Miesięczne archiwum: lipiec 2022

Horoskop tygodniowy 1-7.08.2022

Autorka: Izabela Podlaska-Konkel

Dynamiczne układy planet zachęcą nas w tym tygodniu do aktywnego spędzania wolnego czasu i załatwiania ważnych spraw. Trygon Słońca z Jowiszem i koniunkcja Marsa z Uranem zmobilizują do pracy i zachęcą do nowych wyzwań. Warto zabrać partnera lub rodzinę w ciekawe miejsce, obejrzeć film, posłuchać muzyki, spotkać się z przyjaciółmi, bo ludzie będą chętni do zabawy.

W poniedziałek 1.08 trygon Słońca z Jowiszem zapewni ci dobrą zabawę i dużo świetnych pomysłów nie tylko na spędzenie wolnego czasu, ale i na zrobienie dobrego interesu czy zdobycie upragnionego celu.

We wtorek 2.08 sekstyl Wenus i Urana zapewni ci energię i optymizm podczas wykonywania trudnych zadań. Warto szukać w Internecie potrzebnych informacji, robić porządki, a na wakacjach zwiedzać nową okolicę. Koniunkcja Marsa z Uranem pomoże ci w dobrej organizacji pracy lub wypoczynku.

W środę 3.08 sekstyl Wenus i Marsa zapewni ci dobrą zabawę i powodzenie na randkach, udane spotkania towarzyskie i imprezy oraz okazję do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Pomóż swojemu szczęściu, kup los na loterii.

W czwartek 4.08 Merkury wejdzie do znaku Panny zapewni ci dobrą komunikację z ludźmi i pomoże dostrzec błędy, szczególnie w zawodowej korespondencji. Na wyprzedaży upolujesz za bezcen kosmetyki i ubrania, w których będziesz brylować na wakacyjnych przyjęciach.

W niedzielę 7.08 trygon Wenus z Neptunem pomoże ci medytować, świadomie śnić i odkrywać nieznane pokłady twoich emocjonalnych potrzeb. Ktoś może potrzebować twojej pomocy. Warto wyciągnąć rękę na zgodę. Kwadratura Marsa z Saturnem skupi twoją uwagę na sprawach finansów i kariery. Konfiguracja ta ostrzega cię również przed zbędnymi wydatkami i pomoże w zrobieniu gruntownych porządków.

1.08.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Poczujesz przypływ sił, ale potem trudno się będzie skupić na gotowaniu czy domowych obowiązkach. Policz pieniądze, zakładaj konto w banku lub szukaj tanich usług. Warto wybrać się na spacer lub w odwiedziny do znajomych. Unikaj farbowania i depilacji. Trygon Słońca z Jowiszem da nadzieję tym osobom, które szukają miłości i chcą załagodzić rodzinne spory.
Aspekty planet: 00.36 trygon Słońca z Jowiszem, 05.18 sekstyl Księżyca z Wenus, 07.34 trygon Księżyca z Marsem, 08.29 trygon Księżyca z Uranem, 20.50 opozycja Księżyca z Neptunem.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

2.08.2022, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 06.05)
Poczujesz, że nie ma dziś dla ciebie rzeczy niemożliwych do zrobienia. Warto wykorzystać tę energię na załatwianie trudnych spraw, porządki i trudne rozmowy. Ludzie będą chcieli szybko załatwiać sprawy, skorzystaj więc z pomocy kogoś, kto ma więcej doświadczenia od ciebie. Organizm potrzebuje ruchu, spaceruj więc i jedz częściej, ale mniej. Unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych.
Aspekty planet: 00.29 trygon Księżyca z Plutonem, 01.53 koniunkcja Marsa z Uranem, 14.25 sekstyl Wenus z Uranem, 22.27 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

3.08.2022, środa
Księżyc w znaku Wagi
Dobry dzień na wymagające siły i determinacji sprawy. Zostaniesz zauważony i doceniony, zależeć ci będzie na akceptacji ze strony bliskich. Emocje są bardzo silne, łatwo o ujawnienie zazdrości i egoizmu. Ważna jest niezależność. Można dziś liczyć na wielkoduszność i wybaczenie błędów, jeśli zdołasz się do nich przyznać. Osoby na stanowiskach wymagają dziś hołdów i dodatkowej troski.
Aspekty planet: 02.12 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 03.59 sekstyl Wenus z Marsem, 19.54 kwadratura Księżyca z Wenus.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

