Miesięczne archiwum: listopad 2022

Horoskop tygodniowy 28.11-4.12.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami emocjonujący i pełen wydarzeń tydzień. Opozycje Merkurego i Wenus do Marsa zapewnią rozmach i powodzenie naszym sprawom. Słońce w Strzelcu sprzyja ważnym spotkaniom, krótkim i dalekim podróżom oraz wykonywaniu ważnych telefonów czy wysyłaniu listów. W tym tygodniu zostaniesz wysłuchany, a twoja wiadomość szybko dotrze do adresata.

W poniedziałek 28.11 trygon Marsa z Saturnem pomoże ci uporać się z uciążliwymi i czasochłonnymi obowiązkami. Nie spóźnij się dziś do pracy czy szkoły, bo twoje niedociągnięcia będą dziś surowo oceniane.

We wtorek 29.11 opozycja Merkurego z Marsem ostrzega przed skrajnymi emocjami, a szczególnie zazdrością. Randki tego dnia mogą być namiętne. Na spotkaniach towarzyskich chrońmy swoje tajemnice i nie zdradzajmy sekretów byle komu.

W środę 30.11 sekstyl Merkurego z Saturnem sprzyja osobom sumiennym, dokładnym i cierpliwym.

W czwartek 1.12 opozycja Wenus z Marsem pomoże ci lepiej zrozumieć osoby młodsze i mniej doświadczone. Warto im pomóc, bo nigdy nie wiadomo, kiedy sam będziesz w potrzebie.

W piątek 2.12 sekstyl Wenus z Saturnem radzi, abyś nie narzekał na swój los, zadbał o swoich bliskich i cieszył się życiem. Niedługo masz szansę na awans. Kwadratura Merkurego z Neptunem pomoże ci oddzielić plotki od prawdziwych informacji. Lepiej uważać w dyskusji i nie kłócić się o drobiazgi, bo z małej sprzeczki może wyniknąć wielka awantura.

W niedzielę 4.12 Neptun zaczyna poruszać się ruchem prostym, warto zapisać sen, bo będzie znaczący. Kwadratura Wenus z Neptunem sprzyja romantycznym aktywnościom.

28.11.2022, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Zdobywaj nowe umiejętności, czytaj książki i zdobywaj ciekawe informacje. Księżyc sprzyja podróżom, nauce, wymianie opinii. Narady w pracy mogą trwać dłużej niż zwykle, bo każdy będzie się chciał wypowiedzieć. Jeśli chcesz odkryć czyjeś sekrety, to odważnie zadawaj pytania. Podróże lub towarzyskie spotkania będą bardzo udane. Trygon Marsa z Saturnem radzi zachować rozsądek podczas zakupów.

Wibracja Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki pomaga w kończeniu starych spraw i w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach, ale unikajmy narzekania i ryzyka.

Karta dnia: III Cesarzowa
Możesz liczyć pieniądze. Dzień sprzyja trafnym decyzjom finansowym i mądrym pomysłom na zdobycie dodatkowej gotówki.

29.11.2022, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Poczujesz przypływ optymizmu i życiowej energii. Udadzą się wyjazdy, nauka, zakupy i towarzyskie spotkania. Podczas ważnych rozmów kontroluj emocje i postaraj się unikać kłótni. Ludzie będą życzliwi, ale bardzo uparci i niechętnie zmienią zdanie. Nie pouczaj innych, bo mogą się obrazić. Uprawiaj sport lub szukaj sobie ciekawego hobby.

Wibracja Jedynka
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo uporać się z różnymi obowiązkami, sprzyja twórczym dokonaniom i udanym zakupom. Dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XIX Słońce
Od twoich decyzji zależeć będzie powodzenie ważnej zawodowej sprawy. Nie narzekaj, tylko energicznie zabierz się do pracy!

