Kto urodził się 20 kwietnia

Wszystkiego najlepszego dla Byków, które obchodzą dziś urodziny!

Autor: Jan Starża Dzierżbicki

Opis pochodzi z reprintu książki Jana Starży – Dzierżbickiego Pod jaką gwiazdą urodziłeś się – horoskopy na każdy dzień roku, Warszawa 1938 r.

Kto urodził się dnia 20 kwietnia

Nie cofa się przed trudnościami i dąży naprzód niezmordowanie, porywając innych za sobą.

Nie zawsze jest to człowiek silny fizycznie - ale minio to jego natura jest bardzo zacięta i wytrwała – i nie cofa się przed niczym, cokolwiek go spotka.

Nieustraszony, władczy, nieustanne czymś zajęty – dąży naprzód niezmordowanie, zwalcza wszelkie przeciwności życiowe i pragnie zwyciężyć za wszelką cenę – przeciwstawiając się nieraz ogólnie przyjętym poglądom.

W tym dążeniu swym naprzód oddziałuje na swe otoczenie i porywa je za sobą. Odznacza się bowiem tak dużymi zdolnościami, a wpływ jego magnetyczny jest tak silny, że z trudem można się oprzeć jego władczemu wpływowi.

Nieraz też ma specjalne upodobanie w obdarzaniu swych przyjaciół lub krewnych drobnymi upominkami. Przeważnie są to jakieś prowianty – coś do zjedzenia – ewentualnie noszenia na sobie itp.

Uważa on, że to, co jemu się podoba – powinno podobać się wszystkim. Ponieważ jednak wykazuje naogół dość dobry smak – można się z nim zgodzić.

Z wielką impulsywnością dąży do osiągnięcia najwyższych celów życiowych. Z wiekiem staje się coraz bardziej zdecydowany, wytrwały, cierpliwy, a nieraz i dogmatyczny, autorytatywny, stały, niezłomny. Wzrasta też jego wiara w siebie.

Może osiągnąć powodzenie
wszędzie tam, gdzie jest potrzebny wysiłek stały i długotrwały. Jest to niezmordowany pracownik w swoim zakresie. Można na nim polegać. Lubi śpiew i przemawianie publiczne. Jest zwolennikiem sztuk pięknych.

W razie choroby może się przejawiać skłonność do niedomagań gardła.

7 myśli nt. „Kto urodził się 20 kwietnia

 1. Magda

  Witam, ja w tej samej sprawie co Izabela:) Urodziłam się 20 kwietnia , lecz zdecydowanie jestem Baranem! Mam zrobione trzy kosmogramy przez nieznanych sobie astrologów, w których jestem BARANEM. Poza tym odkąd tylko pamiętam, to wszyscy traktowali mnie jako Barana. Myślę, że ma to coś wspólnego z latami przestępnymi:) A pierwszy raz datę – 19 kwietnia -przeczytałam z ogromnym zdziwieniem u Davida Harkleya, i odtąd już poleciaaało!:)

  Pozdrawiam bardzo serdecznie
  Magda:)

 2. Marta

  Zgadzam się z wami. Osoby urodzone 20 kwietnia są spod znaku barana. Można to sprawdzić w książkach i innych horoskopach.

 3. robert

  witam wszystkie drogie Barany.Ja również jestem z 20 kwietnia.Różne horoskopy podają źe jest to baran a inne źe byk,ale w latach przestępnych tak jest.Więc zawsze mówię źe jestem zbyczaly baran alby zbaraniały byk ;-).Pozdrawiam

 4. metar_3

  witam ja też jestem z 20 kwietnia i jedna pan od historii nazwał mnie zbaraniałym bykiem , więc co do tego to z zgadzam się z nim bo tu mieszają się dwa znaki akurat w tym dniu …. pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>