Miesięczne archiwum: październik 2022

Horoskop tygodniowy 31.10-6.11.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w znaku Skorpiona skieruje twoją uwagę na sprawy uczuć, rodziny i silnych emocji. Warto wybaczać, odpuszczać trudne sprawy i nie rozdrapywać ran. To dobry czas, aby zacieśnić bliskie relacje. W sobotę 5.11 opozycja Wenus z Uranem zapewni ci dużą dawkę romantyzmu. Warto starać się o czyjąś uwagę, spotykać się z ludźmi, umawiać się na randki i wysyłać miłosną korespondencję.

31.10.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 16.42)
Rano rób cięższe prace fizyczne, a w domu większe porządki. Potem rozwiązuj problemy finansowe i urzędowe, szukaj wyjścia z różnych zaległości i kłopotów. Księżyc sprzyja sprawdzianom, kontrolom, reperowaniu różnych rzeczy. Zadbaj o zdrowie, pielęgnuj urodę, odwiedź lekarza. Na randkach i imprezach sztywna atmosfera. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne.
Aspekty planet: 04.51 sekstyl Księżyca z Neptunem, 10.22 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 16.14 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 22.36 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja mądrym rozmowom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach.

Karta dnia: VIII Siła
Bądź w formie, postaraj się utrzymać swoją wakacyjną kondycję i figurę. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, a jesienna chandra i przeziębienia nie będą ci straszne.

1.11.2022, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Ten refleksyjny dzień warto spędzić w gronie rodziny i przyjaciół. Spotkania i spacery będą okazją do wspomnień i zamykania ważnych etapów życia. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości, udadzą się też zakupy i podróże. Księżyc przyniesie dobre pomysły na rozwiązanie kłopotów.
Aspekty planet: 07.37 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 12.04 kwadratura Księżyca z Wenus, 21.53 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: IX Pustelnik
Masz szansę się czegoś ważnego nauczyć, przeczytać zaległe czasopisma i książki, obejrzeć mądry film. Nie pozwól, aby w relacjach z ludźmi emocje i żal przysłoniły ci zdrowy rozsądek!

2.11.2022, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 19.46)
Ludzie będą towarzyscy i weseli. Księżyc sprzyja zabawie, współpracy i nawiązywaniu nowych przyjaźni. Przełamuj bariery, zdobywaj nowe informacje, zadawaj ważne pytania. Dzisiaj udadzą się randki, podróże, wyjścia do kina lub teatru. Warto odnowić kontakt ze znajomymi. Unikaj dużych zakupów, wykorzystaj zapasy ze spiżarni.
Aspekty planet: 00.22 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 12.08 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i życzliwi. Warto dodawać otuchy innym, poczytać dobra książkę, odpocząć z rodziną.

Karta dnia: XVI Wieża
Pilnuj praw mieszkaniowych, zrób mały remont, napraw wszystkie usterki, bo jeśli będziesz zwlekał, możesz ponieść większe szkody.

3.11.2022, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Dobry dzień na układanie ambitnych planów, naukę, szukanie rozwiązania trudnych spraw. Załatwiaj zaległe sprawy w urzędach i na mieście, bo ludzie będą pomocni i wyrozumiali. Szukaj inspiracji, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i wody.
Aspekty planet: 08.43 trygon Księżyca z Merkurym, 15.00 trygon Księżyca ze Słońcem, 20.42 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie nowy talent, który warto będzie rozwijać, Zapisz się na kurs, kup podręcznik, obejrzyj film instruktażowy i od razu zabierz się do pracy. Unikaj konfliktów i sporów.

4.11.2022, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Dzisiaj emocje będą ważniejsze od logiki. Zwracaj większą uwagę na to czego potrzebują inni ludzie. Różne przeczucia i przewidywania mogą okazać się prawdziwe, ale unikaj ryzyka i nigdzie się nie spiesz. Lepiej zwolnić i po pracy znaleźć czas na hobby. Przed snem wywietrz pokój i nie oglądaj strasznych filmów, bo trudno ci będzie zasnąć. Merkury wkracza do znaku Strzelca, sprzyja podróżom i ciekawym dyskusjom.
Aspekty planet: 01.28 sekstyl Księżyca z Uranem, 11.33 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 16.02 kwadratura Księżyca z Marsem, 17.33 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.05 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Zrób porządki w papierach i dokumentach, zapłać rachunki i podatki w terminie, bo ktoś może się czepiać lub nawet wlepić ci karę. Przestrzegaj przepisów, bo inaczej możesz mieć problemy.