30.11.2022, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 01.15)
Będzie wesoło! Przygotuj się na niespodzianki, nie trzymaj się kurczowo starych planów. Dzisiaj łatwo wprowadzisz zmiany do codziennej rutyny lub przekonasz kogoś do zdrowego stylu życia. Zatroszcz się o bliskich, bo ludzie będą towarzyscy i rozmowni. Udadzą się podróże, imprezy towarzyskie i zakupy.

Wibracja Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nie będziesz narzekać na brak zajęć. Pilnuj szczegółów i drobiazgów, a uporasz się z każdym nowym zleceniem.

1.12.2022, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc sprawi, że ludzie będą romantyczni i uprzejmi. Dobry czas na randki i zawieranie nowych znajomości. Daj się ponieść twórczemu natchnieniu, szukaj swojego stylu. W podróży uważaj, możesz zaspać lub przez pomyłkę trafić w inne niż trzeba miejsce. Opozycja Wenus z Marsem sprzyja miłosnym wyznaniom i udanym imprezom.

Wibracja Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja aktywnemu trybowi życia, miłości i dobrej zabawie. Warto dzisiaj uprawiać sport, zająć się twórczością artystyczną. Wprowadzaj w życie nowe pomysły.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ludzie będą ci przychylni i chętnie pomogą w załatwianiu różnych trudnych spraw. Postaraj się jednak nie obiecywać w zamian zbyt wiele.

2.12.2022, piątek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 05.40)
Księżyc sprzyja dobrym pomysłom na uporanie się z kłopotami, pomaganiu innym, opiece nad rodziną, nabieraniu sił. Mimo tego uważaj, łatwo będzie zaspać lub spóźnić się do szkoły lub pracy. W domu rób drobne porządki, a po południu idź na zakupy lub wyładuj nadmiar energii w sporcie.

Wibracja Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i długim rozmowom. Samotnym i nieśmiałym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W centrum zainteresowania będą relacje i ludzkie zachowania.

Karta dnia: XV Diabeł
W sprawach finansowych przyda ci się więcej opanowania, bo możesz wydać całą pensję na ubrania i dodatki.

3.12.2022, sobota
Księżyc w znaku Barana
Działaj szybko, bo Księżyc w znaku Barana sprzyja odważnym decyzjom. Dzisiaj uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Bądź dobrej myśli, ale nie wywołuj konfliktów. Możesz robić większe porządki, łatwo uporasz się z pracą fizyczną.

Wibracja Trójka
Wibracja Trójki sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a na imprezach zapanuje wspaniała atmosfera.

Karta dnia: XX Sąd
Chętnie pobędziesz dziś wśród ludzi. Sobota sprzyja zawieraniu nowych znajomości, ale nie przejmuj się zbytnio cudzymi opiniami.

4.12.2022, niedziela
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 12.37)
Warto zabrać się za sztukę, hobby, a także organizować towarzyskie spotkania. Możesz załatwiać sprawy rodzinne, odwiedzać krewnych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły jak zarobić więcej pieniędzy i przyspieszyć swoją karierę. Udadzą się dalsze wyjazdy.

Wibracja Czwórka
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: VII Rydwan
Postaraj się jednak nie chwalić swoimi znajomościami i nie ulegaj prośbom, które zagrażają twoim interesom!

Pozycje planet:
Słońce 05 o 43´ – 12 o 48´ Strzelca
Księżyc 01 o 09´ Wodnika – 06 o 35´ Byka
Merkury 16 o 28′ – 27 o 07′ Strzelca
Wenus 14 o 44′ – 23 o 31′ Strzelca
Mars 19 o 59′ – 17 o 21′ Bliźniąt w retrogradacji
Jowisz 28 o 50′ – 29 o 01′ Ryb
Saturn 19 o 40′ – 20 o 07′ Wodnika
Uran 16 o 09´ – 15 o 54´ Byka w retrogradacji
Neptun 22 o 39′ – 22 o 39′ Ryb
Pluton 26 o 43′ – 26 o 53′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
29.11 od g. 07.53 do 30.11 do g. 01.15
2.12 od g. 03.44 do g. 05.40
4.12 od g. 06.46 do g. 12.37
Udanego tygodnia!

