Miesięczne archiwum: luty 2022

Horoskop tygodniowy 28.02 – 6.03.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Nów Księżyca w znaku Ryb w tym tygodniu radzi nam, abyśmy nie oceniali innych po pozorach. Koniunkcja Marsa i Wenus z Plutonem wniesie nerwową atmosferę. Porozmawiajmy, poznajmy argumenty obu stron, zanim opowiemy się po którejś stronie konfliktu. Dzięki koniunkcji z Jowiszem szybko znajdziemy rozwiązanie trudnej sprawy. Ten aspekt sprzyja zaczynaniu nowych spraw i wykorzystywaniu okazji, jakie nieoczekiwanie pojawią się na naszej drodze.

W środę 2.03 Koniunkcja Merkurego z Saturna radzi, byśmy byli punktualni i zdyscyplinowani, nie bagatelizujmy początkowych trudności. Wysyłaj ważne listy, wyjaśniaj wątpliwości i nie pozostawiaj niedomówień. Sekstyl Słońca i Urana radzi nie zwlekać ze sprawami, które musimy załatwić, bo przy odrobinie szczęścia osiągniemy sukces. Możemy mieć więcej obowiązków i propozycji, które będą nas wybijać ze zwykłego rytmu dnia.

W czwartek 3.03 nów Księżyca w znaku Ryb będzie wyjątkowo korzystny. Pojawi się korzystna okazja. Nie wahajmy się, ani nie zastanawiajmy zbyt długo, bo druga taka sama może się już nie pojawić. Otrzymamy dobrą wiadomość, która upewni nas, że jesteśmy na dobrej drodze. Koniunkcja Wenus z Plutonem trochę nas zdezorientuje. Uważajmy na tych, którzy prawią komplementy, a za plecami nas obgadują. Nie zaczynajmy nowych spraw i nie angażujmy się w nowe znajomości, dopóki nie wywiążemy się z obietnic. Koniunkcja Marsa z Plutonem sprzyja ryzyku i wykorzystaniu nowych szans, jakie postawi w tym tygodniu na naszej drodze los. Pojawi się szansa na szybkie zdobycie dodatkowej gotówki. Nie oglądajmy się za siebie, byle do przodu!

W sobotę 5.03 koniunkcja Słońca z Jowiszem sprzyja szczęśliwym okazjom i miłości od pierwszego wejrzenia. Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka.

W niedzielę 6.03 Mars i Wenus wchodzą do Wodnika i utworzą tam koniunkcję. Zdobędziemy nowych przyjaciół i święty spokój. Zainteresujmy się sąsiedzkimi sprawami, weźmy udział w osiedlowym zebraniu. Na pewno jest coś, co możemy zrobić dla innych.

28.02.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziesz dziś uparty. Rano uważaj, bo nieostrożne słowo może wywołać małą rodzinną burzę. Zapomnisz o wyrozumiałości i dystansie. Na szczęście po południu okaże się, że nie było się o co złościć. Spotkanie z przyjaciółmi będzie bardzo udane. Księżyc sprzyja aktywności sportowej i wysiłkowi fizycznemu, uważaj jednak na kontuzje.
Aspekty planet: 14.49 kwadratura Księżyca z Uranem, 23.11 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: IX Pustelnik
Masz szansę się czegoś ważnego nauczyć, przeczytać zaległe czasopisma i książki, obejrzeć mądry film. Nie pozwól, aby w relacjach z ludźmi emocje i żal przysłoniły ci zdrowy rozsądek!

1.03.2022, wtorek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 21.53)
Zapragniesz dziś mocniejszych wrażeń. Chętnie podejmiesz się załatwiania spraw, które wymagają odwagi i siły. Być może w ten sposób uda ci się pozbyć pewnej niewygodnej znajomości. Bądź nieustępliwy, a wygrasz. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy, unikaj jednak zbyt ostrych przypraw, bo przegrzejesz organizm i narazisz się na przeziębienie.
Aspekty planet: 03.01 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie nowy talent, który warto będzie rozwijać, Zapisz się na kurs, kup podręcznik, obejrzyj film instruktażowy i od razu zabierz się do pracy. Unikaj konfliktów i sporów.