4.08.2022, czwartek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 13.46)
Poczujesz przypływ optymizmu, przestaniesz się martwić drobiazgami. Wybierz się na zakupy lub do kina. Wieczór sprzyja imprezom i szalonym randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Unikaj jednak nadmiaru słodyczy, bo dziś łatwo utyć! Zacznij ćwiczyć, a szybko zobaczysz efekty. Merkury wchodzi do znaku Panny i sprzyja skutecznym naprawom sprzętu AGD.
Aspekty planet: 00.28 trygon Księżyca z Saturnem, 08.19 kwadratura Księżyca z Plutonem, 08.57 Merkury wchodzi do znaku Panny, 14.28 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

5.08.2022, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzień sprzyja spokojnej i cierpliwej pracy, a także dbaniu o zdrowie. Aura będzie senna i spokojna, ale w pracy możliwa nerwowa atmosfera, postaraj się unikać osób, których nie darzysz sympatią. Pij wodę mineralną i bierz wzmacniające preparaty. Merkury sprzyja zgłębianiu trudnej wiedzy.
Aspekty planet: 13.06 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 23.13 opozycja Księżyca z Uranem.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

6.08.2022, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 18.38)
Warto dobrze się zorganizować i zrobić plan domowych prac, bo Księżyc sprzyja szybkiemu uporaniu się z obowiązkami. Na zakupach trzymaj się listy i nie wydawaj więcej, niż potrzebujesz, bo może ci nie starczyć na wszystko. Unikaj rozmów dotyczących pieniędzy i spraw uczuciowych.
Aspekty planet: 03.37 opozycja Księżyca z Marsem, 05.46 kwadratura Księżyca z Saturnem, 06.56 trygon Księżyca i Wenus, 10.07 trygon Księżyca z Neptunem, 13.24 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

7.08.2022, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Trudno ci będzie dostosować się do planów innych członków rodziny. Wszyscy będą dzisiaj chcieli być niezależni i wolni. Zjedz to, na co masz ochotę i nie czekaj na wszystkich z obiadem o ustalonej porze. Ludzie będą otwarci na nowe pomysły i rewolucyjnie nastawieni do życia.
Aspekty planet: 02.18 kwadratura Księżyca z Merkurym, 09.11 trygon Księżyca z Jowiszem, 18.43 trygon Wenus z Neptunem, 20.21 trygon Księżyca i Słońca, 21.56 kwadratura Marsa z Saturnem.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 08 º 45´ – 15 º 27´ Lwa
Księżyc 15 º 20´ Panny – 18 º 38´ Strzelca
Merkury 24 º 18′ Lwa – 06 º 04′ Panny
Wenus 16 º 52′ – 25 º 24′ Raka
Mars 18 º 04′ – 22 º 31′ Byka
Jowisz 08 º 42′ – 08 º 33′ Barana w retrogradacji
Saturn 22 º 55′ – 22 º 24′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 º 41´ – 18 º 48´ Byka
Neptun 25 º 09′ – 25 º 01′ Ryb w retrogradacji
Pluton 27 º 04′ – 26 º 55′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
2.08 od g. 00.29 do g. 06.05.
4.08 od g. 08.19 do g. 13.46.
6.08 od g. 13.24 do g. 18.38.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 25-31.07.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Nów Księżyca w znaku Lwa rozbudzi w tobie ochotę do dalekich podróży, szalonych zabaw i zawieranie nowych znajomości. Spodziewaj się ciekawych zaproszeń i dobrych zawodowych wiadomości.

W poniedziałek 25.07 kwadratura Wenus z Jowiszem sprzyja szybkim podróżom, niekonwencjonalnym pomysłom dogadywaniu się z młodymi ludźmi. Mimo środka lata warto wysyłać CV i szukać lepszej pracy.

We wtorek 26.07 kwadratura Merkurego z Marsem podpowiada nam, żeby lepiej zadbać o bezpieczeństwo swoje i najbliższych zarówno w domu, jak i podczas letniego wypoczynku. Ostrożnie prowadź pojazdy, nie daj się wciągnąć w domową lub sąsiedzką kłótnię, medytuj.

