Układanie paneli a znaki zodiaku

Podczas układania paneli w biurze przyszedł Miłce do głowy wątek astrologiczny: jak jakie znaki zodiaku dają sobie radę podczas robót budowlanych. Najtrudniej mają Panny – bo wkręcają się w każdy szczegół i robią wszystko wedle instrukcji. Na przykład jedna Panna robiąc mi garderobę tak odmierzyła proporcje półek, że jedna z nich wypadała na wysokości kontaktu. Zamiast obniżyć półkę, rzeczony Panna nie chcąc burzyć proporcji wyciął w półce dziurę na kontakt :)

Skorpiony i Bliźnięta kombinują i wynajdują patenty, żeby zrobić porządnie, ale się nie narobić. Lwy tylko dyrygują innymi, a Strzelce mają wiele pomysłów, ale znikają, kiedy przychodzi czas ich realizacji. Ryby i Raki rozkładają bezradnie ręce i wołają innych o pomoc. Barany robią wszystko same, ale jak im coś nie wyjdzie, to zostawiają niedoróbki, byle do przodu. Byki i Koziorożce robią dokładnie, ale bardzo powoli. Wagi nie uznają takich prac. Wodniki wynajdują coraz to nowe ulepszenia i zastosowania wynalazków i różnych dziwnych urządzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>