Miesięczne archiwum: maj 2022

Horoskop tygodniowy 30.05-5.06.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Słońce w znaku Bliźniąt zapewni nam wiele dobrych pomysłów na spędzanie wolnego czasu i rozwój osobisty. Będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych.

W poniedziałek 30.05 nów Księżyca w znaku Bliźniąt sprawi, że będziemy działać na najwyższych obrotach, ale będziemy też wrażliwi na krytykę czy niesprawiedliwe oceny. Uważajmy na zakupach, możemy za dużo wydać pod wpływem impulsu czy zachcianki.

W piątek 3.06 Merkury zaczyna poruszać się ruchem prostym. Bądź otwarty na ludzi, zbieraj informacje i nie przegap ważnego spotkania, bo od niego może zależeć twoja zawodowa lub finansowa przyszłość.

W sobotę 4.06 Saturn wchodzi w retrogradację. Nie lekceważmy wrogów i dbajmy o przyjaciół. Postarajmy się, aby ważne wiadomości i plotki szybko do nas docierały. W ten sposób unikniemy niespodzianek i będziemy wiedzieli, jak właściwie zachować się w nowej sytuacji.

30.05.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Przypomnij sobie o zaległych badaniach, odwiedź lekarza, przejdź na warzywną dietę. Nawet małym nakładem sił i środków możesz teraz poprawić swój wygląd, a szczególnie stan włosów i skóry. Księżyc przestrzega przed chaosem i dekoncentracją.
Aspekty planet: 02.12 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 02.54 sekstyl Księżyca z Marsem, 13.30 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

31.05.2022, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Księżyc sprzyja dobrym relacjom z ludźmi, wyrażaniu emocji i opiekowaniu się innymi. Ludzie będą uczynni, ale też wrażliwi i skłonni do bronienia słabszych. To dobry dzień na ważne spotkania, randki, podpisywanie umów i zawieranie zgody. Warto zabrać się za różne ważne przedsięwzięcia. Planety sprzyjają osobom cierpliwym i pracowitym.
Aspekty planet: 22.10 kwadratura Księżyca z Neptunem i trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na swoich rodzinnych sprawach. Warto wybrać się razem do kina lub teatru, omówić ważne sprawy i ułożyć plany na kolejny miesiąc.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

1.06.2022, środa
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 07.48)
Księżyc sprzyja ambitnym zadaniom. Wydarzenia biec będą szybko, a ludzie będą często zmieniać zdanie, bo dzisiaj liczy się prezencja i pozycja społeczna. Ważne będą dobre maniery, odpowiednia oprawa. To dobry dzień na hobby i artystyczne wydarzenia, a także większe imprezy lub spotkania towarzyskie.
Aspekty planet: 15.34 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 17.23 sekstyl Księżyca z Wenus, 19.30 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

2.06.2022, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Czas minie dzisiaj szybko, a popołudnie sprzyja odpoczynkowi i zabawie, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac i rodzinnych spotkań, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zdobywaj nowych znajomych. Uważaj tylko na plotki! Organizm dobrze przyswaja węglowodany. Księżytc radzi unikać pośpiechu i ryzyka.
Aspekty planet: 17.04 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja randkom, zabawie, imprezom i wyjazdom. Szukaj towarzystwa przyjaciół, odważ się zawierać nowe znajomości. Będzie wesoło i kreatywnie.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

3.06.2022, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 20.37)
Księżyc sprzyja pracy i organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Dziś warto zabrać się za większe porządki, rachunki i inne trudne prace. Dobry dzień na wizyty u lekarza, dentysty lub kosmetyczki. Merkury sprzyja kontaktom z przełożonymi i starszymi od nas osobami.
Aspekty planet: 10.00 Merkury wychodzi z retrogradacji, 11.04 trygon Księżyca z Neptunem, 12.43 sekstyl Księżyca z Merkurym, 17.14 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom, a także odpoczynkowi z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

4.06.2022, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc sprzyja sprawom towarzyskim i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko, ludzie będą ciekawscy i zmienni. Dzisiaj liczą się dobre i sympatyczne relacje z innymi. Warto umawiać się na spotkania i załatwiać sprawy, które zależą od czyjegoś uznania. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 05.09 trygon Księżyca z Jowiszem, 12.15 trygon Księżyca z Marsem, 12.46 kwadratura Księżyca z Wenus, 23.46 Saturn wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki nie sprzyja ryzykownym decyzjom. Bądźmy dziś ostrożni, unikajmy kłótni. Zajmij się hobby i rozwojem osobistym. Dobry dzień na zmianę stylu życia na bardziej zdrowy.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

