Nasze książki Sennik i Przesądy na półce w Empiku

W dziale Hobby w Empiku można znaleźć dwie nasze nowe książki wydane w 2009 roku: Sennik oraz Przesądy. Ładnie się koło siebie prezentują :)

Z książką Przesądy wiąże się pewna zabawna anegdotka astrologiczna. Jak pewnie łatwo zauważyć, moje imię i nazwisko jest na okładce wymienione pierwsze, mimo że kiedy jest dwóch autorów, wymienia się ich nazwiska alfabetycznie. Zwykle w naszych wspólnych publikacjach ja jestem wymieniana na drugim miejscu.  W tym roku było inaczej. Grafik, który projektował okładkę, umieścił mnie na pierwszym miejscu, bo tak lepiej można było zaprojektować całość rysunku – moje imię i nazwisko jest krótsze od Miłki.  Astrologicznie wygląda to ciekawie – ja teraz mam tranzytującego Jowisza na MC, a Miłka ma na MC T Saturna – raz więc jest na drogim, „gorszym” miejscu :)

ksiazki_empik

Wielką osobliwość znalazłam w dziale Ekonomia – na tej półce ktoś z obsługi umieścił książkę Pieniądze – prawo przyciągania. Jak widać finansiści new age się nie boją!

pieniadze

Na półkach z płytami pojawiło się w Empiku  się mnóstwo muzyki relaksacyjnej, m.in. dla znaków zodiaku i do praktyki tarota:

plyta01plyta02

Przesądy – Izabela Podlaska, Miłosława Krogulska, Świat Książki 2009

Sennik - Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska, Hachette 2009

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>