Czy Wężownik to trzynasty znak zodiaku? – Izabela Podlaska w Dzień Dobry TVN

24.01.2011 r. Izabela Podlaska była gościem programu Dzień Dobry TVN, gdzie rozmawiała o tym, czy Wężownik to trzynasty znak zodiaku. Dla niecierpliwych dajemy od razu odpowiedź: nie, nie ma trzynastego znaku zodiaku. Znaków zodiaku zawsze było, jest i będzie dwanaście. A Wężownik to gwiazdozbiór, a nie znak zodiaku.

Jedna myśl nt. „Czy Wężownik to trzynasty znak zodiaku? – Izabela Podlaska w Dzień Dobry TVN

  1. Bruja

    Jest Pani expertem w dziedzinie astrologii? Nie wiem jak horoskop ale charakterystyka znaku Wezownik jest wyjatkowo trafiona. Przynajmniej w moim przypadku zgadza sie wszystko. Mam zdolnosci bioenergoterapeutyczne i od dziecka tlumacze sny. poczatkowo w oparciu o sennik egipsko-haldejski, pózniej równiez staropolkie i europejskie senniki. zawsze jednak wrodzona intuicja pozwalal mi wybrac odpowiednia interpretacje i na podst jednego wersu z sennika wiedzialam cale opowiadanie. zdobywalam wiele nagród w konkursach plastycznych jednak zawsze wolalam malowac to co ja chce i kiedy chce. radze sobie wyjatkowo dobrze w karzdym kraju w którym mieszkam a zdarzylo mi sie juz pomieszkiwac na 2 kontynentach. zawsze jedni mnie cenia i podziwiaja a inni mi zazdroszcza. jednych mój sposób zycia fascynuje a innych dziwi, wiekszosc nie jest w stanie go pojac. wszyscy jednak szanuja mnie i moje poglady (chociaz zwykle sa kontrowersyjne).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>