Astroportal – wszystko o astrologii

Zapraszamy na nasz nowy portal poświęcony tylko i wyłącznie astrologii: Astroportal.pl. To strona dla osób, które zaczynają przygodę z astrologią, jak i dla osób, które szukają wskazówek i tekstów dla zaawansowanych.

Na Astroportalu będziemy zamieszczać teksty nasze i różnych astrologów o interpretacji horoskopów, o astrologii mundalnej, medycznej i partnerskiej. Działów będzie przybywać w miarę dokładania nowych artykułów.

Chcemy przede wszystkim informować o tym, co się działo i dzieje obecnie w astrologii w Polsce i na świecie. Będziemy zamieszczaćrecenzje książek, wywiady z polskimi i zagranicznymi astrologiami, tłumaczenia i streszczenia starych tekstów i artykułów, które na bieżąco ukazują się w zagranicznej prasie.

Na Astroportalu znajdą się informacje o kursach, warsztatach i wykładach z astrologii, które odnywają się w Polsce i na świecie.

Zapraszamy do czytania!
Iza i Milka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>