2.03.2022, środa
Księżyc w znaku Ryb
Możesz dziś wpaść na ciekawe pomysły zawodowe. Twoja spostrzegawczość i refleks bardzo się wszystkim przydadzą. Wieczorem nie ufaj plotkom. Ktoś mógł coś źle usłyszeć i niepotrzebnie zrobić wiele zamieszania wokół zwyczajnej sprawy. Księżyc podburza cię do kłótni i sporów, wykorzystaj nadmiar energii na porządki i sprzątanie.
Aspekty planet: 06.05 sekstyl Słońca z Uranem, 17.32 koniunkcja Merkurego z Saturnem, 17.42 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.34 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 22.23 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Zrób porządki w papierach i dokumentach, zapłać rachunki i podatki w terminie, bo ktoś może się czepiać lub nawet wlepić ci karę. Przestrzegaj przepisów, bo inaczej możesz mieć problemy.

3.03.2022, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Będziesz dziś bardziej wyrozumiały niż zwykle. Nie oglądaj się na trudności, tylko pomóż potrzebującym. Podczas zakupów bądź jednak ostrożny, bo sprzedawcy od razu wykorzystają twój ugodowy nastrój. Wieczorem czeka cię miła wiadomość. Wenus sprzyja osobom zakochanym i szukającym idealnej połówki.
Aspekty planet: 09.43 koniunkcja Marsa z Plutonem, 12.37 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 18.55 koniunkcja Wenus z Plutonem, 22.03 sekstyl Księżyca z Plutonem, 22.15 sekstyl Księżyca z Wenus, 22.44 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja nowym pomysłom na podział domowych obowiązków. Artyści poczują dzisiaj wielki przypływ natchnienia. Udadzą się randki i imprezy, warto iść na koncert.

Karta dnia: VIII Siła
Bądź w formie, postaraj się utrzymać lepszą kondycję i figurę. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, a jesienna chandra i przeziębienia nie będą ci straszne.

4.03.2022, piątek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 01.52)
Wycofasz się ze zbyt ambitnych planów. Ogarnie cię beztroski i rozrywkowy nastrój. Wybierz się na dłuższy spacer, zorganizuj niespodziankę dla sympatycznych przyjaciół. Księżyc pomaga w realizowaniu ambitnych planów i pomoże ci pokonać nieprzyjazne osoby. Organizm potrzebuje więcej witamin i soli mineralnych.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami i nie krytykuj pomysłów szefa. Dobry dzień na domowe porządki i zakupy.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na choroby. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

5.03.2022, sobota
Księżyc w znaku Barana
Będziesz w dobrym nastroju. Dzień sprzyja niespodziewanym wiadomościom. Warto posłuchać najnowszych ploteczek lub zapytać kogoś ważnego o zdanie w nurtującej cię sprawie. Wieczorem pomóż bliskiej osobie. Księżyc daje nadzieję na powrót relacji, które z różnych powodów się skończyły. Koniunkcja Słońca z Jowiszem sprzyja rozrywce, zaczynaniu nowych spraw i negocjacjom.
Aspekty planet: 12.55 sekstyl Księżyca z Saturnem, 15.06 koniunkcja Słońca z Jowiszem, 20.49 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Od razu wprowadzaj je w życie. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Karta dnia: XVI Wieża
Pilnuj praw mieszkaniowych, zrób mały remont, napraw wszystkie usterki, bo jeśli będziesz zwlekał, możesz ponieść większe szkody.