5.06.2022, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Znajdź czas dla siebie, zrób porządek w swoim otoczeniu. Zajmij się dzisiaj domowymi sprawami, rozwijaj swoje hobby. Dobry dzień na porządki, większe pranie czy prasowanie. Szukaj oszczędności i nie pozwól, aby inni ludzie cię wykorzystywali. Księżyc sprzyja sztuce i rozrywce.
Aspekty planet: 01.22 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 05.46 kwadratura Księżyca z Uranem, 23.03 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Walcz o to, co uważasz za słuszne.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 08 º 35´ – 15 º 18´ Bliźniąt
Księżyc 03 º 19´ Bliźniąt – 26 º 44´ Lwa
Merkury 26 º 45′ – 26 º 21′ Byka w retrogradacji
Wenus 01 º 37′ – 09 º 51′ Byka
Mars 03 º 45′ – 08 º 55′ Barana
Jowisz 03 º 25′ – 04 º 30′ Barana
Saturn 25 º 13′ – 25 º 15′ Wodnika w retrogradacji
Uran 16 º 12´ – 16 º 34´ Byka
Neptun 25 º 13′ – 25 º 18′ Ryb
Pluton 28 º 23′ – 28 º 17′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
31.05 od g. 22.10 do 1.06 do g. 07.48.
3.06 od g. 17.14 do g. 20.37.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 23-29.05.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W pierwszej połowie tygodnia będzie dużo wydarzeń na niebie, co wpłynie ożywczo na nasze codzienne sprawy. W poniedziałek 23.05 sekstyl Słońca z Jowiszem sprzyja zawodowym sprawom, wysyłaniu ważnych wiadomości, planowaniu podróży i kupowaniu samochodów, rowerów itp. Warto dziś zrobić coś dla swojej kariery. Merkury wchodzi ruchem wstecznym do znaku Byka, gdzie przebywał w drugiej połowie kwietnia tego roku. Czas sprzyja wysyłaniu ofert, zamawianiu nowych reklam, odświeżeniu strony internetowej oraz większej aktywności w mediach społecznościowych.

W poniedziałek 23.05 sekstyl Marsa do Plutona i do Merkurego, a w środę 25.05 trygon Merkurego z Plutonem sprzyjają zarówno tym, którzy szukają pracy i stabilności finansowej, jak i tym, którzy chcą stworzyć satysfakcjonujący związek. Warto umówić się na spotkanie lub zadzwonić do kogoś, kto jest nam bliski lub nam się podoba.

We wtorek 24.05 sekstyl Wenus i Saturna sprzyja podróżom i opracowywaniu planu finansowego na wakacje. Pomoże nam zyskać przychylność i pomoc ludzi. Bądź dobrze przygotowany do ważnego spotkania zawodowego, a dużo zyskasz.

W środę 25.05 Mars wchodzi do znaku Barana, gdzie pozostanie do 5 lipca tego roku pobudzając nas do działania i szybkiej regeneracji sił.

W piątek 27.05 kwadratura Wenus z Plutonem zapowiada emocjonujące spotkania.

W sobotę 28.05 Wenus wchodzi do znaku Byka sprzyja nawiązywaniu przyjaźni, flirtów i gorących romansów. Przygotujmy się na towarzyskie i romansowe przygody.

W niedzielę 29.05 koniunkcja Marsa z Jowiszem sprawi, że uda nam się mówić o uczuciach tak, żeby nikogo nie zranić. To idealny dzień na wyjaśnianie rodzinnych spraw, odpoczynek w kameralnym gronie, planowanie wakacyjnego wypoczynku.

23.05.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc sprzyja zadaniom, które wymagają wyczucia i dobrej znajomości ludzkiej psychiki. Ludzie będą niecierpliwi i atmosfera może być nerwowa. Wydarzenia biec będą szybko, bo nikt nie będzie chciał czekać na innych. Organizm domaga się więcej białka. Nawadniaj organizm, spaceruj.
Aspekty planet: 00.15 sekstyl Marsa z Plutonem, 03.15 Merkury wchodzi do znaku Byka, 13.04 sekstyl Słońca z Jowiszem, 21.53 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce, rachunkom, wyciąganiu wniosków z błędów. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Dobry dzień na ważne przemyślenia.

Karta dnia: XXI Świat
Przypomnisz sobie o zawodowych sprawach i zaległościach. Nie pozwól, aby wątpliwości popsuły ci humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Dzień sprzyja dobrym pomysłom na wyjście z trudnych sytuacji.

24.05.2022, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 23.39)
przez cały dzień będziemy energiczni i ambitni. To dobry czas na szybkie decyzje, zrywanie niewygodnych umów, większe imprezy towarzyskie, szukanie nowych pomysłów i okazji, aktywne i energiczne działania, sport. Wyrzucaj stare i niepotrzebne rzeczy, walcz ze szkodnikami, rób przemeblowanie.
Aspekty planet: 05.26 sekstyl Merkurego z Marsem, 13.05 sekstyl Wenus z Saturnem, 14.41 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 20.48 sekstyl Księżyca z Plutonem, 21.49 sekstyl Księżyca z Merkurym, 23.33 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja finansom, dlatego szukaj okazji do zdobycia większych pieniędzy. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk. Można zakładać konto w banku lub wystawiać przedmioty na aukcje.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Staniesz się spokojniejszy niż zwykle i bardzo wrażliwy. Nie obrażaj się, jeśli ktoś zacznie z ciebie żartować. Po południu poczujesz przypływ sił i energii, a wieczór sprzyja wspaniałym pomysłom na rozrywkę.

