Horoskop tygodniowy 9-15.08.2010

We wtorek Księżyc znajdzie się w nowiu, a więc tydzień sprzyja odnawianiu sił życiowych, odpoczynkowi i nabieraniu pozytywnej energii. Warto nabrać trochę dystansu to tego, co nas złości lub irytuje. Gdy Księżyc wychodzi z nowiu, w naszych głowach pojawiają się nowe, lepsze pomysły. To, co dotychczas było poza naszym zasięgiem, teraz może okazać się możliwe do zdobycia. Także w uczuciach, relacjach i związkach staniemy się bardziej otwarci i zgodni. Niech przybywający Księżyc sprawi, że wszystkim nam przybędzie powodów do radości i miłości.

9 sierpnia, poniedziałek
Księżyc jest w znaku  Raka i od godz. 1.24 w znaku Lwa. Będziemy pełni energii i optymizmu, bo o godz. 6.08 Księżyc znajdzie się w trygonie z Jowiszem. To w poniedziałkowy poranek natchnie nas pozytywną energią. Dobry dzień na samodzielne działanie, sport, wakacyjne wyjazdy. Jeśli zajmujesz się biznesem, dzisiaj kończ stare sprawy i układaj ambitne, dalekosiężne plany. Dobra aura dla miłości, bo Księżyc w znaku Lwa ośmiela do romantycznych wyznań. W nocy możliwe niezwykłe sny, bo o godz/. 1.42 Wenus znajdzie się w opozycji do Jowisza. Nie bójmy się marzyć, bo marzenia niedługo się spełnią!

10 sierpnia , wtorek
Księżyc jest w znaku Lwa. Dziś o godz. 5.09 Księżyc znajdzie się w nowiu w znaku Lwa. Postaraj się zacząć coś nowego i nie wracaj do starych kłopotów. Marzenia i życzenia, jakie dzisiaj będziemy składać do świata, mogą się spełnić, dlatego szkoda czasu na marudzenie czy kłótnie. Wieczór upłynie w niezwykłej, magicznej i romantycznej aurze, bo o godz. 21.11 Księżyc znajdzie się w opozycji do Neptuna, co sprzyja zakochanym i sprawia, że można liczyć na natchnienie artystyczne. Od godz. 21.11 do 1.02 w środę Księżyc będzie w próżnym kursie.

11 sierpnia, środa
Księżyc jest w znaku Lwa i od godz. 1.02 w znaku Panny. Od rana będziemy entuzjastycznie nastawieni do nowych, a także ryzykownych przedsięwzięć. Księżyc w znaku Panny uczyni nas bardzo praktycznymi i pewnymi siebie. Zamiast grzecznie czekać lub prosić, sami weźmiemy sobie to, na co mamy ochotę. Z gorących dyskusji urodzić się mogą trafne, a nawet przełomowe pomysły, ale trzeba dziś pamiętać o hierarchii, tytułach i normach, bo ludzie będą bardzo czuli na swoim punkcie.

12 sierpnia, czwartek
Księżyc jest w znaku Panny. Będziemy pracowici i zdyscyplinowani. Dobry dzień na rachunki, porządki w rachunkach i dokumentach, a także podejmowanie ważnych zawodowych decyzji. Szybko zmierzać będziemy do obranego celu, a dyskusje będą prowadzić do konkretnych wniosków. Jedynie randki mogą być trudniejsze, bo nie będziemy romantyczni i wylewni w uczuciach. Dzisiaj logika i rozsądek wygrają z porywami serca.

13 sierpnia, piątek
Księżyc jest w znaku Panny i od godz. 0.44 w znaku Wagi. Dziś piątek trzynastego, a więc od rana wszyscy będą rozmawiać o przesądach! W pracy unikajmy leniwych współpracowników, bo mogą nas zdenerwować. O 10.59 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Wenus, co sprzyja układaniu weekendowych planów. Po pracowitym tygodniu zadbaj o chwilę relaksu, medytacji, posłuchaj muzyki i zajmij się sztuką. O godz. 15.22 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Marsem, a więc bądź wtedy ostrożny w podróży. Wieczorem randki będą gorące, a tańce i zabawy mogą trwać do białego rana.

14 sierpnia, sobota
Księżyc przebywa w znaku Wagi. Dziś będziemy mieć mnóstwo pomysłów, ale nie wszystkie z nich uda się doprowadzić do końca. Ludzie mogą się spóźniać i co chwilę chcieć czegoś zupełnie innego, bo Księżyuc w znaku Wagi sprzyja zmianom. Planeta Uran cofa się do znaku Ryb, a więc przypomnimy sobie o starych miłościach i zainteresowaniach sprzed lat. Najlepiej szybko uporajmy się z domowymi obowiązkami, a potem bez wyrzutów sumienia odpoczywajmy i bawmy się z przyjaciółmi.

15 sierpnia, niedziela
Księżyc jest w znaku Wagi i od godz. 2.27 w znaku Skorpiona. Strzeż dzisiaj swoich sekretów i nie rozmawiaj o polityce i pieniądzach, bo Księżyc w znaku Skorpiona sprzyja dziwnym zbiegom okoliczności. Odpoczywaj i ciesz się wolnym dniem. Wieczorem będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać sny i ufać intuicji.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>