Miesięczne archiwum: wrzesień 2022

Horoskop tygodniowy 26.09-2.10.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Niespodzianki!
W tym tygodniu opozycja Słońca z Jowiszem zapewni sukces tym, którzy od dawna na niego pracowali. Wenus przyniesie niespodzianki w sprawach partnerskich i uczuciowych.

W poniedziałek 26.09 opozycja Słońca z Jowiszem zapowiada dobry dzień na załatwianie ważnych spraw. Czas sprzyja współpracy, negocjacjom, dogadywaniu się i korzystaniu z dóbr kultury. Warto dziś umówić się na ważne spotkanie. Wenus ustawi się w trygonie z Plutonem, w czwartek 29.09 Wenus wejdzie do znaku Wagi. Negocjuj, rozwiązuj konflikty i problemy wspólnie – w gronie rodziny czy współpracowników, a wszyscy na tym skorzystają. Koniunkcja Merkurego z Wenus patronuje intensywnej pracy i dyscyplinie umysłowej. Warto być dociekliwym i nie zadowalać się byle odpowiedzią na poważne pytania.

We wtorek 27.09 trygon Merkurego z Plutonem sprawi, że ktoś lub coś zainspiruje nas do zdobycia przewagi lub zwyciężenia w trudnej sprawie. Bądźmy kreatywni, uwolnijmy wyobraźnię, zróbmy burzę mózgów, a dużo zyskamy.

W środę 28.09 trygon Marsa z Saturnem zapewni nam wiele emocjonujących wrażeń. W naszym życiu uczuciowym wiele się zacznie dziać, możemy stać się zazdrośni, zaborczy i bardzo namiętni.

W sobotę 1.10 opozycja Wenus z Jowiszem sprzyja szybkiemu nawiązywaniu znajomości i rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Jednocześnie ostrzega cię przed niepotrzebnymi wydatkami na ubrania, kosmetyki i wygląd.

W niedzielę 2.10 Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie znów sprzyjać kupowaniu sprzętu elektronicznego.

26.09.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Dzień sprzyja nauce i poszukiwaniu nowych znajomości. Bądź wyrozumiały dla innych, bo dzisiaj ludzie szukają zgody i zrozumienia. Dobry dzień na nowe znajomości, negocjacje, ważne spotkania. Warto też zająć się swoim hobby lub nauką. Uporządkuj książki i pliki w komputerze, szukaj ciekawych informacji. Jowisz zachęca do inwestowania.
Aspekty planet: 01.44 opozycja Księżyca z Jowiszem, 07.45 trygon Wenus z Plutonem, 19.58 koniunkcja Merkurego z Wenus, 21.33 opozycja Słońca z Jowiszem.

Wibracja dnia 5
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

27.09.2022, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
To dobry dzień na randkę, ważne przemyślenia dotyczące związków i relacji, zajmowanie się sztuką, rozwój wewnętrzny. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Księżyc może przynieść rozstrzygnięcie wielu trudnych spraw i wyjaśnienie męczących nas problemów. Warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy jesienny spacer. Merkury pomaga w podróżach i zakupach.
Aspekty planet: 04.54 trygon Księżyca z Marsem, 05.44 trygon Księżyca z Saturnem, 14.56 trygon Merkurego z Plutonem, 18.20 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

28.09.2022, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 01.14)
Będziemy uprzejmi i ciekawscy, ale na obowiązkach trudno się będzie skupić. Dzień nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw. Łatwo będzie przekonać się do pomysłów, które mogą nie wyjść nam na dobre. Unikaj kłótni, nie daj się wplątać w zawodowe intrygi. Gorszy dzień na randki i towarzyskie spotkania.
Aspekty planet: 07.48 trygon Marsa z Saturnem.