25.05.2022, środa
Księżyc w znaku Barana
Bądź dzisiaj dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Rano zabierz się za zakupy lub porządki, po południu rób pranie, przesadzaj rośliny. Jedz warzywa i owoce, ogranicz tłuszcz i cukier.
Aspekty planet: 01.17 Mars wchodzi do znaku Barana, 04.27 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 07.02 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 23.49 trygon Merkurego z Plutonem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom. Nie będziemy mieli ochoty na ryzyko i nowości. Dzisiaj kasuj niepotrzebne dane, zamykaj stare sprawy, a nawet pozbywaj się niepotrzebnych znajomości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Będziesz się troszczyć i martwić o przyjaciół, a także zaczniesz pomagać innym. Zbyt wiele odpowiedzialności może cię bardzo zmęczyć. Pamiętaj o własnych potrzebach i odpoczynku.

26.05.2022, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc sprzyja pracy i dobrej organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Ludzie są dla siebie bardziej życzliwi i wyrozumiali. Można prosić o wsparcie lub pomoc. Współpraca z innymi będzie się dobrze układała. Załatwiaj sprawy związane z pieniędzmi, proś o pomoc i wsparcie. Organizm potrzebuje więcej witamin, dostarcz mu je w postaci sałatek.
Aspekty planet: 23.05 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja aktywnemu trybowi życia, miłości i dobrej zabawie. Warto dzisiaj pograć w gry, uprawiać sport, zająć się twórczością artystyczną. Wprowadzaj w życie nowe pomysły.

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię aktywny dzień. Bądź uparty, zdobywaj większe pieniądze lub wpływy. Spotkania z ludźmi i służbowe zabrania przysporzą ci popularności. Pokonasz konkurencję, będziesz zadowolony.

27.05.2022, piątek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 08.22)
Dobry czas na zaczynanie diety. Zapisz się na kontrolne badania, umów się na wizytę z lekarzem specjalistą. Aura sprzyja spokojnej pracy i dokładnemu wyjaśnianiu spraw. Planety ostrzegają nas jednak przed zbytnią rozrzutnością i ostrożnym obchodzeniem się z pieniędzmi. Dobry dzień na zabiegi kosmetyczne, wizytę u fryzjera, zmianę wystroju domu.
Aspekty planet: 05.00 koniunkcja Księżyca z Wenus, 05.20 kwadratura Księżyca z Plutonem, 08.28 kwadratura Wenus z Plutonem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i długim rozmowom. Samotnym i nieśmiałym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W centrum zainteresowania będą relacje i ludzkie zachowania.

Karta dnia: V Papież
Bez trudu uporasz się z zawodowymi problemami, nawet tymi, które ciągną się od dawna. Dzień sprzyja sprawom urzędowym, a wieczór randkom lub towarzyskim spotkaniom. Powodzenia!

28.05.2022, sobota
Księżyc w znaku Byka
Księżyc sprzyja sprawom towarzyskim i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko. Ludzie będą bardzo rozmowni i towarzyscy, szybko pójdzie nauka. Dobry dzień na zakupy, podróże, załatwianie spraw na mieście. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: 15.50 koniunkcja Księżyca z Uranem, 16.46 Wenus wchodzi do znaku Byka.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Zainwestuj w swoje umiejętności, zrób coś zupełnie nowego! Ciekawe zakupy zrobisz dzisiaj w księgarni lub sklepie ezoterycznym. Także imprezy będą udane.

Karta dnia: III Cesarzowa
Powodzenie ci sprzyja, ale zamiast sprzątać czy gotować, będziesz leniuchować. Możesz liczyć na wyjątkowo pomyślne wiadomości, szczególnie od znajomych z innego miasta lub zza granicy.

29.05.2022, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 19.22)
Poczujesz ożywienie i chęć spotkania się z ludźmi. Dziś zdobędziesz wiele ciekawych informacji i plotek. Jedz świeże owoce, twój organizm potrzebuje witamin. Zapewnij sobie odpowiednią ilość snu i odpowiednią dla ciebie dietę.
Aspekty planet: 09.48 sekstyl Księżyca z Neptunem, 09.50 kwadratura Księżyca z Saturnem, 12.30 koniunkcja Marsa z Jowiszem, 13.14 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 16.10 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Czeka cię dzień bez większych trosk. Sprawy uczuć i miłości będą dziś najważniejsze. Masz również szansę zdobyć uznanie i popularność, jeśli tylko na towarzyskich spotkaniach nie będziesz mówić wyłącznie o swoich sprawach.

