Miesięczne archiwum: sierpień 2022

Horoskop tygodniowy 29.08-4.09.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień przyniesie dużo nowych informacji, okazji do poznania ciekawych ludzi i nauczenia się pożytecznych umiejętności. Słońce w znaku Panny sprzyja osobom, które szukają wsparcia, pomocy czy fachowej porady. To dobry moment, aby zacząć negocjacje, szukać ugody, dogadywać się w trudnych sprawach.

W czwartek 1.09 sekstyl Marsa z Jowiszem może postawić na twojej drodze przeciwnika silniejszego od nas. Pamiętaj, że lepiej sposobem i sprytem rozwiązać problem, a nie wchodzić w rywalizację czy otwartą walkę, bo możesz nieoczekiwanie ponieść straty.

W sobotę 3.09 opozycja Merkurego z Jowiszem zapewni nam wiele towarzyskich atrakcji. Warto się bawić i spotykać z ludźmi. Ktoś cię zainspiruje do spełnienia skrytego marzenia. Spotkania i podróże będą niezwykle pouczające.

29.08.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 11.44)
Rano będziemy punktualni i obowiązkowi, ale postanowimy uciec od męczących spraw. Różne zawodowe sprawy mogą być powodem sporów. Uważaj, nie drażnij szefa. Po pracy chętnie wybierzemy się z wizytą lub na wycieczkę. Udadzą się wyjazdy i randki, dobry czas na zmianę schematów i nowe znajomości. W uczuciach ożywienie, dobry dzień na spotkania w większym gronie.
Aspekty planet: 01.27 opozycja Księżyca z Neptunem, 05.08 trygon Księżyca z Plutonem, 18.10 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 21.49 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy zapracowani i skupieni na swoich sprawach. Wieczorem warto zwolnić tempa i odpocząć. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie podejmuj pochopnych decyzji, spokojnie rób swoje. Szkoda byłoby coś stracić stracić przez nerwy i zaniedbania. Liczy się dzisiaj przede wszystkim umiejętność wyciągania wniosków z cudzych błędów.

30.08.2022, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Od rana będziemy ambitni i odważni. Zastanów się, jak awansować lub zdobyć pieniądze. Dzień sprzyja dobrym pomysłom jak pokonać przeciwników i postawić na swoim w różnych trudnych sprawach. Także randki, spotkania z przyjaciółmi, zajęcia związane ze sztuką okażą się bardzo inspirujące. Tylko do słuchania zwierzeń nikt nie będzie miał cierpliwości.
Aspekty planet: 00.59 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia 8
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakupom i różnym inwestycjom, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze sobie doradzać.

Karta dnia: XII Wisielec
Poczujesz się zmęczony nadmiarem obowiązków. Szef może być dziś bardziej niż zwykle wymagający, a ludzie mogą wydawać się mało pomocni. Nie denerwuj się na nich bez powodu.

31.08.2022, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 19.11)
Przed nami udany dzień. Księżyc sprawi, że będziemy szybko podejmować decyzje, a obowiązki uda się wykonać prędko i łatwo. Dzisiaj możesz wpaść na dochodowe pomysły. Aura sprzyja zakładaniu konta w banku, interesom i rozmowom na tematy finansowe. W wolnym czasie zajmiemy się modą, chętnie wybierzemy do kina.
Aspekty planet: 02.12 trygon Księżyca z Saturnem, 08.07 sekstyl Księżyca z Wenus, 12.43 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia 9
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto rozmawiać o ważnych sprawach. Możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: XVI Wieża
Dzień sprzyja poważnym przemyśleniom na temat cudzych zarobków i interesów. Nie dziel się informacjami, jakie posiadasz. Ktoś może okazać się plotkarzem.