W czwartek 30.07 nów Księżyca w znaku Lwa zachęca do rozwijania kreatywnych pomysłów. Księżyc pomoże ci skontaktować się z osobami, których dawno nie widziałeś, zachęci do pojednania, ugody czy udanych negocjacji. Jowisz wejdzie w retrogradację i skłoni cię do podjęcia odważnych działań, zakończenia spraw, które nie leżą w twojej naturze, poszukania nowych wyzwań, zagrania na loterii.

W niedzielę 31.07 opozycja Merkurego z Saturnem pomoże ci w rozwiązywaniu trudnych spraw emocjonalnych i rodzinnych. Warto wybaczać, godzić się z krewnymi, być wyrozumiałym dla innych.

25.07.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 19.53)
Ostrożnie dobieraj słowa, ludzie będą bowiem nerwowi i konfliktowi. Unikaj rywalizacji, skup się na swoich sprawach, a nie wpadniesz w kłopoty. Wolny czas spędź aktywnie, idź na spacer, zorganizuj z sąsiadami lub rodzinę grę. Nepyun radzi ostrożnie zarządzać pieniędzmi i unikać dużych wydatków. Księżyc sprzyja naprawom i zakupom sprzętu elektronicznego.
Aspekty planet: 06.26 trygon Księżyca z Neptunem, 08.13 kwadratura Wenus z Jowiszem, 10.14 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja dobrym relacjom z ludźmi. Warto zrobić dla innych coś dobrego. Dziś uda się zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub imprezę.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś cię obserwuje i ocenia.

26.07.2022, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Księżyc skieruje naszą uwagę na zdrowie, sposób odżywania się i domowe porządki. Będziesz skuteczny, jeśli dobrze się przygotujesz do ważnej rozmowy lub wizyty w urzędzie. Powodzeniem zakończą się przedsięwzięcia oparte na wyliczeniach i mocnych ekonomicznie podstawach. Nie jedz ciężkich potraw, unikaj ostrych przypraw, pamiętaj o mikroelementach, których dużo jest w surowych warzywach.
Aspekty planet: 13.35 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 16.54 koniunkcja Księżyca z Wenus, 21.13 kwadratura Merkurego z Marsem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Uda się wprowadzić w życie nowe, a nawet rewolucyjne pomysły.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanówmy się, co jest dla nas najważniejsze i od razu zacznijmy realizować to, co naprawdę się liczy.

27.07.2022, środa
Księżyc w znaku Raka
Należy dziś uważać aby przesadną krytyką nie spowodować obrazy, a także unikać opowiadania o swoich chorobach i boleściach, możemy być nazbyt dosłowni. Dobry dzień na wizytę u kosmetyczki. Księżyc sprzyja wysyłaniu ważnych wiadomości, umawianiu się na rozmowy o pracę, podróżom.
Aspekty planet: 01.57 sekstyl Księżyca z Marsem, 09.36 sekstyl Księżyca z Uranem, 22.58 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami. Zajmij się obowiązkami, planowaniem ważnych spraw, a dzień będzie bardzo udany.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor.

28.07.2022, czwartek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 08.35)
Uważaj, bo dziś za sprawą nowiu w znaku Lwa ludzie będą drażliwi, nerwowi, a nawet agresywni. Schodź z drogi nerwowym osobom, rób swoje, ale w odpowiednim tempie. Zbytni pośpiech może spowodować kosztowne błędy. Zażywaj ruchu, uprawiaj sport, jedz dużo roślin korzeniowych. Niekorzystny dzień na ważne i trudne spotkania.
Aspekty planet: 02.54 opozycja Księżyca z Plutonem, 19.55 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 22.37 Jowisz wchodzi w retrogradację, 23.15 kwadratura Merkurego z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: I Mag
Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. Masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj swoje atuty.

