Nowość! Tarot Zaklinaczki Snów (Tarot of the Dream Enchantress) Lo Scarabeo

zaklinaczka_snowTarot Zaklinaczki Snów (Tarot of the Dream Enchantress) to piękna, magiczna talia, która ma służyć do pracy z wyobraźnią, snami i do rozwoju intuicji. Talia została wydana w lutym 2009 roku przez znane włoskie wydawnictwo Lo Scarabeo.

Tarot ma wiele wspólnego ze snami, tworzy pomoc pomiędzy naszą świadomością i podświadomością. Karty tarota przemawiają do nas poprzez obrazy i symbole, budzą skojarzenia i docierają do najgłębszych warstw naszej osobowości.

Wiele odpowiedzi na nasze pytania znajduje się w naszym sercu i umyśle. W wielu przypadkach podświadomie wiemy, co nas spotka lub co się dzieje w naszym życiu. Sny, jak i karty tarota, pozwalają nam dotrzeć do tych informacji i prawdy o nas samych.

Tarot Zaklinaczki Snów wprowadza nas w magiczny świat istoty nie z tego świata, która wypełnia obrazami, symbolami i postaciami poszczególne karty trata i dzięki nim pobudza nasza wyobraźnię oraz intuicję. Nie wiadomo, kim jest Zaklinaczka Snów: duchem, boginią, muzą, materią świata czy naszą własną duszą? Pracując z tą talią odkryjesz to sam.

Dzięki Tarotowi Zaklinaczki Snów zaczniesz odkrywać swoją duszę i nauczysz się słuchać swoich marzeń, snów, wizji i potrzeb.

Tarot przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych tarocistów. Nie jest to jednak dobra talia do nauki tarota.

Tarot Zaklinaczki Snów jest dostępny do kupienia w naszym sklepie internetowym.

Wybrane karty z Tarota Zaklinaczki Snów (Tarot of the Dream Enchantress):
(więcej kart z tej talii znajdziesz TUTAJ)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>