Horoskop tygodniowy 21-27.11.2022

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Na początku tygodnia czas będzie płynął powoli. W poniedziałek 21.11 trygon Słońca z Jowiszem sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw, zakładaniu firmy, konta w banku i ważnym spotkaniom, które mają przynieść szybkie zyski i efekty. Koniunkcja Merkurego z Wenus sprzyja randkom, rozpoczęciu pisania pamiętnika lub wielkiej powieści. W tym tygodniu możesz mieć ciekawe i znaczące sny, a także czerpać inspirację z muzyki czy sztuki. W czwartek 24.11 Jowisz wychodzi z retrogradacji i przyspieszy wiele spraw finansowych. We wtorek sprawy przyspieszą, kiedy Słońce wejdzie do znaku Strzelca i zacznie się nowy miesiąc astrologiczny. We wtorek 22.11 Słońce wejdzie do znaku Strzelca i sprawi, że poczujemy chęć do wyjazdów i nowych przygód. Podróżuj, poznawaj świat, naucz się nowej pożytecznej umiejętności, zadawaj sobie ważne życiowe pytania, a poczujesz, że żyjesz pełnią życia. W środę nów Księżyca w znaku Strzelca da nam inspirację i skłoni do zrobienia poważnych planów.

21.11.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 18.15)
Ważne rodzinne sprawy, zakupy i porządki załatwiaj rano, bo popołudniu może być nerwowo. Ludzie mogą się spóźniać, a także będą zmieniać zdanie, a nawet przekręcać słowa. Lepiej zajmij się hobby lub odpoczywaj, idź na spacer. Nie ryzykuj w sporcie. Trygon Słońca z Jowiszem sprzyja zaczynaniu nowych spraw.

Wibracja Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i długim rozmowom. Samotnym i nieśmiałym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W centrum zainteresowania będą relacje i ludzkie zachowania.

Karta dnia: XIX Słońce
Nikt nie przeszkodzi w realizacji ambitnego zadania. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić.

22.11.2022, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Księżyc nie sprzyja podróżom i ryzykownym sprawom. Licz raczej na siebie, nie proś o przysługi czy pożyczki. W sklepie sprawdź rachunek i pilnuj portfela. Dobry czas na dobrą lekturę i naukę. Jeśli czujesz się samotny, to po południu warto zadzwonić do kogoś, kto jest daleko. Uda się odnowić różne ważne znajomości i kontakty. O godzinie 9.20 Słońce przechodzi do znaku Strzelca, co da nam zastrzyk energii i przyniesie nowe ciekawe wiadomości.

Wibracja Trójka
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Zainwestuj w swoje umiejętności, zrób coś zupełnie nowego. Ciekawe zakupy zrobisz dzisiaj w księgarni lub sklepie ezoterycznym. Także imprezy będą udane.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Oddziel sprawy zawodowe od osobistych, inaczej będziesz miał problemy z jasnym przestrzeganiem zasad.

23.11.2022, środa
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 21.15)
Księżyc sprzyja wyrażaniu ukrytych emocji. Unikaj konfliktów, bo z byle uwagi zrobi się wielka awantura. Zamiast ryzykować i się spieszyć, zadbaj o swoje zdrowie i kondycję rodziny. Dobry dzień na definitywne rozstanie się z cukrem, alkoholem i papierosami. Podróże lub towarzyskie spotkania będą mniej udane. Nów Księżyca w znaku Strzelca pomaga wprowadzać w życie nowe plany.

Wibracja Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: XXI Świat
Otwórz się na ludzi i świat. Dziś możesz dowiedzieć się czegoś, co zmieni twoje spojrzenie na życie.

