Wenus w znaku Wodnika

W niedzielę Wenus, planeta miłości, związków i przyjemności, wkroczyła do znaku Wodnika, gdzie czuje się doskonale – ze względu na pokrewieństwo żywiołu i jakości. Wodnik to przecież znak powietrzny – władztwo Wagi i znak stały – władztwo Byka.

Jakie przyjemności i relacje szykuje nam Wenus w swojej wędrówce przez znak Wodnika od 17.02 do 12.03.2008? Przede wszystkim pragnąć będziemy wolności i swobody właśnie w związkach. Wenus w Wodniku eksperymentuje i takie właśnie będzie nasze nastawienie do życia, związków z ludźmi i przyjemności. Wyjazd do Indii, surfowanie w Australii czy nocne oglądanie gwiazd na Saharze – teraz właśnie jest najlepszy moment, aby te pomysły zrealizować. Wenus w Wodniku sprzyja również zakupom sprzętu elektronicznego i inwestycjom w nowoczesne technologie.

Osoby, które mają Wenus w znaku Wodnika w swoim horoskopie urodzeniowym, potrzebują dużo wolności i niezależności w związkach. Tworzą relacje nietypowe i odbiegające od społecznych reguł. Często mają dużo starszych lub dużo młodszych partnerów. Uprawiają często wolne zawody, ponieważ ich podejście do pieniędzy jest ekscentryczne: nie lubią być zależni od pieniędzy. Często wydają na bardzo osobliwe przyjemności, nie zawsze w młodości szanują pieniądze i dobra materialne. Mimo że nie stronią od małżeństwa, rzadko są w stanie długo wytrwać w oficjalnych związkach. Mają dużo przyjaciół i często mylą przyjaźń z miłością, wprowadzając tym zamieszanie zarówno wśród swoich znajomych, jak i wśród rodziny.

Znane osoby z Wenus w znaku Wodnika: Małgorzata Foremniak, Andrzej Wajda, Natalie Cole, Elton John, Janis Joplin, Aretha Franklin, Carole King, Nicolas Cage, Mel Gibson, Cybill Shepherd, Glenn Close, Gene Hackman, Muhammad Ali, Steven Hawking, Oprah Winfrey, Yoko Ono, Peter Gabriel, Bruce Willis, Paris Hilton, Ashton Kutcher, Tea Leoni, Kate Moss.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>