6.03.2022, niedziela
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 08.59)
Zainteresujesz się dziś psychologią i będziesz dociekać przyczyn, dla których pewni ludzie dziwnie się zachowują. Niespodziewanie okaże się, że nie wszyscy są tak życzliwi, jak sądziłeś. Dzięki cierpliwości uda się wyjaśnić nieporozumienia. Wenus sprawi, że będziesz niecierpliwy w kontaktach z ludźmi. Księżyc sprzyja osobom cierpliwym i wytrwałym.
Aspekty planet: 05.01 kwadratura Księżyca z Plutonem, 07.22 Mars wchodzi do znaku Wodnika, 07.29 Wenus wchodzi do znaku Wodnika, 08.12 koniunkcja Wenus z Marsem, 09.05 kwadratura Księżyca z Marsem, 09.06 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprawi, że staniemy się wyrozumiali i ciekawi tego, co słychać u innych ludzi. Zadbajmy o bliskich, szanujmy starsze osoby.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Sprawdź korespondencję, odpisuj na listy i oddzwaniaj, bo ktoś przekaże ci ważne i cenne informacje. Warto zadzwonić do przyjaciela sprzed lat!

Pozycje planet:
Słońce 09 º 21´ – 16 º 23´ Ryb
Księżyc 03 º 15´ Wodnika – 08 º 21´ Byka
Merkury 15 º 15′ – 25 º 18′ Wodnika
Wenus 24 º 47′ Koziorożca – 00 º 38′ Wodnika
Mars 25 º 20′ Koziorożca – 00 º 39′ Wodnika
Jowisz 13 º 37′ – 15 º 19′ Ryb
Saturn 18 º 41′ – 19 º 29′ Wodnika
Uran 11 º 31´ – 11 º 46´ Byka
Neptun 22 º 22′ – 22 º 38′ Ryb
Pluton 27 º 45′ – 27 º 55′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
1.03 od g. 03.01 do g. 21.53.
3.03 od g. 22.44 do 4.03 do g. 01.52.
6.03 od g. 05.01 do g. 08.59.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 21-27.02.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Słońce w znaku Ryb sprzyja odnawianiu dawnych znajomości, nadrabianiu zaległości w lekturach, oglądaniu seriali i słuchaniu ulubionej muzyki. Czas będzie płynąć wolniej, znajdź więc czas na hobby i rozmowę z najbliższymi.

W środę 23.02 sekstyl Marsa z Neptunem zapewni nam dużo atrakcji. Przygotujmy się na jazdę bez trzymanki! Nasz poukładany świat może przewrócić się do góry nogami. Spotkamy wyjątkową osobą, w pracy będziemy musieli wykazać się refleksem.

W czwartek 24.02 sekstyl Wenus z Neptunem zapewni nam powodzenie w sprawach finansowych i dobrą rękę do interesów czy znajdywania pieniędzy na realizację naszych planów. Proś, a będzie ci dane!

W piątek 25.02 kwadratura Merkurego z Uranem sprawi, że staniemy się bardzie zmienni i niezdecydowani. Nie zawahajmy się jednak podjąć ryzykownej decyzji o rozstaniu, zostawieniu pracy czy przeprowadzce.

21.02.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 10.19)
Będziesz dziś niecierpliwy i towarzyski. Umów się z kimś na wieczór! Dzień sprzyja zdobywaniu nowych informacji. Warto wybrać się na małe zakupy. W księgarni znajdziesz książkę, która może zmienić twoje poglądy. Księżyc pomoże ci znaleźć rozwiązanie trudnej urzędowej sprawy, warto zasięgnąć rady prawnika, żeby nie popełnić błędu.
Aspekty planet: 06.01 kwadratura Księżyca z Plutonem, 15.28 trygon Księżyca ze Słońcem, 23.27 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki pomaga dojść do porozumienia. Pod jej wpływem dzień będzie udany i spokojny, odnawiaj dzisiaj ważne kontakty i pracuj nad naprawą różnych relacji.

Karta dnia: V Papież
Ktoś poprosi cię o przysługę, którą warto wykonać. W przyszłości ta osoba odwdzięczy ci się z naddatkiem za okazaną życzliwość.