24.11.2022, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Dobry dzień na odważne i nowatorskie plany. Zakończ konflikty i zrób coś dobrego dla innych. Księżyc ułatwi dzisiaj naukę, zachęci do dalekich podróży. Możesz szukać tańszych ofert hoteli, przejazdów lub zimowych wakacji. Popołudnie sprzyja odpoczynkowi, uprawianiu sportu. Nowe znajomości będą udane. Wcieraj rozgrzewające balsamy, idź na masaż odchudzający. Jowisz wychodzi z retrogradacji i sprzyja wytrwałej pracy oraz rachunkom.

Wibracja Piątka
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: VII Rydwan
Energia będzie cię rozpierać. Idź na siłownię, pobiegaj, wybieraj się na spacery. Załatwiaj więcej spraw na mieście lub w dalszej okolicy.

25.11.2022, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 22.18)
Zabierz się za układa nie ambitnych planów. Uda się zawieranie zgody, nauka, a szkolenia i wyjazdy miną w dobrej atmosferze. Uda ci się szybko ułożyć plan świątecznych wizyt i wyjazdów. Planety zachęcają do łamania schematów. Księżyc sprzyja randkom i zajmowaniu się aktywnym hobby.

Wibracja Szóstka
Wibracja Szóstki sprzyja zgodzie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Przypadkowe spotkanie lub zaskakująca propozycja zawodowa mogą odmienić twoje życie. Nie wahaj się, teraz albo nigdy!

26.11.2022, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Ważne sprawy załatwiaj rano, ale nie odwiedzaj dzisiaj urzędów, bo ludzie nie będą sobie życzliwi. Im bliżej południa, tym mniej możesz mieć energii i ochoty, aby zabrać się za pracę. Postaraj się za to uporać z zaległościami w domowych obowiązkach. Gorszy dzień na randki, podróże czy imprezy towarzyskie. Łatwo będzie zerwać związek lub zakończyć niechcianą znajomość.

Wibracja Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: III Cesarzowa
Zafunduj sobie prezent. Kup książkę lub grę, idź do kosmetyczki i fryzjera, zadbaj o siebie i swój komfort. Rodzina da sobie sama radę.

27.11.2022, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 23.06)
Odpoczywaj i trzymaj się sprawdzonych planów. Uważaj podczas podróży czy rachunków, bo możliwe są zguby i pomyłki. Trochę samotności dobrze ci dziś zrobi. Zbyt aktywne spędzanie wolnego czasu może cię zmęczyć i zniechęcić. Unikaj wielkich zakupów, spotkaj się z małym gronie przyjaciół, poproś kogoś bardziej doświadczonego o pomoc.

Wibracja Ósemka
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo w niedzielę warto też choć trochę odpocząć.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzięki dyskrecji i zdolnościom negocjacyjnym uda ci się rozwikłać rodzinny spór. Randka lub spotkanie z przyjaciółmi poprawi ci humor.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 28 o 38´ Skorpiona – 05 o 43´ Strzelca
Księżyc 20 o 14´ Wagi – 01 o 09´ Wodnika
Merkury 05 o 40′ – 16 o 28′ Strzelca
Wenus 05 o 57′ – 14 o 44′ Strzelca
Mars 22 o 19′ – 19 o 59′ Bliźniąt w retrogradacji
Jowisz 28 o 49′ – 28 o 50′ Ryb
Saturn 19 o 18′ – 19 o 40′ Wodnika
Uran 16 o 26´ – 16 o 09´ Byka w retrogradacji
Neptun 22 o 42′ – 22 o 39′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 34′ – 26 o 43′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
21.11 od g. 12.14 do g. 18.15
23.11 od g. 19.15 do g. 21.15
25.11 od g. 20.21 do g. 22.18
27.11 od g. 21.11 do g. 23.06

Horoskop tygodniowy 7-13.11.2022

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami aktywny tydzień. Pełnia i zaćmienie Księżyca sprawią, że będziemy łatwiej komunikować się z ludźmi i zawierać nowe znajomości.

