Tarot Miłosnej Ścieżki – drogowskaz dla zakochanych!

karta VI Kochankowie z Tarota Miłosnej ŚcieżkiKiedy pierwszy raz zobaczyłam talię Tarot Miłosnej Ścieżki (The Lover’s Path Tarot) nie mogłam uwierzyć, jak w 78 kartach można zawrzeć wszystkie odcienie miłości i rodzaje związków. A jednak! Talia stworzona przez wrażliwą artystkę Kris Waldherr i wydana w 2004 roku przez wydawnictwo US Games pomogła już wielu osobom znaleźć miłosne szczęście oraz zdiagnozować i rozwiązać problemy w związku.

Jeśli chcesz zadać pytanie, w jakim związku jesteś lub jakiego partnera pragniesz, wylosuj jedną kartę z Wielkich Arkanów. Na każdej z 22 kart sportretowana została słynna para kochanków. Np. Karta V Papież to Romeo i Julia, karta VI Kochankowie to Izis i Ozyrys, karta VII Rydwan to Tristan i Izolda.

Małe Arkana opowiadają losy czterech słynnych par miłosnych. Dwór Buław przedstawia historię miłości Brunhildy i Zygfryda z germańskiej mitologii. Od tej namiętnej i energicznej pary nauczysz się dzięki Tarotowi jak pokonać słabości znaleźć siłę i oparcie w związku. Dwór Kielichów pokazuje perypetie najbardziej romantycznej pary w historii: Tristana i Izoldy. Na każdej karcie z Dworu Kielichów pokazana jest wielka namiętność, pasja, ale też smutek, bezsilność i tęsknota za tym, aby być razem na wieki.

As Kielichów z Tarota Miłosnej ŚcieżkiDwór Mieczy przedstawia mit o Erosie i Psyche. Karty Mieczy stają się tutaj nauką cierpliwości w związku i pokazują, jak pokonać strach, zwątpienie i dostrzec, że każdy dobry związek daje możliwość rozwoju dla każdego z partnerów. Ostatni Dwór – Denarów to dzieje Danae i Zeusa. Ich losy pokazują, jak cierpliwość i wiara w miłość wydają owoce – rodzinę i dzieci, z których jesteśmy dumni.

Talia przeznaczona jest do pytań, rozkładów i wróżb miłosnych. Dobra zarówno dla początkujących i zaawansowanych.

Karty do dostania w każdym sklepie ezoterycznym, cena około 80 zł. Jest też specjalny zestaw prezentowy, który zawiera książkę, planszę ze schematem rozkładów kart i ozdobne czerwone pudełko, cena zestawu około 150 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>