Wibracja dnia 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

29.09.2022, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzisiaj licz na siebie, a nie na pomoc współpracowników lub rodziny. Wszyscy będą chadzali swoimi drogami, każdy będzie chciał mieć więcej od innych. Możesz za to zabrać się za drobne domowe prace, gotowanie czy porządki w spiżarni. Gorzej udadzą się randki, bo dzisiaj będziemy zazdrośni i niepewni swoich zalet.
Aspekty planet: 09.49 Wenus wchodzi do znaku Wagi, 09.49 opozycja Księżyca z Uranem, 10.57 kwadratura Księżyca z Saturnem, 19.02 trygon Księżyca z Neptunem, 20.57 sekstyl Księżyca z Merkurym, 23.19 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia 8
Wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

30.09.2022, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 6.03)
Rano możemy być nerwowi, ale poczujemy przypływ sił i odwagi do uporania się z zaległościami. Dzień może przynieść rozstrzygnięcie trudnych spraw i wyjaśnienie problemów. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer, nerwy koniecznie muszą dziś odpocząć.
Aspekty planet: 08.03 sekstyl Księżyca z Wenus, 11.38 trygon Księżyca z Jowiszem, 19.05 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

01.10.2022, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Warto spędzić dzień w ruchu. Będziemy zawierać nowe znajomości, uczyć się, odkrywać nowe zainteresowania. Warto wybierać się na spacery i wizyty, organizować towarzyskie spotkania. W domu zabierz się za dekorowanie, ale nie za większe porządki. Spotkania towarzyskie, wyjścia do kina czy teatru będą bardzo udane. Uporządkuj torby, sprzęt sportowy i garderobę, zrób szybkie porządki.
Aspekty planet: 14.47 sekstyl Księżyca z Saturnem, 17.03 opozycja Księżyca z Marsem, 20.11 opozycja Wenus z Jowiszem, 22.44 kwadratura Księżyca z Neptunem, 23.46 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie bierzmy kredytów pod wpływem emocji, bo plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

02.10.2022, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 09.37)
Księżyc w znaku Strzelca sprzyja uprawianiu sportu. Zainteresujemy się także tym, co słychać u znajomych. Udadzą się randki i imprezy, które związane są z sportem i hobby. We wszystkim będziemy szybcy i zdecydowani, bardziej pewni siebie i weseli. W kuchni testuj nowe smaki, nieznane przyprawy i egzotyczne przepisy.
Aspekty planet: 11.07 Merkury wychodzi z retrogradacji, 14.36 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 16.35 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. Dobry dzień na zabawę, imprezy i spotkania towarzyskie.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 02 o 53´ – 09 o 46´ Wagi
Księżyc 03 o 57´ Wagi – 09 o 39´ Koziorożca
Merkury 27 o 28′ – 24 o 14′ Panny w retrogradacji
Wenus 25 o 51′ Panny – 04 o 35′ Wagi
Mars 18 o 15′ – 20 o 45′ Bliźniąt
Jowisz 03 o 48′ – 02 o 52′ Barana w retrogradacji
Saturn 19 o 12′ – 18 o 56′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 o 30´ – 18 o 18´ Byka w retrogradacji
Neptun 23 o 47′ – 23 o 35′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 09′ – 26 o 07′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
27.09 do g. 18.20 do 28.09 do g. 01.14.
29.09 od g. 23.19 do 30.09 do g. 06.03.
1.10 od g. 23.46 do 2.10 do g. 09.37.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 19-25.09.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami spore zmiany. Słońce i Merkury wejdą do znaku Wagi. Rozpocznie się czas wspólnych projektów, zwiększonego zainteresowania sztuką i kulturą, a także czas premier, udanych imprez rodzinnych i towarzyskich.

W poniedziałek 19.09 trygon Słońca z Plutonem. Warto zabrać się za poprawę formy fizycznej, powrócić do ulubionych aktywności, odkurzyć rower czy rolki, zadbać o kondycję i zdrowie. Opozycja Merkurego z Jowiszem zapewni ci dopływ nowych i użytecznych informacji, które od razu wykorzystaj w pracy i biznesie. Podróż, szkolenie czy obejrzany film zainspirują cię do zmiany życia na lepsze.

We wtorek 20.09 trygon Wenus z Uranem wpłynie na ciebie pozytywnie. Postaraj się być obiektywny w ocenie postępowania bliskich ci osób. Jeśli ktoś roni coś złego, nazwij rzecz po imieniu, a powstrzymasz go od popełnienia błędu.