Pozycje planet:
Słońce 01 º 52´ – 08 º 35´ Bliźniąt
Księżyc 04 º 40´ Ryb – 03 º 19´ Bliźniąt
Merkury 00 º 02′ Bliźniąt – 26 º 45′ Byka w retrogradacji
Wenus 23 º 26′ Barana – 01 º 37′ Byka
Mars 28 º 32′ Ryb – 03 º 45′ Barana
Jowisz 02 º 14′ – 03 º 25′ Barana
Saturn 25 º 07′ – 25 º 13′ Wodnika
Uran 15 º 48´ – 16 º 12´ Byka
Neptun 25 º 05′ – 25 º 13′ Ryb
Pluton 28 º 28′ – 28 º 23′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
24.05 od g. 23.3 do g. 23.39.
27.05 od g. 05.20 do g. 08.22.
29.05 od g. 16.10 do g. 19.22.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 16-22.05.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 16.05 pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca w znaku Skorpiona
zaostrzą nam apetyt na zabawę i rozrywki i pomoże nam dotrzeć do wartościowych ludzi, ważnych informacji i zdobyć potrzebne dokumenty lub poparcie wpływowych ludzi.

W środę 18.05 koniunkcja Marsa z Neptunem zapewni nam wiele dobrych pomysłów na spędzanie wolnego czasu i rozwój osobisty. Będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych.

W czwartek 19.05 trygon Słońca z Plutonem ostrzega przed błędami i pomyłkami, bądźmy uważni i na spokojnie podchodźmy do trudnych spraw.

W piątek 20.05 sekstyl Merkurego z Jowiszem sprawi, że finansowych pokus będzie wiele. Pilnujmy więc portfela i wydatków, żeby starczyło nam na wszystko, co niezbędne. Randki będą bardzo udane.

W sobotę 21.05 Słońce wchodzi do znaku Bliźniąt, gdzie utworzy koniunkcję z Merkurym, i sprawi, że możemy spotkać na swojej drodze wyjątkową osobą, dostać bardzo ważne zadanie lub wiadomość, która znacząco zmieni naszą obecną sytuację.

16.05.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 13.50)
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 03.01 trygon Księżyca z Marsem, 05.38 kwadratura Księżyca z Saturnem, 05.39 trygon Księżyca z Neptunem, 06.14 opozycja Księżyca ze Słońcem,
pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca, 11.28 sekstyl Księżyca z Plutonem, 15.33 trygon Księżyca z Jowiszem, 19.18 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom. Bądź skrupulatny, a naprawisz jakiś błąd lub znajdziesz rozwiązanie trudnego problemu. Dzisiaj kończ stare sprawy, pozbywaj się niechcianych znajomości, zamykaj niepotrzebne konta w serwisach.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na twoje decyzje i postępowanie.

17.05.2022, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Księżyc sprawi, że będziesz bardziej pracowity. Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Dzień sprzyja za to dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną.
Aspekty planet: 17.30 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki pomaga zaczynać nowe przedsięwzięcia. Pod jej wpływem uda się zrobić w życiu trochę porządków i zrezygnować z niezdrowych przyzwyczajeń. Dobry dzień na podróże, nowe znajomości, pierwsze randki.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

18.05.2022, środa
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 14.01)
Dzień przyniesie nam nowe wyzwania, którym bez problemu sprostamy. Będziemy weseli i towarzyscy. Wieczór bardzo sprzyja randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W domu wietrz pokoje, zmieniaj firanki, ścieraj kurze. Organizm domaga się więcej węglowodanów.
Aspekty planet: 05.51 kwadratura Księżyca z Marsem, 05.59 kwadratura Księżyca z Neptunem, 05.59 sekstyl Księżyca z Saturnem, 08.33 koniunkcja Marsa z Neptunem, 16.21 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w sprawach towarzyskich. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

19.05.2022, czwartek
Księżyc w znaku Koziorożca
Lepiej dzisiaj odpocząć, zająć się własnymi sprawami, zamiast zaczynać nowe przedsięwzięcia. Do pracy czy nauki sportu trudno się będzie zmusić. Udadzą się za to zakupy, podróże będą ciekawe. Księżyc w Koziorożcu sprzyja kontaktom ze starszymi i bardziej od nas doświadczonymi osobami.
Aspekty planet: 14.10 trygon Słońca z Plutonem, 15.16 trygon Księżyca z Uranem, 22.01 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja korzystnym zmianom. Zastanawiaj się, jak spełnić marzenia i żyć trochę bardziej wesoło. Randki i imprezy będą bardzo udane. Samotni mogą znaleźć nowych przyjaciół.

