merkurego z Jowiszem i sekstyl z Plutonem pomoże nam zyskać poparcie i przychylność osób, które więcej mogą i więcej wiedzą. Jeśli ktoś jest co coś winien, warto upominać się o zwrot długu i samemu spłacać finansowe zobowiązania

15.11.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Czeka nas aktywny dzień. Ktoś będzie wymagać od ciebie więcej niż zwykle, dlatego nie dyskutuj z szefem lub nauczycielami. Unikaj wielkich zakupów, rachunków i dalekich podróży. Także randki mogą okazać się o wiele mniej namiętne, bo nie będziemy zbyt emocjonalni. W wolnym czasie lepiej zająć się zdrowiem i pielęgnacją urody.
Aspekty planet: 07.59 sekstyl Księżyca z Saturnem, 10.05 kwadratura Księżyca z Wenus, 20.58 kwadratura Słońca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga zapanować nad chaosem w domowym budżecie. Dzisiaj możesz oszczędzać, dzielić pieniądze i szukać tańszych taryf telefonu lub internetu.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

16.11.2021, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Księży6c zapewni nam nowe informacje i pomoże szybko uporać się s obowiązkami. Dzień sprzyja poznawaniu ciekawych ludzi, odkrywaniu nowych zainteresowań i tematów do dyskusji. Zorganizuj dzisiaj randkę lub towarzyskie spotkanie, wybierz się gdzieś w wycieczką. Unikaj tylko marudzących krewnych i nudziarzy, którzy mówią tylko o sobie.
Aspekty planet: 14.54 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 16.50 kwadratura Księżyca z Plutonem, 22.01 sekstyl Słońca z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki uczy odpoczywać i cieszyć się życiem. Będziemy energiczni i życzliwie nastawieni do całego świata. Dobry dzień na zakupy i układanie planów spotkań czy wyjazdów.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

17.11.2021, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 03.17)
Dzisiaj będziemy niespokojni i zmienni. Uważajmy, bo ludzie mogą się spóźniać, zmieniać zdanie, przekręcać słowa. Lepiej unikać ryzykownych decyzji, a zająć się spokojnymi, domowymi sprawami. Organizm potrzebuje więcej warzyw i mikroelementów. Szczęście przyniosą podróże i towarzyskie wizyty. Inwestuj pieniądze, otwieraj firmę, prowadź ważne spotkania i rozmowy.
Aspekty planet: 18.22 opozycja Marsa z Uranem, 19.19 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zapomnieć o dawnych nieporozumieniach, wprowadza w rodzinne życie więcej wyrozumiałości i harmonii. Będziemy towarzyscy i bardziej wyrozumiali dla innych.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

18.11.2021, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Poczujemy, że musimy natychmiast zrobić coś ważnego i podjąć odpowiedzialne decyzje, a także zabrać się do pracy. Niestety, nie wszystko przyjdzie lekko i łatwo, bo wpływ znaku Raka może komplikować różne sytuacje. Umowy i ustalenia, jakie zawarliśmy z ludźmi mogą się jednak zmieniać. Warto dyskutować o nowych pomysłach i niezwykłych rozwiązaniach. W uczuciach Księżyc doda nam optymizmu i pewności siebie. Doskonały czas na romantyczne spotkania.
Aspekty planet: 01.38 trygon Księżyca z Wenus, 03.44 koniunkcja Księżyca z Uranem, 04.19 opozycja Księżyca z Marsem, 16.37 trygon Merkurego z Neptunem, 20.13 sekstyl Księżyca z Neptunem, 20.47 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rachunkom, ciekawym dyskusjom i nauce. Posiedź nad książkami, łatwo zapamiętasz trudne informacje. Możesz też załatwiać urzędowe sprawy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