1.09.2022, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzień sprzyja odpoczynkowi, a nie zabieraniu się za nowe zadania. Dzień minie nam na spotkaniach, pogawędkach i dyskusjach. Nie będziemy mieli siły na ciężką pracę czy porządki. Randki lub spotkania z przyjaciółmi miną za to w bardzo dobrej atmosferze. Warto więcej rozmawiać z bliskimi, okazać ludziom więcej zainteresowania i czułości.
Aspekty planet: 11.19 sekstyl Księżyca i Słońca, 13.51 sekstyl Marsa i Jowisza.

Wibracja dnia 7
Zainteresujemy się rodzinnymi sprawami, będziemy życzliwi i mniej czepialscy. Zadzwoń do krewnych i przyjaciół, żeby nie czuli się osamotnieni. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: II Kapłanka
Będziesz bronić kogoś słabszego od siebie. Karta Kapłanka sprzyja mądrym decyzjom. Dzięki tobie świat może stać się dzisiaj choć trochę lepszy.

2.09.2022, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Poranek będzie senny i spokojny, ale potem wszyscy będą się spieszyć. Chętnie zmienimy stare plany, zajmiemy się czymś zupełnie nowym i ambitnym. Szukaj nowych wyzwań. Dzień sprzyja uprawianiu sportu, zapisywaniu się na ciekawe zajęcia. W Internecie znajdziesz dzisiaj ciekawe znajomości lub nowych znajomych.
Aspekty planet: 05.05 opozycja Księżyca z Uranem, 08.02 kwadratura Księżyca z Saturnem, 14.52 trygon Księżyca z Neptunem, 18.22 sekstyl Księżyca z Plutonem, 19.21 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia 8
Wibracja Ósemki zachęci nas do domowych porządków, a także zakupów w Internecie. Ostrożnie, szukaj okazji i nie daj się naciągnąć. W miłości też ostrożnie, Ósemka to wibracja namiętności, ale i zazdrości.

Karta dnia: III Cesarzowa
Postanowisz coś naprawić lub zmienić. Zajmij się zdrowiem i urodą, zrób w szafie szybkie porządki. Popołudnie sprzyja spotkaniom w wesołym towarzystwie.

3.09.2022, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 00.39)
Sobota sprzyja randkom, odpoczynkowi i zabawie, a nie obowiązkom lub porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac i zakupów, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. W wolnym czasie zajmij się sztuką, wyjdź do kina lub na koncert, zdobywaj nowych znajomych. Księżyc sprzyja też długim spacerom i medytacji.
Aspekty planet: 03.49 opozycja Merkurego z Jowiszem, 12.10 trygon Księżyca z Jowiszem, 12.36 sekstyl Księżyca z Merkurym, 14.22 opozycja Księżyca z Marsem, 20.07 kwadratyra Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a w wolnej chwili zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na małe domowe porządki, ale też odpoczynek.

Karta dnia: XXI Świat
Zapragniesz wyjechać na wycieczkę lub odwiedzić przyjaciół. Zaległe obowiązki mogą pokrzyżować część planów. Szybko uporasz się z przeciwnościami, pomoże ci bliska osoba.

4.09.2022, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Czeka nas udana niedziela. Przypomnimy sobie o przyjemnościach i marzeniach. Chętnie zaprosimy gości, bo Księżyc uczyni nas hojnymi i serdecznymi, ale także bardziej niż zwykle skłonnymi do chwalenia się i popisywania. Unikaj zakupów przez Internet, bo łatwo będzie stracić rozsądek na widok pięknych i luksusowych rzeczy.
Aspekty planet: 11.49 sekstyl Księżyca z Saturnem, 18.32 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia 1
Wibracja Jedynki pomaga działać. Będzie wiele ambitnych planów, także ryzykownych. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: VI Kochankowie
Potrzebujesz dziś więcej czułości i odpoczynku niż zwykle. Wizyty i spotkania towarzyskie okażą się wyjątkowo udane. Masz też szczęście w miłości.

