Horoskop tygodniowy 31.01.-6.02.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

Przed nami ciekawy tydzień. W poniedziałek i wtorek Księżyc znajdzie się w znaku Koziorożca, co sprzyja dbaniu o zdrowie i urodę. Warto zaczynać dietę i regularnie ćwiczyć. W czwartek Księżyc znajdzie się w nowiu, a więc będzie to dobry dzień, aby kończyć stare sprawy i walczyć z zaległościami. W piątek uważajmy na drodze, panujmy nad nerwami, bo Słońce znajdzie się w koniunkcji z wojowniczym Marsem.

31 stycznia 2011, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Dzień bardziej sprzyja dbaniu o zdrowie i zabiegom pielęgnacyjnym, niż spotkaniom z innymi ludźmi lub sprawom urzędowym. Pilnujmy terminów i przestrzegajmy regulaminów. Lepiej się dzisiaj nie spóźniać i nie dyskutować z szefem. Warto za to zająć się kondycją, zacząć zdrową dietę, odwiedzić lekarza i zrobić kontrolne badania. Także domowe porządki uda się przeprowadzić bardzo szybko i sprawnie.

Wibracja dnia: Dziewięć
Dzisiaj będziemy szukać oddechu od trudnych wyzwań i męczących spraw. Odpocznij, bo wibracja Dziewiątki, mimo początku tygodnia, nie sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw.

1 lutego 2011, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Czeka nas pracowity dzień, bo o godz. 17.43 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Merkurym. Od samego rana ktoś może wymagać od nas więcej, niż robimy zwykle. Z niczym się dzisiaj nie spiesz i ułóż dobry plan dnia, a ze wszystkim sobie poradzisz. Unikaj zakupów, rachunków i dalekich podróży. Także randki mogą okazać się o wiele mniej namiętne i udane, niż sobie tego życzyliśmy. Dobry dzień na depilację i peelingi. Od godz. 20.33 Księżyc przebywa w próżnym kursie.

Wibracja dnia: Siedem
Lepiej skupić się dzisiaj na zawodowych sprawach, bo wibracja Siódemki sprzyja koncentracji. Gorzej udadzą się randki, możemy nawet zamiast nich wybrać spotkanie z rodziną.

2 lutego 2011, środa
Księżyc w znaku Koziorożca i od godz. 0.22 w znaku Wodnika
Dzień sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności. Poczujemy przypływ optymizmu i radości. Zastanów się, jak poprawić jakość swojego życia, zrób coś dla siebie, nie żałuj sobie przyjemności. Dzisiaj możesz wpaść na dobre pomysły przemeblowania lub remontu, bo Księżyc w znaku Wodnika sprzyja domowym rewolucjom. W sprawach finansowych zachowajmy ostrożność, dzisiaj lepiej unikać pożyczek i kredytów.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprzyja interesom i pomysłom, które dotyczą zarabiania pieniędzy. Lepiej jednak nie prosić o pożyczkę lub pomoc finansową, bo każdy będzie myślał tylko o własnych korzyściach.

3 lutego 2011, czwartek
Księżyc w nowiu w znaku Wodnika
O godz. 3.23 Księżyc znajdzie się w w nowiu w znaku Wodnika, a więc nasze sny i przeczucia mogą okazać się wielce znaczące. Niektórzy mogą jednak mieć problemy z zaśnięciem, bo o godz. 4.17 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Marsem. W ciągu dnia poczujemy przypływ ambicji i niezależności. Będziemy chcieli wszystko zrobić szybko i bez względu na to, co sądzą inni ludzie. Ostrożnie, bo emocje mogą wziąć górę nad rozsądkiem, postaraj się nie zrażać do siebie ludzi. Zajmij się medytacją, rytuałami, zastanów nad kierunkiem, w jakim zmierzasz.

Wibracja dnia: Dziewięć
Dziewiątka to wibracja kończenia różnych spraw. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj mądrości i cierpliwości. Dzień sprzyja medytacji, afirmacjom, nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów.