19.11.2021, piątek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 15.32)
Pełnia Księżyca w znaku Byka sprawi, że będziemy bardzo zdecydowani. Możemy dzisiaj za bardzo się spieszyć i być skoncentrowani jedynie na swoich sprawach. Uważajmy, aby nie urazić osób wrażliwych, bo ludzie będą dzisiaj przeczuleni na punkcie swoich sekretów, pieniędzy i urody. Lepiej trzymać się z dala od konfliktów i nie podejmować ważnych decyzji pod wpływem plotek czy nagłych zachcianek.
Aspekty planet: 03.22 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 04.57 trygon Księżyca z Plutonem, 07.07 trygon Wenus z Uranem, 09.57 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że z troską pochylimy się nad domowymi potrzebami. Dzisiaj warto omawiać plany remontów lub większych zakupów dla całej rodziny.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

20.11.2021, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja aktywnemu odpoczynkowi i towarzyskim atrakcjom. Za rodzinne obowiązki trudno się będzie zabrać. Podczas ważnych rozmów bądź ostrożny, dzisiaj starsze osoby nie dadzą się łatwo przekonać do nowych pomysłów. Udadzą się imprezy, zakupy, wizyty towarzyskie. Organizm potrzebuje więcej zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 08.12 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja ważnym przemyśleniom. Okaże się, że jest wyjście z kłopotów i są możliwości zaoszczędzenia pieniędzy. Nie daj się komuś przekonać, że coś się może źle skończyć.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

21.11.2021, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dziś mimo wolnego dnia trudno się będzie skupić na jednej sprawie, bo wszyscy będą coś od nas chcieli. Będziemy też mniej wyrozumiali dla innych. Zajmij się swoimi sprawami i nie licz na współpracę. Dobry dzień, aby zacząć aktywnie uprawiać sport, rzucić palenie. Księżyc sprzyja udanym randkom.
Aspekty planet: 00.42 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 09.04 kwadratura Księżyca z Neptunem, 10.13 sekstyl Merkurego z Plutonem, 16.51 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja rodzinnym spotkaniom, ważnym ustaleniom i samym dobrym pomysłom. Bądź odważny i nie bój się marzeń, bo kiedyś uda się je spełnić. Ale dzisiaj także odpoczywaj i ciesz się życiem.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycja planet 7-21.11.2021:
Słońce 15 º 47´ – 29 º 53´ Skorpiona
Księżyc 29 º 21´ Strzelca – 28 º 15´ Bliźniąt
Merkury 03 º 17′ – 25 º 48′ Skorpiona
Wenus 02 º 24′ – 14 º 21′ Koziorożca
Mars 05 º 40′ – 15 º 11′ Skorpiona
Jowisz 23 º 03′ – 24 º 18′ Wodnika
Saturn 07 º 32′ – 08 º 19′ Wodnika
Uran 12 º 40´ – 12 º 06´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 33′ – 20 º 26′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 34′ – 24 º 50′ Koziorożca
Próżny kurs Księżyca:
16.11 od g. 16.50 do 17.11 do g. 03.17.
19.11 od g. 09.57 do g. 15.32.
21.11 od g. 16.51 do 22.11 do g. 04.32.

Horoskop tygodniowy 8-14.11.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu poważnie podejdźmy do obowiązków i ważnych spraw. Kwadratura Marsa z Saturnem sprawi, że będziemy rozliczani z obietnic i zobowiązań. W długi weekend lepiej odpocząć i nabrać sił. Im bliżej końca tygodnia, tym bardziej planety sprzyjają krótkim wycieczkom i wizytom.

W środę 10.11 koniunkcja Merkurego z Marsem i kwadratura z Saturnem doda nam odwagi i stanowczości. Zróbmy to, co konieczne, aby uzdrowić rodzinne relacje. Jeśli ktoś zrobi coś złego, nazwijmy rzecz po imieniu, a powstrzymamy go od popełnienia błędu.

W czwartek 11.11 kwadratura Marsa z Saturnem skieruje naszą uwagę na sprawy ważne i wymagające głębszej refleksji. Nie warto podejmować zbyt pospiesznych decyzji życiowych.

W piątek 12.11 trygon Słońca z Neptunem sprzyja marzycielom i osobom, które chcą pogłębić swoją duchową praktykę. Wycisz umysł, odpocznij, znajdź chwilę dla siebie, medytuj i oddal od siebie troski dnia codziennego.