Pozycja planet:
Słońce 05 º 39´ – 12 º 25´ Panny
Księżyc 24 º 50´ Panny – 28 º 47´ Strzelca
Merkury 02 º 50′ – 07 º 41′ Wagi
Wenus 21 º 09′ – 29 º 47′ Lwa
Mars 04 º 56′ – 08 º 40′ Bliźniąt
Jowisz 07 º 10′ – 06 º 27′ Barana w retrogradacji
Saturn 20 º 51′ – 20 º 22′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 º 55´ – 18 º 52´ Byka w retrogradacji
Neptun 24 º 32′ – 24 º 21′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 º 29′ – 26 º 23′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
29.08 od g. 05.08 do g. 11.44.
31.08 od g. 12.43 do g. 19.11.
2.09 od g. 19.21 do 3.09 do g. 00.39.
Miłego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 22-28.08.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 22.08 trygon Merkurego z Plutonem obudzi twoich wrogów i nieprzyjaciół, ale ty nie dasz się wykorzystać ani przegonić ze swojego miejsca. Ważne dokumenty i umowy schowaj przed wścibskimi osobami i donosicielami.

We wtorek 23.08 Słońce wchodzi do znaku Panny. Jeśli szukasz lepszej pracy, to działaj ze zdwojoną aktywnością. Warto wysyłać aplikacje i umawiać się na rozmowy kwalifikacyjne. Także w bankach lub urzędach spotkasz się z większą życzliwością i szybko załatwisz ważne sprawy.

W środę 24.08 Uran wchodzi w retrogradację i zwróci twoją uwagę na sprawy społeczne, polityczne i gospodarcze. Warto zainteresować się swoimi oszczędnościami, zacząć działać w imieniu lokalnej społeczności, pomóc potrzebującym.

W piątek 26.08 Merkury wchodzi do znaku Wagi. Będziesz kreatywny i optymistyczny. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub rachunków, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle.

W sobotę 27.08 nów Księżyca w znaku Panny w kwadraturze z Marsem sprawi, że będziesz znudzony starymi sprawami. Uważaj na nerwy i nie przejmuj się zbytnio tym, co robią inni. Sport, hobby i odpoczynek pomogą ci spędzić miło czas i uniknąć napięć. Kwadratura Wenus z Uranem sprawi, że w relacjach może być gorąco. Rodzinne sprawy i obietnice okażą się niezwykle ważne, postaraj się dotrzymywać słowa i dbaj o słabszych i młodszych.

W niedzielę 28.08 opozycja Wenus z Saturnem ostrzega przed pochopnymi decyzjami finansowymi. Ktoś, z kim od dawna szukasz kontaktu, może uczynić twój weekend wyjątkowym.

22.08.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 02.29)
Spokojniejszy dzień, lepiej skupić się na domowych zadaniach i relacjach z osobami, z którymi wiążą nas emocjonalne więzy. Warto przeprowadzić ważne rozmowy, nie uciekać od odpowiedzialności, kierować się intuicją. Trygon Merkurego z Plutonem doda nam sił i umożliwi lepsze porozumienie z nowo poznanymi osobami. Organizm potrzebuje więcej białka i ciepłych płynów. Dobry dzień na wysyłanie ważnych maili i pism urzędowych.
Aspekty planet: 00.06 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 18.09 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 23.58 trygon Merkurego z Plutonem.

Wibracja dnia 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki i szybkie zakupy.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

23.08.2022, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Poświęć więcej czasu na porządki, poprawki, naprawianie szkód i wyrzucanie niepotrzebnych rzeczy. Zwróć uwagę na szczegóły, bo mały błąd może cię dziś kosztować fortunę. Dobry dzień na zabiegi pielęgnacyjne, lekarskie i rozpoczynanie diety. Rano Słońce znajdzie sie w znaku Panny i zacznie sprzyjać osobom pracowitym i wytrwałym.
Aspekty planet: 05.16 Słońce wchodzi do znaku Panny, 16.50 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale lepiej odpocząć. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi klientami.