22.02.2022, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziesz pracowity i znajdziesz wiele zaległych spraw, z którymi trzeba natychmiast się uporać. Uważaj jednak, bo przez pośpiech możesz przegapić pewien istotny szczegół i całą pracę trzeba będzie zacząć od nowa. Księżyc sprzyja znajdowaniu tanich ofert na wyprzedaży i krótki służbowym podróżom.
Aspekty planet: 06.10 opozycja Księżyca z Uranem, 07.45 trygon Księżyca z Jowiszem, 17.53 kwadratura Księżyca z Saturnem, 22.54 sekstyl Księżyca z Wenus, 23.58 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: IX Pustelnik
Aby zdobyć potrzebne ci w pracy informacje, będziesz się musiał trochę natrudzić. Starsza osoba podzieli się z tobą swoim doświadczeniem.

23.02.2022, środa
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 14.29)
Czeka cię udany dzień. Pociągać cię będą nowoczesne i odważne pomysły. Bądź ostrożny podczas rozmów ze starszymi osobami, bo mogą one źle zinterpretować twoje uwagi. Popołudnie sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi. Księżyc ostrzega przed kłótniami i sporami. Warto jeść warzywa korzenne i pić dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 01.00 trygon Księżyca z Jowiszem, 10.23 sekstyl Księżyca z Plutonem, 20.11 sekstyl Marsa z Neptunem, 23.32 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki pomoże ochłonąć po pracowitym tygodniu. Sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także różnym inwestycjom i oszczędnościom.

Karta dnia: XI Siła
Przyjmij wyzwanie, jakie stawia na twojej drodze los. Romans czy flirt szybko przerodzi się w coś poważniejszego.

24.02.2022, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Będziesz dziś poznawać cudze opinie i poglądy. Dzień sprzyja podróżom i sprawom, które wymagają współpracy z ludźmi. Po południu warto zadzwonić do starych przyjaciół. Być może uda ci się wreszcie zakończyć stary konflikt. Księżyc sprzyja zdawaniu testów, rozwiązywaniu zagadek i wyjaśnianiu spraw finansowych.
Aspekty planet: 08.17 sekstyl Księżyca z Merkurym, 12.19 kwadratura Księżyca z Jowiszem,
17.03 sekstyl Wenus z Neptunem, 21.44 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki szykuje nam różne rozrywki. Skorzystaj z nowych propozycji, baw się i odpoczywaj. Dobry dzień, aby być aktywnym i uprawiać sport. Byle dalej od nudy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym tygodniu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

25.02.2022, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 17.27)
Wpadniesz dziś na kilka niezwykłych pomysłów. Te, które dotyczą kariery, zapisz koniecznie, bo przydadzą ci się w niedalekiej przyszłości. Pomysły, które dotyczą zabawy warto po południu wprowadzić w życie. Spotkania z przyjaciółmi będą bardzo udane. Organizm potrzebuje dużo surowych warzyw i wody mineralnej.
Aspekty planet: 03.21 kwadratura Merkurego z Uranem, 04.24 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja Szóstki
Wibracja Szóstki zachęca do zajmowania się domem i rodziną. Dzisiaj rób porządki, idź na zakupy, ugotuj coś smacznego. Łatwiej będzie zakończyć różne konflikty i wyciszyć niepotrzebne dyskusje.

Karta dnia: XVI Wieża
Zmobilizuje się do pracy i bądź czujny, bo nie załatwione sprawy ciągną się za tobą i mogą przyczynić się do porażki, jeśli szybko nie zareagujesz.
26.02.2022, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziesz towarzyski i wesoły. Poczujesz się silny i niespokojny. Do nudnych spraw i obowiązków możesz dziś wcale nie mieć cierpliwości. Dzień najbardziej sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i ciekawym dyskusjom. Organizm potrzebuje dużo węglowodanów. Zajmij się odkurzaniem i myciem okien.
Aspekty planet: 06.09 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 12.40 trygon Księżyca z Uranem, 15.43 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja Siódemki
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: III Cesarzowa
Ktoś będzie chciał odebrać ci należne pochwały lub nagrody. Nie daj się zapędzić w kozi róg. W weekend odpocznij i zapomnij o kłopotach.

