Tarot Maroon – Wielkie i Małe Arkana wreszcie w komplecie!

Długo oczekiwany Tarot Maroon – Wielkie i Małe Arkana wreszcie w komplecie – do Wielkich Arkanów zostały wydane Małe Arkana. Od dziś do kupienia w naszym sklepie. Zamów talię już dziś, nie zwlekaj! To świetny gwiazdkowy prezent.

Maroon Tarot (Małe i Duże Arkana) to tajemnicza i piękna talia narysowana przez polskiego malarza Tomasza Marońskiego, któremu dopingowała Maja, producentka talii. Każda karta to osobny tajemniczy świat, przedstawiony w każdym szczególe i w pięknych kolorach i rysunkach.

Karty są sztywne i przyjemne w dotyku, i w pracy z nimi: są obustronnie lakierowane. Rogi kart zaokrąglone. Karty są bardzo dobrej jakości, kolory są intensywne i takie, jak na zdjęciach.

Przeczytaj wywiad z twórcami Tarota Maroon.

Wielkie Arkana
tm_tarot_major

Dwór Buław

tm_wands_vision

Dwór Kielichów

tm_cups_vision

Dwór Mieczy

tm_swords_vision

Dwór Denarów

tm_pentacles_vision

Prawda, że piękne?

3 myśli nt. „Tarot Maroon – Wielkie i Małe Arkana wreszcie w komplecie!

 1. Iza Autor wpisu

  Karty można kupić w całości w naszym sklepie internetowym:

  http://sklepmagiczny.pl/maroon-tarot-p-924.html

  Jeśli kupiłaś u nas wcześniej same Duże Arkana, dajemy zniżkę 15% na zakup całej talii – producent kart nie wydał osobno małych, ale dał zniżkę. Aby uzyskać zniżkę, napisz maila do nas do sklepu lub zadzwoń lub napisz o tym w komentarzu do zamowienia.

  Pozdrawiam serdecznie

 2. Trynity34

  Witam
  Cieszę się , że są już w komplecie jedynie martwi mnie to że są tak małe , czy jest jakaś specjalna edycja takich kart w większym rozmiarze? bardzo chętnie kupiłabym właśnie takie , wielkie karty. proszę o odpowiedź i pilny kontakt.

  Serdecznie pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>