W sobotę 13.11 opozycja Merkurego z Uranem zmotywuje nas do kontaktu z ludźmi, wyjazdów i nauki. Warto rozmawiać, wyjaśniać problemy i nie odwracać się od tych, którzy potrzebują naszej rady i pomocy.

8.11.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 02.03)
Księżyc znajdzie się w kwadrze, możliwa nerwowa atmosfera, postaraj nie myśleć o osobach, których nie darzysz sympatią. Księżyc sprawi, że ludzie chętnie dzielą się swoimi pomysłami i pomagają innym. Jeśli musisz o coś poprosić, to właśnie dzisiaj warto to zrobić. Po południu nabierzemy większej ochoty na sport, zabawę, kulturalne wydarzenia.
Aspekty planet: 06.18 koniunkcja Księżyca z Wenus, 08.12 sekstyl Księżyca z Merkurym, 11.48 sekstyl Księżyca z Marsem, 22.47 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Szóstka sprawi, że będziemy serdeczni dla innych ludzi. Każdy będzie ciekawy tego, co dzieje się u innych ludzi. Dziś można zadzwonić do starych znajomych, z sukcesem odnowić zapomniane kontakty.

Karta dnia: VIII Siła
Bądź w formie, postaraj się utrzymać swoją wakacyjną kondycję i figurę. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, a jesienna chandra i przeziębienia nie będą ci straszne.

9.11.2021, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziemy pełni energii i otwarci na nowe zadania. Warto rozwijać różne ważne kontakty, częściej bywać w towarzystwie i zdobywać nowe informacje. Uda się współpraca z ludźmi, a nasze artystyczne talenty mają szansę rozkwitnąć. Wybieraj się na zakupy, zadbaj o wygodę i piękno. Kto się odchudza, ten musi uważać, na diecie trudno będzie wytrwać.
Aspekty planet: 06.06 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 12.00 sekstyl Księżyca z Neptunem, 18.51 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Czwórki sprawi, że możemy narzekać na brak pieniędzy. Lepiej spokojnie skupić się na własnych sprawach i nie liczyć zbytnio na pomoc ze strony innych ludzi.

Karta dnia: XVI Wieża
Pilnuj praw mieszkaniowych, zrób mały remont, napraw wszystkie usterki, bo jeśli będziesz zwlekał, możesz ponieść większe szkody.

10.11.2021, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 04.02)
Mars spotka się na niebie z Merkurym, dlatego z samego rana zmień coś w swoim życiu na lepsze. Dzień sprzyja uczuciom, zawieraniu zgody i naprawie relacji z ważnymi osobami. Słuchaj swojej intuicji i dowiedz się co możesz zrobić dla innych. Wieczór bardzo sprzyja randkom, będziemy namiętni, pewni siebie i swoich uczyć.
Aspekty planet: 13.56 koniunkcja Merkurego z Marsem, 16.54 kwadratura Księżyca z Marsem, 17.07 kwadratura Księżyca z Merkurym, 17.14 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 18.03 kwadratura Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: 8
Siódemka to wibracja dobrych pomysłów, ale w sprawach prywatnych lepiej dzisiaj zachować ostrożność, trudno nam będzie dzielić się i rozumieć cudze racje. Nie prośmy dzisiaj krewnych o pożyczki.

Karta dnia: IX Pustelnik
Masz szansę się czegoś ważnego nauczyć, przeczytać zaległe czasopisma i książki, obejrzeć mądry film. Nie pozwól, aby w relacjach z ludźmi emocje i żal przysłoniły ci zdrowy rozsądek!