27.02.2022, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Ryb (od 19.35)
Łatwo się dzisiaj wzruszysz czyimś losem lub czyjąś niezwykłą opowieścią. Uważaj jednak, bo możesz zbyt szybko podjąć decyzję pod wpływem emocji. Dzień sprzyja odkrywaniu sekretów. Bądź serdeczny i wyrozumiały, a zyskasz przyjaźń kogoś, na kim od dawna ci zależy. Księżyc sprzyja rozwijaniu hobby i randkom.
Aspekty planet: 06.49 sekstyl Księżyca z Neptunem, 10.05 koniunkcja Księżyca z Wenus, 11.05 koniunkcja Księżyca z Marsem, 15.49 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się dotychczas osiągnąć. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię ambitne wyzwanie. Odczujesz poprawę zdrowia, warto zacząć regularnie ćwiczyć dla poprawy kondycji.

Pozycje planet:
Słońce 02 º 19´ – 09 º 21´ Ryb
Księżyc 24 º 43´ Wagi – 03 º 15´ Wodnika
Merkury 06 º 23′ – 15 º 15′ Wodnika
Wenus 19 º 39′ – 24 º 47′ Koziorożca
Mars 20 º 08′ – 25 º 20′ Koziorożca
Jowisz 11 º 56′ – 13 º 37′ Ryb
Saturn 17 º 52′ – 18 º 41′ Wodnika
Uran 11 º 18´ – 11 º 31´ Byka
Neptun 22 º 06′ – 22 º 22′ Ryb
Pluton 27 º 33′ – 27 º 45′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
21.02 od g. 06.01 do g. 10.19.
23.02 od g. 10.23 do g. 14.29.
25.02 od g. 04.24 do g. 17.27.
27.02 od g. 15.49 do g. 19.35.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 14-20.02.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pełnia Księżyca w znaku Lwa przyniesie ci w tym tygodniu okazję, aby zacząć realizować swoje marzenia i sprawi, że nawet te najbardziej ukryte marzenia mogą się ziścić. Zrób pierwszy krok, a kolejne przyjdą ci łatwiej niż myślisz.

W poniedziałek 14.02 Merkury wchodzi do znaku Wodnika i sprawi, że stare sprawy mogą wymagać poprawy lub ponownego rozważenia. Nie musimy wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowajmy aurę tajemniczości.

W środę 16.02 koniunkcja Wenus i Marsa zachęca do bycia spontanicznym. Nie planuj drobiazgowo całego tygodnia z góry. W życiu rodzinnym i uczuciowym czekają nas miłe wydarzenia i udane randki. Pełnia Księżyca w znaku Lwa sprzyja utrwalaniu przyjaźni i bliskich relacji, nawiązywaniu trwałych znajomości i pomocy bliskim. Dobry dzień na finansowe i majątkowe porządki i wdrożenie planu oszczędzania.

W piątek 18.02 sekstyl Jowisza z Uranem zapowiada niespodzianki. Zaskoczmy otoczenie, zróbmy coś, czego nie spodziewają się po nas inni. Nigdzie się nie spieszmy i rozważmy wszystkie za i przeciw, zanim podejmiemy ważną decyzję. Słońce przechodzi ze znaku Wodnika do znaku Ryb i zacznie się czas sprzyjający sztuce, hobby, sprawom duchowym i uczuciowym. Kieruj się intuicją, zapisuj sny, pracuj ze swoją nieświadomością.