5.11.2022, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 00.06)
Dzień sprzyja niezwykłym pomysłom, dlatego słuchaj, co ludzie mają do powiedzenia, tylko bądź samodzielny. Działaj dyplomatycznie, a łatwo pozbędziesz się niechcianych spraw. Po południu wybierz się na spacer, odpocznij, zacznij uprawiać sport. Księżyc przestrzega przed chciwością i zazdrością.
Aspekty planet: 23.21 opozycja Wenus z Uranem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie i grypę. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

6.11.2022, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Dziś będziemy mieli ochotę ruszyć się na dłuższy spacer, odkrywać nowe zainteresowania, dyskutować o niezwykłych sprawach. Będziemy rozmowni i ciekawscy. Unikaj tylko marudzących krewnych. Warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub na przekór jesieni pojechać na wycieczkę. Organizm potrzebuje potraw z dużą zawartością białka. Księżyc pomoże nabrać optymizmu.
Aspekty planet: 09.43 sekstyl Księżyca z Saturnem, 21.29 sekstyl Księżyca z Marsem, 23.29 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Sprawdź korespondencję, odpisuj na listy i oddzwaniaj, bo ktoś przekaże ci ważne i cenne informacje. Warto zadzwonić do przyjaciela sprzed lat!

Pozycje planet i świateł:
Słońce 07 o 32´ – 14 o 33´ Skorpiona
Księżyc 20 o 40´ Koziorożca – 27 o 09´ Barana
Merkury 02 o 00′ – 13 o 31′ Skorpiona
Wenus 09 o 37′ – 18 o 23′ Skorpiona
Mars 25 o 37′ – 25 o 13′ Bliźniąt w retrogradacji
Jowisz 29 o 46′ – 29 o 18′ Ryb w retrogradacji
Saturn 18 o 38′ – 18 o 47′ Wodnika
Uran 17 o 18´ – 17 o 00´ Byka w retrogradacji
Neptun 22 o 58′ – 22 o 51′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 14′ – 26 o 19′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
31.10 od g. 16.14 do g. 16.42.
2.11 od g. 12.08 do g. 19.46.
4.11 od g. 23.05 do 5.11 do g. 00.06.
6.11 od g. 23.29 do 7.11 do g. 06.14.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 24-30.10.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

We wtorek 25.10 częściowe zaćmienie Słońca i nów Księżyca w znaku Skorpiona
skłoni cię do refleksji nad emocjami i bliskimi relacjami. Tydzień sprzyja ważnym spotkaniom, ciekawym rozmowom i szybkiemu podróżowaniu.

W czwartek 27.10 kwadratura Merkurego z Plutonem zwróci twoją uwagę na sprawy uczuć, dawnych miłości i trudnych relacji. Wybaczaj ludziom błędy. Niektórzy co bardziej wrażliwi będą się wzruszać tym, co zrobią dla nich inni ludzie. Trygon Merkurego z Marsem sprawi, że nabierzemy ochoty na rozrywki, nadrobimy zaległości i z chęcią zabierzemy się za nowe sprawy.

W piątek 28.10 Jowisz wkracza ruchem wstecznym do znaku Ryb. Odpocznij, nie rób niczego na siłę i trzymaj się planu, bo to powiększy twoje szanse na finansowy i zawodowy sukces.

W sobotę 29.10 Merkury wchodzi do znaku Skorpiona, w którym pozostanie do 17.11. Merkury sprawi, że możesz nagle zmienić plany na cały tydzień. Warto spotkać się w większym gronie, powspominać wakacyjne przygody.

W niedzielę 30.10 Mars wejdzie w retrogradację w znaku Bliźniąt i pomoże ci załagodzić spory.

24.10.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc pomaga w zgodnej współpracy. Zaplanuj zawodowe sprawy, podsumuj wydatki i zastanawiaj się, jak zdobyć pieniądze na swoje potrzeby. Dzień sprzyja naradom i wymianie informacji. Nie bagatelizuj plotek i poufnych informacji, ale sam pilnuj swoich sekretów, bo ludzie będą dzisiaj ciekawscy i spostrzegawczy.
Aspekty planet: 13.08 trygon Księżyca z Saturnem, 18.01 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Na szczęście dzień minie spokojnie, a więc wcale nie musimy przejmować się cudzymi humorami. Można będzie wreszcie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: II Kapłanka
W interesach i sprawach zawodowych bądź bardzo cierpliwy i uważny. Kieruj się honorem i etyką zawodową, nie daj się sprowadzić na manowce.

