Horoskop tygodniowy 16-22.08.2010

Autorka: Miłosława Krogulska

Księżyca przybywa, a więc w tym tygodniu wystarczy nam zapału i energii aby zrealizować nasze zamiary. W poniedziałek układajmy plany, zmieniajmy schematy, nie obawiajmy się nowości. Uda się to, co zaplanujesz – obowiązki, porządki, robienie przetworów i wystarczy czasu na aktywny odpoczynek. Nad grillem zacznij liczyć kalorie, bo nasza waga potrafi rosnąć tak szybko, jak powiększający się na niebie Księżyc.

16 sierpnia, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzisiaj nie daj się sprowokować do kłótni, tylko cierpliwie wprowadzaj w życie swoje własne plany. Na niebie Saturn znajdzie się dzisiaj w opozycji do Jowisza. Wznieci buntownicze i niespokojne nastroje, dlatego lepiej dzisiaj uważać podczas ważnych narad lub omawiania spraw zawodowych. O godz. 20.15 Księżyc znajdzie się w pierwszej kwadrze, a więc wtedy czaruj, medytuj i wyglądaj ważnych znaków. Odważ się zmienić to, co nie daje ci radości ani spełnienia. Do odważnych świat należy!

17 sierpnia , wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona i od godz. 7.35 w znaku Strzelca
Dzisiaj bardzo trudno będzie nam skupić się na pracy. Od rana pomyślimy o rozrywkach, chętnie przejrzymy prasę i pobuszujemy w internecie. O godz. 12.00 Księżyc znajdzie się w trygonie do Jowisza. Przypomnimy sobie, że przecież są wakacje. Planuj podróże, szczególnie te zagraniczne, szukaj dobrych ofert w biurach podróży. Wspaniale udadzą się randki i towarzyskie spotkania, po pracy warto gdzieś się wybrać.

18 sierpnia, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Przez cały dzień będziemy w dobrych humorach, pochłoną nas ciekawe dyskusje i plany towarzyskich spotkań. Do zajęć, które wymagają skupienia, samotności i cierpliwości nie będziemy mieli głowy i dlatego wpadniemy na dobre, rewolucyjne pomysły. Jeśli coś przebiega nie tak, jak chcielibyśmy, to łatwo to będzie zmienić. Negocjuj, nie trać wiary w siebie, a postawisz na swoim. Samotni nabiorą dzisiaj więcej odwagi w nawiązywaniu nowych znajomości.

19 sierpnia, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca i od godz. 16.18 w znaku Koziorożca
Dzisiaj Księżyc namawiać nas będzie do nagłych zmian i rewolucyjnych decyzji. Warto spędzić dzień na załatwianiu spraw na mieście, bo w bankach i urzędach wszystko uda się szybko i sprawnie załatwić. O godz. 15.59 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Uranem, unikaj wtedy kłótni, bo może być gorąco! W godz. od 15.59 do 16.18 Księżyc znajdować się będzie w próżnym kursie. O godz. 21.40 znajdzie się w kwadraturze z Saturnem, a o godz. 22.03 w koniunkcji z Plutonem, co nie sprzyja ani randkom, ani towarzyskim spotkaniom.

20 sierpnia, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Weekend już blisko, a więc niczym się dzisiaj nie przejmuj i nie pozwól, aby ktoś obarczył cię nadmiarem pracy. W pracy lub biznesie bądźmy dzisiaj ostrożni, bo o godz. 12.08 Słońce znajdzie się w opozycji do Neptuna i może sprawić, że staniemy się mniej spostrzegawczy, a nawet trochę naiwni. Wieczór też może być niespokojny, bo o godz. 18.47 Księżyc znajdzie się w kwadraturze do Wenus, a o godz. 18.50 w kwadraturze do Marsa. Unikajmy dyskusji na temat miłości, bo mogą popsuć nam randkę! O godz. 22.00 Merkury wkroczy w ruch wsteczny, co przez następne dni nie sprzyja zakładaniu firm lub kupowaniu samochodów.

21 sierpnia, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Sobota sprzyja domowym sprawom. Poczujemy dzisiaj, że czas zwolnić i wreszcie trochę odpocząć. Księżyc w Koziorożcu pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy, ale z zaczynaniem nowych spraw lepiej zaczekać do poniedziałku. Dzisiaj niech wszystko przebiega w swoim rytmie. Warto zadbać o zdrowie i urodę. Pielęgnuj skórę, nakładaj kremy i maseczki, łykaj wzmacniające preparaty i witaminy. Warto wybrać się na sesję jogi lub tai-chi.

22 sierpnia, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca i od godz. 3.38 w znaku Wodnika
Dzisiaj nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Zawierajmy nowe znajomości, szukajmy ciekawszych propozycji, postarajmy się spędzić wolny czas zupełnie inaczej, niż zwykle. Aura sprzyja dobrym pomysłom na pozytywne życiowe zmiany. Długa droga zaczyna się od pierwszego kroku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>