W piątek 23.09 Słońce wchodzi do znaku Wagi i zwróci twoją uwagę na sprawy partnerskie, umowy i problemy w komunikacji z ludźmi. Wyjaśniaj spory, nie daj się ponieść nerwom, negocjuj i dogaduj się. Utworzy się koniunkcja Słońca z Merkurym w znaku Wagi, a o godzinie 14.04 Merkury wchodzi do znaku Panny ruchem wstecznym. Zmobilizuj się do zadań, które wymagają sprytu, refleksu, siły woli i koncentracji.

W sobotę 24.09 opozycja Wenus z Neptunem nastroi cię romantycznie do życia. Warto umawiać się na randki, spotykać z przyjaciółmi, zwolnić i zrobić coś dla siebie.

W niedzielę 25.09 nów Księżyca w znaku Wagi przyniesie ci wiele miłych niespodzianek rodzinnych, wzruszeń i ciekawych opowieści z historii rodu czy miejsca, w którym się urodziłeś. Warto pytać rodzinę o szczegóły, póki najstarsi jeszcze coś pamiętają.

19.09.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Załatwiaj ważne sprawy i staraj się bardzo szybko osiągnąć swoje cele. Zakładaj firmę, a w banku konto lub lokaty. Dzień sprzyja zgodnej współpracy, a ludzie będą cierpliwi i życzliwi. Możesz prosić o pomoc, sam też nie zostawiaj innych w potrzebie. Wieczór bardzo sprzyja randkom i towarzyskim spotkaniom.
Aspekty planet: 00.33 opozycja Merkurego z Jowiszem, 05.57 trygon Słońca z Plutonem, 22.52 sekstyl Księżyca z Wenus, 23.43 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy zapracowani i skupieni na swoich sprawach. Wieczorem warto zwolnić tempa i odpocząć. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Zainteresuj się sąsiedzkimi sprawami, weź udział w osiedlowym życiu. Na pewno jest coś, co możesz zrobić dla swojego otoczenia.

20.09.2022, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 22.37)
Dziś możliwe są nagłe zmiany ustalonych wcześniej planów. Ktoś może się wtrącać w twoje sprawy, dlatego lepiej pilnować sekretów i trzymać się z daleka od ludzi, których nie lubimy. Dzień sprzyja uprawianiu sportu, zrywaniu niechcianych znajomości, wyrzucaniu starych rzeczy.
Aspekty planet: 06.44 trygon Wenus z Uranem, 10.24 trygon Księżyca z Neptunem, 14.58 opozycja Księżyca z Plutonem, 17.56 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia 8
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakupom i różnym inwestycjom, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze sobie doradzać.

Karta dnia: XX Sąd
Szybko uporasz się z konfliktami w grupie, załatw rodzinne sprawy i pomoż komuś, kto sam nie radzi sobie z problemami.

21.09.2022, środa
Księżyc w znaku Lwa
Czas minie dzisiaj szybko, a popołudnie sprzyja odpoczynkowi i zabawie, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac i rodzinnych spotkań, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się sztuką, wyjdź do kina lub teatru, zdobywaj nowych znajomych.
Aspekty planet: 03.52 sekstyl Księżyca z Merkurym, 07.31 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia 9
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto rozmawiać o ważnych sprawach. Możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: IX Pustelnik
Wprowadź w swoje życie więcej porządku i oszczędzaj, a szybko zobaczysz efekty. Ktoś potrzebuje twojej rady i pomocy, nie zawiedź go!

22.09.2022, czwartek
Księżyc w znakach Lwa
Dziś będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Aura sprzyja zmianie spojrzenia na trudne sytuacje. Można dzisiaj przeciwstawić się osobom, które wykorzystują innych lub nie są uczciwe. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Warto się uczyć, zdobywać nowe umiejętności. Nowe znajomości wniosą wiele dobrego w twoje życie.
Aspekty planet: 08.00 sekstyl Księżyca z Marsem, 11.36 kwadratura Księżyca z Uranem, 13.06 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale lepiej odpocząć. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj sobie na przyjemności i rozrywki. Żyje się raz, a ty właśnie teraz zasługujesz na to, co najlepsze.