We wtorek 8.11 pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca w znaku Byka i koniunkcja Słońca z Merkurym. Będziesz bardzo silnie reagować na zmiany nastrojów ludzi, którzy są wokół. Intuicja podpowie ci, jak ochronić siebie i bliskich przed nieżyczliwymi ludźmi i trudnymi życiowymi sytuacjami.

W środę 9.11 opozycje Merkurego i Słońca z Uranem sprawi, że będziesz rozdarty między rodzinnymi obowiązkami i sprawami a towarzyskimi zaproszeniami na nadchodzące weekendowe spotkania i imprezy. Spróbuj znaleźć kompromis, warto odnowić stare znajomości.

W czwartek 10.11 trygon Wenus z Neptunem sprzyja godzeniu się, odnawianiu przyjaźni i odwiedzinom. Pozwól więc sobie na coś wyjątkowego i postaraj się więcej czasu spędzić z bliskimi i zrelaksować się. Kwadratura Merkurego z Saturnem radzi, abyś sumiennie wypełniał swoje obowiązki, podejmował długofalowe zobowiązania i nie traktował z lekceważeniem autorytetów czy osób na wysokich stanowiskach.

W piątek 11.11 kwadratura Słońca z Saturnem ostrzega przed błędami i niedoróbkami.

W sobotę 12.11 trygon Merkurego z Neptunem skłoni cię do refleksji o bezpieczeństwie domu i rodziny.

W niedzielę 13.11 sekstyl Wenus z Plutonem doda ci energii. Musisz nawet uważać, żeby nie wdać się w kłótnie, bo to na pewno popsuje ci humor i relacje z bliskimi. Odpoczywaj aktywnie i zadbaj o dobrą formę na zimę.

7.11.2022, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 06.14)
Od rana warto zabrać się za ważne zadania i cięższe prace fizyczne. Pomyśl jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo dzisiaj szybko uda się wszystko zrobić. Łatwo znajdziesz współpracowników i pomocników, a ludzie będą życzliwi. Udadzą się randki i zajęcia kreatywne, warto odwiedzić sąsiadów lub przyjaciół. Księżyc zachęca do zmian i nowych wyzwań.
Aspekty planet: 08.33 kwadratura Wenus z Saturnem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki przypomni ci rodzinnych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko odpocznij i porozmawiaj z bliskimi osobami.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

8.11.2022, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Pełnia i zaćmienie Księżyca w znaku Byka o godz. 12.02 sprawi, że spędzimy dzień na wysokich obrotach. Rób zakupy, urządzaj mieszkanie i staraj się, aby twoje życie było wygodniejsze. Księżyc sprzyja sprawom finansowym. Zajmij się biznesem, zakładaj konto w banku, kupuj telefon czy komputer. Po południu udadzą się randki, towarzyskie spotkania. Także zakupy będą udane, choć sporo wydasz na swoje zachcianki. Dobry dzień na masaż. Rozgrzej się ziołami i miodem, szanuj gardło.
Aspekty planet: 11.43 opozycja Księżyca z Merkurym, 12.02 opozycja Księżyca ze Słońcem, 13.47 koniunkcja Księżyca z Uranem, 17.19 kwadratura Księżyca z Saturnem, 17.42 koniunkcja Merkurego ze Słońcem, 20.50 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dzisiaj bardziej skoncentrowani na swoich sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby, zdobądź ciekawe wiadomości.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

9.11.2022, środa
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 14.36)
To dobry dzień na naukę, odkrywanie sekretów, komunikację, nowe znajomości. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac domowych, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się sztuką, wyjdź do kina lub teatru. Imprezy i randki będą dzisiaj wesołe i udane. Uran radzi uważać w podróży. Merkury w opozycji do Urana zachęca do uprawiania sportu.
Aspekty planet: 00.54 sekstyl Księżyca z Neptunem, 03.39 opozycja Merkurego z Uranem, 07.38 trygon Księżyca z Plutonem, 09.26 opozycja Słońca z Uranem, 13.00 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia Ósemka
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto rozmawiać o ważnych sprawach finansowych. Możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

10.11.2022, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja rozmowom i spotkaniom, które wymagają współpracy i uzgadniania szczegółów z innymi ludźmi. Warto odwiedzać znajomych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły czego się nauczyć. Dobry czas na podróże i zakupy w Internecie. Zadbaj o dłonie, zrób manicure. Kwadratura Merkurego z Saturnem może wywołać zmienność nastroju, ale i sprzyja odpoczynkowi i refleksji.
Aspekty planet: 08.51 kwadratura Merkurego z Saturnem, 13.22 trygon Wenus z Neptunem.

