Mężczyźni i operacje plastyczne

Autorka: Izabela Podlaska

Moda na operacje plastyczne zatacza coraz szersze kręgi. Już nie tylko kobiety chcą młodziej i piękniej wyglądać. Pod skalpel coraz chętniej kładą się mężczyźni. Co sprawia, że mężczyzna decyduje się na operację plastyczną? Jakie astrologiczne wpływy sprawiają, że tak się dzieje?

Krzysztof Ibisz zachwycił ostatnio wydatnymi ustami i brakiem worków pod oczyma. I choć się do żadnych operacji nie przyznaje, portale plotkarskie twierdzą, że już nieraz poprawił sobie urodę. Ibisz ma w horoskopie Słońce i Merkurego w znaku zmiennych Ryb razem z planetą pracy – Saturnem. A to oznacza, że jest w stanie zrobić niemal wszystko, byle wyglądać wciąż atrakcyjnie i młodo. Bo ciało i twarz to jego narzędzie pracy. Niestety, katorżnicze ćwiczenia z osobistym trenerem nie wygładzą zmarszczek. Dlatego od kilku miesięcy obserwujemy zmiany w wyglądzie zanego prezentera. Zmniejszyły mu się bruzdy i uwydatniły usta, a twarz coraz bardziej przypomina maskę. Ibisz z trudnością się uśmiecha i wyraża mimiką emocje, co jest najczęstszym efektem nadużywania zastrzyków z botoksu, które wygładzają zmarszczki i naciągają skórę.

Krzysztof Ibisz ur 25.02.1965, Warszawa, godzina nieznana

Winna temu jest Wenus

Nie każdy da się pokroić, by lepiej wyglądać. Choć moda na plastyczne operacje coraz bardziej się szerzy, trzeba mieć w horoskopie coś, co każe zdecydować się na taki odważny krok. Według astrologii o wygląd najbardziej dbają ci, którzy mają w horoskopie wpływ Wenus oraz silnie obsadzone planetami znaki ziemskie: Byka, Pannę i Koziorożca. Oni potrafią znieść wiele wyrzeczeń, a nawet bólu, by wyglądać pięknie i młodo. Prym wiodą osoby spod znaku Panny lub te, które mają w horoskopie silnie obsadzony ten znak. Panna odpowiada za dbanie o zdrowie. Jej obsesja na punkcie wyglądu może doprowadzić do uzależnienia od operacji plastycznych.

Panna to kocha

Ibisz ma w Pannie aż trzy planety: Marsa, Urana i Plutona. Dlatego może wierzyć, że pokona czas i będzie perfekcyjnie piękny. Jednak coraz bardziej upodabnia się do wielu ofiar operacji plastycznych. Silne Panny uważają, że medycyna może zdziałać cuda i bez lęku oddają się w ręce lekarzy. Nie zawsze jednak efekt jest taki, jakiego oczekują. Tak było np. z Michaelem Jacksonem (Panna), który operacjami zmienił totalnie swój wygląd i, jak szeptano, zaczął się rozpadać.

Mickey Rourke (Panna), kiedyś jeden z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood, dziś wygląda jak monstrum. Jego twarz po wielu bójkach na ringu (był zawodowym bokserem) wymagała operacji. Aktor przyznaje, że trafił do złego chirurga, który zrobił z niego potwora.
– Chciałem uporządkować bałagan na mojej twarzy i temu służyła większość zabiegów. Wybrałem jednak nie tego chirurga, aby poskładał mi twarz – wyznał w jednym z wywiadów. – Miałem dwa razy złamany nos, przeszedłem pięć operacji nosa i jedną zmiażdżonej kości policzkowej. Tylko silna Panna mogła tyle znieść dla poprawienia wyglądu. CZYTAJ DALEJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>