Horoskop tygodniowy 24-30.01.2011

W tym tygodniu będziemy w optymistycznych nastrojach. Poczujemy większą ochotę na rozrywki i towarzyskie spotkania. Czas płynąć będzie szybko, a zawodowe obowiązki nie będą nam zbytnio ciążyć. Jeśli chcesz schudnąć, uprawiaj więcej sporty, bo tydzień sprzyja poprawie kondycji i szybkiemu gubieniu zbędnych kilogramów. Na nartach, łyżwach lub zimowych spacerach możemy w tym tygodniu zawrzeć bardzo ciekawe znajomości.

24 stycznia 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny i od godz. 1.00 w znaku Wagi
Dziś zapragniemy zawierać nowe znajomości, uczyć się, odkrywać nowe zainteresowania. O godz. 7.26 Księżyc znajdzie się w trygonie do Słońca i doda nam wiary we własne siły. Dzień minie nam jednak raczej na pogawędkach, niż na ciężkiej pracy. Warto wybierać się na zakupy, organizować szkolenia i służbowe wyjazdy. W domu zabierz się za odkurzanie, pranie i dekorowanie.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprawi, że staniemy się ciekawi co słychać u innych ludzi, ale możemy też na wszystkie wydarzenia reagować bardzo emocjonalnie. Szanujmy cudze zdanie, nie przekonujmy na siłę do własnych pomysłów.

25 stycznia 2011, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Dzień sprzyja sprawom, które wymagają omawiania i uzgadniania szczegółów z innymi ludźmi. O godz. 8.23 Księżyc znajdzie się w sekstylu z Wenus, a więc od samego rana warto zabrać się za ważne sprawy. Będziemy bardziej niż zwykle ciekawi informacji, jakimi mogą się  z nami podzielić współpracownicy, a nawet sąsiedzi. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać urzędy, załatwiać sprawy w administracji. Wieczorem uważaj na słowa i trzymaj się z daleka od plotkarzy.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności i wiadomości. Nie będziemy chcieli dzisiaj być samotni. Ktoś może potrzebować pomocy, dlatego warto zadzwonić do przyjaciół i krewnych.

26 stycznia 2011, środa
Księżyc w znaku Wagi i od godz. 3.17 w znaku Skorpiona, kwadra
Dziś znajdź więcej czasu na prywatne sprawy i rozwój duchowy. Podczas kwadry Księżyca, op godz. 13.58 na trudne sprawy można popatrzeć pod zupełnie innym kątem. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia. Dobry dzień na randki i nagłe decyzje dotyczące uczuć, ale o godz. 17.49 gdy Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Marsem, możemy stać się kłótliwi i nerwowi.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki sprzyja doskonałym pomysłom na pomnożenie kapitału i stabilizację finansową. Uważaj tylko, aby ktoś nie zarzucił ci, że stajesz się chciwy i walczysz tylko o swoje zyski.

27 stycznia 2011, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dzisiaj zwracajmy większą uwagę na to, co czujemy. O godz. 11.51 Księżyc znajdzie się w sekstylu z Merkurym i intuicja podpowie nam właściwe rozwiązania. Księżyc w znaku Skorpiona sprawi, że przez resztę dnia będziemy krytyczni wobec innych. W pracy możemy dzisiaj znaleźć błąd, jakiego nie spostrzegliśmy  wcześniej. Warto zabrać się za porządki i rachunki.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki uczyni nas bardziej aktywnymi, bo sprzyja uprawianiu sportu, spacerom. Jeśli zajmujesz się sztuką lub reklamą, od południa poczujesz wielki przypływ twórczego natchnienia.

28 stycznia 2011, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona i od godz. 7.56 w znaku Strzelca
Wczesnym rankiem grozi nam zniechęcenie przed czekającymi nas obowiązkami, bo od godz. 4.02 do 7.56 Księżyc będzie w próżnym kursie. Potem wstąpi w znak Strzelca, co poprawi nam humory. Dzień nie sprzyja jednak załatwianiu spraw w urzędach, bo będziemy myśleć głównie o nadchodzącym weekendzie i odpoczynku. Ludzie będą się chwalić, ale nie dotrzymają obietnic. Po pracy zajmij się dzisiaj swoim hobby, randkami, sztuką, a dzień będzie udany.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprzyja odpoczynkowi i poszukiwaniu wewnętrznej równowagi. Unikajmy ryzyka, męczących rozmów i spotkań z nielubianymi osobami, bo możemy się do kogoś łatwo zniechęcić.

29 stycznia 2011, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Dziś będziemy wyrozumiali i serdeczni dla innych, ale uważajmy, bo ktoś leniwy i o złych intencjach może to wykorzystać. Dlatego lepiej zająć się prywatnymi sprawami, a w większym towarzystwie unikać ryzyka i składania obietnic dotyczących pieniędzy. Bardzo dobry dzień dla czarów i rytuałów, które mają na zapewnić powodzenie w miłości.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprawi, że przyziemne obowiązki, domowe porządki i wielkie zakupy mogą zupełnie przestać cię interesować. Popołudnie sprzyja medytacji, czarom i rytuałom.

30 stycznia 2011, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca i od godz. 15.05 w znaku Koziorożca
Będziemy w dobrych humorach, chętnie wybierzemy się na spacer lub narty. Unikaj tylko rozkazywania innym, co mają robić, bo dzisiaj wszyscy będą chcieli być bardzo niezależni. Dzień sprzyja podróżom, sztuce, randkom. W godz. 11.12 do 15.05 Księżyc znajdzie się w próżnym kursie, wtedy odpocznijmy. Po południu skoncentruj się i ułóż plan pracy na luty, a przypomnisz sobie o niewykorzystanych dotychczas możliwościach.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy dziś myśleć przede wszystkim o swoich korzyściach finansowych. Warto zrobić rachunki, zaplanować budżet na nadchodzący miesiąc.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>