Karta dnia: III Cesarzowa
Cesarzowa pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

20.05.2022, piątek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 14.52)
Księżyc sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina lub na wiosenną wycieczkę. Planety zapowiadają ważne wydarzenia w sferze finansów i spraw zawodowych. Czas sprzyja nowym znajomościom, dobrej zabawie, aktywnemu odpoczynkowi. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości.
Aspekty planet: 03.32 sekstyl Merkurego z Jowiszem, 06.40 sekstyl Księżyca z Neptunem, 09.06 sekstyl Księżyca z Marsem, 12.23 koniunkcja Księżyca z Plutonem,
13.59 trygon Księżyca ze Słońcem, 17.11 trygon Księżyca z Merkurym, 17.53 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, odpoczynkowi, ważnym spotkaniom. Zrób to, co konieczne, aby wszyscy byli zadowoleni i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

21.05.2022, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc w znaku Ryb sprzyja dobrym pomysłom na uporanie się z kłopotami, pomaganiu innym, opiece nad rodziną, nabieraniu sił. Mimo tego uważaj, łatwo będzie zaspać lub spóźnić się na ważne spotkania. W domu rób drobne porządki, a po południu idź na zakupy lub zajmij się swoim hobby. Warto się wyspać i zregenerować siły, możesz iść na basen lub do sauny.
Aspekty planet: 03.22 Słońce wchodzi do znaku Bliźniąt, 17.15 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.17 koniunkcja Merkurego ze Słońcem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja nowym znajomościom, sztuce, przyjaźni. Dobry dzień dla artystów. Zakładaj bloga na temat hobby, prezentuj swoje zdjęcia lub muzykę.

Karta dnia: XII Transformacja
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

22.05.2022, niedziela
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 17.49)
Korzystaj z romantycznej aury dnia, pozwól sobie na odpoczynek, realizację niecodziennych aktywności, leżenie na kanapie czy spotkanie ze znajomymi. Księżyc w sprzyja kulturalnym rozrywkom i godzeniu się z ludźmi. Nie planuj na dzisiaj ambitnych zadań rodzinnych.
Aspekty planet: 04.40 sekstyl Księżyca z Wenus, 09.19 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 18.12 kwadratura Księżyca z Merkurym, 20.43 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki pomaga zrobić porządki w szafach i skrytkach, uporządkować papiery i biurko, odpisać na zaległą korespondencję. Dobry dzień na rodzinne sprawy, internetowe zakupy ubrań i kosmetyków.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet:
Słońce 25 º 07´ Byka – 01 º 52´ Bliźniąt
Księżyc 22 º 41´ Skorpiona – 04 º 40´ Ryb
Merkury 03 º 42′ – 00 º 02′ Bliźniąt w retrogradacji
Wenus 15 º 19′ – 23 º 26′ Barana
Mars 23 º 17′ – 28 º 32′ Ryb
Jowisz 00 º 58′ – 02 º 14′ Barana
Saturn 24 º 56′ – 25 º 07′ Wodnika
Uran 15 º 25´ – 15 º 48´ Byka
Neptun 24 º 57′ – 25 º 05′ Ryb
Pluton 28 º 32′ – 28 º 28′ Koziorożca
Próżny kurs Księżyca:
16.05 od g. 11.28 do g. 13.50.
18.05 od g. 05.59 do g. 14.01.
20.05 od g. 13.59 do g. 14.52.
22.05 od g. 09.19 do g. 17.49.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 9-15.05.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Kwadratura Słońca z Saturnem, która uściśli się w niedzielę 15.05, sprawi, że w tym tygodniu będziemy bardziej obowiązkowi, powinniśmy pilnować terminów i płatności. Błąd może nas wiele kosztować, zastanówmy się więc, zanim coś zrobimy. Oprócz tego czekają nas dwa ważne astro wydarzenia. We wtorek Merkury zacznie poruszać się pozornym ruchem wstecznym na niebie, a w środę Jowisz opuści znak Ryb i wejdzie do Barana.

We wtorek 10.05 Merkury wchodzi w retrogradację i ostrzega, że powinniśmy być bardziej ostrożni i oszczędni. Działajmy zgodnie z planem, nie poddawajmy się intuicji czy przeczuciom.

W środę Jowisz wchodzi do znaku Barana, gdzie pozostanie do 28 października 2022 roku. Nie poddawajmy się, gdzieś na pewno są fundusze lub oszczędności, które możemy wykorzystać. Szybko zdobędziemy środki lub pieniądze, aby zrealizować najpilniejsze potrzeby i zacząć nowe projekty. Inwestycje przyniosą szybki zysk.

W niedzielę 15.05 sekstyl Słońca z Neptunem sprawi, że będziemy z wielkim sukcesem medytować. Ktoś wokół potrzebuje twojej pomocy, wsłuchaj się w jego prośby i szybko działaj. Kwadratura Słońca i Saturna przypomni o ważnych zobowiązaniach rodzinnych.