23.09.2022, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 09.53)
Nie zapomnij o ważnych sprawach, terminach i rachunkach. Ludzie będą dzisiaj kierować się logiką i będą przestrzegać regulaminów. Znajdź czas na obowiązki, nie odkładaj niczego na później. Możliwe kontrole i sprawdziany. Po południu warto zająć się zdrowiem i zabiegami kosmetycznymi.
Aspekty planet: 03.03 Słońce wkracza do znaku Wagi, 08.49 koniunkcja Słońca z Merkurym, 14.04 Merkury wkracza ruchem wstecznym do znaku Panny.

Wibracja dnia 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi, pomoże zakończyć różne spory i niepotrzebne dyskusje. To dobry dzień, aby porozmawiać z bliskimi o naszych planach lub iść na randkę.

Karta dnia: VI Kochankowie
Ktoś pomoże ci wygrać lub zyskać przewagę nad przeciwnikiem. Wykorzystaj tę szansę, bo dzięki niej zaczną się pozytywne zmiany.

24.09.2022, sobota
Księżyc w znaku Panny
Dzień będzie spokojny i senny. Znajdź czas na odpoczynek, medytację i chwilę wyciszenia. Intuicja podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. Udadzą się randki oraz kameralne towarzyskie spotkania, ale w sprawach finansowych zachowaj rozsądek. Szalone zakupy przez Internet przełóż na inny dzień. Lepiej pograj w gry, poczytaj książkę lub obejrzyj ulubiony serial.
Aspekty planet: 10.51 Wenus w opozycji z Neptunem, 19.50 kwadratura Księżyca z Marsem, 21.16 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze.

Karta dnia: V Papież
Trzymaj się swoich zasad, nie ulegnij pokusie pójścia na skróty i załatwienia trudnej sprawy po cichu.

25.09.2022, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 18.42)
Dzień sprzyja poznawaniu ciekawych ludzi, odkrywaniu nowych zainteresowań i tematów do dyskusji. Szukaj nowatorskich rozwiązań, ucz się nowych rzeczy. Unikaj tylko marudzących krewnych, dzisiaj więcej cierpliwości mamy do przyjaciół, niż własnej rodziny.
Aspekty planet: 07.10 opozycja Księżyca z Neptunem, 09.24 koniunkcja Księżyca z Wenus,
11.34 trygon Księżyca z Plutonem, 14.49 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 23.54 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się hobby.

Karta dnia: VII Rydwan
Bądźmy ostrożni w podróży, zbyt duża prędkość na drodze lub nie sprawdzone hamulce mogą sprawić nam wiele kłopotów.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 26 o 02´ Panny – 02 o 53´ Wagi
Księżyc 07 o 55´ Raka – 03 o 57´ Wagi
Merkury 04 o 41′ Wagi – 27 o 28′ Panny w retrogradacji
Wenus 17 o 09′ – 25 o 51′ Panny
Mars 15 o 22′ – 18 o 15′ Bliźniąt
Jowisz 04 o 44′ – 03 o 48′ Barana w retrogradacji
Saturn 19 o 32′ – 19 o 12′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 o 39´ – 18 o 30´ Byka w retrogradacji
Neptun 23 o 58′ – 23 o 47′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 13′ – 26 o 09′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
20.09 od g. 17.56 do g. 22.37.
22.09 od g. 13.06 do 23.09 do g. 09.56.
25.09 od g. 14.49 do g. 18.42.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 12-18.09.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Odśwież dawne znajomości, umów się z kimś, kto wrócił z dalekiej wyprawy i ma ci wiele do powiedzenia. W tym tygodniu dzięki wsparciu Księżyca osiągniesz swoje cele dzięki wytrwałej pracy i dobrej organizacji.

W piątek 16.09 kwadratura Wenus z Marsem zapowiada aktywny towarzysko weekend. Przygotuj się na romansowe przygody. Wenus wciąż przemierza znak Panny, co sprzyja nawiązywaniu przyjaźni, flirtów i romansów z poważnym nastawieniem. Szczęście ci sprzyja.

