16.02.2011 W-wa Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne: wykład „Warszawa w świetle astrologii” – Marty Szczeblewskiej i Krzysztofa Porzeżyńskiego

16.02.2011 godz. 18.00-20.30
Warszawa w świetle astrologii – Krzysztof Porzeżyński i Marta Szczeblewska
Miejsce: Wilson Hostel ul. Felińskiego 37, Warszawa Żoliborz
Zapraszamy na wykład Marty Szczeblewskiej i Krzysztofa Porzeżyńskiego na temat powiązań Warszawy z astrologią. Prelegenci zapowiadają niespodzianki i dużo ciekawych slajdów.

Marta Szczeblewska jest licencjonowanym przewodnikiem miejskim po Warszawie, pilotem wycieczek, z wykształcenia magistrem kulturoznawstwa i dyplomowaną varsavianistką. Od lat pasjonuje się astrologią. Od stycznia prowadzi wspólnie z Jakubem Jastrzębskim audy…cję o Warszawie „Kierunkowy 22″ w radiu Wnet.
Jej strona: http://www.przewodnikwarszawa.com.pl/

Krzysztof Porzeżyński urodził się 1969 roku w Warszawie. Astrologią zajmuje się od 1991 r. Jest twórcą komputerowego programu astrologicznego Capella, jak również współtwórcą unikalnych, kieszonkowych kalendarzy astrologicznych. Teksty o tematyce astrologicznej publikował w kwartalniku Albo-albo inspiracje jungowskie, na witrynie Astroportal.pl i innych stronach internetowych, a w ostatnim czasie w kwartalniku Trygon. Mieszka w Zielonce koło Warszawy.

Spotkanie otwarte, WSTĘP WOLNY, zapraszamy członków PSA i osoby niezrzeszone
Organizator: Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne, info: Iza Podlaska 0600218488, Mii Krogulska0600218588

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>