25.10.2016, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 09.18)
Nów i częściowe zaćmienie Słońca w znaku Skorpiona sprawią, że dzień będzie spokojny i nieco senny. Dobry czas na odpoczynek, medytację, ważne przemyślenia i regenerację sił. Unikaj dalekich podróży, ryzykownych decyzji i wielkich porządków. Na jesienną chandrę najlepszy będzie dobry film lub książka. Odpoczywaj i pij rozgrzewające zioła.
Aspekty planet: 01.12 trygon Księżyca z Marsem, 02.35 kwadratura Księżyca z Plutonem, 12.48 nów Księżyca i częściowe zaćmienie Słońca, 14.04 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój i przyniesie nowe pomysły na hobby czy zakupy. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: V Kapłan
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki na jesień.

26.10.2022, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Nie słuchaj narzekania, bo nabawisz się jesiennej chandry. Szukaj dobrych pomysłów na rozwiązanie różnych kłopotów, nie obawiaj się zmian. Możesz wycofać z ustaleń, które nie przynoszą ci pożytku i zacząć nowe działania. Unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Księżyc pomaga w nauce i zdobywaniu użytecznych informacji.
Aspekty planet: 15.34 opozycja Księżyca z Uranem, 17.29 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne randki będą udane.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

27.10.2022, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 12.54)
Ludzie będą szukać okazji do zysku, niechętnie podzielą się czy pomogą innym. Broń się przed atakiem konkurencji. Możliwe są konflikty o zakres obowiązków, różne rozliczenia i kontrole. Nie licz na innych i bądź cierpliwy, a sporo się uda zrobić. Po południu lepsza aura. Księżyc sprzyja ćwiczeniom fizycznym. Idź na masaż, pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 01.04 trygon Księżyca z Neptunem, 05.36 trygon Merkurego z Marsem, 06.27 sekstyl Księżyca z Plutonem, 13.01 trygon Księżyca z Jowiszem, 15.08 kwadratura Merkurego z Plutonem.

Wibracja dnia 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

28.10.2022, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Poczujemy przypływ sił i optymizmu. Dobry dzień na nowe zadania. Szukaj okazji do wykazania się swoimi talentami, reklamuj swoje usługi, zakładaj stronę w Internecie. W pracy zastanów się jak przegonić stagnacje i nudę. Zaczęte dzisiaj sprawy będą przebiegać szybko i skończą się pomyślne. Dzień sprzyja trafnym decyzjom finansowym, podróżom i zakupom.
Aspekty planet: 07.09 Jowisz wchodzi ruchem wstecznym do znaku Ryb, 20.16 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia 8
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto rozmawiać o ważnych sprawach finansowych. Możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

29.10.2022, sobota
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 15.21)
Dzisiaj w domu sporo uda się zrobić. Zabierz się za większe domowe porządki, szukaj dobrych pomysłów na usprawnienie domowego gospodarstwa. Wyrzucaj stare graty i zniszczone ubrania. Księżyc sprzyja też większym imprezom. Po południu warto wybrać się do kina lub na wystawę.
Aspekty planet: 03.37 kwadratura Księżyca z Neptunem, 07.59 opozycja Księżyca z Marsem, 14.33 sekstyl Księżyca z Merkurym, 15.09 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 21.22 Merkury wchodzi do znaku Skorpiona.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. W weekend odpoczywaj i oddzielaj pracę od spraw domowych.

30.10.2022, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Dzień nie sprzyja ryzykownym decyzjom, dalekim podróżom i większym imprezom. Każdy będzie dbać o swój własny interes, dlatego uważaj podczas towarzyskich rozmów na temat pieniędzy. Warto za to zająć się zdrowiem i urodą. Przechodź na zdrowszą dietę, szukaj oszczędności.
Aspekty planet: 02.20 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 04.40 sekstyl Księżyca z Wenus, 14.25 Mars wchodzi w retrogradację, 19.21 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia 1
Wibracja Jedynki sprawi, że zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: I Mag
Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 00 o 33´ – 07 o 32´ Skorpiona
Księżyc 12 o 23´ Wagi – 20 o 40´ Koziorożca
Merkury 20 o 12′ Wagi – 02 o 00′ Skorpiona
Wenus 00 o 51′ – 09 o 37′ Skorpiona
Mars 25 o 19′ – 25 o 37′ Bliźniąt w retrogradacji
Jowisz 00 o 23′ Barana – 29 o 46′ Ryb w retrogradacji
Saturn 18 o 35′ – 18 o 38′ Wodnika
Uran 17 o 34´ – 17 o 18´ Byka w retrogradacji
Neptun 23 o 06′ – 22 o 58′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 10′ – 26 o 14′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
25.10 od g. 02.35 do g. 09.18.
27.10 od g. 06.27 do g. 12.54.
29.10 od g. 15.09 do g. 15.21.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 17-23.10.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Księżyc skłaniać cię będzie do porządków i skontrolowania diety. Wystarczy niewielki wysiłek, aby wprowadzić zdrowe przyzwyczajenia do codziennego życia. Czas aby o siebie zadbać i dobrze przygotować się na jesienne chłody. Planety pomogą ci zorganizować miłe rodzinne lub towarzyskie spotkanie. Wiele skomplikowanych spraw finansowych znajdzie szybkie rozwiązanie.

