„Astrologia Profesjonalna” – nowe pismo dla astrologów!

Z radością i dumą oddajemy w ręce czytelników pierwszy numer nowego pisma o astrologii „Astrologia Profesjonalna”. Liczy aż 90 stron! Okładka jest kolorowa, a środek wraz z ilustracjami czarno-biały.  Pismo można od dzisiaj kupić w naszym Sklepie Magicznym, cena 24,99 zł (w prenumeracie taniej – patrz niżej).  Przyjmujemy też zamówienia telefonicznie pod numerami: 600218488 i 600218588

Jowisz w swoim władztwie w Rybach i i Saturn w wywyższeniu w Wadze patronują temu wydawniczemu przedsięwzięciu. Liczymy nie tylko na przychylność gwiazd. Będziemy publikować ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentować autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów. Oprócz internetu trudno bowiem znaleźć teraz miejsce, gdzie publikowane są obszerne i wyczerpujące teksty na temat teorii i praktyki astrologicznej.

Wciąż brakuje na polskim rynku nowych książek i artykułów na temat różnych dziedzin astrologii. Postanowiliśmy wypełnić tę lukę. W „Astrologii Profesjonalnej” będziemy zamieszczać artykuły o klasycznej i współczesnej astrologii. Uważam bowiem, że rosnące zainteresowanie astrologią klasyczną nie powinno przesłonić dorobku współczesnych astrologów. Dopiero połączenie tych dwóch nurtów astrologii daje najlepsze efekty w interpretacji horoskopu. Dużo miejsca poświęcimy szczególnie tym tematom, które są polskiemu czytelnikowi nieznane. W numerze mamy tekst Piotra Piotrowskiego o popularnej od stuleci metodzie rektyfikacji stopnia ascendentu zwanej animodarem, a także mój przewodnik, jak zadawać pytania horarne. W kolejnych numerach będziemy publikować krok po kroku, jak interpretować horoskopy horarne oraz przykłady z warsztatu różnych astrologów horarnych. Jarosław Gronert pisze dla nas o Saturnie i Plutonie w kontekście kwadratur, jakie te planety utworzą w najbliższych latach. Jest to fragment jego najnowszej książki o astrologii mundalnej, która wkrótce ukaże się drukiem.

Z naszym pismem współpracują nie tylko najlepsi polscy astrologowie, ale i obcojęzyczni autorzy. Będziemy publikować tłumaczenia artykułów zagranicznych autorów, bo mimo że polska astrologia jest na wysokim poziomie, zawsze warto zobaczyć, jak inni interpretują podobne co my tematy lub jakie nowe teorie i techniki stosują w swojej praktyce. Skupimy się też na pisaniu o astrologicznych podstawach: planetach, znakach zodiaku, aspektach, osiach itp. w nowy i ciekawy sposób. Wciąż bowiem na polskim rynku nie ma zbyt dużego wyboru podręczników dla początkujących. W tym numerze mamy teksty o tym, jak interpretować horoskop bez godziny, jak działają tranzyty Marsa i jak interpretować descendent autorstwa Miłki Krogulskiej oraz co wnoszą w nasze życie zaćmienia Słońca i Księżyca. Zaczynamy też publikować cykl poświęcony solariuszom, które w Polsce są popularną techniką, ale wciąż kryją w sobie wiele zagadek i ciekawych technik do odkrycia. Zapraszam do lektury!

Izabela Podlaska, redaktor naczelna

Autorzy numeru:

Miłosława Krogulska

Piotr Piotrowski

Piotr Piotrowski

Izabela Podlaska

Izabela Podlaska

Jarosław Gronert

Jarosław Gronert

Klaudiusz Ptolemeusz


Spis treści

Astrologia
P r o f e s j o n a l n a  n r  1 ( 1 ) 2 0 1 0

Od redakcji

ASTROLOGIA W PRAKTYCE
Descendent – spotkanie ze światem
Miłosława Krogulska

Jak interpretować solariusze. Część 1
Izabela Podlaska

WARSZTAT ASTROLOGA
Animodar – znaczenie i zastosowanie
Piotr Piotrowski

Horoskop bez godziny
Miłosława Krogulska

ASTROLOGIA MUNDALNA
Saturn i Pluton. Autokracja i plutokracja – sprzeczność czy synteza?
Jarosław Gronert

ASTROLOGIA HORARNA
Jak zadawać pytania?
Izabela Podlaska

NAUKA ASTROLOGII
Tranzyty Marsa
Miłosława Krogulska

Klasyfikacja dat
Izabela Podlaska

Zaćmienie. Spotkanie z przeznaczeniem
Izabela Podlaska

KLASYCY ASTROLOGII

Wywyższenia
Klaudiusz Ptolemeusz

Info o piśmie

 • Wydawca: Albireo s.c.
 • Cena: 24,99 zł
 • Liczba stron: 90
 • Format: A5
 • częstotliwość ukazywania się: kwartalnik
 • Do kupienia: sklepmagiczny.pl, telefoniczne zamówienia 600218488, 600218588
 • Redakcja:
  Redaktor naczelna: Izabela Podlaska
  Sekretarz redakcji: Miłosława Krogulska
 • Redakcja graficzna: Mateusz Konkel

W PRENUMERACIE TANIEJ!

Zamów prenumeratę roczną (4 kolejne numery) kwartalnika „Astrologia profesjonalna”. To bardzo wygodny i oszczędny sposób dostawania naszego pisma. Prenumeratorom oferujemy 4 % zniżki na pismo i bezpłatną wysyłkę w prenumeracie krajowej. Prenumeratę możesz rozpocząć w każdym momencie, opłata obejmuje cztery kolejne numery pisma.

Prenumerata krajowa: 96 zł za 4 numery.
Prenumerata zagraniczna: 136 zł za 4 numery.

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Nazwa konta: Albireo s.c. ul. Pruszkowska 29/259, Warszawa 02-119
Bank: Multibank BRE Bank SA
Nr konta do przelewów krajowych: 39114020170000410205477296
Nr konta do przelewów zagranicznych.: PL39114020170000410205477296

W opisie przelewu dopisz:
PRENUMERATA ASTROLOGII PROFESJONALNEJ

3 myśli nt. „„Astrologia Profesjonalna” – nowe pismo dla astrologów!

 1. dziwadełko

  Witam serdecznie, znalazłem taka zagadkę w książce jednego astrologa ale mocnego na nią brak, może na „Astrologia Profesjonalna” ktoś złamie.?

  ”Pięc planet w Strzelcu, w V domu ognistego lwa i tamże Słońca z Uranem silnie zbratane i Lwim ascendentem władające”

  może tu ktoś podoła.?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>