Wibracja Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki przypomni ci ważnych zawodowych i rodzinnych sprawach. Zrób to, co najważniejsze i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

11.11.2022, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Ludzie będą ciekawscy, mogą wtrącać się i komentować cudze sprawy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Udadzą się podróże i zakupy w Internecie, będziesz szybko się uczyć. Warto się reklamować, pisać listy, szukać wiadomości w internecie, odzywać się do znajomych i odnawiać stare kontakty. Regeneruj siły, nie ryzykuj i dbaj o bezpieczeństwo.
Aspekty planet: 03.21 trygon Księżyca z Saturnem, 09.03 kwadratura Słońca z Saturnem, 11.02 kwadratura Księżyca z Neptunem, 14.34 koniunkcja Księżyca z Marsem, 23.28 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja Jedynka
Jedynka to wibracja nowego początku, kreatywności i radości życia. Nowe propozycje okażą się korzystne. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

12.11.2022, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 01.22)
Dobry dzień na rodzinne i sąsiedzkie sprawy. Księżyc w znaku Raka sprzyja zawieraniu przyjaźni i zgody. Będziemy zgodnie współpracować z innymi, razem łatwiej będzie wpaść na dobre pomysły. Szukaj dzisiaj okazji do zawarcia zgody z osobami, które gniewały się na ciebie. Także domowe prace uda się zrobić szybko i bez dyskusji. Organizm potrzebuje węglowodanów.
Aspekty planet: 19.35 trygon Merkurego z Neptunem.

Wibracja Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

13.11.2022, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Spędzimy niedzielę w miłej i pozytywnej atmosferze. Aura bardzo sprzyja miłości i randkom. W sprawach rodzinnych korzystne zmiany, zgoda i więcej zrozumienia. Zamiast sprzątać i wszystkich poganiać, znajdź czas na zabawę i miłość. Wyjdź do ludzi, dzień sprzyja odnawianiu ważnych relacji. Idź na basen lub masaż. Księżyc radzi uważać podczas podróży, dzisiaj łatwo o pomyłki.
Aspekty planet: 10.40 sekstyl Wenus z Plutonem, 10.58 sekstyl Księżyca z Uranem, 20.22 trygon Księżyca ze Słońcem, 23.08 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja Trójka
Wibracja Trójki sprawi, że będziemy kreatywni i skoncentrowani na ważnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor!

Pozycje planet 7-20.11.2022:
Słońce 14 o 33´ – 28 o 38´ Skorpiona
Księżyc 27 o 09´ Barana – 20 o 14´ Wagi
Merkury 13 o 31′ Skorpiona – 05 o 40′ Strzelca
Wenus 18 o 23′ Skorpiona – 05 o 57′ Strzelca
Mars 25 o 13′ – 22 o 19′ Bliźniąt w retrogradacji
Jowisz 29 o 18′ – 28 o 49′ Ryb w retrogradacji
Saturn 18 o 47′ – 19 o 18′ Wodnika
Uran 17 o 00´ – 16 o 26´ Byka w retrogradacji
Neptun 22 o 51′ – 22 o 42′ Ryb w retrogradacji
Pluton 26 o 19′ – 26 o 34′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
6.11 od g. 23.29 do 7.11 do g. 06.14
9.11 od g. 13.00 do g. 14.36
11.11 od g. 23.28 do 12.11 do g. 01.22
Udanego tygodnia!