We wtorek 18.10 trygon Słońca z Marsem sprzyja porządkom, poważnym spotkaniom rodzinnym i robieniu długofalowych planów. Warto inwestować, zakładać lokaty, zadbać o swoje mienie. W środę 19.10 trygon Wenus z Marsem sprzyja udanym randkom i zawieraniu sojuszy.

W czwartek 20.10 kwadratura Wenus z Plutonem sprzyja podróżom, udanym transakcjom finansowym i wyjazdom. Będziesz pochłonięty sprawami pracy i kariery, nie w głowie ci będą rozrywki. Pod koniec tygodnia możesz liczyć na dobre wiadomości.

W sobotę 22.10 koniunkcja Słońca z Wenus sprawi, że chętnie będziesz bawić się w miłym towarzystwie, będziesz jednak wrażliwy na krytykę i nieprzyjemne komentarze.

W niedzielę 23.10 Słońce wchodzi do znaku Skorpiona i zacznie sprzyjać pogłębianiu wartościowych relacji. Trygon Merkurego z Saturnem i Saturn wychodzi z retrogradacji, co skłoni cię do oceny dotychczasowych dokonań zawodowych. Warto robić porządki, zadbać o dietę. Jeśli będziesz obiektywny, wyciągniesz szybko wnioski i zdobędziesz to, o czym marzysz od dawna. Wenus wchodzi do znaku Skorpiona, gdzie pozostanie do 16.11 i zapewni ci wiele emocjonujących wrażeń. W twoim życiu uczuciowym wiele się zacznie dziać, możesz stać się zazdrosny, zaborczy i bardzo namiętny.

17.10.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Poświęć więcej czasu na prywatne sprawy, rozwój duchowy. Zamiast się spieszyć, po szukaj odpowiedzi na ważne dla ciebie pytania. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i unikaj ryzykownych decyzji. Możesz robić porządki, a także przechodzić na zdrowszą dietę, ale unikaj ryzyka i wielkiego wysiłku.
Aspekty planet: 06.08 sekstyl Księżyca z Uranem, 16.14 kwadratura Księżyca z Wenus, 17.04 trygon Księżyca z Neptunem, 19.15 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 22.56 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

18.10.2022, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 06.44)
Trygon Słońca z Marsem wyznacza dobry czas na ambitne działania, reklamę, prezentowanie swoich umiejętności. W pracy będziemy bardziej niż zwykle gadatliwi i towarzyscy, może być trudno się skoncentrować. Załatwiaj sprawy na mieście, odwiedzaj bank i urzędy. Uważaj dziś na plotkarzy i chwalipięty, bo nie przyniosą ci niczego dobrego. Jowisz sprzyja randkom i miłosnym wyznaniom.
Aspekty planet: 00.05 trygon Słońca z Marsem, 08.44 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

19.10.2022, środa
Księżyc w znaku Lwa
Przed nami aktywny dzień. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości i odkrywać nowe zainteresowania. Możesz wybierać się na zakupy, organizować wyjazdy, ale też zajmować się sztuka i urodą. Księżyc sprzyja randkom, dobrej zabawie, kreatywnym pomysłom. Randki lub spotkania z przyjaciółmi miną w dobrej atmosferze, ale unikaj przechwalania się, bo ktoś może cię źle ocenić.
Aspekty planet: 04.20 trygon Wenus z Marsem, 07.15 sekstyl Księżyca z Merkurym, 15.33 kwadratura Słońca z Plutonem, 18.17 kwadratura Księżyca z Uranem, 19.59 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia 8
Choć nie wszyscy lubią pracę, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

20.10.2022, czwartek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 18.25)
Lepiej się nie spóźniaj. Dziś ludzie mogą być nerwowi i krytyczni, zaczną zwracać wagę na szczegóły i drobiazgi. Unikaj wizyt w urzędach lub załatwiania trudnych spraw, bo regulaminy będą ważniejsze od logiki. Dobry czas na porządki, a także wizytę u lekarza i dbanie o zdrowie. Zaczynaj remont lub reperuj różne sprzęty. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne.
Aspekty planet: 08.02 kwadratura Wenus z Plutonem, 08.23 sekstyl Księżyca z Marsem, 11.12 sekstyl Księżyca z Wenus, 12.35 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