24.08.2022, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 15.09)
Będziemy zdyscyplinowani i chętni do nowych wyzwań. Księżyc pomoże nam zdobyć niezbędne informacje, będziemy jednak bardziej podatni na sugestie i kłamstwa innych ludzi. Warto sprawdzać wiarygodność źródeł i czytać w umowach to, co napisane małym drukiem. Zadbaj o zdrowie, zrób badania, zmień dietę na bardziej lekką i zdrową.
Aspekty planet: 04.25 trygon Księżyca z Neptunem, 08.16 opozycja Księżyca z Plutonem, 11.40 sekstyl Księżyca z Merkurym, 15.53 Uran wchodzi w retrogradację, 20.16 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi, pomoże zakończyć różne spory i niepotrzebne dyskusje. To dobry dzień, aby porozmawiać z bliskimi o naszych planach lub iść na randkę.

Karta dnia: Czwórka Denarów
W miłości bądź ostrożniejszy i mniej odważny. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem. Nie wydzwaniaj do partnera lub rodziny co pięć minut, daj mu odpocząć.

25.08.2022, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Będziesz dziś niecierpliwy i towarzyski. Umów się z kimś na wieczór! Dzień sprzyja zdobywaniu nowych informacji. Warto wybrać się na małe zakupy. Księżyc pomoże ci znaleźć rozwiązanie trudnej urzędowej sprawy, warto zasięgnąć rady prawnika, żeby nie popełnić błędu. Saturn ostrzega przed nieprzemyślanymi zakupami.
Aspekty planet: 06.10 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

26.08.2022, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Wpadniesz dziś na kilka niezwykłych pomysłów. Te, które dotyczą kariery, zapisz koniecznie, bo przydadzą ci się w niedalekiej przyszłości. Pomysły, które dotyczą zabawy warto po południu wprowadzić w życie. Spotkania z przyjaciółmi będą bardzo udane. Organizm potrzebuje dużo surowych warzyw i wody mineralnej. Merkury wejdzie do znaku Wagi i przypomni nam o zaległych sprawach.
Aspekty planet: 01.50 koniunkcja Księżyca z Wenus, 03.02 Merkury wchodzi do Wagi, 04.44 kwadratura Księżyca z Uranem, 08.54 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Jednak krewni mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się tym, co tylko od nas zależy.

Karta dnia: Rycerz Kielichów
Ktoś przypomni ci o dawnej miłości lub znajomości, która była dla ciebie bardzo ważna. Zadzwoń, rozmowa pomoże zagoić rany.

27.08.2022, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 02.24)
Nów Księżyca w znaku Panny pomoże nam zyskać przychylność i pomoc ludzi. To również dobry dzień na randki i spotkania towarzyskie, wysyłanie miłosnych listów i szukanie bratniej duszy. Jeśli zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy moment na założenie konta na portalu randkowym, to jest właśnie idealny dzień, żeby to zrobić. Jednak rano kwadratura Słońca i Księżyca z Marsem wprowadzi nerwową atmosferę. Kwadratura Wenus z Uranem zachęca do podróży i wizyt.
Aspekty planet: 06.33 kwadratura Wenus z Uranem, 07.27 kwadratura Słońca z Marsem, 10.11 kwadratura Księżyca z Marsem, 10.17 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: Dziewiątka Denarów
Nawet wyprawa pod namiot wyda ci się wyśmienitą letnią przygodą. Odpoczywaj na słońcu, a powrócą dawne siły.

28.08.2022, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Warto zabrać się za zaległe sprawy, bo będziemy mieli okazję szybko uporać się z trudnościami. Możesz znaleźć zgubione rzeczy. Także podróże będą udane i przebiegną w miłej atmosferze. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem. Ogranicz palenie papierosów. Pij soki warzywne i jedz więcej owoców. Opozycja Wenus z Saturnem skieruje twoją uwagę na sprawy społeczne, warto rozmawiać o poważnych rodzinnych planach.
Aspekty planet: 14.47 trygon Księżyca z Uranem, 20.27 opozycja Wenus z Saturnem.

Wibracja dnia 6
Wibracja Szóstki pomoże nam znaleźć oparcie w innych. Pomagajmy, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie ryzykuj, nie wydawaj za dużo, zajmij się domowymi sprawami i ciesz się ostatnim dniem weekendu. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę.

