Baśniowy Tarot

Baśniowy Tarot (The Fairytale Tarot) to piękna, oryginalna talia, której motywem przewodnim są bajki z różnych kultur i stron świata. Królowa Śniegu (Rydwan), Kopciuszek (Cesarzowa), Piękna Wasylisa (Giermek Buław) czy Brzydkie Kaczątko (As Kielichów) przypominają nam czasu dzieciństwa, a jednocześnie przekazują nam życiową mądrość. Połączenie baśni i symboliki Tarota daje bardzo duże pole do nowych interpretacji poszczególnych arkanów. Nie jest to jednak talia dla dzieci, postaci z bajek przedstawione są nieraz w smutny czy straszny sposób, bez uładzeń i cenzury. Tutaj król jest nagi, a czarownica straszna i okrutna. Autorom udało się stworzyć talię, która pozwoli każdemu znaleźć nowy wymiar kart Tarota.

Baśniowy Tarot nadaje się do każdego rodzaju wróżb, ale nie polecamy go do nauki Tarota. Świetnie nadaje się też do medytacji, wizualizacji i pracy nad sobą.

Baśniowy Tarot opiera się na wzorze talii Ridera-Waiet’a, każda karta ma dwa napisy w języku angielskim: tradycyjną nazwę karty i nazwę baśni, która przedstawiona jest na karcie. Do kart dołączona jest instrukcja jak wróżyć ze znaczeniami kart w języku angielskim, my dodajemy tłumaczenie instrukcji w języku polskim.

Do przechowywania Baśniowego Tarota został zaprojektowany specjalny woreczek, który można kupić w naszym sklepie:
Woreczek na karty Baśniowe konie.

Autor: K. Mahony, A. Ukolov, I. Triskova
Wymiary: 80×130 mm
Opis: 78 kart
Dodatkowo: instrukcja po polsku
Bonus: ozdobne czerwone pudełko
Wydawnictwo: Magic Realist Press, 2005 r.
Cena: 65,00zł

Kup Baśniowego Tarota!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>