21.10.2022, piątek
Księżyc w znaku Panny
Znajdź czas dla siebie, zrób porządek w swoim otoczeniu. Zajmij się dzisiaj domowymi sprawami, rozwijaj swoje hobby. Dobry dzień na porządki, większe pranie czy prasowanie. Zrób depilację i pilling. Szukaj oszczędności i nie pozwól, aby inni ludzie cię wykorzystywali. Wenus sprzyja sztuce i rozrywce.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

22.10.2022, sobota
Księżyc w znaku Panny
Domowe obowiązki uda się wykonać zaskakująco łatwo, zaplanuj na dziś różne większe domowe prace. Po południu Księżyc sprzyja podróżom, sztuce, randkom. Rozwijaj swoje zainteresowania, wybierz się z wizytą do kreatywnych znajomych. Możesz wpaść na niezwykłe pomysły. Warto od razu wprowadzić je w życie, zamiast pytać innych o zdanie.
Aspekty planet: 04.19 trygon Księżyca z Uranem, 14.37 opozycja Księżyca z Neptunem, 18.27 kwadratura Księżyca z Marsem, 20.17 trygon Księżyca z Plutonem, 23.17 koniunkcja Słońca z Wenus.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: XI Siła
Bądź aktywny, zacznij ćwiczyć, dzień sprzyja zmianie diety na zdrowszą i realizowaniu nowych planów. Zmiana otoczenia nawet na krótko dobrze ci zrobi.

23.10.2022, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (0d 03.24)
Dzień bardziej sprzyja odpoczynkowi i sztuce, niż gotowaniu i innym domowym obowiązkom. Nie zaczynaj porządków, tylko relaksuj się. Warto zająć się urodą, zacząć zdrową dietę. Popołudnie sprzyja randkom, dobrej zabawie, a także oglądaniu filmów. Sztuka i muzyka wywierają wpływ na nasz nastrój, warto poczytać dobrą książkę. Wenus i Słońce wkraczają do znaku Skorpiona i sprzyjają randkom, spotkaniom i poważnym inwestycjom.
Aspekty planet: 03.00 trygon Merkurego z Saturnem, 04.17 opozycja Księżyca z Jowiszem, 06.07 Saturn wychodzi z retrogradacji, 09.51 Wenus wchodzi do znaku Skorpiona, 12.35 Słońce wchodzi do znaku Skorpiona.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ryzykuj, wchodź w nowe sytuacje i uwierz w swoją dobrą passę. Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub szczęśliwie się zakochasz.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 23 o 35´ Wagi – 00 o 33´ Skorpiona
Księżyc 15 o 47´ Raka – 12 o 23´ Wagi
Merkury 08 o 37′ – 20 o 12′ Wagi
Wenus 22 o 05′ Wagi – 00 o 51′ Skorpiona
Mars 24 o 21′ – 25 o 19′ Bliźniąt
Jowisz 01 o 08′ – 00 o 23′ Barana w retrogradacji
Saturn 18 o 37′ – 18 o 35′ Wodnika
Uran 17 o 50´ – 17 o 34´ Byka w retrogradacji
Neptun 23 o 15′ – 23 o 06′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 08′ – 26 o 10′ Koziorożca stacjonarny

Próżny kurs Księżyca:
17.10 od g. 22.56 do 18.10 do g. 06.44.
20.10 od g. 12.35 do g. 18.25.
22.10 od g. 20.17 do 23.10 do g. 03.24.
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 10-16.10.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W tym tygodniu będziemy bardzo dynamicznie podchodzić do codziennych spraw. Księżyc sprawi, że będziemy przedsiębiorczy i dobrze nastawieni do ludźmi.

We wtorek 11.10 Merkury wchodzi do znaku Wagi i skłoni cię do zabawy i miłego spędzania czasu. Rozwiązywanie krzyżówek i startowanie w konkursach może zakończyć się sukcesem. Masz szczęście w sprawach finansowych.

W środę 12.10 trygon Słońca z Saturnem pomoże ci w porządkach i nadrabianiu zaległości. Ktoś starszy może pomóc ci w rozwiązaniu trudnej sprawy. Warto posłuchać jego rad. Opozycja Merkurego z Jowiszem ostrzega przed pośpiechem i pomyłkami w rachunkach i zaleca drobiazgowe wypełnianie obowiązków. Osoby pracowite zostaną dziś docenione. Kwadratura Marsa z Neptunem ostrzega, że ktoś będzie chciał zrobić mały przewrót w twoich zawodowych sprawach. Bądź czujny i nie daj się zdystansować osobom, które wiedzą mniej od ciebie.