29.07.2022, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Masz dobrą rękę do spraw finansowych. Jeśli ubiegasz się o pożyczkę lub kredyt, dziś załatwiaj formalności i składaj dokumenty. Zadbaj o wygląd, przejrzyj swoją garderobę i pozbądź się niemodnych ubrań. Dzień sprzyja zabiegom pielęgnacyjnym, masażom i relaksacyjnym kąpielom. Wieczorem udana zabawa za sprawą Księżyca w Lwie.
Aspekty planet: 02.03 trygon Księżyca z Jowiszem, 17.38 kwadratura Księżyca z Marsem, 21.48 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: XVI Wieża
W miłości nie dajmy się zdominować partnerowi wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać.

30.07.2022, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 20.10)
Dobry dzień na kulturalne atrakcje, spotkania ze znajomymi, krótkie wycieczki. Nie siedź sam w domu, na pewno kogoś ciekawego dziś poznasz. Organizm potrzebuje więcej ciepłych posiłków. W sklepach negocjuj rabaty, proś o zniżki i specjalne oferty, bo Księżyc sprzyja targowaniu się i obniżaniu cen.
Aspekty planet: 01.48 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 06.29 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu i nawet na imprezach będziemy rozmawiać o poważniejszych sprawach. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i uważaj na drobiazgi.

Karta dnia: XIII Transformacja
Uważaj na zdrowie, zrób badania, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Koniecznie wykup dodatkowe ubezpieczenie, jeśli wybierasz się w podróż lub na urlop.

31.07.2022, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Księżyc sprawi, że przedsięwzięcia wymagające ryzyka, wyjazdu czy bezpośredniej odmowy napotykają dzisiaj na opór. Refleksja nad przeszłością, emocje i uczucia są dzisiaj bardzo ważne. Możesz być nadmiernie sentymentalny i nadopiekuńczy. Urazy doznane dzisiaj są głębokie i trudne do zapomnienia. Wenus sprzyja randkom i spotkaniom z rodziną.
Aspekty planet: 08.05 opozycja Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie. Zadbaj o siebie i rodzinę, żeby wasze życie było zdrowsze i wygodniejsze.

Karta dnia: XX Sąd
Zajmij się rodziną, spotkaj z przyjaciółmi. Wiele nauczysz się od innych, a czas spędzony z dziećmi zaliczysz do wyjątkowych i udanych.

Pozycje planet:
Słońce 02 º 03´ – 08 º 45´ Lwa
Księżyc 21 º 12´ Bliźniąt – 15 º 20´ Panny
Merkury 11 º 10′ – 24 º 18′ Lwa
Wenus 08 º 23′ – 16 º 52′ Raka
Mars 13 º 29′ – 18 º 04′ Byka
Jowisz 08 º 42′ – 08 º 42′ Barana w retrogradacji
Saturn 23 º 24′ – 22 º 55′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 º 32´ – 18 º 41´ Byka
Neptun 25 º 15′ – 25 º 09′ Ryb w retrogradacji
Pluton 27 º 14′ – 27 º 04′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
25.07 od g. 10.14 do g. 19.53.
28.07 od g. 02.54 do g. 08.35.
30.07 od g. 06.29 do g. 20.10.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 18-24.07.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Słońce przyniesie ci dobre pomysły na rozwiązanie finansowych kłopotów. Uważnie słuchaj, co inni mają do powiedzenia, ucz się od starszych i mądrzejszych od siebie. Inwestycje przyniosą ci szybki zysk. Księżyc zmierza do pełni, a tu wraz z nim będziesz chętniej zabierać się za trudne, ale ciekawe zajęcia. Dobry czas, aby pogodzić się z kimś, z kim od dawna się kłócisz i naprawić trudne relacje rodzinne.

W poniedziałek 18.07 opozycja Merkurego z Plutonem sprzyja zdobywaniu poufnych informacji. Nie komentujmy zachowania innych, bo możemy przez to stracić czyjeś zaufanie. Uważajmy na słowa, a nic nas nie zaskoczy. Trygon Słońca z Neptunem nastroi nas nostalgicznie i romantycznie. Chętnie będziemy pomagać innym, warto zaangażować się w akcje charytatywne. Dobry dzień na jogę i medytację. Wenus wejdzie do znaku Raka i zacznie sprzyjać organizowaniu przyjęć, proszonych wizyt i uroczystych obiadów.

We wtorek 19.07 Merkury wejdzie do znaku Lwa i i pomoże ci dotrzeć do wartościowych ludzi, ważnych informacji i zdobyć potrzebne dokumenty lub poparcie wpływowych ludzi. W tym tygodniu możesz zrobić coś, co pozytywnie zmieni twoje życie.

