Horoskop na 2007 rok

Zapraszamy do czytania horoskopu na 2007 rok
autorstwa Miłki Krogulskiej i Izy Podlaskiej.

Rok 2007 upłynie nam pod szczęśliwą gwiazdą: Jowisz przez cały rok przebywać będzie w znaku Strzelca, czyli w swoim władztwie. Oznacza to duży rozwój komunikacji, Internetu, szkolnictwa wyższego, filozofii i religii.

Dzięki Jowiszowi wszystkie znaki ogniste: Barany, Lwy i Strzelce będą miały wiele optymizmu i życiowych szans oraz szczęścia w realizowaniu życiowych planów. Lwy poczują ulgę od września, kiedy obowiązkowy i pracowity Saturn wreszcie opuści po 2,5 roku ich znak zodiaku.

Saturn przebywać będzie do końca sierpnia w znaku Lwa, a 2 września wejdzie do znaku Panny. Lwy urodzone w trzeciej dekadzie znaku będą miały w tym roku wiele spraw do uporządkowania, konieczne będzie zaciśnięcie pasa i oszczędzanie. Od września Panny zaczną odczuwać wpływ Saturna, co zaowocuje konkretnymi działaniami, ale też ciężką, codzienną pracą.

Przez pierwsze pół roku będziemy pod wpływem opozycji między Neptunem i Saturnem, która od połowy 2006 roku wpływa na naszą aurę polityczną i społeczną. Ludzie podzielą się na dwie połowy: na tych pod wpływem Neptuna, którzy będą wierzyć w cudowne zmiany i nowe ideologie oraz rządowe obietnice, oraz na tych pod wpływem Saturna, którzy będą sceptycznie patrzeć na społeczne i polityczne przemiany i zaczną domagać się realizacji przedwyborczych obietnic. Dopiero w lipcu, kiedy te planety przestaną być w opozycji, łatwiej będzie obiektywnie ocenić nasze działania i decyzje naszych przełożonych, zwierzchników czy polityków.

Najważniejszym wydarzeniem astrologicznym roku jest rozpoczęcie nowego cyklu Wenus, które odbędzie się 18 sierpnia 2007 r. podczas koniunkcji Słońca z Wenus w 24 stopniu Lwa. Nasze miłosne sprawy od tego momentu nabiorą nowego znaczenia, wiele nowych spraw i osób pojawi się w naszym życiu, aby zmienić nasze podejście do miłości i kontaktów z ludźmi.

Zobacz prognozy dla każdego znaku zodiaku: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>