Horoskop tygodniowy 27.12.2010-2.01.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

Po Świętach poczujemy, że czas odpocząć i znaleźć więcej czasu na nasze własne, prywatne sprawy. Ubywający Księżyc sprzyja zimowym wyjazdom, uprawianiu sportu i poprawie kondycji. W pracy uporządkujmy zaległe sprawy, aby z nową energią wejść w Nowy Rok. Sylwester gorący, namiętny i udany, ale trzymaj nerwy na wodzy i wystrzegaj się zazdrości!

27 grudnia 2010, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny i od godz. 18.39 w znaku Wagi
Dzień sprzyja koncentracji na domowych sprawach i rozwiązywaniu różnych rodzinnych problemów, także finansowych. Nieco gorzej udadzą się randki i towarzyskie spotkania, bo Księżyc w znaku Panny nie sprzyja beztroskiej zabawie. O godz. 13.22 Księżyc znajdzie się w opozycji z buntowniczym Uranem i w próżnym kursie do godz. 18.39. Możemy nawet wybrać samotność i dobrą lekturę aby w spokoju odpocząć przy choince.

28 grudnia 2010, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Noc może być niespokojna, bo o godz. 5.20 Księżyc znajdzie się w kwadrze. Nasze sny mogą być niezwykłe. Dzień nie sprzyja męczącym pracom. Unikaj rachunków, łatwo będzie coś przeoczyć.  O godz. 21.43 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Marsem, a o godz. 22.42 w koniunkcji z Saturnem. To trudne aspekty – uważajmy na drodze, nie kłóćmy się o drobiazgi z bliskimi osobami.

29 grudnia 2010, środa
Księżyc w znaku Wagi i od godz. 21.51 w znaku Skorpiona
Dzień sprzyja odpoczynkowi i poszukiwaniu równowagi. Bądź bardziej wyrozumiały dla innych, bo dzisiaj ludzie są wrażliwi i niezwykle emocjonalni. Lepiej unikajmy zakupów, ryzyka, wizyt w urzędach. Na sport, domowe porządki, a nawet towarzyskie spotkania możemy nie mieć większej ochoty. Od godz. 16.05 do 21.51 Księżyc znajdzie się w próżnym kursie.

30 grudnia, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzisiaj nie ryzykujmy bez potrzeby. Księżyc w znaku Skorpiona nie sprzyja ryzykownym decyzjom, zakładaniu firm czy podpisywaniu ważnych umów.  Także randki i towarzyskie spotkania będą krótsze, bo aura nie sprzyja okazywaniu emocji. Aby zachować dobry humor, obejrzyj ulubiony film lub wybierz się na spacer i nie myśl o starych kłopotach.

31 grudnia, piątek, Sylwester
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzisiaj Sylwester! Rano będziemy nerwowi i dlatego łatwo będzie nam we wszystkim dostrzegać błędy i niedociągnięcia. Unikaj prania, porządków, mycia samochodu. Dziś łatwo będzie o zguby, spóźnienia i różne dziwne pomyłki. O godz. 14.12 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Wenus, co poprawi wszystkim humor. O godz. 20.12 trygon Księżyca z Jowiszem zapowiada początek szampańskiej zabawy. Jednak wpływ Księżyca w znaku Skorpiona uczyni nas zazdrosnymi i obrażalskimi, nie flirtuj na balu, jeśli nie chcesz popsuć partnerowi humoru.

1 stycznia 2011, sobota, Nowy Rok
Księżyc w znaku Skorpiona i od godz. 2.22 w znaku Strzelca
Pierwszy dzień Nowego Roku będzie miał sympatyczną i optymistyczną aurę. Obudzimy się w dobrych humorach. Księżyc w znaku Strzelca sprzyja układaniu noworocznych marzeń i spełnianiu naszych życzeń. Po południu warto spotkać się z przyjaciółmi i dalej się bawić! Dzisiejsze imprezy będą bardzo udane i wesołe, dlatego nie siedź samotnie w domu, bo łatwo będzie zawrzeć nowe znajomości.

2 stycznia 2011, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Niedziela sprzyja ciekawym wydarzeniom towarzyskim i artystycznym. O godz. 15.03 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Merkurym. Warto się ruszyć z domu z wizytą lub do kina. Staniemy się dzisiaj bardziej niż zwykle weseli i odważni, co sprzyja nawiązywaniu ciekawych znajomości. Możesz dzisiaj znaleźć sobie niezwykłe zainteresowania lub zacząć planować zagraniczne podróże. Bardzo dobry dzień na randki.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>