Horoskop tygodniowy 14-20.02.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

W tym tygodniu czeka nas pełnia Księżyca, a więc będziemy energiczni i zdecydowani osiągnąć cele, jakie sobie wyznaczyliśmy. Tydzień sprzyja współpracy z innymi ludźmi, omawianiu ważnych spraw, układaniu planów na kolejne miesiące. Nie warto się kłócić, tylko spokojnie przekonywać innych ludzi do dobrych rozwiązań. Także nauka, zakupy, wyjazdy będą się układać zgodnie z naszymi oczekiwaniami.  W poniedziałek czekają nas Walentynki, w Księżyc w znaku Raka sprzyja romantycznym wyznaniom. Ważne sprawy zawodowe postarajmy się w tym tygodniu zrobić szybko, bo w czwartek Słońce znajdzie się w koniunkcji z Neptunem. Wpływ tej planety sprzyja artystom, zakochanym, ale jest groźny dla księgowych i inżynierów, bo łatwo o czymś zapomnieć lub kogoś z kimś pomylić. W piątek możemy być nerwowi, niespokojni, bo Księżyc znajdzie się w pełni. Taki dzień sprzyja bardziej randkom, sztuce, odpoczynkowi, niż ambitnym zawodowym działaniom.


14 lutego 2011, poniedziałek

Księżyc w znaku Bliźniąt i od godz. 6.50 w znaku Raka
Dziś Walentynki – święto romantycznie zakochanych. Widok amorków i czerwonych serduszek sprawi, że od samego rana będziemy na wszystkie sprawy reagować bardzo emocjonalnie. Staniemy się bardziej niż zwykle podatni na wzruszenia, a nawet zazdrość. Mimo tego warto zaczynać nowe sprawy. Księżyc w znaku Raka sprzyja romantycznym randkom i kolacjom, ale lepiej nie rozmawiać z partnerem o pieniądzach i polityce.

15 lutego 2011, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Czeka nas nerwowy dzień. Księżyc w znaku Raka sprawi, że będziemy walczyć o swoje zyski i korzyści. Postarajmy się nie spóźniać i panować nad nerwami, a wszystko się uda. Lepiej unikać dzisiaj wizyt w urzędach lub dalekich podróży, szczególnie o godz. 12.12 gdy Księżyc znajdzie się w kwadraturze do Saturna. Popołudnie sprzyja domowym sprawom, dbaniu o urodę, zajmowaniu się sprawami związanymi ze zdrowiem.

16 lutego 2011, środa
Księżyc w znaku Raka i od godz. 10.15 w znaku Lwa
Rano będziemy cierpliwi i skoncentrowani na ważnych sprawach, dlatego ważne spotkania i wizyty w urzędach zaplanuj na sam początek dnia. Lepiej jednak kończyć stare sprawy, niż zaczynać nowe, bo w godz. 8.07 do 10.15 Księżyc będzie w próżnym kursie. Od południa staniemy się otwarci na nowe znajomości i łatwo się nauczymy czegoś nowego. Warto zapisywać się na kursy, szkolenia, organizować ciekawe spotkania, zwiedzać nowe miejsca.

17 lutego 2011, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Będziemy dzisiaj popisywać się i chwalić, a dzień minie w bardzo wesołej atmosferze. Twoje nowe pomysły będą się dzisiaj podobać, dlatego bierz udział w zebraniach i ważnych spotkaniach. Warto przebywać wśród ludzi, zawierać nowe znajomości, ale nie wierzmy we wszystko, co usłyszymy, bo kogoś może ponieść fantazja. Na randkach gorąca atmosfera, dzisiaj staniemy się bardziej śmiali i odważni w wyrażaniu naszych emocji i uczuć.

18 lutego 2011, piątek
Księżyc w znaku Lwa i od godz. 10.40 w znaku Panny, pełnia
Rano zaplanuj ważne rozmowy na temat pieniędzy i spraw zawodowych. Księżyc w znaku Lwa pomoże podczas publicznych wystąpień i prowadzenia zebrań. O godz. 9.37 Księżyc znajdzie się w pełni w znaku Lwa, a więc mogą wtedy wyjść na jaw różne sekrety, a nawet spiski. O godz. 10.40 Księżyc wkroczy w znak Panny i atmosfera się uspokoi. Po południu zajmij się swoim zdrowiem. Dzisiaj zaczynaj dietę, porzucaj nałogi, zmieniaj stare przyzwyczajenia.

19 lutego 2010, sobota

Księżyc w znaku Panny
Sobota sprzyja domowym porządkom. Dzisiaj szybko zrobisz w domu to, z czym od dawna zwlekałeś. Zajrzyj do piwnicy, schowków i na pawlacze, a znajdziesz tam mnóstwo niepotrzebnych rzeczy. Zadbaj także o zdrowie, dzisiaj warto zaczynać odchudzanie lub kuracje witaminowe. Przycięte włosy odrosną wolniej, zaplanuj wizytę u fryzjera lub depilację. O godz. 14.28 Księżyc znajdzie się w trygonie z Wenus, co sprzyja rodzinnym spotkaniom.

20 lutego 2011, niedziela
Księżyc w znaku Panny i od godz. 10.02 w znaku Wagi
Rano warto szybko uporać się z domowymi i rodzinnymi obowiązkami, bo Księżyc w znaku Panny uczyni nas praktycznymi i metodycznymi. O godz. 10.02 Księżyc wkroczy w towarzyski znak Wagi. Nabierzemy ochoty na towarzyskie spotkania, randki, dłuższe wizyty i spacery. Zajmij się odpoczynkiem i szukaj piękna, bo dyskusje z krewnymi mogą skończyć się przykrą wymianą zdań. Zamiast planować, co jutro zrobisz w pracy, inspiruj się sztuką i muzyką.

Horoskop tygodniowy dla 12 znaków zodiaku:

Barany, Lwy i Strzelce będą miały mnóstwo nowych pomysłów, które postanowią od razu wcielić w życie. Znajdziecie pomocników, zdobędziecie uznanie. Warto być cierpliwym, sukces jest w waszym zasięgu.

Byki, Panny i Koziorożce nie pozwolą nikomu wejść sobie w drogę, będą zdecydowane i pewne swoich racji. Wenus zapewni wam powodzenie w miłości. Możliwy także przypływ gotówki.

Bliźnięta, Wagi i Wodniki będą planować towarzyskie atrakcje i nie będą miały głowy do nudnych obowiązków. Tydzień sprzyja uprawianiu sportu, nowym znajomościom. Będziecie uśmiechnięci i dodacie komuś odwagi.

Raki, Skorpiony i Ryby postanowią zapaść w sen zimowy, wyjechać na ferie i znaleźć wreszcie trochę czasu dla siebie. Wenus pomoże wam w sprawach finansowych, a Neptun przyniesie artystyczne natchnienie.

Miłego dnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>