W piątek 14.10 trygon Wenus z Saturnem sprawi, że będziemy stawiać sobie i innym duże wymagania. Współpracownicy będą dla nas mniej wyrozumiali, unikajmy kłótni i sporów. Wieczorem masz szansę odkryć ważny rodzinny sekret.

10.10.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 23.03)
Będziemy dzisiaj szybcy, zdyscyplinowani i pracowici. Chętnie nadrobimy różne zaległości zawodowe, łatwiej uporamy się z ciężką pracą. Dzień sprzyja odnajdywaniu błędów, a także mądrym decyzjom zawodowym. Po południu Księżyc sprzyja aktywnemu odpoczynkowi. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 02.48 sekstyl Księżyca z Saturnem, 10.14 sekstyl Księżyca z Marsem, 16.01 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia 8
Wibracja Ósemki przypomni nam o pieniądzach. Nie można zawsze być bezinteresownym. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: XX Sąd
Będziesz niecierpliwy i bezkompromisowy. Przypomnisz sobie o pewnej starej sprawie i nagle zapragniesz zakończyć ją lub wyjaśnić nieporozumienia.

11.10.2022, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Księżyc w Byku to dobry czas na przyjemności, gotowanie i pieczenie ciast, cieszenie się z sukcesów, zapraszanie gości, zajmowanie się sztuką. W pracy bądź ostrożny, bo różne sekrety lub ukrywane wcześniej intencje mogą wyjść na jaw. Dziś ludzie są dla siebie życzliwi, ale jednocześnie mogą być zbyt nerwowi i roztargnieni.
Aspekty planet: 01.50 Merkury wkracza do znaku Wagi.

Wibracja dnia 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki czy szybkie zakupy.

Karta dnia: II Kapłanka
Ktoś może plotkować lub specjalnie cię denerwować. Nie bierz wszystkiego do siebie, bo popsujesz sobie humor. W południe sytuacja wyjaśni się dzięki cierpliwości i opanowaniu.

12.10.2022, środa
Księżyc w znaku Byka
Czas płynąć będzie bardzo szybko, a finansowe sukcesy i planowane zakupy będą najważniejszym tematem do rozmów. Ludzie będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Po południu warto zająć się sztuką, odpoczynkiem, odpocząć od stresujących obowiązków. Udadzą się randki i spotkania z przyjaciółmi. Odwiedzaj urzędy, posprzątaj piwnicę lub strych.
Aspekty planet: 03.06 trygon Słońca z Saturnem, 07.46 kwadratura Marsa z Neptunem, 08.19 koniunkcja Księżyca z Uranem, 09.23 opozycja Merkurego z Jowiszem, 09.36 kwadratura Księżyca z Saturnem, 18.25 sekstyl Księżyca z Neptunem, 23.41 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast robić porządki, możesz nagle zdecydować się na wakacyjne przyjemności. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: As Kielichów
Będziesz dziś bardzo uczuciowy. Twoje emocje będą skrajne, lepiej unikaj oceniania i dyskutowania. Możesz kogoś bardzo polubić lub nagle stracić całą sympatię.

13.10.2022, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (7.07)
Rano szybko załatwimy ważne sprawy, dlatego wizyty w urzędach zaplanuj na początek dnia. Potem staniemy się otwarci na nowe znajomości i łatwo się nauczymy czegoś nowego. Warto zapisywać się na kursy, szkolenia, rozmawiać o inwestycjach i pieniądzach. Udadzą się zakupy, dobry dzień dla biznesu. Zrób analizy i badania, szukaj informacji o zdrowym stylu życia.
Aspekty planet: 10.07 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 13.29 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: VI Kochankowie
Masz szansę spotkać się z ważnymi osobami i będziesz miał wiele dobrych pomysłów na rozwiązanie problemów. Optymizmu i sił nie powinno ci zabraknąć.

14.10.2022, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja aktywnemu odpoczynkowi, podróżom i zakupom. Za obowiązki trudno się będzie zabrać, dopiero po południu staniemy się uporządkowani i punktualni. W sprawach rodzinnych bądź ostrożny, nie obiecuj niczego dla świętego spokoju. Dobry dzień na zabawę z dziećmi, odkrywanie nowego hobby, taniec i sztukę. Organizm potrzebuje więcej zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 08.20 trygon Wenus z Saturnem, 19.32 trygon Księżyca z Saturnem, 20.51 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Sięgnij po ciekawe książki i zajrzyj na fora internetowe.

Karta dnia: IV Cesarz
Czeka cię pracowity dzień. Popołudnie sprzyja zawieraniu nowych znajomości i omawianiu pomysłów, które zapewnią ci popularność.

