Książka Johna Frawley’ego „Rzeczywista astrologia” już do kupienia u nas

Właśnie ukazała się w języku polskim świetna książka Johna Frawley’ego, jednego z najlepszych astrologów klasycznych i horarnych na świecie.

Książkę można na razie tylko kupić w naszym sklepie internetowym:

http://sklepmagiczny.pl/rzeczywista-astrologia-p-1321.html

Frawley przedstawia w niej swoje podejście do rożnych gałęzi astrologii, jednocześnie podając wiele praktycznych rad i wskazówek ze swojej praktyki. Te książkę musisz mieć, jeśli zajmujesz się astrologią! Jest świetna zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych astrologów. Ci, którzy nic o astrologii nie wiedzą, też znajdą w niej wiele ciekawych informacji, a przede wszystkim, poznają tajniki astrologii jednocześnie świetnie się bawiąc – John ma świetne poczucie humoru.


Wykład Johna Frawley’ego 27.02.2010 podczas II Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego w Warszawie. Od prawej: Mii Krogulska, Beata Kibil, John Frawley

Premiera książki miała miejsce w miniony weekend na II Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego w Warszawie. John Frawley podpisywał książkę i miał wykład na temat Merkurego w horoskopie urodzeniowym.


John Frawley podpisuje swoją książkę na II Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego 27.02.2010 w Warszawie. Wszyscy cierpliwie czekali w kolejce, a John cierpliwie podpisywał kolejne egzemplarze – podpisał ponad setkę książek!

Książkę bardzo polecam! Konsultację astrologiczną robiła Beata Kibil, uczennica Johna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>