W sobotę 17.09 opozycja Słońca z Neptunem ostrzega przed błędami i pomyłkami, bądź ostrożny i na spokojnie podchodź do trudnych spraw. W weekend czekają cię wyjątkowe wzruszenia i silne emocje.

12.09.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc znaku Barana sprawi, że przez cały dzień będziemy energiczni i ambitni. To dobry czas na szybkie decyzje, zrywanie niewygodnych umów, ważne spotkania, szukanie nowych pomysłów i okazji, aktywne i energiczne działania, sport. Wyrzucaj stare i niepotrzebne rzeczy, zrób przemeblowanie.
Aspekty planet: 05.56 sekstyl Księżyca z Marsem, 19.25 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki.

Karta dnia: XII Wisielec
Powiedzmy jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniemy zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic.

13.09.2022, wtorek
Księżyc w znaku Barana i Byka (13.39)
Dzisiaj uda się szybko załatwić różne zawodowe i urzędowe sprawy. Po całym dniu, zamiast się spieszyć i denerwować z powodu korków lub cen, poszukaj wytchnienia i wybierz się na spacer lub na jogę. Spotkania zawodowe czy towarzyskie przebiegną w dobrej atmosferze.
Aspekty planet: 06.52 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

14.09.2022, środa
Księżyc w znaku Byka
Skupmy się raczej na rozrywce i pogawędkach, niż na obowiązkach. Popołudnie sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i dobrym pomysłom, towarzyskim spotkaniom i spełnianiu marzeń. Zajmij się hobby, rozrywką, ale znajdź też chwilę, aby zadzwonić do bliskich ci osób. Możesz odnowić ważne relacje i komuś pomóc w potrzebie.
Aspekty planet: 10.41 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda coś ważnego wspólnie postanowić lub zrobić.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. Dziś zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

15.09.2022, czwartek
Księżyc w znaku Byka i Bliźniąt (od 22.16)
Dzień będzie spokojny i udany, unikniemy pułapek i niebezpieczeństw. Księżyc w znaku Byka sprzyja sztuce, luksusowi, a nawet beztroskiemu lenistwu. Na zakupach możesz wydać zbyt wiele, ale też dziś ważny jest wygląd i prestiż. Zadbaj o skórę i urodę, wybierz się do fryzjera. Wieczorem udadzą się randki i towarzyskie spotkania.
Aspekty planet: 00.33 koniunkcja Księżyca z Uranem, 02.29 kwadratura Księżyca z Saturnem, 07.30 trygon Księżyca ze Słońcem, 10.47 sekstyl Księżyca z Neptunem, 14.58 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

16.09.2022, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Staniemy się ciekawscy i chętnie się czegoś nauczymy. Nie siedź sam w domu, szukaj towarzystwa. Zakładaj pocztę w internecie, pisz listy i telefonuj do znajomych. Warto zrobić rachunki i sprawozdania, zrobić listę ważnych spraw. Udadzą się zakupy, a podczas podróży spotkasz miłych ludzi. Regeneruj siły, spaceruj i dotleń organizm.
Aspekty planet: 08.13 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 11.35 trygon Księżyca z Merkurym, 20.48 kwadratura Wenus z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Jednak krewni mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się tym, co tylko od nas zależy.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

17.09.2022, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Kwadra Księżyca to dobry czas na domowe porządki i załatwianie rodzinnych spraw. Warto przebywać wśród ludzi, zawierać nowe znajomości, ale nie wierz we wszystko, co usłyszysz, bo Księżyc sprzyja zdobywaniu informacji. Dobry dzień na podróże i zakupy. Ćwicz koordynację, pielęgnuj dłonie.
Aspekty planet: 00.20 opozycja Słońca z Neptunem, 02.51 koniunkcja Księżyca z Marsem, 03.18 kwadratura Księżyca z Wenus, 13.03 trygon Księżyca z Saturnem, 21.53 kwadratura Księżyca z Neptunem, 23.51 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