Pozycje planet:
Słońce 28 º 54´ Lwa – 05 º 39´ Panny
Księżyc 29 º 46´ Bliźniąt – 24 º 50´ Panny
Merkury 25 º 32′ Panny – 02 º 50′ Wagi
Wenus 12 º 32′ – 21 º 09′ Lwa
Mars 00 º 58′ – 04 º 56′ Bliźniąt
Jowisz 07 º 46′ – 07 º 10′ Barana w retrogradacji
Saturn 21 º 21′ – 20 º 51′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 º 55´ – 18 º 55´ Byka w retrogradacji
Neptun 24 º 43′ – 24 º 32′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 º 37′ – 26 º 29′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
22.08 od g. 00.06 do g. 02.29.
24.08 od g. 11.40 do g. 15.09.
26.08 od g. 08.54 do 27.08 do g. 02.24.

Horoskop tygodniowy 15-21.08.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Słońce w znaku Lwa zapewni ci sympatię otoczenia i wesołe towarzystwo. To dobry czas, aby zawierać nowe znajomości, zakładać konta w serwisach internetowych i załatwiać sprawy finansowe.

We wtorek 16.08 trygon Merkurego z Uranem zainspiruje cię do śmiałych pomysłów i projektów. Zamiast poświęcać się dla innych, zwróć uwagę na potrzeby własnego organizmu. To także dobry czas na różne naprawy w domu.

W czwartek 18.08 trygon Wenus z Jowiszem sprawi, że finansowe i rodzinne sprawy będą się układać po twojej myśli, ale podziewaj się większego zainteresowania ze strony dalszych krewnych.

W sobotę 20.08 Mars wchodzi do znaku Bliźniąt i przyniesie ci wiele ważnych i ciekawych spotkań. Trudno będzie ci skupić się na odpoczynku, bo ktoś ciągle będzie opowiadać ci o swoich sprawach. Wspieraj swoich znajomych.

W niedzielę 21.08 opozycja Merkurego z Neptunem sprawi, że intuicja podpowie ci najlepsze rozwiązania. Udadzą się randki oraz towarzyskie spotkania, ale trzymaj się z dala od plotek i ludzi, którzy lubią się awanturować.

15.08.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc sprzyja odpoczynkowi na działce, cieszeniu się urokami przyrody, krótkim wycieczkom i przede wszystkim piknikom z dobrym jedzeniem. Nie odmawiaj sobie dziś deseru i małych życiowych przyjemności. Jedz więcej warzyw i owoców, rób przetwory, zrób gruntowne porządki w kuchni.
Aspekty planet: 05.53 trygon Księżyca z Wenus, 12.59 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. Dobry dzień na zabawę, imprezy i spotkania towarzyskie.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

16.08.2022, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Nie planuj żadnych ambitnych aktywności. Wolny dzień spędź tak, jak lubisz. Księżyc sprzyja zabiegom upiększającym i domowej pielęgnacji. Nie przeprowadzaj więc dziś poważnych rozmów z bliskimi osobami, bądź wyrozumiały, a nie doprowadzisz do zaognienia konfliktów, bo Księżyc w Baranie wprowadza nerwową atmosferę.
Aspekty planet: 13.13 sekstyl Księżyca z Saturnem, 16.47 trygon Księżyca ze Słońcem, 19.46 trygon Merkurego z Uranem, 22.18 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub wakacyjną imprezę.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

17.08.2022, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 4.22)
Aura sprzyja wizytom, podróżom, spotkaniom zawodowym i handlowaniu. Księżyc sprzyja dyskusjom, zebraniom, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady. W ogrodzie przesadzaj rośliny, przycinaj, rób ogrodowe przemeblowanie. Organizm potrzebuje ciepłych napojów oraz zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: 17.53 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Lepiej nie przejmować się humorami szefa, a na spokojnie zająć się domem i finansami.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