11.11.2021, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Dzisiaj chętnie odpoczniemy w domowym zaciszu, a do domowych obowiązków trudno się nam będzie przekonać. Nie układaj zbyt ambitnych towarzyskich planów, bo Księżyc nie sprzyja podróżom, a nawet większym imprezom towarzyskim. Zajmij się dzisiaj swoim hobby czy sztuką. Rozwijaj ezoteryczne zainteresowania, medytuj i szukaj odpowiedzi na ważne pytania.
Aspekty planet: 00.13 kwadratura Marsa z Saturnem, 01.45 kwadratura Księżyca z Uranem, 13.45 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 20.52 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki wyciągnąć wnioski z ważnych wydarzeń i zmienić strategię postępowania. Dzisiaj każdy może zmienić się na lepsze, ale najpierw musi wyciągnąć wnioski z przeszłości.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Zrób porządki w papierach i dokumentach, zapłać rachunki i podatki w terminie, bo ktoś może się czepiać lub nawet wlepić ci karę. Przestrzegaj przepisów, inaczej możesz mieć problemy.

12.11.2021, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 08.53)
Dziś możemy być nerwowi, ale poczujemy przypływ sił i odwagi do uporania się z zaległościami. Dzień może przynieść rozstrzygnięcie trudnych spraw i wyjaśnienie problemów. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer, nerwy koniecznie muszą dziś odpocząć.
Aspekty planet: 17.23 trygon Słońca z Neptunem, 21.17 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że z optymizmem zabierzemy się za hobby i ciekawe sprawy. Zacznij dzisiaj coś nowego, postaraj się spełnić choć jedno swoje marzenie.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie nowy talent, który warto będzie rozwijać, Zapisz się na kurs, kup podręcznik, obejrzyj film instruktażowy i od razu zabierz się do pracy. Unikaj konfliktów i sporów.

13.11.2021, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Dzień będzie spokojny i senny. Znajdź czas na odpoczynek, medytację i chwilę wyciszenia. Intuicja podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. Udadzą się randki oraz kameralne towarzyskie spotkania, ale w sprawach finansowych zachowaj rozsądek i nie zaczynaj dzisiaj nowych interesów, bo Merkury zrobi opozycję z Uranem. Wenus sprzyja osobom oszczędnym i zaradnym.
Aspekty planet: 01.27 trygon Księżyca z Marsem, 06.22 trygon Księżyca z Merkurym, 07.43 sekstyl Księżyca z Uranem, 16.56 opozycja Merkurego z Uranem, 22.45 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Trójki przynosi nowe pomysły. Kto szuka inspiracji na rozproszenie nudy wpadnie dzisiaj na dobry trop. Wibracja Trójki sprzyja też artystom i osobom, które pracują w reklamie i marketingu.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

14.11.2021, niedziela
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 16.47)
Dziś skupimy się raczej na rozrywce i pogawędkach, niż na obowiązkach. Słodycze będą dzisiaj kusić dwa razy mocniej, dlatego kontroluj dzisiaj dietę. Popołudnie sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i dobrym pomysłom, organizacji imprez i spełnianie marzeń. Księżyc sprzyja spotkaniom towarzyskim w miłym gronie.
Aspekty planet: 01.18 trygon Księżyca ze Słońcem, 06.39 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja artystycznym dokonaniom. Wymyślaj nowe dekoracje, planuj remont i pozytywne zmiany. A przede wszystkim znajdź czas na rozrywkę i jesienny spacer.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Sprawdź korespondencję, odpisuj na listy i oddzwaniaj, bo ktoś przekaże ci ważne i cenne informacje. Warto zadzwonić do znajomego nie widzianego od lat!

Pozycja planet 8-21.11.2021:
Słońce 15 º 47´ – 29 º 53´ Skorpiona
Księżyc 29 º 21´ Strzelca – 28 º 15´ Bliźniąt
Merkury 03 º 17′ – 25 º 48′ Skorpiona
Wenus 02 º 24′ – 14 º 21′ Koziorożca
Mars 05 º 40′ – 15 º 11′ Skorpiona
Jowisz 23 º 03′ – 24 º 18′ Wodnika
Saturn 07 º 32′ – 08 º 19′ Wodnika
Uran 12 º 40´ – 12 º 06´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 33′ – 20 º 26′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 34′ – 24 º 50′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
7.11 od g. 14.43 do 8.11 do g. 02.03.
9.11 od g. 18.51 do 10.11 do g. 04.02.
11.11 od g. 20.52 do 12.11 do g. 08.53.
14.11 od g. 06.39 do g. 16.47.