4 lutego 2011, piątek
Księżyc w znaku Wodnika i od godz. 11.25 w znaku Ryb
Dzień będzie udany, ale bardzo niespokojny. O godz. 7.12 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Neptunem, a zaraz potem w próżnym kursie, więc uważajmy na drodze! Rano ludzie staną się kłótliwi i będą obwiniać innych o swoje niepowodzenia i kłopoty. Od południa lepsza aura, bo o godz. 11.25 Księżyc wkroczy w znak Ryb. Mimo wszystko zachowujmy się ostrożnie podczas towarzyskich spotkań, bo dziś trzeba zwracać o wiele więcej uwagi na uczucia i emocje. Po pracy odpocznij. Księżyc w znaku Ryb nie sprzyja cięższym domowym pracom, praniu czy prasowaniu.

Wibracja dnia: Jeden
Jedynka to wibracja odwagi i kreatywności. Dlatego znajdź czas na swoje pasje i hobby. Dziś w każdym z nas odżyje ciekawość, łatwo będzie zmienić stare schematy.

5 lutego 2011, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Dziś ludzie mogą być nerwowi, senni i nadwrażliwi. Będą chronić swoją prywatność i zwracać większą uwagę na szczegóły i drobiazgi. Lepiej odpocząć, zająć się sztuką i medytacją, a także unikać dzisiaj trudnych rozmów, bo wszyscy będą myśleć przede wszystkim o sobie. Dzisiejsze konflikty lub plotki mogą mieć długotrwałe i przykre skutki, nie angażuj się w to, co cię bezpośrednio nie dotyczy. Unikaj prania i mycia samochodu.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki uczyni nas bardziej wyrozumiałymi dla ludzi. Chętnie pomożemy, doradzimy, pocieszymy. To dobra wibracja dla zakochanych.

6 lutego 2011, niedziela
Księżyc w znaku Ryb i od godz. 23.47 w znaku Barana
Najlepiej spędzić niedzielę w domowych pieleszach, z rodziną i przyjaciółmi, a nie porywać się na dalekie wyprawy w obce miejsca. Aura sprzyja domowym, prywatnym sprawom. Będziemy bardziej niż zwykle nieufni wobec obcych ludzi i ryzykownych pomysłów. Odpocznij, bo także domowe obowiązki mogą okazać się o wiele bardziej męczące i nudne, niż zwykle. W godz. 20.14 do 23.47 Księżyc będzie w próżnym kursie, nie układaj wtedy planów na przyszły tydzień.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprawi, że chętnie zajmiemy się sztuką. Obejrzymy ulubione filmy, podyskutujemy na temat książek. Warto wybrać się do kina lub do teatru.

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku:

Barany, Lwy i Strzelce
Dobre wiadomości od przyjaciół lub z urzędu poprawią wam humor. Będziecie otwarci na nowe znajomości i nowe pomysły. Szczęście w miłości też sprzyja, szczególnie Strzelcom.

Bliźnięta, Wagi i Wodniki
Będziecie życzliwi i dla wszystkich wyrozumiali. Opinie ludzi będą dla was wyjątkowo ważne, ale postarajcie się zbytnio nie przejmować każdym zasłyszanym słowem. W tym tygodniu trzeba robić swoje!

Byki, Panny i Koziorożce
Czeka was udany tydzień. Warto zabrać się za ważne rodzinne sprawy, a nawet zrobić więcej niż zostało zaplanowane. Nie zwlekajcie z zakupami lub generalnymi porządkami, wszystko się uda załatwić.

Raki, Skorpiony i Ryby
Czeka was mnóstwo spraw do załatwienia. Zrealizujecie swoje cele dzięki wytrwałości i stanowczości. Nie poddawajcie się, nawet jeśli ktoś będzie przeciwko wam spiskował. Od piątku szczęście w miłości.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>