18.08.2022, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Trudno nam będzie utrzymać porządek i dyscyplinę, często będziemy zmieniać zdanie. Dobry dzień na spotkania towarzyskie, ważne telefony, odnawianie znajomości. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów, wody mineralnej i witamin. Chroń skórę przed słońcem, używaj kremu z filtrem. Trygon Wenus z Jowiszem sprzyja randkom i zakupom.
Aspekty planet: 10.02 trygon Wenus z Jowiszem, 16.19 koniunkcja Księżyca z Uranem, 21.33 kwadratura Księżyca z Saturnem, 21.37 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój i przyniesie świetne pomysły na rozrywkę. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

19.08.2022, piątek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 14.06)
Nie rób nic na siłę, przebywaj z miłymi ludźmi i w przyjaznym otoczeniu, bo byle co może cię wytrącić z równowagi. Księżyc radzi zostać w domu, zająć się rodziną, unikać dużych i głośnych przyjęć czy zgromadzeń. Organizm domaga się węglowodanów. Uzupełnij mikroelementy, zjedz więcej warzyw, a poczujesz się lepiej.
Aspekty planet: 03.48 sekstyl Księżyca z Neptunem, 06.36 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 07.31 trygon Księżyca z Plutonem, 13.05 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Różne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach i chaosem wśród komputerowych plików. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

20.08.2022, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Sobota sprzyja aktywnemu odpoczynkowi i zadbaniu o swoje otoczenie. Przemebluj mieszkanie, zacznij mały remont, a od razu poczujesz się lepiej. Organizm potrzebuje dużo płynów, zjedz zupę, pij soki, nawadniaj organizm, unikaj silnego słońca. Szybko uporasz się z pracą w ogrodzie, jeśli poprosisz kogoś z rodziny o pomoc.
Aspekty planet: 05.51 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 09.56 Mars wchodzi do znaku Bliźniąt, 11.08 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

21.08.2022, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Wyjdź z inicjatywą, zaproponuj komuś współpracę, zdobądź sojuszników dla swoich sąsiedzkich czy rodzinnych planów. Księżyc pomoże ci przeciągnąć na swoją stronę osoby niezdecydowane, a nawet wrogie. Dzień sprzyja porządkom, rodzinnemu gotowaniu i pracy na działce. Organizm potrzebuje potraw z dużą zawartością białka.
Aspekty planet: 09.03 trygon Księżyca z Saturnem, 09.40 opozycja Merkurego z Neptunem, 15.46 kwadratura Księżyca z Neptunem, 16.28 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor! Karta zapowiada wygraną w grach losowych, w kasynie lub na loterii.

Pozycje planet:
Słońce 22 º 10´ – 28 º 54´ Lwa
Księżyc 01 º 54´ Barana – 29 º 46´ Bliźniąt
Merkury 16 º 31′ – 25 º 32′ Panny
Wenus 03 º 57′ – 12 º 32′ Lwa
Mars 26 º 50′ Byka – 00 º 58′ Bliźniąt
Jowisz 08 º 14′ – 07 º 46′ Barana w retrogradacji
Saturn 21 º 53′ – 21 º 21′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 º 53´ – 18 º 55´ Byka
Neptun 24 º 52′ – 24 º 43′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 º 46′ – 26 º 37′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
16.08 od g. 22.18 do 17.08 do g. 04.22.
19.08 od g. 13.05 do g. 14.06.
Udanego tygodnia!

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami najważniejszy tydzień tego lata. Pełnia Księżyca w kwadraturze z Uranem i w opozycji z Saturnem przyniesie zaskakujące wiadomości i postawi nas w sytuacji, w której natychmiast trzeba działać. Warto aktywnie odpoczywać, ale i łowić zawodowe i finansowe okazje.

We wtorek 9.09 opozycja Wenus z Plutonem ostrzega cię przed nieuczciwymi ofertami i sprzedawcami, którzy chcą cię skłonić do kupna mało wartościowych czy niezbyt przydatnych towarów. Jeśli masz dłużników, warto upomnieć się o zaległe pieniądze.