W środę 20.07 opozycja Słońca z Plutonem zapewni ci dużo energii, ale i spowoduje wiele zmian dookoła. Pomoże ci również poprawić fizyczną formę. W piątek 21.07 Słońce wejdzie do znaku Lwa i doda ci animuszu i pozwoli rozwinąć kreatywność.

W sobotę 23.07 trygon Merkurego z Jowiszem sprzyja udanym randkom i towarzyskim spotkaniom, zwróci twoją uwagę na sprawy rodziny i domu. Warto już teraz zaplanować jesienne wydatki i inwestycje.

18.07.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 13.17)
Czas płynąć będzie bardzo szybko, a finansowe sukcesy i planowane zakupy będą najważniejszym tematem do rozmów. Ludzie będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Księżyc ostrzega jednak przed finansowymi oszustami. Udadzą się randki i spotkania z przyjaciółmi. Rób rachunki, odwiedzaj urzędy.
Aspekty planet: 00.55 trygon Słońca i Neptuna, 03.32 Wenus wchodzi do znaku Raka, 05.06 koniunkcja Księżyca i Neptuna, 05.25 trygon Księżyca ze Słońcem, 08.39 trygon Księżyca z Merkurym, 08.42 sekstyl Księżyca z Plutonem, 09.00 opozycja Merkurego i Plutona, 14.14 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: XII Wisielec
Powiedzmy jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniemy zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic.

19.07.2022, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Farbuj i podcinaj włosy. Bierz witaminy i suplementy. Pij dużo wody i używaj częściej krem do rąk. Księżyc ostrzega przed zbyt szybkimi decyzjami. Aura sprzyja osobom, które szukają partnera.
Aspekty planet: 04.34 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 14.34 Merkury wchodzi do znaku Lwa.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

20.07.2022, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 20.22)
Potrzebujesz więcej snu i odpoczynku. Zajmij się sztuką, poświęć czas swojemu hobby. Lepiej nie zaczynać wielkich porządków, bo trudno będzie je dokończyć. Warto poczytać książkę, obejrzeć film. Rano rób zakupy, po południu zajmij się gotowaniem lub sprzątaniem. Księżyc sprzyja nadrabianiu zaległości.
Aspekty planet: 03.38 opozycja Słońca z Plutonem, 08.28 sekstyl Księżyca z Saturnem, 15.20 kwadratura Księżyca z Plutonem, 16.18 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. Dziś zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

21.07.2022, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Ciekawe wydarzenia i imprezy sprawią, że trudno nam będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miejmy do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie nam na sucho. Nie zapomnijmy jednak o ważnym spotkaniu, ktoś liczy na naszą pomoc. Przestrzegajmy regulaminów i przepisów prawa, a nic nie zmąci naszego spokoju. Uda się załatwić wreszcie pewną trudną sprawę.
Aspekty planet: 02.18 kwadratura Księżyca z Merkurym, 03.16 sekstyl Księżyca z Wenus, 18.06 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nastroi nas pozytywnie do nauki, negocjowania i współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś ważnego poprosić.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

22.07.2022, piątek
Księżyc w znaku Raka
Za sprawą Księżyca wiele może się dziś zmienić. Przygotujmy się na niespodzianki i nagłą odmianę losu. Unikajmy inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Różne zawodowe sprawy uda się szybko załatwić, bo aura sprzyja współpracy i zarabianiu pieniędzy. Udadzą się randki i towarzyskie imprezy.
Aspekty planet: 08.13 koniunkcja Księżyca z Uranem, 18.18 kwadratura Księżyca z Saturnem, 21.45 sekstyl Księżyca z Neptunem, 22.06 Słońce wchodzi do znaku Lwa.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym inwestycjom i zakupom. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

23.07.2022, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 07.10)
Poczujesz przypływ ambicji i chęci do działania. Na urlopie zwiedzaj zabytki, nawiązuj znajomości, zapisuj swoje pomysły, bo już niedługo mogą się okazać bardzo dochodowe. Nawadniaj organizm i chroń głowę przed słońcem.
Aspekty planet: 01.44 trygon Księżyca z Plutonem, 07.57 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 19.52 trygon Merkurego z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

