Podróże Merkurego

Autorka: Miłosława Krogulska

Dla wszystkich, którzy czekają na wakacje  i  już siedzą na spakowanych walizkach, mam bardzo  dobrą wiadomość.  Od dziś planetarna energia sprzyja wyruszaniu w podróż. Tegoroczne szlaki przetrze nam sam Merkury – planeta turystów i podróżników.   W chwili gdy piszę te słowa Merkury właśnie stoi na progu swojego domu –  znajduje się w ostatniej minucie znaku  Bliźniąt i o godz. 20.10 wyruszy w drogę  przez znak Raka.

Hermes

Wszystko, czego Merkury przez ostatnie dni doglądał i czym się zajmował, teraz musi zostawić,  bo już czas  w dalszą drogę.  Czekają nas nowe zainteresowania i nowe tematy do  dyskusji.  Gdy Merkury był w swoim  znaku,  kazał nam o wszystkim rozmawiać i wszystko planować.  Teraz sprzyjać będzie szybkim  i  zmiennym decyzjom, bo w znaku  Raka rozkazywać  mu będzie nieprzewidywalny i  humorzasty Księżyc.  Dlatego tak chętnie wyruszymy w drogę, odwiedzimy piękne miejsca,  odnowimy dawne znajomości. Znak Raka należy do żywiołu wody, a więc nad wodę ciągnąć będzie nas  najbardziej.  W znaku Raka Merkury nie ma zbyt wiele do powiedzenia,  tu liczą się emocje i nastroje.
Początek wakacji będzie jednak pełen niespodzianek, a nawet przeszkód, bo 21 czerwca  Merkury znajdzie się w kwadraturze z  Saturnem.  Ktoś  zapragnie z nami  pojechać lub spóźni się i  zażąda abyśmy na niego zaczekali.  Tego dnia lepiej unikać kłótni! Potem wszystko pójdzie jak z płatka, a podróże będą udane, bo Merkury zacznie szybko biec! W znaku Raka gościć będzie tylko do 2 lipca, gdy wkroczy w znak dumnego Lwa –  władcy kurortów i bywalcy najlepszych klubów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>