Nowość! Strategia kosmosu – książka o relokacji i astrokartografii

Jarosław Gronert wydał pod koniec 2007 roku książkę o astrokartografii, jest to pierwsza tego typu publikacja w języku polskim. Strategia kosmosu zawiera część teoretyczną o relokacji, astrokartografii i przestrzeni lokalnej oraz obszerną część praktyczną – analizy horoskopów relokacyjnych i map astrokartograficznych.

Książka pojawiła się w sklepach dopiero w styczniu 2008, do nas do sklepu dotarła wczoraj, nie czytałam jej jeszcze w całości. Fragmenty, które przed drukiem podsyłał mi Jarek do przeczytania podobały mi się, były to bardzo rzetelne i dokładne analizy relokacyjne. Jak przeczytam, to napiszę recenzję. Książkę można kupić na naszych zajęciach i w sklepie internetowym.

Na Astroportalu można już przeczytać obszerne fragmenty książki: Strategia kosmosu, Jak działa relokacja?, Astrokartografia i relokacja w kulturze oraz geopolityce.

Napisałam również recenzję tej książki: Ahoj przygodo czyli strategia kosmosu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>