Kto urodził się 28 kwietnia

Wszystkiego najlepszego dla Byków, które obchodzą dziś urodziny!

Autor: Jan Starża Dzierżbicki

Opis pochodzi z reprintu książki Jana Starży – Dzierżbickiego Pod jaką gwiazdą urodziłeś się – horoskopy na każdy dzień roku, Warszawa 1938 r.

Kto urodził się dnia 28 kwietnia

Dąży do piękna i harmonii a chętnie zajmuje się sprawami innych ludzi.

Jest to człowiek dość skromny, wolny od zarozumiałości, niezwykle wrażliwy i mediumiczny odczuwa wszystko dookoła w sposób niezwykle subtelny.

Zwłaszcza piękno przyrody wywiera na nim wrażenie głębokie. Artystycznie usposobiony, o wszechstronnych zainteresowaniach umysłowych – łatwo może przezwyciężyć przyciąganie do rzeczy materialnych, jakie przynoszą również urodziny z dnia tego.

I wówczas staje się dostępny natchnieniom twórczym, dusza zaś jego może osiągnąć wysoki rozwój i zdobyć znaczną potęgę wewnętrzną.

Ma przed sobą stałe cele życiowe, jasno określone. Jest pracowity i chętnie poświęca swój czas na okazywanie pomocy w rozwoju innym. Przejmuje się też łatwo troskami innych ludzi i chętne zajmuje się ich sprawami lub przychodzi im z pomocą.

Jest to człowiek pokojowy, który zaufał Opatrzności. A jednak – gdy zajdzie tego potrzeba – potrafi być również zdecydowany, zacięty, a w obronie własnych ideałów staje się nieustępliwy. Wyróżnia się swymi zdolnościami: pełen jest zawsze pomysłów i nowych koncepcyj. Lubi muzykę i sztukę – wszystko co upiększa i wysubtelnia życie.

Dąży do zrobienia majątku, nie po to jednak, aby go tylko posiadać, lecz, aby przy pomocy pieniędzy kształtować swe życie jak najpiękniej i jak najbardziej harmonijnie. Potrafi zarówno zdobywać pieniądze, jak je utrzymać. Chociaż pragnie osiągnąć komfort życiowy, jednakże zbytnio nie chce się wysilać w tym kierunku.

Co mu grozi. W miłości mogą go spotkać przykrości, a przez jedną z kobiet grozi mu nawet poważniejsze przejście
życiowe. Popełnia różne błędy dzięki zbyt jednostronnemu nastawieniu się – co potem mści się na jego losach życiowych. Grozi mu również utrata majątku, który zbierał przez dłuższe okresy zapobiegliwie i wytrwale.

2 myśli nt. „Kto urodził się 28 kwietnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>