Horoskop tygodniowy 25.04 – 1 .05.2011

Autorka: Miłosława Krogulska

Przed nami spokojny tydzień. Księżyca na niebie ubywa, co sprzyja spokojnemu i wesołemu życiu. Będziemy optymistyczni i weseli, a zbliżająca się majówka dodatkowo wprawi nas w dobre humory. Tydzień sprzyja towarzyskiej aktywności, warto odwiedzać znajomych, bywać w kinach i teatrach. Na rywalizację i ciężkie prace nie będziemy mieli ani siły, ani ochoty.

25 kwietnia 2011, poniedziałek
Księżyc w kwadrze w znaku Wodnika

Ludzie będą otwarci na uczucia i dobrze nastawieni do innych. O godz. 19.46 Księżyc znajdzie się w trygonie do Saturna. Jeśli cierpisz z powodu rodzinnych niesnasek, dzisiaj uda się je wyjaśnić i zaprowadzić zgodę wśród bliskich. Trudno się będzie oprzeć słodyczom i deserom podczas wielkanocnych posiłków. Udadzą się randki, wyjazdy, spotkania z przyjaciółmi.

26 kwietnia 2011, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika

Staniemy się dzisiaj bardziej niż zwykle weseli i odważni, co sprzyja nawiązywaniu ciekawych znajomości. Dzień sprzyja ciekawym wydarzeniom towarzyskim i artystycznym. Warto się ruszyć z domu z wizytą lub do kina. Możesz dzisiaj znaleźć sobie niezwykłe zainteresowania lub zacząć planować zagraniczne podróże. Bardzo dobry dzień na naukę.

27 kwietnia 2011, środa
Księżyc w znaku Wodnika i od godz. 6.59 w znaku Ryb

Dzisiaj będziemy senni, a nawet osłabieni. O godz. 8.06 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Neptunem. Lepiej trzymać się z dala od ryzykownych spraw, bo możliwe są pomyłki, a nawet oszustwa. Nawet w żartach nie wypominaj ludziom błędów, bo ktoś się może obrazić. Uważaj w podróży, bo możliwe są zguby i pomyłki. Sny i przeczucia mogą być prorocze, znajdź czas na medytację.

28 kwietnia 2011, czwartek
Księżyc w znaku Ryb

Dzień minie nam w spokojnej, a nawet nieco sennej atmosferze. Na wszelki wypadek nie żartuj z szefa i postaraj się nie spóźniać na spotkania. Najlepiej zajmij się dzisiaj urodą i odpoczynkiem. Skóra łatwo przyswaja dzisiaj maseczki i składniki odżywcze. Gorszy dzień na randki, zakupy, reklamę czy zaczynanie nowych spraw zawodowych.

29 kwietnia 2011, piątek
Księżyc w znaku Ryb i od godz. 19.34 w znaku Barana

Załatwiaj dzisiaj ważne sprawy miłosne, ale we wszystkim słuchaj swojej intuicji. Uważaj na słowa, bo przez przypadek różne sekrety mogą wyjść na jaw. Sny i wizje, jakich doświadczymy, mogą być prorocze. W domu unikaj prania i pastowania, dziś możesz być roztargniony.

30 kwietnia 2011, sobota
Księżyc w znaku Barana

Nie przekonuj innych do swojego zdania, bo ludzi trudno będzie nakłonić do współpracy. Lepiej unikać sporów, bo nie doprowadzą do rozstrzygnięcia, a tylko podzielą ludzi.  Warto uprawiać sport, zadbać o kondycję i zdrowie. Udadzą się randki i wyjścia do kina lub teatru.

1 maja 2011, niedziela
Księżyc w znaku Barana

Dzień sprzyja odpoczynkowi i uprawianiu sportu. Zainteresujemy się także tym, co słychać u znajomych. O godz. 16.52 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem. Udadzą się randki i zajęcia, które związane są ze sztuką i hobby. O godz. 17.21 Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Marsem i we wszystkim będziemy szybcy i zdecydowani. W kuchni testuj nowe smaki, nieznane przyprawy i egzotyczne przepisy.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>