Horoskop tygodniowy 3-9.01.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

Pierwsze dni Nowego Roku miną w spokojnej, pracowitej atmosferze. Będziemy układać nowe plany i zastanawiać się, na co przeznaczyć nasze siły i nasz czas. Aura sprzyja też dbaniu o zdrowie i urodę. Tegoroczne noworoczne postanowienia dotyczące diety czy uprawiania sportu, mają szansę przetrwać dłużej, niż w poprzednich latach.

3 stycznia 2010, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca i od godz. 8.40 w znaku Koziorożca
Rano postaraj się nabrać dystansu do starych spraw i nie martw się z byle powodu, bo Księżyc będzie w próżnym kursie. Po 8.40 zajmij się pracą, rachunkami, zaplanuj spotkania z ważnymi osobami. Możesz robić podsumowania i porządki. Jutro czeka nas nów Księżyca, a więc jeszcze nie zaczynaj nowych spraw i nie zakładaj konta w banku. To idealny dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę, ale pij dużo wody.

4 stycznia 2010, wtorek
Księżyc w nowiu w znaku Koziorożca
Dzisiaj nasze nastroje i zachcianki będą bardzo zmienne. O godz. 10.04 Księżyc znajdzie się w nowiu, warto wtedy zastanawiać się nad kierunkiem, w jakim zmierzają nasze sprawy. Dzięki temu uda ci się zapanować nad zawodowymi i technicznymi problemami. Ludzie będą dzisiaj kierować się logiką i pragnieniem, aby wszystko było opłacalne. O godz. 16.01 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Saturnem. W miłości ostrożnie, dziś można nagle wyswobodzić się z toksycznych związków.

5 stycznia 2010, środa
Księżyc w znaku Koziorożca i od godz. 17.09 w znaku Wodnika
Dzień minie nam w spokojnej, a nawet nieco oficjalnej atmosferze. O godz. 11.43
Księżyc znajdzie się w sekstylu z Jowiszem, co sprzyja omawianiu ważnych spraw. Pamiętaj o tytułach, nie żartuj z autorytetów i postaraj się nie spóźniać na spotkania, a wiele uda się załatwić. O godz. 13.16 Księżyc znajdzie się w sekstylu z Wenus, a potem do godz. 17.09 będzie w próżnym kursie. Najlepiej zajmij się dzisiaj urodą i zdrowiem. Skóra łatwo przyswaja dzisiaj maseczki i składniki odżywcze. Gorszy dzień na randki, zakupy, reklamę czy zaczynanie nowych spraw zawodowych.

6 stycznia 2010, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Dzień sprzyja przełomowym pomysłom, dlatego słuchaj swojej intuicji i odważ się zmienić stare schematy. Zdobywaj nowe informacje, zadawaj ważne pytania sobie i innym. Trudno będzie zabrać się za męczącą pracę i domowe obowiązki. Wybierz się na spacer, odpocznij i spokojnie zastanów się nad lepszym zorganizowaniem codziennych obowiązków.

7 stycznia 2010, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Dziś postanowimy odpocząć od głośnych ludzi i męczących spraw. Rano wypisz ważne zadania, jakie musisz wykonać, bo o czymś ważnym zapomnisz. Udadzą się wyjazdy i randki, dobry czas na układanie zupełnie nowych planów na 2011 rok. W uczuciach więcej spokoju, ale też nieśmiałości. Lepiej zostać w domu, niż na siłę planować randkę.

8 stycznia 2010, sobota
Księżyc w znaku Wodnika i od godz. 3. 58 w znaku Ryb
Dzisiaj nie angażuj się w trudne dyskusje, bo szczere uczucia walczyć będą z logiką i rozumem. Lepiej unikać masowych imprez, zatłoczonych autobusów i niebezpiecznych miejsc. Dbaj dziś o swoje zdrowie, pij wodę mineralną, a oczyścisz organizm. Dzień sprzyja sztuce, rozwojowi duchowemu, medytacji. Sny i przeczucia mogą być prorocze.

9 stycznia 2010, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Dzisiaj czeka nas senny dzień. Unikaj kłótni, ryzykownych decyzji i stawiania wszystkiego na jedną kartę. Księżyc w znaku Ryb skłania do odpoczynku i przejmowania się swoimi uczuciami. O czymś ważnym będzie można sobie dzisiaj przypomnieć. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na sny i przeczucia. Unikaj wielkich porządków, prania, mycia podłóg, bo mogą zostać smugi lub przypadkowo coś się dzisiaj zniszczy.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>