Piękny William i cierpliwa Kate

Autorka: Izabela Podlaska

Iza PodlaskaPo ośmiu latach znajomości drugi w kolejności następca tronu angielskiego Książę William oświadczył się 16.11.2010 roku Kate Middleton. Jako dowód swoich uczuć dał jej pierścionek zaręczynowy swojej matki Księżny Diany. Czy to znak, że narzeczona i przyszła żona księcia będzie drugą Lady Di, którą uwielbiały tłumy?

William i Kate

Cierpliwy Koziorożec
Książę poznał Kate podczas pokazu mody na uniwersytecie St. Andrews w Szkocji, gdzie razem studiowali historię sztuki. To dziewczyna spoza sfer arystokratycznych, córka pilota i stewardessy, którzy dorobili się fortuny na rodzinnej firmie Party Pieces zajmującej się sprzedażą dekoracji na różne przyjęcia. Mimo to królowa Elżbieta wydała oficjalną zgodę na ślub młodej pary i bardzo się ucieszyła z decyzji wnuka. Kate jest cierpliwym i wytrwałym Koziorożcem. Przeczekała niejeden kryzys w tym związku, bo parze zdarzały się burzliwe rozstania i powroty.

Catherine Middlton

Catherine Middleton ur 9.01.1982 w Reading (Berkshire), UK, klasyfikacja: XX, źródło: Wikipedia.org

W horoskopie narzeczonej księcia oprócz cierpliwości jest jeszcze jedna cecha – determinacja w dążeniu do tego, aby zdobyć to, czego chce. Świadczą o tym relacje Słońca w jej horoskopie z trzema silnymi planetami: wojowniczym Marsem, wytrwałym i zdyscyplinowanym Saturnem oraz Plutonem, który daje siłę psychiczną i umiejętność wpływania na ludzi. Cicha Kate nie dała się odstawić na boczny tor i nawet wtedy, kiedy było między nimi źle, umiała zachowywać się tak, żeby księcia do siebie przywiązać. Atrakcyjna brunetka nie narzekała na pewno nigdy na brak adoratorów, o czym w horoskopie świadczy też połączenie Wenus (mężczyźni) z Jowiszem (szczęście i dużo nowych okazji). Umie jednak zachować dyskrecję i racjonalnie myśleć o uczuciach, bo jej Księżyc (emocje) jest w ryzach Saturna (samodyscyplina). Nie będzie więc bohaterką skandali, chociaż i tak powinna uważać, bo ma bardzo dużo przyjaciół płci przeciwnej (Wenus i Merkury w znaku Wodnika), co i tak może powodować plotki. Jest niezależną osobą i trudno ją przekonać do czegoś, w co nie wierzy. Księżyc w znaku Raka czyni z niej jednak osobę wrażliwą i skromną, przez co idealnie nadaje się na królewskie salony. Nie będzie jednak drugą Lady Di, bo brak jej otwartości i bezwarunkowego ciepła i uczuć, jakie księżna dawała ludziom. To raczej William będzie postrzegany jako jej następca – książę ludzkich serc.

Podczas ogłaszania zaręczyn William w tonie charakterystycznym dla angielskiego poczucia humoru zagroził, że jeśli Kate zgubi pierścionek, to będzie miała kłopoty. Aż nasuwa się pytanie – kto i co jest tu ważniejsze: pierścionek czy narzeczona?

Książę z bajki

Książę William przez ostatnie kilka lat był na pewno najbardziej obleganym kandydatem na męża. Kate zazdrościły tłumy wielbicielek Williama i na pewno niejedna z nich próbowała zwrócić na siebie jego uwagę i zdobyć jego serce.

Książę William

Książę William ur 21.06.1982, godz. 21:03 (BST -1:00), Londyn, UK, klasyfikacja: AA,
źródło:
astrodatabank, godzina z aktu urodzenia

William po matce odziedziczył wszystko, co piękne i urokliwe. Tak jak ona ma Słońce w rodzinnym, troskliwym i współczującym Raku, co umożliwi mu rozwijanie charytatywnej działalności matki. Tak samo jak Lady Di ma położoną w horoskopie planetę piękna i związków Wenus – w znaku Byka. To oznacza, że William będzie się cieszył niesłabnącą popularnością i uwielbieniem Brytyjczyków i fanów na całym świecie. Ma jednak, podobnie jak jego matka, słabość do flirtów i miłostek. Kate będzie więc musiała przymykać oko na pewne jego zachowania – co w rodzinie królewskiej jest praktykowane od wieków. W okresach, kiedy nie byli ze sobą, książę William był widywany z różnymi kobietami na przyjęciach. Raz nawet przyłapano go na flirtowaniu z Paris Hilton i Christiną Aguilerą, amerykańskimi gwiazdkami popkultury.

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ NA ASTROPORTALU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>