Horoskop na tydzień 18-24.04.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

{global_content name=’avatar_mii’}Tydzień rozpocznie się od poniedziałkowej pełni Księżyca w znaku Wagi. Będzie to test dla związków i przyjaźni. Uważajmy, bo nasze emocje mogą nagle wymknąć się spod kontroli i łatwo nam będzie zerwać lub podjąć pochopne decyzje. Od wtorku lepsza aura, ale wielkanocny nastrój poczujemy dopiero w środę. Księżyca ubywa, a więc w tym roku możemy bez wyrzutów sumienia pofolgować sobie przy świątecznym stole, bo dodatkowe kilogramy nie będą się aż tak szybko odkładać.

18 kwietnia 2011, poniedziałek
Księżyc w pełni w znaku Wagi i od godz. 8.20 w znaku Skorpiona

W nocy Księżyc znajdzie się w pełni, a więc wrażliwe osoby mogą mieć problemy z zaśnięciem lub śnić niezwykłe sny. Przez resztę dnia możemy za bardzo się spieszyć i być skoncentrowani jedynie na swoich sprawach. Łatwo będzie odkryć różne sekrety, wpaść na trop afer, ale też możemy przesadzić w swoich żądaniach i pretensjach. Uważajmy, aby nie urazić osób wrażliwych, bo ludzie będą dzisiaj przeczuleni na punkcie swoich sekretów, pieniędzy i urody.

19 kwietnia 2011, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona

Dzisiaj bądźmy ostrożni i nie liczmy na pomoc otoczenia. Skrywane konflikty mogą dziś nagle wybuchnąć, bo będziemy myśleć głównie o pieniądzach i sprawach, które mogą przynieść nam korzyści. Wszyscy będą chcieli szybko uporać się z obowiązkami, podwójnie uważajmy za kierownicą i w podróży. Randki i towarzyskie spotkania mogą okazać się mniej udane. Po pracy postaraj się odpocząć, zajmij się medytacją, jogą, sztuką.

20 kwietnia 2011, środa
Księżyc w znaku Skorpiona i od godz. 8.51 w znaku Strzelca

Rano możemy być nerwowi, ale potem poczujemy przypływ sił i optymizmu. Dzień może przynieść rozstrzygnięcie trudnych spraw i wyjaśnienie problemów. O godz. 12.30 Księżyc znajdzie się w trygonie z Uranem. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer.

21 kwietnia 2011, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca

Dzień sprzyja zabawie i poszukiwaniu nowych wrażeń. Rano trygon Księżyca z Merkurym (godz. 6.54) oraz trygon Księżyca z Marsem (godz. 9.49) dodadzą nam wiary w siebie i animuszu. Bądź wyrozumiały dla innych, bo dzisiaj ludzie są niecierpliwi i weseli. Na sport, zakupy, a nawet towarzyskie spotkania możemy nabrać wielkiej ochoty po południu, bo o godz. 18.58 Księżyc znajdzie się w trygonie z Jowiszem. Dzisiaj lepiej odpocząć i zająć się swoim hobby, zamiast doprowadzać dom do stanu ideału.

22 kwietnia 2011, piątek
Księżyc w znaku Strzelca i od godz. 12.25 w znaku Koziorożca

Dzień nie sprzyja ryzykownym decyzjom. O godz. 15.26 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Wenus, a więc zaczniemy myśleć głównie o Wielkanocy i rodzinnych sprawach. Także zawodowe spotkania potkania będą krótsze, bo aura nie sprzyja zgodnej współpracy. Aby zachować dobry humor, obejrzyj ulubiony film lub wybierz się na spacer i nie myśl o starych kłopotach.

23 kwietnia 2011, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca

Dzisiaj licz na siebie, a nie na cudze obietnice. O godz. 10.57 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Saturnem, a o godz. 11.48 w kwadraturze z Merkurym. Wszyscy będą chadzali swoimi drogami, a ludzi trudno będzie nakłonić do współpracy, bo każdy będzie chciał mieć więcej od innych. Możesz też zabrać się za różne domowe prace, a nawet przesuwanie mebli. Gorzej udadzą się zakupy, wyjazdy i randki.

24 kwietnia 2011, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca i od godz. 20.00 w znaku Wodnika

Dzisiaj uda się szybko załatwić różne rodzinne sprawy. Po wielkanocnych obowiązkach, zamiast się spieszyć i denerwować z powodu pory lub korków na drodze, poszukaj wytchnienia i wybierz się na spacer lub poćwicz jogę. Warto też zadbać o zdrowie, a wieczorem nałożyć maseczkę.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>