15.10.2022, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 18.10)
Będziemy życzliwi, ale też rewolucyjnie nastawieni do świata. Ostrożnie podczas rozmów z krewnymi na temat pieniędzy, bo możliwe są konflikty o różne rozliczenia i rachunki. Postaraj się szanować cudze zdanie, a dzień okaże się udany. Od południa zmiana aury, wszyscy staną się bardziej towarzyscy. Zadzwoń do dalszej rodziny, odmawiaj stare kontakty.
Aspekty planet: 01.23 trygon Księżyca ze Słońcem, 04.45 kwadratura Księżyca z Neptunem, 06.10 koniunkcja Księżyca z Marsem, 20.43 kwadratura Księżyca z Jowiszenm.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy skoncentrowani na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Czeka cię dzień pełen sympatycznych spotkań i wydarzeń. Nie denerwuj się, jeśli jakieś plany zmienią się w ostatniej chwili. Dzięki refleksowi uda ci się dopasować do każdej sytuacji.

16.10.2022, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Regeneruj siły, unikaj pośpiechu i niepotrzebnych dyskusji. Dzień sprzyja rodzinnym spotkaniom, wspomnieniom i omawianiu wspólnych planów. Uda się zakończyć konflikty lub z kimś wreszcie pogodzić. Dobry czas na ustalanie wspólnych planów finansowych i inwestycji, bo ludzie będą życzliwi i wyrozumiali. Organizm dobrze przyswaja węglowodany
Aspekty planet: 09.18 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia 5
Piątka sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: Głupiec
Możesz liczyć na poprawę samopoczucia, a ludzie będą ci sprzyjać. Dzień sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw. Po południu nie spiesz się, bo zapomnisz o czymś ważnym!

Pozycje planet:
Słońce 16 o 40´ – 23 o 35´ Wagi
Księżyc 18 o 17´ Barana – 15 o 47´ Raka
Merkury 28 o 50′ Panny – 08 o 37′ Wagi
Wenus 13 o 19′ – 22 o 05′ Wagi
Mars 22 o 48′ – 24 o 21′ Bliźniąt
Jowisz 01 o 58′ – 01 o 08′ Barana w retrogradacji
Saturn 18 o 44′ – 18 o 37′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 o 05´ – 17 o 50´ Byka w retrogradacji
Neptun 23 o 25′ – 23 o 15′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 07′ – 26 o 08′ Koziorożca stacjonarny

Próżny kurs Księżyca:
10.10 od g. 16.01 do 23.03.
12.10 od g. 23.41 do 13.10 do g. 07.07.
15.10 od g. 06.10 do g. 18.10.

Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 3-9.10.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym zabieganym tygodniu spróbuj znaleźć choć chwilę dla siebie. Dbaj o długi sen i odpoczynek, bo inaczej nie wytrzymasz napięcia spowodowanego pełnią Księżyca w znaku Barana, która utworzy się w niedzielę 9.10.

W piątek 7.10 trygon Merkurego z Plutonem skieruje twoją uwagę na sprawy pielęgnacji urody i finansów. Nie warto składać dokumentów o dotację, dofinansowanie czy pożyczkę, bo decyzja może być odmowna.

W sobotę 8.10 Pluton zaczyna poruszać się ruchem prostym. W sprawach zawodowych będziesz uparty, ale dzięki temu wyjdziesz na swoje. Nie okazuj słabości, konsekwencja i upór się opłacą. Koziorożce zdobędą ważne uprawnienia i informacje.

03.10.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Pierwsza kwadra Księżyca o godz. 22.32 w znaku Koziorożca to dobry czas na prace, które wymagają siły fizycznej i zdecydowania. Udadzą się porządki, kontrole i zaprowadzanie dyscypliny. W miłości ostrożnie, dziś można nagle wyswobodzić się z toksycznych związków.
Aspekty planet: 02.14 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 16.36 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

04.10.2022, wtorek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 12.20)
Unikaj ryzyka i sąsiedzkich kłótni. Możliwe są dzisiaj spóźnienia i pomyłki, dlatego nabierz do wszystkiego dystansu i nie martw się na zapas. Wybierz się na jogę, spaceruj, medytuj i zastanawiaj się nad ważnymi sprawami. W domu rób cięższe prace i porządki. Unikaj zakupów, bo wszystko wyda ci się dzisiaj za drogie.
Aspekty planet: 01.30 sekstyl Księżyca z Neptunem, 02.58 trygon Księżyca z Merkurym, 05.48 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 16.48 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast robić porządki, możesz nagle zdecydować się na popołudniowe rozrywki. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