14.02.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 12.17)
Warto się skupić na zawodowych sprawach, bo aura sprzyja koncentracji i rozwiązywaniu problemów finansowych. Gorzej udadzą się randki i towarzyskie spotkania, nie będziemy chętni do zwierzeń. Zrób rachunki, sprzątaj kuchnię, łazienkę i różne zakamarki. Jedz warzywa i błonnik, pij soki i jedz jabłka, przejdź na lżejszą dietę. Zadbaj o włosy, farbuj je i podcinaj, rób peeling.
Aspekty planet: 07.06 opozycja Księżyca z Plutonem, 11.26 opozycja Księżyca z Merkurym, 22.53 Merkury wchodzi do znaku Wodnika.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki, oraz rób większe zakupy.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

15.02.2022, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Dzień nie sprzyja nowym zadaniom i ważnym dyskusjom, bo ludzie będą bardzo uparci. Różne konflikty mogą dziś nagle wyjść na jaw, a ważne osoby będą czułe na swoim punkcie i obrażalskie. Po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Dzień sprzyja zabiegom kosmetycznym, dbaniu o zdrowie i urodę. Księżyc może sprawić, że ktoś z przeszłości da o sobie znać i znajomość odżyje.
Aspekty planet: 09.55 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.38 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami.

16.02.2022, środa
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 21.42)
Księżyc sprzyja sprawom, które wymagają współpracy i uzgadniania szczegółów z innymi ludźmi. Będziesz życzliwy i wyrozumiały dla innych. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać krewnych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły, zarobić więcej pieniędzy i przyspieszyć swoją karierę. Także zakupy będą udane. Rób manicure, idź do kosmetyczki.
Aspekty planet: 15.28 koniunkcja Wenus z Marsem, opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki przypomni ci rodzinnych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko odpocznij i porozmawiaj z bliskimi osobami.

Karta dnia: IV Cesarz
Tarot zachęca cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

17.02.2022, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Uda ci się zapanować nad technicznymi problemami, a także łatwo nauczyć się tego, co ci jest potrzebne. Będziemy kierować się logiką i pragnieniem, aby wszystko było opłacalne. Księżyc sprawi, że w sprawach zawodowych możliwe są spięcia, bo dzisiaj serce musi się słuchać rozumu. Lepiej unikaj dyskusji na temat cudzych wad, bo ludzie będą obiektywni, ale mało wyrozumiali i współczujący.
Aspekty planet: 18.26 opozycja Księżyca z Jowiszem, 18.32 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dzisiaj bardziej skoncentrowani na swoich sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby, zdobądź ciekawe wiadomości.

Karta dnia: I Mag
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

18.02.2022, piątek
Księżyc w znaku Panny
Księżyc sprzyja intensywnym relacjom z ludźmi. Przeprowadź poważną rozmowę, rozładuj negatywne napięcie. Postaraj się szanować cudze zdanie, a dzień okaże się udany. Dobry dzień na planowanie wydatków na kolejne tygodnie. Odkurzaj, wietrz pościel, pal kadzidła. Do potrwa dodaj dobre masło lub oliwę. O godzinie 17.43 Słońce wkracza do znaku Ryb i sprawi, że staniemy się bardziej wrażliwi i empatyczni.
Aspekty planet: 01.12 sekstyl Jowisza z Uranem, 06.46 trygon Księżyca z Wenus, 07.13 trygon Księżyca z Marsem, 14.22 opozycja Księżyca z Neptunem, 17.43 Słońce wchodzi do Ryb.

Wibracja dnia: Ósemka
Zabierz się za rachunki, rób zakupy, szukaj okazji do zarabiania pieniędzy. Wibracja Ósemki sprzyja rozwiązywaniu materialnych kłopotów, dzisiaj wpadniesz na dobre pomysły.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Karta oznacza skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga oznacza, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

19.02.2022, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 04.50)
Będziesz dziś zdobywać poufne informacje lub komentować cudze sekrety. Bądź delikatny, bo przy okazji ktoś może wpaść na trop twoich niedociągnięć. W trudnych sprawach zaufaj swojej intuicji. Warto wybrać się z wizytą, do kin czy galerii, żeby wzbogacić swoje życie kulturalne.
Aspekty planet: 00.19 trygon Księżyca z Plutonem, 13.18 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Oszczędzaj czas i siły, postaraj się choć trochę odpocząć.