18.09.2015, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 2.21)
Będziemy dzisiaj towarzyscy i weseli, a dzień minie w wesołej atmosferze. Bierz udział w rodzinnych lub towarzyskich spotkaniach. Dziś będziemy wyrozumiali i serdeczni dla innych. Bardzo dobry dzień dla ustaleń, które mają na zapewnić całej rodzinie powodzenie w finansach. Zrób też dzisiaj coś dla siebie, znajdź czas na hobby.
Aspekty planet: 19.37 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 19.56 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomoże nam znaleźć oparcie w innych. Pomagajmy, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycja świateł i planet:
Słońce 19 o 13´ – 26 o 02´ Panny
Księżyc 09 o 59´ Barana – 07 o 55´ Raka
Merkury 08 o 45′ – 04 o 41′ Wagi w retrogradacji
Wenus 08 o 27′ – 17 o 09′ Panny
Mars 12 o 10′ – 15 o 22′ Bliźniąt
Jowisz 05 o 38′ – 04 o 44′ Barana w retrogradacji
Saturn 19 o 55′ – 19 o 32′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 o 47´ – 18 o 39´ Byka w retrogradacji
Neptun 24 o 10′ – 23 o 58′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 17′ – 26 o 13′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
13.09 od g. 06.52 do g. 13.39.
15.09 od g. 14.58 do g. 22.16.
17.09 od g. 23.51 do 18.09 do g. 09.59.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 5-11.09.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami ważny tydzień za sprawą pełni Księżyca w znaku Ryb, która skłoni nas do p[odejmowania emocjonalnych, ale zgodnych z naszą intuicją decyzji. W poniedziałek 5.09 Wenus wchodzi w znak Panny. Twój praktyczny zmysł odżyje. Zrób modne i tanie zestawy z ubrań, które masz w szafie i oszczędź w ten sposób pieniądze na inne wydatki. Na pewno upolujesz coś wystrzałowego na wyprzedażach. W sobotę 10.09 Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 2.10 nie sprzyja kupowaniu sprzętu elektronicznego i pojazdów. Zastanów się dwa razy, zanim zaczniesz kogoś krytykować lub piętnować czyjeś błędy. Merkury sprzyja wybaczaniu. Pełnia Księżyca w znaku Ryb obudzi twoją kreatywną moc. Nic ważnego nie ujdzie twojej uwadze, dzięki czemu zyskasz w sprawach zawodowych. Ludzie będą zadawać ci dużo dociekliwych pytań. W niedzielę 11.09 trygon Słońca z Uranem zachęci nas do zmiany planów i zmiany perspektywy.

5.09.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 4.02)
Poniedziałek to dobry dzień na wyciąganie wniosków, narady, przekraczanie barier i schematów. Dziś będziemy mieli ochotę ruszyć się z miejsca, odkrywać nowe zainteresowania, dyskutować o niezwykłych sprawach. Po pracy warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub zrobić większe porządki.
Aspekty planet: 03.50 trygon Księżyca z Wenus, 06.05 Wenus wchodzi do Panny, 14.44 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 17.21 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

Wibracja dnia 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. Dobry dzień na zabawę, imprezy i spotkania towarzyskie.

6.09.2022, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Możemy za bardzo się spieszyć i być skoncentrowani jedynie na swoich sprawach. Uważajmy, aby nie urazić osób wrażliwych, bo ludzie będą dzisiaj przeczuleni na punkcie swoich sekretów, pieniędzy i urody. Lepiej trzymać się z dala od konfliktów i nie podejmować ważnych decyzji pod wpływem plotek czy nagłych zachcianek. Oszczędzaj kolana, noś wygodne buty.
Aspekty planet: 02.24 trygon Księżyca ze Słońcem, 11.23 trygon Księżyca z Uranem, 20.21 sekstyl Księżyca z Neptunem, 23.42 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub wakacyjną imprezę.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

