Król popu Michael Jackson nie żyje

Dzisiaj w nocy umarł najsłynniejszy piosenkarz muzyki pop Michael Jackson. Piosenkarz odszedł tuż przed swoimi 51. urodzinami i dwa tygodnie przed kilkumiesięczną trasą koncertową, która miała być jego wielkim powrotem do show-biznesu.

michael_jackson_19842 Michael Jackson w 1984 r., zdjęcie z zasobów Wikimedia Commons

Jako solarna Panna Jackson od dwóch lat jest pod wpływem tranzytu Saturna do urodzeniowego Słońca. Podjął się zbyt wielkiego wysiłku, a jego organizm wycieńczony przez lata ekstrawaganckimi dietami, kuracjami i operacjami plastycznymi, nie był w stanie znieść wysiłku, jaki wiązał się z przygotowaniami do trasy.  Michael znany ze swojego perfekcjonizmu postawił sobie wysoką poprzeczkę, że od dwóch miesięcy intensywnie ćwiczył i przygotowywał się do powrotu na scenę. Niestety, organizm nie wytrzymał, piosenkarz umarł w śpiączce po rozległym ataku serca.

Horoskop Michaela Jacksona

Horoskop Michaela Jacksona

Na dzień śmierci na jego horoskop silnie działał tranzytujący Mars, który właśnie wracał na pozycję urodzeniową w horoskopie Jacksona, robiąc 2 st aplikacyjną koniunkcję z urodzeniowym Marsem (wysiłek fizyczny), 4 st kwadraturę aplikacyjną z osią MC – IC (nadwyrężenie zdrowia, osłabienie, zagrożenie) i koniunkcję z Punktem Fortuny oraz był po kwadraturze z Uranem i Wenus piosenkarza. Jak widać jeśli organizm człowieka jest poważnie osłabiony przez ciężkie tranzyty, nawet tranzyt Marsa może być groźny dla życia.

Horoskop Michaela Jacksona z tranzytami na 26.06.2009

Horoskop Michaela Jacksona z tranzytami na 26.06.2009

Do tego tranzytująca Wenus jest na jego Marsie (łagodna śmierć – w śpiączce). Tranzytujący Księżyc jest na Wenus i MC piosenkarza, stąd rozgłos i natychmiastowa reakcja fanów na całym świecie.

10 myśli nt. „Król popu Michael Jackson nie żyje

 1. Tomek Kiedos

  czesc Iza,
  Skad masz te dane, bo na astrotheme jest asc w wadze, ksiezyc w 5, mars w 8, to ma sens.
  pozdrooo
  Tomek

 2. Iza Autor wpisu

  To jest godzina z Astrodatabanku na astro.com, stosuje ją Liz Greene na swoich wykładach i chyba też podaje ją w książce o Uranie i szaleństwie. Niestety, nie ma pewności, która jest właściwa, istnieje jeszcze z pięć wersji tego horoskopu. Godzina 10.00 jest najmniej wiarygodna, bo podana przez osobę, której „zeznania” co do jej uzyskania nie są w ogóle wiarygodne (info z Astrodatabanku).

  Mi też pasuje to MC w Lwie, tym bardziej że na nagły zawał i śpiączkę tranzyt Marsa do IC pasuje jak ulał. Ale wiadomo, że dopiero jak wyjdzie jakaś biografia z godziną wziętą z metryki urodzenia, to to gdybanie się dopiero skończy :)

  Pozdrawiam Cię serdecznie

 3. junona78

  Juz pisalam na forum, ze ten horoskop jest zly, ustawiony na zla godzine.
  Michael Jackson w swojej autobiograficznej ksiazce pisze, ze urodzil sie
  „.. on a late summer night 1958″.

 4. Iza Autor wpisu

  To ciekawe, dziękuję bardzo za informację. Nie uważam, że horoskop przedstawiony tutaj jest ten właściwy :) Nie pasował mi ascendent w Wadze, powszechnie dotąd używany. Możesz podać tytuł tej autobiografii? Będę wdzięczna.

 5. PeterPiotrek

  Witam. Chciałem się podzielić z fanami czymś co zrobiłem dla MJ-a.

  To jest mój hołd dla Niego. Nie jest to mistrzostwo ale napisałem i wykonałem dla MJ-a.

  Bez zbędnych ceregieli oto link:

  http://www.youtube.com/watch?v=TSLvTbPOaBY

  Zapraszam do oglądania i słuchania :)

  Pamiętajcie MJ- żyje. Jeśli nie cieleśnie to w naszych sercach i muzyce.

 6. Nadia

  Nawet nie wyobrażałam sobie, że jego strata, nawet po roku jego nieobecności będzie dla mnie tak trudna. Być może ma to związek z tym, ze jestem jego fanką od 9 roku życia. Teraz mam 19 i moja pasja do jego muzyki, ani sam szacunek do jego osoby się nie zmieniły. Bardzo mi go brakuje. Mimo tego, że nigdy nie spotkałam go osobiście, to miałam świadomość, że gdzieś jest, że oddychamy tym samym powietrzem. Nie raz w dzieciństwie zastanawiałam się co takiego właśnie w tej chwili robi Michael Jackson. Teraz nie potrafię nawet zadać sobie tego pytania, bo serce mi pęka na myśl, że jego już nie ma. ;( Kochamy Cię Mike!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>