3.04.2008 W-wa warsztaty o aspektach Marsa z Saturnem

Zapraszam na kolejne nasze zajęcia z podstaw astrologii:

Temat: Aspekty Marsa z Saturnem czyli gaz i hamulec w horoskopie

termin: 3.04.2008, Warszawa, g. 18.00 – 21.00
prowadzą: Izabela Podlaska, Miłosława Krogulska
info i zapisy: +48 600 218 488, +48 600 218 588,

Opis zajęć: Mars i Saturn mają przeciwstawną energię w horoskopie: Mars nas pobudza i napędza do działania, Saturn opóźnia nasze działania i buduje struktury, w których możemy się poruszać wedle ściśle określonych reguł. Kiedy w horoskopie urodzeniowym te dwie planety są połączone aspektem, zaczyna się między nimi walka. Jak ją można okiełznać i wykorzystać, przekonamy się analizując horoskopy znanych osób i uczestników zajęć.

3 myśli nt. „3.04.2008 W-wa warsztaty o aspektach Marsa z Saturnem

  1. Iza Autor wpisu

    Tranzyt Plutona do takiego aspektu w horoskopie urodzeniowym oznacza bardzo silną energię (Pluton), która działa na blokadę energetyczną w ciele i psychice danej osoby. W zależności od tego, która z planet jest aspektowana koniunkcją przez Plutona (Mars czy Saturn), a także w jakich domach horoskopu i czy te planety tworzą aspekty z planetami osobistymi, można doprecyzować działanie tego tranzytu. Albo umożliwi on podjęcie wielkiego wysiłku życiowego, porwanie się z motyką na Słońce, ale zakończone zwycięstwem, albo ten tranzyt może doprowadzić do problemów z opanowaniem tej silnej plutonicznej energii – czyli może pójść w agresje wobec otoczenia, wypadki, choroby, zamkniecie sie w sobie.

    Pozdrawiam

  2. amarit

    Jeśli Mars jest zakalcem w horoskopie w 4d w koziorożcu i jest w sekstylu do słońca,w trgonie do księżyca i jowisza, w opozycji do urana,w pół sekstylu do wenus,nogan do merkurego,kwinkuns do plutona i czarnego księżyca,a na deser kwadratura do koniunkcji saturna z neptunem.Brak aspektu do asc i mc.I moje pytanie:w jaki sposób można pozytywnie wykorzystać energię marsa w takiej konfiguracji?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>