9.05.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Możesz narzekać na problemy żołądkowe, dlatego bardzo uważaj, co jesz. Nie szarżuj na rowerze lub nie chodź na długie spacery, bo twój organizm będzie mniej odporny na zmiany pogody. Unikaj słodyczy, szczególnie wieczorem, bo możesz przybrać na wadze. Idź na spacer, odpocznij, unikaj stresu.
Aspekty planet: 02.21 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 14.38 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, ale też pomaga jasno określić, z kim czujemy się dobrze, a z kim nie warto dłużej się spotykać. Samotni będą dzisiaj bardziej niż zwykle śmiali i odważni.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

10.05.2022, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 00.53)
Dobry czas na pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy, wypowiadanie umów, szukanie oszczędności i zrywanie niechcianych znajomości. Unikajmy ciężkich obowiązków, bo nie znajdziemy do nich pomocników. Organizm potrzebuje białka, przypraw potrawy słodką papryką, jedz rośliny strączkowe. Księżyc sprzyja regeneracji sił.
Aspekty planet: 10.09 kwadratura Księżyca z Merkurym, 13.47 Merkury wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Dlatego pozwól sobie dzisiaj na więcej żartów i fantazji, znajdź czas na sztukę i rozrywkę. Dobry dzień na zakładanie bloga, robienie zdjęć, twórczość artystyczną.

Karta dnia: XIII Transformacja
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

11.05.2022, środa
Księżyc w znaku Panny
Księżyc sprawi, że poczujesz, że masz wszystkiego dość. Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Posprzątaj swoje miejsce pracy, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. Jowisz wejdzie do Barana, co sprzyja niespodziewanym wizytom.
Aspekty planet: 01.22 Jowisz wchodzi do znaku Barana, 05.27 trygon Księżyca z Uranem, 14.17 opozycja Księżyca z Marsem, 16.01 trygon Księżyca ze Słońcem, 23.16 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja nabieraniu sił życiowych i dbaniu o zdrowie. Koniecznie znajdź czas na to, co lubisz, a odzyskasz wewnętrzną równowagę. Zadbaj o bliskich, unikaj kłótni, zajmuj się domem.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

12.05.2022, czwartek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 08.34)
Zabierz się za porządki i rachunki, szukaj oszczędności. Zadbaj o zdrowie. Coś może narazić cię na kontuzję, unikaj więc ryzykownych działań. Na randce unikaj pretensji i zazdrości. Księżyc sprzyja kończeniu starych spraw. Wyjaśniaj miłosne nieporozumienia. Regeneruj siły, unikaj ryzyka.
Aspekty planet: 05.59 trygon Księżyca z Plutonem, 09.01 opozycja Księżyca z Jowiszem, 16.54 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Idź na imprezę, spotkaj się z przyjaciółmi. Dobry dzień na randkę, także przez Internet. Zakładaj konta w serwisach randkowych, dyskutuj na forach.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

13.05.2022, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc sprawi, że będziemy towarzyscy i otwarci na problemy innych. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości, uczyć się, podróżować. Randki i kulturalne wydarzenia miną w dobrej atmosferze. Zakupy będą udane. Odkurz dom, pal kadzidełka. Nadmiar energii wyładuj w sporcie lub robiąc drobne domowe porządki.
Aspekty planet: 05.49 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstka sprzyja rozmowom z rodziną, a także poprawie relacji z dalszymi krewnymi. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, pytaj śmiało i proś innych o radę.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

14.05.2022, sobota
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 12.33)
Czeka cię pracowity dzień. Zdobędziesz uznanie znajomych i rodziny dzięki punktualności i przestrzeganiu zasad. Uważaj jednak, aby nie być zbyt krytycznym wobec nowych pomysłów. Popołudnie sprzyja trosce o kondycję i zdrowie. Tematów do poważnych przemyśleń dostarczy ci rozmowa z dietetykiem, prawnikiem lub lekarzem.
Aspekty planet: 03.53 trygon Księżyca z Saturnem, 10.07 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nadrabianiu zaległości w pracy. Skoncentrujemy się na ważnych sprawach i zadaniach. Łatwo będzie skończyć różne nudne projekty i rachunki.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

15.05.2022, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Księżyc nie sprzyja nowym zadaniom. Lepiej odpoczywaj i trzymaj się sprawdzonych planów. Uważaj podczas podróży czy rachunków, bo możliwe są zguby i pomyłki. Gorszy dzień na randki i towarzyskie spotkania. Ludie nie będą dla siebie wyrozumiali, dlatego nie proś dzisiaj o pożyczki czy przysługi.
Aspekty planet: 14.04 opozycja Księżyca z Uranem, 20.48 kwadratura Słońca z Saturnem, 21.15 sekstyl Słońca z Neptunem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja rodzinnym obowiązkom, a także poważnym decyzjom. Co dziś sobie postanowisz, tego będziesz się trzymać. Ale warto też odpocząć, żeby odzyskać równowagę.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor!

