Zajęcia I-VII 2008 w Warszawskiej Szkole Astrologii

Zapraszamy na zajęcia z astrologii i Tarota w nowym roku w Warszawie, na razie rozkład od stycznia do lipca 2008, kurs astrologii dla początkujących będzie w październiku, szczegóły już wkrótce.

Info i zapisy u mnie i Miłki – czyli u prowadzących zajęcia, tel + 48 600 218 488, +48 600 218 588. Zapraszamy!

Styczeń
31.01.2008 czwartek 18.00-21.00
Planety na Descendencie
Descendent jest silnym punktem w każdym horoskopie, który mówi o naszych relacjach z innymi ludźmi w szerokim kontekście. Kiedy mamy w tym miejscu planetę, wzmacnia ona nasze więzy i kontakty z ludźmi. Jako ilustrację tematu będziemy analizować horoskopy uczestników i znanych osób z planetami na Descendencie. Prosimy o przyniesienie własnych przykładów – horoskopy swoje, rodziny, znajomych.

Luty
7.02.2008 czwartek 18.00-21.00
Planety nieaspektowane w horoskopie
Jeśli planeta, szczególnie osobista, nie odbiera żadnych głównych aspektów, nie współpracuje z resztą horoskopu i wyraża się inaczej niż inne planety. Poznamy różne sposoby, w jakich planeta nieaspektowana może wyrażać się w naszym horoskopie i jak ją zaktywować. Będziemy analizować horoskopy znanych ludzi i uczestników zajęć.

23.02.2008 sobota 16.00-20.00
Horoskop firmy czyli wstęp do astrologii biznesowej
Horoskop założenia firmy jest ważnym momentem nie tylko przy rozpoczynaniu biznesu, ale również później, w trakcie rozwijania działalności. Towarzyszy on nam przez cały czas, dlatego musimy dobrze poznać jego mocne i słabe strony, aby umieć wykorzystać okazje i radzić sobie z kryzysami, jakie przynoszą tranzytujące planety. Na warsztatach będziemy analizować horoskopy firm z różnych branż i poznamy zasady działania tranzytów na horoskopy firm. Prosimy o przyniesienie własnych przykładów do analizy na zajęciach.

Marzec
6.03.2008 czwartek 18.00-21.00
Tajemnica i strach w horoskopie: VIII i XII dom
Domy VIII i XIII są w astrologii domami tabu. Tam kryją się nasze pragnienia, żądze, strachy i tajemnice. Poznamy mechanizmy, jakie rządzą tymi obszarami w horoskopie. Jaką cenę musimy zapłacić, żeby tam zajrzeć i przekonać się, czy rzeczywiście jest się czego bać? Będziemy analizować horoskopy znanych ludzi i uczestników.

15.03.2008 sobota 16.00-20.00
Miłosne pułapki w horoskopie czyli jak znaleźć idealnego partnera
Czy możliwe jest, aby znaleźć miłość swojego życia dzięki analizie horoskopu? Przyciąganie płci przeciwnej odbywa się w naszych horoskopach na różnych poziomach: szukamy ideału, reagujemy na seksualne bodźce i próbujemy budować związki w codziennym życiu. Jak pogodzić te elementy? Na warsztatach będziemy analizować horoskopy uczestników pod kątem tych trzech wymiarów. Będziemy szukać podobieństw w horoskopach partnerów, jakich przyciągamy. Na zajęcia prosimy przynieść horoskopy swoje i partnerów życiowych (najlepiej kilku) do analizy horoskopów porównawczych i kontaktowych. Będzie możliwość wydrukowania horoskopów na miejscu przed zajęciami.

Kwiecień
3.04.2008 czwartek 18.00-21.00
Aspekty Marsa z Saturnem czyli gaz i hamulec w horoskopie
Mars i Saturn mają przeciwstawną energię w horoskopie: Mars nas pobudza i napędza do działania, Saturn opóźnia nasze działania i buduje struktury, w których możemy się poruszać wedle ściśle określonych reguł. Kiedy w horoskopie urodzeniowym te dwie planety są połączone aspektem, zaczyna się między nimi walka. Jak ją można okiełznać i wykorzystać, przekonamy się analizując horoskopy znanych osób i uczestników zajęć.

19.04.2008 sobota 16.00-20.00
Astrologia elekcyjna – wstęp i podstawowe reguły
Są lepsze i gorsze dni na rozpoczynanie pewnych spraw. Dzięki znajomości astrologii możemy dobrać dzień i godzinę wydarzenia tak, żeby nie tylko samo wydarzenie było szczęśliwe i miało dobry przebieg, ale żeby w przyszłości przynosiło nam jak najmniej kłopotów i jak najwięcej zysków. Na warsztacie poznamy najważniejsze zasady astrologii elekcyjnej, która właśnie zajmuje się wyznaczaniem dat dla konkretnych wydarzeń. Będziemy analizować dobre i złe horoskopy elekcyjne z różnych dziedzin życia: horoskop randki, ślubu, horoskop założenia firmy, horoskop uruchomienia strony internetowej, horoskop rozpoczęcia podróży, horoskop podpisania ważnej umowy itp. Prosimy o przyniesienie własnych przykładów do analizy podczas zajęć.

Maj
15.05.2008 czwartek 18.00-21.00
Mistyka i magia w horoskopie – horoskopy słynnych magów i okultystów
Wiele ludzi zadaje sobie pytanie, czy ma zdolności do zajmowania się magią, astrologią, mistyką. W horoskopie urodzeniowym można wskazać elementy, które ułatwiają pójście taką ścieżką. Będziemy śledzić podobieństwa w horoskopach słynnych magów, astrologów i okultystów.

Czerwiec
7.06.2008 sobota 16.00-20.00
Udane podróże i przeprowadzki czyli astrokartografia w praktyce
Nadchodzą wakacje, a wraz z nimi dylemat, gdzie najlepiej wypocząć. Kto chce odkryć, czemu śni o podróży do Peru, nauczył się japońskiego, nawet w Koziej Wólce spotyka Francuzów lub wciąż pracuje z Norwegami, temu polecamy astrokartografię. Na zajęciach będziemy analizować horoskopy urodzeniowe i progresywne uczestników na mapach astrokartograficznych.

12.06.2008 czwartek 18.00-21.00
Twoje progresywne Słońce w horoskopie
Znak zodiaku naszego Słońca w horoskopie zmienia się w czasie, a nasza osobowość poszerza się o nowe cechy charakteru, nowe cele życiowe, nową energię do działania. Bardzo silny wpływ ma na to Słońce progresywne, które w ciągu naszego życia może zmienić znak zodiaku aż dwa razy, a jeśli urodziliśmy się pod sam koniec znaku to nawet trzy razy. Będziemy analizować przykłady zwrotów w życiu słynnych ludzi i uczestników zajęć na podstawie ich horoskopów.

Lipiec
1.07.2008 Rozpoczęcie Kursu Tarota dla początkujących 1-10.07.2008
g.18.00-21.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>