W czwartek 11.08 kwadratura Słońca i Urana pomaga skoncentrować się na jednym celu i szybko go zrealizować. Będziesz miał w tym tygodniu na tyle dużo zapału i sił, że wykonasz dużo więcej zadań i spraw domowych niż zamierzałeś. Sekstyl Marsa z Neptunem pomoże ci w weekend odpocząć, nabrać dystansu do codziennych spraw, mieć więcej czasu dla siebie i na swoje hobby. Jeśli jesteś singlem, masz szansę przeżyć wyjątkowe chwile u boku wyjątkowej osoby. Wenus wchodzi do znaku Lwa i pomoże ci upolować najmodniejsze stroje na wyprzedażach i zadbać o swój wygląd przed końcem wakacyjnego sezonu. Samotni mogą przeżyć wyjątkowe chwile na randce.

W piątek 12.08 pełnia Księżyca w znaku Wodnika sprawi, że poczujesz ochotę do spotkań i rozmów z ludźmi, zdobędziesz przychylność otoczenia. Warto zapisywać się na zabiegi kosmetyczne, bo nasza skóra świetnie będzie wchłaniać odżywcze kremy.

W niedzielę 14.08 opozycja Słońca z Saturnem sprzyja skupieniu się na sobie. Będziesz zachłanny na życie i bardziej niż zwykle skoncentrowany na pracach domowych i wprowadzaniu w życie nowych postanowień. To dobry dzień, aby zadbać o siebie, zdrowiej jeść. Trygon Marsa z Plutonem zmobilizuje cię do regularnego treningu i wytrwałej pracy. Warto się starać, bo efekty czy diety, czy ćwiczeń, będą olśniewające. Mars w Byku sprzyja również zaczynaniu diety zdrowotnej.

8.08.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 20.38)
Czeka cię udany dzień. Możesz liczyć na pomoc ze strony przyjaciół. Warto pomyśleć o nauce języka obcego czy zaplanowaniu podróży, to dobry dzień na tego typu decyzje. Ludzie będą komunikatywni, dlatego załatwiać sprawy urzędowe, a także korzystać z pośrednictwa i porad. Unikaj niezdrowych tłuszczy i używek, warto oczyszczać organizm.
Aspekty planet: 08.11 sekstyl Księżyca z Saturnem, 12.30 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzisiaj bądź ostrożny i uprzejmy dla ludzi. Możliwe są zaskakujące i nieprawdopodobne zbiegi okoliczności. Wieczorem miłe spotkanie.

9.08.2022, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw. Skrywane konflikty mogą dziś nagle wybuchnąć. Większość ludzi będzie myśleć głównie o pieniądzach i przyziemnych sprawach. Daj nerwom odpocząć, zajmij się rozrywką i sztuką. Jedz warzywa, ogranicz napoje gazowane i cukier. Weź kąpiel w soli, a wzmocnisz skórę, nie przeciążaj kręgosłupa.
Aspekty planet: 07.17 opozycja Wenus z Plutonem, 09.50 trygon Księżyca z Merkurym, 10.24 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia 5
Piątka sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: V Papież
Przypomni sobie o tobie ktoś ważny, a ty będziesz zastanawiać się nad planami, jakie dotyczą dalszej przyszłości. Ktoś pomoże ci podjąć decyzję.

10.08.2022, środa
Księżyc w znaku Koziorożca i Wodnika (od 20.44)
Unikaj ryzyka i konfliktów, a po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku.
Aspekty planet: 02.57 trygon Księżyca z Uranem, 11.12 trygon Księżyca z Marsem, 12.45 sekstyl Księżyca z Neptunem, 15.44 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 18.39 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę.

Karta dnia: VII Rydwan
Karta dnia da ci wiele energii, ale i mało cierpliwości. Nie szalej za kierownicą, bądź ostrożny podczas gotowania i uprawiania sportów.

