Jakimi prezydentami byliby kandydaci?

Dzisiaj w codziennej gazecie Metro i w jej internetowym wydaniu ukazała się nasza charakterystyka czterech głównych kandydatów na prezydenta – jakim prezydentem byłby każdy z nich według astrologicznych reguł. http://serwisy.gazeta.pl/metro/1,50145,2956283.html

A oto nasz tekst:
Kandydaci na prezydenta 2005 r.

Donald Tusk
Wpływ Neptuna na jego Słońce i Wenus w znaku Byka sprawi, że będzie popularny i będzie dobrze prezentował się w mediach. Jako prezydent będzie uparcie forsował swoje rozwiązania polityczne i gospodarcze, trudno będzie mu pójść na kompromis w sprawach, które dotyczą wartości i własności. Nad każdą sprawą będzie się długo zastanawiał, decyzje będzie podejmował bardzo powoli. Księżyc w znaku Wodnika sprawi, że będzie otwarty na ludzi młodych, chętnie będzie podróżował i nawiązywał kontakty z zagranicznymi politykami. Będzie dążył do unowocześnienia naszego państwa.

Lech Kaczyński
Jako prezydent będzie zdecydowany i szybki w działaniu. Nie zawsze jedo decyzje będą przemyślane. Chętnie będzie słuchał cudzych rad, ale do niego będzie należało ostatnie słowo w każdej sprawie. Będzie pracował dużo i bez przerw, co może odbić się na stanie jego zdrowia. Nie zdobędzie medialnej popularności, a jego wystąpienia będą publicznie krytykowane. Będzie wierny swoimi zasadom i programowi politycznemu, wiele zrobi też, abyśmy nie zapomnieli o naszej historii i tradycji.

Andrzej Lepper
Bardzo ostrożnie będzie dobierał doradców, otaczać się będzie tylko swoimi zaufanymi i sprawdzonymi ludźmi. Słońce w Bliźniętach i Księżyc w Skorpionie w jego horoskopie wskazują, że jako prezydent będzie dużo mówił, ale robił zupełnie co innego. Mars w opozycji do Jowisza sprawi, że będzie chciał poprawiać prawo, ale wedle własnego popmysłu. Często będzie korzystał z prezydenckiego prawa veta. Będzie też próbował stworzyć nowy wizerunek Polski na forum międzynarodowym.

Marek Borowski
Będzie pracowity i konsekwentny. Jako silny Koziorożec (Słońce, Wenus i Księzyc w tym znaku) będzie umiał zarządzać każdym, nawet najbardziej trudnym zespołem ludzi. Jednak będzie mu trudno negocjować i dogadywać się z osobami o innych poglądach politycznych. Będzie próbował usprawnić mechanizmy działania naszego państwa. Będzie miał tendecje do gubienia się w szczegółach. Może zaskoczyć wszystkich niekonwencjonalnymi pomysłami reform administracyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>