05.10.2022, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Uda się nam nabrać więcej dystansu do irytujących spraw. Najlepiej zajmij się pracą, rachunkami, zaplanuj spotkania z ważnymi osobami, aby załatwić coś ważnego. Możesz robić podsumowania i porządki. Dobry dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę, ale pij dużo wody.
Aspekty planet: 00.04 trygon Księżyca z Wenus, 08.30 trygon Księżyca ze Słońcem, 18.57 kwadratura Księżyca z Uranem, 19.59 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

06.10.2022, czwartek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 14.46)
Księżyc sprzyja ciekawym wydarzeniom towarzyskim i rodzinnym. Warto się ruszyć z domu z wizytą lub do kina. Możesz dzisiaj znaleźć sobie niezwykłe zainteresowania lub zacząć planować zagraniczne podróże. Bardzo dobry dzień na randki, zakupy, uprawianie sportu. Łatwo się czegoś nauczysz, a w Internecie znajdziesz nie tylko ciekawe wiadomości, ale też nowych przyjaciół.
Aspekty planet: 00.45 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia 3
Wibracja Trójki sprzyja optymizmowi i sprawi, że będziemy w świetnych humorach. Wszyscy będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień, aby wspólnie coś zaplanować lub omówić. Dzień sprzyja też spacerom i zabawom z dziećmi.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

07.10.2022, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Dziś ludzie będą bardziej otwarci i romantyczni. Za męczące obowiązki lub rachunki trudno się będzie zabrać, nie obiecuj sobie, że uporządkujesz wszystkie zaległości. Lepiej odpocząć i znaleźć czas dla przyjaciół. Regeneruj siły, idź do sauny. Merkury w trygonie do Plutona zachęca do inwestowania i szukania korzystnych okazji.
Aspekty planet: 05.55 trygon Merkurego z Plutonem, 21.34 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia 4
Wibracja Czwórki sprzyja zawodowym sprawom, pomaga odzyskać spokój i wewnętrzną równowagę. Będziemy opanowani i spokojni. Uważajmy podczas rozmów o polityce i pieniądzach, bo ludzie będą uparci.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

08.10.2022, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 17.56)
Będziemy niespokojni i zmienni. Uważajmy, bo ludzie mogą się spóźniać, zmieniać zdanie, przekręcać słowa. Lepiej unikać ryzykownych decyzji, a zająć się duchowymi sprawami i odpoczynkiem. Księżyc nie sprzyja podejmowaniu brawurze, ale dla innych ludzi będziemy wyrozumiali i życzliwi. Organizm dobrze przyswaja węglowodany.
Aspekty planet: 04.40 kwadratura Księżyca z Marsem, 06.39 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 11.14 sekstyl Księżyca z Plutonem, 13.10 opozycja Księżyca z Merkurym, 21.36 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 23.55 Pluton wychodzi z retrogradacji.

Wibracja dnia 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy weseli i optymistyczni. Wymieniaj się doświadczeniami, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz potrzebować ciszy, spokoju i wsparcia bliskich ludzi. Nie planuj na siłę nic do przodu, a unikniesz nieporozumień z rodziną.

09.10.2022, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Od rana będziemy bardzo ruchliwi i pomysłowi. Pełnia Księżyca w znaku Barana sprzyja pozytywnym zmianom w trybie życia. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Zacznij uprawiać sport, zabierz się za poprawę kondycji. Imprezy i rodzinne spotkania miną w dobrej atmosferze, ale do słuchania narzekania nikt nie będzie miał cierpliwości. Księżyc w Baranie sprzyja miłości, zgodzie, pomaga znaleźć wyjście z trudnych sytuacji.
Aspekty planet: 16.20 opozycja Księżyca z Wenus, 22.54 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja gotowaniu, pomaga troszczyć się o dom i mądrze decydować o wspólnych sprawach.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

Pozycje planet:
Słońce 09 o 46´ – 16 o 40´ Wagi
Księżyc 09 o 39´ Koziorożca – 18 o 17´ Barana
Merkury 24 o 14′ – 28 o 50′ Panny
Wenus 04 o 35′ – 13 o 19′ Wagi
Mars 20 o 45′ – 22 o 48′ Bliźniąt
Jowisz 02 o 52′ – 01 o 58′ Barana w retrogradacji
Saturn 18 o 56′ – 18 o 44′ Wodnika w retrogradacji
Uran 18 o 18´ – 18 o 05´ Byka w retrogradacji
Neptun 23 o 35′ – 23 o 25′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 07′ – 26 o 07′ Koziorożca stacjonarny

Próżny kurs Księżyca:
4.10 od g. 05.48 do g. 12.20.
6.10 od g. 00.45 do g. 14.46.
8.10 od g. 13.10 do g. 21.36.
Udanego tygodnia!