11.08.2022, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak w przeciągu i nie spaceruj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Wenus ułatwi zawieranie ważnych finansowych umów. Kwadratura Słońca z Uranem sprzyja odważnym i ryzykownym planom.
Aspekty planet: 10.08 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 14.53 kwadratura Słońca z Uranem, 20.30 Wenus wschodzi do znaku Lwa, 23.44 sekstyl Marsa z Neptunem.

Wibracja dnia 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: III Cesarzowa
Masz przed sobą dzień bez większych trosk. Sprawy uczuć i miłości będą dziś najważniejsze. Ktoś powierzy ci sekret, który trudno będzie zachować dla siebie.

12.08.2022, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 20.44)
Czeka nas pracowity, ale niestety również męczący dzień. W pracy ktoś surowy może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Unikaj wielkich zakupów, rachunków i dalekich podróży. Także randki mogą okazać się o wiele bardziej nieprzewidywalne, a nawet nerwowe. W wolnym czasie lepiej zająć się nauką, hobby i sztuką. Pij soki warzywne i owocowe.
Aspekty planet: 02.47 kwadratura Księżyca z Uranem, 03.35 opozycja Księżyca ze Słońcem, 07.58 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 13.06 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia 8
Wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: VI Kochankowie
Ktoś sprawi, że ten dzień będzie dla ciebie wyjątkowy. Czeka cię ważne spotkanie, niesamowity zbieg okoliczności i romantyczna randka.

13.08.2022, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Nie oglądaj się na innych, zrób szybko to, co masz w planie i przeznacz czas na rozrywkę, hobby i aktywności poza domem. Na spacerze lub podczas uprawiania sportu poczujesz się silniejszy i zdrowszy. Organizm potrzebuje więcej białka. Księżyc nastroi nas romantycznie, warto iść na randkę lub spotkać się z przyjaciółmi.
Aspekty planet: 21.01 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: I Mag
Karta sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj możesz odkryć tajemnice, rozszyfrować spiski. Pytaj o wszystko, co tylko cię interesuje i nie daj się zbyć byle argumentem.

14.08.2022, niedziela
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 22.42)
Przed nami udany dzień. Będziemy szybko podejmować decyzje, a domowe obowiązki uda się wykonać prędko i łatwo. Dzisiaj możesz wpaść na dochodowe pomysły. Zrób rachunki, sprzątaj szafę i garderobę. Księżyc zapewni ci wsparcie osób z autorytetem. Organizm potrzebuje więcej wapnia i żelaza, dostarcz mu go jedząc banany i pomidory.
Aspekty planet: 03.49 sekstyl Księżyca z Uranem, 13.58 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 16.52 sekstyl Księżyca z Marsem, 17.10 sekstyl Księżyca z Plutonem, 19.10 opozycja Słońca z Saturnem, 23.27 trygon Marsa z Plutonem.

Wibracja dnia 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: VII Rydwan
Karta sprzyja relaksowi, randkom, towarzyskim spotkaniom. Będziemy bardzo zainteresowani rodzinnych i sąsiedzkimi sprawami, odkryjemy różne sekrety. Dobry dzień na sztukę, randki i podróże.

Pozycje planet:
Słońce 15 º 27´ – 22 º 10´ Lwa
Księżyc 18 º 38´ Strzelca – 01 º 54´ Barana
Merkury 06 º 04′ – 16 º 31′ Panny
Wenus 25 º 24′ Raka – 03 º 57′ Lwa
Mars 22 º 31′ – 26 º 50′ Byka
Jowisz 08 º 33′ – 08 º 14′ Barana w retrogradacji
Saturn 22 º 24′ – 21 º 53′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 º 48´ – 18 º 53´ Byka
Neptun 25 º 01′ – 24 º 52′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 º 55′ – 26 º 46′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
8.08 od g. 12.30 do g. 20.38.
10.08 od g. 18.39 do g. 20.44.
12.08 od g. 13.06 do g. 20.44.
14.08 od g. 17.10 do g. 22.42.

Udanego tygodnia!