24.07.2022, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Księżyc nastroi nas optymizmem, poczuciem humoru i chęcią do działania. Dziś liczą się przedsięwzięcia wymagające rozmachu, reklamy i działań na wielką skalę. Dzień sprzyja przyjęciom, galom, wizytacjom i działaniom wymagającym przywództwa. Nowe znajomości i przedsięwzięcia dotyczące sztuki okazują się korzystne. Organizm potrzebuje dużo białka i uzupełnienia mikroelementów.
Aspekty planet: 00.38 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 01.35 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet:
Słońce 25 º 22´ Raka – 02 º 03´ Lwa
Księżyc 23 º 33´ Ryb – 21 º 12´ Bliźniąt
Merkury 26 º 47′ Raka – 11 º 10′ Lwa
Wenus 29 º 55′ Bliźniąt – 08 º 23′ Raka
Mars 08 º 48′ – 13 º 29′ Byka
Jowisz 08 º 31′ – 08 º 42′ Barana
Saturn 23 º 51′ – 23 º 24′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 º 21´ – 18 º 32´ Byka
Neptun 25 º 20′ – 25 º 15′ Ryb w retrogradacji
Pluton 27 º 24′ – 27 º 14′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
18.07 od g. 08.42 do g. 13.17.
20.07 od g. 16.18 do g. 20.22.
23.07 od g. 01.44 do g. 07.10.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 11-17.07.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Nadchodzący tydzień dostarczy nam wielu nowych wrażeń, wiadomości i spotkań. Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca pozwoli skoncentrować się na ważnych sprawach. Koniunkcja Słońca z Merkurym sprzyja odważnym zawodowym decyzjom, podróżom i aktywnemu odpoczynkowi.

W środę 13.07 pełnia Księżyca w znaku Koziorożca sprawi, że wszyscy będą czymś bardzo zajęci. Pewien etap prac zakończy się, a ty zasłużysz na nagrodę. Trygon Wenus z Saturnem ostrzega, bo nierozważne zakupy mogą doprowadzić do problemów, a nawet narazić cię na finansową stratę. Rozsądnie zaplanuj budżet na resztę wakacji.

W czwartek 14.07 Merkury w sekstylu z Uranem. Pilnuj spotkań, nie spóźniaj się, bądź obowiązkowy, a nie stracisz. Warto odwiedzić starych znajomych. Kwadratura Wenus z Neptunem sprawi, że gdzie się nie pojawisz, wszędzie cię zauważą i docenią twoje umiejętności. Bądź realistą i domagaj się jasnych ustaleń. W miłości nowa szansa.

W sobotę 16.07 koniunkcja Słońca z Merkurym pomoże ci zrobić dobry plan na nadchodzące tygodnie. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę. Z przygotowaniami do wakacyjnych wyjazdów poradzisz sobie błyskawicznie.

W niedzielę 17.07 trygon Merkurego z Neptunem wszystkie sprawy przyspieszą i może ci się wydawać, że na nic nie masz czasu. Jednak czeka cię miła rodzinna niespodzianka: poprawa sytuacji finansowej, miłe spotkania towarzyskie i znaczący prezent.

11.07.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
Księżyc sprawi, że będziemy ostrożni i podejrzliwi w kontaktach z ludźmi. Łatwo będzie dzisiaj zapomnieć o ważnych spotkaniach lub zobowiązaniach. Lepiej unikać ryzykownych decyzji. Po południu czas na pozytywne zmiany. Zajmij się hobby, modą, zadbaj o wygląd. Nie przejmuj się tym, co mówią inni, rób swoje.
Aspekty planet: 00.02 trygon Księżyca z Jowiszem, 23.11 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane, choć wibracja przestrzega przed zazdrością.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

12.07.2022, wtorek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 11.01)
Będziemy ciekawscy i emocjonalni. Dlatego trudno będzie skupić się na domowych obowiązkach, bo ludzie będą się wzajemnie rozpraszać. Uważajmy dzisiaj na słowa, bo łatwo się będzie przejąć różnymi plotkami. Warto wybrać się na zakupy lub do kina, a osobom samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Zaczynij dietę, zadbaj o linię.
Aspekty planet: 01.47 sekstyl Księżyca z Saturnem, 03.42 kwadratura Księżyca z Neptunem, 19.12 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Taki nastrój pomoże artystom w ich twórczości, ale lepiej nie zabierać się dziś za rachunki i zaległe zawodowe sprawozdania.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