Karta dnia: VIII Siła
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

20.02.2022, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Od rana będziesz bardzo zajęty. Dzień sprzyja podróżom, większym zakupom i rozpoczynaniu nowych spraw. Twoje pomysły okażą się trafne i spodobają się innym. Jedynie po południu możesz na chwilę stracić cierpliwość w rozmowie z kimś, kto nie zrozumiał znaczenia twoich planów. Rodzinne spotkania będą wyjątkowo udane.
Aspekty planet: 12.45 trygon Księżyca z Saturnem, 15.33 kwadratura Księżyca z Wenus, 16.25 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że poczujemy przypływ natchnienia i dobreho humoru. Będziemy żartować i flirtować. Dzień będzie udany, bo nikt nie będzie chciał rozmawiać o starych nieporozumieniach.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta uczy, że nie zawsze musisz opowiadać się za jedną ze storn czy robić tylko jedną rzecz. Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę.

Pozycje planet:
Słońce 25 º 15´ Wodnika – 02 º 19´ Ryb
Księżyc 24 º 15´ Raka – 24 º 43´ Wagi
Merkury 29 º 11′ Koziorożca – 06 º 23′ Wodnika
Wenus 15 º 27′ – 19 º 39′ Koziorożca
Mars 14 º 58′ – 20 º 08′ Koziorożca
Jowisz 10 º 16′ – 11 º 56′ Ryb
Saturn 17 º 02′ – 17 º 52′ Wodnika
Uran 11 º 07´ – 11 º 18´ Byka
Neptun 21 º 52′ – 22 º 06′ Ryb
Pluton 27 º 21′ – 27 º 33′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
14.02 od g. 11.26 do g. 12.17.
16.02 od g. 17.56 do g. 21.42.
19.02 od g. 00.19 do g. 04.50.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 7-13.02.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nam ciekawe wydarzenia. We wtorek 8.02 kwadra Księżyca w znaku Byka sprzyja załatwianiu spraw w urzędach. Im bliżej końca tygodnia, tym bardziej uważajmy więc na drodze, ryzyko kłótni i nieporozumień, powinniśmy być bardziej aktywni, energia będzie nas rozpierać. We wtorek 8.02 trygon Marsa z Uranem dopinguje nas do realizowania noworocznych postanowień. Warto wybrać się na zakupy, do krawcowej, zrobić przegląd szafy. Dobry czas na rozpoczęcie diety. W piątek 11.02 koniunkcja Merkurego z Plutonem pomoże nam wrócić do formy, zmobilizować się do zadań, które wymagają sprytu, refleksu, siły woli i koncentracji. Dzień sprzyja podróżom i rekreacji na świeżym powietrzu.

7.02.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Od rana będziemy bardzo towarzyscy i rozmowni. Łatwo jednak będzie się rozproszyć, będziemy często zmieniać zdanie i trudno będzie o punktualność. Unikaj dzisiaj ryzykownych decyzji, bo coś przegapisz lub o czymś zapomnisz. To dobry dzień, aby zacząć dietę, rzucić palenie, zmienić życie na zdrowsze i lepsze. Łatwo przyjdzie nam zdobywanie nowych umiejętności i nauka obsługi różnych urządzeń.
Aspekty planet: 16.58 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 20.12 trygon Księżyca z Marsem, 21.22 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja spokojnej pracy i nauce, najlepiej z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

8.02.2022, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Księżyc daje nadzieję na otrzymanie ważnych wiadomości. Uwolnij swoją fantazję, zastanów się nad marzeniami, jakie możesz spełnić. Dziś możesz wpaść na innowacyjne pomysły, które w przyszłości przyniosą ci awans i większe pieniądze. Jedz węglowodany, dzisiaj zamiast bułek wybierz zdrowe, ciemne pieczywo. Regeneruj siły, idź na basen lub masaż.
Aspekty planet: 01.00 trygon Księżyca z Wenus, 08.00 kwadratura Księżyca z Saturnem, 14.50 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 15.57 trygon Marsa z Uranem, 18.39 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

