Moja nowa talia Victorian Romantic Tarot

Dziś (a raczej w środę, która właśnie się skończyła) pierwszy raz wróżyłam moim nowym Victorian Romantic Tarotem w wersji złotej. Jest rewelacyjny!!! Miałam dziś dwie klientki i za każdym razem używałam tej nowej talii. Mimo ze w odwodzie czekał klasyk Rider-Waite, to wcale po niego nie sięgnęłam. Karty Victoriana są niesamowicie dobrane, kolory tak wyraziste i symboliczne, ze mówią o wiele więcej niż zwykły Rider-Waite. Klientkom sie bardzo moje nowe karty podobały. Widzę, ze teraz będzie to mój number one :) Wyszedł mi As Kielichów w środku rozkładu na parę (w tzw. Drabinie) i robił tam wrażenie. Bardzo wszystkim polecam, czy w złotej wersji, czyw zwykłej. Moim zdaniem karty na żywo nie są romantyczno kiczowate, ich piękno jest urokliwe, kolory są tak żywe, ze czasami aż oczy bolą :) Na kartach jest jednocześnie dużo szczegółów i dużo przestrzeni. Wspaniałe połączenie!

3 myśli nt. „Moja nowa talia Victorian Romantic Tarot

 1. Iza Autor wpisu

  Opublikowany przez dori7 www
  16 Czerwca 2007, 13:35

  Kupilam po dluuugim namysle te droga zlocona wersje i jestem zachwycona! Talia jest nie tylko przepiekna, ale takze bardzo czytelna. Nie dziwie sie, ze bije rekordy sprzedazy!

 2. Iza Autor wpisu

  Opublikowany przez Iza
  16 Czerwca 2007, 21:53

  Cieszę się, ze też jesteś zadowolona :). Ja obiecuję sobie, że będę ją oszczędzać – bo numerowana, niepowtarzalna, łatwo zniszczyć itp., ale znów w piątek miałam dwie sesje z astrologia i tarotem z klientami i nie mogłam wróżyć innym Tarotem. On po prostu uzależnia!

 3. Iza Autor wpisu

  Opublikowany przez dori7 www
  20 Czerwca 2007, 11:32

  Dlatego ja planuje kupic druga wersje – te zwykla, do wrozenia po knajpach, jarmarkach itp. imprezach, gdzie kart dotykaja rozne rece. Ta bedzie na domowy uzytek, na wrozby dla przyjaciol )” />

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>