Pozycje planet:
Słońce 18 º 22´ – 25 º 07´ Byka
Księżyc 18 º 12´ Lwa – 22 º 41´ Skorpiona
Merkury 04 º 46′ – 03 º 42′ Bliźniąt w retrogradacji
Wenus 07 º 14′ – 15 º 19′ Barana
Mars 18 º 02′ – 23 º 17′ Ryb
Jowisz 29 º 37′ Ryb – 00 º 58′ Barana
Saturn 24 º 40′ – 24 º 56′ Wodnika
Uran 15 º 01´ – 15 º 25´ Byka
Neptun 24 º 47′ – 24 º 57′ Ryb
Pluton 28 º 35′ – 28 º 32′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
9.05 od g. 14.38 do 10.05 do g. 00.53.
12.05 od g. 05.59 do g. 08.34.
14.05 od g. 10.07 do g. 12.33.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 2-8.05.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu będziemy planować, adaptować się do nowych sytuacji i wykorzystywać ciekawe okazje. Księżyc zapewni nam dobrą aurę do rodzinnych spotkań, upiększania domu, zakupów i randek. Warto spotykać się z ludźmi, zabiegać o pomoc i wsparcie, planować wydatki na wiosnę.

W poniedziałek 2.05 Wenus wchodzi do znaku Barana pomoże nam w zrealizowaniu artystycznych, promocyjnych i dekoracyjnych planów.

W środę 4.05 sekstyl Marsa z Uranem pomoże nam szybko dostosować się do zmian. Zacznijmy doceniać to, co dają nam bliscy i cieszyć się chwilami spędzonymi z przyjaciółmi. Wsparcie najbliższych pomoże ci przeżyć trudne chwile. Sekstyl Jowisza z Plutonem wspomoże wszelkiego rodzaju terapie naturalne, przyspiesza rehabilitację i zapewnia siły do nowych zawodowych wyzwań.

W czwartek 5.05 koniunkcja Słońca z Uranem będzie sprzyjać nauce, zdobywaniu dobrych ofert pracy, a także dogadywaniu się z ludźmi, którzy są nam bliscy. Warto nadrobić korespondencję i wykonać ważne telefony w sprawach finansowych.

W piątek 6.05 sekstyl Merkurego z Wenus sprawi, że weekend poświęćmy na odpoczynek i intelektualne rozrywki. Dowiemy się czegoś nowego o świecie, co pozwoli nam zyskać sympatię lub szacunek bliskich.

W sobotę 7.05 Sekstyl Słońca z Marsem zachęci nas do aktywnego odpoczynku, doda sił i odwagi. To dobry dzień, aby zaczynać dietę, pokonywać przeciwników i podnosić wyżej poprzeczkę we wszystkim, co robimy.

2.05.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 12.46)
Dzisiaj złagodniejesz i zapragniesz pobyć w gronie miłych ludzi. Postanowisz nadrobić wszystkie towarzyskie zaległości, zależeć ci też będzie na opinii innych ludzi. Wieczorem najlepiej będziesz się czuł w kinie lub na towarzyskim spotkaniu. Pij dużo wody.
Aspekty planet: 01.32 kwadratura Księżyca z Saturnem, 02.04 sekstyl Księżyca z Neptunem, 09.19 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 09.59 trygon Księżyca z Plutonem, 12.12 sekstyl Księżyca z Wenus, 17.05 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 18.10 Wenus wchodzi do znaku Barana.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja odzyskiwaniu wewnętrznego spokoju. Skoncentruj się na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: XV Diabeł
Możliwe są nieporozumienia dotyczące wydatków i zakupów. Trzymaj się z daleka od rachunków i wielkich marketów, to nie popsujesz sobie humoru. Warto zadbać o zdrowie i urodę.

3.05.2022, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Zrób plan, a szybko zaczniesz osiągać sukcesy. Uda się coś zmienić na lepsze, dzięki czemu zaoszczędzimy czas, siły i pieniądze. Randki i zakupy w internecie będą udane. Regeneruj siły, nie ryzykuj i dbaj o bezpieczeństwo. Zadbaj o kręgosłup, nie przeciążaj go forsownymi ćwiczeniami.
Aspekty planet: 16.41 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Piątka to liczba kreatywności i radości życia. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody. Zakładaj konto w serwisach randkowych.

Karta dnia: VI Kochankowie
Aura sprzyja randkom, miłości, czułym wyznaniom. Na inne zajęcia nie będziesz miał ochoty, chętnie zjesz na mieście lub wybierzesz się z wizytą do znajomych.

4.05.2022, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Księżyc sprawi, że możesz mieć kłopot z pogodzeniem obowiązków z przyjemnościami. Dobry czas na spotkania towarzyskie, współpracę i ustalanie, z kim odnosimy korzyści, a kto nie jest nam życzliwy. Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności.
Aspekty planet: 00.32 sekstyl Jowisza z Plutonem, 13.50 trygon Księżyca z Saturnem, 14.15 kwadratura Księżyca z Neptunem, 17.46 sekstyl Marsa z Uranem, 22.36 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprzyja zajmowaniu się domem i rodziną. Dzisiaj szukaj nowych przepisów, sprzątaj, pomagaj rodzicom. Dobry dzień na zakładanie blogów o kuchni i prowadzeniu domu.