9.02.2022, środa
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 11.26)
Będziemy towarzyscy, optymistyczni i ciekawi tego, co dzieje się u innych ludzi. Wszyscy będą bardziej rozmowni niż zwykle, różne służbowe spotkania będą się przeciągać. Po pracy warto wybrać się na zakupy, dzisiaj łatwo będzie skompletować różne ładne rzeczy i dodatki. Na randkach dobra atmosfera. Jeśli się z kimś kłócisz, łatwo dojdziecie do porozumienia.
Aspekty planet: 02.48 trygon Księżyca z Merkurym, 05.47 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

10.02.2022, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Od rana będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Księżyc sprzyja kreatywności i zmianie spojrzenia na sytuację, dlatego odważ się dzisiaj przeciwstawić osobom, które cię wykorzystują lub nie szanują. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Zacznij uprawiać sport, zabierz się za poprawę kondycji. Dobry dzień na wizytę u fryzjera.
Aspekty planet: 21.20 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki przypomni ci ważnych zawodowych i rodzinnych sprawach. Zrób to, co najważniejsze i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny. Warto trochę odpocząć.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

11.02.2022, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Możesz poczuć się znużony domowymi czy służbowymi obowiązkami. Odrobina odmiany i zmiana planu dnia zrobią wyjdą ci na dobre. Nie przejmuj się drobiazgami, a dzień okaże się miły. Księżyc sprzyja zakupom, urządzaniu mieszkania i planowaniu rodzinnych wizyt. Wieczorem poczujesz przypływ optymizmu. Wiele radości dostarczą ci dzieci i sukcesy krewnych.
Aspekty planet: 07.43 kwadratura Księżyca z Neptunem, 09.22 trygon Księżyca ze Słońcem, 15.03 koniunkcja Merkurego z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Jedynka to wibracja nowego początku, kreatywności i radości życia. Nowe propozycje okażą się korzystne. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

12.02.2022, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 00.26)
Będziemy potrzebować oddechu od trudnych wyzwań i męczących spraw. Odpocznij, bo Księżyc sprzyja artystycznym wydarzeniom, randkom i podróżom w piękne miejsca. Zadbaj dzisiaj o swoje zdrowie i piękny wygląd, znajdź czas na sport lub spacer. Słońce sprawi, że nowe znajomości będą udane, a towarzyskie imprezy przebiegną w bardzo wesołej atmosferze.
Aspekty planet: 20.34 trygon Księżyca z Jowiszem, 22.49 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, walentynkowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

13.02.2022, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Uda się rozwiązać zawodowe i techniczne problemy. W uczuciach będziesz zbyt krytyczny, uważaj, żeby kogoś nie obrazić. Udadzą się też zakupy i służbowe podróże. Myj okna i kryształy, przecieraj lustra. Jedz marchewkę, pij sok z buraków. Rano bądź wieczorem biegaj lub uprawiaj nordic walking.
Aspekty planet: 05.21 opozycja Księżyca z Marsem, 06.45 opozycja Księżyca z Wenus, 20.15 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

Pozycje planet:
Słońce 18 º 10´ – 25 º 15´ Wodnika
Księżyc 00 º 35´ Byka – 24 º 15´ Raka
Merkury 24 º 51′ – 29 º 11′ Koziorożca
Wenus 12 º 30′ – 15 º 27′ Koziorożca
Mars 09 º 49′ – 14 º 58′ Koziorożca
Jowisz 08 º 36′ – 10 º 16′ Ryb
Saturn 16 º 12′ – 17 º 02′ Wodnika
Uran 10 º 59´ – 11 º 07´ Byka
Neptun 21 º 37′ – 21 º 52′ Ryb
Pluton 27 º 08′ – 27 º 21′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
9.02 od g. 05.47 do g. 11.26.
11.02 od g. 09.22 do 12.02 do g. 00.26.

Udanego tygodnia!