13.07.2022, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy.
Aspekty planet: 00.07 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 06.27 trygon Wenus z Saturnem, 13.58 opozycja Księżyca z Merkurym, 15.41 trygon Księżyca z Uranem, 20.37 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Układajmy plany, a potem do dzieła. To, co wprowadzimy w życie, będzie przynosiło dochód. Warto zarejestrować firmę, zaczynać szkolenie, robić większe zakupy. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

14.07.2022, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 10.13)
Warto zebrać siły i szybko uporać się z trudnymi zadaniami. Licz jednak na siebie, bo ludzie nie będą dzisiaj szczególnie życzliwi czy wyrozumiali dla innych. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Księżyc sprzyja ambitnym zadaniom. Wydarzenia biec będą szybko, a ludzie będą pełni entuzjazmu. To dobry dzień na podróże, ale też naukę i zdobywanie nowych doświadczeń. Optymizm, szczerość i wiara w przyszłość kierują naszymi działaniami.
Aspekty planet: 02.16 sekstyl Merkurego i Urana, 02.56 sekstyl Księżyca z Neptunem, 06.16 koniunkcja Księżyca i Plutona, 07.24 kwadratura Wenus z Neptunem, 20.38 kwadratura Księżyca z Marsem, 23.29 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy i pieniędzy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

15.07.2022, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, przekonuj innych do dobrych pomysłów. Potem będziesz mieć więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Dzisiaj na problemy można popatrzeć pod zupełnie innym kątem. Szukaj inspiracji, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi. Warto też zająć się zdrowiem i urodą, a także zrobić porządki w łazience i garderobie. Księżyc sprzyja ubieganiu się o kredyt czy krótkoterminową pożyczkę.
Aspekty planet: 15.15 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

16.07.2022, sobota
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 10.18)
Działaj szybko, bo Merkury sprzyja odważnym decyzjom. Uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Bądź dobrej myśli, ale nie wywołuj konfliktów. Możesz robić większe porządki, łatwo uporasz się z domowymi porządkami.
Aspekty planet: 00.27 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 06.36 trygon Księżyca z Wenus, 21.37 koniunkcja Słońca z Merkurym, 23.37 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy ciekawi cudzych spraw i pomysłów. To dobry dzień, aby pytać innych o radę. Dwójka sprzyja też miłości, łatwiej będzie ustalić wspólne cele.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

17.07.2022, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Znajdź czas na odpoczynek i chwilę wyciszenia. Intuicja podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. Udadzą się randki oraz towarzyskie spotkania, ale trzymaj się z dala od plotek i ludzi, którzy lubią się kłócić o drobiazgi. Łatwo wyjaśnisz nieporozumienia i zażegnasz towarzyskie spory.
Aspekty planet: 09.52 trygon Merkurego z Neptunem, 17.00 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki uczyni dzień bardzo niespokojnym. Będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać język snów i intuicji. Sprzyja to artystom, ale nie księgowym i biznesmenom. Dlatego jeśli rozmawiasz o pieniądzach, postaraj się mocno stać na ziemi.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 18 º 42´ – 25 º 22´ Raka
Księżyc 09 º 24´ Strzelca – 23 º 33´ Ryb
Merkury 11 º 46′ – 26 º 47′ Raka
Wenus 21 º 30′ – 29 º 55′ Bliźniąt
Mars 04 º 00′ – 08 º 48′ Byka
Jowisz 08 º 12′ – 08 º 31′ Barana
Saturn 24 º 15′ – 23 º 51′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 º 07´ – 18 º 21´ Byka
Neptun 25 º 24′ – 25 º 20′ Ryb w retrogradacji
Pluton 27 º 34′ – 27 º 24′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
12.07 od g. 03.42 do g. 11.01.
14.07 od g. 06.16 do g. 10.13.
16.07 od g. 06.36 do g. 10.18.
Udanego tygodnia!