Karta dnia: III Cesarzowa
Rzucisz się w wir towarzyskich atrakcji, wybierzesz do kina lub na wystawę. Zadbaj o wygląd, bo dzisiaj możesz przypadkowo spotkać osoby, których od dawna nie widziałeś.

5.05.2022, czwartek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 01.05)
Dzisiaj będziemy planować wyjazdy i organizować imprezy. Znajdź czas na odpoczynek i chwilę wyciszenia. Rozum podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. Udadzą się randki oraz towarzyskie spotkania, ale trzymaj się z dala od plotek i ludzi, którzy lubią się kłócić o drobiazgi.
Aspekty planet: 06.56 kwadratura Księżyca z Wenus, 09.21 koniunkcja Słońca z Uranem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Dzisiaj pisz listy, sprawozdania i wypracowania. Gorszy dzień na podróże, udadzą się kameralne spotkania.

Karta dnia: 0 Głupiec
Niechętnie zajmiesz się rodzinnymi obowiązkami. Możesz być zbyt krytyczny, co w wieczorem wywoła kilka niepotrzebnych nieporozumień. Pamiętaj o przyjaciołach! Zadzwoń do nich, a poprawisz sobie humor.

6.05.2022, piątek
Księżyc w znaku Raka
Dzień będzie spokojny i udany, unikniemy pułapek i niebezpieczeństw. Na zakupach możesz wydać zbyt wiele, ale też dziś ważny jest wygląd i prestiż. Zadbaj o skórę i wygląd, wybierz się do fryzjera. Wieczorem udadzą się randki i towarzyskie spotkania. Wyrzucaj stare rzeczy, unikaj nadmiernego wysiłku i stresów.
Aspekty planet: 07.13 sekstyl Księżyca z Uranem, 08.01 sekstyl Merkurego z Wenus, 09.03 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 09.34 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki pomaga znaleźć różne ciekawe oferty i możliwości. Zaczęte dzisiaj sprawy szybko przyniosą dochód. Warto policzyć dziś pieniądze i zastanowić się, jak je lepiej zaoszczędzić lub zainwestować.

Karta dnia: IV Cesarz
Rano możesz być senny, ale potem się rozkręcisz! Okaże się, że potrafisz zaplanować ważne przedsięwzięcie lub mądrze doradzisz w trudnej sprawie. Bez większego trudu zyskasz uznanie ważnych osób.

7.05.2022, sobota
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 13.49)
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych. Prasuj i układaj w szafie ubrania, rób zakupy, porządkuj kuchnię. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zadbaj o włosy.
Aspekty planet: 03.12 trygon Księżyca z Neptunem, 10.59 opozycja Księżyca z Plutonem, 11.47 sekstyl Słońca z Marsem, 12.25 trygon Księżyca z Jowiszem, 22.58 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja refleksji. Pomaga znaleźć dobre sposoby na uporanie się z kłopotami. Pod jej wpływem wyswobodzisz się z toksycznych relacji i pozbędziesz się starych schematów myślowych.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie złość się na siebie, zwolnij tempa i zadbaj o swoje zdrowie. Po prostu brak ci odpoczynku i dzisiaj może to wyjść na jaw. Nie żałuj czasu na relaks, zaplanuj wymarzony urlop.

8.05.2022, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Nabierzesz ochoty na spotkania z ludźmi i rozmowy telefoniczne. Dzień bardziej sprzyja odpoczynkowi i sztuce. Popołudnie sprzyja randkom i miłym wydarzeniom towarzyskim. Organizm potrzebuje tłuszczu, doprawiaj potrawy dobrą oliwą.
Aspekty planet: 02.01 trygon Księżyca z Wenus, 19.41 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja samodzielności. Jeśli chcesz zwyciężyć w sporze, to dzisiaj znajdziesz właściwe argumenty. Dobry dzień na odważne decyzje, nowe działania, a także aktywny odpoczynek.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Będziesz bardzo towarzyski i w lepszym niż wczoraj humorze. Zapragniesz odwiedzić przyjaciół i zadzwonić do dawno nie słyszanych znajomych. Nadarzy się okazja, aby wyjaśnić pewną tajemniczą miłosną sprawę.
Pozycje planet:
Słońce 10 º 36´ – 18 º 22´ Byka
Księżyc 12 º 18´ Byka – 18 º 12´ Lwa
Merkury 00 º 56′ – 04 º 46′ Bliźniąt
Wenus 28 º 06′ Ryb – 07 º 14′ Barana
Mars 12 º 00′ – 18 º 02′ Ryb
Jowisz 27 º 59′ – 29 º 37′ Ryb
Saturn 24 º 16′ – 24 º 40′ Wodnika
Uran 14 º 33´ – 15 º 01´ Byka
Neptun 24 º 34′ – 24 º 47′ Ryb
Pluton 28 º 36′ – 28 º 35′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
2.05 od g. 12.12 do g. 12.46.
4.05 od g. 22.36 do 5.05 do g. 01.05.
7.05 od g. 12.25 do g. 13.49.
Udanego tygodnia!