7.09.2022, środa
Księżyc w znaku Koziorożca i Wodnika (5.41)
Rano zajmij się zawodowymi obowiązkami, rób rachunki i pisz ważne urzędowe pisma. W domu zabierz się za cięższe prace. Umyj okna, zadbaj o trawnik w ogrodzie. Popołudnie sprzyja rozrywce, spotkaniom z przyjaciółmi i znajomymi. Łatwo będzie flirtować i zawierać nowe znajomości, udadzą się też zakupy i podróże. Wenus sprzyja randkom i rozrywce.
Aspekty planet: 15.44 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 19.47 trygon Księżyca z Merkurym, 22.12 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Lepiej nie przejmować się humorami szefa, a na spokojnie zająć się domem i finansami.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

8.09.2022, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziemy w dobrym humorze. Księżyc sprzyja zabawie, współpracy i nawiązywaniu nowych przyjaźni. Zdobywaj nowe informacje, zadawaj ważne pytania. Dzisiaj udadzą się randki, podróże, wyjścia do kina lub teatru. Odpocznij, obejrzyj ulubione filmy. Warto odnowić kontakt ze znajomymi, zadzwonić i porozmawiać o wspólnych planach. Organizm dobrze przyswaja tłuszcz. Kupuj nowe rośliny doniczkowe.
Aspekty planet: 12.25 kwadratura Księżyca z Uranem, 14.33 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój i przyniesie świetne pomysły na rozrywkę. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

9.09.2022, piątek
Księżyc w znaku Wodnika i Ryb (od 6.42)
W ciągu dnia załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, bo Księżyc w znaku Wodnika sprawi, że ludzie będą życzliwi i uprzejmi. Szukaj inspiracji, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi. Potem znajdź więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Rób przetwory, odkurzaj, myj okna i podłogę. Unikaj niezdrowych sosów i produktów z konserwantami.
Aspekty planet: 15.39 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Różne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

10.09.2022, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Dzień sprzyja załatwianiu ważnych spraw w miłej i pozytywnej atmosferze. Możemy zmienić plany i zamiast zakupami czy pracami w domu, wybrać się do znajomych lub krewnych. Aura bardzo sprzyja miłości i randkom. Zwróć uwagę na sny i przeczucia, bo mogą okazać się prorocze. W sprawach rodzinnych korzystne zmiany, zgoda i więcej miłości.
Aspekty planet: 01.07 kwadratura Księżyca z Marsem, 05.38 Merkury wchodzi w retrogradację, 11.59 opozycja Księżyca ze Słońcem, 13.51 sekstyl Księżyca z Uranem, 22.55 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

11.09.2022, niedziela
Księżyc w znaku Ryb i Barana (od 8.47)
Staniemy się dzisiaj weseli i odważni, co sprzyja nauce i nawiązywaniu ciekawych znajomości. Dzień sprzyja ciekawym wydarzeniom towarzyskim i artystycznym. Warto się ruszyć z domu, bo możesz dzisiaj znaleźć sobie niezwykłe zainteresowania lub pozbyć się kompleksów. Bardzo dobry dzień na zabawę. Wieczorem zwolnij tempa, zadbaj o swoje zdrowie.
Aspekty planet: 02.28 sekstyl Księżyca z Plutonem, 15.09 trygon Słońca z Uranem, 18.30 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 23.52 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.
Pozycje planet:
Słońce 12 o 25´ – 19 o 13´ Panny
Księżyc 28 o 47´ Strzelca – 09 o 59´ Barana
Merkury 07 o 41′ – 08 o 45′ Wagi w retrogradacji
Wenus 29 o 47′ Lwa – 08 o 27′ Panny
Mars 08 o 40′ – 12 o 10′ Bliźniąt
Jowisz 06 o 27′ – 05 o 38′ Barana w retrogradacji
Saturn 20 o 22′ – 19 o 55′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 o 52´ – 18 o 47´ Byka w retrogradacji
Neptun 24 o 21′ – 24 o 10′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 23′ – 26 o 17′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
5.09 od g. 03.50 do g. 04.02.
6.09 od g. 23.42 do 7.09 do g. 05.41.
8.09 od g. 14.33 do 9.09 do g. 06.42.
11.09 od g. 02.28 do g. 08.47.

Udanego tygodnia!